Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Igazad van, nem kettő jó támadásunk volt, hanem 4. Az elsőben 1. a másodikban, mondjuk 3, vagy kettő és fél 😛
Volt ugye Mariani visszahordott TDje, majd egy szép támadásunk. A 3.tól a 9. támadásunkig így néz ki a kezdet és a befejezés:
TEN 48 - CAR 20
TEN 23 - TEN 32
TEN 19 - TEN 28
TEN 38 - CAR 46
TEN 11 - TEN 20
TEN 38 - CAR 44
TEN 8 - TEN 35 (INT)
Aztán jött a két FG., majd a TD.
Az én olvasatomban ami a TD és a FG között volt azt kínlódásnak hívják.
De igazad van hibáztam, tényleg nem két jó támadásunk volt 😀egozo
na látod 😀rezső
Látom? :cool:
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Igazad van, nem kettő jó támadásunk volt, hanem 4. Az elsőben 1. a másodikban, mondjuk 3, vagy kettő és fél 😛
Volt ugye Mariani visszahordott TDje, majd egy szép támadásunk. A 3.tól a 9. támadásunkig így néz ki a kezdet és a befejezés:
TEN 48 - CAR 20
TEN 23 - TEN 32
TEN 19 - TEN 28
TEN 38 - CAR 46
TEN 11 - TEN 20
TEN 38 - CAR 44
TEN 8 - TEN 35 (INT)
Aztán jött a két FG., majd a TD.
Az én olvasatomban ami a TD és a FG között volt azt kínlódásnak hívják.
De igazad van hibáztam, tényleg nem két jó támadásunk volt 😀egozo
na látod 😀
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ja, ami nagyon tetszett az Damian Williams játéka volt, bravúros elkapásokra képes, már csak a labdaejtéseket kellene minimalizálnia (ezen a meccsen asszem nem is volt neki, de korábban borzalmas dolgokat csinált idén)rezső
Nekem Hassi futása tetszett a legjobban, meg hogy nem csúszott, hanem TD-t akart szerezni. Kicsit megszerettette magát... 😉
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Igazad van, nem kettő jó támadásunk volt, hanem 4. Az elsőben 1. a másodikban, mondjuk 3, vagy kettő és fél 😛
Volt ugye Mariani visszahordott TDje, majd egy szép támadásunk. A 3.tól a 9. támadásunkig így néz ki a kezdet és a befejezés:
TEN 48 - CAR 20
TEN 23 - TEN 32
TEN 19 - TEN 28
TEN 38 - CAR 46
TEN 11 - TEN 20
TEN 38 - CAR 44
TEN 8 - TEN 35 (INT)
Aztán jött a két FG., majd a TD.
Az én olvasatomban ami a TD és a FG között volt azt kínlódásnak hívják.
De igazad van hibáztam, tényleg nem két jó támadásunk volt 😀
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Ja, ami nagyon tetszett az Damian Williams játéka volt, bravúros elkapásokra képes, már csak a labdaejtéseket kellene minimalizálnia (ezen a meccsen asszem nem is volt neki, de korábban borzalmas dolgokat csinált idén)
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Győztünk, CJ 100 felett, a D 10 alatt.
Tökéletes csapatunk van :/
Csak az a probléma , hogy a tegnapi Carolinát kevés csapat nem verte volna meg. CJ első félideji kínlódását nézve sírhatnékom volt. Csak reménykedni lehet, hogy a második félidő nem egy fellángolás volt, hanem a visszatérés kezdete. A D viszont hasított megint, és ez hozta a győzelmet, ...megint...
Igazából, ha utána gondolok, két jó támadásunk volt, úgy emlékszem.egozo
Ez azért erős túlzás. Több támadásunk is rendben volt, CJ pedig a második félidőben úgy futott, ahogy kell. Már a múlt héten is látszott, hogy kezd magáratalálni, az első félidőben nagyon jó volt akkor is. Szerintem most már rendben lesz, csak adni kell neki a labdát...
Ez a Panthers szinte értékelhetetlen volt az egész meccsen, szal különösebb jelentőséget nem kell ennek a győzelemnek adni, de azért mégis, domináltunk végig, minden területen, s ez nagyon jó dolog... Engem egy dolog zavart nagyon a meccsen, mégpedig a 3rd downok kivitelezése. Pontosabban a játékhívások voltak nagyon rosszak rendszeresen. Az első félidőben volt, amikor úgy éreztem, hogy Palmer és Hassie közösen interceptionre játszanának, asszem három támadás ért véget egy középre löbbölt dobásszerűséggel, s mindháromszor csak az égiek mentették meg a csapatott a labdaeladástól. Most arról nem beszélek, hogy a háromból kétszer egy, vagy két yard kellett volna, azaz egy sima futás és kész...
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Győztünk, CJ 100 felett, a D 10 alatt.
Tökéletes csapatunk van :/
Csak az a probléma , hogy a tegnapi Carolinát kevés csapat nem verte volna meg. CJ első félideji kínlódását nézve sírhatnékom volt. Csak reménykedni lehet, hogy a második félidő nem egy fellángolás volt, hanem a visszatérés kezdete. A D viszont hasított megint, és ez hozta a győzelmet, ...megint...
Igazából, ha utána gondolok, két jó támadásunk volt, úgy emlékszem.
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Hát akkor hangolódásképp a múlt heti meccsről még annyi, hogy szerencsére most a belvárosban szálltunk meg sétatávolságra a stadiontól, úgyhogy menet közben még nyomtunk egy késői ebédet, aztán bandukoltunk a stadionban. A környéken a szokásos tailgate hegyek, meg ugrálóvárak, szerencsére meggyőztük a lányokat, hogy inkább arcfestés, meg meccs-magazin legyen, aztán be a stadionba, 332-es szektor H sor, ami azért jó, mert a 300-asok alja A-G az Lodge és fölötte van a J-KK, tehát kb. nem ül az ember előtt senki. Elég lassan gyülekezett a nép és ahogy írtam elég foghíjas volt kezdésre a történet. Veterans day előzetes kapcsán köszöntötték a 101-es légidesszant éppen hazaérkezett egyik századát, ők fogták a zászlót a himnusz alatt, meg mindenféle bejátszások Irakból, meg Afganisztánból Titans szurkoló katonák üzenetével, meg persze a himnusz alatt az áthúzás.

Ahol mi ültünk elvileg az volt a hazai oldal, mert arról van a Titans sideline, de felőlünk is elég sok Bengals szurkoló volt, szemközt meg a karélyon tényleg olyan 70-30-nak tűnt a hazai-vendég arány, ami azért elég jelentős. a meccs maga élőben se volt jobb mint gondolom tévén, szerencsére a naplemente után még nem lett olyan gyorsan hideg. a fő probléma az volt, hogy cotton candy árus jjaaaa szóval vattacukor árus nem jött fel a mi szektorunkba, így csak T-Rac feltűnése vigasztalta a lányokat, aztán vége a meccsnek, a Bengals szurkolók még feltűnőbbek mint a meccs alatt, Who dey kantálásuk elég zavaró volt, de hát végülis ők nyertek.

aztán még belefutottunk a két pom-pomba, amint éppen távoztak volna a meccsmagazin dedikálásról, úgyhogy elkaptuk őket egy fotóra, aztán ballagás vissza a szállodába.

hát ennyi, lehetett volna jobb is, de így jártunk.

mára meg remélem javítunk. kíváncsi vagyok Cam-re...Titans
Remélem még sok meccsen ott lehetsz, így leírva, nekem is még nagyobb kedvem lenne egyhez élőben...
Majd talán egyszer...Köszi
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
na, ez azért jobban nézett ki, mint a múltheti...

több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Hát akkor hangolódásképp a múlt heti meccsről még annyi, hogy szerencsére most a belvárosban szálltunk meg sétatávolságra a stadiontól, úgyhogy menet közben még nyomtunk egy késői ebédet, aztán bandukoltunk a stadionban. A környéken a szokásos tailgate hegyek, meg ugrálóvárak, szerencsére meggyőztük a lányokat, hogy inkább arcfestés, meg meccs-magazin legyen, aztán be a stadionba, 332-es szektor H sor, ami azért jó, mert a 300-asok alja A-G az Lodge és fölötte van a J-KK, tehát kb. nem ül az ember előtt senki. Elég lassan gyülekezett a nép és ahogy írtam elég foghíjas volt kezdésre a történet. Veterans day előzetes kapcsán köszöntötték a 101-es légidesszant éppen hazaérkezett egyik századát, ők fogták a zászlót a himnusz alatt, meg mindenféle bejátszások Irakból, meg Afganisztánból Titans szurkoló katonák üzenetével, meg persze a himnusz alatt az áthúzás.

Ahol mi ültünk elvileg az volt a hazai oldal, mert arról van a Titans sideline, de felőlünk is elég sok Bengals szurkoló volt, szemközt meg a karélyon tényleg olyan 70-30-nak tűnt a hazai-vendég arány, ami azért elég jelentős. a meccs maga élőben se volt jobb mint gondolom tévén, szerencsére a naplemente után még nem lett olyan gyorsan hideg. a fő probléma az volt, hogy cotton candy árus jjaaaa szóval vattacukor árus nem jött fel a mi szektorunkba, így csak T-Rac feltűnése vigasztalta a lányokat, aztán vége a meccsnek, a Bengals szurkolók még feltűnőbbek mint a meccs alatt, Who dey kantálásuk elég zavaró volt, de hát végülis ők nyertek.

aztán még belefutottunk a két pom-pomba, amint éppen távoztak volna a meccsmagazin dedikálásról, úgyhogy elkaptuk őket egy fotóra, aztán ballagás vissza a szállodába.

hát ennyi, lehetett volna jobb is, de így jártunk.

mára meg remélem javítunk. kíváncsi vagyok Cam-re...

több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Köszi a képeket! Pár szót is írhatnál a hangulatról, a körülményekről, meg ilyesmi...
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Ha nem bánod most kicsit utállak 😊Laki
jogos. sajnos a meccsről túl sok képet nem csináltam, amit meg igen az eléggé elmosódott meg ilyesmi. azért amikor T-Rac feljött az feldobta a hangulatot...
remélem még eljutok (de nem mostanában lesz az biztos) - és kívánom mindenkinek, hogy legalább 1x összjöjjön egy vizit Nashville-be.

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Ha nem bánod most kicsit utállak 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Úton a meccsre

a stadion a földszintről

a stadion a helyünkről

bevonulás

himnusz 1

himnusz 2

QTR 1, 15:00, 1st and 10

T-Rac-kel

Chearleaderekkel

több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
ja, még egy apróság, hogy eléggé bosszantott, hogy a Cook fumble után tömött sorokban indultak el az emberek hazafelé, pedig azért akkor még szerintem nem volt vége a meccsnek - és ahogy pl. legutóbb a Ravens is megmutatta létezik olyan, hogy két perc alatt végigmegy egy csapat a pályán... na mind1,
sajnos mivel hótt amatőr vagyok, ezért a képekkel még küzdök.

több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Lockert nem most kellene betenni.
A szezonnak nincs vége, még van 8 forduló. 😀 Az hogy nem jutunk rájátszásba elég egyértelmű volt számomra azután, hogy a Houston úgy masírozott keresztül rajtunk, mintha cserecsapattal játszottunk volna ellenük.egozo
Micsoda nyugalom, irigyellek! 😀 Ne vedd sértésnek - nem is annak szánom -, de azt gondoltam, Te jobban ki leszel akadva nálunk!Nandito
Azon már tul vagyok. Igazság szerint a PIT meg HOU meccs után csodálkoztam rajta, hogy az Indyt meg tudtuk verni. Ezután minden győzelem csak egy újabb jutalomjáték... 😉
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Üdv mindenkinek! Nos lesz olyan amit már leírtak, én is kicsit összefoglalom a "tapasztalatokat". Nem lesz hosszú. 😀 Első félidő nagyon tetszett, főleg amit az utolsó drive-ban csináltunk. Abszolút jó hívások voltak, na ebből lesz valami. Az első félidő alapján ezt lehetett volna várni. Na de ugyebár 2 félidő van, és a másodikban mintha elfelejtettünk volna játszani. A 3. negyedben 8 yardot tettünk meg kb. :/ Ráadásul 100 yard büntetésünk volt ami nagyon sok, az is minek kellett. Az első félidőben szerintem Hassi megoldotta a feladatát, jó volt. A másodikban meg már jöttek az érthetetlen "parasztlengők" amik nem feltétlen csak az ő hibája lehet. Viszont kap 2-3 play-t és azt ő választja ki melyiket hívja.(jobb esetben 😀) Mindenki írta az ominózus sérülés esetet, de arról nem esett szó, hogy nem sokkal előtte, 1&20ra egyből megcsinálta a Cincy.... pfff na mondom ettől nem lehet rosszabb, de lett amikor 3&18ra megcsinálták, ráadásul bakiparádé módjára összeütköztek Griffinék... :/ :rolleyes: Egy teljesen érthetetlen 4@1-et nem mertünk bevállalni a félpályán... nem azt mondom, hogy minden esetben rá kell menni,de.... Még egy eset.... Cook fumble a végén... az volt a tetőpont. Nem tudom ti hogy látjátok, de amikor már rángatta a védő ő megfoghatta volna 2 KÉZZEL a labdát, általában úgy szokták, de ő menőzött és ki is ütötte a védő. (szerintem nem fogták le a kezét). Ez meg egy amatőr hiba volt szerintem.
Ettől függetlenül várom a következő meccset. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Lockert nem most kellene betenni.
A szezonnak nincs vége, még van 8 forduló. 😀 Az hogy nem jutunk rájátszásba elég egyértelmű volt számomra azután, hogy a Houston úgy masírozott keresztül rajtunk, mintha cserecsapattal játszottunk volna ellenük.egozo
Micsoda nyugalom, irigyellek! 😀 Ne vedd sértésnek - nem is annak szánom -, de azt gondoltam, Te jobban ki leszel akadva nálunk!

Music City Miracle
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Lockert nem most kellene betenni.
A szezonnak nincs vége, még van 8 forduló. 😀 Az hogy nem jutunk rájátszásba elég egyértelmű volt számomra azután, hogy a Houston úgy masírozott keresztül rajtunk, mintha cserecsapattal játszottunk volna ellenük.
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
hát igen. Ezzel tul.képp hivatalosan is vége a szezonnak, tehát a jövő építése jegyében tényleg jöhet akár Locker is. Legalábbis szerintem ő megfutotta volna azt a 3és3-at, vagy valami ilyen szitut, ami után nem mentünk neki a négy és egynek a félpályán, ami szerintem a döntő hiba volt. egyébként az első félidőben ahogy az eredmény is mutatta ha nem is abszolút, de azért rendben volt Hasselbeck játéka, viszont a második félidőben amilyen homályhegy volt... és persze nem lehet mondani, hogy a WR-ek annyira szabaddá játszották magukat, hogy félelmükben kiabáltak, de tul.képp időnként esélyt se adott nekik, hogy valami játékot csináljanak. Futójáték, ha nem puszta középenfutásnak indult, akkor időnként egészen működött, bár a második félidőre az is eléggé eltűnt. Azért, hogy egy félidő alatt kb. át se lépjük a félpályát, azért az bántó (különösen egy olyan első félidő után, ahol látni lehetett, hogy ez a Cincy verhető lenne).

A védelem a második félidőben a két TD drive kivételével rendben volt, de azért volt ott olyan 3 és 19 vagy vmi ilyesmi ami elfogadthatatlan (amiből jött Griffin sérülése), meg volt még jópár három és sok, amiből nem sikerült kikeveredni.

Képek a héten lesznek, a karély némiképp csalódás volt, mert meglehetősen foghíjas volt (olyan 80-85%-ra mondanám a 300-as szektorokat, ami azért ha benne ülsz, akkor elég zavaró), szurkolás kb rendben volt, kifejezetten sok Bengals szurkoló volt, akik elég rosszul viselték a győzelmüket, de azért belefért.

Hát, majd meglátjuk mi lesz a szezonból részemről eléggé csalódott vagyok.Titans
Igen, 3&3-nál volt, hogy szegény Hassie lassan indult, így hiába volt előtte hely, 1 yardnál elkapták. Persze ezzel nem akarom azt mondani, hogy Hassie hibázott, mert a hiba tényleg a punt volt.
Locker csapatba állításával pedig maximálisan egyetértek. Ennek a szezonnak annyi, most már építsük a jövő csapatát. Hassie rendes, fel is támadt tavalyhoz képest, de sokkal több spiritus nem hiszem, hogy lenne benne. A koráról nem is beszélve. Lockernek biztosan kell idő, hogy beépüljön, úgyhogy szerintem nem 2012-ben kellene elkezdeni a kísérletezgetést, mert akkor az az idényünk is gallyra mehet.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Ez egész egyszerűen felfoghatatlan. Nem nagyon tudok más mondani erre a rakás ...-ra, amit a második félidőben műveltünk. Hassie nem volt rossz, én inkább arra volnék kíváncsi, hogy a futást miért nem használtuk a második félidőben egyáltalán. Már azokon a középen erőltetett vackok helyett. CJ-ben végre láttam tüzet az első félidőben, mely végén ráadásul miénk volt a momentum, a második első drive-ját pedig simán kivédekeztük, aztán jött ez, ami... Nem nagyon értem. A védelem olyan nagyon nagy bajok nem voltak, bár engem baromira tud zavarni, amikor rendszeresen centikkel maradnak le a védőink az elkapókról, pl...
Fura ez, mert a szezon előtt összesen vártam négy-öt győzelmet, s most a sírás kerülget, pedig 4-4 a mérleg...rezső
Persze, hogy nagyon csalódottak vagyunk, hiszen látjuk, hogy több van ebben a szezonban, mint a jelenlegi 4-4. Én sem értem, hogy a futással mi történt a szünet után, ráadásul nem hittem el, hogy a Titans által már említett 4&1-nél puntoltunk. A félpályánál 4 perccel a vége előtt... Nekem a védőkkel is bajom van, azért ez a Dalton gyerek még nem akkora ász, hogy 3 TD-t is be kéne nyelni tőle. Az 3&19 pedig a vicc kategóriát képezte. Nemcsak TD lett belőle, hanem még sérülés is történt. De leginkább arra lennék kiváncsi, az edzők mit csináltak a félidőben...

Music City Miracle
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Ez egész egyszerűen felfoghatatlan. Nem nagyon tudok más mondani erre a rakás ...-ra, amit a második félidőben műveltünk. Hassie nem volt rossz, én inkább arra volnék kíváncsi, hogy a futást miért nem használtuk a második félidőben egyáltalán. Már azokon a középen erőltetett vackok helyett. CJ-ben végre láttam tüzet az első félidőben, mely végén ráadásul miénk volt a momentum, a második első drive-ját pedig simán kivédekeztük, aztán jött ez, ami... Nem nagyon értem. A védelem olyan nagyon nagy bajok nem voltak, bár engem baromira tud zavarni, amikor rendszeresen centikkel maradnak le a védőink az elkapókról, pl...
Fura ez, mert a szezon előtt összesen vártam négy-öt győzelmet, s most a sírás kerülget, pedig 4-4 a mérleg...
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
hát igen. Ezzel tul.képp hivatalosan is vége a szezonnak, tehát a jövő építése jegyében tényleg jöhet akár Locker is. Legalábbis szerintem ő megfutotta volna azt a 3és3-at, vagy valami ilyen szitut, ami után nem mentünk neki a négy és egynek a félpályán, ami szerintem a döntő hiba volt. egyébként az első félidőben ahogy az eredmény is mutatta ha nem is abszolút, de azért rendben volt Hasselbeck játéka, viszont a második félidőben amilyen homályhegy volt... és persze nem lehet mondani, hogy a WR-ek annyira szabaddá játszották magukat, hogy félelmükben kiabáltak, de tul.képp időnként esélyt se adott nekik, hogy valami játékot csináljanak. Futójáték, ha nem puszta középenfutásnak indult, akkor időnként egészen működött, bár a második félidőre az is eléggé eltűnt. Azért, hogy egy félidő alatt kb. át se lépjük a félpályát, azért az bántó (különösen egy olyan első félidő után, ahol látni lehetett, hogy ez a Cincy verhető lenne).

A védelem a második félidőben a két TD drive kivételével rendben volt, de azért volt ott olyan 3 és 19 vagy vmi ilyesmi ami elfogadthatatlan (amiből jött Griffin sérülése), meg volt még jópár három és sok, amiből nem sikerült kikeveredni.

Képek a héten lesznek, a karély némiképp csalódás volt, mert meglehetősen foghíjas volt (olyan 80-85%-ra mondanám a 300-as szektorokat, ami azért ha benne ülsz, akkor elég zavaró), szurkolás kb rendben volt, kifejezetten sok Bengals szurkoló volt, akik elég rosszul viselték a győzelmüket, de azért belefért.

Hát, majd meglátjuk mi lesz a szezonból részemről eléggé csalódott vagyok.

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
We want Locker!tenorx
jajj nee...semmi gond nem volt Hassie játékával.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
We want Locker!