NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Nem nyerő típus? Emberek, nézzétek már meg mit csinált a Washingtonon azzal a csapattal....
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Nekem nem kell védeni Lockert, én voltam mellette, hogy kezdjen év elejétől, de az van, ha valaki nem nyerő típus, azt nem lehet megtanulni szerintem. Szóval én úgy gondolom, hogy ezt a génekkel hozzák, nem lehet megtanulni mint egy dobás fajtát, úgyhogy ez nem az éveken múlik...sajnos :/egozo
Megtanulni nem lehet, de még ráérezhet a módjára. Ahogy a végén alig másfél perc alatt felértünk a Saints end zone-jáig, valamint Washingtonnak a három védő közé bevágott két dobása nekem azt mutatja, idővel meg tudja csinálni.

Különben milyen az élet. Ha Mariani megfogja azt a labdát, akkor most teljesen másról beszélgetünk. :/ (De Marianit sem hibáztatom, nem tehet róla, hogy mázlista volt a védő.)Nandito
az nem mázli volt, hanem elképesztően nagy védekezés...rezső
Igazából az volt. A "ha"-val kezdődő mondatoknak meg nincs is jelentősége, csak így kevésbé fájdalmas a vereség. 😕

Music City Miracle
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Dehát ez még csak a második meccse, és az is csak csereként. Szerintem kicsit korai kijelenteni, hogy nem tud mérkőzést nyerni. Igazad van, hibázott, de elvileg a jövő csapatát építjük, minden téren lehetünk még jobbak. Rezsőnek a meglátásával viszont egyetértek: nem majrézott, tette a dolgát, amik között ezért bőven voltak jó dolgok is.Nandito
Nekem nem kell védeni Lockert, én voltam mellette, hogy kezdjen év elejétől, de az van, ha valaki nem nyerő típus, azt nem lehet megtanulni szerintem. Szóval én úgy gondolom, hogy ezt a génekkel hozzák, nem lehet megtanulni mint egy dobás fajtát, úgyhogy ez nem az éveken múlik...sajnos :/egozo
Megtanulni nem lehet, de még ráérezhet a módjára. Ahogy a végén alig másfél perc alatt felértünk a Saints end zone-jáig, valamint Washingtonnak a három védő közé bevágott két dobása nekem azt mutatja, idővel meg tudja csinálni.

Különben milyen az élet. Ha Mariani megfogja azt a labdát, akkor most teljesen másról beszélgetünk. :/ (De Marianit sem hibáztatom, nem tehet róla, hogy mázlista volt a védő.)Nandito
az nem mázli volt, hanem elképesztően nagy védekezés...
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Úgy tűnik fordult a kocka Rezső meg köztem Locker megítélésében. Minden nagyon jó vele kapcsolatban, meg ilyenek, csak egy probléma van. Nem bizonyította be, hogy tud meccset nyerni... És ez az én szememben nagy probléma, két esélye is volt, de nem élt vele. Lehet sok mindenre fogni a dolgot, play hívás, bírók, fal, de a lényeg, hogy nem tudott két sorsdöntő drive során sem TD-t szerezni. Remélem tud ezen változtatni...
Egyébként a 4. és 1-nél szerintem nem jó helyre tették a sporik a labdát, talán érdemes lett volna egy challenge rá.
A legnagyobb gond az volt, hogy megint nem volt futásunk, azzal simán nyertünk volna. A fallal nagy problémák vannak, és azt sem értettem, hogy Cook felé miért csak egy labda ment???
Hope-ot talán nem kéne ennyit játszatni, Klugot viszont jóval többet. A CB sor rövidsége, nem tudom melyik HC-nak tűnik végre fel. Az, hogy Hawkinsnak ennyit pályán kell lennie csak az ellenfélnek jó.
A lényeg, hogy megvan a helyünk azok között a csapatok között, akiket meg tudunk verni, és akiket nem, ott kb. közép tájon.egozo
Dehát ez még csak a második meccse, és az is csak csereként. Szerintem kicsit korai kijelenteni, hogy nem tud mérkőzést nyerni. Igazad van, hibázott, de elvileg a jövő csapatát építjük, minden téren lehetünk még jobbak. Rezsőnek a meglátásával viszont egyetértek: nem majrézott, tette a dolgát, amik között ezért bőven voltak jó dolgok is.Nandito
Nekem nem kell védeni Lockert, én voltam mellette, hogy kezdjen év elejétől, de az van, ha valaki nem nyerő típus, azt nem lehet megtanulni szerintem. Szóval én úgy gondolom, hogy ezt a génekkel hozzák, nem lehet megtanulni mint egy dobás fajtát, úgyhogy ez nem az éveken múlik...sajnos :/egozo
Megtanulni nem lehet, de még ráérezhet a módjára. Ahogy a végén alig másfél perc alatt felértünk a Saints end zone-jáig, valamint Washingtonnak a három védő közé bevágott két dobása nekem azt mutatja, idővel meg tudja csinálni.

Különben milyen az élet. Ha Mariani megfogja azt a labdát, akkor most teljesen másról beszélgetünk. :/ (De Marianit sem hibáztatom, nem tehet róla, hogy mázlista volt a védő.)

Music City Miracle
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Úgy tűnik fordult a kocka Rezső meg köztem Locker megítélésében. Minden nagyon jó vele kapcsolatban, meg ilyenek, csak egy probléma van. Nem bizonyította be, hogy tud meccset nyerni... És ez az én szememben nagy probléma, két esélye is volt, de nem élt vele. Lehet sok mindenre fogni a dolgot, play hívás, bírók, fal, de a lényeg, hogy nem tudott két sorsdöntő drive során sem TD-t szerezni. Remélem tud ezen változtatni...
Egyébként a 4. és 1-nél szerintem nem jó helyre tették a sporik a labdát, talán érdemes lett volna egy challenge rá.
A legnagyobb gond az volt, hogy megint nem volt futásunk, azzal simán nyertünk volna. A fallal nagy problémák vannak, és azt sem értettem, hogy Cook felé miért csak egy labda ment???
Hope-ot talán nem kéne ennyit játszatni, Klugot viszont jóval többet. A CB sor rövidsége, nem tudom melyik HC-nak tűnik végre fel. Az, hogy Hawkinsnak ennyit pályán kell lennie csak az ellenfélnek jó.
A lényeg, hogy megvan a helyünk azok között a csapatok között, akiket meg tudunk verni, és akiket nem, ott kb. közép tájon.egozo
Dehát ez még csak a második meccse, és az is csak csereként. Szerintem kicsit korai kijelenteni, hogy nem tud mérkőzést nyerni. Igazad van, hibázott, de elvileg a jövő csapatát építjük, minden téren lehetünk még jobbak. Rezsőnek a meglátásával viszont egyetértek: nem majrézott, tette a dolgát, amik között ezért bőven voltak jó dolgok is.Nandito
Nekem nem kell védeni Lockert, én voltam mellette, hogy kezdjen év elejétől, de az van, ha valaki nem nyerő típus, azt nem lehet megtanulni szerintem. Szóval én úgy gondolom, hogy ezt a génekkel hozzák, nem lehet megtanulni mint egy dobás fajtát, úgyhogy ez nem az éveken múlik...sajnos :/
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Nehogy félreértsétek, egyáltalán nem gondolom, hogy Hassi jobb megoldás nála. Még az első évében is jobb Locker szerintem. Csak most azt látom, hogy akár várnak vele egy évet, akár nem, akkor sem lesz nyerő típus. Úgy gondolom, azért kell kezdnie többet, hogy ez minél előbb kiderüljön. Egyébként egyikünk sem tévedhetetlen, ha pl Bradyről tudták volna, hogy ilyen lesz, nem 5., vagy hányadik körben draftolták volna...
ui:azért az, hogy sok fantázia van benne, elég pozitív gondolat Rezsőtől 😉egozo
Hopp, közben lemaradtam a hozzászólásommal. 😊 Na, ezzel egyetértek, lehet még Lockerből nyerő típus.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Úgy tűnik fordult a kocka Rezső meg köztem Locker megítélésében. Minden nagyon jó vele kapcsolatban, meg ilyenek, csak egy probléma van. Nem bizonyította be, hogy tud meccset nyerni... És ez az én szememben nagy probléma, két esélye is volt, de nem élt vele. Lehet sok mindenre fogni a dolgot, play hívás, bírók, fal, de a lényeg, hogy nem tudott két sorsdöntő drive során sem TD-t szerezni. Remélem tud ezen változtatni...
Egyébként a 4. és 1-nél szerintem nem jó helyre tették a sporik a labdát, talán érdemes lett volna egy challenge rá.
A legnagyobb gond az volt, hogy megint nem volt futásunk, azzal simán nyertünk volna. A fallal nagy problémák vannak, és azt sem értettem, hogy Cook felé miért csak egy labda ment???
Hope-ot talán nem kéne ennyit játszatni, Klugot viszont jóval többet. A CB sor rövidsége, nem tudom melyik HC-nak tűnik végre fel. Az, hogy Hawkinsnak ennyit pályán kell lennie csak az ellenfélnek jó.
A lényeg, hogy megvan a helyünk azok között a csapatok között, akiket meg tudunk verni, és akiket nem, ott kb. közép tájon.egozo
Dehát ez még csak a második meccse, és az is csak csereként. Szerintem kicsit korai kijelenteni, hogy nem tud mérkőzést nyerni. Igazad van, hibázott, de elvileg a jövő csapatát építjük, minden téren lehetünk még jobbak. Rezsőnek a meglátásával viszont egyetértek: nem majrézott, tette a dolgát, amik között ezért bőven voltak jó dolgok is.

