Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hurrá, már megint valaki aki hatalmas szakértője VY-nek :/egozo
Nem vagyok Vince Young szakértő, csupán arra gondoltam, h (egyedül) akkor lehet esélyünk ha ő elcseszi. Ami mellesleg fordult már vele elő... Más meg tőletek mégúgyse fogja elrontani mint ő...

Egyébként 100%ig építő jellegűnek szántam a hsz-t, nyilván nem kell vele egyet érteni, csak nektek is nagyobb rálátásotok lehet, ha tudjátok, h az ellenfél hogy vélekedik a meccsről. Mondjuk én nem vagyok szakértő, csak egy lelkes drukker...Black_Adder
Semmi gond nincs a hsz-oddal. Csupán néhányan kicsit érzékenyek vagyunk már a VY-ot illető kritikákra - mégha ez nem is volt az.
Egyébként, nyilván rengeteget próbálunk futni ellenetek, s ti is ebből fogtok készülni, mint minden ellenfelünk. Azt várom, hogy meccsről-meccsre kiegyensúlyozottabbá válik a támadójátékunk, azaz nem hinném, hogy megint csak 4 passzkísérletünk lesz az első félidőben. Így Young akár hibázhatna is, de sokszor azért sztem ne számítsatok rá. 😀

Egyébként egy hét után kiderült, hogy mi is volt a Steelers elleni csere oka. S mint azt sejtettem is, szinte semmi köze nincs ennek ahhoz, hogy Collinstól várnánk a csodát. Állítólag VY kicsit elkanászodott a Pitts elleni meccs előtti héten, két meetingről is késett, s úgy látták, hogy baj van a hozzáállásával. Persze Kuharsky azonnal nekiesett Youngnak az espn-en, meg Wyatték is odamondogatták a magukét, s mindjárt megértették Fishert
Remélem, a Giants elleni meccs, s előtte a felkészülés lenyugatott mindenkit házon belül, s túllépünk a dolgon, mert Young egyértelműen összeszedte magát, úgy játszott, ahogy kellett.
Egyébként szeretem az ilyen kisurranó (fél)információkat egy hét után - ezek is csak arra jók, hogy a feszültséget keltsék, márpedig erre semmi szükség.rezső
Hát ez így van! Sose szerettem a médiát ezért, mert mindent felfújnak. Hagyni kellene már a kifogások keresését és nekik is a jelenre, jövőre figyelni.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Ortonnak 57 passzkísérlet (és29:52) kellett ahhoz a 476 yardhoz, viszont mindkét csapat gyors támadásokat nyomott. Ti inkább futni fogtok szóval ellenetek valszeg kevesebbet lesz nálunk a labda tehát Orton is kevesebbet passzol majd.

A redzone offenseünk és playcallunk 0. Ellenetek se lesz máshogy.

A Colts futójátékát teljesen semlegesítettük, de ott azért Addai fut, nem CJ2K. Jones-Drew alig több mint 4-es átlaggal ~100 yardot futott ellenünk az első héten, ezzel ellenetek is kiegyeznék.

A Colts egy sacket nem csinált, de Freeney megsérült az elején. Utána még visszajött, de nyilván nem volt 100%os. Passprotectionben amúgy tényleg jónak tűnik most a falunk...

9 játékosnak volt elkapása: Ez az egyik, amiben mi bízhatunk. Nincsen már Marshall, viszont teli vagyunk jó WR-ekkel, akik hasonló képességűek. Ha rádupláztok Gaffneyra akkor Lloyd vagy Royal kivégez titeket 😛

Szoros meccs lesz, a szezon előtt vereségre tippeltem, de egy pici VY segítséggel akár...Black_Adder
Hurrá, már megint valaki aki hatalmas szakértője VY-nek :/egozo
Nem vagyok Vince Young szakértő, csupán arra gondoltam, h (egyedül) akkor lehet esélyünk ha ő elcseszi. Ami mellesleg fordult már vele elő... Más meg tőletek mégúgyse fogja elrontani mint ő...

