Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fisher viszont szintén mondott nagyon érdekeset szerdán, mely szerint nem cserélte volna le őt, hogy ha nem lett volna benne biztos, hogy Young most már tudja kezelni a dolgot, és túl tud rajta lépni - Számomra kezd úgy tűnni, hogy Fish teszteli Youngot, hogy tényleg megváltozott-erezső
Elég hülye tesztelés 😕egozo
Fisher agytekervényei elég furán tudnak működni néha 😊rezső
Minek kell tesztelni nem értem?! Ha Fisher nem lenne ki kéne találni! 😀 😀
Vagy Fisher lehet fogadott a Pitts-re és azért hívatta ezeket a szar play-eket! 😀 😂 😂
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Fisher viszont szintén mondott nagyon érdekeset szerdán, mely szerint nem cserélte volna le őt, hogy ha nem lett volna benne biztos, hogy Young most már tudja kezelni a dolgot, és túl tud rajta lépni - Számomra kezd úgy tűnni, hogy Fish teszteli Youngot, hogy tényleg megváltozott-erezső
Elég hülye tesztelés 😕egozo
Fisher agytekervényei elég furán tudnak működni néha 😊
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Fisher viszont szintén mondott nagyon érdekeset szerdán, mely szerint nem cserélte volna le őt, hogy ha nem lett volna benne biztos, hogy Young most már tudja kezelni a dolgot, és túl tud rajta lépni - Számomra kezd úgy tűnni, hogy Fish teszteli Youngot, hogy tényleg megváltozott-erezső
Elég hülye tesztelés 😕
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Nekem a tanulság az belőle, hogy nem olyan tervvel mentek neki a Pittsnek, ami jó lett volna; nem olyan játékok voltak amik VY-nak jók lettek volna, túlbonyolították, olyan passz játékokat csináltak, amik VY-nak azon a napon az ellen a védelem ellen (!) túl sok volt. Ők úgy gondolták, hogy VY már készen van rá, kiderült, hogy nem; aztán, hogy ez kinek a hibája, azt mindenki eldöntheti - szerintem Fisherék hibáztak, hogy nem mentek bele egy egyszerű mezőnyjátékos harcba, ahol FG-okkal nyerhettünk volna, hanem TD-ket akartak az elejétől kezdve. Ezt a meccset nem az offensünknek kellett volna megnyerni, sőt, elég lett volna annyi csak tervnek, hogy az offense ne veszítse el; a def simán hozta volna ezt a meccset, ha egy full konzervatív és biztonsági támadójátékot hozunk (amit mondjuk éppen a Pitts csinált...).
Mondjuk tényleg érdekes az is, hogy VY most találkozott először pályán a Pitts védelemmel, és hát tényleg nála nagyobb tapasztalattal rendelkező QB-kból is hülét csináltak már.
Szóval nekem a tapasztalat az, hogy amennyire VY hibás a terv végrehajtásában, annyira hibás az is, aki a tervet összerakta.Titans
Nem tudom mit értesz bonyolult alatt. Igen bonyolult, ha arra gondolunk, hogy VY nem passz zseni, átlagos passzoló, soha nem lesz Manning és nem tud miliméter pontos labdákat adni 60yardra. De elég egyszerű abból a szempontból, hogy semmi trükkös játék nem volt, ami pedig a karakteréből és CJ-nal való tökéletes összhangjából kiindulva, nagyon bejöhetett volna a Pitts ellen. Értem ez alatt a már korábban leírt screent, play actiont, QB futást, hasonlókat. A mindenki ellen tökéletesen működő option playunkból egyet sem próbáltunk meg pl. A dobás nehézség miatt valóban lehet bonyolultnak nevezni, de nagyon egysíkú támadójáték volt, ami nem fekszik az egész offensünknek, beleértve a falat is.egozo
Akkor ha jól értem, a túl sok azt jelenti igazából, hogy elhibázott - hát ezzel így egyet is érthetünk
Visszatérve az elcsépelt bizalom kérdésre, Vince nyilatkozott szerdán, s két dolgot is mondott: ő még mindig nem igazán érti a cserét, s Fisher nem is beszélt vele azóta-
Fisher viszont szintén mondott nagyon érdekeset szerdán, mely szerint nem cserélte volna le őt, hogy ha nem lett volna benne biztos, hogy Young most már tudja kezelni a dolgot, és túl tud rajta lépni - Számomra kezd úgy tűnni, hogy Fish teszteli Youngot, hogy tényleg megváltozott-e
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nekem a tanulság az belőle, hogy nem olyan tervvel mentek neki a Pittsnek, ami jó lett volna; nem olyan játékok voltak amik VY-nak jók lettek volna, túlbonyolították, olyan passz játékokat csináltak, amik VY-nak azon a napon az ellen a védelem ellen (!) túl sok volt. Ők úgy gondolták, hogy VY már készen van rá, kiderült, hogy nem; aztán, hogy ez kinek a hibája, azt mindenki eldöntheti - szerintem Fisherék hibáztak, hogy nem mentek bele egy egyszerű mezőnyjátékos harcba, ahol FG-okkal nyerhettünk volna, hanem TD-ket akartak az elejétől kezdve. Ezt a meccset nem az offensünknek kellett volna megnyerni, sőt, elég lett volna annyi csak tervnek, hogy az offense ne veszítse el; a def simán hozta volna ezt a meccset, ha egy full konzervatív és biztonsági támadójátékot hozunk (amit mondjuk éppen a Pitts csinált...).
Mondjuk tényleg érdekes az is, hogy VY most találkozott először pályán a Pitts védelemmel, és hát tényleg nála nagyobb tapasztalattal rendelkező QB-kból is hülét csináltak már.
Szóval nekem a tapasztalat az, hogy amennyire VY hibás a terv végrehajtásában, annyira hibás az is, aki a tervet összerakta.Titans
Nem tudom mit értesz bonyolult alatt. Igen bonyolult, ha arra gondolunk, hogy VY nem passz zseni, átlagos passzoló, soha nem lesz Manning és nem tud miliméter pontos labdákat adni 60yardra. De elég egyszerű abból a szempontból, hogy semmi trükkös játék nem volt, ami pedig a karakteréből és CJ-nal való tökéletes összhangjából kiindulva, nagyon bejöhetett volna a Pitts ellen. Értem ez alatt a már korábban leírt screent, play actiont, QB futást, hasonlókat. A mindenki ellen tökéletesen működő option playunkból egyet sem próbáltunk meg pl. A dobás nehézség miatt valóban lehet bonyolultnak nevezni, de nagyon egysíkú támadójáték volt, ami nem fekszik az egész offensünknek, beleértve a falat is.
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Nekem a tanulság az belőle, hogy nem olyan tervvel mentek neki a Pittsnek, ami jó lett volna; nem olyan játékok voltak amik VY-nak jók lettek volna, túlbonyolították, olyan passz játékokat csináltak, amik VY-nak azon a napon az ellen a védelem ellen (!) túl sok volt. Ők úgy gondolták, hogy VY már készen van rá, kiderült, hogy nem; aztán, hogy ez kinek a hibája, azt mindenki eldöntheti - szerintem Fisherék hibáztak, hogy nem mentek bele egy egyszerű mezőnyjátékos harcba, ahol FG-okkal nyerhettünk volna, hanem TD-ket akartak az elejétől kezdve. Ezt a meccset nem az offensünknek kellett volna megnyerni, sőt, elég lett volna annyi csak tervnek, hogy az offense ne veszítse el; a def simán hozta volna ezt a meccset, ha egy full konzervatív és biztonsági támadójátékot hozunk (amit mondjuk éppen a Pitts csinált...).
Mondjuk tényleg érdekes az is, hogy VY most találkozott először pályán a Pitts védelemmel, és hát tényleg nála nagyobb tapasztalattal rendelkező QB-kból is hülét csináltak már.
Szóval nekem a tapasztalat az, hogy amennyire VY hibás a terv végrehajtásában, annyira hibás az is, aki a tervet összerakta.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
bár, gondolom olvastátok; nekem ez a legtanulságosabb a hétvégéből
Fisher said the entire team—except the defense—had a bad day against Pittsburgh. The coaches probably had too much in the game plan, asking too much of the offense against the Steelers’ defense. Fisher defended even that, saying the extensive game plan reflected how far Young’s come in his fifth NFL season.

én kiváncsi lennék, hogy te milyen tanulságot szűrtél le ebből a mondatból, mert nekem ez egyszerűen k..va nagy baromságnak tűnik - nem értem, mi is volt az a túl sokrezső
Háát én sem értem a tanulságot. Mi is lenne az?? Titans kifejtenéd, hogy konkrétan mire is gondoltál?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
bár, gondolom olvastátok; nekem ez a legtanulságosabb a hétvégéből
Fisher said the entire team—except the defense—had a bad day against Pittsburgh. The coaches probably had too much in the game plan, asking too much of the offense against the Steelers’ defense. Fisher defended even that, saying the extensive game plan reflected how far Young’s come in his fifth NFL season.
http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=ap-titans-offense

Egyébként meg nem kéne baktatni egymást, szerintem mindenkinek elég rosszul esett a hétvége. De azért az is tény, hogy VY egyetlen passza volt incomplete, a többit mindet elkapta valaki... :rolleyes:Titans
Ez így van. Szóval nem értjük az egészet amit Fisher művelt VY-vel.NOrbyyyyy
Adjátok át nekünk Philly-be cserébe megy Kolb 😊dande
Collins mehetne inkább, kb egyszinten vannak most Kolbbal.😀xd Young-ot felejtsétek el nem megy sehova!!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Nem tudom, ki az a "te" akinek tanulságot kell levonni, de ha megnyugtat, én sem tudtam értelmezni. Szerintem a támadó sémánk annyira le volt butítva, hogy az már fájt. Egy ilyen szintű védelem ellen ez egyszerűen nem engedhető meg, főleg ilyen mobilis irányítóval.
VY meg nem megy sehová 😀egozo
Titans másolta be korábban ezt a zseniális Fisher-idézetet, s írta, hogy neki ez volt a legtanulságosabb, ezért kérdeztem, hogy mi is volt a tanulságrezső
Sorry 😊egozo
Természetesen mindenki "megfejtését" örömmel olvasom 😊
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
bár, gondolom olvastátok; nekem ez a legtanulságosabb a hétvégéből
Fisher said the entire team—except the defense—had a bad day against Pittsburgh. The coaches probably had too much in the game plan, asking too much of the offense against the Steelers’ defense. Fisher defended even that, saying the extensive game plan reflected how far Young’s come in his fifth NFL season.

én kiváncsi lennék, hogy te milyen tanulságot szűrtél le ebből a mondatból, mert nekem ez egyszerűen k..va nagy baromságnak tűnik - nem értem, mi is volt az a túl sokrezső
Nem tudom, ki az a "te" akinek tanulságot kell levonni, de ha megnyugtat, én sem tudtam értelmezni. Szerintem a támadó sémánk annyira le volt butítva, hogy az már fájt. Egy ilyen szintű védelem ellen ez egyszerűen nem engedhető meg, főleg ilyen mobilis irányítóval.
VY meg nem megy sehová 😀egozo
Titans másolta be korábban ezt a zseniális Fisher-idézetet, s írta, hogy neki ez volt a legtanulságosabb, ezért kérdeztem, hogy mi is volt a tanulságrezső
Sorry 😊
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
bár, gondolom olvastátok; nekem ez a legtanulságosabb a hétvégéből
Fisher said the entire team—except the defense—had a bad day against Pittsburgh. The coaches probably had too much in the game plan, asking too much of the offense against the Steelers’ defense. Fisher defended even that, saying the extensive game plan reflected how far Young’s come in his fifth NFL season.

én kiváncsi lennék, hogy te milyen tanulságot szűrtél le ebből a mondatból, mert nekem ez egyszerűen k..va nagy baromságnak tűnik - nem értem, mi is volt az a túl sokrezső
Nem tudom, ki az a "te" akinek tanulságot kell levonni, de ha megnyugtat, én sem tudtam értelmezni. Szerintem a támadó sémánk annyira le volt butítva, hogy az már fájt. Egy ilyen szintű védelem ellen ez egyszerűen nem engedhető meg, főleg ilyen mobilis irányítóval.
VY meg nem megy sehová 😀egozo
Titans másolta be korábban ezt a zseniális Fisher-idézetet, s írta, hogy neki ez volt a legtanulságosabb, ezért kérdeztem, hogy mi is volt a tanulság
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Spoonban azért reménykedtem, de Babinból csak egy jó csere playert néztem ki. Örülök, hogy egyenlőre megcáfol. 😊
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
bár, gondolom olvastátok; nekem ez a legtanulságosabb a hétvégéből
Fisher said the entire team—except the defense—had a bad day against Pittsburgh. The coaches probably had too much in the game plan, asking too much of the offense against the Steelers’ defense. Fisher defended even that, saying the extensive game plan reflected how far Young’s come in his fifth NFL season.

én kiváncsi lennék, hogy te milyen tanulságot szűrtél le ebből a mondatból, mert nekem ez egyszerűen k..va nagy baromságnak tűnik - nem értem, mi is volt az a túl sokrezső
Nem tudom, ki az a "te" akinek tanulságot kell levonni, de ha megnyugtat, én sem tudtam értelmezni. Szerintem a támadó sémánk annyira le volt butítva, hogy az már fájt. Egy ilyen szintű védelem ellen ez egyszerűen nem engedhető meg, főleg ilyen mobilis irányítóval.
VY meg nem megy sehová 😀
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
bár, gondolom olvastátok; nekem ez a legtanulságosabb a hétvégéből
Fisher said the entire team—except the defense—had a bad day against Pittsburgh. The coaches probably had too much in the game plan, asking too much of the offense against the Steelers’ defense. Fisher defended even that, saying the extensive game plan reflected how far Young’s come in his fifth NFL season.
http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=ap-titans-offense

Egyébként meg nem kéne baktatni egymást, szerintem mindenkinek elég rosszul esett a hétvége. De azért az is tény, hogy VY egyetlen passza volt incomplete, a többit mindet elkapta valaki... :rolleyes:Titans
Ez így van. Szóval nem értjük az egészet amit Fisher művelt VY-vel.NOrbyyyyy
Adjátok át nekünk Philly-be cserébe megy Kolb 😊dande
nagyon nem örülnék, ha Youngot más csapat mezébe látnám játszani
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
bár, gondolom olvastátok; nekem ez a legtanulságosabb a hétvégéből
Fisher said the entire team—except the defense—had a bad day against Pittsburgh. The coaches probably had too much in the game plan, asking too much of the offense against the Steelers’ defense. Fisher defended even that, saying the extensive game plan reflected how far Young’s come in his fifth NFL season.

én kiváncsi lennék, hogy te milyen tanulságot szűrtél le ebből a mondatból, mert nekem ez egyszerűen k..va nagy baromságnak tűnik - nem értem, mi is volt az a túl sok
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
bár, gondolom olvastátok; nekem ez a legtanulságosabb a hétvégéből
Fisher said the entire team—except the defense—had a bad day against Pittsburgh. The coaches probably had too much in the game plan, asking too much of the offense against the Steelers’ defense. Fisher defended even that, saying the extensive game plan reflected how far Young’s come in his fifth NFL season.
http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=ap-titans-offense

Egyébként meg nem kéne baktatni egymást, szerintem mindenkinek elég rosszul esett a hétvége. De azért az is tény, hogy VY egyetlen passza volt incomplete, a többit mindet elkapta valaki... :rolleyes:Titans
Ez így van. Szóval nem értjük az egészet amit Fisher művelt VY-vel.NOrbyyyyy
Adjátok át nekünk Philly-be cserébe megy Kolb 😊
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
bár, gondolom olvastátok; nekem ez a legtanulságosabb a hétvégéből
Fisher said the entire team—except the defense—had a bad day against Pittsburgh. The coaches probably had too much in the game plan, asking too much of the offense against the Steelers’ defense. Fisher defended even that, saying the extensive game plan reflected how far Young’s come in his fifth NFL season.
http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=ap-titans-offense

Egyébként meg nem kéne baktatni egymást, szerintem mindenkinek elég rosszul esett a hétvége. De azért az is tény, hogy VY egyetlen passza volt incomplete, a többit mindet elkapta valaki... :rolleyes:Titans
Ez így van. Szóval nem értjük az egészet amit Fisher művelt VY-vel.NOrbyyyyy
Nem egymás baxtatásáról van szó, ez nem csak nálunk téma, hanem arrafelé is. Az NFL Networkon nagyon érdekes beszélgetést folytatott Sanders, Mariucci, Irwin és Charles a Young-Collins kérdésről, és azt kell mondjam, hogy a többség egyértelműen azt mondta, hogy ha ő az első számú irányító, akkor bizony nem szabad lett volna lehozni. Sanders többször kihangsúlyozta, hogy Fisher azzal az ember csinálta ezt, aki eddig kétszer mentette meg őt a kirúgástól.
Itt egyértelműen a bizalom a probléma.
- na de hogy valami másról, jó dologról is ejtsünk néhány szót, halkan jegyezzük meg, hogy a védelembe hozott két FA elég meggyőző eddig, Babin és Spoon is 2 mecs/2 sack többek között... 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
bár, gondolom olvastátok; nekem ez a legtanulságosabb a hétvégéből
Fisher said the entire team—except the defense—had a bad day against Pittsburgh. The coaches probably had too much in the game plan, asking too much of the offense against the Steelers’ defense. Fisher defended even that, saying the extensive game plan reflected how far Young’s come in his fifth NFL season.
http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=ap-titans-offense

Egyébként meg nem kéne baktatni egymást, szerintem mindenkinek elég rosszul esett a hétvége. De azért az is tény, hogy VY egyetlen passza volt incomplete, a többit mindet elkapta valaki... :rolleyes:Titans
Ez így van. Szóval nem értjük az egészet amit Fisher művelt VY-vel.
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
bár, gondolom olvastátok; nekem ez a legtanulságosabb a hétvégéből
Fisher said the entire team—except the defense—had a bad day against Pittsburgh. The coaches probably had too much in the game plan, asking too much of the offense against the Steelers’ defense. Fisher defended even that, saying the extensive game plan reflected how far Young’s come in his fifth NFL season.
http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=ap-titans-offense

Egyébként meg nem kéne baktatni egymást, szerintem mindenkinek elég rosszul esett a hétvége. De azért az is tény, hogy VY egyetlen passza volt incomplete, a többit mindet elkapta valaki... :rolleyes:

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
VY a twittwrén bocsánatot kért minden Titans és Young fantól, és megpróbál még jobb lenni.
A D eddig tényleg minden képzeletet felülmult. Most azonban egy kicsivel jobb pass offensek jönnek. Remélem továbbra is ehhez hasonló lesz a teljesítmény, mert akkor a Steelerséhez mérve jóval gyengébb defensek ellen lehet esélyünk. Egyébként kicsit kevesebb.egozo
szerintem erre nincs szükség - legalábbis tőlem nem kellett volna, de azért jól esik 😊
egyébként az sokkal jobban tetszett, amikor a meccs után azt mondta, hogy hamarosan fogunk mi még velük találkozni, s akkor majd más lesz 😀rezső
Én örülök neki, hogy bocsánatot kért. Nem azért mert szükségem van rá, hanem szerintem ez azt mutatja, hogy belátta, nagyon rosszul játszott. Hisztizhetne is, de nem teszi, hanem jobbat ígér. Dicséretes. Egyébként Collins-t megvédeném. Két éve lettem Titans-fan, mikor remekül irányított - akkor ha a szerencse nem kerüli el a csapatot, akkor tuti SB-t játszunk. Tudom, nem vállalta túl magát - se kockázatos, se hosszú passzok -, de azt a taktikát VY nem tudta volna úgy játszani, ahogy ő tette. Utána még szép, hogy kapott hat meccset a következő szezonban.

Más. Grat a jubilánsoknak! 😀 Mikor lesz nekem száz... 😕Nandito
Abban az időben én is favorizáltam Collinst, de minden sorozat egyszer megszakad és jön egy újabb. Ez lehet negatív vagy pozitív irányú és Collins-nak tavaly ez negatív volt pedig kapott bőven esélyt és nem élt vele. VY-nek elég csak egyszer szarúl játszani és máris a padon találja magát Fishernél. Ideje lenne már megadni a teljes bizalmat a franchise irányítónknak. VY tudott változni a csapat hasznára, Head Coach bácsi eddig még nem nagyon. Meghát szerintem az edzői gárdában van egy gyenge pont, az offensive cordinator-unk méghozzá. Hihetetlen gyenge playbook-kal állt elő, ráférne a vérfrissítés az a posztra.
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
VY a twittwrén bocsánatot kért minden Titans és Young fantól, és megpróbál még jobb lenni.
A D eddig tényleg minden képzeletet felülmult. Most azonban egy kicsivel jobb pass offensek jönnek. Remélem továbbra is ehhez hasonló lesz a teljesítmény, mert akkor a Steelerséhez mérve jóval gyengébb defensek ellen lehet esélyünk. Egyébként kicsit kevesebb.egozo
szerintem erre nincs szükség - legalábbis tőlem nem kellett volna, de azért jól esik 😊
egyébként az sokkal jobban tetszett, amikor a meccs után azt mondta, hogy hamarosan fogunk mi még velük találkozni, s akkor majd más lesz 😀rezső
Én örülök neki, hogy bocsánatot kért. Nem azért mert szükségem van rá, hanem szerintem ez azt mutatja, hogy belátta, nagyon rosszul játszott. Hisztizhetne is, de nem teszi, hanem jobbat ígér. Dicséretes. Egyébként Collins-t megvédeném. Két éve lettem Titans-fan, mikor remekül irányított - akkor ha a szerencse nem kerüli el a csapatot, akkor tuti SB-t játszunk. Tudom, nem vállalta túl magát - se kockázatos, se hosszú passzok -, de azt a taktikát VY nem tudta volna úgy játszani, ahogy ő tette. Utána még szép, hogy kapott hat meccset a következő szezonban.

Más. Grat a jubilánsoknak! 😀 Mikor lesz nekem száz... 😕

Music City Miracle
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszkösz 😀 Neked is a 600-hoz 😀NOrbyyyyy
😀egozo
Látom az én 100.-om már senkit sem izgatott - szomorú vagyok: 😊rezső
áhh ne haragudj. neked is grat. 😀 😀
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
VY a twittwrén bocsánatot kért minden Titans és Young fantól, és megpróbál még jobb lenni.
A D eddig tényleg minden képzeletet felülmult. Most azonban egy kicsivel jobb pass offensek jönnek. Remélem továbbra is ehhez hasonló lesz a teljesítmény, mert akkor a Steelerséhez mérve jóval gyengébb defensek ellen lehet esélyünk. Egyébként kicsit kevesebb.egozo
szerintem erre nincs szükség - legalábbis tőlem nem kellett volna, de azért jól esik 😊
egyébként az sokkal jobban tetszett, amikor a meccs után azt mondta, hogy hamarosan fogunk mi még velük találkozni, s akkor majd más lesz 😀
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
VY a twittwrén bocsánatot kért minden Titans és Young fantól, és megpróbál még jobb lenni.
A D eddig tényleg minden képzeletet felülmult. Most azonban egy kicsivel jobb pass offensek jönnek. Remélem továbbra is ehhez hasonló lesz a teljesítmény, mert akkor a Steelerséhez mérve jóval gyengébb defensek ellen lehet esélyünk. Egyébként kicsit kevesebb.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Fischer a Titans ikonja, Vince Young (még) nem az, mert nem bizonyított még annyit, mint Fischer... Amit mondtam, azt nem Steelers szurkolóként mondtam, mert nekünk rosszabb volt, hogy egy fejben friss QB jött be. Ha Vince marad, az még jópár pick és fumble lett volna látva a teljesítményét.Soldados
Így is volt - mint már írtam - két fumbli, egy pick, meg egy grunding. A külömbség az, hogy a fejben friss QB ezeket egy negyed alatt hozta össze, míg a lesajnált VY 3 negyed alatt. 😀 Ikonok itt nálunk jönnek mennek mostanában, 😀 nem kell nagyobbat említeni Bullucknál. Ha menni kell, hát menni kell. 😉 Pedig Ő legalább annyit letett az asztalra mint Fisher.egozo
Ez tény, hogy Collins is elvesztette a labdát, nem vitatom, ő se volt jó. De felesleges lett volna Youngot kitenni további labdavesztéseknek és olyan sackeknek, mint amit kapott.

Bulluck kiöregedett, míg mondjuk a HC pozícióból nem nagyon lehet kiöregedni, tehát nem ugyanaz a kávéház.

De a lényeg, hogy nem történt semmi gáz, jó csapat a Titans, menni kell tovább, ezt a meccset pedig el kell felejteni és sztem Vincynek is könnyebb lesz 3 TO-val felejteni, mint mondjuk 6-tal.Soldados
Nagy gáz tényleg nem történt alap esetben. A nagy kérdés ott dől el, amiről mi semmit nem tudhatunk: az a bizonyos sokat emlegetett bizalom kinyilvánítása megtörténik-e valójában. Mondja-e Fisher Vince-nek, hogy figyi öreg, semmi probléma nincs, egy rossz meccs, te vagy, aki kell nekünk, csináld a dolgod tovább nyugodtan, tudom, hogy jól fogod!!! - a baj, hogy én arra tippelek, ilyen, vagy ehhez hasonló párpeszédre nem kerül sor