Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 778 — !SuPeR6BoWL!
KI lesz itt QB? Rusty?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
"Kár" , hogy Vick a QB1 a Eaglesben, én most tutira elhoznám, na de ez csak egy kósza gondolat. A szezon kezdete óta már változtak a dolgok. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Én nem mondtam, hogy VY nem lesz sikeres. Csak azt, hogy nem biztos, hogy egyből kezdő lesz. De ez lényegtelen is.

Az, hogy most nem látjuk a jövő QB-ját, az egy dolog, mert jelenleg nincs itt 😊 de ugye a draft is ott van, meg vannak még hasonló kegyvesztett veteránok (pl. Orton), akikkel lehet kezdeni valamit. Szóval az offense karbantartása a legkevesebb, a defense-el lesznek gondok.Rajna
legyen igazad a offense-zel kapcsolatbanrezső
Nem tudom elképzelni, hogy gyenge legyen az O. Collins-szal is jó volt, nála pedig mindenképp jobb játékos lesz a QB. Ha leszámítjuk Rusty meccseit (ami ráadásul a ugye gyenge D-k ellen is volt, szóval ott normális QB-val lehetett volna tarolni), akkor átlagban pont huszonöt pontot termeltünk meccsenként, ami simán top10es, és mondom, a Houston ellen szerintem tudtuk volna ezt javítani akár egy Collins-szal is. Ha csak VY meccseit nézzük, ez a szám 28, aminél csak a Pats jobb. Lényeg, hogy egy egy közepes irányítóval is mennie kéne a dolgoknak. A fal kiváló, van egy Britt, aki emel egy szintet a passzjátékon, CJ ugye alap, szóval tényleg bárki közepes is elsztárkodhat itt. Most akár ilyen Ortonszint jön, akár valami újonc, Collinst reprodukálni tudni kell (ha nem akkor dől az egész elmélet de ennyire legyünk már optimisták, hogy a csereQBnk szintjét hozza majd a sokmillió dolláros új irányító), és akkor a D lesz csak a probléma. Ott viszont sokmindent alapjaiban kell átalakítani, furamód olyan nagyon egyik posztra sem kell annyira ember, van egy fiatal, rotálható DL, van egy sztárLB meg két alsó középszint, néha jó meccsekkel, CBk között van egy remek playmaker és fejlődő fiatalok, safetyben Griff nagyon jó volt idén (kicsit észrevétlenül), másik safety kell de nem ő fogja új szintre emelni a Dt. Mindenhol csak kis upgrade kell, de sajnos ez összejön egy ilyen gyengus kis egységgé.Rajna
Nagyjából egyetértünk a D-vel kapcsolatban, annyi sztem, hogy a LB-sorba kell nagyobb változtatás, ráadásul Tulloch visszatérése is kérdés egyelőre. Egyébként én is úgy látom, hogy egy jó safety kell Hope helyére, meg a falba egy-vagy két ember. Brown állapota kicsit aggaszt, mert nagyon gyanús az, hogy tullképpen egész szezonban sérült volt, a hetek nagy többségén szinte egyáltalán nem tudott edzeni, és mégsem tudott felépülni. Egyébként is a DT-posztre kéne ember mindenképpen, meg biztos lesz új DE-nk is legalább egy. Ez a Morgan nagyon biztató volt azon a két és fél, három meccsen, ami jutott neki, Babin és Ball is megfelelő, Hayes viszont szintén állandóan sérült. Ford meg menni fog asszem
Az offense egyértelműen jó szerkezetű, megfelelő emberekkel, s a futó és WR poszton is egy-egy sztárral (Britt sztem az, vagy legalábbis nagyon rövid időn belül az lesz).
Az új QB kérdésénél Orton jutott eszembe talán először, vagy másodszor, de így jobban visszagondolva, a Broncos elleni meccsünk utáni nyilatkozatával, amikor minden szemétséget hordott össze rólunk, nem hiszem, hogy meg akarnánk szerezni.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Én nem mondtam, hogy VY nem lesz sikeres. Csak azt, hogy nem biztos, hogy egyből kezdő lesz. De ez lényegtelen is.

Az, hogy most nem látjuk a jövő QB-ját, az egy dolog, mert jelenleg nincs itt 😊 de ugye a draft is ott van, meg vannak még hasonló kegyvesztett veteránok (pl. Orton), akikkel lehet kezdeni valamit. Szóval az offense karbantartása a legkevesebb, a defense-el lesznek gondok.Rajna
legyen igazad a offense-zel kapcsolatbanrezső
Nem tudom elképzelni, hogy gyenge legyen az O. Collins-szal is jó volt, nála pedig mindenképp jobb játékos lesz a QB. Ha leszámítjuk Rusty meccseit (ami ráadásul a ugye gyenge D-k ellen is volt, szóval ott normális QB-val lehetett volna tarolni), akkor átlagban pont huszonöt pontot termeltünk meccsenként, ami simán top10es, és mondom, a Houston ellen szerintem tudtuk volna ezt javítani akár egy Collins-szal is. Ha csak VY meccseit nézzük, ez a szám 28, aminél csak a Pats jobb. Lényeg, hogy egy egy közepes irányítóval is mennie kéne a dolgoknak. A fal kiváló, van egy Britt, aki emel egy szintet a passzjátékon, CJ ugye alap, szóval tényleg bárki közepes is elsztárkodhat itt. Most akár ilyen Ortonszint jön, akár valami újonc, Collinst reprodukálni tudni kell (ha nem akkor dől az egész elmélet de ennyire legyünk már optimisták, hogy a csereQBnk szintjét hozza majd a sokmillió dolláros új irányító), és akkor a D lesz csak a probléma. Ott viszont sokmindent alapjaiban kell átalakítani, furamód olyan nagyon egyik posztra sem kell annyira ember, van egy fiatal, rotálható DL, van egy sztárLB meg két alsó középszint, néha jó meccsekkel, CBk között van egy remek playmaker és fejlődő fiatalok, safetyben Griff nagyon jó volt idén (kicsit észrevétlenül), másik safety kell de nem ő fogja új szintre emelni a Dt. Mindenhol csak kis upgrade kell, de sajnos ez összejön egy ilyen gyengus kis egységgé.

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Én nem mondtam, hogy VY nem lesz sikeres. Csak azt, hogy nem biztos, hogy egyből kezdő lesz. De ez lényegtelen is.

Az, hogy most nem látjuk a jövő QB-ját, az egy dolog, mert jelenleg nincs itt 😊 de ugye a draft is ott van, meg vannak még hasonló kegyvesztett veteránok (pl. Orton), akikkel lehet kezdeni valamit. Szóval az offense karbantartása a legkevesebb, a defense-el lesznek gondok.Rajna
legyen igazad a offense-zel kapcsolatban
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Newton amilyen balhés tuti nem Fisher embere. Én inkább hinnék Gabbertben vagy Mallettben, előbbi még futni is tud.

több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
mindenki marad Titans-fan sztem. Én is.
azért Vince-nek nagyon fogok drukkolni, menjen akárhovarezső
mondjuk azért azt nem szeretném ha valami egyszerű pocket-passer esne be a csapathoz. Nálam a Titans egy olyan csapat, ahol benne van, hogy a QB fut. És nem csak menekül, hanem fut. Úgyhogy, mondjuk ez a Newton gyerek mint ahogy valahol mock draft eredményként találtam, lehet, hogy tetsződne... (mindenesetre inkább, mint a McNabb/Orton, Kolb, Bulger stb. stb. stb. listából bárki)

szerintem a DL a sérültek visszatérésével rendben lesz (bár Babint lehet, hogy meg kéne hozzá fizetni; de azért ahogy KVB-t képesek voltunk egy "no-name"-mel kiváltani, az ő helyettesítésétől se félek), a többi védekező csapatrészre viszont tényleg ráfér egy kis frissítés.

hogy én hogy úúútálom a mock draftokat...

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Én nem mondtam, hogy VY nem lesz sikeres. Csak azt, hogy nem biztos, hogy egyből kezdő lesz. De ez lényegtelen is.

Az, hogy most nem látjuk a jövő QB-ját, az egy dolog, mert jelenleg nincs itt 😊 de ugye a draft is ott van, meg vannak még hasonló kegyvesztett veteránok (pl. Orton), akikkel lehet kezdeni valamit. Szóval az offense karbantartása a legkevesebb, a defense-el lesznek gondok.

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Én nagyon sajnálom, hogy Vince elmegy, lehet hülyén hangzik de miatta szerettem meg a Titanst... vagyis úgy, hogy láttam őt a Pro Bowlon anno, na és mondom megnézek már egy Titans meccset... ehez párosult Big Al játéka, utána meg már az egész csapat.

Én még úgy vagyok ezzel, hogy egy évet még adtam volna neki, teljesen bizalommal, hogy mutassa meg akkor ki a fasza gyerek 😀

Ettől függeltenül,hogy máshol fog játszani, attól még Titans fan maradok örökre, nem fogok más csapatnak szurkolni. 😊pakesz
mindenki marad Titans-fan sztem. Én is.
azért Vince-nek nagyon fogok drukkolni, menjen akárhova
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én nagyon sajnálom, hogy Vince elmegy, lehet hülyén hangzik de miatta szerettem meg a Titanst... vagyis úgy, hogy láttam őt a Pro Bowlon anno, na és mondom megnézek már egy Titans meccset... ehez párosult Big Al játéka, utána meg már az egész csapat.

Én még úgy vagyok ezzel, hogy egy évet még adtam volna neki, teljesen bizalommal, hogy mutassa meg akkor ki a fasza gyerek 😀

Ettől függeltenül,hogy máshol fog játszani, attól még Titans fan maradok örökre, nem fogok más csapatnak szurkolni. 😊pakesz
Helyes😊 VY része volt a csapatnak amit én is megszerettem, de már senki sincs itt szinte! Ment Bulluck, Big Al, KVB. Én bírtam anno Chris Carr játékát is, most már mind1 hiszen van egy Marianink!😊 A csapatleépítő show remélem talán Young-al véget ér, meg azért akiket tényleg ki kéne penderíteni pl.: Hope, VY-vel együtt távozzon!
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Én nagyon sajnálom, hogy Vince elmegy, lehet hülyén hangzik de miatta szerettem meg a Titanst... vagyis úgy, hogy láttam őt a Pro Bowlon anno, na és mondom megnézek már egy Titans meccset... ehez párosult Big Al játéka, utána meg már az egész csapat.

Én még úgy vagyok ezzel, hogy egy évet még adtam volna neki, teljesen bizalommal, hogy mutassa meg akkor ki a fasza gyerek 😀

Ettől függeltenül,hogy máshol fog játszani, attól még Titans fan maradok örökre, nem fogok más csapatnak szurkolni. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mit lehet erre mondani?
Fisher taktikája bejött, az egész kérdést a Younggal kapcsolatos ellentétre hegyezte ki, s az öreg megadta magát. Fisher jól csinálta, a csapat meg, hát majd lesz valahogy...
Egyébként továbbra is azt gondolom, hogy mindentől függetlenül el kell küldeni Fishert, most már úgy is szinte teljesen új csapatot kell csinálni, azt csinálja más...rezső
VY volt a csapat maga? Azért a csapat maradéka együtt van még 😊 szóval új csapatot nem kell építeni. D-be kell a secndaryt felturbózni, esetleg a DLt is bár az inkább FA-ügy... meg egy LB sem árt de az is ráér 3-4. körben. Mondjuk Verner első éve tetszett, Finnegannel simán korrekt páros lehetnek. Szerintem nem tragikus a helyzet, VY fizuja sajna maradni fog sztem mert senki nem fog érte adni egy marék szotyit sem, de ez van.Rajna
Ha nem hoztok ertelmes QB-t, pont ugy jartok jovore, mint a Cards iden..
Vince meg boldogan ellesz mondjuk Frisco-ban v. Seattle-ben, es jovore PO-zik.. figyeld csak meg.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Mit lehet erre mondani?
Fisher taktikája bejött, az egész kérdést a Younggal kapcsolatos ellentétre hegyezte ki, s az öreg megadta magát. Fisher jól csinálta, a csapat meg, hát majd lesz valahogy...
Egyébként továbbra is azt gondolom, hogy mindentől függetlenül el kell küldeni Fishert, most már úgy is szinte teljesen új csapatot kell csinálni, azt csinálja más...rezső
VY volt a csapat maga? Azért a csapat maradéka együtt van még 😊 szóval új csapatot nem kell építeni. D-be kell a secndaryt felturbózni, esetleg a DLt is bár az inkább FA-ügy... meg egy LB sem árt de az is ráér 3-4. körben. Mondjuk Verner első éve tetszett, Finnegannel simán korrekt páros lehetnek. Szerintem nem tragikus a helyzet, VY fizuja sajna maradni fog sztem mert senki nem fog érte adni egy marék szotyit sem, de ez van.Rajna
Nem, de nem is ezt akartam kihozni ebből, csak nagyon nem látom QB poszton a jó megoldást egyelőre, mert egy rookie-nak mindenképpen idő kell, veteránt meg nem tudom szerezhetünk-e olyat, akivel mondjuk annyira eredményesek leszünk, mint Younggal voltunk tavaly meg idén (Mondjuk lehet kinevettek, de McNabbet megnézném nálunk)
Cutolni fogjuk ez egyértelmű, de nem azért mert egyébként nem lenne olyan csaopat, amelyik tulajdonosának alapon ne érné meg Vince-be fektetni, hanem azért, amit te is írtál korábban. Így, hogy bejelentettük, hogy semmiképpen nem tartjuk meg, minek adna érte külön bárki bármit is. Azt azért gondolom te sem hiszed, hogy csapat nélkül marad a köv szezonra?????
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Mit lehet erre mondani?
Fisher taktikája bejött, az egész kérdést a Younggal kapcsolatos ellentétre hegyezte ki, s az öreg megadta magát. Fisher jól csinálta, a csapat meg, hát majd lesz valahogy...
Egyébként továbbra is azt gondolom, hogy mindentől függetlenül el kell küldeni Fishert, most már úgy is szinte teljesen új csapatot kell csinálni, azt csinálja más...rezső
Szerintem kicsit túl nagy befolyást tulajdonítasz Fishernek. Nem hinném, hogy csak az ellentét játszott szerepet Young elküldésében, de ezt már százszor átbeszéltük.Nandito
Tekintve Fisher helyzetét a Titansnél egyáltalán nem tulajdonítok neki nagyobb befolyást, mint amivel rendelkezik. A hosszú évek alatt tökéletesen a saját keze alá rendezte a klubot. Olvasgatva az amcsi lapokat, az újságírók, szakértők és mindenki csak azzal foglalkozott hogy ő, vagy Young, az egyiknek maradnia kell.
Az én olvasatomban a normális az lett volna, ha külön kezelik a két embert. Én szeretem Young játékát, és mindig védtem, de azt írtam a balhé után is, hogy így nem viselkeddhetett volna, s ezért ki kell tenni (még ha én jobban szerettem volna, hogy maradjon).
Fishernél pedig az eredményeket kell figyelembe venni, s azok alapján dönteni, s elküldeni. Ő persze védekezhet azzal, hogy Youngot ráerőltették, és ezért nem lehet olyan a qb, akit ő akar, s olyanok az eredmények, de azt ne felejtsük el, hogy két évre 15 misit fizetett Collinsnak, aki viszont már az ő qb-ja, s vele - ugyanazzal a kerettel - mégis szarabbak voltunk mint Younggal. És akkor lehetne hosszasan beszélgetni az elcseszett védelemről, a két éve rettegett támadófal elhalványulásáról. Az egyéb személyi döntésekről (Blount, vagy Moss pl), meg sok mindenről. Mindezek tetejébe a mérkőzések nagy részén tragikusan meccselt sztem, rossz, érthetetlen döntéseket hozott, s ezekért vereségekkel fizettünk.
Mindegy a lényeg az, hogy sztem új edző kellene
Itt van Fisherről néhány statisztikai adat:
- Fisher’s winning percentage now is .542 (142-120). Among NFL coaches who have at least 140 regular-season wins, only Dan Reeves has a lower win percentage. Reeves was 190-165-2 in the regular season, for a .535 mark.
- Among head coaches with at least 140 regular-season wins, no one has had fewer winning seasons than Fisher’s six. The next closest would be nine winning seasons (Mike Shanahan and Marv Levy).
- If you knock that down to a 120-win threshold, Fisher still has the fewest winning seasons. Jim Mora (215), Dick Vermeil (120), Mike Ditka (121) and Weeb Ewbank (130) all had seven winning seasons.
- Among coaches with 140 regular season wins, Fisher’s 5-6 playoff record makes for the third-worst playoff winning percentage (.455). Marty Schottenheimer is at .278 (5-13) , Chuck Knox at .389 (7-11) and Bud Grant is also at .455 (10-12).rezső
Én mindkettőjüket szerettem, kár, hogy nem tudtak együtt dolgozni. Mindenesetre most már még kiváncsiabban várom, megy vagy marad Fisher.

Music City Miracle
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Mit lehet erre mondani?
Fisher taktikája bejött, az egész kérdést a Younggal kapcsolatos ellentétre hegyezte ki, s az öreg megadta magát. Fisher jól csinálta, a csapat meg, hát majd lesz valahogy...
Egyébként továbbra is azt gondolom, hogy mindentől függetlenül el kell küldeni Fishert, most már úgy is szinte teljesen új csapatot kell csinálni, azt csinálja más...rezső
VY volt a csapat maga? Azért a csapat maradéka együtt van még 😊 szóval új csapatot nem kell építeni. D-be kell a secndaryt felturbózni, esetleg a DLt is bár az inkább FA-ügy... meg egy LB sem árt de az is ráér 3-4. körben. Mondjuk Verner első éve tetszett, Finnegannel simán korrekt páros lehetnek. Szerintem nem tragikus a helyzet, VY fizuja sajna maradni fog sztem mert senki nem fog érte adni egy marék szotyit sem, de ez van.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
“We have two critical decisions to make, the direction of the coaching staff and the future at the quarterback position. They are separate issues to me and will be dealt with separately,” Adams said.

Az lesz a szép, ha ezek után még Fisher is megkapja az utilaput.

Részemről sajnálom, hogy így alakultak a dolgok, de ha nem érzelmi szempontból közelítem meg a dolgokat, akkor jó döntésnek tűnik. VY nem tudott McNair örökébe lépni és hogy ebben ki mennyire volt felelős, azt lehet boncolgatni, de ettől még tovább kell lépni. És ettől még győztes típus, csak nem a harcoló alkat; lehet, hogy a sérülések miatt, lehet, hogy más miatt, de 2008 után én se igazán láttam benne tartósan azt a tüzet és akaratot, ami valódi vezérré tehette volna. Persze, bizonyára benne volt, hogy nem igazán játszhatta a saját játékát és szinte a draftja óta szakmai-újságírói és később szurkolói kereszttűzben volt minden egyes hibája alkalmával, de hát ezen se lehet már segíteni. Azért remélem, hogy máshol még sikerül maradandót alkotnia.

És hát akkor arccal a draft felé... bár azt sem tartom kizártnak, hogy megpróbálunk valami máshol tartaléksorba szorult irányítóból összerakni valamit, de nem szeretném.
Pedig úgy tervezgettem, hogy majd az első pick valami jó kis CB lesz... hát ennek attól tartok lőttek.

Legalább nem unalmas a holtszezon.Titans
Hát nem az.

Én is úgy olvastam, hogy a Fisher-döntés még nincs meg de azért ezek után nem hiszem, hogy ő is megy.

VY szerintem jó lesz még valahol. Csak ugye senkise akarja majd vele kezdeni a dolgot, annyi jó név van a drafton, hogy pl. egy Cardinals is inkább abban fog gondolkodni, mint VY-ben. Majd ilyen Vickszerű comebackje lesz 😀

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Stevens + Cook együtt tesznek ki egy jó formában lévő Scaifet. Cook csak tanulgatja a blokkolást, Stevens meg az elkapást. Egyik sem lesz benne zseni, az alakatuknál és a tehetségüknél fogva. Egy all round TE szerintem mindenképpen kellene.egozo
Scaife jó meg minden de azért ne dimenzionáljuk túl. Stevens simán jobb blokkoló nála Cook pedig gyakorlatilag egy elkapó. Szituációtól függően játszik majd valamelyikük + 2 TE-s felállások is lehetnek. Én tuti nem hajtanék top TE-re idén.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Hát szerintem is az lesz a reakció. Pedig minden adott lenne egy run-heavy offense kiépítéséhez 😀deny79
Nem kell feltétlenül csak run heavy offense. Elég előkelő helyen draftolnak az 1. körben. Egy Mallett vagy egy Gabbert még simán bent lehet még; és akkor lehet passzolni is...iktriad
...majd 2-3 év múlva. Rookie QB-val emberemlékezet óta nem láttam eredményes passzjátékot produkáló csapatot. Eredményt produkálót igen - pl. Jets tavaly - de az nem a passzjátékon múlott. 😊

Ha QB-t draftol a Titans, akkor minimum 1 évet tanulnia kellene Collins mögött.peterk2005
Ha Collins marad, ami nem biztos ám... annyira lehet passzolni mint idén. Bradford is passzol mint a gép, és azért a Rams fala jóval gyengébb, és Britt sincs ott... szóval nem elképzelhetetlen. De az is lehet, Fisher taktikáját ismerve, hogy ha Collins megy, hozunk valami másik veteránt.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem is nagyon jól döntött. De van egy tippem mi lesz itt a reakció....iktriad
Hát szerintem is az lesz a reakció. Pedig minden adott lenne egy run-heavy offense kiépítéséhez 😀deny79
Nem kell feltétlenül csak run heavy offense. Elég előkelő helyen draftolnak az 1. körben. Egy Mallett vagy egy Gabbert még simán bent lehet még; és akkor lehet passzolni is...iktriad
...majd 2-3 év múlva. Rookie QB-val emberemlékezet óta nem láttam eredményes passzjátékot produkáló csapatot. Eredményt produkálót igen - pl. Jets tavaly - de az nem a passzjátékon múlott. 😊

Ha QB-t draftol a Titans, akkor minimum 1 évet tanulnia kellene Collins mögött.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Mit lehet erre mondani?
Fisher taktikája bejött, az egész kérdést a Younggal kapcsolatos ellentétre hegyezte ki, s az öreg megadta magát. Fisher jól csinálta, a csapat meg, hát majd lesz valahogy...
Egyébként továbbra is azt gondolom, hogy mindentől függetlenül el kell küldeni Fishert, most már úgy is szinte teljesen új csapatot kell csinálni, azt csinálja más...rezső
Szerintem kicsit túl nagy befolyást tulajdonítasz Fishernek. Nem hinném, hogy csak az ellentét játszott szerepet Young elküldésében, de ezt már százszor átbeszéltük.Nandito
Tekintve Fisher helyzetét a Titansnél egyáltalán nem tulajdonítok neki nagyobb befolyást, mint amivel rendelkezik. A hosszú évek alatt tökéletesen a saját keze alá rendezte a klubot. Olvasgatva az amcsi lapokat, az újságírók, szakértők és mindenki csak azzal foglalkozott hogy ő, vagy Young, az egyiknek maradnia kell.
Az én olvasatomban a normális az lett volna, ha külön kezelik a két embert. Én szeretem Young játékát, és mindig védtem, de azt írtam a balhé után is, hogy így nem viselkeddhetett volna, s ezért ki kell tenni (még ha én jobban szerettem volna, hogy maradjon).
Fishernél pedig az eredményeket kell figyelembe venni, s azok alapján dönteni, s elküldeni. Ő persze védekezhet azzal, hogy Youngot ráerőltették, és ezért nem lehet olyan a qb, akit ő akar, s olyanok az eredmények, de azt ne felejtsük el, hogy két évre 15 misit fizetett Collinsnak, aki viszont már az ő qb-ja, s vele - ugyanazzal a kerettel - mégis szarabbak voltunk mint Younggal. És akkor lehetne hosszasan beszélgetni az elcseszett védelemről, a két éve rettegett támadófal elhalványulásáról. Az egyéb személyi döntésekről (Blount, vagy Moss pl), meg sok mindenről. Mindezek tetejébe a mérkőzések nagy részén tragikusan meccselt sztem, rossz, érthetetlen döntéseket hozott, s ezekért vereségekkel fizettünk.
Mindegy a lényeg az, hogy sztem új edző kellene
Itt van Fisherről néhány statisztikai adat:
- Fisher’s winning percentage now is .542 (142-120). Among NFL coaches who have at least 140 regular-season wins, only Dan Reeves has a lower win percentage. Reeves was 190-165-2 in the regular season, for a .535 mark.
- Among head coaches with at least 140 regular-season wins, no one has had fewer winning seasons than Fisher’s six. The next closest would be nine winning seasons (Mike Shanahan and Marv Levy).
- If you knock that down to a 120-win threshold, Fisher still has the fewest winning seasons. Jim Mora (215), Dick Vermeil (120), Mike Ditka (121) and Weeb Ewbank (130) all had seven winning seasons.
- Among coaches with 140 regular season wins, Fisher’s 5-6 playoff record makes for the third-worst playoff winning percentage (.455). Marty Schottenheimer is at .278 (5-13) , Chuck Knox at .389 (7-11) and Bud Grant is also at .455 (10-12).
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Mit lehet erre mondani?
Fisher taktikája bejött, az egész kérdést a Younggal kapcsolatos ellentétre hegyezte ki, s az öreg megadta magát. Fisher jól csinálta, a csapat meg, hát majd lesz valahogy...
Egyébként továbbra is azt gondolom, hogy mindentől függetlenül el kell küldeni Fishert, most már úgy is szinte teljesen új csapatot kell csinálni, azt csinálja más...rezső
Szerintem kicsit túl nagy befolyást tulajdonítasz Fishernek. Nem hinném, hogy csak az ellentét játszott szerepet Young elküldésében, de ezt már százszor átbeszéltük.

Music City Miracle
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Mit lehet erre mondani?
Fisher taktikája bejött, az egész kérdést a Younggal kapcsolatos ellentétre hegyezte ki, s az öreg megadta magát. Fisher jól csinálta, a csapat meg, hát majd lesz valahogy...
Egyébként továbbra is azt gondolom, hogy mindentől függetlenül el kell küldeni Fishert, most már úgy is szinte teljesen új csapatot kell csinálni, azt csinálja más...
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szerintem is nagyon jól döntött. De van egy tippem mi lesz itt a reakció....iktriad
Neked persze, hogy jó ha marad Fisher... 😉
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Bo Scaife
A 2005-ben draftolt TE az újonc szezonja óta a leggyengébbet produkálta idén, pedig idén még sérülés sem hátráltatta, utolsó három meccséből mégis kétszer inaktiv volt. Mindössze 8,8-as átlaggal 318 yardot szedett össze. Ez a teljesítmény a jópár drop mellé egyáltalán nem idokolja a majd 5 milliós keresetét. És jövőre ennek a közelében sem lehet, bár szerintem egyáltalán nem lesz a csapatnál, se Fisher, se más edző esetén sem. Cook az év vége felé kicsit belejött, bár teljes egészében soha nem fogja tudni helyettesíteni a jó Scaifet, ezért aztán van esélye a TE draftnak.egozo
Stevens+Cook elég jó, nem kell erőltetni a TE draftot. Persze jöhet egy, de nem létszükséglet. Scaife is maradhat ha olcsó lesz.Rajna
Stevens + Cook együtt tesznek ki egy jó formában lévő Scaifet. Cook csak tanulgatja a blokkolást, Stevens meg az elkapást. Egyik sem lesz benne zseni, az alakatuknál és a tehetségüknél fogva. Egy all round TE szerintem mindenképpen kellene.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szerintem is nagyon jól döntött. De van egy tippem mi lesz itt a reakció....iktriad
Hát szerintem is az lesz a reakció. Pedig minden adott lenne egy run-heavy offense kiépítéséhez 😀deny79
Egy futás orientált támadójáték kiépítésének éppen egy VY szerű QB lehet az alapja. Nem értem miről beszélsz? A futás idén - hozzánk képest - gyenge volt, és CJ, vagy legfeljebb még Hall adott hozzá, mert a falat is rendesen össze kell szedni, idén nem sok segítséget adtak a futónak. Ennyit a a minden adott a kiépítéshez...