Egyébként 100%ig építő jellegűnek szántam a hsz-t, nyilván nem kell vele egyet érteni, csak nektek is nagyobb rálátásotok lehet, ha tudjátok, h az ellenfél hogy vélekedik a meccsről. Mondjuk én nem vagyok szakértő, csak egy lelkes drukker...Black_Adder
Semmi gond nincs a hsz-oddal. Csupán néhányan kicsit érzékenyek vagyunk már a VY-ot illető kritikákra - mégha ez nem is volt az.
Egyébként, nyilván rengeteget próbálunk futni ellenetek, s ti is ebből fogtok készülni, mint minden ellenfelünk. Azt várom, hogy meccsről-meccsre kiegyensúlyozottabbá válik a támadójátékunk, azaz nem hinném, hogy megint csak 4 passzkísérletünk lesz az első félidőben. Így Young akár hibázhatna is, de sokszor azért sztem ne számítsatok rá. 😀

Egyébként egy hét után kiderült, hogy mi is volt a Steelers elleni csere oka. S mint azt sejtettem is, szinte semmi köze nincs ennek ahhoz, hogy Collinstól várnánk a csodát. Állítólag VY kicsit elkanászodott a Pitts elleni meccs előtti héten, két meetingről is késett, s úgy látták, hogy baj van a hozzáállásával. Persze Kuharsky azonnal nekiesett Youngnak az espn-en, meg Wyatték is odamondogatták a magukét, s mindjárt megértették Fishert
Remélem, a Giants elleni meccs, s előtte a felkészülés lenyugatott mindenkit házon belül, s túllépünk a dolgon, mert Young egyértelműen összeszedte magát, úgy játszott, ahogy kellett.
Egyébként szeretem az ilyen kisurranó (fél)információkat egy hét után - ezek is csak arra jók, hogy a feszültséget keltsék, márpedig erre semmi szükség.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ortonnak 57 passzkísérlet (és29:52) kellett ahhoz a 476 yardhoz, viszont mindkét csapat gyors támadásokat nyomott. Ti inkább futni fogtok szóval ellenetek valszeg kevesebbet lesz nálunk a labda tehát Orton is kevesebbet passzol majd.

A redzone offenseünk és playcallunk 0. Ellenetek se lesz máshogy.

A Colts futójátékát teljesen semlegesítettük, de ott azért Addai fut, nem CJ2K. Jones-Drew alig több mint 4-es átlaggal ~100 yardot futott ellenünk az első héten, ezzel ellenetek is kiegyeznék.

A Colts egy sacket nem csinált, de Freeney megsérült az elején. Utána még visszajött, de nyilván nem volt 100%os. Passprotectionben amúgy tényleg jónak tűnik most a falunk...

9 játékosnak volt elkapása: Ez az egyik, amiben mi bízhatunk. Nincsen már Marshall, viszont teli vagyunk jó WR-ekkel, akik hasonló képességűek. Ha rádupláztok Gaffneyra akkor Lloyd vagy Royal kivégez titeket 😛

Szoros meccs lesz, a szezon előtt vereségre tippeltem, de egy pici VY segítséggel akár...Black_Adder
Hurrá, már megint valaki aki hatalmas szakértője VY-nek :/egozo
Nem vagyok Vince Young szakértő, csupán arra gondoltam, h (egyedül) akkor lehet esélyünk ha ő elcseszi. Ami mellesleg fordult már vele elő... Más meg tőletek mégúgyse fogja elrontani mint ő...

Egyébként 100%ig építő jellegűnek szántam a hsz-t, nyilván nem kell vele egyet érteni, csak nektek is nagyobb rálátásotok lehet, ha tudjátok, h az ellenfél hogy vélekedik a meccsről. Mondjuk én nem vagyok szakértő, csak egy lelkes drukker...Black_Adder
Hát az tuti, hogy még egyszer nem csesz el úgy meccset VY, mint a Pitts ellenit. Úgyhogy ne sok jóra számítson a Denver. Lehet, hogy Orton sokat fog passzolni és még megkockáztatom ,hogy minimum 1 TD-je lesz, de azzal kitörölheti majd, mert CJ szét fogja futni a védelmet. 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Azért a hétvégére készülődve az a 470 vagy mennyi yard, amit Orton összedobált a Colts ellen eléggé nyugtalanít. Meg ebből adódóan jöttek-mentek fel-le a pályán, csak nem akartak lassú halált halni a mezőnygólokkal, ezért nekimentek kb. mindennek a red zone-ban... ill. benyalták azt a punt fumble-t, szóval nem volt ez egy olyan nagyon laza meccs, mint amit az eredmény mutat. Mondjuk ellenünk teljesen mást kell majd játszaniuk mert a Colts-nak megint nem volt futójátéka; ill. talán ebből majd kiderül, hogy a védőfalunk mennyire jó (a Colts egy sack-et nem csinált...). meg ez is, hogy 9 játékos kapott el passzt... ráadásul nálunk meg majd gondolom Verner kezd hát érdekes lesz.Titans
Ortonnak 57 passzkísérlet (és29:52) kellett ahhoz a 476 yardhoz, viszont mindkét csapat gyors támadásokat nyomott. Ti inkább futni fogtok szóval ellenetek valszeg kevesebbet lesz nálunk a labda tehát Orton is kevesebbet passzol majd.

A redzone offenseünk és playcallunk 0. Ellenetek se lesz máshogy.

A Colts futójátékát teljesen semlegesítettük, de ott azért Addai fut, nem CJ2K. Jones-Drew alig több mint 4-es átlaggal ~100 yardot futott ellenünk az első héten, ezzel ellenetek is kiegyeznék.

A Colts egy sacket nem csinált, de Freeney megsérült az elején. Utána még visszajött, de nyilván nem volt 100%os. Passprotectionben amúgy tényleg jónak tűnik most a falunk...

9 játékosnak volt elkapása: Ez az egyik, amiben mi bízhatunk. Nincsen már Marshall, viszont teli vagyunk jó WR-ekkel, akik hasonló képességűek. Ha rádupláztok Gaffneyra akkor Lloyd vagy Royal kivégez titeket 😛

Szoros meccs lesz, a szezon előtt vereségre tippeltem, de egy pici VY segítséggel akár...Black_Adder
Hurrá, már megint valaki aki hatalmas szakértője VY-nek :/egozo
Nem vagyok Vince Young szakértő, csupán arra gondoltam, h (egyedül) akkor lehet esélyünk ha ő elcseszi. Ami mellesleg fordult már vele elő... Más meg tőletek mégúgyse fogja elrontani mint ő...

Egyébként 100%ig építő jellegűnek szántam a hsz-t, nyilván nem kell vele egyet érteni, csak nektek is nagyobb rálátásotok lehet, ha tudjátok, h az ellenfél hogy vélekedik a meccsről. Mondjuk én nem vagyok szakértő, csak egy lelkes drukker...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Azért a hétvégére készülődve az a 470 vagy mennyi yard, amit Orton összedobált a Colts ellen eléggé nyugtalanít. Meg ebből adódóan jöttek-mentek fel-le a pályán, csak nem akartak lassú halált halni a mezőnygólokkal, ezért nekimentek kb. mindennek a red zone-ban... ill. benyalták azt a punt fumble-t, szóval nem volt ez egy olyan nagyon laza meccs, mint amit az eredmény mutat. Mondjuk ellenünk teljesen mást kell majd játszaniuk mert a Colts-nak megint nem volt futójátéka; ill. talán ebből majd kiderül, hogy a védőfalunk mennyire jó (a Colts egy sack-et nem csinált...). meg ez is, hogy 9 játékos kapott el passzt... ráadásul nálunk meg majd gondolom Verner kezd hát érdekes lesz.Titans
Ortonnak 57 passzkísérlet (és29:52) kellett ahhoz a 476 yardhoz, viszont mindkét csapat gyors támadásokat nyomott. Ti inkább futni fogtok szóval ellenetek valszeg kevesebbet lesz nálunk a labda tehát Orton is kevesebbet passzol majd.

A redzone offenseünk és playcallunk 0. Ellenetek se lesz máshogy.

A Colts futójátékát teljesen semlegesítettük, de ott azért Addai fut, nem CJ2K. Jones-Drew alig több mint 4-es átlaggal ~100 yardot futott ellenünk az első héten, ezzel ellenetek is kiegyeznék.

A Colts egy sacket nem csinált, de Freeney megsérült az elején. Utána még visszajött, de nyilván nem volt 100%os. Passprotectionben amúgy tényleg jónak tűnik most a falunk...

9 játékosnak volt elkapása: Ez az egyik, amiben mi bízhatunk. Nincsen már Marshall, viszont teli vagyunk jó WR-ekkel, akik hasonló képességűek. Ha rádupláztok Gaffneyra akkor Lloyd vagy Royal kivégez titeket 😛

Szoros meccs lesz, a szezon előtt vereségre tippeltem, de egy pici VY segítséggel akár...Black_Adder
Hurrá, már megint valaki aki hatalmas szakértője VY-nek :/
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Azért a hétvégére készülődve az a 470 vagy mennyi yard, amit Orton összedobált a Colts ellen eléggé nyugtalanít. Meg ebből adódóan jöttek-mentek fel-le a pályán, csak nem akartak lassú halált halni a mezőnygólokkal, ezért nekimentek kb. mindennek a red zone-ban... ill. benyalták azt a punt fumble-t, szóval nem volt ez egy olyan nagyon laza meccs, mint amit az eredmény mutat. Mondjuk ellenünk teljesen mást kell majd játszaniuk mert a Colts-nak megint nem volt futójátéka; ill. talán ebből majd kiderül, hogy a védőfalunk mennyire jó (a Colts egy sack-et nem csinált...). meg ez is, hogy 9 játékos kapott el passzt... ráadásul nálunk meg majd gondolom Verner kezd hát érdekes lesz.Titans
Ortonnak 57 passzkísérlet (és29:52) kellett ahhoz a 476 yardhoz, viszont mindkét csapat gyors támadásokat nyomott. Ti inkább futni fogtok szóval ellenetek valszeg kevesebbet lesz nálunk a labda tehát Orton is kevesebbet passzol majd.

A redzone offenseünk és playcallunk 0. Ellenetek se lesz máshogy.

A Colts futójátékát teljesen semlegesítettük, de ott azért Addai fut, nem CJ2K. Jones-Drew alig több mint 4-es átlaggal ~100 yardot futott ellenünk az első héten, ezzel ellenetek is kiegyeznék.

A Colts egy sacket nem csinált, de Freeney megsérült az elején. Utána még visszajött, de nyilván nem volt 100%os. Passprotectionben amúgy tényleg jónak tűnik most a falunk...

9 játékosnak volt elkapása: Ez az egyik, amiben mi bízhatunk. Nincsen már Marshall, viszont teli vagyunk jó WR-ekkel, akik hasonló képességűek. Ha rádupláztok Gaffneyra akkor Lloyd vagy Royal kivégez titeket 😛

Szoros meccs lesz, a szezon előtt vereségre tippeltem, de egy pici VY segítséggel akár...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ráadásul nálunk meg majd gondolom Verner kezd hát érdekes lesz.Titans
Verner kezd?? Miért mi történt McCourty-val?NOrbyyyyy
Megsérült meccs közben, még nem tudni mennyir súlyos, legalábbis én még nem olvastam róla.egozo
Jaja, kösz a gyors választ. Nemrég utána néztem én is. A Titans honlapján azt írják, hogy lehet meg kell műteni a karját, de nem biztos. Ha vészhelyzet van akkor kész játszani. Ezzel csak az a baj, hogy egészségesen se egy világklasszis, hát még sérülten. Ilyen sérülések előregondolása miatt kellett volna jobban és jobbakkal elmélyíteni a CB sort!!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
ráadásul nálunk meg majd gondolom Verner kezd hát érdekes lesz.Titans
Verner kezd?? Miért mi történt McCourty-val?NOrbyyyyy
Megsérült meccs közben, még nem tudni mennyir súlyos, legalábbis én még nem olvastam róla.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ráadásul nálunk meg majd gondolom Verner kezd hát érdekes lesz.Titans
Verner kezd?? Miért mi történt McCourty-val?
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Azért a hétvégére készülődve az a 470 vagy mennyi yard, amit Orton összedobált a Colts ellen eléggé nyugtalanít. Meg ebből adódóan jöttek-mentek fel-le a pályán, csak nem akartak lassú halált halni a mezőnygólokkal, ezért nekimentek kb. mindennek a red zone-ban... ill. benyalták azt a punt fumble-t, szóval nem volt ez egy olyan nagyon laza meccs, mint amit az eredmény mutat. Mondjuk ellenünk teljesen mást kell majd játszaniuk mert a Colts-nak megint nem volt futójátéka; ill. talán ebből majd kiderül, hogy a védőfalunk mennyire jó (a Colts egy sack-et nem csinált...). meg ez is, hogy 9 játékos kapott el passzt... ráadásul nálunk meg majd gondolom Verner kezd hát érdekes lesz.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezt a Broncost elnézve, hasonló meccs lesz majd ellenük majd mint a mostani volt a Giants ellen, passzolni fognak orrba-szájba, ráadásul egész jónak tűnt a támadó faluk isrezső
Háát szerintem a Denver haloványabb csapat, mit a Giants. Remélem a passzok még jobban mennek majd. A futásoknál meg csak CJ-nek hoznia kell magát és eredményesebb lesz mint a giants ellen vasárnap.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Ne hallgassuk el, hogy ez Blount nevű fiú jól muzsikál, tulképpen az egyetlen értékelhető embere volt a Tampának tegnap...rezső
Az erőfutó hiányát tul képpen rá értettem 😉 De azért az is igaz, hogy a két új LB-vel, Showval és Baileyjel mérhetetlenül jobb lett a ST-nk.egozo
Nem is azért írtam feltétlenül, mert rossz döntésnek tartom, hogy a két spec teamert választottuk, egyszerűen csak szemet szúrt 😀
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ne hallgassuk el, hogy ez Blount nevű fiú jól muzsikál, tulképpen az egyetlen értékelhető embere volt a Tampának tegnap...rezső
Az erőfutó hiányát tul képpen rá értettem 😉 De azért az is igaz, hogy a két új LB-vel, Showval és Baileyjel mérhetetlenül jobb lett a ST-nk.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Ne hallgassuk el, hogy ez Blount nevű fiú jól muzsikál, tulképpen az egyetlen értékelhető embere volt a Tampának tegnap...
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Sajna - miután otthon a laptopomon egyetlen nyamvadt közvetítés sem indult el - nem tudtam nézni a meccset, csak a statokat követtem. Így én nem akarok semmi okosságot csak annyit, hogy ÖRÜLÖK
A félidő végi térdelés azért megint megérne egy misét - sokkal jobban támadtunk, miután VY is dobhatott, s nemcsak CJ-t irányítottuk bele a darálóba. Johnsonnak megvolt a 100+ yard, de sokkal hatékonyabb lehetne, ha kicsit kiegyensúlyozottabb volna a támadójátékunk...
S ami a múlt heti téma után nagyon fontos volt - Vince azt játszotta, amit kellett, s azt hiszem nagyobb felelősséggel is megbirkózna - Rajnának igaza van, kell a passzjáték, s amennyire én látom, a lehetőségeink adva vannak ehhez
- Ezt a Broncost elnézve, hasonló meccs lesz majd ellenük majd mint a mostani volt a Giants ellen, passzolni fognak orrba-szájba, ráadásul egész jónak tűnt a támadó faluk is
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Első blikkre:
Azért nem volt az a körömrágós meccs. Az élet visszaadta amit a Pitts ellen elvett. A védelmünk viszont engem kicsit aggaszt. Most először jól passzoló csapattal játszottunk, és ki is jöttek a hibák. A védőfal blitz nélkül a második félidőben vérszegény volt, Ford nagyon hiányzott. Sajnos Tulloch nem hozza amit mindenki vár tőle, rendre lemarad a támadóról, elkezdtem örömködni amikor egyszer jól helyezkedett és megcsinálta időben a szerelést. Pedig elvileg neki kéne lennie a védelem lelkének... 😕 Félreértés ne essék, nekem nagyon szimpatikus játékos, de sajnos megvannak a korlátai. Spoon és Winborn az elöbbi sackját leszámítva nagyon szürkék voltak. Fuller sajnos egyre gyengébb mint nickel. Valamit ki kéne találni ide, mert amit rá dobtak, az elkapás lett. 😕 Verner sajnos a lassúsága miatt nem megoldás, ezt tegnap bebizonyította. A többiekkel nagyából minden rendben volt. Ugyan Cortlandra akkor is zászlót dobtak, amikor semmi szabálytalant nem csinált, de lelkük rajta.
A támadók azt hozták, amit kell, és amit hoztak volna a Steelers ellen is, ha mondjuk VY két rossz passze nem pick, hanem csak incomplite. CJ-nek asszem két futása érdemel említést, de ezekből is látszik, mekkora tehetség. Ringer nagyon jó, lehet más csapatban kezdhetne. Az erőfutó hiánya bennem megint felmerült, nem a yard nyerés miatt - és ez a Steelers ellen is így volt - hanem az ellenfél fárasztására lenne jó. VY szolid volt. A fal viszont, valahogy a futások ellen nem akar összeállni. A bírók oda-vissza tévedtek néhányat, a legnagyobb azonban a Giants egyetlen TD-je elött volt, amikor egy hatalmas holdingot nem fújtak be.
Talán lesz visszahordonk Mariani személyében??? 😀
A lényeg a W, és ezzel a játékkal ez meglehet a Denver ellen is.

