Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok Titans fanok!

Új vagyok a fórumon úgyhogy üdv. mindenkinek!

Pár napja elkezdtem kreálni egy Titans News Blogot, ahova a csapatról szóló híreket pakolászom majd fel magyarra fordítva. Ha érdekel valakit check it out:

http://titanshun.blogspot.com/

Köszöntem...Swedepower
Üdvözöllek én is sorainkban!😊 Örülök, hogy folyamatosan bővülünk! Az oldalad király, jó hogy van ilyen is most már a Titans fanoknak! Én folyamatosan check-olni fogom! Köszi szépen és kellemes időtöltést itt a fórumon!😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én azt látom kérdésesnek (nem feltétlenül problémának, de erősen kérdésesnek), hogy ki akar majd úgy idejönni, hogy tudja, hogy Fishernek jelen állás szerint csak egy éve van... persze vannak/lehetnek elfekvőben olyan edzők, akiknek azért ez jó bizonyítási lehetőséget jelenthet, csak kérdés, hogy miért is vannak elfekvőben...
Kemény kis holtszezon van előttünk. (és addig is természetesen bízok a Packers-ben... de ha úgy alakul még mindig inkább a Bears, mint a Jets vagy a Steelers)Titans
Igen, ezt mondogatja mindenki legfőbb problémának. Pedig jobban meggondolva szerintem többen gondolkodhatnának úgy a jobb nevű trénerek közül, hogy egy évet elleszek DC-ként, aztán jobb esélyem van átvenni a vezetőedzői posztot Fisher búcsúja után...rezső
Ez egy nagy igazság!! Erre én is gondoltam, de pl. Mangini-t nem szeretném nálunk H.C.-nek!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Én azt látom kérdésesnek (nem feltétlenül problémának, de erősen kérdésesnek), hogy ki akar majd úgy idejönni, hogy tudja, hogy Fishernek jelen állás szerint csak egy éve van... persze vannak/lehetnek elfekvőben olyan edzők, akiknek azért ez jó bizonyítási lehetőséget jelenthet, csak kérdés, hogy miért is vannak elfekvőben...
Kemény kis holtszezon van előttünk. (és addig is természetesen bízok a Packers-ben... de ha úgy alakul még mindig inkább a Bears, mint a Jets vagy a Steelers)Titans
Igen, ezt mondogatja mindenki legfőbb problémának. Pedig jobban meggondolva szerintem többen gondolkodhatnának úgy a jobb nevű trénerek közül, hogy egy évet elleszek DC-ként, aztán jobb esélyem van átvenni a vezetőedzői posztot Fisher búcsúja után...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok Titans fanok!

Új vagyok a fórumon úgyhogy üdv. mindenkinek!

Pár napja elkezdtem kreálni egy Titans News Blogot, ahova a csapatról szóló híreket pakolászom majd fel magyarra fordítva. Ha érdekel valakit check it out:

http://titanshun.blogspot.com/

Köszöntem...Swedepower
Üdvözlet a Titans fanok táborában! 😊 Mindig jó, hogy ha csatlakozik valaki hozzánk és megosztja a véleményét velünk. Az mégtutibb, hogy csináltál egy ilyen blog oldalt, már be is raktam a kedvencekben, olvasni fogom. Jó hangulatban zajlik itt a fórumozás, ez jelenleg részben köszönhető Fisher bácsi húzásainak.... nagyobb részben meg nekünk 😛 :cool:. Jó fórumozást, és a Bajusz legyen veled.... 😂 akarom mondani a "Titans szeretet". 😊pakesz
Köszi, visszaolvasgattam kicsit a fórumban és valóban jó a hangulat, háááát... igen... azok a fisheri húzások... :/ de hát evvan. Egy 100%-os csapatot nem nagy kunszt szeretni, ez így az igazi! :cool:
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok Titans fanok!

Új vagyok a fórumon úgyhogy üdv. mindenkinek!

Pár napja elkezdtem kreálni egy Titans News Blogot, ahova a csapatról szóló híreket pakolászom majd fel magyarra fordítva. Ha érdekel valakit check it out:

http://titanshun.blogspot.com/

Köszöntem...Swedepower
Üdvözlet a Titans fanok táborában! 😊 Mindig jó, hogy ha csatlakozik valaki hozzánk és megosztja a véleményét velünk. Az mégtutibb, hogy csináltál egy ilyen blog oldalt, már be is raktam a kedvencekben, olvasni fogom. Jó hangulatban zajlik itt a fórumozás, ez jelenleg részben köszönhető Fisher bácsi húzásainak.... nagyobb részben meg nekünk 😛 :cool:. Jó fórumozást, és a Bajusz legyen veled.... 😂 akarom mondani a "Titans szeretet". 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok Titans fanok!

Új vagyok a fórumon úgyhogy üdv. mindenkinek!

Pár napja elkezdtem kreálni egy Titans News Blogot, ahova a csapatról szóló híreket pakolászom majd fel magyarra fordítva. Ha érdekel valakit check it out:

http://titanshun.blogspot.com/

Köszöntem...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Eric Mangini neve merült fel, mint DC. Ugye ő anno volt egy évig Pats-nél is ez, akkor 26. lett a védelme, passz ellen 31. De főedzőként mindig 3-4-et használva sose volt rosszabb 16.-nál a védelme. Bővebben: http://www.tennessean.com/article/20110122/SPORTS01/101220313/2162

Esélyes még DC-nek: Fiatalabb Jim Mora (bár ő mind a Broncos, mind az Eagles, mind a Cards megkeresését visszautasította, mivel nem érzi fittnek magát most koordinátorkodni); Clancy Pendegrats (NCAA-s Cal DC-je, korábban volt Cards és Chiefs DC is és spanja Fishernek).deny79
E 3 ember közül Jim Morának örülnék a legjobban!
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Én azt látom kérdésesnek (nem feltétlenül problémának, de erősen kérdésesnek), hogy ki akar majd úgy idejönni, hogy tudja, hogy Fishernek jelen állás szerint csak egy éve van... persze vannak/lehetnek elfekvőben olyan edzők, akiknek azért ez jó bizonyítási lehetőséget jelenthet, csak kérdés, hogy miért is vannak elfekvőben...
Kemény kis holtszezon van előttünk. (és addig is természetesen bízok a Packers-ben... de ha úgy alakul még mindig inkább a Bears, mint a Jets vagy a Steelers)

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eric Mangini neve merült fel, mint DC. Ugye ő anno volt egy évig Pats-nél is ez, akkor 26. lett a védelme, passz ellen 31. De főedzőként mindig 3-4-et használva sose volt rosszabb 16.-nál a védelme. Bővebben: http://www.tennessean.com/article/20110122/SPORTS01/101220313/2162

Esélyes még DC-nek: Fiatalabb Jim Mora (bár ő mind a Broncos, mind az Eagles, mind a Cards megkeresését visszautasította, mivel nem érzi fittnek magát most koordinátorkodni); Clancy Pendegrats (NCAA-s Cal DC-je, korábban volt Cards és Chiefs DC is és spanja Fishernek).
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Chuck Cecil Will Not Re-signed By The Tennessee Titans.
Már ki is rúgtuk.Laki
Ez szép! Úgy látom most már mindenki megy, csak az marad akinek igazából mennie kellett volna! Gyönyörű, gratulálok Bud bácsi!!
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Chuck Cecil Will Not Re-signed By The Tennessee Titans.
Már ki is rúgtuk.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Grif is mehet a pro bowlra! 😊

Music City Miracle
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
A védelem szar volt. Ez szerintem is főleg Fish felelőssége, de ha már neki bizalmat szavaztunk, fejeknek kellett hullani... amíg Washburn van addig azért nagyon nem kell aggódni.Rajna
De Washburn már két napja nincs, a Phillyhez ment három évre - most már aggódhatunk??rezső
Azért először várjuk meg, hogy kik jönnek hozzánk. Amíg nem látjuk a neveket, addig kár aggódni. Inkább bizakodjunk, miért ne jöhetne olyan edző, aki gatyába rázza a védelmet?

Music City Miracle
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
A védelem szar volt. Ez szerintem is főleg Fish felelőssége, de ha már neki bizalmat szavaztunk, fejeknek kellett hullani... amíg Washburn van addig azért nagyon nem kell aggódni.Rajna
De Washburn már két napja nincs, a Phillyhez ment három évre - most már aggódhatunk??
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
A védelem szar volt. Ez szerintem is főleg Fish felelőssége, de ha már neki bizalmat szavaztunk, fejeknek kellett hullani... amíg Washburn van addig azért nagyon nem kell aggódni.

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Craig Johnson elment a Vikingshoz, Cecilt pedig kirúgta Fish - lassan az összes védelemben érdekelt edző elmegy - mi lenne, ha senki nem jönne a helyükre és Fisher átvenné a helyüket 😂rezső
Végülis ebböl is látszik, hogy az eredményekért, vagyis azok elmaradásáért mindenki hibás volt, csak Fisher nem... :/
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Craig Johnson elment a Vikingshoz, Cecilt pedig kirúgta Fish - lassan az összes védelemben érdekelt edző elmegy - mi lenne, ha senki nem jönne a helyükre és Fisher átvenné a helyüket 😂rezső
Csak egy maradhat! 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Craig Johnson elment a Vikingshoz, Cecilt pedig kirúgta Fish - lassan az összes védelemben érdekelt edző elmegy - mi lenne, ha senki nem jönne a helyükre és Fisher átvenné a helyüket 😂
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
A mock draft 1.0 szerint Gabbert néz ki nekünk. Na, ennek igazán örülnék! 😊Nandito
ilyenkor még nem sokat mond egy mock - ráadásul nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy Fisher QB-t húzna elsőre. nincs annyi ideje, hogy felépítgesse, másrészt meg ez a védelem nagyonhiányos. LB kell elsősorban sztem
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Babinnal nagyon jó lenne hosszabítani, Tullochnak én max még egy évet adnék.... esetleg. Collins meg csak maradjon a padon 😀
Tullochnál az a igazság,hogy Spoonnal együtt nagyon fel kellene, hogy pörögjenek mert lassúak mint a tetű... :/ A már sokat említett Hope helyett is valakit... na meg ugye a QB post. Nagyon tanácstalan vagyok, hogy draftoljunk vagy franchise QB. Sok minden történhet még a draftig, de azért remélem minden a legjobban alakul majd. GO TITANS! 😊pakesz
Tulloch nagyon jó MLB, ha van mellette két coveragera is képes OLB, de legalább egy, mert arra egyszerűen testi felépítése miatt nem való. Sajnos most nincs, mert Spoon ezen a téren egyáltalán nem mutatott semmit, és McRath beérése is várat magára.egozo
Szerintem McRath a következő szezonban jó lesz, én mint mondtam egy évet adnék még Tullochnak, ti biztos többet láttátok játszani, viszont a következő évben ha gyenge lesz( remélem, hogy nem) nem lehet arra fogni, hogy nincs mellette más.... Spoon helyett meg valaki nagyon kellene. Az tény, hogy ment előre Tulloch mint az állatt, meg rajta egyszer sem láttam, hogy "megadta" volna magát. Én mindig a reménykedő típus vagyok, szóval következő szezonban remélem odacsap a Tulok 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
A mock draft 1.0 szerint Gabbert néz ki nekünk. Na, ennek igazán örülnék! 😊

Music City Miracle
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Babinnal nagyon jó lenne hosszabítani, Tullochnak én max még egy évet adnék.... esetleg. Collins meg csak maradjon a padon 😀
Tullochnál az a igazság,hogy Spoonnal együtt nagyon fel kellene, hogy pörögjenek mert lassúak mint a tetű... :/ A már sokat említett Hope helyett is valakit... na meg ugye a QB post. Nagyon tanácstalan vagyok, hogy draftoljunk vagy franchise QB. Sok minden történhet még a draftig, de azért remélem minden a legjobban alakul majd. GO TITANS! 😊pakesz
Tulloch nagyon jó MLB, ha van mellette két coveragera is képes OLB, de legalább egy, mert arra egyszerűen testi felépítése miatt nem való. Sajnos most nincs, mert Spoon ezen a téren egyáltalán nem mutatott semmit, és McRath beérése is várat magára.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Ha így folytatjuk lassan már egy edzőnk se marad :/ .... de egy biztos... BAJUSZ! 😂pakesz
nem érzek túl nagy örömötrezső
Én se örömként élem meg, hogy Fisher maradt, de hát ez van. Amúgy meg Szeptemberig még sok minden történhet szóval annyira nem kell negatívan nézni a dolgokat. 😊pakesz
nem nézem nagyon negatívan, legalábbis próbálom. mint írtam már korábban, várom a pozitív fejleményeket. legyen meg az új szerződés, kezdődjön a szabadügynök-szezon, aztán történik valami
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Craig Johnson running back edzőnk meg a Vikingshez tart... alig több mint egy éven belül a negyedik rb-edzőnk leszrezső
Ha így folytatjuk lassan már egy edzőnk se marad :/ .... de egy biztos... BAJUSZ! 😂pakesz
nem érzek túl nagy örömötrezső
Én se örömként élem meg, hogy Fisher maradt, de hát ez van. Amúgy meg Szeptemberig még sok minden történhet szóval annyira nem kell negatívan nézni a dolgokat. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Craig Johnson running back edzőnk meg a Vikingshez tart... alig több mint egy éven belül a negyedik rb-edzőnk leszrezső
Ha így folytatjuk lassan már egy edzőnk se marad :/ .... de egy biztos... BAJUSZ! 😂pakesz
nem érzek túl nagy örömöt