Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Nekem lenne egy ötletem, hogy ki legyen az, aki mostanában csak a nevéből él. És egyik rossz döntést hozza a másik után.egozo
Fischer a Titans ikonja, Vince Young (még) nem az, mert nem bizonyított még annyit, mint Fischer... Amit mondtam, azt nem Steelers szurkolóként mondtam, mert nekünk rosszabb volt, hogy egy fejben friss QB jött be. Ha Vince marad, az még jópár pick és fumble lett volna látva a teljesítményét.Soldados
Így is volt - mint már írtam - két fumbli, egy pick, meg egy grunding. A külömbség az, hogy a fejben friss QB ezeket egy negyed alatt hozta össze, míg a lesajnált VY 3 negyed alatt. 😀 Ikonok itt nálunk jönnek mennek mostanában, 😀 nem kell nagyobbat említeni Bullucknál. Ha menni kell, hát menni kell. 😉 Pedig Ő legalább annyit letett az asztalra mint Fisher.egozo
Nem az a lényeg, ki ikon, és ki nem, hanem az, hogy működjön jól a csapat minden szempontból, s ha velük egyszerre nem tud, akkor valamit tenni kell.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekem lenne egy ötletem, hogy ki legyen az, aki mostanában csak a nevéből él. És egyik rossz döntést hozza a másik után.egozo
Fischer a Titans ikonja, Vince Young (még) nem az, mert nem bizonyított még annyit, mint Fischer... Amit mondtam, azt nem Steelers szurkolóként mondtam, mert nekünk rosszabb volt, hogy egy fejben friss QB jött be. Ha Vince marad, az még jópár pick és fumble lett volna látva a teljesítményét.Soldados
Így is volt - mint már írtam - két fumbli, egy pick, meg egy grunding. A külömbség az, hogy a fejben friss QB ezeket egy negyed alatt hozta össze, míg a lesajnált VY 3 negyed alatt. 😀 Ikonok itt nálunk jönnek mennek mostanában, 😀 nem kell nagyobbat említeni Bullucknál. Ha menni kell, hát menni kell. 😉 Pedig Ő legalább annyit letett az asztalra mint Fisher.egozo
Ez tény, hogy Collins is elvesztette a labdát, nem vitatom, ő se volt jó. De felesleges lett volna Youngot kitenni további labdavesztéseknek és olyan sackeknek, mint amit kapott.

Bulluck kiöregedett, míg mondjuk a HC pozícióból nem nagyon lehet kiöregedni, tehát nem ugyanaz a kávéház.

