NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nem láttam sajnos a meccset, de nagyon örülök. Az összefoglaló alapján volt egy-két balhé, tudja vki miért voltak ezek?????rezső
Amit te is írtál, meg akartuk mutatni, hogy Orton tényleg egy sírós baba. Mindjárt az elején Jones egy latehittel bemutatkozott neki, elég kemény volt, de legalább volt oka a nyafogásra sírós Ortonnak. Aztán ez a felfokozott állapot végig jelen volt. Hozzájárult, hogy nem sokkal utána a bíró egy fordított latehitre nem dobott zászlót a támadó Denverire. Szerintem ebből adódott a sok bünti is. Shaun Smith főleg nagyon fel volt pörögve, dobtak is rá zászlót, asszem kettőt is. De ezeken felül a védelem elött le a kalappal. Az utolsó pick meg főleg Jason Jones érdeme, aki beleütött a labdába, így kapta el Spoon.
Attól függetlenül hogy nagyon szép a győzelem, meg a 2-1, azért én nem csatlakozom az ömlengők táborához. Volt pár momentum, ami miatt nyertünk, de ez elég nyögvenyelős volt, ami egy erősebb csapat ellen nagyon kevés lesz. Ezt a futójátékot nagyon meg kellene oldani. Hassinek ugyan jók a statisztikái, de a pályán azért ez nem ilyen szép kép. Az egész meccsen két normális drivet vezetett, ez most elég volt. A védelem nagyot játszott, a két pick, meg a 4. kivédekezése a golvonalon eldöntötte a meccset. Ha nincs a sok hülye szabálytalanág simább lehetett volna. Hassi teljesítményéhez még annyit, hogy ellenünk minden csapat legalább 8 emberrel védekezi a futást minden playnél, ezt láttam még 3. és hosszúnál is. Remélem soká fog győzni vele a csapat, de amiket korábban állítottam róla, és Lockerről még mindig tartom.
Kern futását egyértelmű, hogy a véletlen hozta össze, attól függetlenül nagyon ügyesen kihozta belőle a legtöbben, nagy lélekjelenlétre utal, egy középszerű punter egyszerűen belerugta volna a védőbe, vagy lehasal. Britt csillagos ötöst érdemel.
Britt elvesztése nagyon rosszkor jött, így sokkal fontosabb, hogy beinduljon végra a futójáték. Félve írom le, de talán nem csak CJ-vel kellene kísérletezni, bármennyibe is került. Talán nem lenne ennyire futás koncentrált az ellenfél védelme, ha néha Harper is pályára kerülne, meg lehet próbálkozni kellene az ugrabugra cikázások helyett egy olyan igazi kis középre futós négy jardot érő erőfutással, amire CJ nem képes...
A meccset a 4. kivédekezésével nyertük meg, ami közvetlenül az után volt, hogy Hassi elveszítette a labdát. Ha abból TD van, sose fordítottunk volna.egozo
Légy egy kicsit pozitívabb, mert akárhogy csavarjuk, kettőt nyertünk egymás után, s most ez a lényeg. Hassie azt csinálja, amit kell, s ez megnyugtató, most ki kell várni, mi lesz Britt-tel, s ha végleg elveszítjük, tán nem ártana vmi normális elkapót megszerezni vhonnan, mert Nate úgy látom erre a szezonra nagyon felszívta magát, de mögötte azért nem vagyunk igazán erősek WR-poszton...rezső
Lennék én, ha nem néztem volna tegnap a meccset és nem hagytam volna ott kb ötször, hogy elegem van belőle. Utána persze mindig visszaültem nézni 2perc után 😊 Ja és még egy észrevétel:miért nem hordunk vissza egy kicket sem, ha már van egy jó returnerünk???
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Nem láttam sajnos a meccset, de nagyon örülök. Az összefoglaló alapján volt egy-két balhé, tudja vki miért voltak ezek?????rezső
Amit te is írtál, meg akartuk mutatni, hogy Orton tényleg egy sírós baba. Mindjárt az elején Jones egy latehittel bemutatkozott neki, elég kemény volt, de legalább volt oka a nyafogásra sírós Ortonnak. Aztán ez a felfokozott állapot végig jelen volt. Hozzájárult, hogy nem sokkal utána a bíró egy fordított latehitre nem dobott zászlót a támadó Denverire. Szerintem ebből adódott a sok bünti is. Shaun Smith főleg nagyon fel volt pörögve, dobtak is rá zászlót, asszem kettőt is. De ezeken felül a védelem elött le a kalappal. Az utolsó pick meg főleg Jason Jones érdeme, aki beleütött a labdába, így kapta el Spoon.
Attól függetlenül hogy nagyon szép a győzelem, meg a 2-1, azért én nem csatlakozom az ömlengők táborához. Volt pár momentum, ami miatt nyertünk, de ez elég nyögvenyelős volt, ami egy erősebb csapat ellen nagyon kevés lesz. Ezt a futójátékot nagyon meg kellene oldani. Hassinek ugyan jók a statisztikái, de a pályán azért ez nem ilyen szép kép. Az egész meccsen két normális drivet vezetett, ez most elég volt. A védelem nagyot játszott, a két pick, meg a 4. kivédekezése a golvonalon eldöntötte a meccset. Ha nincs a sok hülye szabálytalanág simább lehetett volna. Hassi teljesítményéhez még annyit, hogy ellenünk minden csapat legalább 8 emberrel védekezi a futást minden playnél, ezt láttam még 3. és hosszúnál is. Remélem soká fog győzni vele a csapat, de amiket korábban állítottam róla, és Lockerről még mindig tartom.
Kern futását egyértelmű, hogy a véletlen hozta össze, attól függetlenül nagyon ügyesen kihozta belőle a legtöbben, nagy lélekjelenlétre utal, egy középszerű punter egyszerűen belerugta volna a védőbe, vagy lehasal. Britt csillagos ötöst érdemel.
