NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Tegnap nem edzett: Amano,Ruud,Washington,McCourthy

Munchak azt nyilatkozta Washington-ról és McCourthy-ról,hogy a következő edzéseken már részt fognak venni, és szerinte játszani fognak hétvégén. Washingtonról még annyit mondott, hogy nem valószínű,hogy tudja vállalni az egész meccset. Mariani-t és Avery-t fogja cserélgetni, ha úgy alakul. Nyilván ők következnek a sorban, nem volt meglepő. 😊 Hawkins-t nem említette. Olykor Cook és CJ is WR szerephez jut. 😛

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Amúgy a PO nem is áll olyan messze. Ha nem is divíziógyőztesként, de WC-n simán elérhető. Jelenleg 5db 7-5ös csapat van: Broncos, Bengals, Titans, Raiders, Jets. No most a Raiders, Broncos kettős közül egyik divízió győztes lesz, tehát úgy jut be, a maradék 4 közül pedig a Titans-nek kell virítani 😛Duff
A divíziógyőzelem már ugrott, a Texans nem kap ki háromszor. A WC-re is csak úgy lesz esély, ha a Saints, Colts, Jaguars és a Texans elleni meccsekből minimum hármat nyerünk. Nem lesz könnyű... A Saints és a Texans nagyon erős, míg a Coltsba akár még vissza is térhet PM, s akkor már nem lesz lesajnált csapat. Én egyedül a Jaguars elleni mérkőzést tudom tuti sikerre húzni, a többihez bravúr kell. (A Colts meccs kivételt képezhet, mert ha PM mégsem tér vissza, akkor már az is nyerhető.)Nandito
Na meg még az is lehet, hogy a Texans az utolsó meccsen már """tartalékosan""" 😀 áll fel, és nem veszi olyan komolyan. Bár ki tudja... Nem mindig alkalmazzák ezt, de benne lehet.pakesz
ha saints ellen csodát teszünk, akkor nem maradunk le a playoffról, az tuti. Ugyanakkor nincs gáz bukta esetén sem, mert a Jagst és a Coltsot (Manninggel, vagy nélküle, de) vernünk kell!!! A Texansszal meg azért várjuk meg az utolsó hetet, pontosabban, várjunk vasárnapig, mert azon a Bengals-meccsen akár bukhatnak is, aztán megy hozzájuk a Panthers, szal még sok minden lehet. - De persze a mi szempontunkból azért lehet, jobb lenne, ha megvernék a Bengalst, ellenünk meg pihennének...
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Amúgy a PO nem is áll olyan messze. Ha nem is divíziógyőztesként, de WC-n simán elérhető. Jelenleg 5db 7-5ös csapat van: Broncos, Bengals, Titans, Raiders, Jets. No most a Raiders, Broncos kettős közül egyik divízió győztes lesz, tehát úgy jut be, a maradék 4 közül pedig a Titans-nek kell virítani 😛Duff
A divíziógyőzelem már ugrott, a Texans nem kap ki háromszor. A WC-re is csak úgy lesz esély, ha a Saints, Colts, Jaguars és a Texans elleni meccsekből minimum hármat nyerünk. Nem lesz könnyű... A Saints és a Texans nagyon erős, míg a Coltsba akár még vissza is térhet PM, s akkor már nem lesz lesajnált csapat. Én egyedül a Jaguars elleni mérkőzést tudom tuti sikerre húzni, a többihez bravúr kell. (A Colts meccs kivételt képezhet, mert ha PM mégsem tér vissza, akkor már az is nyerhető.)Nandito
Na meg még az is lehet, hogy a Texans az utolsó meccsen már """tartalékosan""" 😀 áll fel, és nem veszi olyan komolyan. Bár ki tudja... Nem mindig alkalmazzák ezt, de benne lehet.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Amúgy a PO nem is áll olyan messze. Ha nem is divíziógyőztesként, de WC-n simán elérhető. Jelenleg 5db 7-5ös csapat van: Broncos, Bengals, Titans, Raiders, Jets. No most a Raiders, Broncos kettős közül egyik divízió győztes lesz, tehát úgy jut be, a maradék 4 közül pedig a Titans-nek kell virítani 😛Duff
A divíziógyőzelem már ugrott, a Texans nem kap ki háromszor. A WC-re is csak úgy lesz esély, ha a Saints, Colts, Jaguars és a Texans elleni meccsekből minimum hármat nyerünk. Nem lesz könnyű... A Saints és a Texans nagyon erős, míg a Coltsba akár még vissza is térhet PM, s akkor már nem lesz lesajnált csapat. Én egyedül a Jaguars elleni mérkőzést tudom tuti sikerre húzni, a többihez bravúr kell. (A Colts meccs kivételt képezhet, mert ha PM mégsem tér vissza, akkor már az is nyerhető.)

Music City Miracle
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Amúgy a PO nem is áll olyan messze. Ha nem is divíziógyőztesként, de WC-n simán elérhető. Jelenleg 5db 7-5ös csapat van: Broncos, Bengals, Titans, Raiders, Jets. No most a Raiders, Broncos kettős közül egyik divízió győztes lesz, tehát úgy jut be, a maradék 4 közül pedig a Titans-nek kell virítani 😛
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
McCarthy megint nagyot játszott : 😛

http://www.titansonline.com/media-center/videos/McCarthy-makes-big-defensive-play/b72e55e3-2c34-47bd-8ed4-4400727f8706pakesz
Egy vadállat ez a gyerek, egyelőre a legnagyobb draft-fogásunk. 😊Nandito
egy igazi ragadozó, és ahogy figyeltem, hiába újonc, s alig néhány meccset játszott, írányítja is a védelmet olykor, ami nagyon pozitív jel!! Bulluck óta nincs igazi vezér a védelemben...
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
McCarthy megint nagyot játszott : 😛

http://www.titansonline.com/media-center/videos/McCarthy-makes-big-defensive-play/b72e55e3-2c34-47bd-8ed4-4400727f8706pakesz
Egy vadállat ez a gyerek, egyelőre a legnagyobb draft-fogásunk. 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Zseniális volt, megint 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
McCarthy megint nagyot játszott : 😛

http://www.titansonline.com/media-center/videos/McCarthy-makes-big-defensive-play/b72e55e3-2c34-47bd-8ed4-4400727f8706

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Washingtonról tudtok valamit?egozo
3. negyedben egy kisebb boka sérülés, majd utána "rásérült", de hogy mi a pontos diagnózis, azt nem találtam. 😕 Reméljük semmi komoly :/

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Hall élete leghoszabb futását produkálta. Egyébként is sokkal magabiztosabbnak látszik, mint volt egy-két éve, amikor minden labdaérintése a frászt hozta rám, hogy fumbli lesz. Talán lehetne több lehetőséget adni neki, a blokkoláson felül is...
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Washingtonról tudtok valamit?
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem láttam a meccset, csak az összefoglalót. Egy W-nek mindig örülni kell 😀 CJ megint jól tolta ahogy láttam. A 48 yardos TD-nél nagyszerűen blokkolt a fal,.... Ilyeneket kellett volna már korábban is.

A Leinart sérülésről annyit, a 3. számú QB-vel felálló Texans (Yates, most már első 😀 ) megverte a Falcons-t idegenben.... ennyit erről. Hassie pedig azt mondta, hogy Schaub megsérült így megnyerhető a csoport 😀. Ezért nem kell ilyet nyilatkozni.... :/

A lényeg, hogy mi magunkkal foglalkozzunk és HAJRÁ! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Hát ez is megvan. CJ talán elkapta a fonalat, ha a Szentek ellen is hasonló lesz - nem a yardok számában, hanem ahogy megint élvezi a játékot - akkor nem lehet vele semmi gond már. Hassi egyszerű játék menedzser lett. Ezt a meccset a látottak alapján sokkal könnyebben kellett volna hozni. Nem baj a W-t sose kell megmagyarázni.
Ha NO-t megverjük, elkezdek megint hinni az idei évben 😉egozo
Hassie játékát nem nagyon értem két forduló óta. Mióta megy a futás, azóta - no meg a sérülése óta - egyre gyengébben és pontatlanabbul passzol. Inkább a passzjátéknak is erősödnie kellene, nem?

A Cinci elleni vereségkor nem hittem, hogy ilyenkor még mindig harcban leszünk a PO-ért. A csoportgyőzelemre szerintem már nincs esély, de a WC hely bőven elérhető. Bár a Bengals elleni meccs még nagyon hiányozhat.

Music City Miracle
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Hát ez is megvan. CJ talán elkapta a fonalat, ha a Szentek ellen is hasonló lesz - nem a yardok számában, hanem ahogy megint élvezi a játékot - akkor nem lehet vele semmi gond már. Hassi egyszerű játék menedzser lett. Ezt a meccset a látottak alapján sokkal könnyebben kellett volna hozni. Nem baj a W-t sose kell megmagyarázni.
Ha NO-t megverjük, elkezdek megint hinni az idei évben 😉
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
elég balhés srác, meg hát cj2k mögött azért elég nehéz kibontakoznikristof
Tökéletes thunder and lighting pár lettek volna CJ-vel. Ezt már tavaly év elején kitárgyaltuk, hogy mekkora hiba volt. Ugye egy napig roosteren volt, aztán a ST erősítéseként jött Show és Bailey, és mivel helyet kellett csinálni, Blount ment a PS-be. Emlékszem, egy videora, hogy mennyire boldog volt a csapatba kerülésnél. Utána meg koppant, meg mi is. Mondjuk neki szerintem így sokkal jobb, utólag. Mindenesetre ezt is köszönjük Bajusz :/
Ui:Show és Bailey nagyszerű igazolás volt, szürkék, de nélkülük az ST sokkal gyengébb lenne. És igen az NCAA-ben valóban balhés srác volt, de azóta, nem nagyon hallottam balhéjáról. Még nálunk volt egy kakaskodása az edzőtáborban, de azóta semmi. Javítsatok ki, ha tévedek.
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
szerintem simán csak rosszul mérték fel a potenciálját és bíztak benne, hogy mások nem látták az előkészületi meccseket és így itt marad practice team-ben. oszt (ebben is) tévedtek.

kicsit tartok azért ettől a Bills meccstől, de ha az LB-k hozzák magukat, le tudják védekezni a TE passzok legalább egy részét, és a futójáték legalább fele olyan jól megy mint a múlt héten, akkor rendben kéne, hogy legyen.

illetve, ha egy ilyen szituációban nem tudjuk megverni a Billst, akkor tényleg inkább készülődjünk a jövő szezonra...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
elég balhés srác, meg hát cj2k mögött azért elég nehéz kibontakozni
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
határozottan balf***ok voltunk, hogy elengedtük
http://www.youtube.com/watch?v=OnzKkb_ZKvY
btw valaki tudja az okot amiért elherdáltuk??


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
szentül meg voltam róla győződve egész meccsen, hogy meg fogjuk verni magunkat; de szerencsére ezt a TB nem hagyta.

(és azért bárhogy istenítjük LB-inket a legutolsó TB drivehoz nem sok közünk volt...; és tegnap elnézve a NO-t és belegondolva, hogy a Bills után verni kell őket is... hááttt na mind1, az még odébb van.)

és aki fejből fel tudja idézni, hogy melyik turnover melyik után következett, annak jövök egy sörrel... úgyhogy így lendületből meg se próbálom összefoglalni a második félidőt. küzdöttek, nyomták és az utolsó negyedben valamennyi kulcsjátékból jobban jöttünk ki.

több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
Valaki majd írjon egy gyors összefoglalót, mert a félidőnél képszakadásom volt
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ahhoz képest, hogy élete során másodszor kezdett, nagyon szépen dolgozott Mike Otto, aki Stewart helyén játszott. Igazából ha nem nézzük, hogy csak másodszor kezdett, akkor szépen játszott. 😉
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
Az a durva, hogy Damiannek volt már pár egy ilyen TD elkapása, amikor pont sikerült letennie mind a két lábát, tényleg jó érzékei vannak.
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Nem láttam a meccset, de az összefoglaló, a statisztika, meg a nyilatkozatok alapján szenvedtünk, csetlettünk-botlottunk, de nyertünk, ami éppen ezért nagy szó... Szal örvendezzünk barátaim!!! McCarthy valóban a legjobb választásunknak tűnik az idei drafton eddig, de Ayersre sem lehet komoly panasz. CJ pedig újra úgy futott, ahogy tud, s ennyi most elég is volt. Meg hát azért, azt se feledjük, hogy az egész meccsen gyengusz Hassie a végén azért csak vezetett egy tisztességes drive-ot... 😊

Még valami: Egozo nagyon örülök, hogy téged is meg lehet győzni észérvekkel (még ha nem is nekem sikerült 😀 )!!!!rezső
Én sem gondoltam volna 😛
Egyébként az a TD drive, nem csak Hassié volt, CJ rendesen odatette magát benne. Az utolsó passz előtt meg Damian majd kiugrott a bőréből, úgy kalimpált, hogy egyedül van. De aztán szépen kapta a passzt. Azt hittem kilépett vele, de nem tudom, miből érezte, hogy nem teheti le a sarkát, mindenesetre nagy pillanata volt. Jó játékos lehet belőle, ilyen érzékekkel.
A draftunk szerintem összességében jó lett. Casey, Ayers, McCarthy, Campbell,Klug, és akkor még Lockerről nem is beszéltünk.egozo
igen, ez egy jó draft volt, s nagyon hálásak is lehetünk érte, mert a rookieknak nagyon sokat köszönhetünk a 6-5-ös jelenlegi mérlegért
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nem láttam a meccset, de az összefoglaló, a statisztika, meg a nyilatkozatok alapján szenvedtünk, csetlettünk-botlottunk, de nyertünk, ami éppen ezért nagy szó... Szal örvendezzünk barátaim!!! McCarthy valóban a legjobb választásunknak tűnik az idei drafton eddig, de Ayersre sem lehet komoly panasz. CJ pedig újra úgy futott, ahogy tud, s ennyi most elég is volt. Meg hát azért, azt se feledjük, hogy az egész meccsen gyengusz Hassie a végén azért csak vezetett egy tisztességes drive-ot... 😊

Még valami: Egozo nagyon örülök, hogy téged is meg lehet győzni észérvekkel (még ha nem is nekem sikerült 😀 )!!!!rezső
Én sem gondoltam volna 😛
Egyébként az a TD drive, nem csak Hassié volt, CJ rendesen odatette magát benne. Az utolsó passz előtt meg Damian majd kiugrott a bőréből, úgy kalimpált, hogy egyedül van. De aztán szépen kapta a passzt. Azt hittem kilépett vele, de nem tudom, miből érezte, hogy nem teheti le a sarkát, mindenesetre nagy pillanata volt. Jó játékos lehet belőle, ilyen érzékekkel.
A draftunk szerintem összességében jó lett. Casey, Ayers, McCarthy, Campbell,Klug, és akkor még Lockerről nem is beszéltünk.