Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Szörnyű helyzet, sajnálom Spoont nagyon.
ami a csapat oldalát illeti, állítólag játszani akar vasárnap, s hogy őszinték legyünk, óriási gond lenne ha nem léphetne pályára (persze, mindenki megértené), mert vele együtt se nagyon van három normális emberünk, Allred ugyanis bokasérüléssel küszködik.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Spoonnak kedden meghalt az anyukája. 56 éves volt. Ez egyébként is szörnyű, aztán így játszani az még szörnyűbb lehet 😕
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A 2010-es év csapatkapitányai: Tullock, VY, Ahmard Hall, Nickey
Egyébként a cornerekig el sem fog jutni a labda, félelmetes védő falunk az összes QB-t meg fogja enni vacsorára 😀
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
egy újonc CB-t megeszik reggelire a menetrendünkből a Indy, Hou, NYG, Dal, SD de még a McNabb-es Wash, hogy egy #7-tel felálló Pitts-et ne is említsek amit szerencsére elkerülünk, de akár egy Den ellen is komoly gondjai lesznek.

ezen csapatok QB-i bármelyik újoncot zsebre teszik a 6. WR-jükkel is, nemhogy a 1.v.2. számúval.

mondjuk Cortland kivételével nem is emlékszem, hogy drafton alkalmazható CB-t szereztünk (és őt is mondjuk S-ből képeztük át egy év alatt, és lett kezdő a második évére...)

http://www.nfl.com/draft/history/fulldraft?teamId=2100&type=team
érdekes olvasmány egyébként. A 2003-as draftunkon egyenesen felröhögtem...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lényegében ugyanazt akartam írni, mint NOrbyyyyy. Két pick olyan nagy ár lenne Big Al-ért?Nandito
Egy hatodik és egy hetedik nem 😀 Más igen. Szerintem. 4. pont elég érte.egozo
Mondjuk ja azért egy 2. körös draft jogot én se adnék oda 😀 elég lesz érte a 4. kör igen 😂
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Lényegében ugyanazt akartam írni, mint NOrbyyyyy. Két pick olyan nagy ár lenne Big Al-ért?Nandito
Egy hatodik és egy hetedik nem 😀 Más igen. Szerintem. 4. pont elég érte.
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Lényegében ugyanazt akartam írni, mint NOrbyyyyy. Két pick olyan nagy ár lenne Big Al-ért?

Music City Miracle
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Két pick igazán nem ár Big Al-ért, én a helyükben nem hagynám ki ezt az alkalmat. Legalább lenne egy igazi vezére a védelemnek. Sőt még két pickért Chris Carr-t is visszahozhatnánk és meg lenne oldva a CB gond, de kétlem, hogy a Ravens elengedné. Bár ki tudja egy próbálkozást megérne. 😀 😂
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Állítólag a Redskins 2. körös választást akkor, mi pedig 4. köröset adnánk Albertértrezső
Amilyen jól mennek nekünk mostanában ezek az üzletelések, a végén csak sikerül megegyezni egy 2. plussz egy 4. körös pickben. 😀
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Állítólag a Redskins 2. körös választást akkor, mi pedig 4. köröset adnánk Albertért
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Azért az megnyugtat, hogy nem én vagyok a h..lye, vagy nem csak én. 😀
Itt is, máshol is olvastam, hogy nem várnak sokat a DL-ünktől, pedig szerintem az Albert nélkül is zúzni fog. Belül Jones és Brown a liga egyik legjobb DT-párosává nőheti ki magát, s idővel a Hayes-Morgan DE-duóval sem akar majd sok QB találkozni, ráadásul a cserék is erősek..
A CB-knél Vernerből nagy játékos lehet, legalábbis helyi szakik szerint az ösztönei egészen kiválóak, s ugyan a preseasonban minden meccsen voltak rontásai, de azért mindig megmutatta, hogy nagy jövő előtt áll. Azért gondoljunk bele, hogy a Harper tavalyi szintjét kellene túlszárnyalnia, az pedig neki és McCourtynak is sikerülni fog, méghozzá jócskán. Továbbra is Finnegan oldalával van bajom, mert Mouton ott nagyon vékony csere...
Más: Blountot - ahogy vártuk - el is vitték, Tampában folytatja. A practice squadunkat így Herb Donaldson RB-vel és Carson Butler TE-vel egészítettük ki.rezső
Blountot tegnap már írtam 😊 Egyébként teljesen igazat adok neked. Annyit fűznék hozzá, hogy amit írtál az mind jövő időben lesz, reméljük a közeli jövőben, mert különben gondok lesznek. :/egozo
Bocs a Blountért (pedig esküszöm visszaolvastam a hsz-eket, de ezek szerint vak vagyok 😀 )
Nu, ismét Kuharsky ad nekünk némi fogódzótt Albert ügyben. Szerinte, már egy harmadik körös választást is érdemes érte feláldozni, mert mi tudunk vele bánni. Úgy látja, ilyen lehetőséget nem szabad kihagyni, s ha megszerezzük szegény Haye kerül ki a rotációból, a Brown-Jones-Marks-Haynesworth kvartettel pedig (egyébként valóban nagyon durván hangzik) jobb csapat leszünk. - Ha így nézzük a dolgokat azért ez nem tűnik olyan rossz elképzelésnek. S attól, hogy ezen az üzleten dolgozunk, még nem jelenti azt, hogy nem udvarolnák ezerrel Oaklandben, vagy ne keresgetnénk valahol egy CB-t...
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Azért az megnyugtat, hogy nem én vagyok a h..lye, vagy nem csak én. 😀
Itt is, máshol is olvastam, hogy nem várnak sokat a DL-ünktől, pedig szerintem az Albert nélkül is zúzni fog. Belül Jones és Brown a liga egyik legjobb DT-párosává nőheti ki magát, s idővel a Hayes-Morgan DE-duóval sem akar majd sok QB találkozni, ráadásul a cserék is erősek..
A CB-knél Vernerből nagy játékos lehet, legalábbis helyi szakik szerint az ösztönei egészen kiválóak, s ugyan a preseasonban minden meccsen voltak rontásai, de azért mindig megmutatta, hogy nagy jövő előtt áll. Azért gondoljunk bele, hogy a Harper tavalyi szintjét kellene túlszárnyalnia, az pedig neki és McCourtynak is sikerülni fog, méghozzá jócskán. Továbbra is Finnegan oldalával van bajom, mert Mouton ott nagyon vékony csere...
Más: Blountot - ahogy vártuk - el is vitték, Tampában folytatja. A practice squadunkat így Herb Donaldson RB-vel és Carson Butler TE-vel egészítettük ki.rezső
Blountot tegnap már írtam 😊 Egyébként teljesen igazat adok neked. Annyit fűznék hozzá, hogy amit írtál az mind jövő időben lesz, reméljük a közeli jövőben, mert különben gondok lesznek. :/
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Azért az megnyugtat, hogy nem én vagyok a h..lye, vagy nem csak én. 😀
Itt is, máshol is olvastam, hogy nem várnak sokat a DL-ünktől, pedig szerintem az Albert nélkül is zúzni fog. Belül Jones és Brown a liga egyik legjobb DT-párosává nőheti ki magát, s idővel a Hayes-Morgan DE-duóval sem akar majd sok QB találkozni, ráadásul a cserék is erősek..
A CB-knél Vernerből nagy játékos lehet, legalábbis helyi szakik szerint az ösztönei egészen kiválóak, s ugyan a preseasonban minden meccsen voltak rontásai, de azért mindig megmutatta, hogy nagy jövő előtt áll. Azért gondoljunk bele, hogy a Harper tavalyi szintjét kellene túlszárnyalnia, az pedig neki és McCourtynak is sikerülni fog, méghozzá jócskán. Továbbra is Finnegan oldalával van bajom, mert Mouton ott nagyon vékony csere...
Más: Blountot - ahogy vártuk - el is vitték, Tampában folytatja. A practice squadunkat így Herb Donaldson RB-vel és Carson Butler TE-vel egészítettük ki.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nem lesz itt már semmi cserélgetés, ez a keret lesz és kész. Illetve esetleg leigazoljuk Jézust, Mohamedet, Ábrahámot, Budhát, meg valami rendes vudu mágust, hogy óvják a csapat egészségét.

Aztán, csak, hogy ne legyen igazam, még a héten megszerezzük Al-t, aztán valakit a védőfalból elcserélünk egy CB-ért.Titans
Valakit a védőfalból ki kell tenni, ha jönne Al, utána már nem hiszem hogy cserélnének is onnan. Meg ilyenkor már különben sem nagyon van Ty Hill szerű CB-knél jobb a piacon.
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Nem lesz itt már semmi cserélgetés, ez a keret lesz és kész. Illetve esetleg leigazoljuk Jézust, Mohamedet, Ábrahámot, Budhát, meg valami rendes vudu mágust, hogy óvják a csapat egészségét.

Aztán, csak, hogy ne legyen igazam, még a héten megszerezzük Al-t, aztán valakit a védőfalból elcserélünk egy CB-ért.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Norbyyy!!! Ezt figyeld: . Pont!!!! Hasznos!!! Köszi!!!! 😛

Egyébként meg sztem az a DLine nem feltétlen lesz olyan "tényleg jó", de legyen igazad.ulpianus
Jól van na, de hát ha jobban szeretem a felkiáltójelet, mit a pontot most mit csináljak, de megfogadom tanácsod és hanyagolom.😀😀 A D-Line meg tehetséges emberkékből áll és arra értettem a "jó" jelzőt.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Norbyyy!!! Ezt figyeld: . Pont!!!! Hasznos!!! Köszi!!!! 😛

Egyébként meg sztem az a DLine nem feltétlen lesz olyan "tényleg jó", de legyen igazad.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk adhatnánk érte McCourthyt, plusz Moutont - és akkor nem kellene eldönteni, hogy ki kezdjen Corttal párban.
Egyáébként lehet, hogy forradalmasítjuk a játékot és eleve négy DE-vel állunk majd fel 😀 akkor meg minek annyi más ember. Egyébként a hőskorban sokan két, akár három poszton is tudtak játszani, szerintem CJ lehetne csere safety, Britt meg mondjuk CB...rezső
Brittnek biztos jobban menne, nem kéne bajlódni a labda elkapásával, az úgyis problémát okoz mostanában neki 😀egozo
Brittre térve Fisher keménykedik vele rendesen, de azt hiszem, kell is, hogy keménykedjen, mert egy kicsit elszállt magától. Óriási potenciál, de semmit nem érünk vele, ha fejben nem a pályán van.
Nézve a rostert azt gondolom, hogy a kezdőink minden területen (igen, a védelemben is) jók lehetnek, ám nagyon törékeny a gárda, így azoktól, akikre épül a játékunk a maximum kell. Márpedig Britt alapember kellene, hogy legyen
Írtam már, hogy várom a kezdést? 😀rezső
Brittet meg én már nem értem!! Tavaly azt hittem, hogy végre szereztünk egy olyan WR-t aki a csapat új sztárja, vezéregyénisége lehet!! Úgy néz ki, hogy egyenlőre tévedtem, de még van ideje a srácnak!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Háát ja egy jó Al hasznára lenne a csapatnak. A d-line-unk most tényleg jó, de vele még jobb lehetne!! De egy normális CB is kellene háát nem látják ezek a b...mok?😀 Mindennel foglalkoznak Fisherék csak azzal nem amivel kéne! Gado meg már nem fog visszatérni az tuti!! 2 futóval vágunk neki a szezonnak és ennyi!!😀 Úgy látom hogy a kelleténél is jobban feltöltik töltelékekkel a védelmet, hogy sokan legyenek csak a cornereket hagyják ki mindenből😀 Verner, McCourty és Mouton együtt nem érnek annyit, mint egy 50 %-os Cortland😀 és ez a nagy baj!!
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Csak kapkodom a fejem, úgy zajlanak az események. A futókat illetően, Gado korábban nem kellett, de most mi van vele? Nem lehetséges, hogy visszatér? A védősorban pedig nekem úgy tűnik, erős fiatalításba kezdtünk, csak nem találjuk az arányokat.

Amúgy én örülnék Big Al visszatérésének, akkor lettem Titans drukker, mikor ő vezérelte a védelmet, és milyen jól tette! 😀

Music City Miracle
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Filed to ESPN: Redskins talk trade with the Titans again about Albert Haynesworth. No deal yet.tenorx
Megelőztél...
Hát, ez legalábbis érdekes. Informátorok szerint másodjára tárgyalunk Albertről, de még mindig magasnak tartjuk az árát, ami két draft pick lenne...
Őszintén szólva nem tudom, mit mondjak. Az igazi Albert nagy segítség lenne, de pont DT poszton nem vagyunk rászorulva nagy erősítésre sztem. Brown mellett Jones kezdő, Marks és Haye csere, ez minimum nem rossz, sőt, én kifejezetten erős négyesnek nevezném. Ha bárki érti ezt, az fejtse ki, mert nekem magas...rezső
Ez azért van, hogy egyrészt legyen meg a tíz DL tag a rosteren, mert a kilenc nem szép szám. Másrészt így legalább kitehetünk a keretből egy cornert, vagy egy futót, hogy ne legyenek már olyan sokan. Harmadrészt, mert úgyís csak elbénázzuk a pickeinket, minek olyan sok belőle. Na, most már remélem érted. 😀
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Filed to ESPN: Redskins talk trade with the Titans again about Albert Haynesworth. No deal yet.tenorx
Megelőztél...
Hát, ez legalábbis érdekes. Informátorok szerint másodjára tárgyalunk Albertről, de még mindig magasnak tartjuk az árát, ami két draft pick lenne...
Őszintén szólva nem tudom, mit mondjak. Az igazi Albert nagy segítség lenne, de pont DT poszton nem vagyunk rászorulva nagy erősítésre sztem. Brown mellett Jones kezdő, Marks és Haye csere, ez minimum nem rossz, sőt, én kifejezetten erős négyesnek nevezném. Ha bárki érti ezt, az fejtse ki, mert nekem magas...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Filed to ESPN: Redskins talk trade with the Titans again about Albert Haynesworth. No deal yet.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Mondjuk adhatnánk érte McCourthyt, plusz Moutont - és akkor nem kellene eldönteni, hogy ki kezdjen Corttal párban.
Egyáébként lehet, hogy forradalmasítjuk a játékot és eleve négy DE-vel állunk majd fel 😀 akkor meg minek annyi más ember. Egyébként a hőskorban sokan két, akár három poszton is tudtak játszani, szerintem CJ lehetne csere safety, Britt meg mondjuk CB...rezső
Brittnek biztos jobban menne, nem kéne bajlódni a labda elkapásával, az úgyis problémát okoz mostanában neki 😀egozo
Brittre térve Fisher keménykedik vele rendesen, de azt hiszem, kell is, hogy keménykedjen, mert egy kicsit elszállt magától. Óriási potenciál, de semmit nem érünk vele, ha fejben nem a pályán van.
Nézve a rostert azt gondolom, hogy a kezdőink minden területen (igen, a védelemben is) jók lehetnek, ám nagyon törékeny a gárda, így azoktól, akikre épül a játékunk a maximum kell. Márpedig Britt alapember kellene, hogy legyen
Írtam már, hogy várom a kezdést? 😀rezső
Még nem elégszer. 😉
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Háát igen én is gondolkodtam rajta kit adhatnának érte, de szerintem senkit!! Ez a hír is egy jó kis kacsa!! Bár már tényleg nem lennék meglepődve valami hülye Fisher húzáson!!NOrbyyyyy
Mondjuk adhatnánk érte McCourthyt, plusz Moutont - és akkor nem kellene eldönteni, hogy ki kezdjen Corttal párban.
Egyáébként lehet, hogy forradalmasítjuk a játékot és eleve négy DE-vel állunk majd fel 😀 akkor meg minek annyi más ember. Egyébként a hőskorban sokan két, akár három poszton is tudtak játszani, szerintem CJ lehetne csere safety, Britt meg mondjuk CB...rezső
Brittnek biztos jobban menne, nem kéne bajlódni a labda elkapásával, az úgyis problémát okoz mostanában neki 😀egozo
Brittre térve Fisher keménykedik vele rendesen, de azt hiszem, kell is, hogy keménykedjen, mert egy kicsit elszállt magától. Óriási potenciál, de semmit nem érünk vele, ha fejben nem a pályán van.
Nézve a rostert azt gondolom, hogy a kezdőink minden területen (igen, a védelemben is) jók lehetnek, ám nagyon törékeny a gárda, így azoktól, akikre épül a játékunk a maximum kell. Márpedig Britt alapember kellene, hogy legyen
Írtam már, hogy várom a kezdést? 😀