Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Ne vicceljünk, VY borzalmas volt, 2 driveal köorábban le kellett volna hozni. MINDIG a rossz döntést hozta meg, semmi esély sem votl vele semmire. Következő meccs tiszta lap és szevasz, de most akkor is elcseszett egyedül egy W-t, mert a D nem kapott volna pontot short field nélkül... ezért sajnálom igazán ezt a dolgot. Sajnos ráadásula Texans is visszajött meg a Colts is nyert így még fájóbb a vereség. Erőfutó pedig semmit enm hozott volna a Pittsburgh ellen. Azt sajnálom, hogy egy option playt nem próbáltunk meg, pedig a ilyesmivel lehet összezavarni egy jó D-t, múlt héten meg jól ment.

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Közben csendben VY elérte a 7000 passzolt yardot.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Azért úgy meccs közben eszebe jutott - mielött a 10. turnover környékén ki nem kapcsoltam a gépet - hogy egy power back azért nem jött volna rosszul, mondjuk egy olyan mint Blount. 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Olvasgatom a reakciókat és hát....
Az eredménykövetőben is folyamatosan követtem a commenteket, és nem igazán értem - úgy általában sem - hogy mi a f..zért kell Youngot - aki kezdőként 27-14-es győzelem-vereség mutatóval bír - állandóan a földbe döngölni. Én egyértelműen elfogult vagyok vele szemben, ezért nyilván az én véleményen sem perdöntő, no de azért álljon már meg a menet, szarul játszott ez tény, de azért láttam én már sok nagy irányítót nagyon rosszul játszani. Collinsról nem is beszélve, akivel kapcsolatban minden szakíró ott a nagy vizen túl szinte még akkor is csak szépet és jót írt, amikor tavaly sorozatban a hatodik vereségét nyelte be a csapat.
A tegnapi meccsen közel sem csak VY szerepelt le. A meccs rémálomszerűen kezdődött, de gyorsan visszajöttünk, és egészen az első (bugyuta) pickig okés volt a csapat, mentünk előre, Young is magabiztosnak tűnt, aztán szépen leépültünk. Egyébként meggyőződésem, hogy a Steelers védelem egyik legnagyobb erőssége, hogy az ellenfél kishitű lesz ellene néhány jó play után, rosszabb esetben már a kickoff előtt. Ha benned van a félsz, véged, s azt hiszem, Young, CJ, de még az edzők is elhitték elég gyorsan, hogy ezek túl erősek...
- Fisher azt állítja Young kezd most vasárnap is - ajánlom is neki
Ez a Giants verhető, hát verjük megrezső
Úgy legyen.
Lehet, hogy tényleg megijedtek az ellenféltől és azért játszottak szarul. Amúgy Fisheréket én sem értem, lehozzák a kezdőirányítónkat, mert úgy látják bizonytalan és szarul játszik. Olyan mintha nem bíznának benne 100%-osan. Kérdem én Collins jobb volt? Nem hinném, csak nagy mákja van, hogy Fisher bácsi kedvenckéje. Remélem tényleg úgy lesz ahogy mondták és VY kezd a Giants ellen és jól alágyújt a New York-iaknak.NOrbyyyyy
Az utolsó percekben persze jobb volt Collins, nem ez a probléma. A gondom az, hogy most behozta Collinst úgy, hogy - legallábis papíron - még volt esély a sikerre, míg tavaly az ötödik, hatodik meccsen akkor cserélte be helyette Youngot, amikor már rég elment a hajó, s egyértelmű volt, hogy megalázzák őt is. Persze most nyilván szarul játszott, s nem tűnt úgy, hogy benne lenne a siker, de akkor is, az egyiknek minden körülmények között jár a bizalom, a másikat meg azonnal leveszem a pályáról
Persze Jeff bácsi érvelése teléjesen logikus, és elfogadható, miszerint őt csak a győzelem lehetősége mozgatta, a bibi annyi, hogy tavaly ezt nem éreztem rajta.
Younggal nagyon sok gond volt, már az első egyébként sikeres éve után olyanokat nyilatkozott, hogy a visszavonulásra is gondolt, mert nem bírta a nyomást, aztán jött a 2008-as szezonnyitó, amin nem bírta elviselni a közönség szidalmait, s nem akart visszamenni a pályára. Ez mond OK, az is, hogy ezt arrafelé és persze errefelé sem tolerálják, de asszem bűnhődött eleget.
Most elment és nyilatkozott a meccs után, méghozzá korrektül, nem duzzogott - ez alap, nyilvánvaló, ugyanakkor nála ez nagyon jó jel. Nem lesz gond, csak bizalom kell nekirezső
Teljesen egyetértek, csak Fisher bácsi is tegyen ugyan így! Remélem ő is látja a változást VY-n.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Olvasgatom a reakciókat és hát....
Az eredménykövetőben is folyamatosan követtem a commenteket, és nem igazán értem - úgy általában sem - hogy mi a f..zért kell Youngot - aki kezdőként 27-14-es győzelem-vereség mutatóval bír - állandóan a földbe döngölni. Én egyértelműen elfogult vagyok vele szemben, ezért nyilván az én véleményen sem perdöntő, no de azért álljon már meg a menet, szarul játszott ez tény, de azért láttam én már sok nagy irányítót nagyon rosszul játszani. Collinsról nem is beszélve, akivel kapcsolatban minden szakíró ott a nagy vizen túl szinte még akkor is csak szépet és jót írt, amikor tavaly sorozatban a hatodik vereségét nyelte be a csapat.
A tegnapi meccsen közel sem csak VY szerepelt le. A meccs rémálomszerűen kezdődött, de gyorsan visszajöttünk, és egészen az első (bugyuta) pickig okés volt a csapat, mentünk előre, Young is magabiztosnak tűnt, aztán szépen leépültünk. Egyébként meggyőződésem, hogy a Steelers védelem egyik legnagyobb erőssége, hogy az ellenfél kishitű lesz ellene néhány jó play után, rosszabb esetben már a kickoff előtt. Ha benned van a félsz, véged, s azt hiszem, Young, CJ, de még az edzők is elhitték elég gyorsan, hogy ezek túl erősek...
- Fisher azt állítja Young kezd most vasárnap is - ajánlom is neki
Ez a Giants verhető, hát verjük megrezső
Úgy legyen.
Lehet, hogy tényleg megijedtek az ellenféltől és azért játszottak szarul. Amúgy Fisheréket én sem értem, lehozzák a kezdőirányítónkat, mert úgy látják bizonytalan és szarul játszik. Olyan mintha nem bíznának benne 100%-osan. Kérdem én Collins jobb volt? Nem hinném, csak nagy mákja van, hogy Fisher bácsi kedvenckéje. Remélem tényleg úgy lesz ahogy mondták és VY kezd a Giants ellen és jól alágyújt a New York-iaknak.NOrbyyyyy
Az utolsó percekben persze jobb volt Collins, nem ez a probléma. A gondom az, hogy most behozta Collinst úgy, hogy - legallábis papíron - még volt esély a sikerre, míg tavaly az ötödik, hatodik meccsen akkor cserélte be helyette Youngot, amikor már rég elment a hajó, s egyértelmű volt, hogy megalázzák őt is. Persze most nyilván szarul játszott, s nem tűnt úgy, hogy benne lenne a siker, de akkor is, az egyiknek minden körülmények között jár a bizalom, a másikat meg azonnal leveszem a pályáról
Persze Jeff bácsi érvelése teléjesen logikus, és elfogadható, miszerint őt csak a győzelem lehetősége mozgatta, a bibi annyi, hogy tavaly ezt nem éreztem rajta.
Younggal nagyon sok gond volt, már az első egyébként sikeres éve után olyanokat nyilatkozott, hogy a visszavonulásra is gondolt, mert nem bírta a nyomást, aztán jött a 2008-as szezonnyitó, amin nem bírta elviselni a közönség szidalmait, s nem akart visszamenni a pályára. Ez mond OK, az is, hogy ezt arrafelé és persze errefelé sem tolerálják, de asszem bűnhődött eleget.
Most elment és nyilatkozott a meccs után, méghozzá korrektül, nem duzzogott - ez alap, nyilvánvaló, ugyanakkor nála ez nagyon jó jel. Nem lesz gond, csak bizalom kell neki
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Olvasgatom a reakciókat és hát....
Az eredménykövetőben is folyamatosan követtem a commenteket, és nem igazán értem - úgy általában sem - hogy mi a f..zért kell Youngot - aki kezdőként 27-14-es győzelem-vereség mutatóval bír - állandóan a földbe döngölni. Én egyértelműen elfogult vagyok vele szemben, ezért nyilván az én véleményen sem perdöntő, no de azért álljon már meg a menet, szarul játszott ez tény, de azért láttam én már sok nagy irányítót nagyon rosszul játszani. Collinsról nem is beszélve, akivel kapcsolatban minden szakíró ott a nagy vizen túl szinte még akkor is csak szépet és jót írt, amikor tavaly sorozatban a hatodik vereségét nyelte be a csapat.
A tegnapi meccsen közel sem csak VY szerepelt le. A meccs rémálomszerűen kezdődött, de gyorsan visszajöttünk, és egészen az első (bugyuta) pickig okés volt a csapat, mentünk előre, Young is magabiztosnak tűnt, aztán szépen leépültünk. Egyébként meggyőződésem, hogy a Steelers védelem egyik legnagyobb erőssége, hogy az ellenfél kishitű lesz ellene néhány jó play után, rosszabb esetben már a kickoff előtt. Ha benned van a félsz, véged, s azt hiszem, Young, CJ, de még az edzők is elhitték elég gyorsan, hogy ezek túl erősek...
- Fisher azt állítja Young kezd most vasárnap is - ajánlom is neki
Ez a Giants verhető, hát verjük megrezső
Úgy legyen.
Lehet, hogy tényleg megijedtek az ellenféltől és azért játszottak szarul. Amúgy Fisheréket én sem értem, lehozzák a kezdőirányítónkat, mert úgy látják bizonytalan és szarul játszik. Olyan mintha nem bíznának benne 100%-osan. Kérdem én Collins jobb volt? Nem hinném, csak nagy mákja van, hogy Fisher bácsi kedvenckéje. Remélem tényleg úgy lesz ahogy mondták és VY kezd a Giants ellen és jól alágyújt a New York-iaknak.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Olvasgatom a reakciókat és hát....
Az eredménykövetőben is folyamatosan követtem a commenteket, és nem igazán értem - úgy általában sem - hogy mi a f..zért kell Youngot - aki kezdőként 27-14-es győzelem-vereség mutatóval bír - állandóan a földbe döngölni. Én egyértelműen elfogult vagyok vele szemben, ezért nyilván az én véleményen sem perdöntő, no de azért álljon már meg a menet, szarul játszott ez tény, de azért láttam én már sok nagy irányítót nagyon rosszul játszani. Collinsról nem is beszélve, akivel kapcsolatban minden szakíró ott a nagy vizen túl szinte még akkor is csak szépet és jót írt, amikor tavaly sorozatban a hatodik vereségét nyelte be a csapat.
A tegnapi meccsen közel sem csak VY szerepelt le. A meccs rémálomszerűen kezdődött, de gyorsan visszajöttünk, és egészen az első (bugyuta) pickig okés volt a csapat, mentünk előre, Young is magabiztosnak tűnt, aztán szépen leépültünk. Egyébként meggyőződésem, hogy a Steelers védelem egyik legnagyobb erőssége, hogy az ellenfél kishitű lesz ellene néhány jó play után, rosszabb esetben már a kickoff előtt. Ha benned van a félsz, véged, s azt hiszem, Young, CJ, de még az edzők is elhitték elég gyorsan, hogy ezek túl erősek...
- Fisher azt állítja Young kezd most vasárnap is - ajánlom is neki
Ez a Giants verhető, hát verjük meg
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szögezzük le, támadó játék nélkül csak a Pittsburgh tud meccset nyerni, mert labdákat szereznek. A mi védelmünk legalább olyan jó volt, csak a turnoverek maradtak el. Szerintem a meccset nem kéne VY nyakába varrni, tette a dolgát. Sajnálatos, hogy Heimerdinger nem tudja, hogy ez nem az ő játéka. Annál inkább hibádzott a playcalling. Mentünk volna előre mint a vak ló. Középen futás, öt hátra és dobás, meg ilyen hülyeségek. Sehol egy screen, egy QB futás, egy draw, egy play action. Semmi....
És akkor még nem beszéltem a kedves bíró sporikról, CJ TD futásánál nem volt holding Amanonál, ha ez holding volt, akkor kb az összes play-nél repülhet a zászló. A másik: CJ-nél mikor a félidő végén fumblit fújtak, még visszanézés után sem látták, hogy könyöke, térde lent volt...???
Végül is mindegy, nem ezek miatt veszítettünk, ez csak nagyban hozzájárult. Fantasztikus alkalom volt, hogy egy ilyen szánalmasan támadó Steelerst megverjünk. Nem jött össze... VY-t nem kellett volna lehozni, ez nem jó üzenet egy QB-nak. Lehet a falba mégiscsak hiányzik Mawae...?
A védelem előtt viszont le a kalappal. Írd és mondd 127 yardot csinált a Pittsburgh egy egész meccs alatt. Alig több mint egy pálya...Az elgondolkodtató, hogy így is nyertek, ami miatt gratula nekik.
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
ja, meg gratulálni kell a Pittsburgh-nek és tanulni tőlük, hogy hogyan kell okosan gazdálkodni azzal amink van.

