Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Néztem a jövő heti meccsünknek a kezdését. A sport tv adja vajon? :rolleyes: Abban az idősávban van, hátha 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Teljesen igazad van, de Damian Williamsnél még egyenlőre, Hawkinsnál és Marianinal pedig bármikor jobb. Utobbi kettőnél még akkor is, ha éppen egy éjszakai verekedés utáni hajnalban kéne játszania... :/ Sajnos...egozo
Igen, de ha jól emlékszem TCre is kövéren ment, meg úgy le is szarta. Egy #1 WR ne ilyen legyen.tenorx
Nem is nagyon lesz az, pedig a képessége simán meg van hozzá. 😕egozo
Játszani fog ma, de csak csereként
Pont az ő hülyesége hiányzott most nekünk, éppen elég nagy baj, hogy Vince vélhetően nem játszhat, legalábbis nem kezdhet
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Brittnek nagyon komoly hozzáállás problémái vannak...tenorx
Teljesen igazad van, de Damian Williamsnél még egyenlőre, Hawkinsnál és Marianinal pedig bármikor jobb. Utobbi kettőnél még akkor is, ha éppen egy éjszakai verekedés utáni hajnalban kéne játszania... :/ Sajnos...egozo
Igen, de ha jól emlékszem TCre is kövéren ment, meg úgy le is szarta. Egy #1 WR ne ilyen legyen.tenorx
Nem is nagyon lesz az, pedig a képessége simán meg van hozzá. 😕
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Brittnek nagyon komoly hozzáállás problémái vannak...tenorx
Teljesen igazad van, de Damian Williamsnél még egyenlőre, Hawkinsnál és Marianinal pedig bármikor jobb. Utobbi kettőnél még akkor is, ha éppen egy éjszakai verekedés utáni hajnalban kéne játszania... :/ Sajnos...egozo
Igen, de ha jól emlékszem TCre is kövéren ment, meg úgy le is szarta. Egy #1 WR ne ilyen legyen.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Brittnek nagyon komoly hozzáállás problémái vannak...tenorx
Teljesen igazad van, de Damian Williamsnél még egyenlőre, Hawkinsnál és Marianinal pedig bármikor jobb. Utobbi kettőnél még akkor is, ha éppen egy éjszakai verekedés utáni hajnalban kéne játszania... :/ Sajnos...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Brittnek nagyon komoly hozzáállás problémái vannak...
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Úgy tűnik Collins fog kezdeni. Ez abszolut nem jó hír. Jóval kevesebb esélyünk lesz vele, és nem azért mert jobb vagy rosszabb QB, hanem azért mert VY nyerő típus, Collins meg kevésbé az. Britt meg tényleg hülye, de azért addig játszatni kellene, amíg a az Nfl el nem tiltja. Egyenlőre Fisher azt mondta vizsgálódik az ügyben és úgy látja, hogy csak a verekedőket akarta szétválasztani. Hát a szemtanúk nem ezt mondták...főleg az a csávó, akit úgy megütött, hogy felrepedt a szemöldöke. VY-n kívül Brown, Scaife, Gage és McCurty kérdéses. Brown szerintem játszani fog, és remélem Scaife is. Gage ha nem játszik akkor Brittnek mindenképpen kéne, McCourty meg azért lenne jó, ha játszana, mert különben megint kénytelenek leszünk 2 CB-vel felállni. Cortland tényleg összeszedhetné már magát...
Collins, CJ és Jason Jones meg attól függetlenül, hogy probable-ok, biztos játszanak.
Remélem Babin és Spoon kettőzött erővel fognak játszani volt csapatuk ellen, bár Babin eddig is a DL legjobbja volt. Ha VY és Britt játszana sima győzelmet várnék, nélkülük nyögve-nyelős lesz....
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
végre meg tudtam nézni felvételről is a meccset. Szerintem nem voltunk ennyivel jobbak, csak a rengeteg apró momentumból - amik eldöntenek egy meccset - valamennyit mi hoztuk. A védelem továbbra is mutatja, hogy kb. bárki dobálhat ellenünk 300 yardot, ugyanakkor a red zone-ban tényleg szépen sűrűsödünk, nem véletlen az ott szerzett rengeteg turnover. A támadójátékunk sajnos továbbra is eléggé nagy futójáték centrikus, CJ elég ritkán fogadja el a megnyitott 3-4 yardos lyukakat és visszafordul, keresi a még jobb helyzetet, ami persze be is jön egy meccsen mondjuk 2-3x, de a többi 20-25 alkalommal viszont nem; azért amíg hozza a 100 yardos meccseket, persze nincs nagy gond, csak mégis túl sok az 1-2 yard plusz-minusz. Spec team nagyon rendben levőnek tűnik, bár Bironas kezdőrúgásaival továbbra se vagyok igazán elégedett.

Az Eagle-s ellen mindenesetre a passz védelmünk megint tesztelve lesz, jó lenne, ha Cortland is hozna végre passzjáték ellen valamit, mert futásban szépen segít, de azért többet várnék tőle. És én azért azt is remélem, hogy VY is rendben lesz.

Britt meg egy hülye; és rommá büntetném őket, hogy fél kettőkor buliznak; ott van az év másik fele, vagy a bye weekes hét ha nagyon muszáj [szerk. lassan ideje megjegyezni, hogy az uszály az ly a muszáj meg j... brrrr....], hogy ilyeneket csináljanak, nem hiszem, hogy a rövid hétbe ez is belefér.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Young ma nem edzett (ahogyan Tony Brown, Jason Jones, Bo Scaife sem), de Collins már rendesen edzett (akik kérdésesek voltak, de full edzésmunkát végeztek: Gage, CJ, McCourty)
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Mi természetesen abban reménykedünk, hogy nem tévedünk 😀
Érdekes ez a day-to-day,. Fisher azt mondta, minden azon múlik, hogy tud majd Vince mozogni a zsebben. Nem igazán tudom elképzelni, hogy térd és bokahúzódással hat nap után fickándozásra legyen képes a zsebben - de ne legyen igazamrezső
Akkor ne legyen 20 futott yardja hanem 3 TD.... jó lesz ?😛 😀pakesz
Nem a futott yardok jönnek kérdésként, hanem, hogy a nyomás elöl el kell lépegetni, mozogni kell a zsebben, ki kell onnan jönni adott esetben, futtából dobni, stb - kisebb sérüléssel a térde és a bokája külön-külön is elég lenne ahhoz, hogy ezek ne menjenek úgy, ahogy szoktakrezső
Kíváncsi leszek össze tudják e drótozni, mondjuk azok után ami idén a Super Bowlon volt,ahogy Freeney játszott részleges szalagszakadással, na azóta nem lepődök már meg semmin 😀 Jó igaz egy QB-nél megint más helyzet el kell mozogni a védő elöl vagy ugye amit mondtál ,hogy futtában dobni. Néztem is mikor Freeney csak úgy ment előre mint az állat , foglalkozott ő a lábával 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Mi természetesen abban reménykedünk, hogy nem tévedünk 😀
Érdekes ez a day-to-day,. Fisher azt mondta, minden azon múlik, hogy tud majd Vince mozogni a zsebben. Nem igazán tudom elképzelni, hogy térd és bokahúzódással hat nap után fickándozásra legyen képes a zsebben - de ne legyen igazamrezső
Akkor ne legyen 20 futott yardja hanem 3 TD.... jó lesz ?😛 😀pakesz
Szerintem CJ megint hozni fogja a mostani formáját 100 futott yard TD-vel😀NOrbyyyyy
Én majd a meccs előtt tippelek 😊 ,de kezdetnek nem rossz a tipped.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Remélem tévedtek, és Kolb sokkol titeket. De, ha sérülés miatt nem muszáj, akkor könnyen lehet, hogy Mike Vick egy snap-et sem fog kapni. Még nem 100%-os, csak akkor lesz bevetve, ha szükséges!

Egyébként Young day-to-day állapotban van, de valószínűleg kezd.deny79
Mi természetesen abban reménykedünk, hogy nem tévedünk 😀
Érdekes ez a day-to-day,. Fisher azt mondta, minden azon múlik, hogy tud majd Vince mozogni a zsebben. Nem igazán tudom elképzelni, hogy térd és bokahúzódással hat nap után fickándozásra legyen képes a zsebben - de ne legyen igazamrezső
Akkor ne legyen 20 futott yardja hanem 3 TD.... jó lesz ?😛 😀pakesz
Szerintem CJ megint hozni fogja a mostani formáját 100 futott yard TD-vel😀
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Remélem tévedtek, és Kolb sokkol titeket. De, ha sérülés miatt nem muszáj, akkor könnyen lehet, hogy Mike Vick egy snap-et sem fog kapni. Még nem 100%-os, csak akkor lesz bevetve, ha szükséges!

Egyébként Young day-to-day állapotban van, de valószínűleg kezd.deny79
Mi természetesen abban reménykedünk, hogy nem tévedünk 😀
Érdekes ez a day-to-day,. Fisher azt mondta, minden azon múlik, hogy tud majd Vince mozogni a zsebben. Nem igazán tudom elképzelni, hogy térd és bokahúzódással hat nap után fickándozásra legyen képes a zsebben - de ne legyen igazamrezső
Akkor ne legyen 20 futott yardja hanem 3 TD.... jó lesz ?😛 😀pakesz
Nem a futott yardok jönnek kérdésként, hanem, hogy a nyomás elöl el kell lépegetni, mozogni kell a zsebben, ki kell onnan jönni adott esetben, futtából dobni, stb - kisebb sérüléssel a térde és a bokája külön-külön is elég lenne ahhoz, hogy ezek ne menjenek úgy, ahogy szoktak
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Vince meg Kerry sem edzett - állítólag Collinsnak fáj az ujja
Kiderült, hogy Kolb kezd ellenünk, ami jó hír, de azért biztosak lehetünk benne, hogy Vicket sem csak az oldalvonal mellett fogjuk látni vasárnap, aminek annyira azért már nem örülök.rezső
Remélem tévedtek, és Kolb sokkol titeket. De, ha sérülés miatt nem muszáj, akkor könnyen lehet, hogy Mike Vick egy snap-et sem fog kapni. Még nem 100%-os, csak akkor lesz bevetve, ha szükséges!

Egyébként Young day-to-day állapotban van, de valószínűleg kezd.deny79
Mi természetesen abban reménykedünk, hogy nem tévedünk 😀
Érdekes ez a day-to-day,. Fisher azt mondta, minden azon múlik, hogy tud majd Vince mozogni a zsebben. Nem igazán tudom elképzelni, hogy térd és bokahúzódással hat nap után fickándozásra legyen képes a zsebben - de ne legyen igazamrezső
Akkor ne legyen 20 futott yardja hanem 3 TD.... jó lesz ?😛 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Vince meg Kerry sem edzett - állítólag Collinsnak fáj az ujja
Kiderült, hogy Kolb kezd ellenünk, ami jó hír, de azért biztosak lehetünk benne, hogy Vicket sem csak az oldalvonal mellett fogjuk látni vasárnap, aminek annyira azért már nem örülök.rezső
Remélem tévedtek, és Kolb sokkol titeket. De, ha sérülés miatt nem muszáj, akkor könnyen lehet, hogy Mike Vick egy snap-et sem fog kapni. Még nem 100%-os, csak akkor lesz bevetve, ha szükséges!

Egyébként Young day-to-day állapotban van, de valószínűleg kezd.deny79
Mi természetesen abban reménykedünk, hogy nem tévedünk 😀
Érdekes ez a day-to-day,. Fisher azt mondta, minden azon múlik, hogy tud majd Vince mozogni a zsebben. Nem igazán tudom elképzelni, hogy térd és bokahúzódással hat nap után fickándozásra legyen képes a zsebben - de ne legyen igazam
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vince meg Kerry sem edzett - állítólag Collinsnak fáj az ujja
Kiderült, hogy Kolb kezd ellenünk, ami jó hír, de azért biztosak lehetünk benne, hogy Vicket sem csak az oldalvonal mellett fogjuk látni vasárnap, aminek annyira azért már nem örülök.rezső
Remélem tévedtek, és Kolb sokkol titeket. De, ha sérülés miatt nem muszáj, akkor könnyen lehet, hogy Mike Vick egy snap-et sem fog kapni. Még nem 100%-os, csak akkor lesz bevetve, ha szükséges!

Egyébként Young day-to-day állapotban van, de valószínűleg kezd.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Na mind1 majd meglátjuk mi lesz. Kolbnak fel kell készülnie, hogy szét lesz zúzva és addigra már Vick kevés lesz. 😂NOrbyyyyy
nagyon remélem
iszonyatosan nehéz lesz azért
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na mind1 majd meglátjuk mi lesz. Kolbnak fel kell készülnie, hogy szét lesz zúzva és addigra már Vick kevés lesz. 😂
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Vince meg Kerry sem edzett - állítólag Collinsnak fáj az ujja
Kiderült, hogy Kolb kezd ellenünk, ami jó hír, de azért biztosak lehetünk benne, hogy Vicket sem csak az oldalvonal mellett fogjuk látni vasárnap, aminek annyira azért már nem örülök.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Nem vagyok benne biztos, hogy a Philly erősebb, mint a Giants, vagy a Cowboys, sőt. A Dallas persze óriási lúzer mostanában, de egyébként jó csapat, a Giants pedig mutatóit tekintve is hasonló a Phillyhez, szerintem jobb is.
Jobban örülnék, ha Kolb játszana ellenünk, mert ugyan a Packers elleni meccsénél sokkal jobb mostanában, de ott én azt láttam, hogy viszonylag könnyű megrendíteni, a sok ütéstől olyan nyuszi lett, hogy csak na, márpedig a mi védünk falunk zúzni fogja, vagy legalábbis nagyon azon lesz...
Ja és azt nem is említettem, hogy a Steelers is volt olyan jó akkor mint a mostani a Eagles, gondolok itt a brutál védelmére természetesen
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Jamie Winborn és Ken Amato a századik meccsére készül. Gratula!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm mindenkinek, főleg a csapatnak! :cool: A félidőig még izgultam, főleg VY sérülése után - rem nem komoly -, de mikor 20-0 lett, akkor már én is hátra dőltem. Tényleg nem volt túl izgi meccs - amit kivételesen nem bántam -, de minden csapat annyit játszik, amennyit a másik hagy neki. Hát, mi nem sok lehetőséget hagytunk a Jaguras-nak. Nem tom, hogy vagytok vele, de nagyon jó kis csapat alakul Tennessee-ben! 😊Nandito
Jaja, mert úgy látszik most elég jól sikerült a draft meg sok a tehetséges fiatal játékosunk akik tudják pótolni a kivágott öregeket Bulluck, Thonton, Mawe, KVB stb. Nekem Harris játéka kifejezetten tetszik, meg a fiatal védőfalé is és úgy látszik kezd alakulni a LB és a rövidke CB sorunk is. Nagyon várom az Eagles elleni meccset, kíváncsi vok mien lesz a védelmünk ellenük. Szerintem az eddigi legnehezebb feladat vár ránk.NOrbyyyyy
Remélem nem a legnehezebb....egozo
Háát ja én is remélem, de azért az Eagles erős csapat az eddigi ellenfeleink közül a legerősebb. Bízom benne hogy odatesszük magunkat minden téren és kihasználjuk az Eagles QB gondjait (a Vick-Kolb csere berékre és sérülésekre gondolok). Haza kéne küldeni Kolbot úgy, mint Garrardot azt akkor gondolkodhatnak majd. 😂
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Boldog névnapot!! 😀egozo
Köszönöm mindenkinek, főleg a csapatnak! :cool: A félidőig még izgultam, főleg VY sérülése után - rem nem komoly -, de mikor 20-0 lett, akkor már én is hátra dőltem. Tényleg nem volt túl izgi meccs - amit kivételesen nem bántam -, de minden csapat annyit játszik, amennyit a másik hagy neki. Hát, mi nem sok lehetőséget hagytunk a Jaguras-nak. Nem tom, hogy vagytok vele, de nagyon jó kis csapat alakul Tennessee-ben! 😊Nandito
Jaja, mert úgy látszik most elég jól sikerült a draft meg sok a tehetséges fiatal játékosunk akik tudják pótolni a kivágott öregeket Bulluck, Thonton, Mawe, KVB stb. Nekem Harris játéka kifejezetten tetszik, meg a fiatal védőfalé is és úgy látszik kezd alakulni a LB és a rövidke CB sorunk is. Nagyon várom az Eagles elleni meccset, kíváncsi vok mien lesz a védelmünk ellenük. Szerintem az eddigi legnehezebb feladat vár ránk.NOrbyyyyy
Remélem nem a legnehezebb....
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Írtam Eagles blogra egy "statisztikai" beharangozót vasárnapra. Elsősorban Sas-szemmel, de ha valakit érdekelne: http://philly.blog.hu/2010/10/20/beharangozo_week_seven_at_titans
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hát uraim, ez volt az a meccs, amiről nagyon nehéz mit írni, annyira egyoldalú volt. Egyszerűen el nem tudom képzelni, hogy a Colts miképpen tudott kikapni ettől a Jagstől úgy, hogy több mint 30 pontot kapott.
Mindenki dicséri Collinst, és persze meg is érdemli, de az igazság az, hogy ez a meccs az első drive után eldőlt, legalábbis nekem a fotelből ez abszolút így tűnt.
Úgy iskoláztuk le a az ellent, hogy semmi extrát nem kellett mutatnunk - s még akkor is így lett volna, ha esetleg az első félidő végén nem ejtik el a labdát és mondjuk TD-t csinálnak.rezső
Az én fotelemből az első félidő végén lehetett megnyugodni. Ebből is látszik,hogy nem egy helyen gyártották a foteleket 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks