Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nu, hát állítólag a Rams, a Dolphins és a Seahawks mellett mi akarjuk megszerezni Mosst...rezső
Hol olvastad? Egyenlőre csak az látom, hogy CJ és Griff a twittwrükön jelezték, hogy jó lenne megszerezni, de Fisher bácsi csak nagy általánosságban nyilatkozott róla, hogy minden edzőnél szóba kerül, meg blablabla...
Thornton edzésben. Fisher azt mondja McRath és Spoon helye megingathatatlan, de az ST-ben jól jöhet. Helyes a bőgés oroszlán. 😀
szerk:már megtaláltam az nfl.comon, "okos" vagyok, ott nem néztem 😀
Mindenesetre mindhárom rosszabbúl áll, így előbb jelentkezhetnek érte.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Nu, hát állítólag a Rams, a Dolphins és a Seahawks mellett mi akarjuk megszerezni Mosst...
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Néztem valamennyit az MNF-ből. Jó lenne, ha a Houston így játszana ellenünk, csak nem fog. Nekik a Colts kb olyan mint nekünk a Bolts.
Viszont az Indyt nem szeretném, ha így játszana ellenünk, de hát minden csapat annyit játszik, amennyit hagyják....egozo
A Texanstól nem igazán félek, ugyan a jó passzjátékuk nem fekszik nekünk, de a védelmük nagyon előzékeny. Az viszont igaz, hogy ellenünk nagyon felszívják majd magukat.
Az Indyvel pedig mindig nagy meccseket játszunk, akármilyen formában vannak ők, vagy mi, minden meccsünk élvezetes, és sosem egyoldalú. Ellenük egyet be tudunk húzni általában, most is ebben bízom
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Néztem valamennyit az MNF-ből. Jó lenne, ha a Houston így játszana ellenünk, csak nem fog. Nekik a Colts kb olyan mint nekünk a Bolts.
Viszont az Indyt nem szeretném, ha így játszana ellenünk, de hát minden csapat annyit játszik, amennyit hagyják....
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Közös levelet kell küldeni, hogy erősebb legyen rajtuk a nyomás 😀
Egyébként viccet félretéve, majdhogynem reálisnak tűnik a dologrezső
A jó istenke beszéljen belőled...kaptál is érte egy plusszot, hátha így hatásosabb lesz a dolog 😊egozo
Majdnem olyan jólesik a plussz, mint a csapat győzelmei 😂 - hálás vagyok
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Szerintem Gage következő meccsre már rendben lesz,talán azért mert múlt hétre már "questionable" volt. Most jön az 1 hét pihenő aztán, ismét csatasorba állhat, remélhetőleg 😊 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Közös levelet kell küldeni, hogy erősebb legyen rajtuk a nyomás 😀
Egyébként viccet félretéve, majdhogynem reálisnak tűnik a dologrezső
A jó istenke beszéljen belőled...kaptál is érte egy plusszot, hátha így hatásosabb lesz a dolog 😊
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Közös levelet kell küldeni, hogy erősebb legyen rajtuk a nyomás 😀
Egyébként viccet félretéve, majdhogynem reálisnak tűnik a dolog
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Egyértelműen kell az a kettő, majd az öt csoportmeccsünkből legalább három, de inkább négy, a Jagst újra le kell nyomni, s a Texanst és a Coltsot is egyszer-egyszer. A Colts ellen elég az egyik, a Texans ellen viszont jó lenne mindkettő, s akkor nagyon faszák lennénk.
Egyébként a Washington elleni sikert el lehetne cserélni a Kansas ellenire, sőt ez utóbbi a fontosabbrezső
Én úgy gondoltam mindkettő meglesz 😀 Aztán a a maradék 5 div meccsből legalább még kettő, és 10-6-tal meg kell, hogy legyen a PO. 😀 Remélem.... 😐
Most jut eszembe az indiánokat úgyis megverjük, NFC-s csapat 😀egozo
Akkor ha már úgy szmoltál, akkor legyen meg az a kettő 😀 , meg melléjük még a Chiefs is, aztán a csoportból három, s az annyi mint 11-5 - így jó lesz???? 😂rezső
Elösző...másodszor...harmadszor... elkelt 😀 Megbeszéltük, te írod meg Nashvillebe, vagy én, hogy hogy döntöttünk? 😀
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Mindenesetre a két következő meccset - MIA, WAS - meg kell nyerni akár Brittel, akár Moss nélkül, bárhogyan. Tudom, nem lesz könnyű, de ha ezeket nem hozzuk le, akkor nem lesz elég a hazaiakat megnyerni Div-en belül, és nagyon kérdéses a PO.egozo
Egyértelműen kell az a kettő, majd az öt csoportmeccsünkből legalább három, de inkább négy, a Jagst újra le kell nyomni, s a Texanst és a Coltsot is egyszer-egyszer. A Colts ellen elég az egyik, a Texans ellen viszont jó lenne mindkettő, s akkor nagyon faszák lennénk.
Egyébként a Washington elleni sikert el lehetne cserélni a Kansas ellenire, sőt ez utóbbi a fontosabbrezső
Én úgy gondoltam mindkettő meglesz 😀 Aztán a a maradék 5 div meccsből legalább még kettő, és 10-6-tal meg kell, hogy legyen a PO. 😀 Remélem.... 😐
Most jut eszembe az indiánokat úgyis megverjük, NFC-s csapat 😀egozo
Akkor ha már úgy szmoltál, akkor legyen meg az a kettő 😀 , meg melléjük még a Chiefs is, aztán a csoportból három, s az annyi mint 11-5 - így jó lesz???? 😂
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Mindenesetre a két következő meccset - MIA, WAS - meg kell nyerni akár Brittel, akár Moss nélkül, bárhogyan. Tudom, nem lesz könnyű, de ha ezeket nem hozzuk le, akkor nem lesz elég a hazaiakat megnyerni Div-en belül, és nagyon kérdéses a PO.egozo
Egyértelműen kell az a kettő, majd az öt csoportmeccsünkből legalább három, de inkább négy, a Jagst újra le kell nyomni, s a Texanst és a Coltsot is egyszer-egyszer. A Colts ellen elég az egyik, a Texans ellen viszont jó lenne mindkettő, s akkor nagyon faszák lennénk.
Egyébként a Washington elleni sikert el lehetne cserélni a Kansas ellenire, sőt ez utóbbi a fontosabbrezső
Én úgy gondoltam mindkettő meglesz 😀 Aztán a a maradék 5 div meccsből legalább még kettő, és 10-6-tal meg kell, hogy legyen a PO. 😀 Remélem.... 😐
Most jut eszembe az indiánokat úgyis megverjük, NFC-s csapat 😀
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Mindenesetre a két következő meccset - MIA, WAS - meg kell nyerni akár Brittel, akár Moss nélkül, bárhogyan. Tudom, nem lesz könnyű, de ha ezeket nem hozzuk le, akkor nem lesz elég a hazaiakat megnyerni Div-en belül, és nagyon kérdéses a PO.egozo
Egyértelműen kell az a kettő, majd az öt csoportmeccsünkből legalább három, de inkább négy, a Jagst újra le kell nyomni, s a Texanst és a Coltsot is egyszer-egyszer. A Colts ellen elég az egyik, a Texans ellen viszont jó lenne mindkettő, s akkor nagyon faszák lennénk.
Egyébként a Washington elleni sikert el lehetne cserélni a Kansas ellenire, sőt ez utóbbi a fontosabb
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem kell nekünk Moss, felejtsük is el hogy létezik! 😂 Hawkins azért nem egy szép dolgot csinált a pályán úgyhogy nem írnám én azért annyira le, de tényleg jöhetne már Gage.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Mindenesetre a két következő meccset - MIA, WAS - meg kell nyerni akár Brittel, akár Moss nélkül, bárhogyan. Tudom, nem lesz könnyű, de ha ezeket nem hozzuk le, akkor nem lesz elég a hazaiakat megnyerni Div-en belül, és nagyon kérdéses a PO.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Brittnek hosszabb időre annyi, de Fisher szerint nem season ending, Vince jobb állapotban van, valszeg jövő héten edzhet.
Moss sajnos balhés, azt meg nem nagyon szeretjük mióta Pacman nálunk játszott, pedig azért el tudnám képzelni, azért nem volna jó a Washington-Williams-Hawkins WR-trióval nekimenni más meccsnek is. Gage összeszedhetné magátrezső
Ott van még Mariani is 😀
De viccet félretéve, Damian Williams nem rossz, kicsit összeszedi magát, van olyn mint Gage, és ha ő is felépül, azért a Washington-Gage-D.Williams trió nem tökéletes, de nem olyan rossz. Már csak azért sem, mert egyenlőre nincs jobb, mivel Moss több ok miatt sem jön ide, és ha jönne is, szerintem nem kéne. Nem csak a balhéi, hanem a lazsálásai miatt sem...Az ilyenre írják, hogy bomlasztó...asszem 😀egozo
Moss nyilván nem merül fel nálunk, nem szoktunk ráugrani az ilyen játékosokra - nem is kell ezen agyalni (nekem sem 😀 ) Az viszont nagyon bosszantó, hogy az utóbbi meccseken kezdett beigazolódni, amit én már szezon előtt vártam, az, hogy a WR-sorunk van olyan erős, hogy gyártsa a playeket, most meg kidől a legjobb láncszem. 😕
A mi futójátékunk ugye nem igazán múködik, de a mostani meccs végén is lehetett látni, hogy milyen jót is tud tenni azz éles passzjáték a futásnak: Nate 71 yardos elkapása után, a következő támadásunk első playénél jött egy nagyon szép 10 yardos futás CJ-től, majd Vince 4 yardja és sérülése. Aztán jött Kerry, meg a vereség. Csak azt akarom ezzel mondani, hogy abban a támadássorozatban még bőven benne voltak a jó futások lehetőségei is, Vince passzaitól is el kezdett komolyan félni az ellen, s mindjárt nem tudták CJ-t sem megfogni - Ezut vártam szezon előtt, s ezt várom a folytatásban is.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Brittnek hosszabb időre annyi, de Fisher szerint nem season ending, Vince jobb állapotban van, valszeg jövő héten edzhet.
Moss sajnos balhés, azt meg nem nagyon szeretjük mióta Pacman nálunk játszott, pedig azért el tudnám képzelni, azért nem volna jó a Washington-Williams-Hawkins WR-trióval nekimenni más meccsnek is. Gage összeszedhetné magátrezső
Ott van még Mariani is 😀
De viccet félretéve, Damian Williams nem rossz, kicsit összeszedi magát, van olyn mint Gage, és ha ő is felépül, azért a Washington-Gage-D.Williams trió nem tökéletes, de nem olyan rossz. Már csak azért sem, mert egyenlőre nincs jobb, mivel Moss több ok miatt sem jön ide, és ha jönne is, szerintem nem kéne. Nem csak a balhéi, hanem a lazsálásai miatt sem...Az ilyenre írják, hogy bomlasztó...asszem 😀
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Brittnek hosszabb időre annyi, de Fisher szerint nem season ending, Vince jobb állapotban van, valszeg jövő héten edzhet.
Moss sajnos balhés, azt meg nem nagyon szeretjük mióta Pacman nálunk játszott, pedig azért el tudnám képzelni, azért nem volna jó a Washington-Williams-Hawkins WR-trióval nekimenni más meccsnek is. Gage összeszedhetné magát
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A Vikings kitette Randy Mosst. Én nagyon szeretem az elkapóinkat - Washington a kedvencem -, de Britt sérülése miatt talán nekünk is tudna segíteni. Ki tudja, hátha... 😊Nandito
Ne segítsen... :mad:
Másrészről meg rengetegbe kerül, Bud Adams elöbb engedi kiszedetni a méregdrágán beültett műfogait, mint,hogy 6milkót kiadjon félévre bárkiért, aki ráadásul nagyon necces játékos. A csapatszellemnek sem tenne jót. Ráadásul a waiwerröl sem mi vagyunk a legesélyesebbek, hogy leszedjük.
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A Vikings kitette Randy Mosst. Én nagyon szeretem az elkapóinkat - Washington a kedvencem -, de Britt sérülése miatt talán nekünk is tudna segíteni. Ki tudja, hátha... 😊Nandito
Ezt én is olvastam, hát ha Britt hosszabb időre kidőlt tényleg jó lenne Moss, de hát Fisherékkel meg Moss igényeivel erre mennyi esély van 😀 Azért én is elgondolkodtam ezen. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
még tegnap végigszenvedtem másodszor is felvételről, de úgy se volt jobb; illetve rengeteg nagyon jó és szép dolgot csináltunk csak (különösen védekezésben) nem amikor fontos lett volna. és volt kb. 4-5 kulcsjáték, amelyik mindegyikét elcsesztük.

még 19-7-nél a 3és3v4 amit Rivers előrevetődve passzolt;
az első félidő végén az int-ből esélyünk lett volna FG-re (volt még 10mp és 3időkérésünk), ha McCourty lemegy az ellenfél 45-ösén ahova kb. simán eljutott (ehelyett rohangászik keresztbe)
a gyenge két pontos kísérlet
4.negyed 27-25 és Rivers-Gates megcsinálja a 3és11-et.
a végén az elejtett passz.

Botrányos, hogy Gates-t mennyire nem tudtuk tartani, és sajnos kijött, hogy ha egy csapat nem csak a yardokat termeli, hanem a pontokat is (kvázi nem veri meg magát) akkor mi nem nyerünk. Ennyiből talán még rosszul is jött az elején az a safety mert olyan volt, mintha megtennék azt a szívességet amit már 3-4 csapatnak megtettek. Erre most lehozzák a meccset egy kvázi értéktelen interceptionnel.

Pedig tényleg sok szép dolog volt; mindenesetre jól jön a szünet; és az, hogy a Mia egy Baltimore-i kiruccanásból fogad minket, bár így is nehéznek tűnik, hogy 4-ből a 4. hazai meccsüket is bukják.

több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
A Vikings kitette Randy Mosst. Én nagyon szeretem az elkapóinkat - Washington a kedvencem -, de Britt sérülése miatt talán nekünk is tudna segíteni. Ki tudja, hátha... 😊

Music City Miracle
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Craig Stevens élete első profi TD elkapása volt, az egyik legnagyobb pozitiv meglepetés az egész csapatban. Curran is bemutatkozott a nagyok között Winborn sérülése miatt, és mindjárt bemutatott két ST szerelést. McCourty kezdett nickelben, Fuller csak dime-ban jutott szóhoz. Sajnos így sem lett combosabb a passdef. 😕
Tim Shaw 4 éves karrierje során először volt kezdő.
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Sajnálom a vereséget, de szerintem a védőink azért tudnak ennél többet is. A támadások jók voltak, de egyetértek az előttem szólókkal, a futójátékkal gond van. Rem VY sérülése nem komoly - majd írja be valaki, ha konkrétat tud -, az pedig nagy pech, hogy Britt kidőlt...

Közben eszembe jutott még valami. A harmadik negyedben 19-17-es vezetésünknél elvették Griffin INT-jét, ami úgy gondolom, teljesen szabályos volt. Ha az meg van, akkor nem hiszem, hogy vereséget szenvedünk.

Music City Miracle
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Két igazán fájó dolgot láttam: a futójátékuk elleni védelem az egyik, amiben az volt a legszörnyűbb, hogy szinte minden futásuknál ott voltunk az RB-n már a los-nál, ám mindig tovább tudtak menni, volt, hogy a negyedik ötödik védőnknek sikerült csak a tackle - egyszerűen hihetetlen. a másik, pedig a TE elleni védekezés - botrányos
Sok pozítivum is akadt, gondolok itt elsősorban Vince jó játékára, ami a Chargers ellen, sérülés után különösen örömteli (a kétpontos kisérletnél azért csúnya homályt dobott CJ helyett). Én személy szerint nagyon féltem attzól, hogy nem tudja megoldani a meccset. A legutóbb tizenX-es rating után, most 120 felett zárt. E mellett nem szabad elfelejteni, hogy - bár nem néztem statisztikát, de - szinte biztos, hogy mi csináltuk a legtöbb támadó yardot a Chargers ellen, s ezen belül a legtöbb passzolt yardot is idén.
Britt valszeg hosszabb időre kidőlt, ami nagyon fájó, Vince-ről még nem sokat tudni. A legfontosabb, hogy ő felépüljön, nagyon kell nekünk - nagyon
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
CJ-nek 5yard hiányzik a 4000 futotthoz. Mindez a 3.éve közepén, nem rossz. 😉
Nate Washington karrierje leghosszabb elkapott labdája volt ez a 71 yardos.