Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Miért járna? 2. kör elején simán jó, fasza pick.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ide is jár a Seahawks sapka 😀
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
VY nagy valószínűséggel nem lesz már idén, bár még a csapat tagja. Collins tudjuk milyen, ha neki kellene vinnie csapatot, nem képes rá, ráadásul szerződése sincs 2011-re. Rusty Smith ha lehet, még annál is kevesebbre képes. Simms Fa, de végül is mindegy, hogy ott ül-e a kispadon, vagy sem, semmi köze ehhez a sporthoz. Mindezzel azt szeretném mondani, hogy az egész csapat sorsa ennek a QB-hoz képest alacsony srácnak a kezében van. Nagy mértékű égi segítség kell ahhoz, hogy jövőre kicsit jobb évünk legyen, mint idén. Igazából nem nagyon hiszek benne. De...
De most Lockernek kell szurkolnunk, úgy ahogy eddig VY-nek szorítottunk, egyszerűen azért mert Ő az irányítónk. És adja a sors, hogy minél előbb igazából az legyen, mert semmi kedvem még egyszer Collins papit nézegetni, ahogy Amano lábai között turkál. 😛
Ha kicsit észhez térnének ott Nashville-ben a Baptist Park környékén azok, akiknek a szava számít is, és nem csak locsognak, mint mi itt, akkor VY-vel kitöltetnék legalább ezt az egy megmaradt évét, és közben kiderülne, hogy valóban akkora nagy fogás-e ez a Locker kölyök, mint amekkorának tarják. Ha nem, legalább lenne megint egy VY, akit vissza lehet zavarni a pályára, hogy mennyé fiam, oszt mencsé nekünk meg még utoljára egy évet... Tudom sokat keresne, (8,5 milkó+bónusz) de nem hiszem hogy többet, mint amennyi veszteség lenne, ha megint egy előző évhez hasonló borzasztó szezont produkálunk.
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Ha még valaki nem látta volna. 😊

http://www.youtube.com/watch?v=HoNPe04bsSY

Music City Miracle
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Mindenesetre, sok sikert kívánok neki, na meg, hogy sikeres legyen a Titanssel. Meglátjuk mit alakít. 😉 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hajrá Jake!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Ne legyetek ennyire negatívak, más fórumokon (konkrétan a draftcountdown fórumán) a Titans szurkolók örülnek Lockernek, és főleg annak, hogy nem Gabbert jött.
Leader a pályán és azon kívül, tud futni, jól mozog, és mozgás közben nagyon pontos, valóban a zsebből passzoláson kell egy kicsit javítani (bár nézzétek meg Favre milyen mutatót csinált egyetemen), és szerintem megvan a franchise QBtek.tenorx
- Ez a leader a pályán, meg azon kívül bla-bla kicsit kezd engem fárasztani, de tényleg. és ne vedd ezt személyeskedésnek. Éppen Palmert és Munchak szavait olvasgattam, s nagyjából ők is el vannak ájulva a vezetői képességeitől, meg hogy milyen jó gyerek. Tényleg örülök, hajrá, csak az a bajom, hogy baromi jó leader a Collins is, Fisherék oda voltak érte, de a 2008-as szezont leszámítva, amikor más dolga nem volt, csak hogy 5-10 yardokra pontosan elpasszolgasson minden harmadik playnél, egyetlen más szezonban sem tudta GYŐZELEMRE VEZETNI a csapatot, olyankor amikor mondjuk nem volt brutál védelmünk, még úgy sem, hogy neki 2006 néhány meccsét leszámítva nem kellett a Titansben összeomló Ofal mögött játszania. Az, hogy jó srác, meg jó leader még nagyon kevés, legyen jó játékos, s legfőképp győztes alkat - márpedig azt sehol nem olvasom, hogy annak tűnt volna eddigi pályafutása során. Persze nem a legjobb Egyetemen volt, de hát azért könyörgöm.. egyetlen szezonban sem bírt 50x százaléknál pontosabban passzolni, asszem 7 győzelem 5 vereség volt a 2010-es mérleg, s ez volt talán a legjobb éve. Kurt Warner az NFL Networkon végighallgatta Mora ömlengését Locker kiváló vezetői képességeiről, majd udvariasan jelezte, hogy ez tényleg így van, de ha valaki az egyetemen nem bírt pontosan passzolni, akkor az, hogy a bánatba fog majd egy jóval magasabb szinten!!
- Most nem arról van szó, hogy mindenáron Vince-t akarnám vissza, mert olyan csapatban nem lehet jó, ahol az edzők nem kérnek belüle, és fordítva - nekem az a bajom, hogy azt érzem, a valós képességek helyett tényleg az volt a döntő érv a választásnál, hogy totális ellentéte legyen az újonc Youngnak, egy olyan JÓ SRÁC
- még egy dolog, sajnos én sehol nem azt olvasom, hogy Lockernek KICSIT kéne javulnia a zsebből, hanem inkáb azt, hogy ott szar, ami óriási különbség
Persze, ahogy már írtam, legyen ő a franchise QB, és bizonyítsa be, hogy feleslegesen károgtam!!!!!!!!!!!!!!!!!! őszintén kívánom
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Ne legyetek ennyire negatívak, más fórumokon (konkrétan a draftcountdown fórumán) a Titans szurkolók örülnek Lockernek, és főleg annak, hogy nem Gabbert jött.
Leader a pályán és azon kívül, tud futni, jól mozog, és mozgás közben nagyon pontos, valóban a zsebből passzoláson kell egy kicsit javítani (bár nézzétek meg Favre milyen mutatót csinált egyetemen), és szerintem megvan a franchise QBtek.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
http://espn.go.com/video/clip?id=6362278

