Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Schaub out for season....

PO ?Druid
Nem Schaubon mult, hogy akkora zakót kaptunk pl Steelerstől, vagy elvesztettünk egy már szinte megnyert meccset a Cincy ellen. A PO sem rajta múlik, hanem azon, hogy szerintem jelenleg sajnos nincs PO kaliberű csapatunk.egozo
Itt azt hiszem inkább az a kérdés, hogy Schaub nélkül, Leinarttal a Texansnak PO szintű-e a csapata!!!!! Ha Leinart szar lesz, annyira szar, hogy meccsek mennek el rajta, akkor reális esélyünk van.... Várhjunk vasárnapig, egy atlantai bravúr sokat változtatna a hozzáállásunkon 😊rezső
Reális esélyünk akkor lenne, ha a Texans esetleges vereségeivel egyetemben mi hoznánk a meccseket. Ha egyikünknek sem sikerül, esetleg még a JAX is szóba jöhet. 😛 Emlékeztek, tőlük is kikaptunk 😕
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
így van, Go Titans!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Schaub out for season....

PO ?Druid
Nem Schaubon mult, hogy akkora zakót kaptunk pl Steelerstől, vagy elvesztettünk egy már szinte megnyert meccset a Cincy ellen. A PO sem rajta múlik, hanem azon, hogy szerintem jelenleg sajnos nincs PO kaliberű csapatunk.egozo
Itt azt hiszem inkább az a kérdés, hogy Schaub nélkül, Leinarttal a Texansnak PO szintű-e a csapata!!!!! Ha Leinart szar lesz, annyira szar, hogy meccsek mennek el rajta, akkor reális esélyünk van.... Várhjunk vasárnapig, egy atlantai bravúr sokat változtatna a hozzáállásunkon 😊
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Schaub out for season....

PO ?Druid
Nem Schaubon mult, hogy akkora zakót kaptunk pl Steelerstől, vagy elvesztettünk egy már szinte megnyert meccset a Cincy ellen. A PO sem rajta múlik, hanem azon, hogy szerintem jelenleg sajnos nincs PO kaliberű csapatunk.
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
Schaub out for season....

PO ?
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
TEN: @ATL TB @BUF NO @IND JAX @HOU
HOU: BYE @JAX ATL @CIN CAR @IND TEN

tennessean cikk

nekem mindegy mit csinálunk, csak ne az utolsó fordulóban szúrjuk el a rájátszást...Titans
Nyugi, nem akkor fogjuk 😉
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
TEN: @ATL TB @BUF NO @IND JAX @HOU
HOU: BYE @JAX ATL @CIN CAR @IND TEN

tennessean cikk

nekem mindegy mit csinálunk, csak ne az utolsó fordulóban szúrjuk el a rájátszást...

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A második negyedben nagyon benne volt 2 INT is Hassey játékában, 2 olyan passznál ami abszolút érthetetlen volt. Az egyiknél ott volt tőle 3 méterre a csapattárs, a másiknál egy 12-14 yardos játék volt kb és ott is szinte a kezébe dobta a védőnek.

Ezt kell kiküszöbölni és akkor penge lesz. 😉pakesz
Sose lesz penge, azt meghagyja Wesley Snipes-nak :cool:egozo
Nekem nincs bajom Hassie-val, de azt látni kell, hogy nyomás alatt sokszor hoz nagyon rossz döntéseket. Ha van ideje nincs semmi gond a teljesítményével. a második negyedben sztem legalább három nagyon szörnyű passza volt, de már korábban is írtam, hogy szerintem maguk a játékok is kilátástalanok voltak, amiket akkor Palmer hívott...
Ez a Falcons nagyon hullámzó idén, remélem, ellenünk a rosszabbik arcukat mutatják majd... 😊
Még valami: az elkapó sorunkat jelenlegi formájában királynak nevezni egy hangyányit túlzásnak tűnik!!!!!!!!!!!! De úgy is mondhatnám, hogy még nagyon messze van a királytól...rezső
Ha már az előbb Wesley akkor itt meg Sanyi a király, nem az WR sorunk 😂 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Én abszolút érzem magunkban a potenciált. Hassie szerintem elképesztően magabiztos volt Carolinában oké, hogy fos csapat de akkor is láttam benne azt, ami nem volt meg sem VY-ban sem Collins papában. Az elkapó sorunk király. Bár tudjátok én Titans elkapó fan vagyok 😊 de akkor is csodás Cook, DWill, Washington, CJ.
D# is alakul Griff INT-je Ayersen ment el de azt rögtön javította a Fumble szedésével.
ST: Mariani csodás volt 😊 kapta a jó blokkokat és ki is használta.
Go Titans!Laki
A második negyedben nagyon benne volt 2 INT is Hassey játékában, 2 olyan passznál ami abszolút érthetetlen volt. Az egyiknél ott volt tőle 3 méterre a csapattárs, a másiknál egy 12-14 yardos játék volt kb és ott is szinte a kezébe dobta a védőnek.

Ezt kell kiküszöbölni és akkor penge lesz. 😉pakesz
Sose lesz penge, azt meghagyja Wesley Snipes-nak :cool:egozo
Nekem nincs bajom Hassie-val, de azt látni kell, hogy nyomás alatt sokszor hoz nagyon rossz döntéseket. Ha van ideje nincs semmi gond a teljesítményével. a második negyedben sztem legalább három nagyon szörnyű passza volt, de már korábban is írtam, hogy szerintem maguk a játékok is kilátástalanok voltak, amiket akkor Palmer hívott...
Ez a Falcons nagyon hullámzó idén, remélem, ellenünk a rosszabbik arcukat mutatják majd... 😊
Még valami: az elkapó sorunkat jelenlegi formájában királynak nevezni egy hangyányit túlzásnak tűnik!!!!!!!!!!!! De úgy is mondhatnám, hogy még nagyon messze van a királytól...
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Én abszolút érzem magunkban a potenciált. Hassie szerintem elképesztően magabiztos volt Carolinában oké, hogy fos csapat de akkor is láttam benne azt, ami nem volt meg sem VY-ban sem Collins papában. Az elkapó sorunk király. Bár tudjátok én Titans elkapó fan vagyok 😊 de akkor is csodás Cook, DWill, Washington, CJ.
D# is alakul Griff INT-je Ayersen ment el de azt rögtön javította a Fumble szedésével.
ST: Mariani csodás volt 😊 kapta a jó blokkokat és ki is használta.
Go Titans!Laki
A második negyedben nagyon benne volt 2 INT is Hassey játékában, 2 olyan passznál ami abszolút érthetetlen volt. Az egyiknél ott volt tőle 3 méterre a csapattárs, a másiknál egy 12-14 yardos játék volt kb és ott is szinte a kezébe dobta a védőnek.

Ezt kell kiküszöbölni és akkor penge lesz. 😉pakesz
Sose lesz penge, azt meghagyja Wesley Snipes-nak :cool:
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Én abszolút érzem magunkban a potenciált. Hassie szerintem elképesztően magabiztos volt Carolinában oké, hogy fos csapat de akkor is láttam benne azt, ami nem volt meg sem VY-ban sem Collins papában. Az elkapó sorunk király. Bár tudjátok én Titans elkapó fan vagyok 😊 de akkor is csodás Cook, DWill, Washington, CJ.
D# is alakul Griff INT-je Ayersen ment el de azt rögtön javította a Fumble szedésével.
ST: Mariani csodás volt 😊 kapta a jó blokkokat és ki is használta.
Go Titans!Laki
A második negyedben nagyon benne volt 2 INT is Hassey játékában, 2 olyan passznál ami abszolút érthetetlen volt. Az egyiknél ott volt tőle 3 méterre a csapattárs, a másiknál egy 12-14 yardos játék volt kb és ott is szinte a kezébe dobta a védőnek.

Ezt kell kiküszöbölni és akkor penge lesz. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nem nagyon értem mitől látod Hassit elképesztően magabiztosnak. De hogy VY-vel egyáltalán együtt említed, főleg úgy, hogy nála jobb, ez megbocsájthatatlan... :o
😀
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Én abszolút érzem magunkban a potenciált. Hassie szerintem elképesztően magabiztos volt Carolinában oké, hogy fos csapat de akkor is láttam benne azt, ami nem volt meg sem VY-ban sem Collins papában. Az elkapó sorunk király. Bár tudjátok én Titans elkapó fan vagyok 😊 de akkor is csodás Cook, DWill, Washington, CJ.
D# is alakul Griff INT-je Ayersen ment el de azt rögtön javította a Fumble szedésével.
ST: Mariani csodás volt 😊 kapta a jó blokkokat és ki is használta.
Go Titans!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Bonyolódhat a csoportunkban a helyzet. Houstonban Schaub megsérült, Leinart fog irányítani. Ha nyerünk Atlantában, akkor lehet újra reménykedni a PO-ban. 😀Nandito
Azért sok pénzt ne tegyél rá 😉egozo
Semmiképp sem, csak reménykedem. Talán a csapatban van még tartalék, hogy az alapszakasz második felében a kötelezők mellett hozzon bravúrokat, s akkor bármi lehet. 😛

Music City Miracle
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Igen, erre én is gondoltam, de hát a remény hal meg utoljára. 😀 Lásd Ravens elleni meccs 😉pakesz
Ne legyünk ennyire pesszimisták. Ha a rájátszásban nem is, de a bravúr győzelmekben hiszek! 😊

Pakesz, lebuktál, akkor te is nézed a Sport tv-s közvetítéseket! 😀Nandito
Előfordul, nem tagadom, de kizárólag a Titans meccsek után 😀 Egyébként meg én sohasem írtam, hogy nem nézem a Sport Tv-s közvetítéseket. 😊pakesz
Nem is azért írtam, csak gondoltam, hogy onnan van az info. 😊 Egyébként én is akartam jelezni, hogy adják a meccsünket. Engem speciel az amerikaiak a sok reklámmal az őrületbe kergetnek, úgyhogy jobban szeretem a magyar közvetítéseket.

Music City Miracle
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Bonyolódhat a csoportunkban a helyzet. Houstonban Schaub megsérült, Leinart fog irányítani. Ha nyerünk Atlantában, akkor lehet újra reménykedni a PO-ban. 😀Nandito
Azért sok pénzt ne tegyél rá 😉
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Bonyolódhat a csoportunkban a helyzet. Houstonban Schaub megsérült, Leinart fog irányítani. Ha nyerünk Atlantában, akkor lehet újra reménykedni a PO-ban. 😀

Music City Miracle
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Jobb lenne, ha nem ekkora nyilvánosság előtt mészárolnának le minket 😛egozo
Igen, erre én is gondoltam, de hát a remény hal meg utoljára. 😀 Lásd Ravens elleni meccs 😉pakesz
Ne legyünk ennyire pesszimisták. Ha a rájátszásban nem is, de a bravúr győzelmekben hiszek! 😊

Pakesz, lebuktál, akkor te is nézed a Sport tv-s közvetítéseket! 😀Nandito
Előfordul, nem tagadom, de kizárólag a Titans meccsek után 😀 Egyébként meg én sohasem írtam, hogy nem nézem a Sport Tv-s közvetítéseket. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Egy jó hír 😊 már akinek 😀. Vasárnap a Sport Tv-n Titans-Falcons 😉 meglepődtem, de nagyon örülök neki. Kemény feladat előtt állunk, Matty Ryan-ék ellen.pakesz
Jobb lenne, ha nem ekkora nyilvánosság előtt mészárolnának le minket 😛egozo
Igen, erre én is gondoltam, de hát a remény hal meg utoljára. 😀 Lásd Ravens elleni meccs 😉pakesz
Ne legyünk ennyire pesszimisták. Ha a rájátszásban nem is, de a bravúr győzelmekben hiszek! 😊

Pakesz, lebuktál, akkor te is nézed a Sport tv-s közvetítéseket! 😀

Music City Miracle
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Egy jó hír 😊 már akinek 😀. Vasárnap a Sport Tv-n Titans-Falcons 😉 meglepődtem, de nagyon örülök neki. Kemény feladat előtt állunk, Matty Ryan-ék ellen.pakesz
Jobb lenne, ha nem ekkora nyilvánosság előtt mészárolnának le minket 😛egozo
Igen, erre én is gondoltam, de hát a remény hal meg utoljára. 😀 Lásd Ravens elleni meccs 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
nem lesz egyszerű, bőven lesz tétje a meccsnek... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Egy jó hír 😊 már akinek 😀. Vasárnap a Sport Tv-n Titans-Falcons 😉 meglepődtem, de nagyon örülök neki. Kemény feladat előtt állunk, Matty Ryan-ék ellen.pakesz
Jobb lenne, ha nem ekkora nyilvánosság előtt mészárolnának le minket 😛
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Egy jó hír 😊 már akinek 😀. Vasárnap a Sport Tv-n Titans-Falcons 😉 meglepődtem, de nagyon örülök neki. Kemény feladat előtt állunk, Matty Ryan-ék ellen.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Az első félidőt láttam, a második játékrészből bizonyos részeket, szerencsére kulcsmomentumokat. 😊 Az első félidőben persze a futás megint akadozott... A második negyedben megint olyanok voltunk, mint a Cincy ellen a második félidőben. Amint már írtátok még 2 INT simán benne lehetett volna a meccsben és tényleg csak az "égiek mentettek meg" minket. Teljesen értelmetlen passz volt, mint ha Hassey úgy dobta volna oda hogy: tessék haver vigyed, nekem nem kell 😀 . Összességében tetszett a játékunk, csak így tovább. 😊 A CJ TD-je előtti játék, hatalmas volt, és váratlan, valamint zseniális. Remélem még láthatunk ilyet. Abszolút jól teljesített az újoncunk Colin McCarthy LB, csak így tovább. 😉

Egy megjegyzés még... ha így folytatjuk a futójátékot, hiába CJ hibája vagy sem, szerintem az év végén Skippernek a RB edzőnek tipli lesz. Érdekesség, hogy 2006-2010ig a Panthers assistant és RB edzője volt, így nem sok a 130 yard 😀😀 persze előrelépés mindenképp és gratula CJ-nek a 5000 yardjához !! :cool: Chris Palmer lesz majd akit még elővesznek, ha nem javulunk a futójátékban.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
CJ-nek nagy nehézségek árán megvan az 5000 yardja. Ugyan nem találtam statot róla, de azerintem biztos, hogy benne van a 10 játékos között, akik a leggyorsabban szerezték meg.
Gratula!