Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Már odaadtuk Youngot 😀
Egyébként a Titans egyik szakértője vetette fel John Glenn, de most nézem már nincs fenn a twittwrén.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ruudot 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A cornerek környékén megint semmi mozgás, ez megint gondot fog okozni 😕egozo
Ha jobban megnézzük sehol sincs mozgás nálunk, legfeljebb egy-egy poszton, de az is hiánypótlás, nem erősítés, legalábbis szerintem - ez nem lesz így jórezső
Most olvastam, hogy Mouton megsérült, állítólag egész szezonra. Ez mondjuk nem nagy veszteség, de egyel kevesebb CB így is, meg a ST-nem is tagja volt.

Szerk:Asante Samuelt emlegetik...egozo
Akkor itt is kérdezem, honnan jön ez az Asante Samuel csere dolog, vagyis az alapja?
Mert érdekes módon Nnamdi megszerzése után pár óráig pár Eagles-ös újságíró felvetette, de azóta említve sincs, már a rajongók körében sem. De egyébként játszhatunk gondolattal, szerinted mit adna Tennessee érte?
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A cornerek környékén megint semmi mozgás, ez megint gondot fog okozni 😕egozo
Ha jobban megnézzük sehol sincs mozgás nálunk, legfeljebb egy-egy poszton, de az is hiánypótlás, nem erősítés, legalábbis szerintem - ez nem lesz így jórezső
Most olvastam, hogy Mouton megsérült, állítólag egész szezonra. Ez mondjuk nem nagy veszteség, de egyel kevesebb CB így is, meg a ST-nem is tagja volt.

Szerk:Asante Samuelt emlegetik...
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
A cornerek környékén megint semmi mozgás, ez megint gondot fog okozni 😕egozo
Ha jobban megnézzük sehol sincs mozgás nálunk, legfeljebb egy-egy poszton, de az is hiánypótlás, nem erősítés, legalábbis szerintem - ez nem lesz így jó
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A cornerek környékén megint semmi mozgás, ez megint gondot fog okozni 😕
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ford mellett Ball is marad még egy évet, így csak Babin ment el a DE-k közül, ami kifejezetten jó hír. Hall szintén újabb egy évre leszerződött, aminek én szintén örülök, bár az utóbbi időszakban nem úgy ment neki a játék, ahogy azt korábban megszoktukrezső
Ahmard Hall az örök kedvenc...Örülök 😊
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Ford mellett Ball is marad még egy évet, így csak Babin ment el a DE-k közül, ami kifejezetten jó hír. Hall szintén újabb egy évre leszerződött, aminek én szintén örülök, bár az utóbbi időszakban nem úgy ment neki a játék, ahogy azt korábban megszoktuk
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Moss visszavonult.egozo
Thank God.Laki
..........

több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Jacob Ford marad, aláírt egy évre.
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Moss visszavonult.egozo
Thank God.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Moss visszavonult.
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nem is hiszem el, még a végén beindul valami? Két remek igazolás. Bár én még ezt a Graham igazolást sehol nem találtam. Edwards meg legfeljebb akkor kéne szerintem, ha Brittet leültetik.

Szerk:most olvasom, tényleg leigazoltuk, úgy tűnik 8,5millióért.egozo
Itt tucc keresni igazolásokat, csapatra szűrve is.ulpianus
Köszi
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Nem is hiszem el, még a végén beindul valami? Két remek igazolás. Bár én még ezt a Graham igazolást sehol nem találtam. Edwards meg legfeljebb akkor kéne szerintem, ha Brittet leültetik.

Szerk:most olvasom, tényleg leigazoltuk, úgy tűnik 8,5millióért.egozo
Itt tucc keresni igazolásokat, csapatra szűrve is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nem is hiszem el, még a végén beindul valami? Két remek igazolás. Bár én még ezt a Graham igazolást sehol nem találtam. Edwards meg legfeljebb akkor kéne szerintem, ha Brittet leültetik.

