Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Winborn ment IR-re. Moss-ról ismeritek a véleményemet. Remélem tesz róla, hogy megváltozzon...
Curran több lehetőséget fog kapni ST-ben.
Több mint 3 milkót képes volt Bud kifizetni fél évre neki...nem gondoltam volna, az öreg kezd szenilis lenni, úgy látom 😀
Meglátjuk...egozo
Semmi köze ennek a szenilisséghez - az öreg 88 éves lesz, akar egy gyűrűt, ha bejön, boldogan hal meg, ha nem, akkor is megért potom három milkót a dolog. igaza van!!!!
Én úgy vélem, ez nagyon jó lehet mindenkinek, CJ-nek, Vince-nek, a WR-sornak és a támadóegyságünknek úgy általában.
Ez most pont egy olyan Titans, amivel megéri kockáztatni, mert én úgy látom, bárki ellen van esélyünk, ugyanakkor egy kicsi plussz hiányzik ahhoz, hogy komolyan számolni kelljen velünk a SB-re. Moss-szal ez összejöhet, persze be is bukhatjuk, de meg kell próbálni - optimista vagyokrezső
Sajnos innentől nem tudok nektek drukkolni. 😛 Gondolom, hogy fáj ez most nektek 😀 😀, de ez az ember remélem gyűrű nélkül távozik majd a ligából. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Winborn ment IR-re. Moss-ról ismeritek a véleményemet. Remélem tesz róla, hogy megváltozzon...
Curran több lehetőséget fog kapni ST-ben.
Több mint 3 milkót képes volt Bud kifizetni fél évre neki...nem gondoltam volna, az öreg kezd szenilis lenni, úgy látom 😀
Meglátjuk...egozo
Semmi köze ennek a szenilisséghez - az öreg 88 éves lesz, akar egy gyűrűt, ha bejön, boldogan hal meg, ha nem, akkor is megért potom három milkót a dolog. igaza van!!!!
Én úgy vélem, ez nagyon jó lehet mindenkinek, CJ-nek, Vince-nek, a WR-sornak és a támadóegyságünknek úgy általában.
Ez most pont egy olyan Titans, amivel megéri kockáztatni, mert én úgy látom, bárki ellen van esélyünk, ugyanakkor egy kicsi plussz hiányzik ahhoz, hogy komolyan számolni kelljen velünk a SB-re. Moss-szal ez összejöhet, persze be is bukhatjuk, de meg kell próbálni - optimista vagyok
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Winborn ment IR-re. Moss-ról ismeritek a véleményemet. Remélem tesz róla, hogy megváltozzon...
Curran több lehetőséget fog kapni ST-ben.
Több mint 3 milkót képes volt Bud kifizetni fél évre neki...nem gondoltam volna, az öreg kezd szenilis lenni, úgy látom 😀
Meglátjuk...
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem semmi, hogy Moss végül nálatok kötött ki. Jó sokan elpasszolhatták akkor.

Én bírom a fickót egyébként. Öntörvényű, de olyan jópofán az, nem a TO féle buta feltűnősködő módon. Ha az eddigi idei formáját hozza majd ellenünk, akkor még inkább bírni fogom. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Moss jó lesz, csinál egy kis helyet CJ-nek 😊

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Már mióta ugatjuk hogy ki kéne rakni már Rusty Smith-t a gyakorlóba. Ő mehet úgyse kell semmire, ha már eddig nem kellett. Moss leigazolása meg jó hír is meg nem is, de szerintem közrejátszott benne Britt sérülése és Gage szenvedése is. Mindenesetre ha minden WR egészséges lesz akkor kell gondolkodni majd.NOrbyyyyy
Egyértelmű hogy Britt sérülése miatt, meg, hogy még Gage játéka bizonytalan azért hozták Moss-t. Na de inkább lehessen válogatni mint, hogy ne adj isten még egy WR kiessen sérülés miatt, akkor elég érdekes lenne. Jól van ez 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Már mióta ugatjuk hogy ki kéne rakni már Rusty Smith-t a gyakorlóba. Ő mehet úgyse kell semmire, ha már eddig nem kellett. Moss leigazolása meg jó hír is meg nem is, de szerintem közrejátszott benne Britt sérülése és Gage szenvedése is. Mindenesetre ha minden WR egészséges lesz akkor kell gondolkodni majd.
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Úristen múldör... 😀 én még mikor megemlítettem, mondjuk csak poénból, Mossnak nagyok az igényei, Fisherék meg úgy se húzzák ezt meg, erre... 😀 Remélem nem fog bomlasztani, és ha már itt van sok sikert neki. Ez nyílván olyan, hogy ha bejönnek az elkapásai akkor senki nem beszél erről a húzásról, ha ne talán tán meg bukta, akkor egyből: minek kellett. Minden esetre ha már itt van nyerjünk vele. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Hát bevállalták, ők tudják. Mondjuk Moss is tudhatja, ha nem ezt a szezont akarja az utolsónak, akkor kapkodnia kéne magát. Ettől még szerintem túl nagy rizikó és nem biztos, hogy jó üzenet a meglevő WR-ek felé.

