Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Engem az zavarna leginkább HA kikapnánk, hogy Rivers önelégült fejjel mosolyogna ott.... Remélem nem úgy lesz, minden esetre szerintem ez nem profi játékoshoz méltó viselkedés. Meg olyat is láttam,hogy az ellenfél szurkolóit hergelte mikor már megnyerték a meccset. Manningtől meg Bradytől én egyszer sem láttam ilyet, nem mint ha rajonganék értük, de Rivers hol van tőlük... Arra meg nem gondol, hogy "visszanyalhat a fagyi" és egyszer kap egy olyat a pályán Pl: Tullochtól.... hogy arcára fagy a mosoly 😀😀, vagy inkább említsem James Harrison-t.... :/ 😀pakesz
Emlékszem, még Cutler a Denverben volt, és meccs vége felé a pálya másik oldaláról üvöltözött, meg integetett neki. Tisztára azok a beképzelt, gazdag, nyomi gyerekek jutnak róla eszembe, amiket a filmekben lehet látni, mint a főiskolai irányítók mintapéldánya. Ha láttátok a Tokyo Driftet, annak az elején van egy ilyen fasza csávó, ahogy versenyez apucitól kapott Dodge Viperével, és össze is töri. 😛
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Engem az zavarna leginkább HA kikapnánk, hogy Rivers önelégült fejjel mosolyogna ott.... Remélem nem úgy lesz, minden esetre szerintem ez nem profi játékoshoz méltó viselkedés. Meg olyat is láttam,hogy az ellenfél szurkolóit hergelte mikor már megnyerték a meccset. Manningtől meg Bradytől én egyszer sem láttam ilyet, nem mint ha rajonganék értük, de Rivers hol van tőlük... Arra meg nem gondol, hogy "visszanyalhat a fagyi" és egyszer kap egy olyat a pályán Pl: Tullochtól.... hogy arcára fagy a mosoly 😀😀, vagy inkább említsem James Harrison-t.... :/ 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez a mostani meccs csak egy dolog miatt fontos - persze a győzelem mindig jó jön, de ha a Boltstól kikapunk még nincs itt a világvége - mégpedig azért, mert nem szeretném Mr. nagypofájú önelégült képét nézni a meccs végefelé 😛
Tulloch és Harris, akik csapattársai voltak a frkasfalkánál, elmondtak pár dolgot róla, pl, hogy ami más játékosoknál természetes, az irányítók közül csak Riversre jellemző. Rendszeresen zrikálódik a LOS-en tulra, és ezzel is próbálja kizökkenteni az ellenfelet.
Staffon Johnson bent járt az öltözők környékén. Kiváncsi vagyok jövőre, ha felépül számítunk-e rá valamilyen formában? Remélem hasonló formában lesz, mint idén volt a sérülése elött.
A tőlünk kiebrudalt Blount egyre jobban játszik a Tampában. :/egozo
Annyi jó futónk volt az előszezonba, hogy nemgyőztük kapkodni a fejünket, basszus, de jó ez a srác, meg ez is, meg ez is! Tulajdonképpen CJ-n kívül volt 3 kurva jó cserénk Ringer, S. Johnson, Blount. Én nekem mind a 3 futónak tetszett valamiért a játéka és mikor SJ megsérült nagyon sajnáltam és most is persze. Titkon reméltem, hogy Blount lesz a 2. számú RB, de nyílván való volt, hogy Ringer lesz az, mert ő már "vén róka" nálunk. 😀 Blount-ot pedig útjára engedtük, hiszen túlságosan jó ahhoz hogy a padon ücsörögjön és lám lecsapott rá a Tampa és úgy néz ki karriert fog ott csinálni, ennek örülök! Sok sikert neki, csak akkor ne menjen neki, amikor majd egyszer összefutunk vele! 😀
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ez a mostani meccs csak egy dolog miatt fontos - persze a győzelem mindig jó jön, de ha a Boltstól kikapunk még nincs itt a világvége - mégpedig azért, mert nem szeretném Mr. nagypofájú önelégült képét nézni a meccs végefelé 😛
Tulloch és Harris, akik csapattársai voltak a frkasfalkánál, elmondtak pár dolgot róla, pl, hogy ami más játékosoknál természetes, az irányítók közül csak Riversre jellemző. Rendszeresen zrikálódik a LOS-en tulra, és ezzel is próbálja kizökkenteni az ellenfelet.
Staffon Johnson bent járt az öltözők környékén. Kiváncsi vagyok jövőre, ha felépül számítunk-e rá valamilyen formában? Remélem hasonló formában lesz, mint idén volt a sérülése elött.
A tőlünk kiebrudalt Blount egyre jobban játszik a Tampában. :/
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Jó hír: Vince ma edzett, és teljes tréninget nyomott. Biztató a vasárnapi meccsre (aztán lehet, hogy utána nem fogok ennyire örülni)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
28,4 pontos átlaggal a másodikok vagyunk a szerzett pontok tekintetében az egész ligát figyelembe véve, miközben az offenzünk összesítésben csak 24. A Bolts 3-3 statisztikai számításban is első a ligában mind a támadókat, mind a védőket tekintve, mégis csak 2-5-tel állnak. A megoldás a turnover mutatóban rejlik. A miénk +5, az övék -7.
Fisher beszélt róla, hogy Thornton esetleg activba kerül a PUP listáról. Nem nagyon kéne szerintem... :/egozo
Háát szerintem se kéne ide már Thornton.
A San Diego pedig tuti hogy csinál nekünk pár turovert, ebben marha jók. Kérdés, hogy mennyire tudjuk majd ezeket kihasználni és pontokat szerezni!?
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
28,4 pontos átlaggal a másodikok vagyunk a szerzett pontok tekintetében az egész ligát figyelembe véve, miközben az offenzünk összesítésben csak 24. A Bolts 3-3 statisztikai számításban is első a ligában mind a támadókat, mind a védőket tekintve, mégis csak 2-5-tel állnak. A megoldás a turnover mutatóban rejlik. A miénk +5, az övék -7.
Fisher beszélt róla, hogy Thornton esetleg activba kerül a PUP listáról. Nem nagyon kéne szerintem... :/
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A szezon előtt az első nyolc meccsre 5-3-t gondoltam magunknak, s bukták közül a legegyértelműbbnek a San Diegó-it véltem. Én Vince párti voltam mindig is, talán néha kicsit túlzottan is, s már csak ezért is jobb szeretném látni őt a pályán. DE csak teljesen egészségesen.
Ugyanakkor ha rendben lesz, akkor egyértelműen neki kell játszania, és talán ellentmondás, de éppen azért is mert a Chargers ellen produkálta élete legrosszabb meccseit eddig, a remek tavalyi sorozat közben asszem sikerült valami 20-as ratinggel zárnia a decemberi meccsen, s a 2007-es playoffmeccset is hasonlóan "kiválóan" hozta le (igaz, akkor ő is sérülten játszott, nem volt egyetlen WR-ünk sem Gage-en kívül, és még sorolhatnám az okokat)
A lényeg, hogy fejlődnie kell az ilyen tipusú csapatok ellen, az ilyen brutálisan jó védelmek ellen, mert a playoffban már nem fér bele a gyenge játék - nem beszélve arról, hogy szeretném látni, hogy most képes-e jó játékra ellenük. És persze azért is játszania kellene, mert vele jóval több esélyünk van nyerni bárki ellen, így a San Diego ellen is.
Collins vélhetően a liga jelenlegi legjobb 2. számú QB-ja, de azért ő csak második számú!!!!
- Ezt a Britt körüli vitát meg nem is értem!! Kurva jó volt, reméljük a következő meccsen is ilyen jó lesz, és PONT.rezső
És reméljük nem tiltják el. :/
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
A szezon előtt az első nyolc meccsre 5-3-t gondoltam magunknak, s bukták közül a legegyértelműbbnek a San Diegó-it véltem. Én Vince párti voltam mindig is, talán néha kicsit túlzottan is, s már csak ezért is jobb szeretném látni őt a pályán. DE csak teljesen egészségesen.
Ugyanakkor ha rendben lesz, akkor egyértelműen neki kell játszania, és talán ellentmondás, de éppen azért is mert a Chargers ellen produkálta élete legrosszabb meccseit eddig, a remek tavalyi sorozat közben asszem sikerült valami 20-as ratinggel zárnia a decemberi meccsen, s a 2007-es playoffmeccset is hasonlóan "kiválóan" hozta le (igaz, akkor ő is sérülten játszott, nem volt egyetlen WR-ünk sem Gage-en kívül, és még sorolhatnám az okokat)
A lényeg, hogy fejlődnie kell az ilyen tipusú csapatok ellen, az ilyen brutálisan jó védelmek ellen, mert a playoffban már nem fér bele a gyenge játék - nem beszélve arról, hogy szeretném látni, hogy most képes-e jó játékra ellenük. És persze azért is játszania kellene, mert vele jóval több esélyünk van nyerni bárki ellen, így a San Diego ellen is.
