Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Reinfeldt nyilatkozott a játékosokról. Ami a legfontosabb, Moss maradását nem hiszi, és tervezik Tulloch marasztalását. 😀 Azt viszont nem teljesen értem, Collins-szal mi lesz.

Music City Miracle
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
I'm thinking back to the three years Chris Palmer -- Tennessee's new offensive coordinator under coach Mike Munchak -- coached Eli Manning with the Giants, 2007 through 2009. When Palmer arrived, Manning had completed three seasons in the NFL. Three inaccurate seasons, with a completion percentage of just 54.0. In camp, Palmer set up flags at different distances and had Manning throw quickly to try to hit the flags. Maybe it was play-calling, maybe it was simple NFL maturations, and maybe a little bit was the flags, but in Palmer's three years with Manning, his completion rate rose from 56.1 in 2007 to 60.3 and 62.3 the following two years.

A teljes cikket elolvashatjátok itt: http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/peter_king/05/08/mmqb/index.html?sct=nfl_t11_a0


In Locker We Trust :cool:
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Ez a Tommy Campbell nevű corner, akit utolsóra húztunk akár még Finnegan szintű választás is lehet, ha egy kicsit összeszedi magát fejben. Ahogy olvastam, magas és gyors mint az ítélet (a combine-on 4.31 és 4.33 mp-et futott 40 yardon), csak nem tanult, aztán három év alatt két egyetemről is kivágták, elment portásnak a pittsburgh-i reptérre, majd valami divizió 2-es egyetemi csapatnál kapott még egy esélyt, most meg tőlünk - milyen szép lenne...rezső
Ő az? http://www.imdb.com/title/tt0815236/ 😊

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Megnéztétek már ezt a 20 perces bemutató/interjút Lockerről?
http://www.titansonline.com/media-center/videos/Jake-Locker-Introductory-Press-Conference/18f4c444-758d-4c47-aca2-072de0edde3f
Én nagyon bírom a srácot, remélem sikeres lesz itt 😊
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Ez a Tommy Campbell nevű corner, akit utolsóra húztunk akár még Finnegan szintű választás is lehet, ha egy kicsit összeszedi magát fejben. Ahogy olvastam, magas és gyors mint az ítélet (a combine-on 4.31 és 4.33 mp-et futott 40 yardon), csak nem tanult, aztán három év alatt két egyetemről is kivágták, elment portásnak a pittsburgh-i reptérre, majd valami divizió 2-es egyetemi csapatnál kapott még egy esélyt, most meg tőlünk - milyen szép lenne...
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Kiper gave the Titans a C. Here is what he had to say:

Summary:" Tennessee provided the first true shock of the draft. The Atlanta-Cleveland trade wasn't really a shock -- it was more about the compensation. But the Titans took the first major value shot that didn't involve the No. 1 pick. The story of this draft will be how they use Locker. Will they have the patience not to rush him? Will he become more accurate in the NFL than he was in college? The guy has a remarkable skill-set, but productivity is the question. As a pick, you can say the value perhaps wasn't too poor because he wouldn't have lasted past No. 12, but even then he's still a bit of a project. All these quarterbacks taken early were reaches in terms of value, but those are the risks teams feel they need to take to find an answer. After Locker, I do like the Ayers pick. He has Round 1 tape and was taken at No. 39. Casey is also a talented kid who needs to mature. Another wide receiver would have been nice, but so would an idea of who will be throwing the ball in 2011."


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A 3. napot szerintem egyszerűen kidobtuk az ablakon. Minek 3 DL? Ha mindenkit elengedünk, akinek lejár a szerződése, akkor sem értem, mert ezekből nem lesz egy épkézláb sor. Ha meg nem engedünk el mindenkit, akkor főleg nem lehet megérteni. Ismét itt a legnagyobb gond: nem mélyítjük a secondaryt. Mintha nekünk meg lenne tiltva a húzás DL és RB-n kívül 😕
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
#Draft conclusion: good, good, shit, good, shit, shit, good, shit, shit.
Korábban kellett volna húzni egy DB-t, valamint szerintem megbízhattunk volna egy Stafon Johnson szintű srácban a jövőt illetően. Sőt én még azt is el tudtam volna képzelni, hogy az egyik fantasztikus behúzott DT helyett, egy másik potenciális QB-t behúzni, hiszen láttuk tavaly, hogy a 2 QB nem mindig elég és akkor jön Rusty amikor meg látjuk mi történik...
Nem baj ez így sikerült. Remélem az FA piacon Munchak bátrabban fog válogatni, akár a drágább playákból és sikerül összedobnunk egy elfogadható D#-t.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
A védőfal további erősítését nem bánom, ám nekem egy CB hiányzik.

