Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvolt Munchak első jelentős lépése mint vezetőedző: Kirúgta Heimerdinger-t. Csendes az offszezon eddig Nashvilleben...

http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/21266/munchaks-first-move-heimerdinger-out
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Sokkal jobb, mintha hozunk egy Manginit pl.Rajna
Ebben legalább egyetértünk. 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát majd meglátjuk milyen lesz! Előre hiába is mondunk bármit, mivel majd a tettei fognak beszélni és remélem pozitív dolgok változnak a csapatnál! A Fisher vonalat meg semmiképp se fogja vinni az tuti!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Remélem nem lesz igazam, de megint egy nem jó választás. Mindenképpen külsős kellett volna. Vele azt érik el, hogy tudatosan, vagy sem de viszi tovább a Fisher vonalat. Ebben élt, ezt ismeri, semmi más tapasztalata nincs. Egy külső embernek sokkal jobb rálátása lenne a csapat körüli dolgogra, hogy min kellene változtatni ahhoz, hogy menjenek a dolgok. Könnybben nyúlna új emberekhez is, hozott volna új ötleteket. Az, hogy hogy játszott semmit nem jelent, mint ahogy az sem, hogy az Oline-t milyen remekül istápolta. A HC tevékenységhez ennek nem sok köze van. Mindenesetre sok sikert neki, és nekünk is. 😉egozo
Miért ne lenne köze a játékának, és még jobban az edzői tevékenységének ahhoz, hogy milyen HC lesz? Semmire sem garancia ez persze, de ugye a jó segédekből lesznek HC-k. Külsősök közül nem igen tudnék jobb alternatívát, most tényleg a Gruden-Cowher-szintű scifiket leszámítva. Sokkal jobb, mintha hozunk egy Manginit pl.

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Én is jobban örültem volna külsősnek, de adjuk meg neki az esélyt. nagyon érdekes lesz, kik lesznek a segítői. Heimerdinger azt mondta, ő szivesen marad off cordinator. ha így lesz, kiderülhet az is, hogy Dinger az elmúlt időszakban Fisher befolyása miatt hívott nem egyszer kurva szar playeket, vagy nem. Persze most biztos mindenki azzal jön majd, hogy az offba Fish nem szólt bele, de azért én a tapasztalatok alapján élek a gyanúperrel, hogy néhányszor a bajszos csávó kavarta a szart...
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Egyetértek az előttem szólókkal, egy "külsősnek" jobban örültem volna. De cáfoljon ránk, sok sikert a munkához! 😊

Music City Miracle
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Remélem nem lesz igazam, de megint egy nem jó választás. Mindenképpen külsős kellett volna. Vele azt érik el, hogy tudatosan, vagy sem de viszi tovább a Fisher vonalat. Ebben élt, ezt ismeri, semmi más tapasztalata nincs. Egy külső embernek sokkal jobb rálátása lenne a csapat körüli dolgogra, hogy min kellene változtatni ahhoz, hogy menjenek a dolgok. Könnybben nyúlna új emberekhez is, hozott volna új ötleteket. Az, hogy hogy játszott semmit nem jelent, mint ahogy az sem, hogy az Oline-t milyen remekül istápolta. A HC tevékenységhez ennek nem sok köze van. Mindenesetre sok sikert neki, és nekünk is. 😉
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Egy kicsit azért olyan magyar narancs érzésem van vele kapcsolatosan...
Illetve szegény, kispiacú csapat megoldásának tűnik.

Az Oilers/Titans-on kívül mást nem látott, ami persze előny is, de én inkább hátránynak látom; komplex csapatrészt nem irányított és nem hívott játékokat (persze elvileg most se fog); bizonyára olcsó volt, csak nem tudom, hogy milyen kaliber jön majd ide neki dolgozni...

De persze ne legyen igazam és jöjjön a mi évünk.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Pofás, Munchaket bírom, rohadt jó OL volt, kifejezetten okosan játszott, és azért egy olyan részleget vitt, amit azért jó ideje nagyon rendben van. Most ilyen Cowher-szintű scifik mellett ez egy reális és nagyon jó opció volt.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Immár hivatalos: Mike Munchak lett Fisher utódja. Itteni idő szerint 9-kor lesz bejelentve hivatalosan is(via Jim Wyatt)

http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/21207/titans-announce-its-mike-munchakiktriad
Igen, Munchak - meglátjuk, milyen lesz, nagyon bízom benne, hogy jó...rezső
Cowher-nek vagy Grudennek jobban örültem volna, de majd meglátjuk mien lesz Munchak! Mindenesetre biztos jobb, mint az utóbbi időkben a bajusz király!😊xd
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Immár hivatalos: Mike Munchak lett Fisher utódja. Itteni idő szerint 9-kor lesz bejelentve hivatalosan is(via Jim Wyatt)

http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/21207/titans-announce-its-mike-munchakiktriad
Igen, Munchak - meglátjuk, milyen lesz, nagyon bízom benne, hogy jó...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Immár hivatalos: Mike Munchak lett Fisher utódja. Itteni idő szerint 9-kor lesz bejelentve hivatalosan is(via Jim Wyatt)

http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/21207/titans-announce-its-mike-munchak
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Jó meccs nézést mindenkinek! Hosszú éjszaka elé nézünk... 😊

Music City Miracle
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
ezt inkább a SB eredménykövetőbe 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na vágjunk neki a hajnalnak!! Hajrá Green Bay!!!
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Srácok, mindenki a Super Bowlon? 😀 Jövőhétre már biztos tudunk valamit a csapatunk felöl.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Tulloch sztem megnézi az SB-t. Twitteren írta:
Packing for Dallas I heard it's below 20 degree out there.SMHLaki
Igen megy, együtt nézzük. 😂 Gyertek ti is, utána csapunk egy bulit Dallasban, majd Nashvilleben. Lehet csatlakoznak Cheerleader lányok is 😉 😛 :cool:

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
ők jönnek interjúzni:
Gregg Williams, Saints defensive coordinator
Mike Mularkey, Falcons offensive coordinator
Perry Fewell, Giants defensive coordinatorrezső
Gregg Williams not interviewing for #Titans job after all. Titans had permission to talk to him, but he never agreed to do so, sources said.
Jim Wyatt on Twitter.

Még ebben a témában: http://blogs.tennessean.com/titans/2011/02/02/green-bays-moss-hopes-titans-wait/


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Tulloch sztem megnézi az SB-t. Twitteren írta:
Packing for Dallas I heard it's below 20 degree out there.SMH


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Mularky-nak örülök.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
ők jönnek interjúzni:
Gregg Williams, Saints defensive coordinator
Mike Mularkey, Falcons offensive coordinator
Perry Fewell, Giants defensive coordinator
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Heimerdinger is interjún!
Már megint a hülyeség. Mér nem lehet külsőst hozni?egozo
biztosan lesz külsős csávó is interjún, nem is egy - én is remélem, hogy mondjuk Mora, vagy Gruden lesz - azért Cowhert is elfogadnám 😊rezső
Cowhert én is támogatnám. Pihent 5 évet, és most belevághatna a tutiba. Remélem azért sokáig nem húzódik a HC kérdés mert az a csapat morálra is kihat.pakesz
a héten, legkésőbb a jövő hét elején a Super Bowl után két-három nappal döntés szükletik szerintem - annyira azért még nem vagyunk lemaradva, pláne, hogy még az is kérdéses lesz-e egyáltalán szezon.
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Heimerdinger is interjún!
Már megint a hülyeség. Mér nem lehet külsőst hozni?egozo
biztosan lesz külsős csávó is interjún, nem is egy - én is remélem, hogy mondjuk Mora, vagy Gruden lesz - azért Cowhert is elfogadnám 😊rezső
Cowhert én is támogatnám. Pihent 5 évet, és most belevághatna a tutiba. Remélem azért sokáig nem húzódik a HC kérdés mert az a csapat morálra is kihat.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Heimerdinger is interjún!
Már megint a hülyeség. Mér nem lehet külsőst hozni?egozo
biztosan lesz külsős csávó is interjún, nem is egy - én is remélem, hogy mondjuk Mora, vagy Gruden lesz - azért Cowhert is elfogadnám 😊
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Heimerdinger is interjún!
Már megint a hülyeség. Mér nem lehet külsőst hozni?