Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
És Locker? :ptenorx
Hát Ő érdemelné meg...mármint az esélyt...asszem... ezt próbáltam írni...talán 😀egozo
Láttam, csak olyan furcsa, hogy még mindig VYt tartod az ideális QBnak, de szíved joga.tenorx
Nem ideális, de akik azóta, vagy közben voltak, azokhoz képest jobb választás lenne. Benne volt tűz, még mielőtt bajusz kiölte volna belőle, ezt sem Collinsról, sem Hasselbeckről nem lehet elmondani. Ezért reménykedek Lockerben... Tudod nem szeretném, ha ugyanúgy járna, mint Young. Pedig a helyzet sajnos nagyon hasonló...
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
És Locker? :ptenorx
Hát Ő érdemelné meg...mármint az esélyt...asszem... ezt próbáltam írni...talán 😀egozo
Láttam, csak olyan furcsa, hogy még mindig VYt tartod az ideális QBnak, de szíved joga.
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
És Locker? :ptenorx
Hát Ő érdemelné meg...mármint az esélyt...asszem... ezt próbáltam írni...talán 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
És Locker? :p
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Akárki akármilyen statisztikákat sorl fel, vagy nézi egy QB dobásmozdulatát, igazából azon múlik, egy irányítónál, az, hogy jó-e, vagy rossz, hogy mennyire képes hozzásegíteni csapatát a győzelemhez. Ebben nem csak az tartozik bele, hogy 400yardot passzolt, vagy 150yardot futott a meccsen, hanem nagy mértékben az is, hogy mennyire tud hatni társaira. Mennyi pluszt jelent az, hogy ő áll ott a snapnél, és ez nem csak a támadókra, hanem a védőkre is vonatkozik.
Én elismerem azt, hogy Hassinél jobban passzoló irányítónk már rég nem volt, becsülöm is érte. De...
De ő igazán akkor játszik jól, ha megy a csapatnak, ha nem megy, akkor ő sajnos nem az a típus, nincs olyan karizmája, irányítóképessége, vagy nevezzétek ahogy akarjátok, hogy kihúzza a csapatot a sz.rból. És ez olyan emberek számára, akik ebből élnek, ezt tölti ki a napjaikat évek óta, nem értem, hogy nem jön le. Nem most, hanem már akkor, amikor megszereztük magunknak, és neki adtuk a kezdő helyet.
Gondolom, mindenkinek a könyökén jön már ki, de azért még egyszer leírom, meg lehet majd még többször is 😀
NEM VEZETŐ, NEM GYŐZTES típus.
VY-t lehetett szídni, hogy nem tud passzolni, meg hasonlók, de ha ő beállt egy vesztésre álló meccsen, akkor mintha az egész csapat elhitte volna, hogy meg lehet fordítani.
És tegnap szerencsére ez jött le Lockerről is. Bizalmat kéne neki szavazni, meghálálná.
Mondom ezt annak ellenére, hogy lehet Schaub kiesése miatt megnyerjük még a csoportot Hassivel, bár kicsi esélyt látok rá, de a srác megérdemelné.
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Locker beállása előtt akárhogy is nézzük egy rakat sz.... volt a csapat. Kb 1 perc volt a támadójátékunkból ami értékelhető volt. (a második negyed végén) A védelem.... White,Turner azt csinált amit akart. Ezek a tackle-k... Nem csak Griffin amatőrködött, pl mikor Turner-t 4-en se tudták levinni. Ilyenekről kell beszélni? Hogyan vidd le az ellefelet kérdés szerintem nem ilyen profi szinten kellene, hogy felvetődjön. Edzésen akkor ezt kell gyakorolni: hogyan csináljunk meg egy tackle-t.
A bírók meg szórták a sárgát.... D.Williamsnél érdekes volt... Nem mindegy hogy 13-7-ről indulsz a második félidőben vagy 13-3. :/

Pozitívum: Locker, gratula neki, jól szállt be a meccsbe csak így tovább. Ha így halad a fejlődése akár már jövőre is beilleszthetnénk.Még most padozás lesz szerintem. Látszott még, hogy volt playek amiket nem olvasott teljesen pontosan. Pozitívum még COLIN MCCARTHY, őt mindenki elfelejti, pedig szerintem ő is jól teljesített, ahogy a Panthers ellen is. Ringert többet kellene erőltetni szerintem.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Nem is tudom mással kezdeni, mint hogy Locker kurva jó volt. Háromszor ment a fel a pályára, és kétszer normális támadást rakott össze. 😊 Eddig is bíztam benne, a jövőben is fogok.

Amúgy a támadófal, CJ és a futójáték irtó gyenge. Meg nem akarom a zebrákat köpködni, de amit műveltek, az felháborító volt. Az első félidő végén rajtuk kívül mindenki látta, hogy felrúgták Williamst, a második elején meg addig dobálták a sárga zászlókat, amíg TD-t nem szerzett a Falcons. Azt meg végképp nem értem, hogy 3 perccel a vége előtt miért nem kockáztattunk? Simán be kellett volna hívni az onside kicket.

Music City Miracle
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
a védelmünk bekaphassa. meg CJ is. miattuk nagy szar volt ez a mai.Titans
Főként nem CJ, hanem aki nem bír mást játszatni. Egy kis padoztatás nem ártana neki. Ja és el ne feledjem azokat a bekapási sorrendben, akik elengedték Blountot, és VY-t. 😛egozo
Hát, CJ valóban gyengusz volt, de amennyire én láttam a támadó fal egészen minősíthetetlen játéka kellett ehhez nagy részt. Nincs normális blokkolás, nincs hely, ahol futni lehetne, egyszerűen semmi sincs. Egyébként is ez a meccs elsősorban rajtuk ment el, a Falcons védőfala három emberrel is úgy nyomta össze őket, mint a szél... Hassie is gyengén játszott, meg úgy egyébként az első félidőben mindenki kivétel nélkül. A második elején éreztem a hitet, az erőt, de ezek a szabálytalanságok egyszerűen kivégeznek minket állandóan...
Locker előtt le a kalappal, én nem rajongok érte, s továbbra is azt mondom, hogy jót tesz neki, ha tanul, de amit csinált az most nagyon tetszett.
Az pedig, amit Turner csinált Griffinnel az minimunm megalázó volt - bár ehhez hozzátenném, hogy az kellett hozzá, hogy olyan ostobán álljon be neki, ahogy.... Az különösen fájt, hogy második alkalommal ugyanolyan barom volt mint először, nem is értem...
Az viszont pozitívum, hogy amikor már hülyére vertek minket felálltunk a padlóról... És ha ehhez hozzávesszük, hogy még a bírók is tendenciózusan ellenünk fújtak...
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
a védelmünk bekaphassa. meg CJ is. miattuk nagy szar volt ez a mai.Titans
Főként nem CJ, hanem aki nem bír mást játszatni. Egy kis padoztatás nem ártana neki. Ja és el ne feledjem azokat a bekapási sorrendben, akik elengedték Blountot, és VY-t. 😛
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
nagyjából ilyesmire számítottam. hosszasabb elemzés később. :/


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Locker <3
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
a védelmünk bekaphassa. meg CJ is. miattuk nagy szar volt ez a mai.

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Gonzalez nem edzett, Julio Jonessal és William Mooreral egyetemben.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Probable: N.Washington
Questionable: C.McCarthy,B.Ruud,G.McRath
Out: D.Ball

Jó lenne ha McCarthy vagy Ruud tudná vállalni. McCarthy egész ígéretesen mutatkozott be kezdőként az előző fordulóban.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
:/
Laki
Ha így nézzük akkor CJ-nek most se lesz sok esélye.... :/ Nagyon kell majd figyelni Tony Gonzalez-re... Idén már alakul, de tavaly sokszor megetettek minket a TE-ek. Királyt csináltunk belőlük, na nem mint ha Gonzalez már nem lenne király... :/

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
:/


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
A másik csoportok állását egyébként minek nézzük? Eddig az volt az alap, hogy Schaub kiesésével nött meg az esélyünk, az nem azt jelenti, hogy WC helyre, hanem, a csoport megnyerésére, nem?
Kicsit furcsa nekem, hogy egy ilyen gyenge Panthers elverése után egyből olyan eredményt vártok, hogy WC helyre lehessen vele kerülni. Ahhoz a legjobb esetben is, legfeljebb két vereség csúszhat be ezt követően. Ezt elvárni egy 5-4el álló csapattól, azért több mint optimista hozzáállás. :/egozo
Kicsit talán túlságosan belelkesedtünk a héten. 😊 Reálisan nézve csak a csoportgyőzelem lehet a cél, ugyanis a WC-hez szerintem max egyszer lehet kikapni.Nandito
Szerintemm azért mert mindenki nagyon szeretné a csapatot a PO-ban látni 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nehogy félreértsétek, én örülnék a legjobban egy PO-nak, csak eddig ebben az évben akárhányszor fellelkesítettek a fijjuk - lásd pl Baltimore meccs - marha nagy pofára esés lett a vége. Úgyhogy most megpróbálok a földön maradni.
Kedvencem Olivér azt mondta a Denver meccsen, hogy a Titans pozitív meglepetés csapat, és ezt Hasselbecknek köszönhetjük, akinek ez élete legjobb szezonja. Hát nem nagyon hiszem, hogy a statisztikákon kívül látott Titans meccset eddig, de remélem nincs igaza, mert akkor szegény Hassi nagyon gyenge irányító volt egész életében, ha ennél sose játszott még jobban. :/
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
A másik csoportok állását egyébként minek nézzük? Eddig az volt az alap, hogy Schaub kiesésével nött meg az esélyünk, az nem azt jelenti, hogy WC helyre, hanem, a csoport megnyerésére, nem?
Kicsit furcsa nekem, hogy egy ilyen gyenge Panthers elverése után egyből olyan eredményt vártok, hogy WC helyre lehessen vele kerülni. Ahhoz a legjobb esetben is, legfeljebb két vereség csúszhat be ezt követően. Ezt elvárni egy 5-4el álló csapattól, azért több mint optimista hozzáállás. :/egozo
Kicsit talán túlságosan belelkesedtünk a héten. 😊 Reálisan nézve csak a csoportgyőzelem lehet a cél, ugyanis a WC-hez szerintem max egyszer lehet kikapni.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
A másik csoportok állását egyébként minek nézzük? Eddig az volt az alap, hogy Schaub kiesésével nött meg az esélyünk, az nem azt jelenti, hogy WC helyre, hanem, a csoport megnyerésére, nem?
Kicsit furcsa nekem, hogy egy ilyen gyenge Panthers elverése után egyből olyan eredményt vártok, hogy WC helyre lehessen vele kerülni. Ahhoz a legjobb esetben is, legfeljebb két vereség csúszhat be ezt követően. Ezt elvárni egy 5-4el álló csapattól, azért több mint optimista hozzáállás. :/egozo
Én nem azért írtam a PO-t, hogy a Panthers-es meccs miatt WC-ra kerülünk.
Véleményem szerint több az esélyünk csoportot nyerni, mint WC-al bejutni a playoffba.
Több, de nem azt mondom, hogy sok.... ez elsősorban azon múlik, hogy Leinart okoz-e meglepetést (ilyen futóháttérrel több esélye van, mint a Cards-ban volt), illetve hogy a Jax mennyire táltosodik meg a hátralévő fordulókban.
Na és persze hogy MI milyen formát tudunk nyújtani...
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A másik csoportok állását egyébként minek nézzük? Eddig az volt az alap, hogy Schaub kiesésével nött meg az esélyünk, az nem azt jelenti, hogy WC helyre, hanem, a csoport megnyerésére, nem?
Kicsit furcsa nekem, hogy egy ilyen gyenge Panthers elverése után egyből olyan eredményt vártok, hogy WC helyre lehessen vele kerülni. Ahhoz a legjobb esetben is, legfeljebb két vereség csúszhat be ezt követően. Ezt elvárni egy 5-4el álló csapattól, azért több mint optimista hozzáállás. :/
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szerintem ráérünk a PO-n akkor gondolkodni majd, ha tényleg reális lesz az az emlegetett esély.
Ez a Tebow gyerek nagyon szimpatikus nekem, tisztára mint VY volt az első idényében, csak még annyira sem tud passzolni. De óriási szíve van. És győztes alkat. Remélem ott alkalmasabb vezetés van a tudása kiaknázására mint itt volt, és nem akarják átkalibrálni pocket QB-vá, kár lenne ha elveszne.
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Kikapott a Jets, egyel kevesebb 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
mondjuk szerintem nem létfontosságú az ATL meccs, de ahogy számolom a következő négyből hármat nyerni kéne a rájátszáshoz.

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Reális esélyünk abszolút van! Előttünk áll jelenleg a Jets, Bills, Pats, Bengals, Ravens, Raiders akiknek max. 1 győzelemmel van több ergo egyáltalán nem esélytelen ez a dolog. Ha most el tudnánk kapni a Falconst akkor az valóban elég erős fegyvertény lehetne. Ha most még izibe, mikor egy ilyen csodás győzelem után együtt van a csapat fel tudnánk állni a Cinci elleni vereség után akkor simán lehet rá reális esély.
Go Titans, Go Cook 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."