Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Az biztos, hogy játékban amit láttunk a Ravens az esélyes. Bízzunk benne, hogy valami nagyot alakítunk.Nem tehetünk mást mint szurkolunk mint eddig. Bármi megtörténhet az NFL-ben nincs papírforma ettől is szép ez a játék. Egyik meccsen lemosnak a pályáról a következőn meg "diadal" 😊 😉 Go Titans!pakesz
Csak úgy a Ravens meccs előtt, ugyebár ki gondolta volna. 😉 Ennyi. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
Clinton Portis nálunk Work-out-on.

Akkor most vajon melyik RB-nk nem 100% ? .....
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Köszi mindkettőt!! 😉
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
10yardvágányoló

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
akalózkikötő.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sajnos én se láttam; úgyhogy mit mondhatnék, remélem minél több ilyen meccs lesz és akkor majd szívesen levonom a következtetéseket; de addig is annyi megállapítható, hogy Munchak szépen összeszedte őket a Jax meccs után és legalábbis papíron a playcalling is rendben volt, illetve eredmény szempontjából a végrehajtás mindenképpen.

majd felvételről úgyis visszanézem, hogy a secondary tényleg jól játszott-e vagy mi a szösz, de nekem az a része volt a legkellemesebb meglepetés, hogy nem ment a passzjátékuk.

(egyébként előreszaladva még itt vereséggel számolva is úgy gondoltam, hogy egy 9-10 győzelmes szezon simán összejöhet, de 8-8 mindenképp, és persze ez még nagyon előre van: DEN W, @CLE W, @PIT L, HOU L, IND W, CIN W, @CAR W, @ATL L, TB W, @BUF W, NO L, @IND L, JAX W, @HOU L - mondjuk ez csak 8 W, viszont a BAL győzelemmel már 9, és a HOU-t oda-vissza zacsinak számoltam, meg a NO-t is elkaphatnánk otthon, de ezt a mostani Indy-t még idegenben is, meg végülis a tegnapi meccs alapján bárkit....)

na jó, vissza a jövő hétvégére, mert tavaly is a Denver tűnt az egyik legkönnyebb hazai meccsnek, oszt mi lett belőle...
mondjuk CJ éppenséggel leakaszthatna már egy +100-as meccset...Titans
8-8nak én már örülnék nagyon.Tudsz /tudtok mondani egy honlapot légyszi ahonnan régebbi meccseket tudok letölteni?
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
sajnos én se láttam; úgyhogy mit mondhatnék, remélem minél több ilyen meccs lesz és akkor majd szívesen levonom a következtetéseket; de addig is annyi megállapítható, hogy Munchak szépen összeszedte őket a Jax meccs után és legalábbis papíron a playcalling is rendben volt, illetve eredmény szempontjából a végrehajtás mindenképpen.

majd felvételről úgyis visszanézem, hogy a secondary tényleg jól játszott-e vagy mi a szösz, de nekem az a része volt a legkellemesebb meglepetés, hogy nem ment a passzjátékuk.

(egyébként előreszaladva még itt vereséggel számolva is úgy gondoltam, hogy egy 9-10 győzelmes szezon simán összejöhet, de 8-8 mindenképp, és persze ez még nagyon előre van: DEN W, @CLE W, @PIT L, HOU L, IND W, CIN W, @CAR W, @ATL L, TB W, @BUF W, NO L, @IND L, JAX W, @HOU L - mondjuk ez csak 8 W, viszont a BAL győzelemmel már 9, és a HOU-t oda-vissza zacsinak számoltam, meg a NO-t is elkaphatnánk otthon, de ezt a mostani Indy-t még idegenben is, meg végülis a tegnapi meccs alapján bárkit....)

na jó, vissza a jövő hétvégére, mert tavaly is a Denver tűnt az egyik legkönnyebb hazai meccsnek, oszt mi lett belőle...
mondjuk CJ éppenséggel leakaszthatna már egy +100-as meccset...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyon nagy meccs volt!!! Minden tiszteletem a csapaté...Tényleg mindenki odatette magát. Remélem CJ is belelendül mostmár. Még jó hogy nem ment a fórum, mert az elején az interception után már akartam írni, hogy tényleg Lockernek kellene játszania😀
Laki jó lett a cikk is nagyon! 😉
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
írtam egy kis cikket, ha gondoljátok olvassátok 😊
http://tennesseesports.blog.hu/2011/09/18/w_az_elso?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Nem tagadom, meglepett ez a győzelem, az meg pláne, milyen jól játszottunk. Nagy gratula az egész csapatnak! De ettől még maradok Locker párti! 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Hát uraim óriási gratuláció a csapatnak. Az első félidőből 10 percet láttam, meg a másodikat, és meghatott, ahogy játszottunk, de tényleg. A mostani passzjátékokat nem lehetett összehasonlítani a korábbi években tapasztaltakkal, talán az előző szezon eleje volt hasonló, még Britt és Young sérülése előtt. A Ravens edzője, játékosai mind lenyilatkozták, hogy mindent CJ kikapcsolásának rendeltek alá, 7-8 ember a boxban minden játéknál, jöttek a passzok, és gyönyörű játékok tömkelege. Hassie a múltkori meccsen bemutatta, hogy utsó két percben nem fog csodát tenni, most pedig, hogy úgy egyébként igenis nagyon megbízhatóan tud dobálni, ha megvédik, márpedig most megvédték. CJ szenvedett, de a 24 hordás nagyon kellett, hogy a Ravens ne is álljon át más stratégiára, a gyomruk összeszorult a gondolattóül, hogy fut ellenük egy-két 50-60 yardosat...
A védelmünk előtt is le a kalappal, de az offense riásit segített neki, mert lent tartotta Flaccóékat a pályáról. Nagyon biztató meccs volt ez, még a végén bizakodni kezdek 😀
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hát a mi oldalunkról nézve, egyszer, max kétszer foghattunk volna meg titeket... az elején... nem sikerült.
Dominált a D#-etek, esélyünk se volt futni... levédekeztétek a TE-ket, Boldin néha elszakadt, Evans nem... Minden D téren jók voltatok, egy két esettől/drivetól eltekintve...
Az O# jól látta meg, hogy nem engedjük a futást, fellépünk ellene... jöttek is a passzok, oda, ahol nem volt ember, vagy csak egy... Britt és Wsh nagyot játszott... de az igazi dícséret az OL-eteknek jár... kivették a játékból a mi fron7ünket, ezzel kihúzva Pagano védelmének minden méregfogát...
Az ST volt az egyetlen, ahol jobbak voltunk, de az kevés...
Megérdemelten nyertétek, nekünk meg talán használt a pofon, h minden meccsen 120% kell... viszont most egyértelműen Ti voltatok jobbak, nem mi szarok... illetve szarok voltunk, de nem ezért nyertetek... jól ment nektek, szépen felépített meccs volt.
Még1x grat... én így láttam a meccset.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
És én pont egy ilyen meccsről maradok le majdnem teljesen! Na ebből már tanulhat az új 10-esünk. Remélem ez lesz idén Hassi, mert ez is csak egy meccs volt, mint az előző, amiből azt mondta mindenki, hogy ebből ne vonjunk le következtetést. CJ 100%-os, csak nincs formában. Egyszerűen a Baltimore nem engedett futni. Régebben ez nem zavarta CJ-t, most igen. Amit láttam, abból egyértelmű volt, hogy a front seven melett az egyik safety, vagy corner is mindig a futás ellen készült, így sok esetben egy az egyben védekeztek Washingtonon, vagy Britten. Washington hosszú elkapásánál pl. Reed lépett fel, pedig elég egyértelmű volt a passz szándék. Ringer futása is azért jött be, mert azt hitték azért ő fut, mert középre lesz a futás.
Ez nem volt vita, és szerintem egy meccs semmit nem dönt el. Nekem továbbra is az a véleményem, hogy Hassi nem hosszútávú megoldás, és mielőbb meg szeretném nézni mit tud Locker.
Aki végig látta a meccset, lécci írjon egy összefoglalót, értékelőt!

Köszi
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Grat a Tintánoknak.... az ST kivételével mindenben jobbak voltatok, esélyünk se nagyon volt, miután visszaadtátok az INT-et az elején... megérdemelt győzelem volt, remélem tanul belőle kedvenc csapatom...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
Azt hiszem a tegnapi meccs eldöntötte ezt a kis vitát...
Bár én sem számítottam erre.

A kérdés : CJ 100%-os?

Grat. a csapatnak, megszépítették a napomat.
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Véleményem szerint Locker ilyen meccsekből Hassitől legfeljebb azt tanulja meg, hogy mit nem szabad csinálni. Edzéseken, meg akkor is tanulhat, ha ő a kezdő. Vörös mezben meg azt hiszem abban egyetérthetünk, hogy nem lehet meccsrutint szerezni. Hassi nem olyan nagy irányító, mint Favre volt pl. aki mögött padozással is sokat tanult Rogers. A csapat érdeke is az lenne, hogy mielőbb megnéznénk, mit tud a srác éles helyzetben, csak azt a hibát nem szabad elkövetni, hogy türelmetlenek leszenk vele szemben. Nála ilyen hibákat, amilyeneket Hassi csinált meg kellene még bocsátani a tanulóévében. Azzal viszont szerintem semmit nem érünk, ha két év után beállítjuk, és akkor derül ki, hogy nem alkalmas, és ugyanott tarunk, mint idén. tehát kérdezem én: mit tanult a gyerek pl a mostani meccsből? Milyen hasznos dologra tett szert?egozo
Én azért még mindig azt mondom, hogy játszassák Hasselbecket...Nem volt most jó meccse de attól még jó irányító,és megnézném mire megy vele a csapat. Igen 0-5nél beraknám Lockert... én is kiváncsi vagyok hogy mit tud, de biztos vagyok benne hogy tudják ott Tennesseeben hogy mit csinálnak... szerintem még nem jött el Locker ideje, és pályán kívül is sokat tanulhat Hassitől. Én várnék még 3-4 fordulót és ha tényleg nem megy a dolog akkor küldeném pályára Lockert..Titan
Ja, rakjuk be 0-5-nél, egy önbizalom nélküli, padlón lévő csapatba. Az biztos segít neki. És mit tanulhat egy olyan irányítótól, aki a TD-k mellett becsülettel osztogatja az IC-ket is? Remélem, nem sokat...
Nem is értem, miért pártolja Egozo kivételével mindenki ezt a veteránt? Akinek tavaly egyetlen jó meccse volt, az is csak azért, mert Saints lebecsülte a Seahawkst. Bezzeg Collins papát mindenki osztotta rendesen, pedig annyit tud, mint Hassie.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Véleményem szerint Locker ilyen meccsekből Hassitől legfeljebb azt tanulja meg, hogy mit nem szabad csinálni. Edzéseken, meg akkor is tanulhat, ha ő a kezdő. Vörös mezben meg azt hiszem abban egyetérthetünk, hogy nem lehet meccsrutint szerezni. Hassi nem olyan nagy irányító, mint Favre volt pl. aki mögött padozással is sokat tanult Rogers. A csapat érdeke is az lenne, hogy mielőbb megnéznénk, mit tud a srác éles helyzetben, csak azt a hibát nem szabad elkövetni, hogy türelmetlenek leszenk vele szemben. Nála ilyen hibákat, amilyeneket Hassi csinált meg kellene még bocsátani a tanulóévében. Azzal viszont szerintem semmit nem érünk, ha két év után beállítjuk, és akkor derül ki, hogy nem alkalmas, és ugyanott tarunk, mint idén. tehát kérdezem én: mit tanult a gyerek pl a mostani meccsből? Milyen hasznos dologra tett szert?egozo
Én azért még mindig azt mondom, hogy játszassák Hasselbecket...Nem volt most jó meccse de attól még jó irányító,és megnézném mire megy vele a csapat. Igen 0-5nél beraknám Lockert... én is kiváncsi vagyok hogy mit tud, de biztos vagyok benne hogy tudják ott Tennesseeben hogy mit csinálnak... szerintem még nem jött el Locker ideje, és pályán kívül is sokat tanulhat Hassitől. Én várnék még 3-4 fordulót és ha tényleg nem megy a dolog akkor küldeném pályára Lockert..
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Legyen ez egy jó kis meccs, én ennyit szeretnék...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Véleményem szerint Locker ilyen meccsekből Hassitől legfeljebb azt tanulja meg, hogy mit nem szabad csinálni. Edzéseken, meg akkor is tanulhat, ha ő a kezdő. Vörös mezben meg azt hiszem abban egyetérthetünk, hogy nem lehet meccsrutint szerezni. Hassi nem olyan nagy irányító, mint Favre volt pl. aki mögött padozással is sokat tanult Rogers. A csapat érdeke is az lenne, hogy mielőbb megnéznénk, mit tud a srác éles helyzetben, csak azt a hibát nem szabad elkövetni, hogy türelmetlenek leszenk vele szemben. Nála ilyen hibákat, amilyeneket Hassi csinált meg kellene még bocsátani a tanulóévében. Azzal viszont szerintem semmit nem érünk, ha két év után beállítjuk, és akkor derül ki, hogy nem alkalmas, és ugyanott tarunk, mint idén. tehát kérdezem én: mit tanult a gyerek pl a mostani meccsből? Milyen hasznos dologra tett szert?
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Az biztos, hogy játékban amit láttunk a Ravens az esélyes. Bízzunk benne, hogy valami nagyot alakítunk.Nem tehetünk mást mint szurkolunk mint eddig. Bármi megtörténhet az NFL-ben nincs papírforma ettől is szép ez a játék. Egyik meccsen lemosnak a pályáról a következőn meg "diadal" 😊 😉 Go Titans!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát reméljük azért CJ összekapja magát, és kitartanak a Ravens ellen. Elég sokszor van meglepetés győzelem az NFL-ben. 😊 Az is jó ha nem kapunk ki annyira... Remélem jó meccs, lesz én már várom nagyon 😀
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Az irányító témához csak röviden szólnék hozzá. Nem hiszem, hogy a három évre majd' 21 millióért szerződtetett Hassiet Locker cseréjévé tennék csak úgy. Kivéve, ha megsérül, vagy ha nagyon rosszul játszik. De egy bizonyos Cam Newton nevű újonc Arizona ellen több mint 400 yardot passzolt és adott 2 TD-t. Igaz dobott egy interceptiont is, de szerintem ennek ellenére nagyon is jól teljesített. Summa summárum, Egozóhoz csatlakozom: Lockert ki kéne próbálni.

Music City Miracle
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
viszont nélküle nem lesz semilyen szezon az idén.

Titans
Félek tőle, hogy vele sem 😕
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
csak néhány apróság.
Szerintem se kell Lockert még játszatni; amíg a fal ennyire nem tud zsebet csinálni Brady se hozna sokkal többet.
CJ-vel szerintem meg az volt a baj, hogy nagyon a sémát követte, semmi improvizációt nem láttam a játékában, ami lyuk be volt rajzolva a play-bookban, azt a lyukat megfutotta, ha ott volt ha nem... hogy ez a holdout miatt volt, mert még nem érezte a játékot, vagy mert meg akarta mutatni az edzőknek, hogy azt csinálja amit mondanak tul.képp mind1; viszont nélküle nem lesz semilyen szezon az idén.

mindenesetre attól tartok, hogy a Ravens nem lesz jó felmérője annak, hogy javul-e bármit a csapat egy hét alatt...Titans
Ha nem vernek minket halálra, már nagy eredmény lesz...
Azért négy szabálytalanság csak a special teamben nagyon durva
Lockerrel kapcsolatban nem változik a véleményem, még úgy sem, hogy Hassie utolsó drive-ja azt bizonyította, hogy Collinshoz hasonló last minute támadásokat várhatunk tőle, magyarán ba..hatjuk, ha égünk a hajrában
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
csak néhány apróság.
Szerintem se kell Lockert még játszatni; amíg a fal ennyire nem tud zsebet csinálni Brady se hozna sokkal többet.
CJ-vel szerintem meg az volt a baj, hogy nagyon a sémát követte, semmi improvizációt nem láttam a játékában, ami lyuk be volt rajzolva a play-bookban, azt a lyukat megfutotta, ha ott volt ha nem... hogy ez a holdout miatt volt, mert még nem érezte a játékot, vagy mert meg akarta mutatni az edzőknek, hogy azt csinálja amit mondanak tul.képp mind1; viszont nélküle nem lesz semmilyen szezon az idén.

mindenesetre attól tartok, hogy a Ravens nem lesz jó felmérője annak, hogy javul-e bármit a csapat egy hét alatt...