Kit rakunk ki miatta?

Illetve egy bő 10 évet késtünk a választásával - inkább bele se gondolok, ha ő van ott Dyson helyett 2000 januárjában.
Tennessee passed on Moss in the 1998 NFL draft, choosing instead to take Kevin Dyson.

Mondjuk a bye így pláne jól jön.

több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Húú, bárcsak a lottó ötösre éreznék rá úgy, mint Moss leigazolására. 😀 De most inkább maradok a csapatunknál. Szerintem képesek vagyunk SB-t nyerni. Ki tudja, hátha... :cool:

Music City Miracle
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Érdekes lesz mindenesetre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó döntés.
Mossnak.
A csapatnak kevésbé.

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Akartuk, nem akartuk, itt van, megjött - én azért örülök egy kicsit, ok nagyon
Moss-Britt-Washington-Gage-Williams - nem rossz ez 😀
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Moss claimed
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Randy Moss érkezett. Ez nekem nem nagyon jó, mert DWill még kevesebb szerepet fog kapni 😕
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Blount amúgy jó, hogy nem itt rontja a levegőt. Idő kérdése és megint leüt valakit a csapatból, ezt mi nem engedhetjük meg magunknak egy harmadik számú futó esetében. Mellesleg Ringer remek backup egyelőre.Rajna
A rizikó benne volt. De nem ártott volna egy erőfutó, aki fárassza kicsit az ellenfelet. Nekem bejött a stílusa. Csak az a baj, hogy hiába lettek volna olyan szituációk amiket egyértelműen neki találtak ki, akkor sem játszatták volna. 😕egozo
Nem fog Blount hiányozni. A passzjátékunk folyamatosan javul, s majd jön mellé a futás is - nem lesz gond
A 10-6 tényleg kevés lesz, 11-5 kell minimum, amit a fenti számítások alapján (lsd Rajna, vagy én tegnap) el is fogunk érni 😂 . A Colts ellen fontos nyerni egyet, a csoportgyőzelem nagyon kéne, A Coltsszal leszünk csatában, jelenleg egy (na jó, fél) meccs hátrányba vagyunk és kétszer játszunk velük - ráadásul az ő sorsolásuk is kemény (a Chargersszel és a Patriotsszal is játszanak még pl., bocs az Eaglest idegenben kifelejtettem) A Texansszal én nem számolok, a Jagsszel meg sose számoltam 😊
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Blount amúgy jó, hogy nem itt rontja a levegőt. Idő kérdése és megint leüt valakit a csapatból, ezt mi nem engedhetjük meg magunknak egy harmadik számú futó esetében. Mellesleg Ringer remek backup egyelőre.Rajna
A rizikó benne volt. De nem ártott volna egy erőfutó, aki fárassza kicsit az ellenfelet. Nekem bejött a stílusa. Csak az a baj, hogy hiába lettek volna olyan szituációk amiket egyértelműen neki találtak ki, akkor sem játszatták volna. 😕
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Blount 120 yardot meg 2TD-t futott a Cards ellen. Dear Mr. Fisher Ön ismét jól döntött :/egozo
Csak ha Blount marad, felvetődik a kérdés kit raktál volna ki a rosterből?? :rolleyes: Én nem tudom... 😊pakesz
Rusty Smith, vagy Roby Johnson ellennének PSben.Egy percet sem játszottak még.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Blount amúgy jó, hogy nem itt rontja a levegőt. Idő kérdése és megint leüt valakit a csapatból, ezt mi nem engedhetjük meg magunknak egy harmadik számú futó esetében. Mellesleg Ringer remek backup egyelőre.Rajna
Osztom a véleményt, Ringer remek backup, csak fájó, hogy ilyen tehetségeket engedünk el, mint Blount.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Blount - Rusty Smith-t nyugodtan megkockáztathattuk volna, hogy csak a Practice Squad-ba igazoljuk vissza, nem hiszem, hogy nagyon lecsapott volna rá bárki...

Moss nem kell.

a 10-6 nem hiszem, hogy ilyen konferenciamérleggel elég lesz.Titans
Én 11-5-öt számolok. A Fins meg kéne legyen bye után, az NFCt általában ütjük, a Skinsnél amúgyis ezer baj van, a Chiefs verhető szint, az öt csoportmeccsből meg hozni kéne hármat (a Jax és a HOU ellen egyet-egyet, és vagy az IND ellen még egyet vagy a HOU ellen a másikat, de ha a Colts bemasírozik a PO-ba akkor megint lefekhetnek nekünk a végén). Persze ahogy Móricka elképzeli, de ez reális...

Blount amúgy jó, hogy nem itt rontja a levegőt. Idő kérdése és megint leüt valakit a csapatból, ezt mi nem engedhetjük meg magunknak egy harmadik számú futó esetében. Mellesleg Ringer remek backup egyelőre.

több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Blount - Rusty Smith-t nyugodtan megkockáztathattuk volna, hogy csak a Practice Squad-ba igazoljuk vissza, nem hiszem, hogy nagyon lecsapott volna rá bárki...

Moss nem kell.

a 10-6 nem hiszem, hogy ilyen konferenciamérleggel elég lesz.

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Blount 120 yardot meg 2TD-t futott a Cards ellen. Dear Mr. Fisher Ön ismét jól döntött :/egozo
Csak ha Blount marad, felvetődik a kérdés kit raktál volna ki a rosterből?? :rolleyes: Én nem tudom... 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Blount 120 yardot meg 2TD-t futott a Cards ellen. Dear Mr. Fisher Ön ismét jól döntött :/
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Már a nemzeti sport online-on is olvasható, hogy érdeklődünk Moss iránt. Belinkelem, de ha nem lett volna szabad, akkor előre is bocsánat!
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-a-titans-a-rams-es-a-dolphins-is-erdeklodik-moss-irant-2051181/

Abban egyébként egyetértek veletek, hogy bomlasztó is lehet, meg nem csapatember. De az is igaz, hogy nagyon jó játékos, és már 33 éves, tehát nincs sok esélye, hogy SB-t nyerjen. Ha komolyan veszi, akkor hasznunkra válhat, főleg ha Gage nem jön rendbe. Ha jól emlékszem, amikor 2007-ben veretlenül a döntőig menetelt a Patriots, akkor teljesen beállt a sorba. Ha tévedtem, akkor ezért is bocs! 😊

Közben visszaolvastam a fórumban, és kb. egy hónapja, mikor Moss a Vikings-be igazolt, akkor nem egy felvetés született, hogy erősíteni kéne a WR sort, vagy Brittet jobban használni. Sajnos pont akkor sérült meg Britt, mikor jobban kezdtük használni...

Music City Miracle
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Nu, hát állítólag a Rams, a Dolphins és a Seahawks mellett mi akarjuk megszerezni Mosst...rezső
Hol olvastad? Egyenlőre csak az látom, hogy CJ és Griff a twittwrükön jelezték, hogy jó lenne megszerezni, de Fisher bácsi csak nagy általánosságban nyilatkozott róla, hogy minden edzőnél szóba kerül, meg blablabla...
Thornton edzésben. Fisher azt mondja McRath és Spoon helye megingathatatlan, de az ST-ben jól jöhet. Helyes a bőgés oroszlán. 😀
szerk:már megtaláltam az nfl.comon, "okos" vagyok, ott nem néztem 😀
Mindenesetre mindhárom rosszabbúl áll, így előbb jelentkezhetnek érte.egozo
jelentkezzenek csak - érdekes a szituáció