Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Tulloch elment a Lionshoz, ami nem túl jó hír, pláne ha figyelembe vesszük, hogy egy évre írt csak alá, 3,35 millióért - kérdezném hallkan, hogy ennyit nem ért meg nekünk???????
Harris legalább maradt - ez is valami
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hassi helyett én se bántam,ha McNabb jön. Meg ez a 3 év ennyi pénzért... VY maradt volna, minden másképp alakulna, viszont itt ez a szokásos VOLNA. Ebből kell "táplálkozni" ami van, és remélem lesz még valami nagy fogás. LB sort erősíteni kellene, na de ez már lerágott csont. Go Titans! 😊 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Leigazolt a Titansbe Shaun Smith DT.

Ő egy jó játékos. Nem ismeri szinte senki, de attól jó. Vagyis nem volt nagy szám 4-3ban.
Tavaly a Chiefsben mint 3-4es DE kiszorította Tyson Jacksont is, és tényleg jól játszott.

Futás ellen hasznos leginkább. Bár nem lassú, például volt ő FB egyszer egyszer, és blokkolt szépen, még egy TD-t is futott (power runt természetesen Goal line szituban). Végig hajt, még NTként is használható volt pár snap erejéig. Nem sztár, de nálunk olcsón játszott (egy év/600k$ vagy 580?) de tripla ennyiért sem kapsz jobbat. Most nyilván többet kér, és 4-3 van megint. De sztem nagyon hasznos játékos, ha rotáció lesz, rá abban is lehet számítani. Nem fiatal (29), de van még 4-5 jó éve.
Én biztos keresni fogom Titans meccseken. Lehet nagyon jól jártok vele.

Itt a TD futása (Smith mint mondtam, végig hajt, nem áll le, ez is jól látható):
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d81c7ae5f


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Csak a 2 évvel ezelőtti térdsérüléséből indulok ki.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
VY to Philly

2 dual threat QB egy csapatban ...Druid
Most még kevesen érzik így, de nagy veszteség VY. Mindenki tudja, hogy ez a Vinni gyerek nagy kedvencem, de ettől függetlenül is fogalmam nincs ki fog minket ezt követően kiráncigálni a slamasztikából.egozo
Lockerrel egy 2. VY-t szereztünk annyi különbséggel, hogy ő fehér.
-40 ydon 4.60-at fut a srác, Young 4.58 volt
-Young nagyon sok sérüléssel bajlódott Locker Colleggeban alig volt sérült
-egész pontosan tud dobni a zsebből és ha kell nagyon jól látja át mikor, hol van rés a LB között és mg tud indulni olyan VYosan.
Ne írjuk le előre a srácot.Laki
Még csak véletlenül sem írom le, nem is erről szólt amit írtam. De... az egyetemet azért ne tévesszük össze a profikkal. VY - számtalan hibája ellenére - igazi vezér volt, aki fel tudta dobni a többieket, ha pályára került. Ez adottság, nem lehet sok edzéssel kifejleszteni, mint azt, hogy jól fogja valaki a labdát. Ezért tudott két esetben is egy szinte nullásnak induló idényből kihozni valamit. Sajnos ezt nálunk nem becsülték. Lockerről még nem tudjuk mi van benne a profik között, és ha Hassi hozza magát, akkor egy darabig nem is fogjuk tudni. Egyébként írd már le nekem azt a nagyon sok sérülést...Egyetemen meg Ő sem volt sérülős szerintem, de az NFL ebben is teljesen más. 😉
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
VY to Philly

2 dual threat QB egy csapatban ...Druid
Most még kevesen érzik így, de nagy veszteség VY. Mindenki tudja, hogy ez a Vinni gyerek nagy kedvencem, de ettől függetlenül is fogalmam nincs ki fog minket ezt követően kiráncigálni a slamasztikából.egozo
Lockerrel egy 2. VY-t szereztünk annyi különbséggel, hogy ő fehér.
-40 ydon 4.60-at fut a srác, Young 4.58 volt
-Young nagyon sok sérüléssel bajlódott Locker Colleggeban alig volt sérült
-egész pontosan tud dobni a zsebből és ha kell nagyon jól látja át mikor, hol van rés a LB között és mg tud indulni olyan VYosan.
Ne írjuk le előre a srácot.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
VY to Philly

2 dual threat QB egy csapatban ...Druid
Most még kevesen érzik így, de nagy veszteség VY. Mindenki tudja, hogy ez a Vinni gyerek nagy kedvencem, de ettől függetlenül is fogalmam nincs ki fog minket ezt követően kiráncigálni a slamasztikából. Jó lenne ha a két új fiúból - ha Hassire is használhatom ezt a kifejezést - legalább az egyik alkalmas lenne rá. Mindenesetre VY-nek nagyon sok sikert kívánok máshol, ahol a miénknél hozzáértőbb vezetés ki tudja belőle hozni az egyenletesen jó játékot, mert tehetsége és vezetői kvalitása megvan hozzá.
Más téma:Védő fal - Brown a tavalyi idényben egyáltalán nem nyújtott jó teljesítményt, és Babin is csak az idény első felében. Ettől függetlenül, megint úgy nem szerződtettük újra őket, hogy elképzelés sincs róla, kivel fogjuk őket helyettesíteni. A két-három éve még ligaszerte rettegett védőfalunknak a nyomai sincsenek meg, és még csak kezdetei sincsenek egy új kemény falnak. A secondery így megint ki lesz szolgáltatva, főleg úgy, hogy LB sorunk sincs...
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
Training Camp időbeosztás:

Sunday, July 31 6:30 pm
Monday, Aug. 1 3:00 pm
Tuesday, Aug. 2 6:30 pm
Wednesday, Aug. 3 3:00 pm
Thursday, Aug. 4 6:15 pm
Friday, Aug. 5 3:15 pm
Saturday, Aug. 6 2:00 pm At LP Field
Sunday, Aug. 7 OFF DAY
Monday, Aug. 8 3:00 pm
Tuesday, Aug. 9 6:30 pm
Wednesday, Aug. 10 3:00 pm
Thursday, Aug. 11 3:15 pm
Saturday, Aug. 13 Minnesota Vikings
Sunday, Aug. 14 OFF DAY
Monday, Aug. 15 3:30 pm
Tuesday, Aug. 16 6:30 pm
Wednesday, Aug. 17 3:00 p.m.
Thursday, Aug. 18 3:15 pm
Friday, Aug. 19 Travel Day
Saturday, Aug. 20 at St. Louis Rams
Sunday, Aug. 21 OFF DAY
Monday, Aug. 22 3:30 pm
Tuesday, Aug. 23 3:15 pm



Újoncok, akik aláírtak:


LB Colin McCarthy
RB Jamie Harper
T Byron Stingily
DT Zach Clayton




VY után Tony Brown is cut
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
VY to Philly

2 dual threat QB egy csapatban ...
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
A rossz példa is példa, szóval lehet belőle tanulni.
A 3 év meg úgyse három kezdő év lesz.

CJ viszont aggaszt.

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Babin Phillybe ment 5 évre.
Egyébként az MCMen írták a legokosabbat Hassey dolgáról:
"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."Laki
Na, Babin új csapatát jól elírtam eggyel korábban, de legalább kijavítottál. 😀 Hasselbecket én is csak úgy tudom elképzelni, ha Lockerből minél hamarabb kezdő lesz.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Nandito felvetését kicsit kifejtve:
http://blogs.tennessean.com/titans/2011/07/27/yes-johnson-still-planning-on-holding-out/


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Babin Phillybe ment 5 évre.
Egyébként az MCMen írták a legokosabbat Hassey dolgáról:
"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Állítólag három évre szerződtetjük 21 misiért - ebből nem úgy tűnik, hogy az lenne a cél. Ugyanakkor kicsit érthetetlen miért adunk egy 35 éves játékosnak három évre szóló szerződést, ráadásul emlékeim szerint a sérülések sem szokták elkerülni.
Egyébként a választékból ez még talán a jobbak közül való, Hasselbeck szimpatikus nekem, csak az a gond, hogy kicsit az az érzésem, hogy a szakmai indokokat megint felül írt más - ebben az esetben a seattle-i vonal. Szerintem Lockernél is ez volt a helyzet, s ez nem megnyugtató. Egy újonc edzővel könnyű elhitetni, hogy egy-egy döntést ő akart igazán, egy-egy emberbe ő szeretett bele, s nem azok a tapasztalt rókák, akik elültették a bogarat a fülben - magyarán, sztem Munchak most tényleg nagyon lelkes, és úgy gondolja, hogy nagyon faszán döntött, de félek, nem ő döntött igazán.rezső
Azt írták, hogy 21 millára is felmehet. Tehát az alap vszínű kevesebb, de részletek még nincsenek. Egyébként én is sokallom, az összeget is, meg az időt is. De...nem nagyon látom mit tudtak volna tenni, hogy kijöjjenek a saját csapdájukból. VY-t leírták, Collins köszöni szépen és megy (hálisten), Locker korántsem biztos, hogy bevális, Smith biztos, hogy nem vált be. FA-ról nem nagyon nézett ki jobb árú, mint Hassi. Nem ideális, de legalább van egy irányítonk, aki már látott közelről NFL meccset.egozo
Én is azt írtam, hogy a lehetőségek közül ez még a jobbak közül való (lehet, hogy megdobáltok sárral, de én McNabbnek jobban örültem volna), ám a három év akkor is soknak tűnik -. És Seattle-ből is kezd egy kicsit sok lenni.
Hassie-nál nagyobb probléma viszont, hogy CJ nem fog játszani, csak ha új szerződést kap...rezső
Rezső, teljesen egyetértek veled McNabb ügyben! Fényévekkel jobb Hasselbecknél, mégsem próbáltuk megszerezni. Az új irányítónk tavaly 14 meccsen 12 TD-t és 17 interceptiont dobott. Tudom, elvileg a mienknél gyengébb csapatban játszott, de akkor is csúnya ez a mutató. Ennyi erővel Collins is maradhatott volna még két évet. És akkor Locker Hassietől fog tanulni? Te jó ég...
Közben Babin ment a Seahawkshoz, VY-t elvileg elpatyáltuk a semmiért, a CJ még nem biztos, hogy marad. Remek fejlemények.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Edwards iránt is érdeklődünk. De jó lenne.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Ha tesztek Hassie elé egy normális falat, akkor van rá remény, hogy végig tudja játszani a szezont. Az, hogy milyen formában játszik majd, hova dobálgat, az más kérdés. A 3 év tényleg soknak tűnik, mivel szeptemberben lesz 36 éves, de ki tudja, lehet, hogy jót tesz neki a levegőváltozás. Legyen vele szerencsétek! Én személy szerint sajnálom, hogy elment.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Állítólag három évre szerződtetjük 21 misiért - ebből nem úgy tűnik, hogy az lenne a cél. Ugyanakkor kicsit érthetetlen miért adunk egy 35 éves játékosnak három évre szóló szerződést, ráadásul emlékeim szerint a sérülések sem szokták elkerülni.
Egyébként a választékból ez még talán a jobbak közül való, Hasselbeck szimpatikus nekem, csak az a gond, hogy kicsit az az érzésem, hogy a szakmai indokokat megint felül írt más - ebben az esetben a seattle-i vonal. Szerintem Lockernél is ez volt a helyzet, s ez nem megnyugtató. Egy újonc edzővel könnyű elhitetni, hogy egy-egy döntést ő akart igazán, egy-egy emberbe ő szeretett bele, s nem azok a tapasztalt rókák, akik elültették a bogarat a fülben - magyarán, sztem Munchak most tényleg nagyon lelkes, és úgy gondolja, hogy nagyon faszán döntött, de félek, nem ő döntött igazán.rezső
Azt írták, hogy 21 millára is felmehet. Tehát az alap vszínű kevesebb, de részletek még nincsenek. Egyébként én is sokallom, az összeget is, meg az időt is. De...nem nagyon látom mit tudtak volna tenni, hogy kijöjjenek a saját csapdájukból. VY-t leírták, Collins köszöni szépen és megy (hálisten), Locker korántsem biztos, hogy bevális, Smith biztos, hogy nem vált be. FA-ról nem nagyon nézett ki jobb árú, mint Hassi. Nem ideális, de legalább van egy irányítonk, aki már látott közelről NFL meccset.egozo
Én is azt írtam, hogy a lehetőségek közül ez még a jobbak közül való (lehet, hogy megdobáltok sárral, de én McNabbnek jobban örültem volna), ám a három év akkor is soknak tűnik -. És Seattle-ből is kezd egy kicsit sok lenni.
Hassie-nál nagyobb probléma viszont, hogy CJ nem fog játszani, csak ha új szerződést kap...rezső
Lassan kezdünk olyan lenni, mint az állatorvosi ló... 😕
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Nehezen értem, hogy miért Hasselbeck kellett nekünk. Vagy az a cél, hogy Locker minél hamarabb játsszon?Nandito
Állítólag három évre szerződtetjük 21 misiért - ebből nem úgy tűnik, hogy az lenne a cél. Ugyanakkor kicsit érthetetlen miért adunk egy 35 éves játékosnak három évre szóló szerződést, ráadásul emlékeim szerint a sérülések sem szokták elkerülni.
Egyébként a választékból ez még talán a jobbak közül való, Hasselbeck szimpatikus nekem, csak az a gond, hogy kicsit az az érzésem, hogy a szakmai indokokat megint felül írt más - ebben az esetben a seattle-i vonal. Szerintem Lockernél is ez volt a helyzet, s ez nem megnyugtató. Egy újonc edzővel könnyű elhitetni, hogy egy-egy döntést ő akart igazán, egy-egy emberbe ő szeretett bele, s nem azok a tapasztalt rókák, akik elültették a bogarat a fülben - magyarán, sztem Munchak most tényleg nagyon lelkes, és úgy gondolja, hogy nagyon faszán döntött, de félek, nem ő döntött igazán.rezső
Azt írták, hogy 21 millára is felmehet. Tehát az alap vszínű kevesebb, de részletek még nincsenek. Egyébként én is sokallom, az összeget is, meg az időt is. De...nem nagyon látom mit tudtak volna tenni, hogy kijöjjenek a saját csapdájukból. VY-t leírták, Collins köszöni szépen és megy (hálisten), Locker korántsem biztos, hogy bevális, Smith biztos, hogy nem vált be. FA-ról nem nagyon nézett ki jobb árú, mint Hassi. Nem ideális, de legalább van egy irányítonk, aki már látott közelről NFL meccset.egozo
Én is azt írtam, hogy a lehetőségek közül ez még a jobbak közül való (lehet, hogy megdobáltok sárral, de én McNabbnek jobban örültem volna), ám a három év akkor is soknak tűnik -. És Seattle-ből is kezd egy kicsit sok lenni.
Hassie-nál nagyobb probléma viszont, hogy CJ nem fog játszani, csak ha új szerződést kap...
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nehezen értem, hogy miért Hasselbeck kellett nekünk. Vagy az a cél, hogy Locker minél hamarabb játsszon?Nandito
Állítólag három évre szerződtetjük 21 misiért - ebből nem úgy tűnik, hogy az lenne a cél. Ugyanakkor kicsit érthetetlen miért adunk egy 35 éves játékosnak három évre szóló szerződést, ráadásul emlékeim szerint a sérülések sem szokták elkerülni.
Egyébként a választékból ez még talán a jobbak közül való, Hasselbeck szimpatikus nekem, csak az a gond, hogy kicsit az az érzésem, hogy a szakmai indokokat megint felül írt más - ebben az esetben a seattle-i vonal. Szerintem Lockernél is ez volt a helyzet, s ez nem megnyugtató. Egy újonc edzővel könnyű elhitetni, hogy egy-egy döntést ő akart igazán, egy-egy emberbe ő szeretett bele, s nem azok a tapasztalt rókák, akik elültették a bogarat a fülben - magyarán, sztem Munchak most tényleg nagyon lelkes, és úgy gondolja, hogy nagyon faszán döntött, de félek, nem ő döntött igazán.rezső
Azt írták, hogy 21 millára is felmehet. Tehát az alap vszínű kevesebb, de részletek még nincsenek. Egyébként én is sokallom, az összeget is, meg az időt is. De...nem nagyon látom mit tudtak volna tenni, hogy kijöjjenek a saját csapdájukból. VY-t leírták, Collins köszöni szépen és megy (hálisten), Locker korántsem biztos, hogy bevális, Smith biztos, hogy nem vált be. FA-ról nem nagyon nézett ki jobb árú, mint Hassi. Nem ideális, de legalább van egy irányítonk, aki már látott közelről NFL meccset.
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Nehezen értem, hogy miért Hasselbeck kellett nekünk. Vagy az a cél, hogy Locker minél hamarabb játsszon?Nandito
Állítólag három évre szerződtetjük 21 misiért - ebből nem úgy tűnik, hogy az lenne a cél. Ugyanakkor kicsit érthetetlen miért adunk egy 35 éves játékosnak három évre szóló szerződést, ráadásul emlékeim szerint a sérülések sem szokták elkerülni.
Egyébként a választékból ez még talán a jobbak közül való, Hasselbeck szimpatikus nekem, csak az a gond, hogy kicsit az az érzésem, hogy a szakmai indokokat megint felül írt más - ebben az esetben a seattle-i vonal. Szerintem Lockernél is ez volt a helyzet, s ez nem megnyugtató. Egy újonc edzővel könnyű elhitetni, hogy egy-egy döntést ő akart igazán, egy-egy emberbe ő szeretett bele, s nem azok a tapasztalt rókák, akik elültették a bogarat a fülben - magyarán, sztem Munchak most tényleg nagyon lelkes, és úgy gondolja, hogy nagyon faszán döntött, de félek, nem ő döntött igazán.
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Mondtam én, ugyanaz a forgatókönyv mint VY volt Collinssal. Csak egy kicsivel szerintem Hassi jobb mint Collins volt. Remélem nem ugyanazzal a folytatással, mert Lockert MÉG nem tartom képesnek arra, mint annak idején VY-t, hogy kihúzza a sz.rból a csapatot, amikor már csak a fülük látszik.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát pontosságot tuti nem Hassietől fog tanulni.
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Nehezen értem, hogy miért Hasselbeck kellett nekünk. Vagy az a cél, hogy Locker minél hamarabb játsszon?

Music City Miracle
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kedvenc NFL (Hasselbeck) és college(Locker) irányítóm egy csapatban
háGo Titans!
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
na, akkor jöhetnek a szerződések (meg az, hogy a ticketmaster-en is lehessen jegyet venni - a családi terv a Cinci meccs november 6-án repülőjegy meg van, csak nem szívesen venném a meccsjegyet viszonteladón keresztül).

melós kis hétnek nézünk elébe, ideje volt már nagyon.