Music City Miracle
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Még egy DLine man szerintem fölösleges volt, mint ahogy a futó is. Itt üt vissza a tavalyi egyik szamárság a sok közül. (Blount) Ebben a szakaszban meg már szinte úgyis lutri az egész. 4.ben kellett volna egy DB erősítés, nem értem miért nem jött. Inkább egy középső LB a ST-be. Pedig tavaly ott Shaw és Bailey igen jó húzásnak bizonyult. Az egyik legjobbnak a kevés közül amit tavaly Fisher véghezvitt. 6.ban egy OL man...majd meglátjuk.
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Hát én annak ellenére, hogy nagy overrated Black, sztem Hope helyére jól jött volna ...


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
futó kellett, mert a kettő tavaly időnként kevés volt. a védőfal meg nálunk soha nem lehet elég bőséges. a secondary szükségletet meg gondolom majd most a végén orvosoljuk. ill. az FA piac elég mozgalmas lesz, szóval én nem tulajdonítok neki akkora jelentőséget, hogy így az 5. kör után hogyan alakulunk.Titans
ok, persze, itt a vége felé már amúgy sem nagyon lehet olyan óriási húzásokat csinálni. a futóknál azért én reménykedem, hogy Stafon Johnson pechsorozata megszakad végre, és a köv. szezonban megmutathatja magát
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
futó kellett, mert a kettő tavaly időnként kevés volt. a védőfal meg nálunk soha nem lehet elég bőséges. a secondary szükségletet meg gondolom majd most a végén orvosoljuk. ill. az FA piac elég mozgalmas lesz, szóval én nem tulajdonítok neki akkora jelentőséget, hogy így az 5. kör után hogyan alakulunk.

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Mi a toszért nem húztunk embert eddig a secondarybe?????????????? (egy futó, meg egy újabb védő fal ember annyira nekem nem hiányzott)
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Mi a toszért nem Ahmad Blacket húztuk??


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
A második nappal én is elégedett vagyok. Ayerst a legtöbben az első kör végére várták, így örülhetünk, hogy leesett hozzánk, az LB-sorunkba nagyon kellett. A DT-húzás is egyértelmű, remélem nem csak egy Rajna által emlegetett USC-hype-ról van szó, és segítség lesz a fiú.
A lockoutot visszaállították, pedig nagyon reménykedtem, hogy hétfőtől kezdődhetnek a dolgok, s az FA-piacon mozgolódhatunk, mert nagyon kéne tapasztalt, jó LB és safety elsősorban.
Az első körös Locker-választással még mindig nem nagyon vagyok kibékülve, de nagyon bízom benne, hogy bebizonyítja, hogy nem véletlenül lett nyolcadik választott. Mindennek ellenére azért annak örülnék, ha nem Collinst szerződtetnénk újra, hanem találnánk egy másik kezdő QB-t a köv. két évre...
Ma remélem sikerül egy-két használható gyereket szerezni, s akkor jó kis draftnak nevezhető lesz majd évek múltán is a 2011-es
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Örülök én is Ayersnek, ugyebár az LB sorunkra bőven ráfért az erősítés. Rajnával egyetértve Currant én is kipróbálnám, már tavaly kb a 12-13. meccsünknél mondtam, hogy lehetne egy Spoon-Curran csere, megnézzük mit tud élesben. Hátha majd idén 😉 Egy safety is kell ugyebár... lehet második körben jobb lett volna húzni valakit. Eddig nem is rossz. 😊 Go Titans! :cool:

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Abszolút egyetértek veled is meg Rajnával is, mégis azt kell mondjam, hogy annak ellenére, hogy akármilyen gyenge volt az idei Safety class kellett volna húznunk valakit még itt az első körökben, mert ha Hope továbbra is ilyen szar lesz mint tavaly (ne legyen) annak beláthatatlan következményei lehetnek a D#-vel kapcsolatban. Például ott van még Ahmad Black Flordiából, Jerron Johnson Boise St.-ről, Deandre Mcdaniel. Elképesztő jó draft elé nézünk még, de legyünk okosak!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szerintem egyenlőre nincs nagyobb gond ezzel a drafttal, de lehet, ha lesz szezon, akkor közben megváltozik a véleményem. Helyekre húztunk. QB kellett, ha VY megy. Az LB sor javítása need volt, és utána jött a szokásos DL pick. Ha a következő körben egy gyors jól szerelő safetyt húzunk, akkor még azt is lehet mondani, hogy ésszel húzkáltunk. Aztán majd az élet eldönti, hogy azokra a helyekre, a megfelelő embert választottuk-e? Ez már közel sem biztos...De a lehetőség minden eddigi rookie-ban benne van.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
na akkor a második nappal megkapta a védelem is a magáét, úgyhogy jöhet a resztli - mondjuk Cortland szintű emberkékkel...Titans
Safetyt még lehet húzni talán Hope mögé/helyére... azonkívül is inkább a védelembe lenne érdemes húzni, de hát leginkább BPA, itt már a baromság is védhető.

több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
na akkor a második nappal megkapta a védelem is a magáét, úgyhogy jöhet a resztli - mondjuk Cortland szintű emberkékkel...

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ayers pöpec, bár kérdéses mit tud majd a prok között 4-3ban, de szerintem nem lesz vele nagy gond. Martez még benn volt, ez zavar csupán, így viszont úgy érzem bízunk Tulloch megtartásában, ami jó. Simán kezdeni fog, bár korábban még Curran-kezdési hírek is voltak, őt is gnézném legalább néhány snapnél mert bírom nagyon csakhát kicsi.

Casey is korrekt a helyen és a psozton is, bár megint az a kategória akit nem bírok, tipikus USC-hype arc, de ez jutott. Jenkins már kiment ugye, Nevis lehetett volna még de Casey is lehet olyan jó. Fiatal még, van is mit dolgozni rajta, a méretei jók, van benne kakaó, helyén hoztuk, helyes. Rotációba vékonyodtunk szóval ő jó lesz oda, bár egy elsőkörös Fairley az jobban ütött volna.

Lockerhez még: nem hiszem, hogy már most lehetne róla ítéletet mondani. Én nem bírom a srácot és kb. a 6-7. Qb lett volna a kívánságlistámon de aztán lehet, hogy bejön, nem tudjuk, mit csinál egy épkézláb csapattal, mert azért a Huskies egy trágyadomb volt mikor odament és csinált belőle egy közepes csapatot (na meg persze jött jópár játszótárs is). Munchak tuti jobban tudja, hogy ki kell nekünk, mint mi. Draft után mindig jobb bizakodni, mint pesszimistáskodni, elvégre kb. lutri az egész ezen a szinten, most nyilván az ilyen Mouton-szintű pickek után lehet fogni az ember fejét de azért tudtuk, hogy ez a QB class ilyen. Mivel a fél liga QB needes ezért kitaláltak egy rakat irányítót aki első-második napos, de tulajdonképpen egyikből sem lesz biztosan sztár, és végülis Locker dobómozdulata jobb, mint Newtoné vagy Gabberté, szóval ha azonnal a mélyvízbe kell dobni a háromból valamelyiket akkor nyilván Lockert kéne, más kérdés, hogy Ponder vagy Mallett pl. méginkább kséz de ott más gondok vannak. Lényegtelen, Locker van, ezt kell szeretni.

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Ayers said he'd much rather play with Locker than chase him. He left NYC after not going in 1st. Just landed back in LA. #Titans 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Nagyon örülök Ayersnek. 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Miért járna? 2. kör elején simán jó, fasza pick.tenorx
Mert rohadtul overrated