Collins vélhetően a liga jelenlegi legjobb 2. számú QB-ja, de azért ő csak második számú!!!!
- Ezt a Britt körüli vitát meg nem is értem!! Kurva jó volt, reméljük a következő meccsen is ilyen jó lesz, és PONT.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Ha VY-nek tényleg lesz még baja akkor kezdjen Collins, de ha nem azért ne adjuk le előre, még akkor is, ha szerintem is borzasztó matchup nekünk a Chargers. McCourty talán visszajön és akkor valahogy megfoghatjuk azt a passzjátékot, a WReik azért most nem túl durvák, pláne a sérülésekkel együtt. Gates viszont mindenképp alkotni fog sajna. Ha van meccs, amitől félek, az ez, de mindegy, a divmeccseket hozzuk és nincs gond.

több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
én inkább előre tekintenék ehelyett a Britt mekkora istencsászár volt / csináltak belőle összecsapás helyett (pláne, hogy egyértelmű, hogy istencsászár volt - csak az a Denver elleni végjáték, csak azt tudnám feledni...).

Szóval ez a SD meccs eléggé zavar, ill. lehet, hogy nyuszi vagyok, de én képzeletben be is írtam az L-t (méghozzá nagy arányút és csúnyát, de a szezon végén ez mind1 lesz és bele fog férni a rájátszáshoz).
Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy megint megverjék magukat, márpedig passzjátékuk szét fog szedni minket, a boxot ők is be fogják tömni ráadásul a ligaelső passzvédekezésük se omlik annyira össze, mint az Eagles-nek.
Ezek a hülye statisztikák khmmm http://www.nfl.com/stats/team szóval mind1, nekem a kérdés inkább az, hogy VY játszon ellenük, vagy Collins és én inkább Collinsnak adnám ezt a meccset, így VY három hetet pihenhet; nem egy zacsival tér vissza, ha meg Collins nyer, akkor még mindig vissza lehet cserélni, hogy nem volt 100%-os és kösz öreg - pláne, ha még tényleg messze nem 100%-os, mert a SD ellen szerintem azzal tudna nyerni ha egy kicsit futkorázna első szándékból is (Collins meg azért passzjátékban szerintem még mindig erősebb VY-nál - lásd a harmadik TD, amikor tényleg látszik, hogy második szándék volt Britt).

És persze miért is ne verhetné meg magát még 1x a SD.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Én már tegnap hajnalban megírtam, hogy Britt bandwagon azért még nagyon korai, de könyörgöm, hagyjuk már abba ezt a siránkozást. Az, hogy nem volt közünk a meccshez, az a kommentátorok baromsága volt akik szeretnek ilyen túlzásokba esni,én nem láttam a dolgot reménytelennek egyáltalán, sőt. Ez a Brittet naggyá tettük duma is klasszikus. Most ha egy WR 200 yardot kap el ott nagy gebasz van a secondaryben, pláne akkor, ha az illető egy félidőt ül mert fegyelmi büntije van. De azért ez a "csak megfutotta a routeot aztán elkapta és jött egy mistackle majd TD" tiszta hülyeség. Ennyi erővel senki nem csinál semmit az offenseben, normális esetben minden Eagles fofense play is sackkel kellett volna végződjön "csak a tacklek megblokkolták a passrushereket Kolb meg csak eldobta a labdát". Britt rohadt jól játszott tegnap és punktum, nemtom miért fáj ezt bárkinek elismerni. Hobbs meg szarul, ez van. Mellesleg, ha már mákos elkapások akkor említsük meg Riley Coopert akinek szintén volt egy és voltak szerencsés dolgok a Philly oldalán is. Nem kell elfredíteni a tényeket. Van, amikor a rosszabb csapat nyer, ez nem az volt. A secondary is a csapat része ahogy mindenki más is, az, hogy csak ők szarok nem mentség, mellesleg egyéb problémák is voltak az Eagles-szel Allennen és Hobbson kívül.

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
VY ha második QB volt most a meccsen akkor legkésőbb a bye week után vissza kell térnie :rolleyes: de nem sértődök meg ha hamarabb 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Keglar-t elvitte a Houston 😕Laki
Nagy lehet az inség arrafelé. 😀
Jake Scott 100.meccse lesz a Bolts ellen.
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Keglar-t elvitte a Houston 😕


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lényeg hogy gyógyuljon meg VY. Collinsnak nem mindig lehetnek majd ien mákjai, hogy kap egy jó elkapót és egy szarúl védekező ellenfelet.NOrbyyyyy
Először is gratula a csapatnak az újabb remek győzelemért! 19-10-ről, így fordítani, alig akartam hinni a szemeimnek! 😊 Másodszor egyet értek VY-vel kapcsolatban: szükség van rá, de ne kockáztassunk, messze van még az SB. 😛 Ha teljesen egészséges, akkor persze jöjjön - gondolom egy-két meccs, és teljesen rendben lesz -, addig ott van Collins. Ha nehezen is, de csak meg tudja oldani a feladatot.Nandito
SB?? De optimista valaki?xd Azért addig még sok csatát kell nyerni!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Collinsnak egyébként 3 TD kell a 200-as álomhatárhoz. CJ-nek pedig 104 yard a 4000-hez.
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Lényeg hogy gyógyuljon meg VY. Collinsnak nem mindig lehetnek majd ien mákjai, hogy kap egy jó elkapót és egy szarúl védekező ellenfelet.NOrbyyyyy
Először is gratula a csapatnak az újabb remek győzelemért! 19-10-ről, így fordítani, alig akartam hinni a szemeimnek! 😊 Másodszor egyet értek VY-vel kapcsolatban: szükség van rá, de ne kockáztassunk, messze van még az SB. 😛 Ha teljesen egészséges, akkor persze jöjjön - gondolom egy-két meccs, és teljesen rendben lesz -, addig ott van Collins. Ha nehezen is, de csak meg tudja oldani a feladatot.

Music City Miracle
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Brittet azért mi tettük császárrá a héten.A Titansnek a negyedik negyedig nem sok köze volt a meccshez,aztán kihasználták a secondary-nk gyengeségét.Persze ez a győzelem értékéből semmit sem von le inkább minket minősít.Még mindig nem nagyon fogom fel,hogy az első nagy játéka után miért nem kettőztük. :/


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lényeg hogy gyógyuljon meg VY. Collinsnak nem mindig lehetnek majd ien mákjai, hogy kap egy jó elkapót és egy szarúl védekező ellenfelet.
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nagyon tetszett a játékunk, Collins olyan nemes egyszerűséggel dobálta azokat a 30-40-50 yardos passzokat hogy nagyon meglepett a nyugodtsága; szerintem most elkapta a fonalat én hagynám őt egyenlőre bent :/ Britt elképesztő volt és innen is gratulálok neki 😊 CJ kicsit laposan teljesített de csak azért mert ezen a meccsen inkább passzorientation volt 😊
grat fiúk így tovább 😊Laki
Hát sajnos akkor is nagyon nyugodt volt, mikor az első félidőben dobott két picket, meg földbedöngöltette magát párszor. Ki nem mozdult volna a zsebböl, mintha lebetonozták volna. Lehet VY nem dobál ilyen "egyszerűséggel" hosszú passzokat, de ez a csapat azért csak akkor egész, ha Ő játszik. Kerüljön csak vissza szépen. 😉egozo
Az 80 yardos TD se volt egyszerű 😀 vissza is kellett lépnie Brittnek érte 😀 Na jó befejeztem ezt a TD boncolgatást, Brittnek meg Collinsnak egy-egy feles lesz, de szigorúan csak éjfél és 02:00 óra között 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nagyon tetszett a játékunk, Collins olyan nemes egyszerűséggel dobálta azokat a 30-40-50 yardos passzokat hogy nagyon meglepett a nyugodtsága; szerintem most elkapta a fonalat én hagynám őt egyenlőre bent :/ Britt elképesztő volt és innen is gratulálok neki 😊 CJ kicsit laposan teljesített de csak azért mert ezen a meccsen inkább passzorientation volt 😊
grat fiúk így tovább 😊Laki
Hát sajnos akkor is nagyon nyugodt volt, mikor az első félidőben dobott két picket, meg földbedöngöltette magát párszor. Ki nem mozdult volna a zsebböl, mintha lebetonozták volna. Lehet VY nem dobál ilyen "egyszerűséggel" hosszú passzokat, de ez a csapat azért csak akkor egész, ha Ő játszik. Kerüljön csak vissza szépen. 😉
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nagyon tetszett a játékunk, Collins olyan nemes egyszerűséggel dobálta azokat a 30-40-50 yardos passzokat hogy nagyon meglepett a nyugodtsága; szerintem most elkapta a fonalat én hagynám őt egyenlőre bent :/ Britt elképesztő volt és innen is gratulálok neki 😊 CJ kicsit laposan teljesített de csak azért mert ezen a meccsen inkább passzorientation volt 😊
grat fiúk így tovább 😊Laki
Ugyan ugyan azért Collins akármit csinál VY-nél már nem lesz jobb soha. Ha VY egészséges Collinsnak helye nemnagyon van a csapatban. Meg nézzük meg Collins teljesítményét a 80 yardos TD előtt, borzalmas volt és osztom azt a vélemény, hogy az a TD egyáltalán nem az ő hanem Britt érdeme.

Hogy válaszoljak még egy korábbi hozzászólásra, amit deny 79 írt, Britt teljesítménye igen is extra és átlagon felüli volt, elég vak aki azt mondja hogy nem és ezt nem kötözködésből mondom, de ha teszem azt DeSean Jackson csinált volna ieneket, mint Britt akkor ő lenne az isten.NOrbyyyyy
Szerintem is "bemákolta" azt a TD-t Collins, viszont sok ilyen mákoskiflit kívánok neki ha pályára kerül 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Mindenesetre Rivers nekem az egyik legunszimpatikusabb játékos a ligában, nagyon nem örülnék neki, ha ellenünk is vigyoroghatna a végén. Pedig ellenünk általában megy neki, sajnos. 😕
Két dolog a meccsről, amit még senki nem említett. Hope óriásit hibázott az egy szem TD-jük elött. Mint egy rosszabb fajta újonc csak várta, hogy a labda, mint sültgalamb belerepüljön a kezébe, és annyira meglepődött, hogy egy Eaglesos játékos jött helyette, hogy a "szerelést", vagyis a hozzáérést is a 30 yardról jövő McRath csinálta meg helyette. Már itt megfordulhatott volna a meccs, ha ez pick és nem TD.
A másik. A Philly topicban mindnki Hobbsot szídja, hogy Britt mekkora bohócot csinált belőle. Ez igaz is. De azért visszanézve a lassításokat másokból is bohócot csinált, és akkor még nem is beszéltünk az edzők felelősségéről. De ez már legyen az Ő gondjuk.
Erre a futó játékra valamit ki kellene találni, bár VY mozgékonyságával, talán CJ-nek is több tere lesz. Mert szükség lenne rá...egozo
Én említettem a Hope féle előadást, csak olvasd vissza 😀 pont ez a lényege. Nem csak itt "fordult volna meg" a meccs hanem amikor a második negyedben 3&14nél engedtük Kolbot, hogy fusson pontosan 14 yardot.... utánna jött szerintem ez a Hope "móka" 😀pakesz
Bocs, igaz, majd legközelebb veszek fel szemüveget. :cool: 😀
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Mindenesetre Rivers nekem az egyik legunszimpatikusabb játékos a ligában, nagyon nem örülnék neki, ha ellenünk is vigyoroghatna a végén. Pedig ellenünk általában megy neki, sajnos. 😕
Két dolog a meccsről, amit még senki nem említett. Hope óriásit hibázott az egy szem TD-jük elött. Mint egy rosszabb fajta újonc csak várta, hogy a labda, mint sültgalamb belerepüljön a kezébe, és annyira meglepődött, hogy egy Eaglesos játékos jött helyette, hogy a "szerelést", vagyis a hozzáérést is a 30 yardról jövő McRath csinálta meg helyette. Már itt megfordulhatott volna a meccs, ha ez pick és nem TD.
A másik. A Philly topicban mindnki Hobbsot szídja, hogy Britt mekkora bohócot csinált belőle. Ez igaz is. De azért visszanézve a lassításokat másokból is bohócot csinált, és akkor még nem is beszéltünk az edzők felelősségéről. De ez már legyen az Ő gondjuk.
Erre a futó játékra valamit ki kellene találni, bár VY mozgékonyságával, talán CJ-nek is több tere lesz. Mert szükség lenne rá...egozo
Én említettem a Hope féle előadást, csak olvasd vissza 😀 pont ez a lényege. Nem csak itt "fordult volna meg" a meccs hanem amikor a második negyedben 3&14nél engedtük Kolbot, hogy fusson pontosan 14 yardot.... utánna jött szerintem ez a Hope "móka" 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks