Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Pozitívumok: Hasselback, Locker, Harper (lehet ő lesz a kezdő?), Harris (micsoda block volt a nagy Urlacheren Harper futásánál), Washington (talán jó pár lesznek Brittel), Cook, secondary.
A rosszakról nem mondok semmit 😊egozo
Harper nagyon meggyőző, szerintem megérdemelné, hogy kezdő legyen. Kivéve, ha lesz CJ, bár egyre kevesebb esélyt látok rá.

Music City Miracle
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Azt nem tudom, hogy Bironas miatt el kellene kezdeni aggódni, vagy mi van? Meg valahogy az LB sor nekem nem áll össze, hogy hogyan is lesz jobb.

na mind 1, egy hét múlva meg van az 53-as keret, aztán KEZDŐŐŐŐDÍÍÍÍK...Titans
Bironas csak altatja az ellenfeleket 😉 Az LB sor engem is aggaszt, de bízom Ruud-ben, remélem össze tudja kapni őket, magával együtt.
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Azt nem tudom, hogy Bironas miatt el kellene kezdeni aggódni, vagy mi van? Meg valahogy az LB sor nekem nem áll össze, hogy hogyan is lesz jobb.

na mind 1, egy hét múlva meg van az 53-as keret, aztán KEZDŐŐŐŐDÍÍÍÍK...

több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Pozitívumok: Hasselback, Locker, Harper (lehet ő lesz a kezdő?), Harris (micsoda block volt a nagy Urlacheren Harper futásánál), Washington (talán jó pár lesznek Brittel), Cook, secondary.
A rosszakról nem mondok semmit 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lehet örülni, Britt nem lett eltiltva az NFL döntése értelmében.
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nem tudom, hogy volt-e már, ha igen akkor bocsánat...
Ilyen csapatban öröm lehet játszani 😀MarioAna
Szokásos rookie beavatás.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Nem tudom, hogy volt-e már, ha igen akkor bocsánat...
Ilyen csapatban öröm lehet játszani 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 211 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új WR jött Kevin Curtis személyében: http://www.nfl.com/player/kevincurtis/2505513/profile Nemrég rákja volt.
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Harper futásai kimondottan tetszettek, de ha lesz CJ, akkor ki lesz mögötte a második futó?Nandito
Jó eséllyel Ringer.DoM
Jó eséllyel igen, de remélem, hogy nem. Elkapni egyáltalán nem tud, és nálunk ez alap a passzjátékban sajnos 😕
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Harper futásai kimondottan tetszettek, de ha lesz CJ, akkor ki lesz mögötte a második futó?Nandito
Jó eséllyel Ringer.
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Harper futásai kimondottan tetszettek, de ha lesz CJ, akkor ki lesz mögötte a második futó?

Nandito
Remélem a kis Johnson, Staffon. Nekem ő a legszimpatikusabb, csak ne lenne ennyire sérülékeny :/
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
bár kétségtelen, hogy egy Rams elleni preseason meccsből következtessen az, aki ebből él...Titans
😀
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Munchak said Matt Hasselbeck will be OK after biting his tongue when hit in the backfield on what wound up to be the quarterback's final play.

mondjuk a játékhívással továbbra is vannak gondjaim, néha tényleg annyira kemények vagyunk, hogy szerintem meg is mondjuk az ellenfélnek, hogy melyik lyukon akarunk futni aztán lássuk be tudják-e tömni. Locker meg majd meglátjuk hogyan tanul a hibájából, azért a kezdő fallal nem kergették annyira körbe-körbe és akkor voltak szép dobásai, csak gyakrtan látszott, hogy az elkapók is második vonalbeliek...
a védelem kb. rendben volt amíg számított, de megintcsak a játékhívás a végén, de hát ez van, nem számít.
Összességében szerintem ha a Red Zone-ban egy kicsit agresszívabbak leszünk még kellemes meglepetés is érhet minket; bár kétségtelen, hogy egy Rams elleni preseason meccsből következtessen az, aki ebből él...

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Remélem lesz jobb. Mindenesetre nem CJ hiánya miatt veszítettünk. A futás rendben volt. Viszont a passzjáték továbbra is hiányzik. Talán két WR-nek volt elkapása. Locker INT-je rokie mistake volt. Mikor látta, hogy a corner, vagy safety akadály nélkül jön át, le kellett volna feküdnie, vállalva a 10y veszteséget. Egyébként nem volt rossz. Csak hát kéne az elkapóknak is passzolni... A secondary meg még vszínű az öltözőben volt az első játéknál, hát ekkora hibát másképp nem tudom hogy lehet elkövetni. Elváltották magukat vmelyik corner meg Griffin.
Hassivel kíváncsi vagyok mi van, de a sérülékenysége mindenki előtt ismert volt, csak a vezetés előtt nem? :/ A DL most nem volt annyira tökéletes, ellentétben Harperrel és S. Johnsonnal, nagyon jók lesznek, Cookkal egyetemben.
Sajnos az igazolásaink nem nagyon hozzák magukat, mint általában. 😕egozo
Locker labdaeladását nagyon sajnáltam, de örülök, hogy úgy látod, hogy nem volt rossz - mármint a játéka. 😊 Harper futásai kimondottan tetszettek, de ha lesz CJ, akkor ki lesz mögötte a második futó?

CJ-ről van fenn egy anyag az nfl.com-on, ami szerint nem közelednek az álláspontok. Ugye jól értem?

Music City Miracle
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Hassiről van már hír h mi van vele?
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Remélem lesz jobb. Mindenesetre nem CJ hiánya miatt veszítettünk. A futás rendben volt. Viszont a passzjáték továbbra is hiányzik. Talán két WR-nek volt elkapása. Locker INT-je rokie mistake volt. Mikor látta, hogy a corner, vagy safety akadály nélkül jön át, le kellett volna feküdnie, vállalva a 10y veszteséget. Egyébként nem volt rossz. Csak hát kéne az elkapóknak is passzolni... A secondary meg még vszínű az öltözőben volt az első játéknál, hát ekkora hibát másképp nem tudom hogy lehet elkövetni. Elváltották magukat vmelyik corner meg Griffin.
Hassivel kíváncsi vagyok mi van, de a sérülékenysége mindenki előtt ismert volt, csak a vezetés előtt nem? :/ A DL most nem volt annyira tökéletes, ellentétben Harperrel és S. Johnsonnal, nagyon jók lesznek, Cookkal egyetemben.
Sajnos az igazolásaink nem nagyon hozzák magukat, mint általában. 😕
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Okés, csak néha nézzetek rá 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Srácok indítottam egy blogot amihez kéne segítség, mert nem biztos, hogy lesz elég időm rá 😊
http://tennesseesports.blog.hu/
blog.hu-n gyors reg és megteszlek adminnak.
😊Laki
Jó munkát hozzá! Majd regisztrálok, de nem akarok admin lenni! 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Köszi srácok a tanácsokat 😊 próbálok minél többet megfogadni 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Senki? :/
http://tennesseesports.blog.hu/2011/08/18/szerdai_training_campLaki
apró megjegyzés, hogy ha csak a Titans-ről szól a blog, akkor nem túl szerencsés a névválasztás.Höri
Meg még egy, wordben írd a dolgokat, ott van piros és zöld aláhúzás, ami sokat segíthet és blog admin felületén van egy importálás wordból cucc.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Senki? :/
http://tennesseesports.blog.hu/2011/08/18/szerdai_training_campLaki
apró megjegyzés, hogy ha csak a Titans-ről szól a blog, akkor nem túl szerencsés a névválasztás.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 162 — Eagles fan
Senki? :/
http://tennesseesports.blog.hu/2011/08/18/szerdai_training_campLaki
Az admin felületen aktiválni is kell a bejegyzést, különben csak Te és az adminok látják úgy mintha "publikálva" lenne, mi olvasók viszont üresnek látjuk a blogot.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Senki? :/
http://tennesseesports.blog.hu/2011/08/18/szerdai_training_camp


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
némiképp off, de lenne min. 7 érdeklődő egy csak Titans szurkolói fantasy foci ligára (nem feltétlenül páros, mert éppen a PO ligában elmegy a páratlan is)?
Légyszi jelezzétek kit érdekel és kitaláljuk, hogy hol és hogyan legyen.

valamikor éjféltől az nfl network leadja a hétvégi edzőmeccset, majd utána talán belemegyek az értékelésébe, bár én mondjuk kifejezetten nem szeretek edzőmeccs alapján jósolgatni - persze más alapján most még nem igazán lehet. ehhh egyszerűen csak nem szeretem ezt az időszakot.

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Srácok indítottam egy blogot amihez kéne segítség, mert nem biztos, hogy lesz elég időm rá 😊
http://tennesseesports.blog.hu/
blog.hu-n gyors reg és megteszlek adminnak.
😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."