Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hát uraim, ez volt az a meccs, amiről nagyon nehéz mit írni, annyira egyoldalú volt. Egyszerűen el nem tudom képzelni, hogy a Colts miképpen tudott kikapni ettől a Jagstől úgy, hogy több mint 30 pontot kapott.
Mindenki dicséri Collinst, és persze meg is érdemli, de az igazság az, hogy ez a meccs az első drive után eldőlt, legalábbis nekem a fotelből ez abszolút így tűnt.
Úgy iskoláztuk le a az ellent, hogy semmi extrát nem kellett mutatnunk - s még akkor is így lett volna, ha esetleg az első félidő végén nem ejtik el a labdát és mondjuk TD-t csinálnak.rezső
Az én fotelemből az első félidő végén lehetett megnyugodni. Ebből is látszik,hogy nem egy helyen gyártották a foteleket 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sok boldog névnapot! Reméljük a Titans megajándékoz egy győzelemmel, a főnök meg prémiummal 😛 😀pakesz
Boldog névnapot!! 😀egozo
Köszönöm mindenkinek, főleg a csapatnak! :cool: A félidőig még izgultam, főleg VY sérülése után - rem nem komoly -, de mikor 20-0 lett, akkor már én is hátra dőltem. Tényleg nem volt túl izgi meccs - amit kivételesen nem bántam -, de minden csapat annyit játszik, amennyit a másik hagy neki. Hát, mi nem sok lehetőséget hagytunk a Jaguras-nak. Nem tom, hogy vagytok vele, de nagyon jó kis csapat alakul Tennessee-ben! 😊Nandito
Jaja, mert úgy látszik most elég jól sikerült a draft meg sok a tehetséges fiatal játékosunk akik tudják pótolni a kivágott öregeket Bulluck, Thonton, Mawe, KVB stb. Nekem Harris játéka kifejezetten tetszik, meg a fiatal védőfalé is és úgy látszik kezd alakulni a LB és a rövidke CB sorunk is. Nagyon várom az Eagles elleni meccset, kíváncsi vok mien lesz a védelmünk ellenük. Szerintem az eddigi legnehezebb feladat vár ránk.
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Sajna a hajnali meccs kimarad, reggel muszáj mennem melózni. 😕 De kedden 14.15-kor megismétlik, addigra hazaérek! Remélem nyer a csapat, micsoda névnapi ajándék lenne! 😛 Go Titans!Nandito
Sok boldog névnapot! Reméljük a Titans megajándékoz egy győzelemmel, a főnök meg prémiummal 😛 😀pakesz
Boldog névnapot!! 😀egozo
Köszönöm mindenkinek, főleg a csapatnak! :cool: A félidőig még izgultam, főleg VY sérülése után - rem nem komoly -, de mikor 20-0 lett, akkor már én is hátra dőltem. Tényleg nem volt túl izgi meccs - amit kivételesen nem bántam -, de minden csapat annyit játszik, amennyit a másik hagy neki. Hát, mi nem sok lehetőséget hagytunk a Jaguras-nak. Nem tom, hogy vagytok vele, de nagyon jó kis csapat alakul Tennessee-ben! 😊

Music City Miracle
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Hmm akkor tényleg jó volt, mert csak 1 tackleje volt 1 int mellett 😛 (vagy nem tud tacklet csinálni)
Egyébként nagyon örülök, hogy jó, bár olvasgattam róla, hogy egyelőre lassú, viszont úgy látom jól termeli az inteket 😀tenorx
Nem nagyon dobáltak rá, egy-két rusht meg elnézett - összességében jól játszott.
Már mondgották a draft után, meg a campban is, hogy hihetetlen jók az ösztönei, amit a múlt héten és most is bizonyított, mindkét INT-je élményszámba ment, gyönyrűen előzte meg a WR-t. Ez a lassúság dolog érdekes, mert én nem látom lassúnakrezső
Egyszer - talán a Giants meccsen, vagy már nem is tudom - pedig nagyon feltűnő volt. A WR sima egyenes routot futott és vagy három lépéssel maradt le mögötte. Mondjuk arra már nem emlékszem, lehet elötte egy testcsel, vagy valami lehet volt benne...
tenorx: előző két meccsén nézd meg a tackle statjait... 😉egozo
Láttam, követem, hogy mit csinál, ezért volt furcsa a mai 0 solo 1 assist tackle
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Hmm akkor tényleg jó volt, mert csak 1 tackleje volt 1 int mellett 😛 (vagy nem tud tacklet csinálni)
Egyébként nagyon örülök, hogy jó, bár olvasgattam róla, hogy egyelőre lassú, viszont úgy látom jól termeli az inteket 😀tenorx
Nem nagyon dobáltak rá, egy-két rusht meg elnézett - összességében jól játszott.
Már mondgották a draft után, meg a campban is, hogy hihetetlen jók az ösztönei, amit a múlt héten és most is bizonyított, mindkét INT-je élményszámba ment, gyönyrűen előzte meg a WR-t. Ez a lassúság dolog érdekes, mert én nem látom lassúnakrezső
Egyszer - talán a Giants meccsen, vagy már nem is tudom - pedig nagyon feltűnő volt. A WR sima egyenes routot futott és vagy három lépéssel maradt le mögötte. Mondjuk arra már nem emlékszem, lehet elötte egy testcsel, vagy valami lehet volt benne...
tenorx: előző két meccsén nézd meg a tackle statjait... 😉
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Hmm akkor tényleg jó volt, mert csak 1 tackleje volt 1 int mellett 😛 (vagy nem tud tacklet csinálni)
Egyébként nagyon örülök, hogy jó, bár olvasgattam róla, hogy egyelőre lassú, viszont úgy látom jól termeli az inteket 😀tenorx
Nem nagyon dobáltak rá, egy-két rusht meg elnézett - összességében jól játszott.
Már mondgották a draft után, meg a campban is, hogy hihetetlen jók az ösztönei, amit a múlt héten és most is bizonyított, mindkét INT-je élményszámba ment, gyönyrűen előzte meg a WR-t. Ez a lassúság dolog érdekes, mert én nem látom lassúnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Hmm akkor tényleg jó volt, mert csak 1 tackleje volt 1 int mellett 😛 (vagy nem tud tacklet csinálni)
Egyébként nagyon örülök, hogy jó, bár olvasgattam róla, hogy egyelőre lassú, viszont úgy látom jól termeli az inteket 😀
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Damian Williams 4 elkapás, Verner Int, jók vagytok srácok 😀
Verner már nickelt játszott? Szerintem az fekszene neki, elég jó kis ballhawktenorx
Verner kezdett Finnegan másik oldalán, már második meccse, McCourty sérülése miatt, és nem okoz csalódást. Lehet marad is kezdő...egozo
Én örülnék neki ha kapna még bizonyítási időt a srác kezdőként, de az Eagles ellen szerintem már visszatér McCourty.NOrbyyyyy
Kell az Eagles ellen mindhárom használható CB-nk.
Egyébként Verner és McCourty is jobban teljesített eddig Finnegannél, ami azért aggasztó - Cortnak megint volt néhány homály megmozdulása, persze azért a Dallas elleninél jobban játszott
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Damian Williams 4 elkapás, Verner Int, jók vagytok srácok 😀
Verner már nickelt játszott? Szerintem az fekszene neki, elég jó kis ballhawktenorx
Verner kezdett Finnegan másik oldalán, már második meccse, McCourty sérülése miatt, és nem okoz csalódást. Lehet marad is kezdő...egozo
Én örülnék neki ha kapna még bizonyítási időt a srác kezdőként, de az Eagles ellen szerintem már visszatér McCourty.NOrbyyyyy
Remélem Verner kezd, és McCourty tökéletes nickel lenne.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Damian Williams 4 elkapás, Verner Int, jók vagytok srácok 😀
Verner már nickelt játszott? Szerintem az fekszene neki, elég jó kis ballhawktenorx
Verner kezdett Finnegan másik oldalán, már második meccse, McCourty sérülése miatt, és nem okoz csalódást. Lehet marad is kezdő...egozo
Én örülnék neki ha kapna még bizonyítási időt a srác kezdőként, de az Eagles ellen szerintem már visszatér McCourty.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Damian Williams 4 elkapás, Verner Int, jók vagytok srácok 😀
Verner már nickelt játszott? Szerintem az fekszene neki, elég jó kis ballhawktenorx
Verner kezdett Finnegan másik oldalán, már második meccse, McCourty sérülése miatt, és nem okoz csalódást. Lehet marad is kezdő...
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Nagyon remélem, hogy Young gyorsan felépül, mert nagyon megbízható az öreg Kerry, nagyon szeretjük, meg minden, de szorosabb meccseknél nem ő lesz, aki megváltja a világot! Most nagyon jól jönne egy bye week...
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Hát uraim, ez volt az a meccs, amiről nagyon nehéz mit írni, annyira egyoldalú volt. Egyszerűen el nem tudom képzelni, hogy a Colts miképpen tudott kikapni ettől a Jagstől úgy, hogy több mint 30 pontot kapott.
Mindenki dicséri Collinst, és persze meg is érdemli, de az igazság az, hogy ez a meccs az első drive után eldőlt, legalábbis nekem a fotelből ez abszolút így tűnt.
Úgy iskoláztuk le a az ellent, hogy semmi extrát nem kellett mutatnunk - s még akkor is így lett volna, ha esetleg az első félidő végén nem ejtik el a labdát és mondjuk TD-t csinálnak.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Damian Williams 4 elkapás, Verner Int, jók vagytok srácok 😀
Verner már nickelt játszott? Szerintem az fekszene neki, elég jó kis ballhawk
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Sajna a hajnali meccs kimarad, reggel muszáj mennem melózni. 😕 De kedden 14.15-kor megismétlik, addigra hazaérek! Remélem nyer a csapat, micsoda névnapi ajándék lenne! 😛 Go Titans!Nandito
Sok boldog névnapot! Reméljük a Titans megajándékoz egy győzelemmel, a főnök meg prémiummal 😛 😀pakesz
Boldog névnapot!! 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Összességében jó meccset játszottunk mégha egyesek szerint unalmas is volt. A lényeg az hogy nyertünk és 4-2 üldözzük a Texanst és a Coltsot. Mellesleg mostmár azért nyithatnánk egy jósdát így közöseb😀 Megint bejöttek a tippek. 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a nagy W-hez 1000000%-ig megérdemelt siker.
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Norbinak bejött a CJ TD és a 100 yard, nekem meg a Jaguars Fumble 😛

Egyébként gyenge meccs volt de a lényeg, hogy nyertünk 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tennessee inaktives: QB Rusty Smith (3rd QB), WR Justin Gage, T Ryan Durand, T Troy Kropog, DT Amon Gordon, LB Rennie Curran, CB Jason McCourty, S Robert Johnson
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sajna a hajnali meccs kimarad, reggel muszáj mennem melózni. 😕 De kedden 14.15-kor megismétlik, addigra hazaérek! Remélem nyer a csapat, micsoda névnapi ajándék lenne! 😛 Go Titans!Nandito
Sok boldog névnapot! Reméljük a Titans megajándékoz egy győzelemmel, a főnök meg prémiummal 😛 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Sajna a hajnali meccs kimarad, reggel muszáj mennem melózni. 😕 De kedden 14.15-kor megismétlik, addigra hazaérek! Remélem nyer a csapat, micsoda névnapi ajándék lenne! 😛 Go Titans!

Music City Miracle
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Mivel múlthéten minden tipp bejött, így most csak óvatosban tippelek.... rosszat nem tippelek 😀 Jones sack, Jaguarsnál lesz Fumble.... 😉 reméljük 😊pakesz
Én megkockáztatok egy CJ TD is, szerintem 100 yard fölé fog jutni!😀NOrbyyyyy
Oké akkor még valaki hozzá tesz egy kicsit és jó is lesz 😛

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mivel múlthéten minden tipp bejött, így most csak óvatosban tippelek.... rosszat nem tippelek 😀 Jones sack, Jaguarsnál lesz Fumble.... 😉 reméljük 😊pakesz
Én megkockáztatok egy CJ TD is, szerintem 100 yard fölé fog jutni!😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://espn.go.com/video/clip?id=5697080deny79
Ezek nagyon hülyék 😂egozo
Iszonyat.... 😀 😀pakesz
Öcsém ezek pihent agyúak😀😀
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Mivel múlthéten minden tipp bejött, így most csak óvatosban tippelek.... rosszat nem tippelek 😀 Jones sack, Jaguarsnál lesz Fumble.... 😉 reméljük 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks