Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Egyébként az idei FA QB-k
PM (IND)
Mike Vick (PHI)
Brett Favre (MIN)
Seneca Wallace (CLE)
Matt Hasselback (SEA)
Matt Moore (CAR)
Alex Smith (SF)
Matt Leinart (HOU)
Marc Bulger (BAL)
Todd Collins (CHI)
Caleb Hanie (CHI)
Brady Quinn (DEN)
Drew Stanton (DET)
Trent Edwards (JAC)
Luke McCown (JAC)
Brodie Croyle (KC)
Chad Pennington (MIA)
Tyler Thigpen (MIA)
Tarvaris Jackson (MIN)
Jim Sorgi (NYG)
Kellen Clemens (NYJ)
Kyle Boller (OAK)
Bruce Gradkowski (OAK)
Dennis Dixon (PIT)
Billy Volek (SD)
Troy Smith (SF)
Kerry Collins (TEN)
Rex Grossman (WAS)


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Leült kicsit a topic. Tegnap nálunk járt Kaepernick a Nevada QB-ja.Laki
amíg az se biztos, hogy lesz szezon, elég nehéz pörögni... azért a draft közeledtével, vagy mondjuk egy megállapodással ez gondolom változni fog.

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Leült kicsit a topic. Tegnap nálunk járt Kaepernick a Nevada QB-ja.Laki
Szimpatikus, talán az "új 10es"?? 😉

http://www.youtube.com/watch?v=Jq1gL_Q-vO0 ----> 3:04nél érdekes 😛

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Leült kicsit a topic. Tegnap nálunk járt Kaepernick a Nevada QB-ja.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hasselbeck még talán az egyik legjobb a lehetséges verziók közülrezső
Na ne már, kezdőbe véletlenül se jöjjön! Akkora böszmék nem lehetünk, hogy Young se kell, meg a drafton se szerzünk QB-t, hanem hozunk egy veteránt... Cserepadra is kár lenne, akkor már inkább Collins. 😀Nandito
Hassi jó mentor lehet szerintem, én örülnék neki.Rajna
Senkit nem akarok megsérteni,de lássuk be, nem kell ide már egy vén f.... Csak tudják ott az okosok, hogy kit fognak húzni, van azért "választék" a,b,c opció.Jóhogy nem már Favre járókerettel még visszatér hozzánk 😂 A pályafutásával kapcsolatban le a kalappal de akkor is... 😊 Hasselbeck meg eldobálgat ott Seattleban 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Akkor itt van az előző QB-s dologra, még egy lehetőség, de nem fogtok neki örülni:

Hasselbeck Could Be On Titans' Radar
If the Seattle Seahawks cannot reach a contract extension with quarterback Matthew Hasselbeck, the 35-year old veteran could end up in Nashville, Jim Wyatt of The Tennessean reports. http://blogs.tennessean.com/titans/2011/03/10/road-blocks-could-eventually-lead-to-hasselbeck/Deny
Hasselbeck még talán az egyik legjobb a lehetséges verziók közülrezső
Na ne már, kezdőbe véletlenül se jöjjön! Akkora böszmék nem lehetünk, hogy Young se kell, meg a drafton se szerzünk QB-t, hanem hozunk egy veteránt... Cserepadra is kár lenne, akkor már inkább Collins. 😀Nandito
Hassi jó mentor lehet szerintem, én örülnék neki.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én szerintem a csapattársak is örülnének ha maradna VY, vele azért már mégis összeszoktak nem kell tanúlni. Ha marad VY ha nem mindenképpen várom hogy a támadójáték szinesebb legyen az ideinél. A spec. team marianival jóó, az offense is jó lenne egy jó QBval pl.: VY ismét, egyedül szerintem a védelmünk lett nagyon gázos itt nagyon szükség van a vérfrissítésre és ezt remélem az új edzői kar is látja!!
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Akkor itt van az előző QB-s dologra, még egy lehetőség, de nem fogtok neki örülni:

Hasselbeck Could Be On Titans' Radar
If the Seattle Seahawks cannot reach a contract extension with quarterback Matthew Hasselbeck, the 35-year old veteran could end up in Nashville, Jim Wyatt of The Tennessean reports. http://blogs.tennessean.com/titans/2011/03/10/road-blocks-could-eventually-lead-to-hasselbeck/Deny
Hasselbeck még talán az egyik legjobb a lehetséges verziók közülrezső
Na ne már, kezdőbe véletlenül se jöjjön! Akkora böszmék nem lehetünk, hogy Young se kell, meg a drafton se szerzünk QB-t, hanem hozunk egy veteránt... Cserepadra is kár lenne, akkor már inkább Collins. 😀

Music City Miracle
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Akkor itt van az előző QB-s dologra, még egy lehetőség, de nem fogtok neki örülni:

Hasselbeck Could Be On Titans' Radar
If the Seattle Seahawks cannot reach a contract extension with quarterback Matthew Hasselbeck, the 35-year old veteran could end up in Nashville, Jim Wyatt of The Tennessean reports. http://blogs.tennessean.com/titans/2011/03/10/road-blocks-could-eventually-lead-to-hasselbeck/Deny
Hasselbeck még talán az egyik legjobb a lehetséges verziók közül
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akkor itt van az előző QB-s dologra, még egy lehetőség, de nem fogtok neki örülni:

Hasselbeck Could Be On Titans' Radar
If the Seattle Seahawks cannot reach a contract extension with quarterback Matthew Hasselbeck, the 35-year old veteran could end up in Nashville, Jim Wyatt of The Tennessean reports. http://blogs.tennessean.com/titans/2011/03/10/road-blocks-could-eventually-lead-to-hasselbeck/
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Az nfl.com szerint Young szívesen maradna a csapatnál. Tudom, sokan nagyon szeretik itt, de valahogy jobban örülnék, ha az új stáb új QB-t hozna. Mondjuk Gabbert-et, nem tűnik rossznak.Nandito
Én örülnék, ha itt maradna, az más kérdés,hogy a vezetőség mit mondott... Kapna egy olyan évet,hogy bizonyítsa mit tud, ha ismét zűr lenne, vagy alul teljesítene akkor persze nincs más megoldás mint a távozás. Az új stáb meg jó lenne ha visszahozná a "sok" QB futást 😊 😛 Young erre úgy is kapható mint tudjuk. 😉pakesz
Clayton az espn-n írt egy nagyon érdekes dolgot, amin már én is gondolkodtam egy ideje: szerinte - s szerintem is - minél később lesz megegyezés, annál inkább kerülnek előnybe azok a csapatok, ahol az irányító személye nem kérdés (Manning, Brady, Rogers pl......). ezért felveti, hogy nekünk érdemes lesz elgondolkodni egy elhúzódó CBA-tárgyalás esetén azon, hogy Youngot mégse tegyük ki, mert egy új QB-nak OTA, meg minden nélkül, új játékostársakkal nagyon kevés esélye lenne a jó szereplésre.
Fisher kirúgása után Reinfeldték gyorsan igyekeztek leszögezni, hogy nem változott a Younggal kapcsolatos szándék, ugyanakkor néhány nappal, héttel később kijelentették, hogy elsősorban a trade-en gondolkodnak, éppen ezért nem fognak kapkodni a kirúgásával. Ez nekem már akkor arra utalt, hogy várnak a CBA-ra, s benne van a pakliba, hogy Young valahogy mégis maradni fog. VY hétfői nyilatkozata arra utal, hogy vmit tud, amit mi nem, mert ha visszaemlékeztek Fish menesztése után még egyértelműen azt mondta, hogy szerinte nem változik semmi, s új csapathoz fog menni.
Na ennyi - tudjátok, hogy én örülnék ha maradna, többekkel ellentétben én sajnos nem látok olyat, akivel nála jobban menne majd a támadógépezet (se Palmert, se Ortont, és különösen nem Kolbot) - a drafton pedig nem tudunk olyat húzni, aki egyből szuper kezdő lehetne, vagy mondjuk közepes,...
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Az nfl.com szerint Young szívesen maradna a csapatnál. Tudom, sokan nagyon szeretik itt, de valahogy jobban örülnék, ha az új stáb új QB-t hozna. Mondjuk Gabbert-et, nem tűnik rossznak.Nandito
Én örülnék, ha itt maradna, az más kérdés,hogy a vezetőség mit mondott... Kapna egy olyan évet,hogy bizonyítsa mit tud, ha ismét zűr lenne, vagy alul teljesítene akkor persze nincs más megoldás mint a távozás. Az új stáb meg jó lenne ha visszahozná a "sok" QB futást 😊 😛 Young erre úgy is kapható mint tudjuk. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Az nfl.com szerint Young szívesen maradna a csapatnál. Tudom, sokan nagyon szeretik itt, de valahogy jobban örülnék, ha az új stáb új QB-t hozna. Mondjuk Gabbert-et, nem tűnik rossznak.

Music City Miracle
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tehát akkor itt a teljes edzői kar. Hát nem a legjobb összeállítás amit választhattunk volna, de ez lett és várjuk az eredményeket!::

Mike Munchak Head Coach
Chris Palmer Offensive Coordinator
Jerry Gray Defensive Coordinator
Dave McGinnis Senior Assistant Coach
Steve Watterson Assistant Head Coach/Strength & Conditioning
Frank Bush Linebackers
Dowell Loggains Quarterbacks/Passing Game
Alan Lowry Special Teams
Bruce Matthews Offensive Line
Chet Parlavecchio Special Teams Assistant
Dave Ragone Wide Receivers
Marcus Robertson Secondary
Tracy Rocker Defensive Line
Jim Skipper Running Backs
Arthur Smith Defensive Assistant/Quality Control
Art Valero Offensive Line Assistant
John Zernhelt Tight Ends
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Végre van játékosokkal kapcsolatos hír! Csak egyelőre hiába fordítgatom guglival, nem áll össze a kép, hogy akkor ez most jó, vagy nem jó nekünk! Valaki segítsen értelmezni, itt a link: http://www.titansonline.com/news/article-1/Titans-Tender-Seven-Players-as-Restricted-Free-Agents/bd3ebc9b-08d1-4916-ab9b-202f9d2badd2Nandito
Tennessee Titans

Patrick Bailey, LB (3); Right of First Refusal, $1.2M
Jacob Ford, DE (4); Second-Round*, $1.91M
Ahmard Hall, FB (5); Right of First Refusal, $1.325M (est.)
LeRoy Harris, G (4); Second-Round*, $1.91M
Michael Otto, T (3); Original Round (7th), $1.2M
Tim Shaw, LB (3); Original Round (5th), $1.2M
Stephen Tulloch, LB (5); First-Round*, $3.542M (est.)

A lényeg Tulloch 1. körös tendert, Harris 2-at kapott, Hallnál pedig jogunk van először szerződtetni. Ezek szerint Fordot is meg akarjuk tartani, 2. kört senki nem fog érte adni.egozo
Jó, akkor ezeket a lépéseket pozitívnak tartom! 😊 Ford játéka tetszett, örülök, hogy értékesnek tartjuk. Remélem a folytatásban is hasonló, vagy még jobb híreket kapunk!

Music City Miracle
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Végre van játékosokkal kapcsolatos hír! Csak egyelőre hiába fordítgatom guglival, nem áll össze a kép, hogy akkor ez most jó, vagy nem jó nekünk! Valaki segítsen értelmezni, itt a link: http://www.titansonline.com/news/article-1/Titans-Tender-Seven-Players-as-Restricted-Free-Agents/bd3ebc9b-08d1-4916-ab9b-202f9d2badd2Nandito
Tennessee Titans

Patrick Bailey, LB (3); Right of First Refusal, $1.2M
Jacob Ford, DE (4); Second-Round*, $1.91M
Ahmard Hall, FB (5); Right of First Refusal, $1.325M (est.)
LeRoy Harris, G (4); Second-Round*, $1.91M
Michael Otto, T (3); Original Round (7th), $1.2M
Tim Shaw, LB (3); Original Round (5th), $1.2M
Stephen Tulloch, LB (5); First-Round*, $3.542M (est.)

A lényeg Tulloch 1. körös tendert, Harris 2-at kapott, Hallnál pedig jogunk van először szerződtetni. Ezek szerint Fordot is meg akarjuk tartani, 2. kört senki nem fog érte adni.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Végre van játékosokkal kapcsolatos hír! Csak egyelőre hiába fordítgatom guglival, nem áll össze a kép, hogy akkor ez most jó, vagy nem jó nekünk! Valaki segítsen értelmezni, itt a link: http://www.titansonline.com/news/article-1/Titans-Tender-Seven-Players-as-Restricted-Free-Agents/bd3ebc9b-08d1-4916-ab9b-202f9d2badd2Nandito
az RFA tenderről itt írtunk http://www.bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=525

több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Végre van játékosokkal kapcsolatos hír! Csak egyelőre hiába fordítgatom guglival, nem áll össze a kép, hogy akkor ez most jó, vagy nem jó nekünk! Valaki segítsen értelmezni, itt a link: http://www.titansonline.com/news/article-1/Titans-Tender-Seven-Players-as-Restricted-Free-Agents/bd3ebc9b-08d1-4916-ab9b-202f9d2badd2

Music City Miracle
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Kern aláírt 4 évreHöri
Punterhez képest elég jó feltételekkel. 5,2 milkó, ebből 2,1 garantált.egozo
A további években is így teljesít, mint az elmúlt szezonban, akkor minden bizonnyal megérte. Szerintem jól van ez így, egy jó puntert amúgy sem könnyű helyettesíteni. 😊 Két jó WR lehet a csapatodban, de 2 tuti punter... (2 penge QB sem 😛 )

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Kern aláírt 4 évreHöri
Punterhez képest elég jó feltételekkel. 5,2 milkó, ebből 2,1 garantált.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kern aláírt 4 évre

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát én remélem, hogy egy VY-hez hasonló kvalitású QB jön mert szerettem én is a játékát. színesebb volt tőle az egész támadó szekció! Ilyennek kell majd lennünk a jövőben is. Színesíteni a támadásokat és sokkal kiszámíthatatlanabbnak lenni, mint most voltunk. A D alapjából most jó lenne egy két új emberkével erősítésnek, de ha elmennek a jók mint Babin és Tulloch akkor bajban leszünk.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Needek: QB, DE, ILB, CB, DT, LG igaz? 😊Laki
QB-t valahogy meg kell oldani, draft, vagy FA, vagy ami nem lesz de nekem a legszimpatikusabb VY 😀
A védekező fal szerintem nem need, ha meg tudjuk tartani a meglévőket. Tavaly kaptak egy első kört, Morgan idén kezdő kell, hogy legyen. Bár abban igazad van, hogy Fat Al távozása óta, olyan se íze se bűze DL-ünk van, nincs aki fazont szabna nekik. De ilyen játékost nagyon nehéz találni.
Ilyen a támadó fal is. Mawae lehet, hogy nem volt már tökéletes,de a fal mindenképpen jobb volt tőle. Valami erősítést én is el tudnék itt képzelni.
MLB-ben meg kell tartani Tullochot, csak melléje kellene valami normális coveragéhoz is értő OLB.
CB-nél az a helyzet, hogy lassan Verner lesz a legjobb, Finnegan tavalyi formáját elnézve, de ő meg irtózatosan lassú. Úgyhogy ezzel egyetértek, de erre a squadra már évek óta ráférne az erősítés, mégsem történt semmi, Fishernek ez igen nagy hibája volt, reméljük majd most.
Viszont egy allround TE nem ártana. De ezzel a véleménnyel biztos megint egyedül maradok 😉egozo
Én qb poszton továbbra is Newtonra szavazok mert VY játéka nekem személy szerint nagyon tetszett ezért jöhetne egy hasonló playa, Mallet sem rossz őt is el tudnám képzelni.
Nem akarom az ördögöt a falra festeni de sztem se Babin, se Tulloch nem fog maradni, ezrt kell a D-line erősítése DT kel mert azért a 2. évében Marks nem hiszem hogy annyira erős tud majd lenni, hogy Jason Jones mellett kemény legye a DT poszt, ha nem is első körben de kell oda valaki.
Az első körben remélem a QB posztot oldjuk meg. Newton, Mallet, Gabbert, Locker mind-mind jók lennének szerintem a posztra.Laki
Cam Newtont nagyon pedzegetik, hogy viszi 1/1-ben a Panters. És ha nem, akkor is az elöttünk draftolók többsége hadilábon áll irányítokkal.
Ha nem maradnak - Babin és Tulloch - az nagy probléma lenne. Elég nehéz lenne a pótlásuk. Marksnak egyébként már a harmadik éve lesz, de ott van még Brown pl, meg Ball, Hayes DE-ben, rushra Ford, és speciel nekem Douglas is nagyon bejött az utolsó pár meccsen. Teljesen igazad van benne, hogy elsősorban az irányítókérdést kell megoldani, mert az az alap.
Egy dologról az előbb elfelejtkeztem: Hope-nak meg kéne találnunk az utódát...
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Needek: QB, DE, ILB, CB, DT, LG igaz? 😊Laki
QB-t valahogy meg kell oldani, draft, vagy FA, vagy ami nem lesz de nekem a legszimpatikusabb VY 😀
A védekező fal szerintem nem need, ha meg tudjuk tartani a meglévőket. Tavaly kaptak egy első kört, Morgan idén kezdő kell, hogy legyen. Bár abban igazad van, hogy Fat Al távozása óta, olyan se íze se bűze DL-ünk van, nincs aki fazont szabna nekik. De ilyen játékost nagyon nehéz találni.
Ilyen a támadó fal is. Mawae lehet, hogy nem volt már tökéletes,de a fal mindenképpen jobb volt tőle. Valami erősítést én is el tudnék itt képzelni.
MLB-ben meg kell tartani Tullochot, csak melléje kellene valami normális coveragéhoz is értő OLB.
CB-nél az a helyzet, hogy lassan Verner lesz a legjobb, Finnegan tavalyi formáját elnézve, de ő meg irtózatosan lassú. Úgyhogy ezzel egyetértek, de erre a squadra már évek óta ráférne az erősítés, mégsem történt semmi, Fishernek ez igen nagy hibája volt, reméljük majd most.
Viszont egy allround TE nem ártana. De ezzel a véleménnyel biztos megint egyedül maradok 😉egozo
Én qb poszton továbbra is Newtonra szavazok mert VY játéka nekem személy szerint nagyon tetszett ezért jöhetne egy hasonló playa, Mallet sem rossz őt is el tudnám képzelni.
Nem akarom az ördögöt a falra festeni de sztem se Babin, se Tulloch nem fog maradni, ezrt kell a D-line erősítése DT kel mert azért a 2. évében Marks nem hiszem hogy annyira erős tud majd lenni, hogy Jason Jones mellett kemény legye a DT poszt, ha nem is első körben de kell oda valaki.
Az első körben remélem a QB posztot oldjuk meg. Newton, Mallet, Gabbert, Locker mind-mind jók lennének szerintem a posztra.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Needek: QB, DE, ILB, CB, DT, LG igaz? 😊Laki
QB-t valahogy meg kell oldani, draft, vagy FA, vagy ami nem lesz de nekem a legszimpatikusabb VY 😀
A védekező fal szerintem nem need, ha meg tudjuk tartani a meglévőket. Tavaly kaptak egy első kört, Morgan idén kezdő kell, hogy legyen. Bár abban igazad van, hogy Fat Al távozása óta, olyan se íze se bűze DL-ünk van, nincs aki fazont szabna nekik. De ilyen játékost nagyon nehéz találni.
Ilyen a támadó fal is. Mawae lehet, hogy nem volt már tökéletes,de a fal mindenképpen jobb volt tőle. Valami erősítést én is el tudnék itt képzelni.
MLB-ben meg kell tartani Tullochot, csak melléje kellene valami normális coveragéhoz is értő OLB.
CB-nél az a helyzet, hogy lassan Verner lesz a legjobb, Finnegan tavalyi formáját elnézve, de ő meg irtózatosan lassú. Úgyhogy ezzel egyetértek, de erre a squadra már évek óta ráférne az erősítés, mégsem történt semmi, Fishernek ez igen nagy hibája volt, reméljük majd most.
Viszont egy allround TE nem ártana. De ezzel a véleménnyel biztos megint egyedül maradok 😉