Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Másfél perc alatt vissza is jöttünk a meccsbe.Rajna
Ezt te sem gondolod komolyan 😂
Egyébként nem tudjátok Ford meddig lesz sérült kb?
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
A lényeg pont az szerintem, hogy mennyire ingatag - asszem,- és én hiszek ebben - hogy már nem az, most bizonyíthat, s ha ez sikerül neki, és megmutatja mindenkinek, akkor asszem a következő olyan meccs után, amikor gyengébb lesz, senki nem akarja majd lecserélni - sztem te semrezső
Ha nem ignatag, akkor ugye konstansan hoz egy teljesítményt, ami már az első két hét után nem igaz 😀 ennyire rossz még egyszer nyilván nem lesz, ilyen jó védelmekkel sem mindennap találkozunk, ettől még lesznek szerintem szar emccsei, ne legyen igazam, de ez benne van. Én most sem akarom lecserélni, de ha esélytelen vele megnyerni egy adott meccset akkor le kell hozni. Másfél perc alatt vissza is jöttünk a meccsbe.

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Ford out, remélem Hayes játszhat végre. Brown a szokás szerint quastionable, és remélem szokás szerint játszik. Otto még mindi out. Babin és Finnegan probable, mindketten játszanak szerintem.egozo
Otto nem számít, Fordnál jobb lesz Hayes, többiek játszanak. Nagyon sok fog múlni McCourtyn, elég mély a Giants elkapósora sajnos.Rajna
Most derülhet ki, hogy milyen is a mi secondary pudingunk igazából 😊
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Ford out, remélem Hayes játszhat végre. Brown a szokás szerint quastionable, és remélem szokás szerint játszik. Otto még mindi out. Babin és Finnegan probable, mindketten játszanak szerintem.egozo
Otto nem számít, Fordnál jobb lesz Hayes, többiek játszanak. Nagyon sok fog múlni McCourtyn, elég mély a Giants elkapósora sajnos.

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ford out, remélem Hayes játszhat végre. Brown a szokás szerint quastionable, és remélem szokás szerint játszik. Otto még mindi out. Babin és Finnegan probable, mindketten játszanak szerintem.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Így van, az már kiderült, hogy sokkal több meccset nyer vele a csapat, mint amennyit elveszít 😀rezső
Szeritnem félreérted itt a véleményeket, nem gondolják az emebreka zt, hogy VY nem lenne NFL-szint vagy béna lenne vagy ilyesmi. Szerintem egy közepes irányító, teljesen jó ennek a csapatnak, ettől függetlenül a múlt héten úgy játszott mint egy ötéves (az első két driveot leszámítva). Van ilyen, pláne egy mentálisan ennyire ignatag játékosnál és pláne a Steelers ellen, ettől nem elsz rosszabb játékos meg semmi, de nehogy már mások nyakába varrjuk a dolgot. Ma viszont megnyeri nekünk a meccset 😀Rajna
A lényeg pont az szerintem, hogy mennyire ingatag - asszem,- és én hiszek ebben - hogy már nem az, most bizonyíthat, s ha ez sikerül neki, és megmutatja mindenkinek, akkor asszem a következő olyan meccs után, amikor gyengébb lesz, senki nem akarja majd lecserélni - sztem te sem
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Mondjuk én sem mondhatom azt, hogy érettnek tartanám Youngot, de remélem, hogy fog fejlődni és jó irányító válik belőle. NOrbyyyyy
Nem kötözködni akarok de Young 27 éves, 5. éve van a ligában a legtöbb QB-ról ilyenkorra már kiderül h mennyi mindent lehet rábízni...empty taxi
Így van, az már kiderült, hogy sokkal több meccset nyer vele a csapat, mint amennyit elveszít 😀rezső
Szeritnem félreérted itt a véleményeket, nem gondolják az emebreka zt, hogy VY nem lenne NFL-szint vagy béna lenne vagy ilyesmi. Szerintem egy közepes irányító, teljesen jó ennek a csapatnak, ettől függetlenül a múlt héten úgy játszott mint egy ötéves (az első két driveot leszámítva). Van ilyen, pláne egy mentálisan ennyire ignatag játékosnál és pláne a Steelers ellen, ettől nem elsz rosszabb játékos meg semmi, de nehogy már mások nyakába varrjuk a dolgot. Ma viszont megnyeri nekünk a meccset 😀

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Mondjuk én sem mondhatom azt, hogy érettnek tartanám Youngot, de remélem, hogy fog fejlődni és jó irányító válik belőle. NOrbyyyyy
Nem kötözködni akarok de Young 27 éves, 5. éve van a ligában a legtöbb QB-ról ilyenkorra már kiderül h mennyi mindent lehet rábízni...empty taxi
Így van, az már kiderült, hogy sokkal több meccset nyer vele a csapat, mint amennyit elveszít 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk én sem mondhatom azt, hogy érettnek tartanám Youngot, de remélem, hogy fog fejlődni és jó irányító válik belőle. NOrbyyyyy
Nem kötözködni akarok de Young 27 éves, 5. éve van a ligában a legtöbb QB-ról ilyenkorra már kiderül h mennyi mindent lehet rábízni...empty taxi
Nem mondtam, hogy a legjobb, de arra amire nekünk kell tökéletes! Kevés passz sok futás. Nem kell ide nekünk egy passz király irányító, mert a Titans egy futó csapat. Igaz, hogy kellenek a pontos jó passzok, de nem mindig és egy ien szintű jól játszó VY jó nekünk! Mindenki foghat ki rossz napokat ez van!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Mondjuk én sem mondhatom azt, hogy érettnek tartanám Youngot, de remélem, hogy fog fejlődni és jó irányító válik belőle. NOrbyyyyy
Nem kötözködni akarok de Young 27 éves, 5. éve van a ligában a legtöbb QB-ról ilyenkorra már kiderül h mennyi mindent lehet rábízni...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
K..va nagy pechünk van, hogy nálunk játszik a liga legsz...abb irányítója, pedig ennél tökéletesebb edzői stáb tényleg nincs a földön - sajna. Na jó, egyszer-kétszer hibáznak, esetleg többször, de hát ez benne van... nem bántsuk őket. Van úgyis egy csávó, aki pont megfelel erre, végülis az elmúlt tizen x meccsből kétszer tényleg nagyon cefetül játszott...
az elemzés három playt emelt ki, de emlékeim szerint kihangsúlyozta, hogy rendszeresen rossz hívások voltak.
Nem működött, majd egyszercsak működött dologról meg annyit, hogy a Steelers-védelem picit leeresztett a hajrára, ennek köszönhető a fellángolás, nem másnak
(szólok, hogy akinek nem inge...)rezső
Szerintem a liga legszarabb irányítója jelenleg Jason Campbell. 😂
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
.

Aztán jövő héten ilyenkor már Tennessee-ben (igaz, még csak Knoxville-ben) süttetem a hasam 😛Titans
irígyellek, jó süttetést 😊
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
K..va nagy pechünk van, hogy nálunk játszik a liga legsz...abb irányítója, pedig ennél tökéletesebb edzői stáb tényleg nincs a földön - sajna. Na jó, egyszer-kétszer hibáznak, esetleg többször, de hát ez benne van... nem bántsuk őket. Van úgyis egy csávó, aki pont megfelel erre, végülis az elmúlt tizen x meccsből kétszer tényleg nagyon cefetül játszott...
az elemzés három playt emelt ki, de emlékeim szerint kihangsúlyozta, hogy rendszeresen rossz hívások voltak.
Nem működött, majd egyszercsak működött dologról meg annyit, hogy a Steelers-védelem picit leeresztett a hajrára, ennek köszönhető a fellángolás, nem másnak
(szólok, hogy akinek nem inge...)
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Az a lényeg, hogy Vince jól reagálta le a dolgot, vagyis nem hallottunk nagy hisztiről, de nem is kell. Így kell hozzá állni, következő meccsre kell koncentrálni. Nem lesz könnyű meccs, go Titans 😊 ( mielőtt megkérdeznétek "ez meg mit keres itt: mindig olvasom a fórumot csak olyan szinten kenitek ,vágjátok a témát, hogy inkább csak olvasok ,de azért igyekszem normális hozzászólást írni 😂 )

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mivel egy futásorientált csapat a Titans ezért nem kellett volna erőltetni a mélységi passzokat, ha már észlelhetően nem megy. Trükköt csavart kellett volna vinni a playekbe nem pedig bevinni Collinst és ugyan azt csináltatni vele, mint Younggal.NOrbyyyyy
Hmm, aztán talán bemelegítéshiányból egy borzalompasszt adott, de utána ugyanazok a playek valamiért ültek, nemde? Trükköt meg az optionön kívül nehéz lett volna belevinni. De ha van ötleted nyugodtan prezentáld. Én nem néztem volna szívesen ha -15 yardos flea flickereket meg reverseket küldünk...Rajna
Így se néztem szivesen, hogy kikaptunk és borzalmasan játszott az offense akárki is volt a pályán. Amúgy az option-re gondoltam és nem volt. miért?? ki tudja? vesztenivalónk nemnagyon lett volna. Na de mind1 ez van, majd a Giants ellen lesz minden ami szem szájnak ingere. 😂
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Mivel egy futásorientált csapat a Titans ezért nem kellett volna erőltetni a mélységi passzokat, ha már észlelhetően nem megy. Trükköt csavart kellett volna vinni a playekbe nem pedig bevinni Collinst és ugyan azt csináltatni vele, mint Younggal.NOrbyyyyy
Hmm, aztán talán bemelegítéshiányból egy borzalompasszt adott, de utána ugyanazok a playek valamiért ültek, nemde? Trükköt meg az optionön kívül nehéz lett volna belevinni. De ha van ötleted nyugodtan prezentáld. Én nem néztem volna szívesen ha -15 yardos flea flickereket meg reverseket küldünk...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk én sem mondhatom azt, hogy érettnek tartanám Youngot, de remélem, hogy fog fejlődni és jó irányító válik belőle. Mivel egy futásorientált csapat a Titans ezért nem kellett volna erőltetni a mélységi passzokat, ha már észlelhetően nem megy. Trükköt csavart kellett volna vinni a playekbe nem pedig bevinni Collinst és ugyan azt csináltatni vele, mint Younggal.
De most már mind1 ez történt és kész. A Giants védelme azért sebezhetőbb mint a Steelersé, hiába figyelnek majd oda jobban a futásokra CJ zavarba tudja majd őket hozni úgy is. 😂
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Szerintem VY-gal el se kellett volna oda jutni a Pitts ellen, hogy esélye legyen arra, hogy rosszul látja át a védők helyezkedését és mozgását; különösen nem FG távolságban 1&10-nél... (mondjuk valószínűleg én még annyira se tartom érett irányítónak mint az OC; de komolyan, nekem a mai napig minden sikeres passza felér egy TD-vel... :rolleyes: )

A büntivel meg csak az a bajom, hogy évek óta tilos a kiemelés és így se dobták rá a zászlót. Egyébként szvsz a védelmük "csak" meg akarta mutani, hogy ők is ki bírják venni a QB-t a meccsből... ami végülis sikerült is nekik. Na mind1, lehet belőle tanulni.

Attól azért kicsit tartok, hogy a Giants nem fog olyan lazán védekezni a futás ellen, mint a Colts ellen tette és akkor megint VY-n múlik az egész.

Aztán jövő héten ilyenkor már Tennessee-ben (igaz, még csak Knoxville-ben) süttetem a hasam 😛

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Baszogathatjuk Heimerdingert tényleg azért mert VY berakja Polamalu kezébe a labdát mikor az arca előtt CJ hót üres térben van. Van, hogy elcseszi a playhívást de azért nem keveset köszönhetünk neki, rohadt jó OC-ről beszélünk, a Steelers ellen nem könnyű jó gameplant csinálni, pláne egy borzasztóan játszó QBval. A cikk egyébként ezzel indít:

"I'm not going to diagram Young's two interceptions, because they were shown on all the replay programs and broken down by several experts on television. They were bad reads, bad decisions, and bad throws. Young was having a poor game by the midpoint of the second quarter."

Az elemzés azt emeli ki, hogy két 3rd and longra kiszámítható playt íhvtunk, azaz 3 WR hosszú route, többiek blokk, Stevens egyszer valami rövid esélytelen cucc, CJ dettó. A pálya közepére mondjuk sztem nem érdemes bevinni a játékot mert a front seven elég durvulens Pittsburghben + Polamalu ugye, a Cbkkel lehet valamit kezdeni. Más kérdés, hogy nem gyakran sikerütl, ha pedig igen, hát abból borzalmas dobás lett... és volt 3rd and long aminél nem ez volt, hát jobb nem lett a helyzet. Amivel egyetértek, az az, hogy miért nem hívtunk egy optiont sem, mikor az ilyesmivel tényleg érdemes próbálkozni a tradicionális dolgok ellen működő védelmek ellen. Nyilván voltak rossz callok ezen túl is, de ezt minden meccsen elővehetnénk a legtöbb csapatnál.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tudom, hogy már unalmas a Steelers elleni meccs, de ezt (http://footballoutsiders.com/walkthrough/2010/walkthrough-benched) mindenkinek ajánlom figyelmébe, legalábbis a velünk foglalkozó hosszabb részt belőle. Ábrákkal le vannak vezetve, Heimerdinger egészen szar, kiszámítható, és minden fantáziát nélkülöző játékhívásai.rezső
Háát igen, mondtam már, hogy itt nem csak a játékost kell hibáztatni, hanem ugyanannyira vagy még jobban a kordinátor a hibás a szar play hívásaival és taktikájával. Egyszerűen túl egyszerű és kiszámítható. Megint előkerül az a bizonyos bizalom szó. Heimerdinger és Fisher sem bízik Youngban erről van itt szó valójában.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
tudom, hogy már unalmas a Steelers elleni meccs, de ezt (http://footballoutsiders.com/walkthrough/2010/walkthrough-benched) mindenkinek ajánlom figyelmébe, legalábbis a velünk foglalkozó hosszabb részt belőle. Ábrákkal le vannak vezetve, Heimerdinger egészen szar, kiszámítható, és minden fantáziát nélkülöző játékhívásai.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nu, tényleg más téma.
kicsit elfelejtődött, de mintha még a Raiders meccs előtti héten komolyan lett volna szó LB trade-ről, no meg Albert ügyéről. Haynesworth-szel kapcsolatos dologokat lehetett követni, viszont a másik ügy, mármint a Raiders LB-jének a kérdése teljesen elsikkadt - szerintetek mi lehet a szitu?
Mondjuk persze a védelmünk eddig felülmúlta a várakozásokat, McGrath pedig két meccs múlva jöhet, szóval lehet ezért nem téma már ez.rezső
Szerintem mindkettő lehetséges trade nem fog megvalósulni. DT nem kell nekünk amúgy se, mert van elég és jók is! Nemmondom hogy, egy jó formában lévő Big Al nem válna hasznunkra, de most nem ez a helyzet.😀 Egy jó LB viszont elkéne, de ha McRath letölti büntetését akkor valószínűleg megoldódnak ezek a problémák, legalább is remélem. Én nagyon bízok a srácban, hogy idén nagyot alkothat.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Természetesen a Raiders! 😉Bruce
Ez egy olyan titulus amit a csapatok szeretnek magukénak tudni 😊TyR
Bizony ám! Én örülök is, hogy a csapatom ilyen. Ez (bizonyos értelemben) érdem és elismerés.Soldados
a mi alakulatunk ártatlan kisfiúkból áll - nem is értem, miről beszéltek 😂
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És azon is el kéne gondolkodni, hogy ezek után melyik csapat a legdirtybb? 😉 egozo
Természetesen a Raiders! 😉Bruce
Ez egy olyan titulus amit a csapatok szeretnek magukénak tudni 😊TyR
Bizony ám! Én örülök is, hogy a csapatom ilyen. Ez (bizonyos értelemben) érdem és elismerés.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Nu, tényleg más téma.
kicsit elfelejtődött, de mintha még a Raiders meccs előtti héten komolyan lett volna szó LB trade-ről, no meg Albert ügyéről. Haynesworth-szel kapcsolatos dologokat lehetett követni, viszont a másik ügy, mármint a Raiders LB-jének a kérdése teljesen elsikkadt - szerintetek mi lehet a szitu?
Mondjuk persze a védelmünk eddig felülmúlta a várakozásokat, McGrath pedig két meccs múlva jöhet, szóval lehet ezért nem téma már ez.