Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
A nagyokosok szerint; ezt csak én nem gondolom így? 😮
Top 10 Busts:

#10 Shad Meier
#9 Tyrone Calico
#8 Ben Troupe
#7 Courtney Roby
#6 Paul Williams
#5 Kevin Dyson
#4 Chris Henry
#3 Andre Woolfolk
#2 Adam Jones
#1 Vince Young


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Mi ez a punnyadás srácok? Mit szóltok a pletykákhoz, hogy a stáb annyira csípi elvileg Lockert, hogy akár 8.ként behúzhatjátok?tenorx
Én továbbra is Gabbert-fogást várok! 😊 Ha előttünk kiválasztják, akkor legyen Fairley, míg QB esetén inkább Kaepernick.

Music City Miracle
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Sajnos a tudorok szerint ez a draft pont azon a két poszton gyengébb a szokásosnál, ahova nekünk a QB mellett a legjobban kellene ember szerintem - mégpedig a safety és a LB pozíciókba. Szép és jó, hogy erősítjük a falunkat, ami azért egy egészséges Tony Brownnal és Derrick Morgannel egyáltalán nem lenne rossz amúgy sem, de a LB-sorunkba kis túlzással mindhárom embert ki lehetne cserélni, Hope pedig annyira gyenge volt tavaly, hogy arra szavak is alig vannak. Persze vmikor lesz majd FA is, meg talán szerencsével elkaphatunk egy olyan safety-t meg LB-t a hátsó körökben is aki(k) Finnegan szintű erősítést jelenthetnek majd, de azért nem vagyok nyugodt...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jah, írták mindkettőről.
Nagy a köd még 😊
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Mi ez a punnyadás srácok? Mit szóltok a pletykákhoz, hogy a stáb annyira csípi elvileg Lockert, hogy akár 8.ként behúzhatjátok?tenorx
Én Daltonról olvastam ugyanezt.... Meg azt is, hogy ha nem QB.t húzunk nyolcadiknak akkor feltrade-elünk az első kör végére egy QB-ért.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Mi ez a punnyadás srácok? Mit szóltok a pletykákhoz, hogy a stáb annyira csípi elvileg Lockert, hogy akár 8.ként behúzhatjátok?
több mint 13 éve
Druid Tennessee Titans 602
http://www.nfl.com/schedules/interactive?module=HP_cp3#/team=TEN
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gabbert biztosan nem lesz bent nyolcadikra és Newton sem rezső
Hát én ezt nem merném így kijelenteni.
Könnyen lehet,hogy mindkettő benn lesz még akkor.

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
CJ nagyon szeretné, ha Vince maradna, vagy ha nem, akkor Cam Newton jönne hozzánk, mert olyan mint Vince...rezső
Ha új irányító, akkor inkább Gabbert! Nálam Fairley-vel szemben is elsőbbséget élvez, ha benn lesz, mire mi jövünk a drafton, akkor remélem őt húzzuk be első körbe.Nandito
Gabbert biztosan nem lesz bent nyolcadikra és Newton sem - szal marad Fairley, legalábbis remélem, hogy ő még ott lesz, a második körben meg talán Locker, vagy vmi másik QB
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
CJ nagyon szeretné, ha Vince maradna, vagy ha nem, akkor Cam Newton jönne hozzánk, mert olyan mint Vince...rezső
Ha új irányító, akkor inkább Gabbert! Nálam Fairley-vel szemben is elsőbbséget élvez, ha benn lesz, mire mi jövünk a drafton, akkor remélem őt húzzuk be első körbe.

Music City Miracle
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
CJ nagyon szeretné, ha Vince maradna, vagy ha nem, akkor Cam Newton jönne hozzánk, mert olyan mint Vince...rezső
Nem csak CJ van így ezzel... 😛 😉 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
CJ nagyon szeretné, ha Vince maradna, vagy ha nem, akkor Cam Newton jönne hozzánk, mert olyan mint Vince...
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Egy Philly oldalon találtam:
Cops Do What Ellis Hobbs Couldn't, Catch Kenny Britt. 😀
http://www.nfl.com/gamecenter/2010102408/2010/REG7/eagles@titans/watch
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Jobb is ha nem lesz szezon, jövő őszre csak kiengedik 😀
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
'nyád


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
kenny britt sitten.

túl gyorsan közlekedett, kiszúrták a zsaruk, ő megpróbálta lerázni őket 😀 nem sikerült
http://www.youtube.com/watch?v=CtwJvgPJ9xwHöri
fasza
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kenny britt sitten.

túl gyorsan közlekedett, kiszúrták a zsaruk, ő megpróbálta lerázni őket 😀 nem sikerült
http://www.youtube.com/watch?v=CtwJvgPJ9xw

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Sziasztok. Nem nagyon van mostanában miről írni, csak a mock draftok repkednek a levegőben jobbról balra. Ezzel kapcsolatban viszont érdekelne, hogy mit gondoltok arról, hiogy szinte mindenki szerint Fairley bent lesz, amikor mi jövünk az első körben, és le is csapunk rá!!
Számomra nem kérdés, hogy ha bent lesz, akkor el kell vinni, inkáb azaz érdekes, hogy én korábban meg voltam győződve arról, hogy az első hétből vki biztosan kiválasztja...
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Egyébként az idei FA QB-k
PM (IND)
Mike Vick (PHI)
Brett Favre (MIN)
Seneca Wallace (CLE)
Matt Hasselback (SEA)
Matt Moore (CAR)
Alex Smith (SF)
Matt Leinart (HOU)
Marc Bulger (BAL)
Todd Collins (CHI)
Caleb Hanie (CHI)
Brady Quinn (DEN)
Drew Stanton (DET)
Trent Edwards (JAC)
Luke McCown (JAC)
Brodie Croyle (KC)
Chad Pennington (MIA)
Tyler Thigpen (MIA)
Tarvaris Jackson (MIN)
Jim Sorgi (NYG)
Kellen Clemens (NYJ)
Kyle Boller (OAK)
Bruce Gradkowski (OAK)
Dennis Dixon (PIT)
Billy Volek (SD)
Troy Smith (SF)
Kerry Collins (TEN)
Rex Grossman (WAS)


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Leült kicsit a topic. Tegnap nálunk járt Kaepernick a Nevada QB-ja.Laki
amíg az se biztos, hogy lesz szezon, elég nehéz pörögni... azért a draft közeledtével, vagy mondjuk egy megállapodással ez gondolom változni fog.

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Leült kicsit a topic. Tegnap nálunk járt Kaepernick a Nevada QB-ja.Laki
Szimpatikus, talán az "új 10es"?? 😉

http://www.youtube.com/watch?v=Jq1gL_Q-vO0 ----> 3:04nél érdekes 😛

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Leült kicsit a topic. Tegnap nálunk járt Kaepernick a Nevada QB-ja.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hasselbeck még talán az egyik legjobb a lehetséges verziók közülrezső
Na ne már, kezdőbe véletlenül se jöjjön! Akkora böszmék nem lehetünk, hogy Young se kell, meg a drafton se szerzünk QB-t, hanem hozunk egy veteránt... Cserepadra is kár lenne, akkor már inkább Collins. 😀Nandito
Hassi jó mentor lehet szerintem, én örülnék neki.Rajna
Senkit nem akarok megsérteni,de lássuk be, nem kell ide már egy vén f.... Csak tudják ott az okosok, hogy kit fognak húzni, van azért "választék" a,b,c opció.Jóhogy nem már Favre járókerettel még visszatér hozzánk 😂 A pályafutásával kapcsolatban le a kalappal de akkor is... 😊 Hasselbeck meg eldobálgat ott Seattleban 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Akkor itt van az előző QB-s dologra, még egy lehetőség, de nem fogtok neki örülni:

Hasselbeck Could Be On Titans' Radar
If the Seattle Seahawks cannot reach a contract extension with quarterback Matthew Hasselbeck, the 35-year old veteran could end up in Nashville, Jim Wyatt of The Tennessean reports. http://blogs.tennessean.com/titans/2011/03/10/road-blocks-could-eventually-lead-to-hasselbeck/Deny
Hasselbeck még talán az egyik legjobb a lehetséges verziók közülrezső
Na ne már, kezdőbe véletlenül se jöjjön! Akkora böszmék nem lehetünk, hogy Young se kell, meg a drafton se szerzünk QB-t, hanem hozunk egy veteránt... Cserepadra is kár lenne, akkor már inkább Collins. 😀Nandito
Hassi jó mentor lehet szerintem, én örülnék neki.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én szerintem a csapattársak is örülnének ha maradna VY, vele azért már mégis összeszoktak nem kell tanúlni. Ha marad VY ha nem mindenképpen várom hogy a támadójáték szinesebb legyen az ideinél. A spec. team marianival jóó, az offense is jó lenne egy jó QBval pl.: VY ismét, egyedül szerintem a védelmünk lett nagyon gázos itt nagyon szükség van a vérfrissítésre és ezt remélem az új edzői kar is látja!!