De a lényeg, hogy nem történt semmi gáz, jó csapat a Titans, menni kell tovább, ezt a meccset pedig el kell felejteni és sztem Vincynek is könnyebb lesz 3 TO-val felejteni, mint mondjuk 6-tal.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Köszkösz 😀 Neked is a 600-hoz 😀NOrbyyyyy
😀egozo
Látom az én 100.-om már senkit sem izgatott - szomorú vagyok: 😊rezső
Háromszoros hurrrráá Rezsőnek. Isten éltessen soká, itt a topicon. Is 😀
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Valakinek az év végén el kell innen mennie kettejük közülrezső
Nekem lenne egy ötletem, hogy ki legyen az, aki mostanában csak a nevéből él. És egyik rossz döntést hozza a másik után.egozo
Fischer a Titans ikonja, Vince Young (még) nem az, mert nem bizonyított még annyit, mint Fischer... Amit mondtam, azt nem Steelers szurkolóként mondtam, mert nekünk rosszabb volt, hogy egy fejben friss QB jött be. Ha Vince marad, az még jópár pick és fumble lett volna látva a teljesítményét.Soldados
Így is volt - mint már írtam - két fumbli, egy pick, meg egy grunding. A külömbség az, hogy a fejben friss QB ezeket egy negyed alatt hozta össze, míg a lesajnált VY 3 negyed alatt. 😀 Ikonok itt nálunk jönnek mennek mostanában, 😀 nem kell nagyobbat említeni Bullucknál. Ha menni kell, hát menni kell. 😉 Pedig Ő legalább annyit letett az asztalra mint Fisher.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Gratula 😊egozo
Köszkösz 😀 Neked is a 600-hoz 😀NOrbyyyyy
😀egozo
Látom az én 100.-om már senkit sem izgatott - szomorú vagyok: 😊
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ez a 200. hozzászólásom! 😀 Be Happy!! 😂 😂NOrbyyyyy
Gratula 😊egozo
Köszkösz 😀 Neked is a 600-hoz 😀NOrbyyyyy
😀
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Még egy, tényleg utolsó gondolat ehhez az egészhez: pont az a Fisher cserél a második meccsen irányítót csak és kizárólag a frissítés, új lendület, és más ezekhez hasonló baromi jól hangzó indokok miatt, aki a HC-k közül az egyik legkonzervatívab felfogású az egész ligában, és általában akkor változtat az elképzelésein, rendszerein, ha már tényleg ég a ház, de úgy rendesen???? - ez a hét vicce
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Valakinek az év végén el kell innen mennie kettejük közülrezső
Nekem lenne egy ötletem, hogy ki legyen az, aki mostanában csak a nevéből él. És egyik rossz döntést hozza a másik után.egozo
Fischer a Titans ikonja, Vince Young (még) nem az, mert nem bizonyított még annyit, mint Fischer... Amit mondtam, azt nem Steelers szurkolóként mondtam, mert nekünk rosszabb volt, hogy egy fejben friss QB jött be. Ha Vince marad, az még jópár pick és fumble lett volna látva a teljesítményét.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez a 200. hozzászólásom! 😀 Be Happy!! 😂 😂NOrbyyyyy
Gratula 😊egozo
Köszkösz 😀 Neked is a 600-hoz 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én is biztos lehoztam volna. Vince katasztrofális volt vasárnap, totálisan szétesett már, amikor lehozták. És ezt óriási butaság lenne a playcallingra fogni.

Én ugyanezt csináltam volna lehoztam volna és a meccs után azonnal kijelentem, hogy a köv. vasárnap is VY a kezdő. Ez történt, nincs itt megrendült bizalom, egyszerűen vasárnap nem volt értelme pályán hagyni, mert össze volt omolva már.Soldados
Ezt mi már vasárnap külön kibeszéltük, és továbbra is állítom, hogy maradnia kellett volna. Bár azt írtam, hogy más edzők más iránytók esetében nem cseréltek volna, de ha mégis megtették volna, akkor ott tényleg nem gondolnám egyből, hogy bizalmi kérdésről, vagy döntésről van szó,. Ám ebben az esetben más a helyzet, Mindenki tudja, sejti, hogy Fisher nem igazán kedveli Vince-t, soha nem is kedvelte, a 2008-as baromsága után pedig a helyzet teljesen elmérgesedett, amit a tavaly évkezdés lekommunikálása mindennél jobban bizonyított. most tulképpen az első adandó alkalommal lekapta a pályáról, és persze vele fog kezdeni a Giants ellen, de ott már valószínűleg ekkora betli sem kell majd a cseréhez, s aztán ....
Vince szerintem sokkal könnyebben meg tud birkózni most már a saját hibáival, mint a bizalom hiányával. S most ismét kiderült, hogy hiába játszott ő jól a tavalyi tíz meccsen, hiába volt jó offseasonja, jó első meccse a bizalmat nem élvezi úgy mint más irányítók a ligában
Valakinek az év végén el kell innen mennie kettejük közülrezső
ÁÁhhh nem kell itt elmennie senkinek (max Collins apónak 😂 ) ! Most az kell hogy mindenki tanuljon a hibáiból, ezdő, játékos, mindenki és a Giants ellen maximális önbizalommal kimenni a pályára és nyerni. Ha Fisher meg továbbra is szarakodik, akkor Mr. Bud majd intézkedik. 😀
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Valakinek az év végén el kell innen mennie kettejük közülrezső
Nekem lenne egy ötletem, hogy ki legyen az, aki mostanában csak a nevéből él. És egyik rossz döntést hozza a másik után.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Én is biztos lehoztam volna. Vince katasztrofális volt vasárnap, totálisan szétesett már, amikor lehozták. És ezt óriási butaság lenne a playcallingra fogni.

Én ugyanezt csináltam volna lehoztam volna és a meccs után azonnal kijelentem, hogy a köv. vasárnap is VY a kezdő. Ez történt, nincs itt megrendült bizalom, egyszerűen vasárnap nem volt értelme pályán hagyni, mert össze volt omolva már.Soldados
Ha Steelers fan lennék, én is lehoztam volna a helyedben. De ne az vagyok, így óriási butaság volt lehozni. 😀 A playcalling egy nagy rotyi volt, és tavaly Collins jóval szétesetteb volt - nem beszélve más QB-ről még ebben a fordulóban is - mint VY most, mégsem volt csere, míg volt remény. Ez bizalom kérdése, Fisher bármit mond, ha nem bízik a saját irányítójában, akkor meg el kellett volna cserélni, még ideje korán. De 2006-ban, meg tavaly is azért jól jött, hogy egy tényleg szétesett csapatot egyetlen meccs alatt összeszedett neki, és majdnem PO-ba vezette, bár mindkétszer előzőleg feleslegesen és túl sokáig ültette a padon, nem úgy mint most Collinsot.
Rezsőnek teljesen igaza van!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Én is biztos lehoztam volna. Vince katasztrofális volt vasárnap, totálisan szétesett már, amikor lehozták. És ezt óriási butaság lenne a playcallingra fogni.

Én ugyanezt csináltam volna lehoztam volna és a meccs után azonnal kijelentem, hogy a köv. vasárnap is VY a kezdő. Ez történt, nincs itt megrendült bizalom, egyszerűen vasárnap nem volt értelme pályán hagyni, mert össze volt omolva már.Soldados
Ezt mi már vasárnap külön kibeszéltük, és továbbra is állítom, hogy maradnia kellett volna. Bár azt írtam, hogy más edzők más iránytók esetében nem cseréltek volna, de ha mégis megtették volna, akkor ott tényleg nem gondolnám egyből, hogy bizalmi kérdésről, vagy döntésről van szó,. Ám ebben az esetben más a helyzet, Mindenki tudja, sejti, hogy Fisher nem igazán kedveli Vince-t, soha nem is kedvelte, a 2008-as baromsága után pedig a helyzet teljesen elmérgesedett, amit a tavaly évkezdés lekommunikálása mindennél jobban bizonyított. most tulképpen az első adandó alkalommal lekapta a pályáról, és persze vele fog kezdeni a Giants ellen, de ott már valószínűleg ekkora betli sem kell majd a cseréhez, s aztán ....
Vince szerintem sokkal könnyebben meg tud birkózni most már a saját hibáival, mint a bizalom hiányával. S most ismét kiderült, hogy hiába játszott ő jól a tavalyi tíz meccsen, hiába volt jó offseasonja, jó első meccse a bizalmat nem élvezi úgy mint más irányítók a ligában
Valakinek az év végén el kell innen mennie kettejük közül
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én is biztos lehoztam volna. Vince katasztrofális volt vasárnap, totálisan szétesett már, amikor lehozták. És ezt óriási butaság lenne a playcallingra fogni.