Majd elfelejtettem, Marks pickje hatalmas volt, kár, hogy nem láthattuk futni a labdával. 😂 De komolyan egy ekkora palitól ritka az ilyen gyors helyzetfelismerés, minden tisztelet....
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Volt benne mák de nem rakták a kezünkbe a lasztit, erre gondoltam, keleltt hozzá egy hit vagy pressure vagy hasonló. Mindegy végülis, lényeg a 2-1, amivel vezetni fogjuk a csoportot a kör után, lehet, hogy négyes holtversenyben 😂

több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Mondjuk a mi turnovereink nem votlak akkora mákercuccok mint amiket a Pitts szerzett, szóval meg keleltt értük küzdeni rendesen, ettől még ez nem volt olyan sima mint ami végül lett. CJ-vel komoly gondok vannak, 100%ban rá figyelnek, így enhéz lesz neki, nagyon kell a passzjáték a továbbiakban.Rajna
öööö. most ezt nem igazán értem, mert szerintem a mi turnovereink sokkal inkább mázlis dolgok voltak mint amiket elvesztettünk a Pitts ellen... Az első int egyértelműen mák, a második kb., mert Eli hülye volt, hogy egyáltalán eldobta, a fumble meg elég ritkán jön így ki egy RB kezéből, hogy éppencsak megbökik az alját a labdának és már ott is a földön... szóval végülis mind1, amit a múlt héten odaadtunk, most kb. visszakaptuk.

egyébként a védelmünk kicsit csalódás volt, különösen, hogy az elején mentek a blitzek és jöttek is a sack-ek, aztán ez valahogy elmaradt, a támadójátékunk jó passzív volt, de legalább nem vesztette el a meccset és azért VY odatett néhány szép passzot, CJ-t viszonylag kordában tartották, de azért nem érzem, hogy gond lenne a futójátékunkkal, egyszerűen egyértelmű volt, hogy nem kell mást csinálnunk.
A spec team viszont egyértelműen nagyot játszott, kérdéses, hogy ebben mennyi volt az ellenfél szerepe...

szóval összességében kifejezetten bizakodó vagyok a jövő így a Denverre készülődve.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Mondjuk a mi turnovereink nem votlak akkora mákercuccok mint amiket a Pitts szerzett, szóval meg keleltt értük küzdeni rendesen, ettől még ez nem volt olyan sima mint ami végül lett. CJ-vel komoly gondok vannak, 100%ban rá figyelnek, így enhéz lesz neki, nagyon kell a passzjáték a továbbiakban.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem hiszem el, múlt héten néztem a meccset, kikaptunk, most meg nem tudtam nézni, erre nyertünk! Ha ezen múlik, többet nem nézem a mérkőzéseinket! 😂

A viccet félretéve, nagyon örülök, és már alig várom a beszámolókat! Rem valaki olyat is ír, hogy mi voltunk jók, nem az ellenfél előzékeny. 😛Nandito
Félreértés ne essék, mert örülök, hogy nyertünk sőőt! De azért ez nem volt sima meccs és volt bőven malacunk. Az eredmény végülis az lett amit előre is vártunk néhányan, hogy meg tudjuk verni a Giants-et és meg is vertük és a lényeg ez. :cool:
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Nem hiszem el, múlt héten néztem a meccset, kikaptunk, most meg nem tudtam nézni, erre nyertünk! Ha ezen múlik, többet nem nézem a mérkőzéseinket! 😂

A viccet félretéve, nagyon örülök, és már alig várom a beszámolókat! Rem valaki olyat is ír, hogy mi voltunk jók, nem az ellenfél előzékeny. 😛

Music City Miracle
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kár azért a Pitts meccsért. Na mind1, talán újra sínen vagyunk. Mondjuk nem sok csapat fogja ilyen előzékenyen odaadni a meccset.Titans
Háát az tuti. Botrányos volt a Giants ST-je!! Asszem ők nyerték meg nekünk a meccset.
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Kár azért a Pitts meccsért. Na mind1, talán újra sínen vagyunk. Mondjuk nem sok csapat fogja ilyen előzékenyen odaadni a meccset.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A lényeg pont az szerintem, hogy mennyire ingatag - asszem,- és én hiszek ebben - hogy már nem az, most bizonyíthat, s ha ez sikerül neki, és megmutatja mindenkinek, akkor asszem a következő olyan meccs után, amikor gyengébb lesz, senki nem akarja majd lecserélni - sztem te semrezső
Ha nem ignatag, akkor ugye konstansan hoz egy teljesítményt, ami már az első két hét után nem igaz 😀 ennyire rossz még egyszer nyilván nem lesz, ilyen jó védelmekkel sem mindennap találkozunk, ettől még lesznek szerintem szar meccsei, ne legyen igazam, de ez benne van. Én most sem akarom lecserélni, de ha esélytelen vele megnyerni egy adott meccset akkor le kell hozni. Másfél perc alatt vissza is jöttünk a meccsbe.Rajna
a lelki ingatagságra céloztam, s az, hogy van egy nagyon szar meccse még nem jelenti, hogy feltétlenül ingatag. Hogy tényleg rendben van-e fejben és lélekben most fog kiderülni
Mindegy, minden Titans-fan érdeke, hogy konstansan jól játszon, szóval hajrá (mondjuk fut ma 80 yírdot, ad 180-at, nem dob picket, csak két TD-t és mindjárt megszépül a fiú) 😀rezső
Úgy legyen. Amúgy meg rajna sztem se gondolta komolyan azt a comebecket. 😂
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
A lényeg pont az szerintem, hogy mennyire ingatag - asszem,- és én hiszek ebben - hogy már nem az, most bizonyíthat, s ha ez sikerül neki, és megmutatja mindenkinek, akkor asszem a következő olyan meccs után, amikor gyengébb lesz, senki nem akarja majd lecserélni - sztem te semrezső
Ha nem ignatag, akkor ugye konstansan hoz egy teljesítményt, ami már az első két hét után nem igaz 😀 ennyire rossz még egyszer nyilván nem lesz, ilyen jó védelmekkel sem mindennap találkozunk, ettől még lesznek szerintem szar meccsei, ne legyen igazam, de ez benne van. Én most sem akarom lecserélni, de ha esélytelen vele megnyerni egy adott meccset akkor le kell hozni. Másfél perc alatt vissza is jöttünk a meccsbe.Rajna
a lelki ingatagságra céloztam, s az, hogy van egy nagyon szar meccse még nem jelenti, hogy feltétlenül ingatag. Hogy tényleg rendben van-e fejben és lélekben most fog kiderülni
Mindegy, minden Titans-fan érdeke, hogy konstansan jól játszon, szóval hajrá (mondjuk fut ma 80 yírdot, ad 180-at, nem dob picket, csak két TD-t és mindjárt megszépül a fiú) 😀