Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Pannel Egboh, DE is ment
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
CUT-ok tegnapról :

LB Rennie Curran, Rookie
DE Hall Davis,
RB Herb Donaldson,
TE Riar Geer,
TE Cameron Graham,
OL Thomas Gray,
DE Julian Hartsell,
RB Stafon Johnson,
WR James Kirkendoll,
CB Lequan Lewis,
OL Pat McQuistan,
RB Kestahn Moore,
WR Michael Preston,
S Myron Rolle, Rookie
FB Joe Tronzo.

Ezzel 65-ön vagyunk, éjjel lesz a 53-as határ.Druid
Curran-t sajnálom amúgy. 😐

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
CUT-ok tegnapról :

LB Rennie Curran, Rookie
DE Hall Davis,
RB Herb Donaldson,
TE Riar Geer,
TE Cameron Graham,
OL Thomas Gray,
DE Julian Hartsell,
RB Stafon Johnson,
WR James Kirkendoll,
CB Lequan Lewis,
OL Pat McQuistan,
RB Kestahn Moore,
WR Michael Preston,
S Myron Rolle, Rookie
FB Joe Tronzo.

Ezzel 65-ön vagyunk, éjjel lesz a 53-as határ.
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Két esetben gondolkoznék el Locker pályára küldésén először a bye weeken. Ha Hasselback TD/INt mutatója a béka segge alatt van, és a védelem átlag feletti játékot mutat.

Sokkal több kárt okozna Locker fejlődésében egy túl korai kezdőbe állítás, mint ami hasznot hajtana rövidtávon. Elsősorban, azért mert ha egyszer kezdő lett, akkor pszichológiai okokból onnan csak sérülés esetén távolítható el. Különben kezdődik az irányító keringó, ami senkinek se használ.DoM
Teljesen egyetértek
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Két esetben gondolkoznék el Locker pályára küldésén először a bye weeken. Ha Hasselback TD/INt mutatója a béka segge alatt van, és a védelem átlag feletti játékot mutat.

Sokkal több kárt okozna Locker fejlődésében egy túl korai kezdőbe állítás, mint ami hasznot hajtana rövidtávon. Elsősorban, azért mert ha egyszer kezdő lett, akkor pszichológiai okokból onnan csak sérülés esetén távolítható el. Különben kezdődik az irányító keringó, ami senkinek se használ.
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Itt vagyok ám, figyelek. 😊
Az előző két hét a pihenésé és nyaralásé volt. )
Egyébként örülök CJ szerződésének, s hogy reagáljak az általad leírtakra is: én semmiképpen sem kezdenék Lockerrel, sőt. Ez a gyerek nem sztár, esetében vissza kéne térni a régi rookie QB-gyakorlathoz, s egy-két év tanulást biztostani neki a háttérben. A Saints B elleni jó játék nagyon kevés, Hasselbeck kezdjen csak, hozzon ki, amit lehet - Lockeren nagyon sokat kell még dolgoznirezső
Meglátjuk mi lesz Hassivel, mert tudom, hogy Ő kezd, de én kockáztatnék...egozo
Én Locker érdekében nem kockáztatnékrezső
Még jó, hogy nem nekünk kettönknek kell közösen dönteni 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
Megnéztem az összefoglalókat, és Locker geci jó volt... Szerintem 5-6. meccs környékén átveszi a kezdő QB posztot.
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Lehet megpróbálnám Lockerrel a szezont! Klug mindenképpen kezdhetne, és szerintem Babineaux is, Hope helyén. Az LB sorra kiváncsi vagyok. CJ? Hát remélem nagyobb lesz a lángja, mint a füstje.

Ui: Mi van Rezsővel?egozo
Itt vagyok ám, figyelek. 😊
Az előző két hét a pihenésé és nyaralásé volt. )
Egyébként örülök CJ szerződésének, s hogy reagáljak az általad leírtakra is: én semmiképpen sem kezdenék Lockerrel, sőt. Ez a gyerek nem sztár, esetében vissza kéne térni a régi rookie QB-gyakorlathoz, s egy-két év tanulást biztostani neki a háttérben. A Saints B elleni jó játék nagyon kevés, Hasselbeck kezdjen csak, hozzon ki, amit lehet - Lockeren nagyon sokat kell még dolgoznirezső
Meglátjuk mi lesz Hassivel, mert tudom, hogy Ő kezd, de én kockáztatnék...egozo
Én Locker érdekében nem kockáztatnék
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Már nem a mi dolgunk, de mégis: sajna Vince megsérült a Jets elleni meccsen, de egyébként egyre jobban belelendül Phillyben
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Lehet megpróbálnám Lockerrel a szezont! Klug mindenképpen kezdhetne, és szerintem Babineaux is, Hope helyén. Az LB sorra kiváncsi vagyok. CJ? Hát remélem nagyobb lesz a lángja, mint a füstje.

Ui: Mi van Rezsővel?egozo
Itt vagyok ám, figyelek. 😊
Az előző két hét a pihenésé és nyaralásé volt. )
Egyébként örülök CJ szerződésének, s hogy reagáljak az általad leírtakra is: én semmiképpen sem kezdenék Lockerrel, sőt. Ez a gyerek nem sztár, esetében vissza kéne térni a régi rookie QB-gyakorlathoz, s egy-két év tanulást biztostani neki a háttérben. A Saints B elleni jó játék nagyon kevés, Hasselbeck kezdjen csak, hozzon ki, amit lehet - Lockeren nagyon sokat kell még dolgoznirezső
Meglátjuk mi lesz Hassivel, mert tudom, hogy Ő kezd, de én kockáztatnék...
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Lehet megpróbálnám Lockerrel a szezont! Klug mindenképpen kezdhetne, és szerintem Babineaux is, Hope helyén. Az LB sorra kiváncsi vagyok. CJ? Hát remélem nagyobb lesz a lángja, mint a füstje.

Ui: Mi van Rezsővel?egozo
Itt vagyok ám, figyelek. 😊
Az előző két hét a pihenésé és nyaralásé volt. )
Egyébként örülök CJ szerződésének, s hogy reagáljak az általad leírtakra is: én semmiképpen sem kezdenék Lockerrel, sőt. Ez a gyerek nem sztár, esetében vissza kéne térni a régi rookie QB-gyakorlathoz, s egy-két év tanulást biztostani neki a háttérben. A Saints B elleni jó játék nagyon kevés, Hasselbeck kezdjen csak, hozzon ki, amit lehet - Lockeren nagyon sokat kell még dolgozni
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Lehet megpróbálnám Lockerrel a szezont! Klug mindenképpen kezdhetne, és szerintem Babineaux is, Hope helyén. Az LB sorra kiváncsi vagyok. CJ? Hát remélem nagyobb lesz a lángja, mint a füstje.

Ui: Mi van Rezsővel?
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
CJ OK, remélem megdolgozik érte.

Ezt a mai meccset meg nem akartam megnézni, de már csak az eredményt nézve is mégiscsak kénytelen leszek. És ráadásul ez alapján megint biztos lesznek olyanok, akiket majd jól vissza lehet sírni...

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Tennessee Titans and Chris Johnson Agree to 4 Year $53.5 Million Deal. 30 Million guaranteed.Laki
Nagyon jóóó! :cool: 😉 Reméljük sokat fog dobni a játékunkon. Mindenképpen előny az biztos. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Tennessee Titans and Chris Johnson Agree to 4 Year $53.5 Million Deal. 30 Million guaranteed.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
CJ Signed !!!!!!!!!!
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
CUT-ok:

LB Jonathan Cornell,
P Chad Cunningham, 😕
DT Jovan Haye, 😕
FB Patrick Hills,
LB Kevin Malast,
QB Brett Ratliff,
S Nick Schommer,
WR Owen Spencer
LS John Stokes

CJ Reserve/Did Not Report list-re rakvaDruid
Hát Haye engem sem győzött meg tavaly, két punterral nem megyünk szezonnak, és Kern nagyon jó volt az előző szezonban. De Cunningham first downja emlékezetes marad... 😀 Még Schommer említésre méltó, de hát jött pár új safety, így már a PS-be sem fér el.

Szerk: Most olvasom, hogy Haye magára kapott az offszezonban egy huszast, az indok az volt, hogy fiatalítani szeretnének.
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
CUT-ok:

LB Jonathan Cornell,
P Chad Cunningham, 😕
DT Jovan Haye, 😕
FB Patrick Hills,
LB Kevin Malast,
QB Brett Ratliff,
S Nick Schommer,
WR Owen Spencer
LS John Stokes

CJ Reserve/Did Not Report list-re rakva
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Pozitívumok: Hasselback, Locker, Harper (lehet ő lesz a kezdő?), Harris (micsoda block volt a nagy Urlacheren Harper futásánál), Washington (talán jó pár lesznek Brittel), Cook, secondary.
A rosszakról nem mondok semmit 😊egozo
Harper nagyon meggyőző, szerintem megérdemelné, hogy kezdő legyen. Kivéve, ha lesz CJ, bár egyre kevesebb esélyt látok rá.

Music City Miracle
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Azt nem tudom, hogy Bironas miatt el kellene kezdeni aggódni, vagy mi van? Meg valahogy az LB sor nekem nem áll össze, hogy hogyan is lesz jobb.

na mind 1, egy hét múlva meg van az 53-as keret, aztán KEZDŐŐŐŐDÍÍÍÍK...Titans
Bironas csak altatja az ellenfeleket 😉 Az LB sor engem is aggaszt, de bízom Ruud-ben, remélem össze tudja kapni őket, magával együtt.
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Azt nem tudom, hogy Bironas miatt el kellene kezdeni aggódni, vagy mi van? Meg valahogy az LB sor nekem nem áll össze, hogy hogyan is lesz jobb.

na mind 1, egy hét múlva meg van az 53-as keret, aztán KEZDŐŐŐŐDÍÍÍÍK...

több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Pozitívumok: Hasselback, Locker, Harper (lehet ő lesz a kezdő?), Harris (micsoda block volt a nagy Urlacheren Harper futásánál), Washington (talán jó pár lesznek Brittel), Cook, secondary.
A rosszakról nem mondok semmit 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lehet örülni, Britt nem lett eltiltva az NFL döntése értelmében.
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nem tudom, hogy volt-e már, ha igen akkor bocsánat...
Ilyen csapatban öröm lehet játszani 😀MarioAna
Szokásos rookie beavatás.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Nem tudom, hogy volt-e már, ha igen akkor bocsánat...
Ilyen csapatban öröm lehet játszani 😀

Burrow > Luck valaha is