Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ki lesz cutolva McRath helyett? Curran? Rusty Smith? Roby Johnson? Hawkins?
Szerintem Rusty Smith.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A falról mi a véleméntek? Csak én látom, hogy sok a missblock? Lehet már mindenhol szellemeket látok, még ott is ahol nincs gond...egozo
Valami nem ok a fallal sem, mert tavaly akkor is jól futottunk, amikor mindenki arra figyelt, úgy mint most, idén viszont egyik meccsen sem futottunk igazán kiválóan, egy-egy nagy play felhúzta az átlagot, de hiányoznak a biztos 5-7 yardos futások, sőt, nagyon sok a minuszos play. Most így hirtelen a tegnapi meccs jut eszembe, amikor 20-16-nál kivédekeztük, nálunk volt a laszti, kiszenvedtünk egy first downt, aztán megint futással kezdtünk, s -4 yard lett belőle. CJ még meg se kapta a labdát, és már ott voltak ketten...rezső
Aha ez nekem is emlékezetes volt, Scott borzaszóan benézte ...
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
A falról mi a véleméntek? Csak én látom, hogy sok a missblock? Lehet már mindenhol szellemeket látok, még ott is ahol nincs gond...egozo
Valami nem ok a fallal sem, mert tavaly akkor is jól futottunk, amikor mindenki arra figyelt, úgy mint most, idén viszont egyik meccsen sem futottunk igazán kiválóan, egy-egy nagy play felhúzta az átlagot, de hiányoznak a biztos 5-7 yardos futások, sőt, nagyon sok a minuszos play. Most így hirtelen a tegnapi meccs jut eszembe, amikor 20-16-nál kivédekeztük, nálunk volt a laszti, kiszenvedtünk egy first downt, aztán megint futással kezdtünk, s -4 yard lett belőle. CJ még meg se kapta a labdát, és már ott voltak ketten...
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A falról mi a véleméntek? Csak én látom, hogy sok a missblock? Lehet már mindenhol szellemeket látok, még ott is ahol nincs gond...
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Nem akarok kötözködni, de a támadásokért felelős edző nem tehet róla, hogy nem működnek jól a dolgok, illetve a visszaállásért? Pedig a szezon előtt mennyi jót vártunk a támadóktól, a védelemtől meg féltünk. Utóbbi azért megállj a helyét, de előbbi - nekem legalábbis - csalódás.

Azt nem tom tudjátok-e, de a Sport2 vasárnap adja a Dallas elleni meccsünket. Gondoltam szólok. 😊Nandito
éppen azt írtam, hogy sztem ők tehetnek elsősorban minderről.
Young válasza a meccs után a konzervatív játék kapcsán:
"I can’t…you know, you got to talk to the offensive coordinator and Coach Fisher on that one. My job is to go out there and try to do whatever it takes, when the play is called, to execute it, get first downs and move the ball. So that’s pretty much my job. We had some shots…we definitely had some shots but we didn’t finish like we wanted to."rezső
Hát én nem értek veletek egyet én se kötözködésből mondom, de Fisher és nagyrabecsült kordinátora igen is sokat tehetnek a dolgokról. Semmi ötlet semmi furfang nincs a játékunkban tök kiszámíthatóak a támadásaink. Futunk mindig ha kell ha nem. Oké hogy egy futó csapat vunk én is ezért szeretem a Titanst, de azért el kéne gondolkodni ezeken. Egy kicsit bátrabban kéne hívni a passzjátékokat néha, mert ha így folytatjuk akkor lőttek a PO-nak és akár még CJ is megsérülhet a túlterheltség miatt.NOrbyyyyy
asszem félreértesz, én is azt gondolom, hogy az edzőink alaposan benne vannak abban, hogy szenvedünk
de még mielőtt bárki elvakultsággal vádolna jelzem, hogy természetesen nem csak ők hibásak, de nagy szerepük van a gondjainkban
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Nem akarok kötözködni, de a támadásokért felelős edző nem tehet róla, hogy nem működnek jól a dolgok, illetve a visszaállásért? Pedig a szezon előtt mennyi jót vártunk a támadóktól, a védelemtől meg féltünk. Utóbbi azért megállj a helyét, de előbbi - nekem legalábbis - csalódás.

Azt nem tom tudjátok-e, de a Sport2 vasárnap adja a Dallas elleni meccsünket. Gondoltam szólok. 😊Nandito
éppen azt írtam, hogy sztem ők tehetnek elsősorban minderről.
Young válasza a meccs után a konzervatív játék kapcsán:
"I can’t…you know, you got to talk to the offensive coordinator and Coach Fisher on that one. My job is to go out there and try to do whatever it takes, when the play is called, to execute it, get first downs and move the ball. So that’s pretty much my job. We had some shots…we definitely had some shots but we didn’t finish like we wanted to."rezső
Hát én nem értek veletek egyet én se kötözködésből mondom, de Fisher és nagyrabecsült kordinátora igen is sokat tehetnek a dolgokról. Semmi ötlet semmi furfang nincs a játékunkban tök kiszámíthatóak a támadásaink. Futunk mindig ha kell ha nem. Oké hogy egy futó csapat vunk én is ezért szeretem a Titanst, de azért el kéne gondolkodni ezeken. Egy kicsit bátrabban kéne hívni a passzjátékokat néha, mert ha így folytatjuk akkor lőttek a PO-nak és akár még CJ is megsérülhet a túlterheltség miatt.NOrbyyyyy
Rezső: Oké, így már értem. Először úgy értelmeztem a soraid, hogy csak Fisher a ludas, más nem.

NOrbyyyyy: Szerintem te egyetértesz velünk. 😊 Mi is arra próbáltunk célozni, hogy Fisher és nagyrabecsült koordinátora nem jól végzi a dolgát.

Music City Miracle
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A tennesseanen Biddle arra jutott, hogy Youngnak és elkapóinak kell összeszedniük magukat, és vinni a csapatot. hát asszem, nem ők nem szedték még össze magukat, hanem a "kispadnál" kell keresgélni a hunyókat. - egyébként az ő anyagából is az jön ki, hogy a Fisher-féle konzervatív felfogás korábban sikeres volt ugyan (igaz, a playoffokba nem működött többnyire), most már azonban több kell. Lassan, ha így folytatja Fishernek sikerülni fog maga ellen fordítania a hozzá oly hű médiát - általában mindig van kire fogni a dolgokat, de azért azt nagyon nehéz megmagyarázni, hogy az első félidőben remekül működő támadójátáékot mi a frászért kellett visszafogni 4 pontos előnynél!!!!rezső
Nem akarok kötözködni, de a támadásokért felelős edző nem tehet róla, hogy nem működnek jól a dolgok, illetve a visszaállásért? Pedig a szezon előtt mennyi jót vártunk a támadóktól, a védelemtől meg féltünk. Utóbbi azért megállj a helyét, de előbbi - nekem legalábbis - csalódás.

Azt nem tom tudjátok-e, de a Sport2 vasárnap adja a Dallas elleni meccsünket. Gondoltam szólok. 😊Nandito
éppen azt írtam, hogy sztem ők tehetnek elsősorban minderről.
Young válasza a meccs után a konzervatív játék kapcsán:
"I can’t…you know, you got to talk to the offensive coordinator and Coach Fisher on that one. My job is to go out there and try to do whatever it takes, when the play is called, to execute it, get first downs and move the ball. So that’s pretty much my job. We had some shots…we definitely had some shots but we didn’t finish like we wanted to."rezső
Hát én nem értek veletek egyet én se kötözködésből mondom, de Fisher és nagyrabecsült kordinátora igen is sokat tehetnek a dolgokról. Semmi ötlet semmi furfang nincs a játékunkban tök kiszámíthatóak a támadásaink. Futunk mindig ha kell ha nem. Oké hogy egy futó csapat vunk én is ezért szeretem a Titanst, de azért el kéne gondolkodni ezeken. Egy kicsit bátrabban kéne hívni a passzjátékokat néha, mert ha így folytatjuk akkor lőttek a PO-nak és akár még CJ is megsérülhet a túlterheltség miatt.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
A tennesseanen Biddle arra jutott, hogy Youngnak és elkapóinak kell összeszedniük magukat, és vinni a csapatot. hát asszem, nem ők nem szedték még össze magukat, hanem a "kispadnál" kell keresgélni a hunyókat. - egyébként az ő anyagából is az jön ki, hogy a Fisher-féle konzervatív felfogás korábban sikeres volt ugyan (igaz, a playoffokba nem működött többnyire), most már azonban több kell. Lassan, ha így folytatja Fishernek sikerülni fog maga ellen fordítania a hozzá oly hű médiát - általában mindig van kire fogni a dolgokat, de azért azt nagyon nehéz megmagyarázni, hogy az első félidőben remekül működő támadójátáékot mi a frászért kellett visszafogni 4 pontos előnynél!!!!rezső
Nem akarok kötözködni, de a támadásokért felelős edző nem tehet róla, hogy nem működnek jól a dolgok, illetve a visszaállásért? Pedig a szezon előtt mennyi jót vártunk a támadóktól, a védelemtől meg féltünk. Utóbbi azért megállj a helyét, de előbbi - nekem legalábbis - csalódás.

Azt nem tom tudjátok-e, de a Sport2 vasárnap adja a Dallas elleni meccsünket. Gondoltam szólok. 😊Nandito
éppen azt írtam, hogy sztem ők tehetnek elsősorban minderről.
Young válasza a meccs után a konzervatív játék kapcsán:
"I can’t…you know, you got to talk to the offensive coordinator and Coach Fisher on that one. My job is to go out there and try to do whatever it takes, when the play is called, to execute it, get first downs and move the ball. So that’s pretty much my job. We had some shots…we definitely had some shots but we didn’t finish like we wanted to."
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
A tennesseanen Biddle arra jutott, hogy Youngnak és elkapóinak kell összeszedniük magukat, és vinni a csapatot. hát asszem, nem ők nem szedték még össze magukat, hanem a "kispadnál" kell keresgélni a hunyókat. - egyébként az ő anyagából is az jön ki, hogy a Fisher-féle konzervatív felfogás korábban sikeres volt ugyan (igaz, a playoffokba nem működött többnyire), most már azonban több kell. Lassan, ha így folytatja Fishernek sikerülni fog maga ellen fordítania a hozzá oly hű médiát - általában mindig van kire fogni a dolgokat, de azért azt nagyon nehéz megmagyarázni, hogy az első félidőben remekül működő támadójátáékot mi a frászért kellett visszafogni 4 pontos előnynél!!!!rezső
Nem akarok kötözködni, de a támadásokért felelős edző nem tehet róla, hogy nem működnek jól a dolgok, illetve a visszaállásért? Pedig a szezon előtt mennyi jót vártunk a támadóktól, a védelemtől meg féltünk. Utóbbi azért megállj a helyét, de előbbi - nekem legalábbis - csalódás.

Azt nem tom tudjátok-e, de a Sport2 vasárnap adja a Dallas elleni meccsünket. Gondoltam szólok. 😊

Music City Miracle
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
A tennesseanen Biddle arra jutott, hogy Youngnak és elkapóinak kell összeszedniük magukat, és vinni a csapatot. hát asszem, nem ők nem szedték még össze magukat, hanem a "kispadnál" kell keresgélni a hunyókat. - egyébként az ő anyagából is az jön ki, hogy a Fisher-féle konzervatív felfogás korábban sikeres volt ugyan (igaz, a playoffokba nem működött többnyire), most már azonban több kell. Lassan, ha így folytatja Fishernek sikerülni fog maga ellen fordítania a hozzá oly hű médiát - általában mindig van kire fogni a dolgokat, de azért azt nagyon nehéz megmagyarázni, hogy az első félidőben remekül működő támadójátáékot mi a frászért kellett visszafogni 4 pontos előnynél!!!!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Hát igen bosszantóak a hibák, de ha több pontot tudtunk volna szerezni, ne agy isten passzokból, akkor már is megoldva a probléma. Ezen a felfogáson valóban változtatni kell vagy oda a PO. Remélem Fisherék tanultak a hibáikból amit ezen a meccsen elkövettek.NOrbyyyyy
Fisherre mostanában egyáltalán nem jellemző, hogy tanulna a hibáiból. Vagy nem is veszi észre, vagy túl jónak, és tapasztaltnak tartja magát hozzá, hogy rájöjjön egyáltalán hibázhat.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Marianit egyébként nem szidni akartam, de a hiba az hiba. egyébként nagyon jó visszahordó, hosszú évek után a legjobb, csak négy meccsen volt két nagy hibája, s nem volna jó minden második meccsre tartogatnia egy-egy ilyen bakitrezső
A szídást inkább magamra értettem, mert magamban átkoztam...egyáltalán nem rád.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát igen bosszantóak a hibák, de ha több pontot tudtunk volna szerezni, ne agy isten passzokból, akkor már is megoldva a probléma. Ezen a felfogáson valóban változtatni kell vagy oda a PO. Remélem Fisherék tanultak a hibáikból amit ezen a meccsen elkövettek.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Marianit egyébként nem szidni akartam, de a hiba az hiba. egyébként nagyon jó visszahordó, hosszú évek után a legjobb, csak négy meccsen volt két nagy hibája, s nem volna jó minden második meccsre tartogatnia egy-egy ilyen bakit
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
A szomorú igazság az, hogy ugyan hibázott Hope és hibázott Mariani is, de ha jól belegondoltok nem ezen ment el a meccs. Mindenki hibázhat ez benne van, mint ahogy biztosan mindenki hibázott is. Mariani hibája ugyanúgy az egész ST csapaté volt, és Hopé is legalább annyira Finnegané.
Egyik nagy nagy probléma hogy borzasztóan kiismerhető a játékunk. Az utolsó két drive-unkban az ellenfél ugyanúgy tudta, hogy mi következik, mint mi. Mint ahogy az egész meccsen. Futás, futás, futás, és ha már nagyon messze a 1st, akkor egy passz. A TD-nk elöttszinte csak passz volt meg is lett az eredménye. Pont fordítva kéne, és akkor CJ sem lenne ennyire frusztrált a 2 egész valahányas átlaga miatt. A passzok után bejönne egy egy hosszú futás. Azon kívűl nem arról volt szó, hogy Ringer több lehetőséget kap? A vége felé CJ már elkezdett kakaskodni is, pedig ez nem jellemző rá, még sose láttam tőle ilyet. Ez kimondottan az eredménytelenség miatt volt.
A másik dolog ami nagyon kijött a futásnál, hogy bárki bármit is mond ez a fal nem a tavalyi, vagy az elötti fal. Az Mawae-val akkor is megoldott 4-5yardot, ha nagyon figyeltek CJ-re. Pedig megvan a tehetség, csak valahogy nincs aki összefogja, és kiossza a konkrét feladatokat, Amano erre még nem képes. A legnagyobb visszaesés Scottnál látható, néha még egy az egyben sem képes megfogni az emberét. Ha VY-nek valamit hibát fel lehet említeni, akkor az az, hogy Ő sem képes hatásosan irányítani a falat, és nem meri, vagy nem tudja áthívni a játékokat. Amit mondanak a fülére az szentírás. Az utolsó támadó play-unknál egyértelmű volt még nekem, amatörnek is, hogy Dawkinstól jön a safety blitz, mégis előadta azt, amit mondtak neki és szépen bele is forgott.
Hogy jót is mondjunk: Verner. Az elején elég lámpalázas volt, és kicsit késett mindig, ezért a sok szerelés, de a vége felé ezer fokon égett és felvette a versenyt bárkivel. Méltó társa lehet jövöre már Cortlandnak.
Rezsővel ellentétben én úgy éreztem, hogy baj lehet és lett is 😕egozo
a megérzéseim néha megcsalnak, ez van - kár ezért a meccsért, de azért nagy baj nincs, a csoport nagyon együtt van, odaérhetünk még.
a második félidőben összehozott 48 yard egyértelműen a Fisher-Dinger féle hülyeség eredménye, ahogy előnybe kerültünk csak a futást erőltették, s valóban iszonyat kiszámíthatóvá váltunk megint. azt gondoltam a szezon előtt, hogy a liga egyik legjobb támadósora lehet a miénk, ezzel szemben a liga legkiismerhetőbb társasága vagyunk. ezzl a felfogással nem lehet playoffba jutni
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A szomorú igazság az, hogy ugyan hibázott Hope és hibázott Mariani is, de ha jól belegondoltok nem ezen ment el a meccs. Mindenki hibázhat ez benne van, mint ahogy biztosan mindenki hibázott is. Mariani hibája ugyanúgy az egész ST csapaté volt, és Hopé is legalább annyira Finnegané.
Egyik nagy nagy probléma hogy borzasztóan kiismerhető a játékunk. Az utolsó két drive-unkban az ellenfél ugyanúgy tudta, hogy mi következik, mint mi. Mint ahogy az egész meccsen. Futás, futás, futás, és ha már nagyon messze a 1st, akkor egy passz. A TD-nk elöttszinte csak passz volt meg is lett az eredménye. Pont fordítva kéne, és akkor CJ sem lenne ennyire frusztrált a 2 egész valahányas átlaga miatt. A passzok után bejönne egy egy hosszú futás. Azon kívűl nem arról volt szó, hogy Ringer több lehetőséget kap? A vége felé CJ már elkezdett kakaskodni is, pedig ez nem jellemző rá, még sose láttam tőle ilyet. Ez kimondottan az eredménytelenség miatt volt.
A másik dolog ami nagyon kijött a futásnál, hogy bárki bármit is mond ez a fal nem a tavalyi, vagy az elötti fal. Az Mawae-val akkor is megoldott 4-5yardot, ha nagyon figyeltek CJ-re. Pedig megvan a tehetség, csak valahogy nincs aki összefogja, és kiossza a konkrét feladatokat, Amano erre még nem képes. A legnagyobb visszaesés Scottnál látható, néha még egy az egyben sem képes megfogni az emberét. Ha VY-nek valamit hibát fel lehet említeni, akkor az az, hogy Ő sem képes hatásosan irányítani a falat, és nem meri, vagy nem tudja áthívni a játékokat. Amit mondanak a fülére az szentírás. Az utolsó támadó play-unknál egyértelmű volt még nekem, amatörnek is, hogy Dawkinstól jön a safety blitz, mégis előadta azt, amit mondtak neki és szépen bele is forgott.
Hogy jót is mondjunk: Verner. Az elején elég lámpalázas volt, és kicsit késett mindig, ezért a sok szerelés, de a vége felé ezer fokon égett és felvette a versenyt bárkivel. Méltó társa lehet jövöre már Cortlandnak.
Rezsővel ellentétben én úgy éreztem, hogy baj lehet és lett is 😕