Britt elvesztése nagyon rosszkor jött, így sokkal fontosabb, hogy beinduljon végra a futójáték. Félve írom le, de talán nem csak CJ-vel kellene kísérletezni, bármennyibe is került. Talán nem lenne ennyire futás koncentrált az ellenfél védelme, ha néha Harper is pályára kerülne, meg lehet próbálkozni kellene az ugrabugra cikázások helyett egy olyan igazi kis középre futós négy jardot érő erőfutással, amire CJ nem képes...
A meccset a 4. kivédekezésével nyertük meg, ami közvetlenül az után volt, hogy Hassi elveszítette a labdát. Ha abból TD van, sose fordítottunk volna.egozo
Légy egy kicsit pozitívabb, mert akárhogy csavarjuk, kettőt nyertünk egymás után, s most ez a lényeg. Hassie azt csinálja, amit kell, s ez megnyugtató, most ki kell várni, mi lesz Britt-tel, s ha végleg elveszítjük, tán nem ártana vmi normális elkapót megszerezni vhonnan, mert Nate úgy látom erre a szezonra nagyon felszívta magát, de mögötte azért nem vagyunk igazán erősek WR-poszton...
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nem láttam sajnos a meccset, de nagyon örülök. Az összefoglaló alapján volt egy-két balhé, tudja vki miért voltak ezek?????rezső
Amit te is írtál, meg akartuk mutatni, hogy Orton tényleg egy sírós baba. Mindjárt az elején Jones egy latehittel bemutatkozott neki, elég kemény volt, de legalább volt oka a nyafogásra sírós Ortonnak. Aztán ez a felfokozott állapot végig jelen volt. Hozzájárult, hogy nem sokkal utána a bíró egy fordított latehitre nem dobott zászlót a támadó Denverire. Szerintem ebből adódott a sok bünti is. Shaun Smith főleg nagyon fel volt pörögve, dobtak is rá zászlót, asszem kettőt is. De ezeken felül a védelem elött le a kalappal. Az utolsó pick meg főleg Jason Jones érdeme, aki beleütött a labdába, így kapta el Spoon.
Attól függetlenül hogy nagyon szép a győzelem, meg a 2-1, azért én nem csatlakozom az ömlengők táborához. Volt pár momentum, ami miatt nyertünk, de ez elég nyögvenyelős volt, ami egy erősebb csapat ellen nagyon kevés lesz. Ezt a futójátékot nagyon meg kellene oldani. Hassinek ugyan jók a statisztikái, de a pályán azért ez nem ilyen szép kép. Az egész meccsen két normális drivet vezetett, ez most elég volt. A védelem nagyot játszott, a két pick, meg a 4. kivédekezése a golvonalon eldöntötte a meccset. Ha nincs a sok hülye szabálytalanág simább lehetett volna. Hassi teljesítményéhez még annyit, hogy ellenünk minden csapat legalább 8 emberrel védekezi a futást minden playnél, ezt láttam még 3. és hosszúnál is. Remélem soká fog győzni vele a csapat, de amiket korábban állítottam róla, és Lockerről még mindig tartom.
Kern futását egyértelmű, hogy a véletlen hozta össze, attól függetlenül nagyon ügyesen kihozta belőle a legtöbben, nagy lélekjelenlétre utal, egy középszerű punter egyszerűen belerugta volna a védőbe, vagy lehasal. Britt csillagos ötöst érdemel.
Britt elvesztése nagyon rosszkor jött, így sokkal fontosabb, hogy beinduljon végra a futójáték. Félve írom le, de talán nem csak CJ-vel kellene kísérletezni, bármennyibe is került. Talán nem lenne ennyire futás koncentrált az ellenfél védelme, ha néha Harper is pályára kerülne, meg lehet próbálkozni kellene az ugrabugra cikázások helyett egy olyan igazi kis középre futós négy jardot érő erőfutással, amire CJ nem képes...
A meccset a 4. kivédekezésével nyertük meg, ami közvetlenül az után volt, hogy Hassi elveszítette a labdát. Ha abból TD van, sose fordítottunk volna.
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Nem láttam sajnos a meccset, de nagyon örülök. Az összefoglaló alapján volt egy-két balhé, tudja vki miért voltak ezek?????
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Érdekes lesz, az biztos. Ki gondolta volna, hogy Britt elvesztése lehet nagyobb érvágás, mint CJé lenne. Jelenleg ez a helyzet.
Viszont hogy pozitív is legyek, le a kalappal Hassie előtt. Az öreg egyelőre újjászületett Nashvilleben. És Lockernek van ideje tanulni mellette és tőle lehet is.iktriad
Palmer rendszere nagyon fekszik Hassinak, nem kell túl nehezeket dobni, nagyon sok célpont van mindig, egy általában üresre játssza magát, és ezt elég jól meg tudja játszani. Britt nélkül ugyanezt nyilván nehezebb lesz kivitelezni, de ha a pass protection jó lesz, akkor megoldható.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 891 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Britt szezonjának lehet vége, na ez a gáz.Rajna
Ha Britt IR, a Titan szezonjának ezzel nagyjából annyi, főleg hogy CJ egy nagy 0 eddig(3 meccs alatt 40+ carryből 100 yard se - remek ötlet volt kifizetni. Biztos a sok pénz a zsebében lelassítja...). Britt ha nincs, akkor nincs elsőszámú elkapó, a többbiek nem tudnak élni. Kb. olyan elkapó sorotok lesz, mint a milyenk...Ja és Britt nélkül most még jobban mindenki a futás elleni védelemre fog összpontosítani az ellen Djei közül. (Bocsánat a negatív véleményért, de ez van).

Update: Kenny Britt -> IRiktriad
Nem értek egyet, nagyon nagy veszteség, de lehet menedzselni. Lásd második félidő ma, Hassi jól nyomta, Washington abszolút előlépett, amúgy tizenegy különböző embernek volt elkapása. CJ meg csak feljavul, az edzőtábor hiánya nagyon látszik, és a fal közepe sem tetszik nekem futásblokkolásban, ezeket össze lehet rakni. Tényleg óriási veszteség Britt, de nem lehetetlen nélküle sem.Rajna
Érdekes lesz, az biztos. Ki gondolta volna, hogy Britt elvesztése lehet nagyobb érvágás, mint CJé lenne. Jelenleg ez a helyzet.
Viszont hogy pozitív is legyek, le a kalappal Hassie előtt. Az öreg egyelőre újjászületett Nashvilleben. És Lockernek van ideje tanulni mellette és tőle lehet is.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Britt szezonjának lehet vége, na ez a gáz.Rajna
Ha Britt IR, a Titan szezonjának ezzel nagyjából annyi, főleg hogy CJ egy nagy 0 eddig(3 meccs alatt 40+ carryből 100 yard se - remek ötlet volt kifizetni. Biztos a sok pénz a zsebében lelassítja...). Britt ha nincs, akkor nincs elsőszámú elkapó, a többbiek nem tudnak élni. Kb. olyan elkapó sorotok lesz, mint a milyenk...Ja és Britt nélkül most még jobban mindenki a futás elleni védelemre fog összpontosítani az ellen Djei közül. (Bocsánat a negatív véleményért, de ez van).

Update: Kenny Britt -> IRiktriad
Nem értek egyet, nagyon nagy veszteség, de lehet menedzselni. Lásd második félidő ma, Hassi jól nyomta, Washington abszolút előlépett, amúgy tizenegy különböző embernek volt elkapása. CJ meg csak feljavul, az edzőtábor hiánya nagyon látszik, és a fal közepe sem tetszik nekem futásblokkolásban, ezeket össze lehet rakni. Tényleg óriási veszteség Britt, de nem lehetetlen nélküle sem.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 891 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Britt szezonjának lehet vége, na ez a gáz.Rajna
Ha Britt IR, a Titan szezonjának ezzel nagyjából annyi, főleg hogy CJ egy nagy 0 eddig(3 meccs alatt 40+ carryből 100 yard se - remek ötlet volt kifizetni. Biztos a sok pénz a zsebében lelassítja...). Britt ha nincs, akkor nincs elsőszámú elkapó, a többbiek nem tudnak élni. Kb. olyan elkapó sorotok lesz, mint a milyenk...Ja és Britt nélkül most még jobban mindenki a futás elleni védelemre fog összpontosítani az ellen Djei közül. (Bocsánat a negatív véleményért, de ez van).

Update: Kenny Britt -> IR
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Britt szezonjának lehet vége, na ez a gáz.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Öreg Hassie nem vén faszi. Locker nem lesz kezdő egy ideig így. 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nyertünk!!! Amennyit láttam a meccsből(stream miatt) jó volt. Hassinak jó meccse volt( 311 yard, 2 TD sajna 1 Fumble), CJ sajnos megint nem "tudott" futni(21 yard). Párszor Munchak előre tolta elkapónak(54 elkapott yard nem rossz 😛 ), nem is volt olyan rossz, de az egyik playnél látszott, hogy nem egy klasszikus WR. 😀 Britt nagyon bekezdett és jól is nyomta, de mikor volt a fumble..... hát az érdekes volt mert úgy tűnt mint ha eldobta volna a labdát :/ nem tudom mit akart ott, ráadásul meg is sérült. Nagy mákunk volt, hogy amikor puntolni akartunk, rossz volt a snap és Kern így elkezdett vele futni és így meglett 4.re 😀, mert szerintem ez nagyon nem fake punt volt, hanem mák fake punt 😀 Nagyon sok volt a szabálytalanságunk, amivel nagyon könnyen elmehetett volna a meccs. 80 yard :/ Nagyon sok.... Figyelni kell ezekre mert egy erősebb csapat simán kihasználja. Szerintem lehetett volna több QB blitz Orton nem volt magabiztos. Lényeg a lényeg : NYERTÜNK 2-1 GO TITANS 😊 :cool: (Jax és a Texans kikapott 😛 😉 )

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Szép volt fiúk! 😊 Csak az eredményt követtem az nfl.com-on, de megérte, mert kibrusztoltuk! 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
Predictions by NFL Network:

AFC Playbook: Thursday at 8 p.m. ET
Broncos at Titans

Sterling Sharpe: Titans
Joe Theismann: Titans
Brian Baldinger: Titans
Matt Millen: Titans


Hivatalos injury list:

BRONCOS:
Elvis Dumervil DE Shoulder Did Not Participate In Practice Out
Eddie Royal WR Groin Did Not Participate In Practice Out
Marcus Thomas DT Groin Did Not Participate In Practice Out
Demaryius Thomas WR Finger Did Not Participate In Practice Out
Julius Thomas TE Ankle Did Not Participate In Practice Out
Champ Bailey CB Hamstring Did Not Participate In Practice Questionable
Knowshon Moreno RB Hamstring Limited Participation in Practice Questionable
D.J. Williams LB Elbow Limited Participation in Practice Questionable

TITANS:
William Hayes DE Shoulder Full Participation in Practice Questionable
Damian Williams WR Hamstring Full Participation in Practice Questionable
Chris Hope S Shoulder Limited Participation in Practice Questionable
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Megjött a rossz hírek hozója...

CJ kihagyta a szerdai edzést bordaproblémák miatt, vasárnap szeretne játszani..

Britt edzés közben jött le a pályáról, Hamstring gondok miatt.
Munchak szerint ma már fog edzeni. Ez nem jó, már preseasonban is érezte...Druid
Damian Williams- Hamstring
Britt- Thigh
CJ- Ribs
Hope- Shoulder


DW,Britt,CJ csütörtökön már teljes értékű edzésmunkát végeztek. Remélhetőleg hétvégére nem lesz gond. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
Megjött a rossz hírek hozója...

CJ kihagyta a szerdai edzést bordaproblémák miatt, vasárnap szeretne játszani..

Britt edzés közben jött le a pályáról, Hamstring gondok miatt.
Munchak szerint ma már fog edzeni. Ez nem jó, már preseasonban is érezte...
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Remélem mindenki kiörömködte magát a vasárnap után, mert a Broncos elleni meccset mindenképpen be kell húznunk, és nem is akárhogy. Gondolom ti is emlékeztek a tavalyira, Hope egészen felháborító interference-ére, és legfőképp Orton meccs utáni nyilatkozatára, amikor sírt-rítt, s mindennek elmondott minket.. ez vért kíván- nagyon remélem, hogy megkóstoltatjuk vele a nashville-i gyepet egy párszor...rezső
Ismerős... Pont ezt akartam írni, hogy hát a legemlékezetesebb sajnos Hope interference, ha jól emlékszem a mi end zone-unkban történt. Na meg utána Orton, hogy milyen csúnyák vagyunk. 😀

Erre látom rezső, hogy írod pont ezeket. 😀 Ezek szerint nem csak nekem maradt ez meg. Na de biztos, hogy nem csak mi vagyunk még ezzel így. Pl: Norbeeee 😀 Ő meg hová tűnt? Vétel.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Remélem mindenki kiörömködte magát a vasárnap után, mert a Broncos elleni meccset mindenképpen be kell húznunk, és nem is akárhogy. Gondolom ti is emlékeztek a tavalyira, Hope egészen felháborító interference-ére, és legfőképp Orton meccs utáni nyilatkozatára, amikor sírt-rítt, s mindennek elmondott minket.. ez vért kíván- nagyon remélem, hogy megkóstoltatjuk vele a nashville-i gyepet egy párszor...
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
A Broncos meccsre is minden jegy elkelt, ezzel a Titans LP-Fieldre való költözése óta ez a 128. (!!!!) hazai teltház.
A következő hazai meccsek közül az Oct 23.-i Houston ellenire van még jegy, a 30.-i Colts ellenire már nincs.. Így tovább.

Britt bírósági ügye szept. 27-re el lett halasztva. - Legalább addig biztos, hogy játszik.

A nálunk work-out-on lévő futók listája:

Aaron Brown, két év Detroitban, összesen 44 labdacipelés
Javarris Williams, Tennessee State
Chase Reynolds, Montana
Lonyae Miller, Fresno State
Clinton Portis - no comment
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Clinton Portis nálunk Work-out-on.

Akkor most vajon melyik RB-nk nem 100% ? .....Druid
Hát az eddigi 2 fordulót elnézve, CJ tuti nem.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Clinton Portis nálunk Work-out-on.

Akkor most vajon melyik RB-nk nem 100% ? .....Druid
Elég érdekes a dolog.... Portis nem egy gyenge RB, de nyilván nem kell bemutatni. Ki helyett???pakesz

Ahogy olvastam Portis most járja sorra a csapatokat, lehet hogy még nem bíznak 100%osan Ringerben... de igazából foglamam sincs. Elméletileg nem sérült le senki...
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Clinton Portis nálunk Work-out-on.

Akkor most vajon melyik RB-nk nem 100% ? .....Druid
Elég érdekes a dolog.... Portis nem egy gyenge RB, de nyilván nem kell bemutatni. Ki helyett???

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Az biztos, hogy játékban amit láttunk a Ravens az esélyes. Bízzunk benne, hogy valami nagyot alakítunk.Nem tehetünk mást mint szurkolunk mint eddig. Bármi megtörténhet az NFL-ben nincs papírforma ettől is szép ez a játék. Egyik meccsen lemosnak a pályáról a következőn meg "diadal" 😊 😉 Go Titans!pakesz
Csak úgy a Ravens meccs előtt, ugyebár ki gondolta volna. 😉 Ennyi. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
Clinton Portis nálunk Work-out-on.

Akkor most vajon melyik RB-nk nem 100% ? .....
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Köszi mindkettőt!! 😉
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
10yardvágányoló

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!