Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Megint egy drámai végjáték akár csak, mint a Denver,Miami,Skins meccsen.... kb 1:36-al a vége előtt megszerezzük nagy nehezen a labdát erre rögtön visszaadjuk :/ ilyeneken tudom legjobban felbosszantani magam. Csak részletekben láttam a meccset egyébként.

Collins szépen zárta az évet ezzel a 300 passzolt yard két TD.... még jobb volt mint Manning 😂

Bizonyára összegzi a vezetőség, hogy miként is sikerült 5-2ről egy 5-8 vesszőfutást csinálni, valamint az LB sor.... na meg Hope.... akkor mondjuk úgy, hogy a secondary átépítése,tatarozása,restaurálása kezdődjön meg 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok! Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!. Úgy is mondhatnám, hogy VY TD-kben,CJ futásokban, Morgan,Babin sackekben, Mariani return TD-ben, Verner INT-ekben gazdag új évet kívánok minden Titans szurkolónak! 😊 😀 :cool:pakesz
Így legyen! Mondjuk, ha végre szerzünk majd egy normális CB-t még akkor kötvehiszem, hogy Verner játszani fog jövőre, de többi legyen így. Ja Babinnak még kell egy szerződés!NOrbyyyyy
Meg Finnegannek is oda kellene magát jobban tenni mert az tény, hogy Verner nagyon lassú de szerintem semmivel sem volt gyengébb mint Finnegan...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok! Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!. Úgy is mondhatnám, hogy VY TD-kben,CJ futásokban, Morgan,Babin sackekben, Mariani return TD-ben, Verner INT-ekben gazdag új évet kívánok minden Titans szurkolónak! 😊 😀 :cool:pakesz
Így legyen! Mondjuk, ha végre szerzünk majd egy normális CB-t még akkor kötvehiszem, hogy Verner játszani fog jövőre, de többi legyen így. Ja Babinnak még kell egy szerződés!
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok! Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!. Úgy is mondhatnám, hogy VY TD-kben,CJ futásokban, Morgan,Babin sackekben, Mariani return TD-ben, Verner INT-ekben gazdag új évet kívánok minden Titans szurkolónak! 😊 😀 :cool:

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Boldog új évet minden Titans-fannak, és idénre egy sokkal sikeresebb szezont (ha lesz)! 😊

Music City Miracle
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ahmard Hall
Korához képest - már 31 éves mult novemberben - még csak az ötödik szezonját töltötte a ligában, az ismert okok miatt. A liga egyik legjobb blokkoló fullbackja, és ezt idén is bemutatta. A nagy probléma a blokkoláson kívüli dolgaival akad. Futást szinte egyáltalán nem bíznak rá, valószínűleg azért, mert nem elég labdabiztos. Amin viszont csodálkozok, hogy elkapása is alig van, pedig az utobbi meccseken is megmutatta, hogy ha nála van a labda simán hoz még yardokat vele. Összességében nem a jelenlegi fullbackek mintaképe, mert ők már közelebb vannak az RB poszthoz, mint Hall. Érzésem szerint sokal többet kellene foglalkoztatni a short yardos és goal line szituációkban. Ha Fisher megy, vele sem biztos, hogy kötnek új szerződést, pedig az öltözőben is szükség lenne a jelenlétére, ott is nagy hasznára van a csapatnak. Személy szerint nagy rajongója vagyok, és szeretném, ha maradna, és több feladatot bíznának rá, mert szerintem meg tudná őket oldani, és ezzel is szinesíteni lehetne, kevésbé kiismerhetővé tenni a támadójátékot.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Boldog Új Évet Mindenkinek! Jobb évet!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
BUÉK!!
Remélem, hogy jövőre jobb szezont zárunk majd, legyen bárki is az edző vagy a kezdő QB majd!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Számunkra itt a vége. Nézzük a következő nagy eseményt: free agent.
Jelentős szabadügynökeink: Kerry Collins, Ahmard Hall, Bo Scaife, Leroy Harris, Michael Otto, Jason Babin, Dave Ball, Jacob Ford, Marquis Douglas, Stephen Tulloch, Patrick Bailey, Tim Shaw, Brett Kern.
Kezdjük Colinssal.
Collins 38. életévét töltötte be tegnapelött, és ez már a 16. szezonja volt. Idén 5 és fél milliót keresett. Láthatjuk meccsről meccsre, hogy nem nyerő típusú játékos, legalábbis már nem. Akkor játszik jól, amikor a csapatnak is megy, tehát a csapat ragadja magával és nem Ő a csapatot, mint ahogy egy jó irányítónál kellene lennie. Sehol egy gyöztes drive. Viszont elmondható, hogy valóban a liga legjobb csere irányítója, csak egy jó csapatot kell alá tolni, és Ő nem fogja elrontani. Hát nálunk sajnos ez most nincs meg. Úgy gondolom túl sokat keres a teljesítményéhez képest. Ha Fisher megy neki sem lesz maradása, ha marad akkor viszont előfordulhat, hogy egy éves szerződéssel még megdobják. Akár VY akár egy új QB mögött még akár a segítsége is jól jöhet, de jóval alacsonyabb kontraktussal. Azt viszont nagyon remélem, hogy akárhogy is lesz, szóba sem jöhet, hogy kezdőként számítsanak rá.
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
http://www.musiccitymiracles.com/2010/12/30/1905108/week-17-reflection
olvassátok. 😊
és buék 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kerry Collins átlépte a 40000 yardos álomhatárt a passzok tekintetében. 40141 yarddal 12. az örökrangsorban. Elötte Johnny Unitas áll 98 yarddal. Komplett passzokban pedig megelőzte 2-vel a nagy Joe Montanat. (3411)egozo
Mindezekért gratula Kerry apónak, úgy hiszem, az év végén befejezi pályafutását és már ezeket a számokat csak a colts elleni jövő heti meccsen növelheti. Talán 11. lesz a passzolt yardok tekintetében!NOrbyyyyy
Én reménykedem, hogy 400+ yardot és 5 TD ír még a neve mellé így a végére 😉Húsrágó
Vagy Chris Johnson kiadja minden dühét és fut 200 yardot....Persze egyik sem tartozik a realisztikus elvárás kategóriájába.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Kerry Collins átlépte a 40000 yardos álomhatárt a passzok tekintetében. 40141 yarddal 12. az örökrangsorban. Elötte Johnny Unitas áll 98 yarddal. Komplett passzokban pedig megelőzte 2-vel a nagy Joe Montanat. (3411)egozo
Mindezekért gratula Kerry apónak, úgy hiszem, az év végén befejezi pályafutását és már ezeket a számokat csak a colts elleni jövő heti meccsen növelheti. Talán 11. lesz a passzolt yardok tekintetében!NOrbyyyyy
Én reménykedem, hogy 400+ yardot és 5 TD ír még a neve mellé így a végére 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tőlem jöhet... 😉egozo
Oké! Akkor mindjárt felhívom Bud bácsit, hogy döntöttünk ki legyen az új H.C.!😊xdNOrbyyyyy
elég ha dobsz egy üzit 😀Laki
okké! 😀 😀
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Hát azért őszintén remélem, hogy nem folytatódik ez a rossz sorozatunk 2011-ben is! Ha Fisher elmegy és vele ez a borzalmas edzői kar, akkor már nyertünk! Ezekután már csak egy fasza H.C-t kell választani és ennyi! Mit szólnátok pl. Gruden-hez? szerintem ő jó lenne a mostani szabadok közül!NOrbyyyyy
Tőlem jöhet... 😉egozo
Oké! Akkor mindjárt felhívom Bud bácsit, hogy döntöttünk ki legyen az új H.C.!😊xdNOrbyyyyy
elég ha dobsz egy üzit 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sajnos ez a realitás, Marianinak mindenesetre kifejezetten örülök.

ha vki még nem olvasta volna, ezt azért talán érdemes (Climer hétfői értékelője némiképp az egész szezonról és egy kicsit a jövőről)
http://www.tennessean.com/article/20101227/COLUMNIST0202/12270323/2162/SPORTS01/David+Climer++Titans++early+wins+defy+beliefTitans
Hát azért őszintén remélem, hogy nem folytatódik ez a rossz sorozatunk 2011-ben is! Ha Fisher elmegy és vele ez a borzalmas edzői kar, akkor már nyertünk! Ezekután már csak egy fasza H.C-t kell választani és ennyi! Mit szólnátok pl. Gruden-hez? szerintem ő jó lenne a mostani szabadok közül!NOrbyyyyy
Tőlem jöhet... 😉egozo
Oké! Akkor mindjárt felhívom Bud bácsit, hogy döntöttünk ki legyen az új H.C.!😊xd
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Babin és Mariani Pro Bowlerek. Előbbi nagyon elhalványult a csapattal együtt, utóbbi viszont a szezon kevés pozitívumainak egyike.Rajna
sajnos ez a realitás, Marianinak mindenesetre kifejezetten örülök.

ha vki még nem olvasta volna, ezt azért talán érdemes (Climer hétfői értékelője némiképp az egész szezonról és egy kicsit a jövőről)
http://www.tennessean.com/article/20101227/COLUMNIST0202/12270323/2162/SPORTS01/David+Climer++Titans++early+wins+defy+beliefTitans
Hát azért őszintén remélem, hogy nem folytatódik ez a rossz sorozatunk 2011-ben is! Ha Fisher elmegy és vele ez a borzalmas edzői kar, akkor már nyertünk! Ezekután már csak egy fasza H.C-t kell választani és ennyi! Mit szólnátok pl. Gruden-hez? szerintem ő jó lenne a mostani szabadok közül!NOrbyyyyy
Tőlem jöhet... 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Babin és Mariani Pro Bowlerek. Előbbi nagyon elhalványult a csapattal együtt, utóbbi viszont a szezon kevés pozitívumainak egyike.Rajna
sajnos ez a realitás, Marianinak mindenesetre kifejezetten örülök.

ha vki még nem olvasta volna, ezt azért talán érdemes (Climer hétfői értékelője némiképp az egész szezonról és egy kicsit a jövőről)
http://www.tennessean.com/article/20101227/COLUMNIST0202/12270323/2162/SPORTS01/David+Climer++Titans++early+wins+defy+beliefTitans
Hát azért őszintén remélem, hogy nem folytatódik ez a rossz sorozatunk 2011-ben is! Ha Fisher elmegy és vele ez a borzalmas edzői kar, akkor már nyertünk! Ezekután már csak egy fasza H.C-t kell választani és ennyi! Mit szólnátok pl. Gruden-hez? szerintem ő jó lenne a mostani szabadok közül!
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Babin és Mariani Pro Bowlerek. Előbbi nagyon elhalványult a csapattal együtt, utóbbi viszont a szezon kevés pozitívumainak egyike.Rajna
sajnos ez a realitás, Marianinak mindenesetre kifejezetten örülök.

ha vki még nem olvasta volna, ezt azért talán érdemes (Climer hétfői értékelője némiképp az egész szezonról és egy kicsit a jövőről)
http://www.tennessean.com/article/20101227/COLUMNIST0202/12270323/2162/SPORTS01/David+Climer++Titans++early+wins+defy+belief

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Babin és Mariani Pro Bowlerek. Előbbi nagyon elhalványult a csapattal együtt, utóbbi viszont a szezon kevés pozitívumainak egyike.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kerry Collins átlépte a 40000 yardos álomhatárt a passzok tekintetében. 40141 yarddal 12. az örökrangsorban. Elötte Johnny Unitas áll 98 yarddal. Komplett passzokban pedig megelőzte 2-vel a nagy Joe Montanat. (3411)egozo
Mindezekért gratula Kerry apónak, úgy hiszem, az év végén befejezi pályafutását és már ezeket a számokat csak a colts elleni jövő heti meccsen növelheti. Talán 11. lesz a passzolt yardok tekintetében!
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Igazán nincs mit hozzátennem a változásban reménykedő hozzászólásokhoz, úgyhogy csak utólag is kellemes ünnepeket és előre meg boldog új évet mindenkinek.

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Kerry Collins átlépte a 40000 yardos álomhatárt a passzok tekintetében. 40141 yarddal 12. az örökrangsorban. Elötte Johnny Unitas áll 98 yarddal. Komplett passzokban pedig megelőzte 2-vel a nagy Joe Montanat. (3411)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lassan mérleget lehet vonni erről az egész tragikomédiáról, amit ez a csapat művelt a szezonban.
Jó pár embertől el kell köszönni. Legfőképp az edzői kar túlnyomó részétől. Fisher, Dinger, Cecil legyen kezdésként. egymást múlták alul egész szezonban (na jó az utsó nyolc meccsen legfőképp (bár az edzők ténykedése a Broncos, vagy a Steelers elleni meccsen is baromi szar volt)
A játékosok közül is el lehetne búcsúzni legalább a csapat harmadától kapásból (pl. Hope, Gage, Scaife, Collins, stb.)
Én biztosan megtartanám Youngot az utolsó évére, s ha az új edzővel sem működnek a dolgok, akkor mehet a köv idény után ő is.
A linebacker sorunkat meg kell erősíteni, sztem az a legégetőbb a védelemben, s persze Griffin mellé kell egy másik jó safety. Őszintén szólva Finneganben is csalódtam, bár amikor a játékra koncentrált látszott, hogy benne van, ami kell.
Babint viszont meg kell pl tartani, aztán ha visszajön Morgan két király kezdő DE-nk lesz. DT-be Jones és egy egészséges Brown lehet a jó alap, de Haye nem kell, s Markstól is többet vártam.
A támadósorról továbbra is azt gondolom, hogy óriási potenciál van benne, azt kéne a legkevésbé bántani, szinte minden poszton jó embereink vannak. Egy jó csere QB, meg egy erő futó kell, minden más rendben van. Amikor normális a playhívás, és egyfelé húznak, nagyon jó meccseket tudnak produkálni
Ja, ezzel a két éve még parádés offense fallal is kell csinálni valamit, mert nem lett volna szabad, hogy Mawae távozása ennyire visszavesse őket.
A legfontosabb, hogy Fisher helyett jöjjön egy új HC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hajrá Titansrezső
Így van jöjjön az új HC!! bye bye Jeff bácsi! 😀
Amúgy tényleg semmi ellenállást nem mutattunk a Chiefs ellen és ez már megalázó volt, hogy mien könnyen mentek át rajtunk.
Gratulálnák a Kansasnek a PO-ba jutásért ezerszel jobban örülök nekik, mint a San Diego-nak. A Kansas-től meg vehetünk példát. A tavaly szarul teljesítő csapatból összehoztak egy igen jót, ami nem esélytelen a PO-ba sem!NOrbyyyyy
Őszintén szólva szerintem esélytelen a playoffban a Chiefs, de ne legyen igazam. Mindesetre a tegnapi meccs jól mutatta, hogy a múlt heti sikerünk tulképpen semmi másnak nem volt köszönhető, mint hogy a Texans szétesett addigra teljesen. Ha nem így lett volna most zsinórban nyolc vereségnél tartanánk.
Tegnap ahogy nézegettem a Packers-Giantset, s a Ricsiék Coughlin inogó székéről beszélgettek, az jutott eszembe, hogy itt a topicban, de a tengeren túlon is milyen sokan védték hetekig Fishert, s bizonygatták, hogy a Titansnek nem szabad váltania mert hát micsoda remek edző, s mennyi ideje van nálunk, és hogy ő az egyik legjobb, mindegy, hogy hosszú évek óta semmit nem értünk el vele. Hogy van az, hogy egy három éve SB-t nyert , s azóta is jó csapatot irányító HC.-vel kapcsolatban teljesen természetes a menesztését vizionálni arra az esetre, ha nem jut playoffba a Giants, nálunk meg foggal-körömmjel ragaszkodna mindenki egy olyan edzőhöz, akivel hat szezon alatt ötször volt ötös vereségi szériánk, s 2004 óta nem volt playoff-sikerünk!!!!!!!!????????????? - Biztos bennem van a hiba, azért nem értemrezső
Nem vagy egyedül ezzel, szerintem ezt többen nem értjük! Szerintem hagyjuk a múltat és reményeink szerint jövőre egy új H.C.-vel egy új jövő kezdődik!!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Hát ez nem jött össze. Mármint a felfalás. Igazából nem is tudom melyik volt gyengébb a támadó, vagy a védősor. Az viszont biztos, hogy az edzői karban teljes söprés kellene, ha maguktól döntenek dolgokban, és nem Fisher szól bele mindenbe. Kétségbeejtő volt, hogy a védelem semmi válaszlépést nem tudott tenni, és ez sajnos már meccsek óta így van. Azt sem értem miért nem játszatjuk éles meccsen tesztelve Rusty Smith-t, legalább kiderülne, hogy tényleg nem való ide, vagy igen. Veszíteni vele is tudunk...Meg pár olyan embert aki eddig nem kapott sok lehetőséget, pl Robert Johnson. Egy pozitívum volt ebben a meccsben, mégpedig az, hogy a nagypofájú és csapata így már biztos nem jut rájátszásba 😛egozo
Lassan mérleget lehet vonni erről az egész tragikomédiáról, amit ez a csapat művelt a szezonban.
Jó pár embertől el kell köszönni. Legfőképp az edzői kar túlnyomó részétől. Fisher, Dinger, Cecil legyen kezdésként. egymást múlták alul egész szezonban (na jó az utsó nyolc meccsen legfőképp (bár az edzők ténykedése a Broncos, vagy a Steelers elleni meccsen is baromi szar volt)
A játékosok közül is el lehetne búcsúzni legalább a csapat harmadától kapásból (pl. Hope, Gage, Scaife, Collins, stb.)
Én biztosan megtartanám Youngot az utolsó évére, s ha az új edzővel sem működnek a dolgok, akkor mehet a köv idény után ő is.
A linebacker sorunkat meg kell erősíteni, sztem az a legégetőbb a védelemben, s persze Griffin mellé kell egy másik jó safety. Őszintén szólva Finneganben is csalódtam, bár amikor a játékra koncentrált látszott, hogy benne van, ami kell.
Babint viszont meg kell pl tartani, aztán ha visszajön Morgan két király kezdő DE-nk lesz. DT-be Jones és egy egészséges Brown lehet a jó alap, de Haye nem kell, s Markstól is többet vártam.
A támadósorról továbbra is azt gondolom, hogy óriási potenciál van benne, azt kéne a legkevésbé bántani, szinte minden poszton jó embereink vannak. Egy jó csere QB, meg egy erő futó kell, minden más rendben van. Amikor normális a playhívás, és egyfelé húznak, nagyon jó meccseket tudnak produkálni
Ja, ezzel a két éve még parádés offense fallal is kell csinálni valamit, mert nem lett volna szabad, hogy Mawae távozása ennyire visszavesse őket.
A legfontosabb, hogy Fisher helyett jöjjön egy új HC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hajrá Titansrezső
Így van jöjjön az új HC!! bye bye Jeff bácsi! 😀
Amúgy tényleg semmi ellenállást nem mutattunk a Chiefs ellen és ez már megalázó volt, hogy mien könnyen mentek át rajtunk.
Gratulálnák a Kansasnek a PO-ba jutásért ezerszel jobban örülök nekik, mint a San Diego-nak. A Kansas-től meg vehetünk példát. A tavaly szarul teljesítő csapatból összehoztak egy igen jót, ami nem esélytelen a PO-ba sem!NOrbyyyyy
Őszintén szólva szerintem esélytelen a playoffban a Chiefs, de ne legyen igazam. Mindesetre a tegnapi meccs jól mutatta, hogy a múlt heti sikerünk tulképpen semmi másnak nem volt köszönhető, mint hogy a Texans szétesett addigra teljesen. Ha nem így lett volna most zsinórban nyolc vereségnél tartanánk.
Tegnap ahogy nézegettem a Packers-Giantset, s a Ricsiék Coughlin inogó székéről beszélgettek, az jutott eszembe, hogy itt a topicban, de a tengeren túlon is milyen sokan védték hetekig Fishert, s bizonygatták, hogy a Titansnek nem szabad váltania mert hát micsoda remek edző, s mennyi ideje van nálunk, és hogy ő az egyik legjobb, mindegy, hogy hosszú évek óta semmit nem értünk el vele. Hogy van az, hogy egy három éve SB-t nyert , s azóta is jó csapatot irányító HC.-vel kapcsolatban teljesen természetes a menesztését vizionálni arra az esetre, ha nem jut playoffba a Giants, nálunk meg foggal-körömmjel ragaszkodna mindenki egy olyan edzőhöz, akivel hat szezon alatt ötször volt ötös vereségi szériánk, s 2004 óta nem volt playoff-sikerünk!!!!!!!!????????????? - Biztos bennem van a hiba, azért nem értem
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát ez nem jött össze. Mármint a felfalás. Igazából nem is tudom melyik volt gyengébb a támadó, vagy a védősor. Az viszont biztos, hogy az edzői karban teljes söprés kellene, ha maguktól döntenek dolgokban, és nem Fisher szól bele mindenbe. Kétségbeejtő volt, hogy a védelem semmi válaszlépést nem tudott tenni, és ez sajnos már meccsek óta így van. Azt sem értem miért nem játszatjuk éles meccsen tesztelve Rusty Smith-t, legalább kiderülne, hogy tényleg nem való ide, vagy igen. Veszíteni vele is tudunk...Meg pár olyan embert aki eddig nem kapott sok lehetőséget, pl Robert Johnson. Egy pozitívum volt ebben a meccsben, mégpedig az, hogy a nagypofájú és csapata így már biztos nem jut rájátszásba 😛egozo
Lassan mérleget lehet vonni erről az egész tragikomédiáról, amit ez a csapat művelt a szezonban.
Jó pár embertől el kell köszönni. Legfőképp az edzői kar túlnyomó részétől. Fisher, Dinger, Cecil legyen kezdésként. egymást múlták alul egész szezonban (na jó az utsó nyolc meccsen legfőképp (bár az edzők ténykedése a Broncos, vagy a Steelers elleni meccsen is baromi szar volt)
A játékosok közül is el lehetne búcsúzni legalább a csapat harmadától kapásból (pl. Hope, Gage, Scaife, Collins, stb.)
Én biztosan megtartanám Youngot az utolsó évére, s ha az új edzővel sem működnek a dolgok, akkor mehet a köv idény után ő is.
A linebacker sorunkat meg kell erősíteni, sztem az a legégetőbb a védelemben, s persze Griffin mellé kell egy másik jó safety. Őszintén szólva Finneganben is csalódtam, bár amikor a játékra koncentrált látszott, hogy benne van, ami kell.
Babint viszont meg kell pl tartani, aztán ha visszajön Morgan két király kezdő DE-nk lesz. DT-be Jones és egy egészséges Brown lehet a jó alap, de Haye nem kell, s Markstól is többet vártam.
A támadósorról továbbra is azt gondolom, hogy óriási potenciál van benne, azt kéne a legkevésbé bántani, szinte minden poszton jó embereink vannak. Egy jó csere QB, meg egy erő futó kell, minden más rendben van. Amikor normális a playhívás, és egyfelé húznak, nagyon jó meccseket tudnak produkálni
Ja, ezzel a két éve még parádés offense fallal is kell csinálni valamit, mert nem lett volna szabad, hogy Mawae távozása ennyire visszavesse őket.
A legfontosabb, hogy Fisher helyett jöjjön egy új HC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hajrá Titansrezső
Így van jöjjön az új HC!! bye bye Jeff bácsi! 😀
Amúgy tényleg semmi ellenállást nem mutattunk a Chiefs ellen és ez már megalázó volt, hogy mien könnyen mentek át rajtunk.
Gratulálnák a Kansasnek a PO-ba jutásért ezerszel jobban örülök nekik, mint a San Diego-nak. A Kansas-től meg vehetünk példát. A tavaly szarul teljesítő csapatból összehoztak egy igen jót, ami nem esélytelen a PO-ba sem!