Ja és marianit azért ne szídjuk, mert a visszahordott TD-je hozott vissz a meccsbe. 😊
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Igen, Hope egyszerűen buta volt, ha a labdát is nézte volna meg tudta volna oldani simán, s asszem ráaádsul harmadik kísérletről beszélünk...
Marianié sztem egyértelműen rookie-hiba volt, a TD-je után meg akarta nyerni nekünk a meccset, azt a labdát hagyni kellett volna a fenébe, nem felugrani érte, mikor már hárman ott voltak... - kár érte, ez a két momentum a meccsünkbe került -
baromság ilyenekkel foglalkozni, de ha ezekhez még hozzávesszük Bironas kihagyott FG-ját, és CJ fumbliját a Denver 25 yardosán tényleg nagyon foghatjuk a fejünketrezső
Ha nem ugrik fel akkor is a miénk. Kickoff volt, nem punt. Bárki megszerezheti. Mákosan pattant ennyi. Nem Mariani hibája volt azharomt
Ha hagyja és nem ér hozzá akkor mi jöhettünk volna - tudtommal, de lehet, hogy keverem, bocs
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igen, Hope egyszerűen buta volt, ha a labdát is nézte volna meg tudta volna oldani simán, s asszem ráaádsul harmadik kísérletről beszélünk...
Marianié sztem egyértelműen rookie-hiba volt, a TD-je után meg akarta nyerni nekünk a meccset, azt a labdát hagyni kellett volna a fenébe, nem felugrani érte, mikor már hárman ott voltak... - kár érte, ez a két momentum a meccsünkbe került -
baromság ilyenekkel foglalkozni, de ha ezekhez még hozzávesszük Bironas kihagyott FG-ját, és CJ fumbliját a Denver 25 yardosán tényleg nagyon foghatjuk a fejünketrezső
Ha nem ugrik fel akkor is a miénk. Kickoff volt, nem punt. Bárki megszerezheti. Mákosan pattant ennyi. Nem Mariani hibája volt az
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Igen, Hope egyszerűen buta volt, ha a labdát is nézte volna meg tudta volna oldani simán, s asszem ráaádsul harmadik kísérletről beszélünk...
Marianié sztem egyértelműen rookie-hiba volt, a TD-je után meg akarta nyerni nekünk a meccset, azt a labdát hagyni kellett volna a fenébe, nem felugrani érte, mikor már hárman ott voltak... - kár érte, ez a két momentum a meccsünkbe került -
baromság ilyenekkel foglalkozni, de ha ezekhez még hozzávesszük Bironas kihagyott FG-ját, és CJ fumbliját a Denver 25 yardosán tényleg nagyon foghatjuk a fejünket
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Én továbbmegyek, szinte végig ngyon nyugodt voltam, biztos voltam a sikerben.
Négy perccel a vége előtt visszaszereztük a labdát, akkor meg kellett volna tartani a lasztit, és vége. Aztán persze Hope óriási baromsága, s ráadásként Mariani egészen elképesztő hibája betette a kaput.
CJ-re vmit ki kell találni, Vince jól játszott, s ha Mariani nem baltázza el másféllel a vége előtt a kickoffot akkor végigvitte volna a bandát meggyőződésem szerint - legfőképp azért, mert akkor már nem kellett volna futáson gondolkodnirezső
Nem is hiszem el, hogyan lehet négy perc alatt 20-16-ról veszíteni 20-26-ra? Nem láttam a meccset, Hope mit csinált? Mariani visszahordó, gondolom elvesztette a labdát. CJ nekem óriási rejtély. Tudom, idén jobban figyelnek rá, de hogy ennyire halovány lesz, arra azért nem számítottam.És az a legrosszabb, hogy simán 4-0-lal állhatnánk, ehelyett 2-2-nk van... :oNandito
Ha jól emlékszem a denver a félpályánál volt, jött egy pass interference és jöhetett a denver az 1 yardos vonalról, ez volt a Hope művelet..... :rolleyes:

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Én továbbmegyek, szinte végig ngyon nyugodt voltam, biztos voltam a sikerben.
Négy perccel a vége előtt visszaszereztük a labdát, akkor meg kellett volna tartani a lasztit, és vége. Aztán persze Hope óriási baromsága, s ráadásként Mariani egészen elképesztő hibája betette a kaput.
CJ-re vmit ki kell találni, Vince jól játszott, s ha Mariani nem baltázza el másféllel a vége előtt a kickoffot akkor végigvitte volna a bandát meggyőződésem szerint - legfőképp azért, mert akkor már nem kellett volna futáson gondolkodnirezső
Nem is hiszem el, hogyan lehet négy perc alatt 20-16-ról veszíteni 20-26-ra? Nem láttam a meccset, Hope mit csinált? Mariani visszahordó, gondolom elvesztette a labdát. CJ nekem óriási rejtély. Tudom, idén jobban figyelnek rá, de hogy ennyire halovány lesz, arra azért nem számítottam.És az a legrosszabb, hogy simán 4-0-lal állhatnánk, ehelyett 2-2-nk van... :o

Music City Miracle
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Én továbbmegyek, szinte végig ngyon nyugodt voltam, biztos voltam a sikerben.
Négy perccel a vége előtt visszaszereztük a labdát, akkor meg kellett volna tartani a lasztit, és vége. Aztán persze Hope óriási baromsága, s ráadásként Mariani egészen elképesztő hibája betette a kaput.
CJ-re vmit ki kell találni, Vince jól játszott, s ha Mariani nem baltázza el másféllel a vége előtt a kickoffot akkor végigvitte volna a bandát meggyőződésem szerint - legfőképp azért, mert akkor már nem kellett volna futáson gondolkodni
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Áhh inkább hagyjuk ezt a meccset. Tiszta letargiába vok elbasztunk egy nyerhető meccset!
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Áhhh....... legalább lehetett volna szerencsénk vagy valami......... az a "49 yardos pass interference " betette a kaput nálunk, bár nem láttam csak olvastam 😕

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Remélem Cortland elbír egy elkapóvak egyedül, mert Vernernek elkél majd a segítség, mivel még lassú egy kicsit. A legfontosabb az, hogy ne sérüljön meg senki a 3 kőkemény CB-nk közül.NOrbyyyyy
Fel sem merül, hogy ne bírna el 😀rezső
Úgy legyen! :cool: Meg nem kéne a bíróknak megint rászállni minden kis szarért és büntetéseket kiosztani, bár gyanítom, hogy ezt a meccset sem fogja Finn megúszni valamien büntetés nélkül.