Szerk:most olvasom, tényleg leigazoltuk, úgy tűnik 8,5millióért.
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Braylon Edwards különben valószínüleg érdekel minket bár a tavalyi cirka 200 dropja után inkább offolnám.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Én személy szerint mind Grahamnek mind Ruudnak nagyon örülök.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Daniel Graham agrees to 3-year deal with Titans


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nekem Barett Ruud mindenképpen az első pozitív dolog az idei offszezonban. Nagyon örülök neki, és kezdem elhinni, hogy vannak Tennesseeben akik nem teljesen nyomik a focihoz. Ugyan drágább volt, mint amennyit Tulloch kapott az oroszlánoknál - 1év 4 millió - de eléggé ismerem mindkettőjük játékát ahhoz, hogy lássam a különbséget. Ruud jóval szolidabb játékos. Senkit ne tévesszen meg Tulloch tavalyi sok szerelése, azért nem volt olyan jó szezonja. Amióta Bulluck és Thornton nem játszott mellette, az LB sor egy nulla volt, és ez nagymértékben az MLB-n múlik. Ráadásul nagyon lassú, és nem vezére a védelemnek, sajnos. Nem hiába nem volt pályán korábban, a két LB-s felállásoknál, pedig ez szokatlan egy MLB-től. Ruudtől azt várom, hogy végre ismét legyen arca a védelmünknek.
Graham a Denver TEje járt nálunk körülnézni. Talán nem lenne rossz.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tenn writer RT @jwyattsports: Tulloch had been waiting for long-term deal for a while,has to be disappointed to be in another 1-yr situation

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jött helyére Ruud a Bucstól.

Az mindenestre nagyon meglepő, hogy Tulloch csak egy évre szerződött, és komolyan megkérdőjelezi az értékét a piacon (vajon mi lehetett vele a gond, hogy ennyire nem volt normális érdeklődés érte?). :rolleyes:DoM
Te mire tippelsz?
Mert Tulloch kurva jó játékos,jobb mint némelyek akik gigaszerződést kaptak.Bazzani
Ötletem sincs.DoM
Szerintem is van a CBAnak valami pontja amit nem tudunk és jövőre megkapja a maga gigaszerződését.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Elég sokan kaptak egy éves szerződést idén, van valami a háttérbe, amiről nem tudunk.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Tulloch elment a Lionshoz, ami nem túl jó hír, pláne ha figyelembe vesszük, hogy egy évre írt csak alá, 3,35 millióért - kérdezném hallkan, hogy ennyit nem ért meg nekünk???????
Harris legalább maradt - ez is valamirezső
Jött helyére Ruud a Bucstól.

Az mindenestre nagyon meglepő, hogy Tulloch csak egy évre szerződött, és komolyan megkérdőjelezi az értékét a piacon (vajon mi lehetett vele a gond, hogy ennyire nem volt normális érdeklődés érte?). :rolleyes:DoM
Te mire tippelsz?
Mert Tulloch kurva jó játékos,jobb mint némelyek akik gigaszerződést kaptak.Bazzani
Ötletem sincs.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tulloch elment a Lionshoz, ami nem túl jó hír, pláne ha figyelembe vesszük, hogy egy évre írt csak alá, 3,35 millióért - kérdezném hallkan, hogy ennyit nem ért meg nekünk???????
Harris legalább maradt - ez is valamirezső
Jött helyére Ruud a Bucstól.

Az mindenestre nagyon meglepő, hogy Tulloch csak egy évre szerződött, és komolyan megkérdőjelezi az értékét a piacon (vajon mi lehetett vele a gond, hogy ennyire nem volt normális érdeklődés érte?). :rolleyes:DoM
Te mire tippelsz?
Mert Tulloch kurva jó játékos,jobb mint némelyek akik gigaszerződést kaptak.

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Tulloch elment a Lionshoz, ami nem túl jó hír, pláne ha figyelembe vesszük, hogy egy évre írt csak alá, 3,35 millióért - kérdezném hallkan, hogy ennyit nem ért meg nekünk???????
Harris legalább maradt - ez is valamirezső
Jött helyére Ruud a Bucstól.

Az mindenestre nagyon meglepő, hogy Tulloch csak egy évre szerződött, és komolyan megkérdőjelezi az értékét a piacon (vajon mi lehetett vele a gond, hogy ennyire nem volt normális érdeklődés érte?). :rolleyes: