Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ball is IR

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Brown IR lett, nem? Asszem Kareem Brown került rosterre a PS ből helyette.egozo
Igen-Igen IR.... de Malcolm Sheppard DT került fel a rosterre, vagy ő ott volt ?😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Brown IR lett, nem? Asszem Kareem Brown került rosterre a PS ből helyette.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Out: Ball,Brown,Mouton , FISHER 😂
Questionable: Haye,Marks

Fantastic: Cheerleaders 😛 😀pakesz
Így van Fisher Out!! 😂 😂
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Out: Ball,Brown,Mouton , FISHER 😂
Questionable: Haye,Marks

Fantastic: Cheerleaders 😛 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Megnéztem a tegnapi Fish-nyilatkozatot - nagyon fáradtnak tűnik, nagyonrezső
nekem is ez tűnt fel már a szezon közben is többször, hogy mintha belefáradt volna, csinálja, gyűri, de nincs benne semmi tűz, semmi lelkesedés. Csak a rutin meló és a húzzuk az igát jelleg. Olyan, mintha ő maga is tudná, hogy meg kéne újulnia, de nincs elég ereje hozzá.
Azért remélem a hétvégén visszavágunk a Texans-nak, bár elképzelésem sincs, hogy hogyan tudnánk megállítani őket (különösen elnézve azt, ahogy a Baltimore ellen masíroztak a végén... még ha nem is sikerült befejezniük azt a meccset).

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
randy moss asked if britt can be another randy moss: there' only one moss 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Megnéztem a tegnapi Fish-nyilatkozatot - nagyon fáradtnak tűnik, nagyonrezső
Mit beszélt kifelé a szájából?egozo
semmi extrát, elmondta az éppen aktuális dolgokat, Brown, stb. - nem lényeges
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Megnéztem a tegnapi Fish-nyilatkozatot - nagyon fáradtnak tűnik, nagyonrezső
Mit beszélt kifelé a szájából?
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Megnéztem a tegnapi Fish-nyilatkozatot - nagyon fáradtnak tűnik, nagyon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amúgy csak egy gyors felvetés: Titans fanok!!! Titans blog? nem csinálunk? persze csak ha van időtök, erőtök, kedvetek 😊Laki
Nem rossz ötlet, de ez az idő kérdés aggaszt egy kicsit!😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
abszolút no offense: hány adást is mondtál alá - kommentáltál eddig életedben ?Geronimo
"Okos" hozzászólás!!!! Szerinted nekünk, Norbynak, Lakinak ez a foglalkozásunk? Ezért vesszük fel a nagy pénzeket? Rokonod talán az Oli úr, vagy a Ricsi? :/egozo
Nem, csak 4 éve televíziós sportszerkesztőként dolgozok - ezért is írtam h no offense 😊 - és kíváncsi voltam, mekkora tapasztalatokkal rendelkeztek ezen a téren, hogy ennyire egzakt véleményt tudtok megfogalmazni, egy kommentálás minőségével kapcsolatban. Ez szerintem tipikusan egy olyan dolog, ami abszolút ízlés kérdése, mindenkinek más tetszik - pl mindenki odava Gusért, én nem csípem - de azt is be kell látni, hogy egy 3 órás adás alatt, még kézilabdában, amivel minden nap foglalkozok, is mondanak hülyeséget a kommentátorok, pedig gyerek koruk óta játszák adott esetben a játékot, hát még egy amerikai adás alatt, amit késő este mondasz fel, ez mindig benne van, és szerintem ilyet kiragadni, sokkal inkább rosszindulat, mint ízlés kérdése, főleg, hogy ha egyszer kipróbálod, milyen ott ülni a fülessel a fejeden,és visszahallani saját magadat, akkor szerintem jobban megérted már, miről beszélek. A legegyszerűbb, amit én csináltam gyerekkoromban, hogy úgy kommentálsz, h felveszed kazettára, amit mondasz miközben nézed a meccset lenémítva, és utána meghallgatod magadat, nem kell több, elég lesz 5 perc, és szerintem toleránsabb leszel 😊 Ha valaki viszont egymás utáni több adásban, rendszeresen hibázik TÉNYbeli dolgokban, ott van csak értelme elgondolkodni a dolgokon, mert hibázni mindenki hibázik a munkájában, csak mondjuk a tiédet nem nézni 200.000 ember... A másik pedig: egy 1500+ fős ligában, mindig mindenkivel képben lenni, kb. lehetetlen...

Ha meg nem hiszitek, kérdezzétek meg innen JJ-t, hogy amikor tavaly odakerült NCAA Football szakkommentálni - baromi jól, teszem hozzá - mennyit kellett előtte beszédórára járnia, próbakommentálnia, mire adásba került, és nem azért, mert nem volt jobb dolgunk, mint hogy ezeket elvárjuk tőle, hanem az alapokat még egy szakinak is tudnia kell, bármekkora a tudása. Mert ez egy szakma, ha tetszik, ha nem, olyan mint a buszvezetés, csak itt éppen adásokat csinálsz.

Amúgy pedig sem a Ricsivel, sem az Olivérrel - tudtom szerint - semmilyen rokoni kapcsolatban nem állok 😛Geronimo
Szerintem egyikünk se mondta, hogy nem nehéz kommentátorkodni, mert ezt elhiszem és megértem, az is egy szakma, amit meg kell tanulni! Nagyon is igaz, hogy 1 hét alatt azért lett volna ideje utánanézni a csapatok háza táján és szerintem amit Oli csinál az személyeskedés, amit nem kéne. Érdekes a Ricsi miért nem csinálja? A szabályalkotó bizottságos történet meg hülyeség, ez is csak ürügy, piszkálódás, okok keresése!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
abszolút no offense: hány adást is mondtál alá - kommentáltál eddig életedben ?Geronimo
"Okos" hozzászólás!!!! Szerinted nekünk, Norbynak, Lakinak ez a foglalkozásunk? Ezért vesszük fel a nagy pénzeket? Rokonod talán az Oli úr, vagy a Ricsi? :/egozo
Nem, csak 4 éve televíziós sportszerkesztőként dolgozok - ezért is írtam h no offense 😊 - és kíváncsi voltam, mekkora tapasztalatokkal rendelkeztek ezen a téren, hogy ennyire egzakt véleményt tudtok megfogalmazni, egy kommentálás minőségével kapcsolatban. Ez szerintem tipikusan egy olyan dolog, ami abszolút ízlés kérdése, mindenkinek más tetszik - pl mindenki odava Gusért, én nem csípem - de azt is be kell látni, hogy egy 3 órás adás alatt, még kézilabdában, amivel minden nap foglalkozok, is mondanak hülyeséget a kommentátorok, pedig gyerek koruk óta játszák adott esetben a játékot, hát még egy amerikai adás alatt, amit késő este mondasz fel, ez mindig benne van, és szerintem ilyet kiragadni, sokkal inkább rosszindulat, mint ízlés kérdése, főleg, hogy ha egyszer kipróbálod, milyen ott ülni a fülessel a fejeden,és visszahallani saját magadat, akkor szerintem jobban megérted már, miről beszélek. A legegyszerűbb, amit én csináltam gyerekkoromban, hogy úgy kommentálsz, h felveszed kazettára, amit mondasz miközben nézed a meccset lenémítva, és utána meghallgatod magadat, nem kell több, elég lesz 5 perc, és szerintem toleránsabb leszel 😊 Ha valaki viszont egymás utáni több adásban, rendszeresen hibázik TÉNYbeli dolgokban, ott van csak értelme elgondolkodni a dolgokon, mert hibázni mindenki hibázik a munkájában, csak mondjuk a tiédet nem nézni 200.000 ember... A másik pedig: egy 1500+ fős ligában, mindig mindenkivel képben lenni, kb. lehetetlen...

Ha meg nem hiszitek, kérdezzétek meg innen JJ-t, hogy amikor tavaly odakerült NCAA Football szakkommentálni - baromi jól, teszem hozzá - mennyit kellett előtte beszédórára járnia, próbakommentálnia, mire adásba került, és nem azért, mert nem volt jobb dolgunk, mint hogy ezeket elvárjuk tőle, hanem az alapokat még egy szakinak is tudnia kell, bármekkora a tudása. Mert ez egy szakma, ha tetszik, ha nem, olyan mint a buszvezetés, csak itt éppen adásokat csinálsz.

Amúgy pedig sem a Ricsivel, sem az Olivérrel - tudtom szerint - semmilyen rokoni kapcsolatban nem állok 😛Geronimo
Ebben nyilván igazad van, de egyébként az ő esetükben már nem lehet arról beszélni, hogy izgulnának a közvetítés miatt, vagy hasonló. Nem lehet mindenkiről mindent tudni ez igaz, de CJ tavaly kb. a liga legjobb támadója volt, mindenhonnan ő folyt, így talán az ő esetében lehetne tudni, mi is a baja. Egyébként a Ricsi-Olivér páros legfőképp a Jags elleni MNF-on "húzta ki a gyufát" (meg előtta a Dallas elleni meccsen), végig arra célozgattak, hogy a bírók velünk vannak, mert Fisher a szabályalkotó bizottság alelnöke, meg végig azt éreztették, hogy a Titans a legmocskosabb (nem ezekkel a szavakkal) csapat a ligában, s azért tehetünk meg mindent, mert Fish 17 éve van nálunk, s a bizottság tagja. Arról már nem beszélek, hogy Olivér effektíve a Cowboys elleni meccsen meg végig Youngot szidta emlékeim szerint, ráadásul a Vince-szel kapcsolatos legfárasztóbb frázisok puffogtatásában merült ki az érvelése. - Még sorolhatnánk egyébként azokat a dolgokat, amik egy Titans-rajongó fülét nagyon bántották, s egyiknek sincs köze ahhoz, hogy milyen nehéz kommentátorkodni (amit egyébként abszolút elhiszek, és megértek - így a bakikat is)
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
IR listára került Eugene Amano, OG. Helyén mostantól az amúgy C Velasco fog játszani, mint ahogyan Indy ellen is tette. Az 53as roster pedig Malcolm Sheppard révén lett feltöltve, aki DT.deny79
Amano centert játszott már idén...Harris volt a LG.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
abszolút no offense: hány adást is mondtál alá - kommentáltál eddig életedben ?Geronimo
"Okos" hozzászólás!!!! Szerinted nekünk, Norbynak, Lakinak ez a foglalkozásunk? Ezért vesszük fel a nagy pénzeket? Rokonod talán az Oli úr, vagy a Ricsi? :/egozo
Nem, csak 4 éve televíziós sportszerkesztőként dolgozok - ezért is írtam h no offense 😊 - és kíváncsi voltam, mekkora tapasztalatokkal rendelkeztek ezen a téren, hogy ennyire egzakt véleményt tudtok megfogalmazni, egy kommentálás minőségével kapcsolatban. Ez szerintem tipikusan egy olyan dolog, ami abszolút ízlés kérdése, mindenkinek más tetszik - pl mindenki odava Gusért, én nem csípem - de azt is be kell látni, hogy egy 3 órás adás alatt, még kézilabdában, amivel minden nap foglalkozok, is mondanak hülyeséget a kommentátorok, pedig gyerek koruk óta játszák adott esetben a játékot, hát még egy amerikai adás alatt, amit késő este mondasz fel, ez mindig benne van, és szerintem ilyet kiragadni, sokkal inkább rosszindulat, mint ízlés kérdése, főleg, hogy ha egyszer kipróbálod, milyen ott ülni a fülessel a fejeden,és visszahallani saját magadat, akkor szerintem jobban megérted már, miről beszélek. A legegyszerűbb, amit én csináltam gyerekkoromban, hogy úgy kommentálsz, h felveszed kazettára, amit mondasz miközben nézed a meccset lenémítva, és utána meghallgatod magadat, nem kell több, elég lesz 5 perc, és szerintem toleránsabb leszel 😊 Ha valaki viszont egymás utáni több adásban, rendszeresen hibázik TÉNYbeli dolgokban, ott van csak értelme elgondolkodni a dolgokon, mert hibázni mindenki hibázik a munkájában, csak mondjuk a tiédet nem nézni 200.000 ember... A másik pedig: egy 1500+ fős ligában, mindig mindenkivel képben lenni, kb. lehetetlen...

Ha meg nem hiszitek, kérdezzétek meg innen JJ-t, hogy amikor tavaly odakerült NCAA Football szakkommentálni - baromi jól, teszem hozzá - mennyit kellett előtte beszédórára járnia, próbakommentálnia, mire adásba került, és nem azért, mert nem volt jobb dolgunk, mint hogy ezeket elvárjuk tőle, hanem az alapokat még egy szakinak is tudnia kell, bármekkora a tudása. Mert ez egy szakma, ha tetszik, ha nem, olyan mint a buszvezetés, csak itt éppen adásokat csinálsz.

Amúgy pedig sem a Ricsivel, sem az Olivérrel - tudtom szerint - semmilyen rokoni kapcsolatban nem állok 😛Geronimo
Éppen a rosszindulat, és a Titanssal kapcsolatos közhelyek, és álközhelyek puffogtatása, az ami miatt inkább leveszem a hangot a közvetítésről. De ez sajnos más meccsek közvetítésénél is így van. Kiválasszák a szimpatikus csapatot, és a másikra mondanak furcsa dolgokat. A Tourret szindróma - ha megfigyelted - csak az egyik észrevételem volt a mostani meccsnél, és korábban is felsoroltam mindig párat. Kicsit elfogult és egyoldalú a kommentálás. Érdekes módon más sportoknál ezt nem lehet érezni, miért pont itt?
Egyébként már kifejtettem, persze, biztos nehéz dolog, meg minden, de ezért kapják a pénzüket. Én ha elrontom a dolgomat, nem rossz kritikát kapok, hanem kártérítési igényeket, ami akár súlyosan zsebre is mehet, ez a különbség. Egyébként, ha már valakit odaültetnek egy meccsre nem az az elvárás, hogy mind a több ezer játékost egyszerre ismerje, hanem azon a meccsen játszóknak nézzen utána. És mivel a szakkommentátor egy hét alatt legfeljebb egyszer közvetít, ezt el is lehetne várni tőle. Én mint fotel footbalista is minden meccs elött utána nézek a két csapat dolgainak, amit meg akarok nézni. És ráadásul ingyen....
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Amúgy csak egy gyors felvetés: Titans fanok!!! Titans blog? nem csinálunk? persze csak ha van időtök, erőtök, kedvetek 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Ilyeneket mondtak??? Istenem!! A szakértők! Nyilvánvaló mindenki tisztába van a kedvenc csapata ügyeiről azt ennyi azok csak a királyok! Ha már egy ország látja az adást, akkor azért felkészültnek kéne lenni mindenkiből és mindenből!!!NOrbyyyyy
abszolút no offense: hány adást is mondtál alá - kommentáltál eddig életedben ?Geronimo
"Okos" hozzászólás!!!! Szerinted nekünk, Norbynak, Lakinak ez a foglalkozásunk? Ezért vesszük fel a nagy pénzeket? Rokonod talán az Oli úr, vagy a Ricsi? :/egozo
Nem, csak 4 éve televíziós sportszerkesztőként dolgozok - ezért is írtam h no offense 😊 - és kíváncsi voltam, mekkora tapasztalatokkal rendelkeztek ezen a téren, hogy ennyire egzakt véleményt tudtok megfogalmazni, egy kommentálás minőségével kapcsolatban. Ez szerintem tipikusan egy olyan dolog, ami abszolút ízlés kérdése, mindenkinek más tetszik - pl mindenki odava Gusért, én nem csípem - de azt is be kell látni, hogy egy 3 órás adás alatt, még kézilabdában, amivel minden nap foglalkozok, is mondanak hülyeséget a kommentátorok, pedig gyerek koruk óta játszák adott esetben a játékot, hát még egy amerikai adás alatt, amit késő este mondasz fel, ez mindig benne van, és szerintem ilyet kiragadni, sokkal inkább rosszindulat, mint ízlés kérdése, főleg, hogy ha egyszer kipróbálod, milyen ott ülni a fülessel a fejeden,és visszahallani saját magadat, akkor szerintem jobban megérted már, miről beszélek. A legegyszerűbb, amit én csináltam gyerekkoromban, hogy úgy kommentálsz, h felveszed kazettára, amit mondasz miközben nézed a meccset lenémítva, és utána meghallgatod magadat, nem kell több, elég lesz 5 perc, és szerintem toleránsabb leszel 😊 Ha valaki viszont egymás utáni több adásban, rendszeresen hibázik TÉNYbeli dolgokban, ott van csak értelme elgondolkodni a dolgokon, mert hibázni mindenki hibázik a munkájában, csak mondjuk a tiédet nem nézni 200.000 ember... A másik pedig: egy 1500+ fős ligában, mindig mindenkivel képben lenni, kb. lehetetlen...

Ha meg nem hiszitek, kérdezzétek meg innen JJ-t, hogy amikor tavaly odakerült NCAA Football szakkommentálni - baromi jól, teszem hozzá - mennyit kellett előtte beszédórára járnia, próbakommentálnia, mire adásba került, és nem azért, mert nem volt jobb dolgunk, mint hogy ezeket elvárjuk tőle, hanem az alapokat még egy szakinak is tudnia kell, bármekkora a tudása. Mert ez egy szakma, ha tetszik, ha nem, olyan mint a buszvezetés, csak itt éppen adásokat csinálsz.

Amúgy pedig sem a Ricsivel, sem az Olivérrel - tudtom szerint - semmilyen rokoni kapcsolatban nem állok 😛

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem laknánk ennyire távol egymástól, egy kis focira összegyűlhettünk volna 😂 Nekem van labda, a szabályokon megegyeztünk volna, igaz nem vagyunk túl sokan 😀 , vagy összeállnánk 7en és egy másik csapatnak a fórumozóival meccselnénk. 😂 Itt védekezőt és támadót is kellene játszani 😀 Elég fárasztó is ez na meg, hogy ne törjük össze magunkat állat módjára "flag futball-t" játszanánk. Egy kocsmában meg lehetne levezetni 😀 Amatuer Forum Bowl 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
IR listára került Eugene Amano, OG. Helyén mostantól az amúgy C Velasco fog játszani, mint ahogyan Indy ellen is tette. Az 53as roster pedig Malcolm Sheppard révén lett feltöltve, aki DT.deny79
A tököm ki van már ezekkel a sérülésekkel, de már amúgy is mind1! Ha Fisher innentől nem kísérletez akkor hülye! Ki kéne próbálni új embereket is kezdőposzton!NOrbyyyyy
Azt azért elmondhatjuk, hogy nem a sérülések törték ketté a szezonunkat hanem inkább más problémák 😕 :/

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
IR listára került Eugene Amano, OG. Helyén mostantól az amúgy C Velasco fog játszani, mint ahogyan Indy ellen is tette. Az 53as roster pedig Malcolm Sheppard révén lett feltöltve, aki DT.deny79
A tököm ki van már ezekkel a sérülésekkel, de már amúgy is mind1! Ha Fisher innentől nem kísérletez akkor hülye! Ki kéne próbálni új embereket is kezdőposzton!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
IR listára került Eugene Amano, OG. Helyén mostantól az amúgy C Velasco fog játszani, mint ahogyan Indy ellen is tette. Az 53as roster pedig Malcolm Sheppard révén lett feltöltve, aki DT.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
erre Holle anyó válasza: hát az valamilyen Tourette-szindróma !!!!SZERŰ!!!! 😂 😂Laki
Ilyeneket mondtak??? Istenem!! A szakértők! Nyilvánvaló mindenki tisztába van a kedvenc csapata ügyeiről azt ennyi azok csak a királyok! Ha már egy ország látja az adást, akkor azért felkészültnek kéne lenni mindenkiből és mindenből!!!NOrbyyyyy
abszolút no offense: hány adást is mondtál alá - kommentáltál eddig életedben ?Geronimo
"Okos" hozzászólás!!!! Szerinted nekünk, Norbynak, Lakinak ez a foglalkozásunk? Ezért vesszük fel a nagy pénzeket? Rokonod talán az Oli úr, vagy a Ricsi? :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ilyeneket mondtak??? Istenem!! A szakértők! Nyilvánvaló mindenki tisztába van a kedvenc csapata ügyeiről azt ennyi azok csak a királyok! Ha már egy ország látja az adást, akkor azért felkészültnek kéne lenni mindenkiből és mindenből!!!NOrbyyyyy
abszolút no offense: hány adást is mondtál alá - kommentáltál eddig életedben ?Geronimo
Az még nem jelenti azt, hogy hülyeséget mondjál élő adásban, persze előfordulhat. Olivér szakkomentátorként van jelen, hát sokszor lehet keresni a "szaktudást" ettől függetlenül többet tud az NFL-ről mint én, ez csak kritika. Jobb inkább ha nem mondd semmit, vagy utána néz a neten, ott van előttük a net. Ricsit amúgy én szeretem, Olivért viszont nem csípem. Nem kell ezen lovagolni, ennyi.pakesz
Helyes, így van! Én se vok szakértő, egyszerűen csak szeretem ezt a sportot nézni és jó megosztani a véleményeim más hasonlóan a sportot szerető emberekkel, csak kritikát írtam én is ennyi. Azt hittem, hogy ezt túltárgyaltuk! Téma lezárva!
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
erre Holle anyó válasza: hát az valamilyen Tourette-szindróma !!!!SZERŰ!!!! 😂 😂Laki
Ilyeneket mondtak??? Istenem!! A szakértők! Nyilvánvaló mindenki tisztába van a kedvenc csapata ügyeiről azt ennyi azok csak a királyok! Ha már egy ország látja az adást, akkor azért felkészültnek kéne lenni mindenkiből és mindenből!!!NOrbyyyyy
abszolút no offense: hány adást is mondtál alá - kommentáltál eddig életedben ?Geronimo
Az még nem jelenti azt, hogy hülyeséget mondjál élő adásban, persze előfordulhat. Olivér szakkomentátorként van jelen, hát sokszor lehet keresni a "szaktudást" ettől függetlenül többet tud az NFL-ről mint én, ez csak kritika. Jobb inkább ha nem mondd semmit, vagy utána néz a neten, ott van előttük a net. Ricsit amúgy én szeretem, Olivért viszont nem csípem. Nem kell ezen lovagolni, ennyi.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Azért jó nagy parasztok is nézik a meccseket. Ilyen hozzászólás, hogy Finnegant megint jól el kéne verni... Persze erre a két bohócnak megint csak annyi hozzászólása volt, hogy a két hosszú elkapás mellette biztos jobban fájt neki. Nem mondták volna egy szóval sem, hogy ilyet azért nem kéne kívánni. Az okostojás "szakértő" meg elkezdte, hogy Young nem komolyodott meg, pedg Ő azt hitte, mert idén is voltak a balhéi. Kérdem én, milyen balhéi is voltak? Az az egy, ami után Fisher ki is adta az utját? Hát igen ez megbocsájthatatlan... komolyan mondom sokkal jobb hang nélkül nézni a magyar közvetítést, mert az ember csak feidegesíti magát rajtuk. Na meg a Faragó, hogy Ő nem tudja mitől rázogatja CJ a fejét. Nevetséges, és Ő ír könyvet az NFL-ről. Hát talán nem kéne ennyire büszkének lennie, hogy még ezt sem tudja. Néha bele kéne olvasnia legalább ide a fórumba, lehet sok meglepetés érné, amikről a maga kialakított kis tornyában nem is gondolna.egozo
erre Holle anyó válasza: hát az valamilyen Tourette-szindróma !!!!SZERŰ!!!! 😂 😂Laki
Ilyeneket mondtak??? Istenem!! A szakértők! Nyilvánvaló mindenki tisztába van a kedvenc csapata ügyeiről azt ennyi azok csak a királyok! Ha már egy ország látja az adást, akkor azért felkészültnek kéne lenni mindenkiből és mindenből!!!NOrbyyyyy
abszolút no offense: hány adást is mondtál alá - kommentáltál eddig életedben ?