NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Én örülök, most láttam meg a hírt.
a legszebb a miértje a dolognak, ugyanis állítólag a fiát akarta betenni az edzői stábba, ami kiverte a biztosítékot.
Azt látom, amit eddig is, Fisher túl régóta volt nálunk, elszállt, azt hitte, a bab is hús. Nem értette meg, hogy Adams nem azért választotta őt Young helyett, mert annyira elégedett lett volna vele, hanem mert nem akart 6,5 misit fizetni neki úgy, hogy nincs nálunk.
Young állítólag mindenképpen trade, vagy cut lesz - de azért ezt most így nem venném tutira..
Tegnap előtt leírtam, hogy szerintem hova milyen emberek kellenének egy jó Titanshez, de azt nem gondoltam volna, az új HC-re vonatkozó vágyam valóban meg is valósulhat már most...
Ideje volt a távozásának, és akkor valaki el kezdhet majd csapatot építeni - hajrá
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Heimerdinger aki felépül minden okés vele.
Munchak az OLINE CO.

őket emlegették a jövőként, valamint Fishert Phillybe Def. Coo.nak


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Hát nem tudom nem örülök annyira mint kéne. Nem jó ez a bizonytalanság sem. Most ki tudja mikor lesz? Ki lesz? az új edzőnk :/ hát basszus tényleg nem lesz rövid ez az offseason. 😊

Sportcenterben rólunk lesz szó. fülelek 😉


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 967 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hivatalos - Bajusz és a Titans útjai elváltak.
http://twitter.com/tennesseetitans/status/30773353933443072
Hacsak nem egy Cowher szintű edző jön ide; nem biztos hogy jó döntés volt ez Adams részéről.

Ja és Schefter szerint Young még mindig trade blockon van Fishertől függetlenül:
Parting ways with Jeff Fisher does not change the Vince Young situation. Team still plans to trade or release Vince Young.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Youngnak ugye viszont már ki lett adva, hogy nem kell. Nagyon mókás dolgok lesznek még itt, jónéhány jó edzőjelöltről lemaradtunk már... érdekes lesz az offszezon, lockout ide vagy oda.

több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
hopszika. na jó, erre nem számítottam. Viszont ettől még nem lesz edzői karunk.
Hát, szépen történik a holtszezon, és így legalább gyorsabban telik...

Hmmm, azért az is igaz, hogy én még olyan Titans-nek nem szurkoltam, amelyiknek ne ő lett volna az edzője, szóval voltak jobb időszakok is, meg persze rosszabbak is, de talán tényleg ideje volt a váltásnak. Azért majd igyekszem inkább a jobb időszakokra emlékezni Fisherrel kapcsolatosan.
És ez így tényleg érdekessé teheti VY helyzetét... bár ha visszavenné, azzal az öreg szépen szemenköpné magát.

Hát, kellemeseket mindenkinek.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 360 — Wrath of Khan
lehet már pénteken elköszön fisher http://twitter.com/DonBanks/statuses/30763070959656962Höri
Wow. Mégis marad Young?


NFL networkon most mondták be, hogy Fisher out.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
lehet már pénteken elköszön fisher http://twitter.com/DonBanks/statuses/30763070959656962

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Cecilnek nyilván nem volt az egészhez sok köze. De valami bűnbak kellett, ha már Fishert meghagytuk, szerintem nem volt oly nagy hülyeség Cecilt kirakni. Washburn nélkül vsizont tényleg nagyon nehéz lesz. Én is eléggé félek a jövőtől D szempontból.Rajna
Márpedig, ha a D-t nem rakják össze rendesen, akkor Fishernek nagyon csúnya utsó szezonja lesz a Titansnél...rezső
A történtek után nekem úgy tűnik, hogy Fisher utolsó szezonja az lesz, amelyikben az öreg Bud jobb létre szenderül...😕egozo
Ebben nem értünk egyet - már ha az öreg nem adja be a kulcsot egy éven belül. Nem ad neki új szerződést 2011 után, ha nincs rájátszás
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Én viszont sajnos attól tartok, hogy visszasírjuk mi még az idei védelmet is.

A falunk Washburn távozásával szét fog teljesen esni és ki fog derülni, hogy nem Cecil miatt volt olyan az egész, amilyen.

Azért ahogy múlik a tél talán pozitívabban látom majd a dolgokat.Titans
Cecilnek nyilván nem volt az egészhez sok köze. De valami bűnbak kellett, ha már Fishert meghagytuk, szerintem nem volt oly nagy hülyeség Cecilt kirakni. Washburn nélkül vsizont tényleg nagyon nehéz lesz. Én is eléggé félek a jövőtől D szempontból.Rajna
Márpedig, ha a D-t nem rakják össze rendesen, akkor Fishernek nagyon csúnya utsó szezonja lesz a Titansnél...rezső
A történtek után nekem úgy tűnik, hogy Fisher utolsó szezonja az lesz, amelyikben az öreg Bud jobb létre szenderül...😕
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Én viszont sajnos attól tartok, hogy visszasírjuk mi még az idei védelmet is.

A falunk Washburn távozásával szét fog teljesen esni és ki fog derülni, hogy nem Cecil miatt volt olyan az egész, amilyen.

Azért ahogy múlik a tél talán pozitívabban látom majd a dolgokat.Titans
Cecilnek nyilván nem volt az egészhez sok köze. De valami bűnbak kellett, ha már Fishert meghagytuk, szerintem nem volt oly nagy hülyeség Cecilt kirakni. Washburn nélkül vsizont tényleg nagyon nehéz lesz. Én is eléggé félek a jövőtől D szempontból.Rajna
Márpedig, ha a D-t nem rakják össze rendesen, akkor Fishernek nagyon csúnya utsó szezonja lesz a Titansnél...
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Én viszont sajnos attól tartok, hogy visszasírjuk mi még az idei védelmet is.

A falunk Washburn távozásával szét fog teljesen esni és ki fog derülni, hogy nem Cecil miatt volt olyan az egész, amilyen.

Azért ahogy múlik a tél talán pozitívabban látom majd a dolgokat.Titans
Cecilnek nyilván nem volt az egészhez sok köze. De valami bűnbak kellett, ha már Fishert meghagytuk, szerintem nem volt oly nagy hülyeség Cecilt kirakni. Washburn nélkül vsizont tényleg nagyon nehéz lesz. Én is eléggé félek a jövőtől D szempontból.

több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Én viszont sajnos attól tartok, hogy visszasírjuk mi még az idei védelmet is.

A falunk Washburn távozásával szét fog teljesen esni és ki fog derülni, hogy nem Cecil miatt volt olyan az egész, amilyen.

Azért ahogy múlik a tél talán pozitívabban látom majd a dolgokat.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
CJ kijelentette, jövőre a célja újra a 2500 yard lesz:
"I have the same goal: 2,500," Johnson told Wyatt. "I want to win more, but I still have the same goals. I want to go for 2,500. It is very realistic. I had a good season last year. I know a lot of people said I didn’t have a good year, but I did. When you put the stats up there, I had a good year. Some people say I had a bad year, but I set my standards so high people expect that."
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Nem elvetendő, hogy a futáshoz egy jó falember kell mindenképp na meg az, hogy Hall csinálja a helyet blokkoljon, menjen oda mint egy állat, na meg olyan blokkolások, mint amit Brittől láttunk azért. Szerintem ez is fontos, mert ha nem kap jó blokkokat CJ akkor várhatjuk a nagy futásokat.... csak nem tőlünk. :/ Majd Stafon Johnson felépül meglátjuk mi lesz vele, nem okozott csalódást szerintem. Ringer meg szerintem jó lesz, csak többet kellene használni mint láttuk. Én szerintem megtudja oldani azokat a pár yardos futásokat. Na meg hátha Fisher fog hallgatni az RB edzőre. Ringer nem egy Blount,de szerintem ki tudjuk használni, hogy jó legyen.pakesz
Ezekben igazad van! Mindazonáltal el kell ismernünk, hogy a tavalyi év egyik legnagyobb bakiját mutattuk be azzal, hogy elengedtük Blount-ot! Na meg Moss leigazolása se kutya! Leigazoljuk jó drágáé aztán nem is használtuk semmire! Ki érti ezt? Na de majd jövőre! Várok valami csodát!😊NOrbyyyyy
The Music City Miracle is Coming


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem elvetendő, hogy a futáshoz egy jó falember kell mindenképp na meg az, hogy Hall csinálja a helyet blokkoljon, menjen oda mint egy állat, na meg olyan blokkolások, mint amit Brittől láttunk azért. Szerintem ez is fontos, mert ha nem kap jó blokkokat CJ akkor várhatjuk a nagy futásokat.... csak nem tőlünk. :/ Majd Stafon Johnson felépül meglátjuk mi lesz vele, nem okozott csalódást szerintem. Ringer meg szerintem jó lesz, csak többet kellene használni mint láttuk. Én szerintem megtudja oldani azokat a pár yardos futásokat. Na meg hátha Fisher fog hallgatni az RB edzőre. Ringer nem egy Blount,de szerintem ki tudjuk használni, hogy jó legyen.pakesz
Ezekben igazad van! Mindazonáltal el kell ismernünk, hogy a tavalyi év egyik legnagyobb bakiját mutattuk be azzal, hogy elengedtük Blount-ot! Na meg Moss leigazolása se kutya! Leigazoljuk jó drágáé aztán nem is használtuk semmire! Ki érti ezt? Na de majd jövőre! Várok valami csodát!😊
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem elvetendő, hogy a futáshoz egy jó falember kell mindenképp na meg az, hogy Hall csinálja a helyet blokkoljon, menjen oda mint egy állat, na meg olyan blokkolások, mint amit Brittől láttunk azért. Szerintem ez is fontos, mert ha nem kap jó blokkokat CJ akkor várhatjuk a nagy futásokat.... csak nem tőlünk. :/ Majd Stafon Johnson felépül meglátjuk mi lesz vele, nem okozott csalódást szerintem. Ringer meg szerintem jó lesz, csak többet kellene használni mint láttuk. Én szerintem megtudja oldani azokat a pár yardos futásokat. Na meg hátha Fisher fog hallgatni az RB edzőre. Ringer nem egy Blount,de szerintem ki tudjuk használni, hogy jó legyen.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A tavaly elötti Cortland visszatérhetne, de ha a tavalyit kapjuk vissza, akkor igazából két jó corner kéne, mert szerintem Verner bármilyen tehetséges is, gyorsabb nem lesz, ezzel a sebességgel meg láttuk, hogy sokszor került bajba, nem hiába van annyi szerelése. Ez egy cornernél a késői odaérkezést jelzi. McCourty meg nem kezdő szint, sajnos.egozo
Egyetértek, ha Cortland a tavalyi formáját hozza, akkor tényleg két CB kell. Vernertől semmivel sem volt jobb, de gyengébb sem. Verner játékát meg ugye láttuk... :/

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A tavaly elötti Cortland visszatérhetne, de ha a tavalyit kapjuk vissza, akkor igazából két jó corner kéne, mert szerintem Verner bármilyen tehetséges is, gyorsabb nem lesz, ezzel a sebességgel meg láttuk, hogy sokszor került bajba, nem hiába van annyi szerelése. Ez egy cornernél a késői odaérkezést jelzi. McCourty meg nem kezdő szint, sajnos.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Én elkötelezett híve vagyok annak h bár k.va drága lesz majd de Asomugha behúsávával a Cortland - Nnamdi páros eléggé ütős lehetne, bár ahogy Fishert ismerem nem hinném hogy behúzna egy ilyet. egyébként szerintem a secondarynk nem annyira katasztrófa. Griff probowlos már sokadszor, Cortland buta és buta is marad, Hood-tól annyira nem ájultam el, McCourty szerintem idénre valamivel bátrabban fog játszani és kicsit megérik ebbe a Defensebe, Verner pedig abszolút kedvenc. Sztem nem lesz annyira para ez a D# kivéve ha nem megy el mindenki (Babin, Tulloch...stb.)Laki
ez a D para volt sajnos eddig is. Hope helyére kell egy safety, meg vagy két linebacker - ez az alap. Ami jó volna még, ha Babin meg Ball maradna, s hozni kéne egy nagy benga DT-t Haye helyére. Ha előbbiek maradnak, s Morgan is felépül akkor korrekt DE-sorunk marad. A támadósor egy falembert, meg erős RB-t igényel, s mindenek előtt természetesen egy jó QB-t - szerintem ennyi meg egy új HC és már kész is a jó Titans!!! 😀rezső
Nem akarod megvenni az öreg Budtól a kócerájt? Tetszenek az elképzeléseid 😀
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Én elkötelezett híve vagyok annak h bár k.va drága lesz majd de Asomugha behúsávával a Cortland - Nnamdi páros eléggé ütős lehetne, bár ahogy Fishert ismerem nem hinném hogy behúzna egy ilyet. egyébként szerintem a secondarynk nem annyira katasztrófa. Griff probowlos már sokadszor, Cortland buta és buta is marad, Hood-tól annyira nem ájultam el, McCourty szerintem idénre valamivel bátrabban fog játszani és kicsit megérik ebbe a Defensebe, Verner pedig abszolút kedvenc. Sztem nem lesz annyira para ez a D# kivéve ha nem megy el mindenki (Babin, Tulloch...stb.)Laki
ez a D para volt sajnos eddig is. Hope helyére kell egy safety, meg vagy két linebacker - ez az alap. Ami jó volna még, ha Babin meg Ball maradna, s hozni kéne egy nagy benga DT-t Haye helyére. Ha előbbiek maradnak, s Morgan is felépül akkor korrekt DE-sorunk marad. A támadósor egy falembert, meg erős RB-t igényel, s mindenek előtt természetesen egy jó QB-t - szerintem ennyi meg egy új HC és már kész is a jó Titans!!! 😀
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Én elkötelezett híve vagyok annak h bár k.va drága lesz majd de Asomugha behúsávával a Cortland - Nnamdi páros eléggé ütős lehetne, bár ahogy Fishert ismerem nem hinném hogy behúzna egy ilyet. egyébként szerintem a secondarynk nem annyira katasztrófa. Griff probowlos már sokadszor, Cortland buta és buta is marad, Hood-tól annyira nem ájultam el, McCourty szerintem idénre valamivel bátrabban fog játszani és kicsit megérik ebbe a Defensebe, Verner pedig abszolút kedvenc. Sztem nem lesz annyira para ez a D# kivéve ha nem megy el mindenki (Babin, Tulloch...stb.)


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Mossban is sokan reménykedtek, többek között én is, miért is ne lehetne Ochosincoban 😀 Amúgy meg ez csak egy felvetés. Én amúgy azért szerettem meg, mert showman, élvezi a játékot, a hisztik már kevésbé látványosak 😀pakesz
Tetszettek nekem is a gólörömei. Emlékszem egy meccsen TD után felvett egy zakót, aminek a hátán az volt, hogy a HOF és kérdőjelek a dátum helyén. Nagy arc az biztos, ezek hiányoznak nekem a mostani "ne merjünk ünnepelni" időszakból. De szerintem a Titansból ugyan úgy kilógna, mint Moss.egozo
Meg mikor felvette a Sombrerot ,na és amikor a játékvezetőnek odanyújtott 1 vagy 5 dollárt, hogy nézzenek vissza egy játékot 😂 Na meg mikor FG-t rúgott 😂 Nagyon ezen nem agyalok, van nekünk egy Britt,Washington,Gage,Williams négyes ami nem rossz. Inkább a védelemben jöhetnek az erősítések.
Addig amíg nem az ellenfélt bántja vele vagy alázza addig szerintem simán mehetnének ezek az ünneplések. Ha már annyira szabályozni akarják akkor, csinálják azt, hogy csak hazai pályán csináljon ilyen ünneplést. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Legalább olyan "jó" választás lenne, mint Moss. Akinek az áráért fel tudtuk volna dobni mondjuk a seconderyt.
pakesz
egozo
Mossban is sokan reménykedtek, többek között én is, miért is ne lehetne Ochosincoban 😀 Amúgy meg ez csak egy felvetés. Én amúgy azért szerettem meg, mert showman, élvezi a játékot, a hisztik már kevésbé látványosak 😀pakesz
Tetszettek nekem is a gólörömei. Emlékszem egy meccsen TD után felvett egy zakót, aminek a hátán az volt, hogy a HOF és kérdőjelek a dátum helyén. Nagy arc az biztos, ezek hiányoznak nekem a mostani "ne merjünk ünnepelni" időszakból. De szerintem a Titansból ugyan úgy kilógna, mint Moss.
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A hullámzó helyett én azt mondanám, hogy egyenletesen, megbizhatóan szar évek óta. Aki Occhóval és TO-val nem tud egy tisztességes szezont produkálni az nekem ne jöjjön ide, pláne annyi pénzért. (már, ha trade.ről lenne szó, és nem cutolják Cinciben)rezső
Legalább olyan "jó" választás lenne, mint Moss. Akinek az áráért fel tudtuk volna dobni mondjuk a seconderyt.
pakesz
egozo
Mossban is sokan reménykedtek, többek között én is, miért is ne lehetne Ochosincoban 😀 Amúgy meg ez csak egy felvetés. Én amúgy azért szerettem meg, mert showman, élvezi a játékot, a hisztik már kevésbé látványosak 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks