Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A Tennesseanen van egy összeállítás az edzőtábor legjeiről. Húzóemberként érdekes módon John Glennon Nate Washingtont jelölte meg, remélem a szezonja is húzósabb lesz a tavalyinál. A legjobb védekezőnél egyértelműen Tullochot jelölték meg, talán meglesz az LB sor következő vezére? Legnagyobb támadó csalódásként Chris Simms és Jarred Cook szerepel. Nálam egyértelműen Cook viszi a "pálmát", mert Simmstől egyébként sem vártam semmit. Ha lesz 3. QB a rosteren, remélem Rusty Smith lesz az, megérdemelné. Legnagyobb védőcsalódás: Morgan. Hát ennél csak többet mutathat ezután, mert eddig nem mutatott semmit 😕 Legnagyobbat fejlődő támadó Craig Stevens és Leroy Harris. Utobbiról eddig is tudtuk, hogy kezdő szintű játékos az egész falban, elöbbi azonban most bizonyította be, hogy az elkapáshoz is ért, így lehet megelőzi Cook-ot a roosteren.Legnagyobb fejlődés a defense részen: J.Jones és Marks. Ha Brown nem épül fel, nekik kéne kezdeni a DL közepén, jó állapotban vannak, és jól kiegészítik egymást. Legjobb rookie Verner. No comment! Úgy tűnik az egyetlen kezdő lehet az idei újoncok közül. Legnagyobb meglepetés: Marc Mariani. A visszahordó roster helyért nagy küzdelme lesz Damian Williamssal.
Érdemes átolvasni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ma a Cardinalsszal edzünk együtt, s ha minden igaz a sérültek többsége újra csatasorba állhat lassan. Morgan, Ford, Finnegan, Allred és Gage is. Sajna Haynes és Brown, illetve Thornton és Otto még ezen a héten sem okés. Azért alakulgat a dolog
A USA Todayen Jim Corbett írt egy hosszú anyagot Youngról, ami egészen jó szerintem. Azt eddig is tudtuk, hogy VY bízik magában és a csapatban, de Fishertől ebben a cikkben olvastam először, hogy szerinte kiváló szellemiségű az idei gárda, s egyértelműen győzelmeket vár, s nem okoznak csalódást.
Velünk úgy általában soha senki sem számol komolyan, s ez idén is így van. Young is azt mondja, hogy örül annak, hogy esélytelennek tartanak minket, szerinte eljött a mi időnk - Szerintem, szerintünk is 😂rezső
Ebből a jó szellemiségből kiindulva lehet Gado-nak nagyobb esélye a rosterre kerülni, mert Blount inkább bomlasztó típus, mint csapatember. Sajnos...pedig jó játékos lenne pár éven belül. Remélem tényleg ez a mi időnk! 😉egozo
Én is remélem!!! Szerintem teljesen mind1 hogy meikük kerül be az 53-ba úgy is kevés lehetőséghez jutnának CJ és Ringer mögött, de ha már választani kellene akkor Blount-ot választanám még akkor is ha nem annyira csapatjátékos, mert 1-2 short runnál amire használnák, az nem számít annyira!!!
U.i.: Valaki írja már meg nekem légyszi, hogy mit jelent az a User Karma?? Előre is köszönöm!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
ma a Cardinalsszal edzünk együtt, s ha minden igaz a sérültek többsége újra csatasorba állhat lassan. Morgan, Ford, Finnegan, Allred és Gage is. Sajna Haynes és Brown, illetve Thornton és Otto még ezen a héten sem okés. Azért alakulgat a dolog
A USA Todayen Jim Corbett írt egy hosszú anyagot Youngról, ami egészen jó szerintem. Azt eddig is tudtuk, hogy VY bízik magában és a csapatban, de Fishertől ebben a cikkben olvastam először, hogy szerinte kiváló szellemiségű az idei gárda, s egyértelműen győzelmeket vár, s nem okoznak csalódást.
Velünk úgy általában soha senki sem számol komolyan, s ez idén is így van. Young is azt mondja, hogy örül annak, hogy esélytelennek tartanak minket, szerinte eljött a mi időnk - Szerintem, szerintünk is 😂rezső
Ebből a jó szellemiségből kiindulva lehet Gado-nak nagyobb esélye a rosterre kerülni, mert Blount inkább bomlasztó típus, mint csapatember. Sajnos...pedig jó játékos lenne pár éven belül. Remélem tényleg ez a mi időnk! 😉
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
ma a Cardinalsszal edzünk együtt, s ha minden igaz a sérültek többsége újra csatasorba állhat lassan. Morgan, Ford, Finnegan, Allred és Gage is. Sajna Haynes és Brown, illetve Thornton és Otto még ezen a héten sem okés. Azért alakulgat a dolog
A USA Todayen Jim Corbett írt egy hosszú anyagot Youngról, ami egészen jó szerintem. Azt eddig is tudtuk, hogy VY bízik magában és a csapatban, de Fishertől ebben a cikkben olvastam először, hogy szerinte kiváló szellemiségű az idei gárda, s egyértelműen győzelmeket vár, s nem okoznak csalódást.
Velünk úgy általában soha senki sem számol komolyan, s ez idén is így van. Young is azt mondja, hogy örül annak, hogy esélytelennek tartanak minket, szerinte eljött a mi időnk - Szerintem, szerintünk is 😂
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A túlzott lelkesedéstől, de a túlzott pesszimizmustól is óva intenék mindenkit. Arról a bizonyos front sevenről nem sok fogalmunk lehet, miután a fal legjobbjai sebeiket nyalogatják egyelőre. A secondary persze nagy kérdés, Cort elengedhetetlen ahhoz, hogy működjenek a dolgok, s ha McCourtynak sikerült fejlődnie valamennyit - márpedig azért nagyon úgy tűnik, hogy sikerült -, akkor nagyon nagy gázban nem leszünk, persze ehhez Griffinnek is oda kellene tennie magát, ahogy két éve csinálta. Öszességében azzal együtt, hogy némileg én is osztom a félelmeket mégis optimista vagyok, sztem jók leszünkrezső
Szerintem is :cool:
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Ha Cortland nem lesz 100% az egész szezonban 9-7-nél nem leszünk jobbak és semmi esélyünk nem lesz a PO-ra/ban.
Egy közepes TE-vel és egy jó WR-rel hülyét fognak csinálni a védelmünkből, amitől még lesznek meccsek amiket a támadók be tudnak húzni... de számos olyan meccs lesz, ahol nem lehet olyan erős támadójátékunk, hogy meccsben tartson minket. (@Giant, @Cowboys, @Chargers, HOU&IND oda-vissza, ez mindjárt 7 olyan meccs, ahol nem lenne baj, ha lenne passz elleni védelmünk is...)

Gado mikor került ide? Érdekes lesz, hogy ki éri meg az 53-at.Titans
Egyetértek, amíg nincs igazán cornerünk és a front seven is csak közepes, addig nem érdemes annyira lekesnek lenni.

Gado Johnson sérülésekor került ide, csak rostertölteléknek, de eddig elég pöpecnek tűnik. Mondjuk nem adnék semmit azért, hogy itt lesz az 53-ban...Rajna
A front sevenben egyenlőre nincs meghatározó játékos. Olyan amilyen volt több is pár éven keresztül (KVB,BigAl,Bulluck), akiknek az oldalvizén a kevésbé kiemelkedő játékosok is kiemelkedően tudtak játszani, és akiknek volt annyi erejük, hogy akkor is felpörgették a többieket amikor kezdtek szétesni. Erről beszéltünk már az offseason elején is, egyszerre ennyi meghatározó játékost az álmos könyv szerint sem jó elengedni.
A secondery más tészta. Egy Cortland akkor sem csinál nyarat, ha teljesen egészséges. A másik oldalt dobják meg, úgy csinálják meg a play, hogy az elsőszámú WR-t más legyen kénytelen fogni, stb... Ráadásul nincs Bulluck, aki kordába tartsa a hisztijeit. A többiekről a véleményemet már többször is leírtam, ebben az évben nem látok senkiben annyit - még McCourtyban és Vernerben sem - hogy kiegyensúlyozza a másodvonalat. Egy sérülés után meg aztán ismét carban leszünk!
Gadot a roosterbe!!! Meg Blountot is, ha nem lesz annyira tökkelütött és nem tiltatja el magát már az első meccsen egy kis bunyó miatt.egozo
A túlzott lelkesedéstől, de a túlzott pesszimizmustól is óva intenék mindenkit. Arról a bizonyos front sevenről nem sok fogalmunk lehet, miután a fal legjobbjai sebeiket nyalogatják egyelőre. A secondary persze nagy kérdés, Cort elengedhetetlen ahhoz, hogy működjenek a dolgok, s ha McCourtynak sikerült fejlődnie valamennyit - márpedig azért nagyon úgy tűnik, hogy sikerült -, akkor nagyon nagy gázban nem leszünk, persze ehhez Griffinnek is oda kellene tennie magát, ahogy két éve csinálta. Öszességében azzal együtt, hogy némileg én is osztom a félelmeket mégis optimista vagyok, sztem jók leszünk
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ha Cortland nem lesz 100% az egész szezonban 9-7-nél nem leszünk jobbak és semmi esélyünk nem lesz a PO-ra/ban.
Egy közepes TE-vel és egy jó WR-rel hülyét fognak csinálni a védelmünkből, amitől még lesznek meccsek amiket a támadók be tudnak húzni... de számos olyan meccs lesz, ahol nem lehet olyan erős támadójátékunk, hogy meccsben tartson minket. (@Giant, @Cowboys, @Chargers, HOU&IND oda-vissza, ez mindjárt 7 olyan meccs, ahol nem lenne baj, ha lenne passz elleni védelmünk is...)

Gado mikor került ide? Érdekes lesz, hogy ki éri meg az 53-at.Titans
Egyetértek, amíg nincs igazán cornerünk és a front seven is csak közepes, addig nem érdemes annyira lekesnek lenni.

Gado Johnson sérülésekor került ide, csak rostertölteléknek, de eddig elég pöpecnek tűnik. Mondjuk nem adnék semmit azért, hogy itt lesz az 53-ban...Rajna
A front sevenben egyenlőre nincs meghatározó játékos. Olyan amilyen volt több is pár éven keresztül (KVB,BigAl,Bulluck), akiknek az oldalvizén a kevésbé kiemelkedő játékosok is kiemelkedően tudtak játszani, és akiknek volt annyi erejük, hogy akkor is felpörgették a többieket amikor kezdtek szétesni. Erről beszéltünk már az offseason elején is, egyszerre ennyi meghatározó játékost az álmos könyv szerint sem jó elengedni.
A secondery más tészta. Egy Cortland akkor sem csinál nyarat, ha teljesen egészséges. A másik oldalt dobják meg, úgy csinálják meg a play, hogy az elsőszámú WR-t más legyen kénytelen fogni, stb... Ráadásul nincs Bulluck, aki kordába tartsa a hisztijeit. A többiekről a véleményemet már többször is leírtam, ebben az évben nem látok senkiben annyit - még McCourtyban és Vernerben sem - hogy kiegyensúlyozza a másodvonalat. Egy sérülés után meg aztán ismét carban leszünk!
Gadot a roosterbe!!! Meg Blountot is, ha nem lesz annyira tökkelütött és nem tiltatja el magát már az első meccsen egy kis bunyó miatt.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ha Cortland nem lesz 100% az egész szezonban 9-7-nél nem leszünk jobbak és semmi esélyünk nem lesz a PO-ra/ban.
Egy közepes TE-vel és egy jó WR-rel hülyét fognak csinálni a védelmünkből, amitől még lesznek meccsek amiket a támadók be tudnak húzni... de számos olyan meccs lesz, ahol nem lehet olyan erős támadójátékunk, hogy meccsben tartson minket. (@Giant, @Cowboys, @Chargers, HOU&IND oda-vissza, ez mindjárt 7 olyan meccs, ahol nem lenne baj, ha lenne passz elleni védelmünk is...)

Gado mikor került ide? Érdekes lesz, hogy ki éri meg az 53-at.Titans
Egyetértek, amíg nincs igazán cornerünk és a front seven is csak közepes, addig nem érdemes annyira lekesnek lenni.

Gado Johnson sérülésekor került ide, csak rostertölteléknek, de eddig elég pöpecnek tűnik. Mondjuk nem adnék semmit azért, hogy itt lesz az 53-ban...

több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Ha Cortland nem lesz 100% az egész szezonban 9-7-nél nem leszünk jobbak és semmi esélyünk nem lesz a PO-ra/ban.
Egy közepes TE-vel és egy jó WR-rel hülyét fognak csinálni a védelmünkből, amitől még lesznek meccsek amiket a támadók be tudnak húzni... de számos olyan meccs lesz, ahol nem lehet olyan erős támadójátékunk, hogy meccsben tartson minket. (@Giant, @Cowboys, @Chargers, HOU&IND oda-vissza, ez mindjárt 7 olyan meccs, ahol nem lenne baj, ha lenne passz elleni védelmünk is...)

Gado mikor került ide? Érdekes lesz, hogy ki éri meg az 53-at.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bizakodó vagyok a támadósorral kapcsolatban! Tényleg a legjobbak lehetünk a ligában!! Örülök, hogy ien jó képességű futók vannak CJ mögött a csapatban, mint Ringer vagy Blount, utóbbinak kifejezetten tetszik a játékstílusa!!! Damiantől sokat várok és a védelemtől is!Csak egy kicsit kellene még fejlődni a támadókhoz és már nyert ügyünk is van!!! Mutatkoznak biztató jelek!!!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Jóféle próba volt, Mariani és Gado pl. a reménytelen helyzetükön sokat javítottak. Azért a defensetől nem voltam elrgadtatva, de látszólag nem voltak rosszak, valójában inkább a Cards O halmozott hibát hibára.Rajna
Nem lesz 2008-as védelmünk az egyértelmű, persze jó volna, ha még az alapszakasz nyitánya előtt komplett csapat tudna egy kicsit játszani. Kiváncsi vagyok a leendő 53-as rosterünkre - úgy tűnik, hál istennek nagy a harc
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Jóféle próba volt, Mariani és Gado pl. a reménytelen helyzetükön sokat javítottak. Azért a defensetől nem voltam elrgadtatva, de látszólag nem voltak rosszak, valójában inkább a Cards O halmozott hibát hibára.

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Én eddig is optimista voltam a csapattal kapcsolatban. Tartom, hogy a támadósorunk akár a legjobbak között is lehet a ligában, a védelmünk pedig tud sztem annyit javulni tavalyhoz képest, hogy ne tegye tönkre a playoff-esélyeket. Az mindenesetre nagyon biztató, hogy a Seattle és az Arizona első csapatát simán tartotta a védelem, s persze beszélhetünk itt arról, hogy a Cards három legjobb WR-je közül kettő nem játszhatott, de nálunk meg második meccse nem szerepelhetett szinte a komplett védő fal (Brown, Haynes, Ford, Morgan, stb.), ráadásul Cort sem. Szóval - hangsúlyozva, hogy a preseason nem jelent semmit - nagyon bizakodom.rezső
Az Nfl.com szerint Morgan játszott 😛 Legalábbis a képek közül az egyik alá őt írták, Brock helyett, mint a képen szereplőt...úgy látszik hozzájuk még nem jutott el a mezcsere ténye 😀
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Egész jónak tűnik. A QB hely adott.
Futonk viszont van egy rakat. Ringer egy másik csapatban akár kezdő is lehetne. Blount egy állat, alig lehet megfogni, ha lendületet vesz. És short runoknál Gado is bizonyított. Utóbbi kettő között az a különbség, hogy Gadot szeretik a csapattársai is. Nehéz döntés lesz, ha nem 4 futó kerül a rosterre, és akkor még Pearmant nem is említettem, bár úgy tűnik hálisten rá nem lesz szükség az ST-ben, mert Damian Williams és Mariani jobbnak tűnik nála. Lehet mindketten benne lesznek az 53-ban?
A WR közül Hawkins gátfutása szenzációs volt. Damian Williams jobban hozta magát, mint gondoltam, Washington is jól mozgott. Britt viszont adós a jó játékkal még mindig, mint ahogy a TE-k közül Cook is az. Bo Scaife viszont a blockolásban is jó volt, pedig azért ez nem tartozott a legerősebb tulajdonságai közé. Mint ahogy Stevens pont az elkapások terén volt eddig gyengébb, de a tegnapi szép volt. Lehet Ő lesz a 2. számú TE?
A védelemben Bakhtiari talán kezdi bejátszani magát a rosterre? Ha lesz néhány sérült, mindenképpen lesz helye. Curran kicsit jobban mozgott, de általában egy ütemmel mindig késett, és kicsit erősödnie is kell az 53 hoz. Mind a rosterre, mind a mezszámra értve.
A secondery továbbra is kerestetik. McCarty majdnem jó lenne, de néha nagyon kitűnik a rutintalansága. Verner egy év mulva talán jó párja lesz Cortlandnek. Rollénak úgy látom nagy gondjai vannak a helyezkedéssel, a TD előtt teljesen együtt mozdult az LB-vel, aki Riviera volt (neki pedig semmi esélye a rosterre)...rossz irányban.
Összességében, sima győzelem volt, köztünk szólva nem érzem az Aizonában a playoff esélyt, ezzel a támadósorral, akár Leinart, akár Anderson lesz a kezdő QB....bár Fitzgerald nem játszott....egozo
Én eddig is optimista voltam a csapattal kapcsolatban. Tartom, hogy a támadósorunk akár a legjobbak között is lehet a ligában, a védelmünk pedig tud sztem annyit javulni tavalyhoz képest, hogy ne tegye tönkre a playoff-esélyeket. Az mindenesetre nagyon biztató, hogy a Seattle és az Arizona első csapatát simán tartotta a védelem, s persze beszélhetünk itt arról, hogy a Cards három legjobb WR-je közül kettő nem játszhatott, de nálunk meg második meccse nem szerepelhetett szinte a komplett védő fal (Brown, Haynes, Ford, Morgan, stb.), ráadásul Cort sem. Szóval - hangsúlyozva, hogy a preseason nem jelent semmit - nagyon bizakodom.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Egész jónak tűnik. A QB hely adott.
Futonk viszont van egy rakat. Ringer egy másik csapatban akár kezdő is lehetne. Blount egy állat, alig lehet megfogni, ha lendületet vesz. És short runoknál Gado is bizonyított. Utóbbi kettő között az a különbség, hogy Gadot szeretik a csapattársai is. Nehéz döntés lesz, ha nem 4 futó kerül a rosterre, és akkor még Pearmant nem is említettem, bár úgy tűnik hálisten rá nem lesz szükség az ST-ben, mert Damian Williams és Mariani jobbnak tűnik nála. Lehet mindketten benne lesznek az 53-ban?
A WR közül Hawkins gátfutása szenzációs volt. Damian Williams jobban hozta magát, mint gondoltam, Washington is jól mozgott. Britt viszont adós a jó játékkal még mindig, mint ahogy a TE-k közül Cook is az. Bo Scaife viszont a blockolásban is jó volt, pedig azért ez nem tartozott a legerősebb tulajdonságai közé. Mint ahogy Stevens pont az elkapások terén volt eddig gyengébb, de a tegnapi szép volt. Lehet Ő lesz a 2. számú TE?
A védelemben Bakhtiari talán kezdi bejátszani magát a rosterre? Ha lesz néhány sérült, mindenképpen lesz helye. Curran kicsit jobban mozgott, de általában egy ütemmel mindig késett, és kicsit erősödnie is kell az 53 hoz. Mind a rosterre, mind a mezszámra értve.
A secondery továbbra is kerestetik. McCarty majdnem jó lenne, de néha nagyon kitűnik a rutintalansága. Verner egy év mulva talán jó párja lesz Cortlandnek. Rollénak úgy látom nagy gondjai vannak a helyezkedéssel, a TD előtt teljesen együtt mozdult az LB-vel, aki Riviera volt (neki pedig semmi esélye a rosterre)...rossz irányban.
Összességében, sima győzelem volt, köztünk szólva nem érzem az Aizonában a playoff esélyt, ezzel a támadósorral, akár Leinart, akár Anderson lesz a kezdő QB....bár Fitzgerald nem játszott....
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
szép, sima győzelem - egész jónak tűnik a csapat
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Kíváncsi vagyok mit tudtak javítani a védelmen és a visszahordásokon!! Remélem mutatkozik valami változás!!!
Úgyhogy csak zúzzatok fiúk zúzzatok!!!😀😀NOrbyyyyy
Végre lesz visszahordonk...talán. Damian Williams játszani fog, nagy reményeket fűzök hozzá, de a WR squadban is, ha nem is most, de rövid időn belül.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kíváncsi vagyok mit tudtak javítani a védelmen és a visszahordásokon!! Remélem mutatkozik valami változás!!!
Úgyhogy csak zúzzatok fiúk zúzzatok!!!😀😀
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Zúzzunk srácok, egy nap és meccs.Rajna
Zúzok főnök, zúzok 😀
több mint 13 éve
Druid Tennessee Titans 602
Ez az első hazai meccs az árvíz után.

Kiváncsi vagyok Williamsre.

Remélem Leinart-ot elkapja a Deja-vu érzés NCAA-ből 😀
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Zúzzunk srácok, egy nap és meccs.Rajna
hát zúzzunkrezső
hát zúzzunk csak balcsin vagyok és nem nagyon tudom nézni 😕
de lélekben zúzok


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Zúzzunk srácok, egy nap és meccs.Rajna
hát zúzzunk
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Zúzzunk srácok, egy nap és meccs.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
-