Szimpatikus, ahogy elöbb még azt sem tudja, hogy miért nem lát, utána meg azt kérdezi, hogy megcsinálta e a first downt.

A VY Nr 1. bust meg nevetséges az ő Titansos sorsának legalább akkora kerékkötője volt a bajuszkirály, mint saját maga. Meg ugye volt Ő ROY és ProBowl játékos, meg egyszer kétszer megmentette a csapatot az ilyen évektől, mint a tavalyi. Pacmant szintén nevetséges 2. helyre tenni. Ha lett volna egy edző aki tudja kezelni, ma kb Bailey-vel egy szinten emlegetnénk.egozo
Már hiányoltalak!! Látom, hozzám hasonlóan te sem vagy elragadtatva!!
Arról a TOP 10 Bustos listára meg szót sem érdemes fecsérelnirezső
Itt vagyok, csak haragszom rájuk, mert nem tudnak megegyezni, és mi szívunk miatta. 😀
Igazából nagyon jól tudod, hogy kit látnék szívesen ősszel a center mögött. Senki mástól nem lennék elragadtatva. 😉egozo
Vince majd máshol fog meccseket nyerni, sajnos - a legnagyobb baj, hogy nem tudom, nálunk ki fog, vagy fog-e egyáltalán bárki is.
Olvasgatom a véleményeket a Lockeres választásról, s szinte minden anyagnak a kicsengése, hogy nem értik, ezt miért kellett - Ha belegondolok, hogy a köve szezonban Collins-Smith-Locker lesz a QB-kínálat, futkoz a hátamon a hideg. Képzelem, CJ-ék fejében mi játszódhat most le!!!!!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
http://espn.go.com/video/clip?id=6362278

Szimpatikus, ahogy elöbb még azt sem tudja, hogy miért nem lát, utána meg azt kérdezi, hogy megcsinálta e a first downt.

A VY Nr 1. bust meg nevetséges az ő Titansos sorsának legalább akkora kerékkötője volt a bajuszkirály, mint saját maga. Meg ugye volt Ő ROY és ProBowl játékos, meg egyszer kétszer megmentette a csapatot az ilyen évektől, mint a tavalyi. Pacmant szintén nevetséges 2. helyre tenni. Ha lett volna egy edző aki tudja kezelni, ma kb Bailey-vel egy szinten emlegetnénk.egozo
Már hiányoltalak!! Látom, hozzám hasonlóan te sem vagy elragadtatva!!
Arról a TOP 10 Bustos listára meg szót sem érdemes fecsérelnirezső
Itt vagyok, csak haragszom rájuk, mert nem tudnak megegyezni, és mi szívunk miatta. 😀
Igazából nagyon jól tudod, hogy kit látnék szívesen ősszel a center mögött. Senki mástól nem lennék elragadtatva. 😉
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
http://espn.go.com/video/clip?id=6362278

Szimpatikus, ahogy elöbb még azt sem tudja, hogy miért nem lát, utána meg azt kérdezi, hogy megcsinálta e a first downt.

A VY Nr 1. bust meg nevetséges az ő Titansos sorsának legalább akkora kerékkötője volt a bajuszkirály, mint saját maga. Meg ugye volt Ő ROY és ProBowl játékos, meg egyszer kétszer megmentette a csapatot az ilyen évektől, mint a tavalyi. Pacmant szintén nevetséges 2. helyre tenni. Ha lett volna egy edző aki tudja kezelni, ma kb Bailey-vel egy szinten emlegetnénk.egozo
Már hiányoltalak!! Látom, hozzám hasonlóan te sem vagy elragadtatva!!
Arról a TOP 10 Bustos listára meg szót sem érdemes fecsérelni
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
http://espn.go.com/video/clip?id=6362278

Szimpatikus, ahogy elöbb még azt sem tudja, hogy miért nem lát, utána meg azt kérdezi, hogy megcsinálta e a first downt.

A VY Nr 1. bust meg nevetséges az ő Titansos sorsának legalább akkora kerékkötője volt a bajuszkirály, mint saját maga. Meg ugye volt Ő ROY és ProBowl játékos, meg egyszer kétszer megmentette a csapatot az ilyen évektől, mint a tavalyi. Pacmant szintén nevetséges 2. helyre tenni. Ha lett volna egy edző aki tudja kezelni, ma kb Bailey-vel egy szinten emlegetnénk.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Bent lett volna? A Jacksonville kiszemeltje is ő volt. Emellett ha őt nézte ki a vezetőség nem szabad kockáztatni letradeddel.tenorx
Én úgy gondolom bent lett volna, igen, de ennek már nincs jelentősége
ahogy olvasom Palmer nagyon odavan a srácért, aki ugyan csak 55 százalékban tudta passzait célba juttatni tavaly, de ez főként a gyenge támadófalnak és a lyukas kezű elkapóknak volt köszönhető (ezt Kuharskytól olvasom, ami azért érdekes, mert 2007-ben egyszer sem írt le ilyeneket, pedig ugye valamelyest még emlékszünk arra a szezonra). Ahogy odát írják a cél az anti-Vince Young megszerzése volt, s ő benne találtuk ezt meg (Palmer azt mondta, új idők jönnek, s olyan QB-nk lesz aki először érkezik és utoljára megy el a stadionból - Rusty Smith is elsőként jött és utolsóként ment a Houston elleni meccset megelőző héten) .
Rajnának egyébként valszeg igaza van abban, hogy semmivel sem nagyobb bustesélyes mint Newton, vagy Gabbert, de azt egyelőre nehezen tudom eldönteni, hogy ez jó, vagy rossz!
Azt azért leszögezném, mielőtt nagyon félreérthető leszek, hogy tényleg szorítok azért, hogy Locker beválljon, ő legyen a franchise QB, aki majd messzire repít minket, (természetesen nem gondolom, hogy Rustyval egy szinten kéne emlegetni).
- Azért abban nagyon bízom, hogy ma két jó védőt szerzünk a drafton, mert ha nem, akkor tényleg nagyon morcos leszek...
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Bízzunk a szakvezetésben, hogy jó döntést hozott, és közben mindenkinek, így nekünk is nagy türelemre lesz szükségünk. Ha mély vízbe dobják, és kiderül, nem tud úszni, az senkinek sem lesz jó. Egy év tanulási idő még beleférhet, mert valószínűleg Munchakéknek is kell annyi idő, hogy rendbe tegyék a csapatot.

Music City Miracle
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Bent lett volna? A Jacksonville kiszemeltje is ő volt. Emellett ha őt nézte ki a vezetőség nem szabad kockáztatni letradeddel.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Jó lesz?????????? Mikor?????????? - persze, legyen jó, nagyon drukkolok, hogy jól menjünk vele. Kirwan rövid elemzése azért engem elkeserít: szerinte 1-2 évig még nem lesz az a szint, s jöjjön Collins...
Szóval nem tudom, nem vagyok elájulva, és akkor még finoman fogalmaztam. Ha ennyire Lockert akartuk, akkor legalább letrade-elhettünk volna, mert Locker néhány pickkel később is bőven bent lett volna, s legalább még szerezhettünk volna választási jogot
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Lehet reménykedni, hogy én tippeltem legjobban: http://bowlhu.blog.hu/2011/04/20/2016_ot_ev_mulva

😊
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Hát maradjunk abban, hogy Munchakék beszélgettek mindenkivel/megnéztek mindenkit aki szóba jöhetett és ő volt a legszimpibb jelölt. Igazából sokkal nagyobb bustesélye nincs, mint akár newtonnak akár Gabbertnek akár Pondernek. Jó helyzetben van emrt van fala, jó futása és tűrhető elkapói is. Muszáj benne bízni...

több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
http://www.youtube.com/watch?v=zWqU3VXIJY4

amikor először láttuk az ESPN-en az egész Gruden QB camp-es összeállítást már őt mondta az asszony és azóta én se bánom. jó lesz.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
IN LOCKER WE TRUST!
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 974
Locker.

Woao. Gabbert-t vártam..ahhoz képest, hogy volt aki Gabbert-t 1/1re jósolta...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Hejjjj!!! 😊
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
RT @glennonsports: Nugget of the moment: ESPN's Schefter says he thinks Gabbert will be available to #Titans at No. 8.Laki
Bár úgy lenne, hogy akkor még választható lenne! 😊 Nem várom meg a hajnalt, de reggel az első dolgom lesz megnézni, hogyan alakult a draft.

Music City Miracle
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 974
A nagyokosok szerint; ezt csak én nem gondolom így? 😮
Top 10 Busts:

#10 Shad Meier
#9 Tyrone Calico
#8 Ben Troupe
#7 Courtney Roby
#6 Paul Williams
#5 Kevin Dyson
#4 Chris Henry
#3 Andre Woolfolk
#2 Adam Jones
#1 Vince YoungLaki
számomra rejtély, hogy Pacman h lehetett 1st round. VY meg.. voltak jó megmozdulásai, de annyira nem ismerem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
RT @glennonsports: Nugget of the moment: ESPN's Schefter says he thinks Gabbert will be available to #Titans at No. 8.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."