Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
A Steelers ellen szoros meccs lesz. A támadásaikat Rosszliszberger nélkül megfogjuk, a védelmükkel viszont nem tudunk majd mit kezdeni. Ezért aztán Bironas 60yardos FG-jével 3-0-ra fogunk nyerni. 😂egozo
nem lesz sok pont nyilvánvalóan, de azért még egy safety belefér, úgyhogy 5-0 lesz 😂
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Most nézem, hogy Thornton PUP-on van. Ilyen fizetés mellett szerintetek megtartják? Szerintem nem nagyon...remélem
A Tennessean szerint lehet sem Ty Hill, sem R. Johnson, sem Nickey nem biztos, hogy rosteren lesz. Szerintem Nickey biztos, és a másik kettőnek is nagy esélye van.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A Steelers ellen szoros meccs lesz. A támadásaikat Rosszliszberger nélkül megfogjuk, a védelmükkel viszont nem tudunk majd mit kezdeni. Ezért aztán Bironas 60yardos FG-jével 3-0-ra fogunk nyerni. 😂
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Hát igen, csak az ilyen KELL mérkőzések szoktak a legnehezebbek lenni.
Idén úgy érzem erősödött a Raiders, bár még úgy gondolom mindig azokkal a gondokkal küszködünk mint a korábbi években, hogy balfaszok a pályán, de jó lenne már, ha rám cáfolnának egyszer és egy két olyan győzelmet aratnának ami meglepő. Itt lenne pont lehetőség a Titans ellen. Egy jó szezonkezdet megalapozhatna egy jó szezon is akár.

Az utóbbi 5 évben 5-ször kaptunk ki a nyitómeccsen. A Titans meg azért 2-szer nyert az utóbbi 5 évben, szóval ez a stat is mellettük szól.

Mindig nagyon várom a szezonkezdetet, hogy most majd más lesz, aztán valahol a mérkőzés felénél rájövök, hogy ugyanaz a szar van mindig.

Na de majd meglátjuk! Reménykedni szabad! 😊
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
A Raiders ellen szerintem azon múlik, hogy a mi futás elleni védekezésünk hogyan működik. Ha jobb lesz mint az előszezonban, akkor megfoghatjuk CJ-t és így a legfőbb fegyvereteket!

Nálatok meg az a lényeg, hogy milyen napja lesz VY-nak, ha fajinul tud passzolni és megfelelő védelmet kap, akkor jobbak lehettek ezen a téren és akkor még akár CJ nélkül is esélyesebbek vagytok a győzelemre!

Sajnos a védelmeteket annyira nem ismerem, de szerintem a mi offense-ünk elég gyenge és ez pont jó lesz nektek, mert nem egy durva offense-ű csapattal találkoztok elsőre.

Szóval én úgy gondolom, hogy esélyesebbek vagytok, főleg hogy hazai pályán játszotok. olyan 60-65% esélyt jósolok. De még ez ugye változhat a szezon kezdetéig.Bruce
Azt nem tudom, hogy hány százalék esélyünk van, mindenesetre kijelenthető, hogy titeket meg KELL vernünk, ha bármit is akarunk ebben a szezonban - nincs mese. Tulképpen még CJ és VY esetleges gyengélkedése esetén is kötelező a siker. aztán, hogy mi lesz, majd meglátjuk...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
A Raiders ellen szerintem azon múlik, hogy a mi futás elleni védekezésünk hogyan működik. Ha jobb lesz mint az előszezonban, akkor megfoghatjuk CJ-t és így a legfőbb fegyvereteket!

Nálatok meg az a lényeg, hogy milyen napja lesz VY-nak, ha fajinul tud passzolni és megfelelő védelmet kap, akkor jobbak lehettek ezen a téren és akkor még akár CJ nélkül is esélyesebbek vagytok a győzelemre!

Sajnos a védelmeteket annyira nem ismerem, de szerintem a mi offense-ünk elég gyenge és ez pont jó lesz nektek, mert nem egy durva offense-ű csapattal találkoztok elsőre.

Szóval én úgy gondolom, hogy esélyesebbek vagytok, főleg hogy hazai pályán játszotok. olyan 60-65% esélyt jósolok. De még ez ugye változhat a szezon kezdetéig.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Nagyon érdekesek a csapatunkkal kapcsolatos jóslatok a szezonra. Az nfl.com-on az okosok közül szinte mindenki mást mond. Van, aki szerint csak 5-11-re vagyunk jók, de vannak olyanok is, akik 10-6-ra tesznek minket. A Sports illustrateden is hasonló a szórás: 10-6/7-9. Mindez annyit mond a számomra, hogy igazi sötét lovak vagyunk, tulajdonképpen annyi a kérdőjel nálunk, hogy mindenki csak úgy dobálózik a számokkal. Megjegyzem, mi is csak megérzésekre hagyatkozhatunk, hiszen a védelmünk szinte teljesen új, a támadósorunk nem, viszont sok múlik majd CJ-n és Vince-en, no meg sok minden máson is.
A sorsolásunk talán az egész ligában a legnehezebb, de azért az szerencse, hogy a Raidersszel kezdünk, aztán jön a Big Ben nélküli Steelers - azaz én két győzelemben bízom, ami óriási lendület adhatna - ezzel a lendülettel pedig sztem meg lehetne a 10-6 is akár, márpedig az szinte mindig playoffot ér... - persze, lehet, hogy sokak szerint a bilibe lóg a kezem - nem tudom...rezső
Nem lesz olyan könnyű az az első meccs 😊Rolni
Meg a második se 😊tenorx
legyen, elég ha mindkettőt egy-egy ponttal verjük meg, s közben vért izzadunk - ezen nem veszünk össze
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Nagyon érdekesek a csapatunkkal kapcsolatos jóslatok a szezonra. Az nfl.com-on az okosok közül szinte mindenki mást mond. Van, aki szerint csak 5-11-re vagyunk jók, de vannak olyanok is, akik 10-6-ra tesznek minket. A Sports illustrateden is hasonló a szórás: 10-6/7-9. Mindez annyit mond a számomra, hogy igazi sötét lovak vagyunk, tulajdonképpen annyi a kérdőjel nálunk, hogy mindenki csak úgy dobálózik a számokkal. Megjegyzem, mi is csak megérzésekre hagyatkozhatunk, hiszen a védelmünk szinte teljesen új, a támadósorunk nem, viszont sok múlik majd CJ-n és Vince-en, no meg sok minden máson is.
A sorsolásunk talán az egész ligában a legnehezebb, de azért az szerencse, hogy a Raidersszel kezdünk, aztán jön a Big Ben nélküli Steelers - azaz én két győzelemben bízom, ami óriási lendület adhatna - ezzel a lendülettel pedig sztem meg lehetne a 10-6 is akár, márpedig az szinte mindig playoffot ér... - persze, lehet, hogy sokak szerint a bilibe lóg a kezem - nem tudom...rezső
Nem lesz olyan könnyű az az első meccs 😊Rolni
Meg a második se 😊
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 621 — Raiders fan
Nagyon érdekesek a csapatunkkal kapcsolatos jóslatok a szezonra. Az nfl.com-on az okosok közül szinte mindenki mást mond. Van, aki szerint csak 5-11-re vagyunk jók, de vannak olyanok is, akik 10-6-ra tesznek minket. A Sports illustrateden is hasonló a szórás: 10-6/7-9. Mindez annyit mond a számomra, hogy igazi sötét lovak vagyunk, tulajdonképpen annyi a kérdőjel nálunk, hogy mindenki csak úgy dobálózik a számokkal. Megjegyzem, mi is csak megérzésekre hagyatkozhatunk, hiszen a védelmünk szinte teljesen új, a támadósorunk nem, viszont sok múlik majd CJ-n és Vince-en, no meg sok minden máson is.
A sorsolásunk talán az egész ligában a legnehezebb, de azért az szerencse, hogy a Raidersszel kezdünk, aztán jön a Big Ben nélküli Steelers - azaz én két győzelemben bízom, ami óriási lendület adhatna - ezzel a lendülettel pedig sztem meg lehetne a 10-6 is akár, márpedig az szinte mindig playoffot ér... - persze, lehet, hogy sokak szerint a bilibe lóg a kezem - nem tudom...rezső
Nem lesz olyan könnyű az az első meccs 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Nagyon érdekesek a csapatunkkal kapcsolatos jóslatok a szezonra. Az nfl.com-on az okosok közül szinte mindenki mást mond. Van, aki szerint csak 5-11-re vagyunk jók, de vannak olyanok is, akik 10-6-ra tesznek minket. A Sports illustrateden is hasonló a szórás: 10-6/7-9. Mindez annyit mond a számomra, hogy igazi sötét lovak vagyunk, tulajdonképpen annyi a kérdőjel nálunk, hogy mindenki csak úgy dobálózik a számokkal. Megjegyzem, mi is csak megérzésekre hagyatkozhatunk, hiszen a védelmünk szinte teljesen új, a támadósorunk nem, viszont sok múlik majd CJ-n és Vince-en, no meg sok minden máson is.
A sorsolásunk talán az egész ligában a legnehezebb, de azért az szerencse, hogy a Raidersszel kezdünk, aztán jön a Big Ben nélküli Steelers - azaz én két győzelemben bízom, ami óriási lendület adhatna - ezzel a lendülettel pedig sztem meg lehetne a 10-6 is akár, márpedig az szinte mindig playoffot ér... - persze, lehet, hogy sokak szerint a bilibe lóg a kezem - nem tudom...
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Rivera, Ricky Smith, Ittersagen, Kareem Brown, Sewall az első ötösfogat áldozzat a keretszűkítésnél.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Tony Brown megy PUP-ra. Ezek szerint Marks, J.Jones DT párral kezdünk remélhetőleg. Talán Hawkins így fent lesz a rosteren.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nézzünk egy 53-at, csak úgy ismétlésként, hogy mit gondolok másként:
QB: VY, Collins, R. Smith
RB: CJ, Ringer, Blount
FB: Hall
TE: Cook, Scaife, Stevens
WR: Gage, Mariani, Washington, Britt, Damian Williams, Edison
OL: Stewart, Roos, Kropog, Otto, Scott, Harris, Amano, Durant (24)

DL: Babin, Ball, Ford, Hayes, Morgan, Brown, Haye, Jason Jones, Marks, Brock
LB: Curran, Keglar, Tuloch, Spoon, Allred, McRath
CB: Finn, McCourty, Mouton, Verner, Hill
S: Fuller, Roby Johnson, Griff, Nickey, Hope (26)

K: Bironas
P: Kern
LS: Amato

Talán 3 helyen gondolok mást, asszem. Rusty Smith helyett lehet Gado a rosteren. Rolle, Winborn, Hawkins kevesebb eséllyel pályázik talán, de Hawkins lehet bent lesz Edison, vagy Mariani helyett. Damian Williams biztos rajta lesz, mert ilyen magas pick-kel Fisher nem hagyja ki az 53-ból.egozo
Szerintem Mariani tuti benne lesz és Hawkins is!! Edison kimarad meg Gado is sztem mert mi van ha megsérül VY vagy Collins! Kell egy 3. számú irányító is, 2 futó bőven elég CJ mögött! Ringer meg Blount amúgy is keveset fog játszani! Short run-oknál talán lesz esélyük a játékra!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nézzünk egy 53-at, csak úgy ismétlésként, hogy mit gondolok másként:
QB: VY, Collins, R. Smith
RB: CJ, Ringer, Blount
FB: Hall
TE: Cook, Scaife, Stevens
WR: Gage, Mariani, Washington, Britt, Damian Williams, Edison
OL: Stewart, Roos, Kropog, Otto, Scott, Harris, Amano, Durant (24)

DL: Babin, Ball, Ford, Hayes, Morgan, Brown, Haye, Jason Jones, Marks, Brock
LB: Curran, Keglar, Tuloch, Spoon, Allred, McRath
CB: Finn, McCourty, Mouton, Verner, Hill
S: Fuller, Roby Johnson, Griff, Nickey, Hope (26)

K: Bironas
P: Kern
LS: Amato

Talán 3 helyen gondolok mást, asszem. Rusty Smith helyett lehet Gado a rosteren. Rolle, Winborn, Hawkins kevesebb eséllyel pályázik talán, de Hawkins lehet bent lesz Edison, vagy Mariani helyett. Damian Williams biztos rajta lesz, mert ilyen magas pick-kel Fisher nem hagyja ki az 53-ból.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó kis gyakorló meccs volt ez a Titánoknak, ami megmutatta, hogy mikben kell még fejlődni!! Természetesen még mindig a ST és a védelem. Meg nemtom most mi volt a támadó falunkkal, de ezen a meccsen az is szar volt! Cook javul sztem jó lesz az idénykezdetre, Verner és Mariani is egész jól teljesített még, de mást most nem nagyon lehet kiemelni szeretett csapatunkból!
Várom a következő erőpróbát!! Fisher bácsi és társainak illene már összerakni a védelmet és az ST-t normálisan!!NOrbyyyyy
A védelem ahhoz képest, hogy milyen összeállításban játszott, egész jól hozta most magát.egozo
Ja mondjuk ez igaz! De azért a futás elleni védekezésünk azért borzasztó volt!!!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Jó kis gyakorló meccs volt ez a Titánoknak, ami megmutatta, hogy mikben kell még fejlődni!! Természetesen még mindig a ST és a védelem. Meg nemtom most mi volt a támadó falunkkal, de ezen a meccsen az is szar volt! Cook javul sztem jó lesz az idénykezdetre, Verner és Mariani is egész jól teljesített még, de mást most nem nagyon lehet kiemelni szeretett csapatunkból!
Várom a következő erőpróbát!! Fisher bácsi és társainak illene már összerakni a védelmet és az ST-t normálisan!!NOrbyyyyy
A védelem ahhoz képest, hogy milyen összeállításban játszott, egész jól hozta most magát.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó kis gyakorló meccs volt ez a Titánoknak, ami megmutatta, hogy mikben kell még fejlődni!! Természetesen még mindig a ST és a védelem. Meg nemtom most mi volt a támadó falunkkal, de ezen a meccsen az is szar volt! Cook javul sztem jó lesz az idénykezdetre, Verner és Mariani is egész jól teljesített még, de mást most nem nagyon lehet kiemelni szeretett csapatunkból!
Várom a következő erőpróbát!! Fisher bácsi és társainak illene már összerakni a védelmet és az ST-t normálisan!!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Jó: Mariani, Cook javulása, Verner, Robert Johnson nem olyan rossz, a védelem egésze az első félidőben, Brittnek több jó elkapása volt

Rossz: Minden más 😕 OLine, futás, ST, Damian Williams

Kár, hogy nem ez volt a főpróba, mert akkor legalább elmondhatnánk, hogy az előadás biztos sikeres lesz 😊
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
hát, remélem, hogy a falemberek valami piszkosul szigorú munkát csináltak a múlt héten, mert ahogy ma mozogtak, az elég darabos volt.

mindenesetre ahogy ma úgy általában az egész csapat játszott, nem igazán könnyítették meg Fisher dolgát, hogy ki olyan jó, hogy helye kéne legyen az 53-ban...

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Stevensnek köze nem lesz Cookhoz elkapásban. A kezeit lehet csiszolni, a routeokat is, de a sebsséget nem. Én nem azt mondtam, hogy Cook nem blokkolna, hiszen ez marhaság, az ilyen típusó, slotként bevetett TE-k pont abban térnek el a slotWRektől, hogy jól blokkolnak mellé. Ha Cookot behozzuk, és jó formában van, az mismatchet teremt, mert
a, nickelt állítanak rá, akit vagy lehagy, vagy simán arrébtesz helyet teremtve a futásnak vagy több időt hagyva VY-nek
b, LBt küldenek rá akit két lépéssel otthagy

Stevenst egy Lb simán lefogja, ha tud passz ellen védekezni, plusz nincs meg benne a big play potenciál. Sohaasem lehet olyan fegyver, mint akár egy közepes Cook, bármennyire jobb blokkoló. Viszont Scaifet nem tudja helyettesíteni, mert nem every down TE, ami nekünk kell a sok futás miatt blokkolni, arra értelmetlen berakni, hogy DE-kkel/OLBkkel küzdjön. Cook egy extra fegyver aki jót tehet majd az offense-ünknek.

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Én Marianit szeretném rosteren tudni, az eddigiek alapján Williams PS-be phiengethet. Gado viszont ne jöjjön Blount helyett, nekem tetszik a kis balhés srác. Cook pedig szerintem nem Stevens-szel versenyez, ugyanis két teljesen különböző játékosról beszélünk, Cook szinte WR, mint mondjuk Winslow, míg Stevens egy klsszikus blokkoló TE, aki rövid route-okra is megfelelhet, plusz ST-ben is hasznos. Sokoldalúbb, de Cook pedig playmaker potenciállal bír. Morgan még nem az igazi, nem is értem, hogy lehet értékelni ilyen állapotban.Rajna
egyetértek Blountot az 53-ba!!! Mondjuk Cook játékára szerintem is jobb szükség lenne!!NOrbyyyyy
Cook jó játékára lenne szükség. A gond az, ha csak elkapóként használjuk, akkor egyértelmű lesz, ha pályán van,Ő nem fog blokkolni. Stevens viszont - éppen erről beszéltem - egyre jobb elkapásban, ezért aztán jobb lenne második TE-nek, mert ha fent van a pályán az ellenfél nem lehet biztos benne, hogy blokkolni, vagy elkapni fog. Hiába más a játékstílusuk, mindketten TE-ként állnak fel és vagy blokkolnak, vagy elkapnak. És míg Stevens az utobbi időben mindkettőben fejlődött, addig Jared Cook az elkapásban sem nyújtja azt, amit várnak tőle, ezért gondolom jobbnak, ha Stevens van fent a pályán. Pedig Cook-tól idén én azt vártam, hogy még Scaifet is helyettesíteni fogja 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én Marianit szeretném rosteren tudni, az eddigiek alapján Williams PS-be phiengethet. Gado viszont ne jöjjön Blount helyett, nekem tetszik a kis balhés srác. Cook pedig szerintem nem Stevens-szel versenyez, ugyanis két teljesen különböző játékosról beszélünk, Cook szinte WR, mint mondjuk Winslow, míg Stevens egy klsszikus blokkoló TE, aki rövid route-okra is megfelelhet, plusz ST-ben is hasznos. Sokoldalúbb, de Cook pedig playmaker potenciállal bír. Morgan még nem az igazi, nem is értem, hogy lehet értékelni ilyen állapotban.Rajna
egyetértek Blountot az 53-ba!!! Mondjuk Cook játékára szerintem is jobb szükség lenne!!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Én Marianit szeretném rosteren tudni, az eddigiek alapján Williams PS-be phiengethet. Gado viszont ne jöjjön Blount helyett, nekem tetszik a kis balhés srác. Cook pedig szerintem nem Stevens-szel versenyez, ugyanis két teljesen különböző játékosról beszélünk, Cook szinte WR, mint mondjuk Winslow, míg Stevens egy klsszikus blokkoló TE, aki rövid route-okra is megfelelhet, plusz ST-ben is hasznos. Sokoldalúbb, de Cook pedig playmaker potenciállal bír. Morgan még nem az igazi, nem is értem, hogy lehet értékelni ilyen állapotban.

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
A szédült denevér versenyen Blount volt a legnépszerübb ember. Vajon miért? 😂egozo
😂 ez tetszik


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A szédült denevér versenyen Blount volt a legnépszerübb ember. Vajon miért? 😂