viszont a Houstonnak akár tényleg lehet, hogy eljött az ideje.

szerk.
Na megnéztem még 1x az első félidőt, nem volt azzal tul.képp semmi baj.
Persze, lövöldöztük magunkat a lábunkon, de simán meccsben voltunk, ment a futójáték is kb. meg is lett volna az újabb 85 yardos, ha nincs az a holding, az ellenfél 4. számú irányítóját egész jól tartottuk, a védelmüket nem tudták már hova rotálni, mert hót fáradtak voltak; csak minek hívunk 1és10-nél passzjátékot az end zone-ban, minek kell középre dobálgatni, amikor a meccs elején a vonal mellett olyan szépen meg voltak az elkapók, CJ is sajnos elvesztette a labdát, és ahelyett, hogy nekünk lehetett volna egy rendes 2 min drive a végére szépen kaptak egy FG-t még; hogy aztán a második félidőben mi történt, hogy VY-ot miért is kellett lecserélni, mert azért elég csúnyán fejre állították (nem lett volna az zászló?) és lehet, hogy azt látta még benne Fisher a franc tudja. kár, hogy elment egy ilyenre ez a jó kis on-side kick.

na mind1, majd a Giants ellen...

több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
remélem azért összeszedik a következő meccsre. vagy megint következik a Collins korszak? 😀NOrbyyyyy
A Steelers védelem nagyon jó volt, de VY is nagyon rosszul játszott. Volt, hogy a tőle kb. 20 méterre álló társhoz nem tudta odadobni a labdát, egyszer meg három védő úgy földhöz vágta, hogy alig bírt felkelni. Szerintem nem a leültetést kell neki feldolgozni, hanem az egész meccset. De azért profi, hogy összeszedett fejjel, kezdő irányítóként vezesse a következő meccsen a Titanst. Egyébként a végétől eltekintve Collins is megkapta a magáét a D-től.

Music City Miracle
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
remélem azért összeszedik a következő meccsre. vagy megint következik a Collins korszak? 😀NOrbyyyyy
Rusty Smith!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
remélem azért összeszedik a következő meccsre. vagy megint következik a Collins korszak? 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nem értem. benyeltük a kick-off-ot, elvesztettük az első visszahordást, de azért nem kellett volna kidobni a play-book-ot. A meccset szerintem ott vesztettük el, amikor az első időkérésünk után visszamentünk és nem tudtuk, hogy mit kell csinálni a Pitts 5 yardosán erre VY kért még egy időt, persze -5 yardért, aztán a következő pozícióból meg a red zone-ban dobattuk vele azt a hülye pick-et az end zone-ba, oszt vége is volt a meccsnek.

a többi az már csak statisztika kérdése, meg egy jó pszichológusé hogy VY hogy fogja feldolgozni az ültetését.

hát van miből tanulni.Titans
Sajna nem láttam a meccset, csak az nfl.com-on követtem a statokat. mi a fa...z történt?rezső
én sem láttam sajna a meccset, írjátok már meg lécci mi történt VY-vel?
A visszahordott TD-t láttam az az ST hibája ugye, de mi volt VY-vel?NOrbyyyyy
Szar volt. Nagyon.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem értem. benyeltük a kick-off-ot, elvesztettük az első visszahordást, de azért nem kellett volna kidobni a play-book-ot. A meccset szerintem ott vesztettük el, amikor az első időkérésünk után visszamentünk és nem tudtuk, hogy mit kell csinálni a Pitts 5 yardosán erre VY kért még egy időt, persze -5 yardért, aztán a következő pozícióból meg a red zone-ban dobattuk vele azt a hülye pick-et az end zone-ba, oszt vége is volt a meccsnek.

a többi az már csak statisztika kérdése, meg egy jó pszichológusé hogy VY hogy fogja feldolgozni az ültetését.

hát van miből tanulni.Titans
Sajna nem láttam a meccset, csak az nfl.com-on követtem a statokat. mi a fa...z történt?rezső
én sem láttam sajna a meccset, írjátok már meg lécci mi történt VY-vel?
A visszahordott TD-t láttam az az ST hibája ugye, de mi volt VY-vel?
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
nem értem. benyeltük a kick-off-ot, elvesztettük az első visszahordást, de azért nem kellett volna kidobni a play-book-ot. A meccset szerintem ott vesztettük el, amikor az első időkérésünk után visszamentünk és nem tudtuk, hogy mit kell csinálni a Pitts 5 yardosán erre VY kért még egy időt, persze -5 yardért, aztán a következő pozícióból meg a red zone-ban dobattuk vele azt a hülye pick-et az end zone-ba, oszt vége is volt a meccsnek.

a többi az már csak statisztika kérdése, meg egy jó pszichológusé hogy VY hogy fogja feldolgozni az ültetését.

hát van miből tanulni.Titans
Sajna nem láttam a meccset, csak az nfl.com-on követtem a statokat. mi a fa...z történt?
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
nem értem. benyeltük a kick-off-ot, elvesztettük az első visszahordást, de azért nem kellett volna kidobni a play-book-ot. A meccset szerintem ott vesztettük el, amikor az első időkérésünk után visszamentünk és nem tudtuk, hogy mit kell csinálni a Pitts 5 yardosán erre VY kért még egy időt, persze -5 yardért, aztán a következő pozícióból meg a red zone-ban dobattuk vele azt a hülye pick-et az end zone-ba, oszt vége is volt a meccsnek.

a többi az már csak statisztika kérdése, meg egy jó pszichológusé hogy VY hogy fogja feldolgozni az ültetését.

hát van miből tanulni.

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Nem félünk mi senkitől, a Steelers D-nek nincs is oka rá. Mindössze Hampton kiesése miatt kellett plusz 1 ember a DL-rotációba, hogy a 4. negyedben is frissek legyünk.Soldados
félelem nélkül is ki lehet kapni 😊
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Go Titans! Rem a mait is behúzzuk! 😀

Music City Miracle
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem félünk mi senkitől, a Steelers D-nek nincs is oka rá. Mindössze Hampton kiesése miatt kellett plusz 1 ember a DL-rotációba, hogy a 4. negyedben is frissek legyünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Yahhon 83% - 17% ban oszlik a ti javatokra a tippek száma.... Amúgy csak szimplán Chris Johnsontól félünk 😀
A tippem: kaptok 2 sacket, és 5el kevesebb pontkülönbséggel nyerünk. CJnek nem lesz meg a 100 yard, Mendenhallnak viszont igen 😊tenorx
Ezt én azért kétlem. Lehet hogy CJ-nek nem lesz meg a 100 yard, de Mendenhall-nak sem! Szerintem most jobban összeszedettebb lesz a védelmünk, mint a Raiders ellen volt.NOrbyyyyy
Futás ellen jobbak leszünk, és nyerünk - simán 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Yahhon 83% - 17% ban oszlik a ti javatokra a tippek száma.... Amúgy csak szimplán Chris Johnsontól félünk 😀
A tippem: kaptok 2 sacket, és 5el kevesebb pontkülönbséggel nyerünk. CJnek nem lesz meg a 100 yard, Mendenhallnak viszont igen 😊tenorx
Ezt én azért kétlem. Lehet hogy CJ-nek nem lesz meg a 100 yard, de Mendenhall-nak sem! Szerintem most jobban összeszedettebb lesz a védelmünk, mint a Raiders ellen volt.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Yahhon 83% - 17% ban oszlik a ti javatokra a tippek száma.... Amúgy csak szimplán Chris Johnsontól félünk 😀
A tippem: kaptok 2 sacket, és 5el kevesebb pontkülönbséggel nyerünk. CJnek nem lesz meg a 100 yard, Mendenhallnak viszont igen 😊
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Remélem jogosan fél ennyire a támadófalunktól a Steelers. Egy hétre cutolták Leftwich-et, hogy hozzanak helyette egy extra DLinemant. 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tulloch is kapott büntit a horsecollar-ért 7,5ezret.
Sérültek😮tto még mindig out. Brown csakúgy mint a mult héten questenable, és most már Hayes is csak az. Remélem mindkettő játszhat, had legyen Dixonnak jó napja 😉egozo
Én is remélem, hogy még levegőt sem hagynak Dixonnak és Mandenhall-nak sem. 😀 😀
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Tulloch is kapott büntit a horsecollar-ért 7,5ezret.
Sérültek😮tto még mindig out. Brown csakúgy mint a mult héten questenable, és most már Hayes is csak az. Remélem mindkettő játszhat, had legyen Dixonnak jó napja 😉