Én ugyanezt csináltam volna lehoztam volna és a meccs után azonnal kijelentem, hogy a köv. vasárnap is VY a kezdő. Ez történt, nincs itt megrendült bizalom, egyszerűen vasárnap nem volt értelme pályán hagyni, mert össze volt omolva már.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Rajna komolyan nem nagyon értem néha amiket írsz. Ne szeresd Youngot, nem kell, szarul játszott (Borzalmasan), tiszta sor. DE. Az össze-visza dobálás alatt azt értjük, hogy 10-ből három passza rossz volt (ok, nagyon rossz volt) a meccsen? A két interception tragikus volt, ezen nincs is vita, no de hát az end zone-os play hívás legalább annyira nagy állatság volt, még ha látnia is kellett volna Troyt.
Érdekes, tavaly a Chargers ellen lényegesen szarabb volt mint most, de akkor persze a korábbi nyolc meccs, meg a szezon közben megejtett váltás miatt senkinek eszébe sem jutott, hogy vissza kellene rakni Kerryt a pályára. Pontosabban lehet, hogy Fishernek eszébe jutott (meg mondjuk talán neked), de azért azt nem merte megkockáztatni, hogy Adams bá azonnal valagon rúgja.
Még egyszer mondom, rengeteg nagy irányító játszott már nagyon szarul egy-egy meccsen, de az edzők egyiküket sem cserélték le, és nem is fogják. Nagyon nyomós ok kell, rendszeres rossz, kilátástalan játék.
Nagyon rossz üzenete van, mind az irányító, mind az egész csapat felé. És még egyszer, fordított esetben nem hozta volna be Youngot Collins helyére - ez az igazi probléma
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ez a 200. hozzászólásom! 😀 Be Happy!! 😂 😂NOrbyyyyy
Gratula 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez a vereség valóban igazi csapatmunka volt így utólag visszanézve a meccset. Hibázott itt majdnem mindenki. Szerintem a legnagyobb hibát az ST követte el amikor hagyta a pitts-et az első drive-ban TD-re visszafutni. A raiders meccsből még nem lehetett sok következtetést levonni, na de ebből már igen. Lényeg az hogy legyen több bizalom az edző és játékos között. VY-nak elég egy szar teljesítmény már is lehozzák, Collins-nak hat volt miután tavaly csere történt és az is tulajdonosi nyomásra. Ha ezt nézzük akkor elég megalázó eset ez, leszámítva a hibákat én akkor is fennhagytam volna VY-ot.

Ez a 200. hozzászólásom! 😀 Be Happy!! 😂 😂
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ne vicceljünk, VY borzalmas volt, 2 driveal köorábban le kellett volna hozni. MINDIG a rossz döntést hozta meg, semmi esély sem votl vele semmire. Következő meccs tiszta lap és szevasz, de most akkor is elcseszett egyedül egy W-t, mert a D nem kapott volna pontot short field nélkül... ezért sajnálom igazán ezt a dolgot. Sajnos ráadásula Texans is visszajött meg a Colts is nyert így még fájóbb a vereség. Erőfutó pedig semmit enm hozott volna a Pittsburgh ellen. Azt sajnálom, hogy egy option playt nem próbáltunk meg, pedig a ilyesmivel lehet összezavarni egy jó D-t, múlt héten meg jól ment.Rajna
Igen VY borzalmas volt, mert ilyen playcallinggal nem is lehetett más. Legalább a saját edzőinek és a szurkolóinak tudni kéne, hogy mire képes és mire nem.
Egyébként, ha jól emlékszem Collins sem nyerte meg a meccset, és sokkal rövidebb idő alatt nála is csináltak 2 fumblit, dobott egy intet, meg egy grundingot is dobott -15yardért. De természetesen ezekért a hibákért a csapat a hibás nem Ő. 😛
És az NFL-ben nem szokás lehozni a kezdő QB-t, hamár el nem ment a meccs, vagy meg nem sérül. Ez nálunk is így szokott lenni, ha Collins a kezdő.
Ha meg valaki úgy gondolja, hogy egyedül cseszett el VY egy W-t, akkor ott nagy gondok vannak a látásmóddal.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Jah, és azért volt egy drive, amin sok múlott a sporikon (bár utálok bármit rájuk kenni, ilyen QB-teljesítménnyel nem is érdemes). CJ TD-jét egy kamuholding miatt elvették (persze, meccsenként 2-3x be kell dobni ilyesmit de nem feltétlen egy ilyen playnél...), majd elvették tőle a lasztit, mikor nem volt fumble (tisztán lenn volt a bal könyöke). No persze nem ezen múlott tényleg de azért dühöngtem ezután is rendesen.Rajna
Ha olvasnál is nemcsak írnál, akkor láthatnád, hogy már egy nappal előbb ezt leírtam.
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
érdemes vetni egy pillantást erre a képre😕ebből is látszik inkább az offense a zűrös :/ )


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
meg kéne néznem még1x a meccset, de már letöröltem. Az a fura, hogy az első két drive-ban meg oda tudta dobálni a labdákat. nem tudom, mit nézett a pickjeinél, de az biztos, hogy utána be volt tojglizva.

januárra egy jó tapasztalat lesz... 😉

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
3 turnover, plusz rohadt sok rossz döntés. Plusz azért a az ő három turnovere volt a három legnagyobb baromság, meg volt védve a pickeknél és volt üres ember, erre beledobja a védő kezébe, a fumble meg figyelmetlenség (jó az lehet a falé is). Ez egy olyan meccs volt, ahol nyilvánvaló volt, hogy nem fog menni a futás úgy, ahogy sozkott, passzal viszont lehetett volna nyerni, pass protection megvolt, az elszakadások is többnyire, ő pedig nagy homályokat hajigált. Én nem fogom őt kikövetelni a csapatból, de az első két drive-ot leszámítva egy tizenhetedik szémú QB szintjén mozgott. Nyilván voltak egyéb hibák is, de azok egy gyenge közepes (értsd: Dixonszintű) Qb-teljesítmény esetén sem számítottak volna túlságosan, mert nyerünk... a védelemből bárkit bármiért hibáztatni hülyeség szerintem, a fal pedig nagyon jól működött, a 3 sacken kívül nem értek oda soha kb., és akkor is volt azért idő, hasonlítsd csak össze a túloldallal. Nyilván ha mindenki más mindig tökéletes akkor nyerünk simán akármit bénázik összevissza, de azért az ő felelőssége kb. tizenötször nagyobb, mint bárki másé.

És igen, jó meccs lesz a Giants ellen. Remélem a DL továbbra is ilyen jó lesz és akkor szeritnem nyerünk.

több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Ne vicceljünk, VY borzalmas volt, 2 driveal köorábban le kellett volna hozni. MINDIG a rossz döntést hozta meg, semmi esély sem votl vele semmire. Következő meccs tiszta lap és szevasz, de most akkor is elcseszett egyedül egy W-t, mert a D nem kapott volna pontot short field nélkül... ezért sajnálom igazán ezt a dolgot. Sajnos ráadásula Texans is visszajött meg a Colts is nyert így még fájóbb a vereség. Erőfutó pedig semmit enm hozott volna a Pittsburgh ellen. Azt sajnálom, hogy egy option playt nem próbáltunk meg, pedig a ilyesmivel lehet összezavarni egy jó D-t, múlt héten meg jól ment.Rajna
Ezzel az erővel inkább Mouton és Mariani vesztette el a meccset, mert az előző nézte be a reverse-t, a második meg mindjárt vissza is adta a labdát. De aztán elvesztette a meccset a Hope is. mert az első fumblet ha ő gyűjti be, akkor végigfut vele, aztán viszont volt egy olyan amit ő ütött el talán Winborn elől, meg egyáltalán a fumble-kből a védelemnek még legalább egyet be kellett volna gyűjtenie. De a támadófal is elvesztette a meccset, mert az a holding végülis dobható volt; ill. nem védték meg VY-ot, nem tudtak tartósan futójátékot csinálni, ilyesmik. De Bironas meg Kern is elvesztették a meccset, mert Bironas-szal nem tudom mi van, de mostanában ritkán hosszúak a kezdőrúgásai és Kern-nek is volt egy bántóan rövid puntja.

Szóval szerintem erősen csapatmunka volt a tegnapi, amelyből természetesen VY, mint igazi irányító oroszlánrészt vállalt, de azért elbírta volna a csapat, ha mindenki más maximumot nyújt. Végülis a 7 turnoverből "csak" 3 volt az övé...

Jó kis meccs lesz a Giants ellen.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Jah, és azért volt egy drive, amin sok múlott a sporikon (bár utálok bármit rájuk kenni, ilyen QB-teljesítménnyel nem is érdemes). CJ TD-jét egy kamuholding miatt elvették (persze, meccsenként 2-3x be kell dobni ilyesmit de nem feltétlen egy ilyen playnél...), majd elvették tőle a lasztit, mikor nem volt fumble (tisztán lenn volt a bal könyöke). No persze nem ezen múlott tényleg de azért dühöngtem ezután is rendesen.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szívemnek nagyon kedves volt, amit wardnak osztott 3 derék titán.

már korábban is voltak már arra utaló jelek, hogy Ti is jó oldalt képviselitek, de végleg megyőződtem.

ami nem hajlik, az törik!