Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Én hozzászólok 😊 Szerintem alapvetően jók a rugóink, de valóban kezd aggasztó lenni a helyzet. Utoljára Bironas 2006-ban volt ilyen fos. Összekaphatná magát a 3 meccsen kihagyott 3 FG után. Kernnel alapvetően nincs bajom.
GO TITANS!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ha már ilyen kevés embernek van véleménye egy vereség után...felvetek egy új témát. Hátha valakinek van kedve jozzászolni.
Mondunk véleményt offensről, diffenseről, csak a rúgókat nem véleményezzük. Illetve korábban valaki kiemelte, hogy Bironas már annyi Fg-t hagyott ki, mint tavaly egész évben, de ez nem igazán mérvadó, mert a kettő közül az egyik kb 60yardos volt, ami szerintem csak nagy szerencsével berúgható kategória. Az viszont elgondolkodtató, hogy a KO-okat milyen gyalázatosan végzi el. 60,0y-os átlag, és csak 10-et tudott touchbackre rugni, úgy, hogy 5yarddal közelebbről rugdossa. Elszállt az erő, vagy mi? Ráadásul úgy emlékszem egyet oldalra is kirúgott. A kickoff átlaga a 35. helyhez elég a ligában.
Brett Kern sem szárnyal - kivéve, ha futni kell a labdával. 41,3yardos punt átlaga a 27. helyre rangsorolja, ez nettóban is csak 36,3yard, utobbi természetesen a csapaton is múlik. Mondhatjuk, hogy nem lehet sok a bruttó yard átlag, ha közelről kell puntolni, de akkor miért csak 7 szer sikerült a 20yardon belülre puntoli?
Bironas 6, Kern majdnem 2yarddal rúg átlagosan rövidebbeket, mint tavaly.
Ja és mielőtt valaki azt mondaná, hogy Bironas rövid rúgásai a taktika része, hogy a huszason belülről jöjjön az ellen, annek még leírom, hogy a visszahordásokkal 27,8yardot tesznek meg, tehát ha taktika, akkor elég rosszul jövünk ki belőle.
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Az elején hozhattunk volna egy TD-t erre nem lett semmi.... volt mondjuk egy facemask de nem azon múlt.pakesz
Ha Woodley sackjére gondolsz, az teljesen tiszta volt.vassadi
Nem arra az esetre gondoltam. Egy futásunknál, mint ha CJ ellen lett volna egy facemask... nem dobtak zászlót, ennyi. Én úgy láttam, de nem is ez a legfontosabb.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Az elején hozhattunk volna egy TD-t erre nem lett semmi.... volt mondjuk egy facemask de nem azon múlt.pakesz
Ha Woodley sackjére gondolsz, az teljesen tiszta volt.
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
21-3ig néztem a meccset, utána már csak összefoglalót láttam.Nagyon nem részletezem a többiek már leírták. Secondary-n úgy mentek át mint kés a vajon.... az a fake punt.... pfff... :/ nyalóka. Az elején hozhattunk volna egy TD-t erre nem lett semmi.... volt mondjuk egy facemask de nem azon múlt. Utána meg már azt csináltak velünk amit akartak. Ward amikor meg elküldte gyufáért Griffin-t a TD-nél.... hát az is mutatta,hogy szenvedünk. Remélem a bye után frissült erővel és egy jobb futójátékkal rukkolunk elő. 😉pakesz
Annyira díjazom a pozitív hozzáállásodat 😉 😀
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
21-3ig néztem a meccset, utána már csak összefoglalót láttam.Nagyon nem részletezem a többiek már leírták. Secondary-n úgy mentek át mint kés a vajon.... az a fake punt.... pfff... :/ nyalóka. Az elején hozhattunk volna egy TD-t erre nem lett semmi.... volt mondjuk egy facemask de nem azon múlt. Utána meg már azt csináltak velünk amit akartak. Ward amikor meg elküldte gyufáért Griffin-t a TD-nél.... hát az is mutatta,hogy szenvedünk. Remélem a bye után frissült erővel és egy jobb futójátékkal rukkolunk elő. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ezen a meccsen semmi nem működött, kész csoda, hogy csak ennyire kaptunk ki. Ugye nem ez az igazi arcunk? Kb mint a Jax ellen. Az első félidő közepére már elv volt veszve a meccs. Az első támadásunk kivédekezése, meg az a botrányos fake punt el is döntötte.
A messzi földön híresen gyenge OL-jük mégsem olyan gyenge, vagy a mi védekező falembereink ennyit tudnak? Mondjuk már az előző meccs után írtam, hogy a four men rushsal semmire sem mentünk.
CJ meg mint a vakegér, vár-vár aztán kiválassza a legnagyobb ellent és nekifut. Semmi lendület, semmi táncolás. Kicsit bátrabban kéne más futókhoz nyulni.
Hassi meg sajnos nem vezéregyéniség, ha nem megy a csapatnak, nem tudja őket kihúzni a sz..ból.
Pozitív jel az volt, amikor lefujták a meccset. Ők mehettek zuhanyozni, én meg lenyugtathattam magam a Győr kéziseivel.... :/
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Csak a héten tudtam végre felvételről megnézni a Baltimore meccset és éppen arra gondoltam, hogy az egyszerű meccseken megleszünk Britt nélkül, de a Pitts ellen nagyon fog hiányozni. Mondjuk úgy általában véve is Hasselbeck nem volt egy lapon az elkapókkal, de amikor igen, akkor bizony kellett volna néhány esetben az a plusz 20 font, meg x hüvelyk... Egyébként meg klasszikusan lövöldöztük magunkat a lábunkon az elejétől fogva; az első drive-ot simán TD-vel kellett volna zárni, a futás elleni védelmünkről valamiért elhitték a játékosok hogy király és botrányos volt a középen futás elleni fellépés, mintha úgy lettünk volna, hogy úgyis passzolni fognak, azt meg majd levadásszuk, de se pass-rush nem volt igazán se az emberekhez nem álltak oda a secondary-ben; aztán az a benyelt fake-punt az elég botrányos volt, és persze zárásként, amikor egy kis momentum lett volna az on-side után, akkor egyből az interception, aztán végülis vége volt a meccsnek.
A play calling a Jax elleni meccset idézte, és bár Hall visszatérésével valamivel jobbnak nézett ki foltokban a futójáték, összességében mégis elég csapnivaló volt. A TE-k messze nem kaptak annyi szerepet, mint kellett volna (nem is értem, hogy az elején miért falember volt kijelölve elkapónak, miért nem lehetett vmelyik TE).

Na mind1, végülis ha minden 4 meccsből egyet elvesztünk, az éppen belefér... úgyhogy a bye utáni hármat hozni kell (na meg a HOU hazai zacsija is talán jól jön még).

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
NFL COM :

Stevens sérült bordáit orvosok kezelték a pénteki edzés után, de azt üzente egy csapatképviselő által a sajtónak, hogy jobban van, és reménykedik benne, hogy játszhat. (Múlt héten TD passszt kapott el és a futójátékokban kulcsszerepe van mint blokkoló)
A kérdés, hogy Stevens hogy tudja elviselni majd a fájdalmat – mondta Mike Munchak.
Ahmard Hall nem edzett pénteken. Ez természetesen nem érinti a scapat az irányú terveit, hogy aktiválják a vasárnapi meccsre. Quinn Johnson el lett engedve, hogy Hall-nak legyen helye a roster-en.
Kenny Britt-et megműtötték pénteken. Britt egy fotót rakott fel a twitterjére, amin egy kórházi ruhában látható, mellete üzenet : „Üdv a műtőből. 😀 ”
Michael Griffin pénteken edzett , miután a csütörtöki edzést kihagyta betegség miatt. 4 kilót vesztett a súlyából a vírusfertőzés miatt.
Szerk.: Marc Marianai (csipő) és Gerald McRath (bal térd) kérdésesek, de pénteken teljes edzésmunkát végeztek. Leroy Harris (kezdő bal guard) is listázva van a „valószínüleg játszik” listán, és pénteken ő is teljes edzésmunkát végzett. Chris Hope termszetesen nem játszik a kéztörése miatt.Druid
Elég sokat vártak a műtéttel.... nem értem annyira , na mindegy. :/ Mielőbbi felépülést neki, utána irány a pálya 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
NFL COM :

Stevens sérült bordáit orvosok kezelték a pénteki edzés után, de azt üzente egy csapatképviselő által a sajtónak, hogy jobban van, és reménykedik benne, hogy játszhat. (Múlt héten TD passszt kapott el és a futójátékokban kulcsszerepe van mint blokkoló)
A kérdés, hogy Stevens hogy tudja elviselni majd a fájdalmat – mondta Mike Munchak.
Ahmard Hall nem edzett pénteken. Ez természetesen nem érinti a scapat az irányú terveit, hogy aktiválják a vasárnapi meccsre. Quinn Johnson el lett engedve, hogy Hall-nak legyen helye a roster-en.
Kenny Britt-et megműtötték pénteken. Britt egy fotót rakott fel a twitterjére, amin egy kórházi ruhában látható, mellete üzenet : „Üdv a műtőből. 😀 ”
Michael Griffin pénteken edzett , miután a csütörtöki edzést kihagyta betegség miatt. 4 kilót vesztett a súlyából a vírusfertőzés miatt.
Szerk.: Marc Marianai (csipő) és Gerald McRath (bal térd) kérdésesek, de pénteken teljes edzésmunkát végeztek. Leroy Harris (kezdő bal guard) is listázva van a „valószínüleg játszik” listán, és pénteken ő is teljes edzésmunkát végzett. Chris Hope termszetesen nem játszik a kéztörése miatt.
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d822d5407/article/nfl-awards-watch-titans-hasselbeck-having-mvp-season
bucky brooks szerint Hassie MVP esélyes
vélemények?herpaderp
Nem az. Szerintem Rogers lesz az, drukkolok neki.egozo
Szerintem se az. Nekünk meg amúgy se ez a legfontosabb. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d822d5407/article/nfl-awards-watch-titans-hasselbeck-having-mvp-season
bucky brooks szerint Hassie MVP esélyes
vélemények?herpaderp
Nem az. Szerintem Rogers lesz az, drukkolok neki.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d822d5407/article/nfl-awards-watch-titans-hasselbeck-having-mvp-season
bucky brooks szerint Hassie MVP esélyes
vélemények?
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Én is Blount párti voltam. CJ mellett elképesztő jó duót alkottak volna. na jó de akkor mi lenne Hasseyvel? 😊Laki
Nem kéne neki first downt futni, mint a Cleveland ellen 😉 😀
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Én is Blount párti voltam. CJ mellett elképesztő jó duót alkottak volna. na jó de akkor mi lenne Hasseyvel? 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
Néztem a Tampa meccset. Egyre jobban nem bírom megérteni, Blount elkótyavetyélését. Ő sokkal jobban jár, mi meg sokkal sz...abbul. Bár ha itt lenne, sem kapna CJ mögött többet 1-2 futásnál meccsenként. Pedig az első három meccsen, biztos, hogy többet értünk volna vele... Én tudom, hogy CJ egy nagy ász, meg sokat is füzetnek neki, de megnéznék megint egy klassz kis mennydörgés-villámlás showt. Nem kéne ennyire egyoldalúan futnunk. Kiváncsi leszek Hall helyett kit vágnak ki? Szerintem nem kell 2 FB, úgyhogy Quinn-nek ennyi volt. Bár ahogy Munchak nyilatkozott, nem tudják még mit várjanak Halltól, úgyhogy nem biztos.egozo
Sajnálom én is Blountot. Ebben erőteljesen közrejátszik az is, hogy imádom nézni a power back-ek játékát. Legyen az Mike Alstott, Peyton Hillis, Brandon Jacobs, mindegy, a lényeg, hogy gázoljon át a védőkön. Tetszik persze a "CJ is gone" mondat is, amikor üvölti a rádióriporter, de azért én a csattanásokra szívesebben emlékszem.
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
Újabb workout-osok:

CB Coye Francies (Browns)
DB Michael Holmes (Bears)
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Néztem a Tampa meccset. Egyre jobban nem bírom megérteni, Blount elkótyavetyélését. Ő sokkal jobban jár, mi meg sokkal sz...abbul. Bár ha itt lenne, sem kapna CJ mögött többet 1-2 futásnál meccsenként. Pedig az első három meccsen, biztos, hogy többet értünk volna vele... Én tudom, hogy CJ egy nagy ász, meg sokat is füzetnek neki, de megnéznék megint egy klassz kis mennydörgés-villámlás showt. Nem kéne ennyire egyoldalúan futnunk. Kiváncsi leszek Hall helyett kit vágnak ki? Szerintem nem kell 2 FB, úgyhogy Quinn-nek ennyi volt. Bár ahogy Munchak nyilatkozott, nem tudják még mit várjanak Halltól, úgyhogy nem biztos.
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
Nekem is, csak a gyerek is aludt meg az asszony is, és kivételesen volt egy kis időm 😀

Tegnap workout-on voltak nálkunk:

S Chris Horton (Washington),
DB Gerald Alexander (Jacksonville, Carolina, Miami),
DB Dominique Harris (Tampa Bay),
CB Trevard Lindley (Univ. of Kentucky),
CB Jonathan Wade ( Univ. of Tennessee)
S Andrew Sendejo (Dallas, N.Y. Jets)

Ezzel együtt korántsem biztos, hogy igazolnánk valakit, a roster tele van és ha hozunk valakit, mást ki kell rakni.

Szerk.: Nincs infó arról, hogy megkerestük volna Fullert, vagy hogy S Robert Johnsonnak mondták volna, hogy PS-ből feljöhet.
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nagyon köszi a fordítást Druid, nekem nagyon nyögvenyelős az ilyesmi, és mindig kínlódok vele... :rolleyes:
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
Az előbbi sajtótájékoztató még tegnap volt, most viszont (1 órája) Tomlin tartott egyet a következő meccsről. Nézzük, hogy vélekedik néhány szóban rólunk a Steelers HC:

Kiemelte David Stewartot, ő egy "speciális játékos" A védelemből Jason Jones-t és Finnegan-t említette.
A csapatról : sok tehetséges játékosuk van, és"They are extremely hot"
( talán nagyon megy most nekik ?)

Magukról : BB valószínüleg könnyített edzésmunkát végez, de reményei szerint a meccsen játszik majd.
James Harrison jobb szemgödrében törést találtak, műteni kell, kihagyja a meccset.
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
Bocs a fordításért, de siettem :
szerk.: így átolvasva elég magyartalan, de majd kisilabizáljátok

Mike Munchak sajtótájékoztató:
Előbb összeszokott-e a csapat, mint várta?
MM:Mint már a TrainingCamp közben is mondtam, a dolgok olyan simán mentek a táborban, hogy már a kezdetektől ez a jó előérzet volt bennem. Valószínűleg azért, mert nem ömlesztettük a játékosokra az összes változást, hanem szépen haladtunk lépésről lépésre. Már az elejétől sokat segített ez a fajta megközelítés. Ez látszott már a táborban is, s továbbvittük a preseason-ra is. Az emberek azt mondják – „Ugyan már, ez csak Preseason” – mi úgy láttuk, hogy az elért eredmény (összeszokásban) már előrejelzi, hogy jó úton haladunk. Előzőleg arra számítottunk, hogy sokkal zavarosabb lesz az átállás, s a szezonra beérik, de erre nem számítottunk. Azonban amikor a szezon elkezdődik, bármilyen jól is játszottunk előtte, tudjuk, hogy sok területen kell fejlődnünk. Minden csapatnak az NFL-ben megvan a saját problémája, amin fejlesztenie kell, de erről szól az egész: folyamatosan dolgozunk a hibáink kiküszöbölésén, és a jó az egészben , hogy közben nyertünk pár meccset, úgyhogy úgy gondolom a legfontosabb hogy mindig játsszunk elég jól ahhoz, hogy győzelemmel fejjezzük be a mérkőzéseket.

Mennyi játékáthívást csinál Matt a snap előtt, és ez mennyiben különbözik a múlt évektől?

Futójáték esetén – akárcsak az elmúlt években – mindig van második variáció készenlétben, amit ott áthívhat, ezáltal meg van a lehetőség alkalmazkodni. Néha a futójáték hívása mellett passzjáték a második változat, így nagyobb szabadsága van az irányítónak, ha bizonyos védekező sémát (coverage) lát. Talán ez Mattnek könnyebben megy, mert sokkal több tapasztalata van benne, mint Jake-nek. A múltkori meccsen nem volt sok futás-passz kettős variáció (run-pass check), de ettől függetlenül is néha alkalmazkodni kell a helyzethez. A TV-n is látható amint snap előtt az elkapó és az irányító szemkontaktust létesít : ha ilyenkor látnak bizonyos dolgokat, s azt jelzik egymásnak, akkor más a játék – és Matt ebben elég jó.

Meglepődött Hasselback jó játékán ?
Nem vagyok igazán meglepődve. Azért hoztuk ide, már a kezdeteknél arra gondoltunk hogy változzon a támadásunk. Tavaly néztem róla filmet, s azt gondoltam :” Ember, ez a srác jól játszik.” és most hogy itt van nyert néhány nagy meccset, és úgy csinálja a dolgait, ahogy reméltük hogy tenni fogja. Soha nem tudhatod, hogy mennyire gyorsan fog összeállni a dolog, ha hozol sok új embert, akik soha nem játszottak még együtt, és új edzőket – de ha van egy Matt-féle embered, a folyamat számunkra is sokkal könnyebb.

