Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Én eddig is optimista voltam a csapattal kapcsolatban. Tartom, hogy a támadósorunk akár a legjobbak között is lehet a ligában, a védelmünk pedig tud sztem annyit javulni tavalyhoz képest, hogy ne tegye tönkre a playoff-esélyeket. Az mindenesetre nagyon biztató, hogy a Seattle és az Arizona első csapatát simán tartotta a védelem, s persze beszélhetünk itt arról, hogy a Cards három legjobb WR-je közül kettő nem játszhatott, de nálunk meg második meccse nem szerepelhetett szinte a komplett védő fal (Brown, Haynes, Ford, Morgan, stb.), ráadásul Cort sem. Szóval - hangsúlyozva, hogy a preseason nem jelent semmit - nagyon bizakodom.rezső
Az Nfl.com szerint Morgan játszott 😛 Legalábbis a képek közül az egyik alá őt írták, Brock helyett, mint a képen szereplőt...úgy látszik hozzájuk még nem jutott el a mezcsere ténye 😀
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
Egész jónak tűnik. A QB hely adott.
Futonk viszont van egy rakat. Ringer egy másik csapatban akár kezdő is lehetne. Blount egy állat, alig lehet megfogni, ha lendületet vesz. És short runoknál Gado is bizonyított. Utóbbi kettő között az a különbség, hogy Gadot szeretik a csapattársai is. Nehéz döntés lesz, ha nem 4 futó kerül a rosterre, és akkor még Pearmant nem is említettem, bár úgy tűnik hálisten rá nem lesz szükség az ST-ben, mert Damian Williams és Mariani jobbnak tűnik nála. Lehet mindketten benne lesznek az 53-ban?
A WR közül Hawkins gátfutása szenzációs volt. Damian Williams jobban hozta magát, mint gondoltam, Washington is jól mozgott. Britt viszont adós a jó játékkal még mindig, mint ahogy a TE-k közül Cook is az. Bo Scaife viszont a blockolásban is jó volt, pedig azért ez nem tartozott a legerősebb tulajdonságai közé. Mint ahogy Stevens pont az elkapások terén volt eddig gyengébb, de a tegnapi szép volt. Lehet Ő lesz a 2. számú TE?
A védelemben Bakhtiari talán kezdi bejátszani magát a rosterre? Ha lesz néhány sérült, mindenképpen lesz helye. Curran kicsit jobban mozgott, de általában egy ütemmel mindig késett, és kicsit erősödnie is kell az 53 hoz. Mind a rosterre, mind a mezszámra értve.
A secondery továbbra is kerestetik. McCarty majdnem jó lenne, de néha nagyon kitűnik a rutintalansága. Verner egy év mulva talán jó párja lesz Cortlandnek. Rollénak úgy látom nagy gondjai vannak a helyezkedéssel, a TD előtt teljesen együtt mozdult az LB-vel, aki Riviera volt (neki pedig semmi esélye a rosterre)...rossz irányban.
Összességében, sima győzelem volt, köztünk szólva nem érzem az Aizonában a playoff esélyt, ezzel a támadósorral, akár Leinart, akár Anderson lesz a kezdő QB....bár Fitzgerald nem játszott....egozo
Én eddig is optimista voltam a csapattal kapcsolatban. Tartom, hogy a támadósorunk akár a legjobbak között is lehet a ligában, a védelmünk pedig tud sztem annyit javulni tavalyhoz képest, hogy ne tegye tönkre a playoff-esélyeket. Az mindenesetre nagyon biztató, hogy a Seattle és az Arizona első csapatát simán tartotta a védelem, s persze beszélhetünk itt arról, hogy a Cards három legjobb WR-je közül kettő nem játszhatott, de nálunk meg második meccse nem szerepelhetett szinte a komplett védő fal (Brown, Haynes, Ford, Morgan, stb.), ráadásul Cort sem. Szóval - hangsúlyozva, hogy a preseason nem jelent semmit - nagyon bizakodom.
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Egész jónak tűnik. A QB hely adott.
Futonk viszont van egy rakat. Ringer egy másik csapatban akár kezdő is lehetne. Blount egy állat, alig lehet megfogni, ha lendületet vesz. És short runoknál Gado is bizonyított. Utóbbi kettő között az a különbség, hogy Gadot szeretik a csapattársai is. Nehéz döntés lesz, ha nem 4 futó kerül a rosterre, és akkor még Pearmant nem is említettem, bár úgy tűnik hálisten rá nem lesz szükség az ST-ben, mert Damian Williams és Mariani jobbnak tűnik nála. Lehet mindketten benne lesznek az 53-ban?
A WR közül Hawkins gátfutása szenzációs volt. Damian Williams jobban hozta magát, mint gondoltam, Washington is jól mozgott. Britt viszont adós a jó játékkal még mindig, mint ahogy a TE-k közül Cook is az. Bo Scaife viszont a blockolásban is jó volt, pedig azért ez nem tartozott a legerősebb tulajdonságai közé. Mint ahogy Stevens pont az elkapások terén volt eddig gyengébb, de a tegnapi szép volt. Lehet Ő lesz a 2. számú TE?
A védelemben Bakhtiari talán kezdi bejátszani magát a rosterre? Ha lesz néhány sérült, mindenképpen lesz helye. Curran kicsit jobban mozgott, de általában egy ütemmel mindig késett, és kicsit erősödnie is kell az 53 hoz. Mind a rosterre, mind a mezszámra értve.
A secondery továbbra is kerestetik. McCarty majdnem jó lenne, de néha nagyon kitűnik a rutintalansága. Verner egy év mulva talán jó párja lesz Cortlandnek. Rollénak úgy látom nagy gondjai vannak a helyezkedéssel, a TD előtt teljesen együtt mozdult az LB-vel, aki Riviera volt (neki pedig semmi esélye a rosterre)...rossz irányban.
Összességében, sima győzelem volt, köztünk szólva nem érzem az Aizonában a playoff esélyt, ezzel a támadósorral, akár Leinart, akár Anderson lesz a kezdő QB....bár Fitzgerald nem játszott....
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
szép, sima győzelem - egész jónak tűnik a csapat
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Kíváncsi vagyok mit tudtak javítani a védelmen és a visszahordásokon!! Remélem mutatkozik valami változás!!!
Úgyhogy csak zúzzatok fiúk zúzzatok!!!😀😀NOrbyyyyy
Végre lesz visszahordonk...talán. Damian Williams játszani fog, nagy reményeket fűzök hozzá, de a WR squadban is, ha nem is most, de rövid időn belül.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Kíváncsi vagyok mit tudtak javítani a védelmen és a visszahordásokon!! Remélem mutatkozik valami változás!!!
Úgyhogy csak zúzzatok fiúk zúzzatok!!!😀😀
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Zúzzunk srácok, egy nap és meccs.Rajna
Zúzok főnök, zúzok 😀
több mint 14 éve
Druid Tennessee Titans 602
Ez az első hazai meccs az árvíz után.

Kiváncsi vagyok Williamsre.

Remélem Leinart-ot elkapja a Deja-vu érzés NCAA-ből 😀
több mint 14 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Zúzzunk srácok, egy nap és meccs.Rajna
hát zúzzunkrezső
hát zúzzunk csak balcsin vagyok és nem nagyon tudom nézni 😕
de lélekben zúzok


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
Zúzzunk srácok, egy nap és meccs.Rajna
hát zúzzunk
több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Zúzzunk srácok, egy nap és meccs.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
-