Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Azért vannak még csapatok akik arra törekszenek, hogy meccseket nyerjenek. A Tampa már vitte is Blount-ot. A kis hülye, ahelyett hogy elfogadta volna a mi nyugodt practice squdunkat! 😀
Brock a Hawksban kötött ki.
Nem tudom kit adnának Howardért, az okos húzásokat tekintetbe véve, talán CJ-t, vagy VY-t. :/egozo
Háát igen én is gondolkodtam rajta kit adhatnának érte, de szerintem senkit!! Ez a hír is egy jó kis kacsa!! Bár már tényleg nem lennék meglepődve valami hülye Fisher húzáson!!NOrbyyyyy
Mondjuk adhatnánk érte McCourthyt, plusz Moutont - és akkor nem kellene eldönteni, hogy ki kezdjen Corttal párban.
Egyáébként lehet, hogy forradalmasítjuk a játékot és eleve négy DE-vel állunk majd fel 😀 akkor meg minek annyi más ember. Egyébként a hőskorban sokan két, akár három poszton is tudtak játszani, szerintem CJ lehetne csere safety, Britt meg mondjuk CB...rezső
Brittnek biztos jobban menne, nem kéne bajlódni a labda elkapásával, az úgyis problémát okoz mostanában neki 😀
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Azért vannak még csapatok akik arra törekszenek, hogy meccseket nyerjenek. A Tampa már vitte is Blount-ot. A kis hülye, ahelyett hogy elfogadta volna a mi nyugodt practice squdunkat! 😀
Brock a Hawksban kötött ki.
Nem tudom kit adnának Howardért, az okos húzásokat tekintetbe véve, talán CJ-t, vagy VY-t. :/egozo
Háát igen én is gondolkodtam rajta kit adhatnának érte, de szerintem senkit!! Ez a hír is egy jó kis kacsa!! Bár már tényleg nem lennék meglepődve valami hülye Fisher húzáson!!NOrbyyyyy
Mondjuk adhatnánk érte McCourthyt, plusz Moutont - és akkor nem kellene eldönteni, hogy ki kezdjen Corttal párban.
Egyáébként lehet, hogy forradalmasítjuk a játékot és eleve négy DE-vel állunk majd fel 😀 akkor meg minek annyi más ember. Egyébként a hőskorban sokan két, akár három poszton is tudtak játszani, szerintem CJ lehetne csere safety, Britt meg mondjuk CB...
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ahogy én látom az roster összeállítása a DL felduzzasztása köré lett elgondolva. Fisher elmélete szerint megint olyan jól működő DL-ünk lesz a folyamatos cserék miatt, mint két éve (bár én ebben nem nagyon hiszek, mert a mennyiség nem egyenlő a minőséggel). Sajnálatos módon innen szinte senki nem használható a speciális csapatrészben, ezért aztán fel kellett duzzasztani a safetyk számát is, éppen az előzőek miatt, mivel az LB sor, csak most lett úgy ahogy teljes létszámú. Ennek a két csapatrésznek esett áldozatul a futó és a CB alakulat. De etől függetlenül, a mai napig nem értem, hogy egy futásorientált csapat - VY-vel nem lehet más - hogy a fenébe mer nekivágni 2 RB-vel az alapszakasznak. A CB gondokról már 2éve folyamatosan írunk, azt most nem említem külön. Tehát az elgondolás alapján a DL-nek már meg kell akadályoznia a támadások 75%-át, ha nem, akkor jó nagy Carban leszünk. :rolleyes:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért vannak még csapatok akik arra törekszenek, hogy meccseket nyerjenek. A Tampa már vitte is Blount-ot. A kis hülye, ahelyett hogy elfogadta volna a mi nyugodt practice squdunkat! 😀
Brock a Hawksban kötött ki.
Nem tudom kit adnának Howardért, az okos húzásokat tekintetbe véve, talán CJ-t, vagy VY-t. :/egozo
Háát igen én is gondolkodtam rajta kit adhatnának érte, de szerintem senkit!! Ez a hír is egy jó kis kacsa!! Bár már tényleg nem lennék meglepődve valami hülye Fisher húzáson!!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Azért vannak még csapatok akik arra törekszenek, hogy meccseket nyerjenek. A Tampa már vitte is Blount-ot. A kis hülye, ahelyett hogy elfogadta volna a mi nyugodt practice squdunkat! 😀
Brock a Hawksban kötött ki.
Nem tudom kit adnának Howardért, az okos húzásokat tekintetbe véve, talán CJ-t, vagy VY-t. :/
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ezt a Howard gyereket kivel tradelnék szerintetek? Annyira nem vágom, azért kérdezem ki jöhet szóba 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Úgy látom, mindannyiunkra ráfér már a kezdés, mert ahogy nézem, mindenki egyre idegesebb...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én is már komolyan kezdek kételkedni az Oakland elleni megelőlegezett győzelmünkben! Sajnos szerintem Fisherék nem találtak ki semmit a jó védelem érdekében, mivel folyamatosan építik le a jó játékosainkat előbb Big Al, aztán Bulluck és Mawae aztán KVB! Oké, hogy fiatalítás kell meg minden, de ez azért mégis sok! Ott tényleg szakemberek dolgoznak és nem látják a csapat gyengeségeit?, vagy látják de sz...rnak rá? azt miért tennék? Hiszen mindenkinek az az érdeke, hogy a Titánok-ból egy erős PlayOff csapat legyen!! vagy nem? Na mindegy, túl sok itt még a kérdés, majd meglátunk mindent az első éles meccsen, hiszen a puding próbája az evés, tartja a közmondás!! Én is már epekedve várom már a szezonkezdetet és minden kételyemet félretéve azért mégis remélem, hogy lezúzzuk a Raiders-t!!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Wyatt szerint meg akarjuk szerezni Howardot a Raiderstől, a trade-del azonban valszeg várni kell az Oakland meccs utánig, mert bolondok lennének saját maguk ellen megerősíteni minket. - Azért az Oaklandtől láttunk már nagyobbmarhaságokat is az elmúlt években... 😊
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Tegnap azt írtam, hogy nincs mit sajnálni Gado esetében, Blounttal kapcsolatban azonban már más a helyzet - szerencsétlen, szombaton még minden szép és jó, aztán jön a vasárnap és pofára esik. Hát, ez szomorú.
Őszintén szólva nem ismerem az új LB-ket, az ismertetők alapján azonban úgy tűnik, csak a special teamekben vannak komolyabb tapasztalataik. Nyilván nálunk is ott játszhatnak majd.
Én eddig azok közé tartoztam, akik nem síránkoztak Bulluck miatt, most azonban kicsit én is beállok a sorba. Látva a jelenlegi helyzetet egyértelmű, hogy amennyit a Giantsnek megért az öreg, nekünk is megérhetett volna. Persze, valszeg a legnagyobb probléma az lehetett, hogy Fisherék nem nagyon tudták elképzelni, hogy állíthatnák Keith-t a cserék közé az ötödik meccstől. Nem tudom persze, lehet, hogy ez hülyeség.
Amilyen érdekes az LB-sorral kapcsolatos mozgolódás, annyira az a CB corphoz való hozzáállás. Négyen vannak rosteren és én még nem olvastam sehol, hogy itt várható mondjuk egy trade, vagy valami. Sztem a hibák ellenére is elégedettek felénk Vernerrel és McCourthyval is. Ez nagyon szép, remélem, tényleg kiválóak lesznek, de mi van Finnegan oldalával. Cort jó lesz ebben biztos vagyok, de a preseasonban is sérült volt, a tavalyi év első felében is sérült volt, mi törénik ha kidől megint..
Okoskodok, okoskodok, de csak vaktában tüzelek. Fisherék kiválóan értenek ehhez a játékhoz, bízom benne, hogy ki van találva, hogyan lesz jó védelmünk. Márpedig ha jól is fog működni, akkor jók leszünk, mert a támadósor zúzni fog, ezt továbbra is szentül hiszem...
Kezdődjön már :o
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Sziasztok!

Lassan kezdődik a szezon, most már igyekszem hozzászólni a csapat "dolgaihoz". Persze folyamatosan követtem a híreket, de itt mindenki olyan profin "nyomja" a hozzászólásokat, hogy úgy éreztem, nem rúghatok labdába. :/

Ahogy látom, a támadósor bivalyerős, de a védelem nem az igazi. Utóbbi rendben lesz a rajtra? A főoldali beharangozóban azt olvastam, sok hiányzónk lesz. Kicsit félve várom a jövő heti első meccset, a Raiderstől én tartok. Lehet nem kéne, de akkor cáfoljon valaki. 😊Nandito
Hát ilyen előzmények után szerintem félhetünk is 😊 De attól függetlenül, nincs más lehetőség. Az Oaklandet, és a Rosszliszberger nélküli Steelerst meg kell verni. Utána olyan meccsek jönnek, amik nagyon kérdésesek. NYGiants, Dallas, Denver egyáltalán nem biztos, hogy ebből egy is meglesz, sajnos.
Hiányzók? az van bőven. Akiket nem szerződtetünk újra és nekem nagyon nem tetszik az Mawae és Bulluck. Akis eltiltás miatt hiányzik majd az McRath. Thornton nekem egyáltalán nem hiányzik, remélem nem is jön vissza a PUP végén sem. Ja és hiányzik egy CB squad is, teljes egészében 😊
Egyébként csak írj nyugodtan, itt senki nem profi, ami a nagyobbik baj, hogy mostanában úgy tűnik ez a helyzet a Titans vezetésénél is 😕
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
+2 LB spec team-be, mínusz Keglar és Blount.
http://www.titansonline.com/news/article-1/Titans-Claim-Two-Off-Waivers-and-Start-Building-Practice-Squad/e564a1a5-cbd7-45ab-9f50-d2b5f292fd11
érdekes lesz, hogy mi lesz McRath és Thornton visszatérésekor...
a CB-ket akkor se tartom kielégítőnek bár Verner majd egyszer talán tényleg jó lehet - sajnos nem láttuk a CB-ket egyetlen igazán top QB-WR kombó ellen se... és Cortland is eléggé szezon eleji formát hozott a NO második sora ellen...
Mondjuk látva a NO meccset Hillt sajnos csúnyán megégette a NO harmadik sora, de a másik meccseken, meg a többiek rohangásztak össze-vissza, mindenesetre jogosnak tűnt, hogy ő nem való az 53-ba.

remélem még a héten találnak valami véletlenül kirúgott CB-t, mert csúnya problémák lesznek.

mindenesetre kellemes hetet mindenkinek. KEZDŐDIK!Titans
Ez nem teljesen normális dolog: kér futóval nekivági a szezonnak. Még egy maddenben sem merném megcsinálni, nem a valós életben. Egyre több dolgot nem értek a házunk táján. És eddig az nem jutott eszébe senkinek hogy kevés az LB és Keglar csak most tünt fel, hogy nem odavaló???
A CB poszton meg nem most kéne gondolkodni, már a 2. offseasonunk volt rá, hogy Cortland túloldalára valami normálisabb védöt leigazoljunk - nem rookie-t - mégsem tettünk semmit. Nem, idehoztuk Hillt, akiről még itt mi is tudtuk, hogy csak tölteléknek jó, ott a profik miért nem tudták? Se mélysége, se ereje nincs ennek a squadnak. Néha úgy érzem, mintha nem is akarná valaki aki közel van a tűzhöz, vagy éppen ő a tűz, hogy jól menjen a csapatnak. 😕
Na mindegy, majd bebizonyosodik a meccseken, hogy mi az igazság. Indulhat a ZÚZÁS! 😀
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
+2 LB spec team-be, mínusz Keglar és Blount.
http://www.titansonline.com/news/article-1/Titans-Claim-Two-Off-Waivers-and-Start-Building-Practice-Squad/e564a1a5-cbd7-45ab-9f50-d2b5f292fd11
érdekes lesz, hogy mi lesz McRath és Thornton visszatérésekor...
a CB-ket akkor se tartom kielégítőnek bár Verner majd egyszer talán tényleg jó lehet - sajnos nem láttuk a CB-ket egyetlen igazán top QB-WR kombó ellen se... és Cortland is eléggé szezon eleji formát hozott a NO második sora ellen...
Mondjuk látva a NO meccset Hillt sajnos csúnyán megégette a NO harmadik sora, de a másik meccseken, meg a többiek rohangásztak össze-vissza, mindenesetre jogosnak tűnt, hogy ő nem való az 53-ba.

remélem még a héten találnak valami véletlenül kirúgott CB-t, mert csúnya problémák lesznek.

mindenesetre kellemes hetet mindenkinek. KEZDŐDIK!

több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Sziasztok!

Lassan kezdődik a szezon, most már igyekszem hozzászólni a csapat "dolgaihoz". Persze folyamatosan követtem a híreket, de itt mindenki olyan profin "nyomja" a hozzászólásokat, hogy úgy éreztem, nem rúghatok labdába. :/

Ahogy látom, a támadósor bivalyerős, de a védelem nem az igazi. Utóbbi rendben lesz a rajtra? A főoldali beharangozóban azt olvastam, sok hiányzónk lesz. Kicsit félve várom a jövő heti első meccset, a Raiderstől én tartok. Lehet nem kéne, de akkor cáfoljon valaki. 😊

Music City Miracle
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Igen, Kuharsky szerint legalábbis elképzelhető egy trade...
érdekes lenne épp a Raiders meccs előtt
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A CB és az LB sor tűnik vékonynak, egyesek szerint nem lenne meglepő, ha szereznénk például egy LB-t hamarosan... Meglátjuk
rezső
Howardra gondolsz?
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Mivel szokás szerint "óriási a tolongás" a topicunkban 😀 ezért leírom a rostert egy két megjegyzéssel:
QB: VY, Collins, Rusty Smith - a rookie megérdemli, megdolgozott érte, remélem pár év és jobb lesz mint Collins
RB: CJ, Ringer, Blount - Blountra lásd mint fent, Gado nem fért fel, lehet ennyi WR, vagy Safety helyett jobb lett volna
FB: Hall
WR: Britt, Gage, Washington, Hawkins, D. Williams, Mariani - örülök, hogy mindhárman itt vannak, kicsit Edisont sajnálom
TE: Scaife, Cook, Stevens
OL: Amano, Harris, Roos, Stewart, Scott, Velasco, Otto, Kropog, Durand

DL: Haye, Ford, Morgan, Jason Jones, Babin, Marks, Hayes, Brown, Ball - Brock csak átszálló volt
LB: Spoon (vajon ezzel a hülye 4-essel fog játszani???), Winborn, Curran, Tulloch, Allred, Keglar - vajon ki lesz a 3. kezdő McRath eltiltása miatt? Thornton PUP, Winborn viszont nem gondoltam, hogy itt lesz
CB: Verner, Mouton, McCourty, Finnegan - nagyon sovánkának tűnik a tavalyihoz képest is 😕
S: Fuller, Nickey, Hope, Robert Johnson, Griff, Schommer - ez annál bővebb, de sajnos leginkább csak az ST-re jó játékosok 😕
K: Bironas
P: Kern
LS: Amatoegozo
Smith-nek jövőre már második számúnak kell lennie, mivel Collinstól az év végén sztem biztosan elköszönünk, nem adunk új szerződést. A futóknál egyértelmű volt, hogy háromnál több ember nem kell a rosterre, mivel CJ, az CJ,. ráadásul Ringer nagyon meggyőző volt eddig a preseasonban, meg a training campben. Blount-Gado kérdésben pedig valszeg a pénz is dönthetett, Blount jóval olcsóbb (persze tudom, hogy nincs idén sapka - de ez mégis csak a Titans). mivel mindketten jók voltak az elmúlt meccseken, nem kell sajnálnunk a dolgot, Gadónak adtunk egy esélyt, ő pedig bizonyított, s ezt valszeg a többi csapatnál is látták...
A CB és az LB sor tűnik vékonynak, egyesek szerint nem lenne meglepő, ha szereznénk például egy LB-t hamarosan... Meglátjuk
Egy hét és nincs több tréfa, minden kiderül 😊
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Mivel szokás szerint "óriási a tolongás" a topicunkban 😀 ezért leírom a rostert egy két megjegyzéssel:
QB: VY, Collins, Rusty Smith - a rookie megérdemli, megdolgozott érte, remélem pár év és jobb lesz mint Collins
RB: CJ, Ringer, Blount - Blountra lásd mint fent, Gado nem fért fel, lehet ennyi WR, vagy Safety helyett jobb lett volna
FB: Hall
WR: Britt, Gage, Washington, Hawkins, D. Williams, Mariani - örülök, hogy mindhárman itt vannak, kicsit Edisont sajnálom
TE: Scaife, Cook, Stevens
OL: Amano, Harris, Roos, Stewart, Scott, Velasco, Otto, Kropog, Durand

DL: Haye, Ford, Morgan, Jason Jones, Babin, Marks, Hayes, Brown, Ball - Brock csak átszálló volt
LB: Spoon (vajon ezzel a hülye 4-essel fog játszani???), Winborn, Curran, Tulloch, Allred, Keglar - vajon ki lesz a 3. kezdő McRath eltiltása miatt? Thornton PUP, Winborn viszont nem gondoltam, hogy itt lesz
CB: Verner, Mouton, McCourty, Finnegan - nagyon sovánkának tűnik a tavalyihoz képest is 😕
S: Fuller, Nickey, Hope, Robert Johnson, Griff, Schommer - ez annál bővebb, de sajnos leginkább csak az ST-re jó játékosok 😕
K: Bironas
P: Kern
LS: Amato
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hill esetét én sem értem!! Chris Simms semmit sem változott ugyan olyan sz..r, mit volt! Nem érdemelte meg az 53-at!! Rusty Smith még fiatal és megérdemli az esélyt! Legalább tanulhat Young-tól és Collins-tól! Kerry papa már öregszik és kell valaki aki beletanul a csere irányítós szerepkörbe!! Annak viszont örülök, hogy Blount lett a 3. számú futó, nagyon nagy tehetség és remélem sikerül majd megnevelni valakinek!!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Az összes cut:
DE Raheem Brock, RB Samkon Gado, CB Tye Hill, RB Alvin Pearman, S Myron Rolle, TE Sean Ryan, QB Chris Simms, DE Eric Bakhtiari, FB Jed Collins, WR Dominique Edison, DE Chris Harrington, DT David Howard, G Nick Howell, DT Joe Joseph, C Kevin Matthews, OT Nevin McCaskill, TE Steven Pfahler, OT Michael Toudouze, LB Patrick Trahan, WR Paul Williams.
Rusty Smith maradt, Blount lett a harmadik futó, Mariani, Hawkins és D. Williams mindhárman rosteren. Csere OL: Velasco, Durand mégsmem cut, Otto, Kropog. DL: Brockon kivül mindenki maradt, aki számít. LB: Thornton PUP.
Hát ennyi, majd beírom, ha valaki meg nem előz a teljes rostert.
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
érdekes. én nem láttam Smith- ben a jövő irányítóját, de mind1.
http://www.tennessean.com/article/20100904/SPORTS01/100904021/2161

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
További cutok: Jed Collins, Brock, Trahan, Gado, Matthews, Howell, Paul Williams, Rolle, Harrington, Chris Simms
Tehát Gado TD-i nem voltak elegek a rosterre. Brock nekem meglepetés. Rollét sajnálom, de nem érdemelte meg, mint ahogy Williams sem NFL szint. Jim Wyatt azt írja, hogy Simms elküldésével olyan hírek vannak, hogy Rusty Smith 53-ban lehet.
Úgy tűnik Edison is cut sajnos, és McCaskill, meg Durand, pedig utobbi azt hittem rosteren lesz.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Megkezdődött a végsőszűkítés:
Ty Hill, Pearman, Bakhtiari, Toudze, Pfahler, Joseph. Hillen azért csodálkozok, mert amúgy is sovánka a CB squad. Bakhtiarit meg sajnálom, de a DL-ben pont a bőség a gond. Thornton meg PUP.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Akárhogy is lesz a védelemnek és az ST-nek muszáj fejlődni, mert különben szétszórnak pontokkal minket idén!! A támadók meg nem biztos, hogy mindig jó napot fognak kifogni, hogy a csapatot előrevigyék!! Úgyhogy én idén azért szurkolok, hogy e két csapatrészt is sikerüljön végre a támadók szintjéhez közelebb fejleszteni!!!
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
szerintem egyszerűen két irányító marad az 53-ban és Blount és Gado is marad, csak egy kicsit hangsúlyosabban ST-re képezik majd őket.
de két nap múlva mindenki okos lesz úgyis.Titans
én Gado-ban nem bízok annyira :/ de mad meglátjuk ha bentmarad


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."