Van-e a csapatnak olyan része, ami több elismerést érdemelne, mint amit kap?

A védelem oldalán Jerry Gray és csapata sok jó dolgot csinál. Hétről-hétre más-más játékos lép elő és csinálja meg a nagy játékot. Úgy néz ki 3&1 és 4&1-nél, mintha szándékosan hoznák magukat ilyen helyzetbe, mivel preseason közben találtak rá módot, hogy ilyenkor nagyot játsszanak. A múlt meccsen 3&1-nél Marks (Sen’Derrick) játszott nagyot, így nem volt hova futniuk, 4&1-nél pedig Griffin hozakaodott elő a nagy játékkal. Ezekután a lendületbe jött a csapat, pont félidő előtt. Úgy néz ki felismerték, hogy a nagy játékok adják meg a különbséget egy meccsen. Talán nem mindig mennek úgy a dolgok egy mérkőzés folyamán, mint szeretnénk, de ha továbbra is nagy playeket játszunk, akkor talánk rá módot, hogy a győzelem a miénk legyen. Ez csapatmunka. Nem hiszem, hogy lenne kimagaslőan jól játszó csapatrész. Néhány mérkőzésen egyik vagy másik része a csapatnak jobban teljesít, de összeségében ez kiegyensúlyozódik. A csapatnak a fejlesztendő része a futójáték. A múlt meccsen már ez is kezdett alakulni, de még nem vagyunk a futójátékunkkal egyáltalán boldogok.

Jordan Babineaux a kezdő, amíg Chris Hope gyógyul a kartöréséből
Úgy gondolom, hogy ő (Babineaux) már bizonyította, hogy bízik a csapattársaiban és ők is benne. Ha nem is vagy kezdő, legyen olyan bizalom feléd, hogy ha fel kell menned bármilyen posztra, a csapatod örüljön hogy te ott játszol. Kétszer kezdett, kétszer nyertünk, és vasárnap csinált egy nagy játékot – és nyertünk . Már az elején is mondtam, hogy a kezdetektől számítottunk rá, mivel Jerry Gray együtt dolgozott már vele, és sokan tudták róla, hogy ő egy olyan típusú srác, aki amikor szükség van rá, fel tud nőni a feladatokhoz, pont úgy ahogy reméled.

Mennyi ideig lesz Chris Hope sérült?
Ezen a héten műtik, s az eddigi tapasztalatokból okulva 4-6 hétre saccolom. Mindenki máshogy gyógyul, de valószínűleg ebben a periódusban meggyógyul.

Visszatértekor kezdő lesz?
Nem vesztheted el a munkád azért, mert megsérülsz. Ha a helyzet olyan lesz, hogy látjuk már, hogy hogy állunk, akkor döntünk, de ez csak akkor fog megtörténni, ha Chris már egészséges lesz.
(ez mekkora egy mondat !!! királyul nyilatkozik a HC-nk)

Hasonló ez a sérülés Jason McCourty tavalyi sérüléséhez?
Nem mondták nekem, de valószínűsítem, ezért is mondhattak kb ugyanolyan gyógulási időt. Azt hiszem ez olyan sérülés, amivel előbb edzhetsz, mint játszhatsz, ezáltal aktívabb lehet már korábban, de mint mondtam, minden attól függ, hogy hogyan gyógyulsz. Mindenki máshogy, úgyhogy a legjobban reménykedsz és majd meglátod.

Mennyire segít majd Ahmard Hall visszatérése?
A futójátékunk nem egy személy miatt volt problémás. Az egész csaptrészt kell nézni, hogy miért nem voltunk eredményesek, és min kell fejlesztenünk. Sok csapatnak van ugyanez a problémája, hogy hétről hétre más ellenféllel játszol. (Nem mondod) Örülünk neki, hogy Ahmard visszatért, s remélhetőleg ő is segít majd kitalálni a probléma okát. Egy hétig ilyenkor mentesség van az 53-as limit alól, így hetünk lesz eldönteni a roster kérdéseket.

A meccsen történt egyéb sérülésekkel mi a helyzet?
Craig Stevensnek bordasérülése van, egész héten gyulladt/fájdalmas lesz, ezért nem fog teljes edzésmunkát végezni, de valószínűleg vasárnapra OK lesz. Leroy Harris szintén (limitált edzés, vasárnap OK), úgy néz ki nincs semmi komolyabb a térdével vagy a sarkával. Annyi történt csak, hogy hogy hátulról ráestek a lábára, miközben pfasszblokkolt.

Akkor Craig Stevensnek nincs bordatörése?
Nincs. Ma volt az MRI-je, nem kaptam róla még infót, azt hiszem valami porcnyúlás féle dolog. Ez elég fájdalmas. Nem nevethetsz sokat, mert borzasztóan fáj, de Craig egyébként se szokott sokat nevetni, úgyhogy minden rendben lesz. Csak figyelnie kell kikkel lóg együtt, s kerülnie a vicces srácokat. 

Mi a véleménye a harmadik kisérleti kivédekezésekről (3 & out) ?
Szerintem Jerry Gray és a csapata nagyszerű munkát végzett. Tracy Rocker felkészíti mindig a fiúkat, hogy milyen playekre számítsanak. Bizonyos csapatok bizonyos szituációkban nagyon kiszámíthatóak, s te megteszel minden tőled telhetőt, hogy megállítsd őket. Általán futásra vagy play-action-re számíthatsz, de rövid yardos és goalline szituációkban elég jó munkát végeztünk a line of scrimmage támadásában, mert felismerték a fiúk, hogy milyen fontosak ezek a szituációk, hogy megállítsuk az ellenfél drive-jait. Elkezded felépíteni az önbizalmadat, hogy ezt meg tudod csinálni. Hiába tettek meg nyolc yardot, még mindig meg tudjuk őket állítani, s nem fogják megcsinálni a first down-t. Ez egy ilyen önbizalom dolog, ha elhiszed, hogy meg tudod tenni, és az a szép, hogy mindig másik játékos tudta megállítani az ellenfelet. Más azt mondaná, hogy legyen 3&10 minden alkalommal, de ha meg tudod az ellenfelet állítani 3&1-nél, vagy azokban a szituációkban, amikben mi, akkor tudjuk, hogy ezt így csinálják a jó védelmek.

Damian Williams valóban nem elég precízen futja az útvonalakat?
Csak többet kell játszania. Szerintem amint többet játszik, otthonosabbá vlik ez a rutin – ezért is örültem annak a TD elkapásának a szünet előtt, ami 21 pontra juttatott minket és nagy önbizalmat adott, valamint volt egy nagyszerű elkapása egy 1&goal-nál. Szerintem a fiatalabb srácoknál minél többet játszanak, egyre jobban fogja érezni a dolgokat és egyre gyorsabban tud majd alkalmazkodni, ez mind csak a megfelelő játékidő lehetőségéről szól. Úgy gondoljuk, hogy nagyon jó játékos lesz belőle,(ÁMEN) s itt az ő ideje a fejlődésre. Most itt az idő, és ő bizonyít, akárcsak Lavelle Hawkins. Ő is csinált néhány szép elkapást, és ők egyre jobbá válnak, ahogy egyre többet játszanak.

Mennyi átállási idő kell Ahmard Hall-nak?
Ilyen még nem történt velem, úgyhogy úgy gondolom, hogy megnézzük, hogy hogyan dolgozik és hogy hogyan érzi magát a következő edzéseken. Ő mindig úgy néz ki, mintha nagyszerű formában lenne, és tudom, hogy tele van akarattal és a nyugtalansággal, hogy már itt legyen. Neki nagy szerepe volt a futójátékunk sikereiben, s olyan hozzáállást hoz a játékban amire mindig szükség van ; úgyhogy találkozunk vele a videózásokon és az edzéseken, hogy megnézzük, minden OK. Jó állapotban volt, amikor láttam a sajtótájékoztató előtt….
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
DWill meg Locker ha jól tudom szobatársak voltak a nem hivatalos TCben, gondolom ott elég sokat gyakoroltak.
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
RIP Heimerdinger

Babineux-val én se vagyok 100% elégedett, viszont az eddigi secondary-hez képest jobbnak tartom a mostanit.
D. Williams nincs eléggé összeszokva Hassivel, az incomplete-okon jól látszott a közös időzítés hiánya.
Én úgy láttam, anno PreSeasonban, hogy ő inkább Locker passzaira állt rá. Talán D.Will most, hogy first string WR lett, hozzáidomul Matthez is.
Amit hiányolok: Blitz packege-ek. A DL szépen fejt ki nyomást, de szerintem ha +1 ember menne pass rush-ra, sokkal eredményesebbek lennénk. Akárhogy is nézem, most benyeltünk 350 passzolt yardot.
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Meghalt Heimerdinger RIP