Music City Miracle
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Nehogy félreértsétek, egyáltalán nem gondolom, hogy Hassi jobb megoldás nála. Még az első évében is jobb Locker szerintem. Csak most azt látom, hogy akár várnak vele egy évet, akár nem, akkor sem lesz nyerő típus. Úgy gondolom, azért kell kezdnie többet, hogy ez minél előbb kiderüljön. Egyébként egyikünk sem tévedhetetlen, ha pl Bradyről tudták volna, hogy ilyen lesz, nem 5., vagy hányadik körben draftolták volna...
ui:azért az, hogy sok fantázia van benne, elég pozitív gondolat Rezsőtől 😉egozo
Pozitív gondolat az van - de attól még tartok ettől a Locker-projekttől... 😊
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nehogy félreértsétek, egyáltalán nem gondolom, hogy Hassi jobb megoldás nála. Még az első évében is jobb Locker szerintem. Csak most azt látom, hogy akár várnak vele egy évet, akár nem, akkor sem lesz nyerő típus. Úgy gondolom, azért kell kezdnie többet, hogy ez minél előbb kiderüljön. Egyébként egyikünk sem tévedhetetlen, ha pl Bradyről tudták volna, hogy ilyen lesz, nem 5., vagy hányadik körben draftolták volna...
ui:azért az, hogy sok fantázia van benne, elég pozitív gondolat Rezsőtől 😉
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Egyébként meg egozo arra célzott, hogy már nem 100%-os a "bizalma" Lockerrel kapcsolatban, és hogy fejlődnie kell.Meg, hogy "nem tud meccset nyerni". Ezért írta, hogy fordult a kocka.... Mert eddig csak azon volt, hogy ő kezdjen Hassie helyett.pakesz
Értettem miről írta, de max csak nála fordult a kocka, nálam nem...
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Egyébként meg egozo arra célzott, hogy már nem 100%-os a "bizalma" Lockerrel kapcsolatban, és hogy fejlődnie kell.Meg, hogy "nem tud meccset nyerni". Ezért írta, hogy fordult a kocka.... Mert eddig csak azon volt, hogy ő kezdjen Hassie helyett.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Úgy tűnik fordult a kocka Rezső meg köztem Locker megítélésében. Minden nagyon jó vele kapcsolatban, meg ilyenek, csak egy probléma van. Nem bizonyította be, hogy tud meccset nyerni... És ez az én szememben nagy probléma, két esélye is volt, de nem élt vele. Lehet sok mindenre fogni a dolgot, play hívás, bírók, fal, de a lényeg, hogy nem tudott két sorsdöntő drive során sem TD-t szerezni. Remélem tud ezen változtatni...
Egyébként a 4. és 1-nél szerintem nem jó helyre tették a sporik a labdát, talán érdemes lett volna egy challenge rá.
A legnagyobb gond az volt, hogy megint nem volt futásunk, azzal simán nyertünk volna. A fallal nagy problémák vannak, és azt sem értettem, hogy Cook felé miért csak egy labda ment???
Hope-ot talán nem kéne ennyit játszatni, Klugot viszont jóval többet. A CB sor rövidsége, nem tudom melyik HC-nak tűnik végre fel. Az, hogy Hawkinsnak ennyit pályán kell lennie csak az ellenfélnek jó.
A lényeg, hogy megvan a helyünk azok között a csapatok között, akiket meg tudunk verni, és akiket nem, ott kb. közép tájon.egozo
Nem fordult meg a dolog egyáltalán. Éppen arra akartam célozni, hogy szerintem továbbra sem érett még meg a kezdőszerepre. A 40 százalékos dobási arány nagyon nem jó. Az említett két drive-ban pedig egyetértek veled, mert mindkettőnél meg lehetett volna neki, de nem sikerült. Az utolsó playt külön is kiemeltem, el kellett volna dobnia a labdát. Ráadásul az időt ő mendzselte nagyon szarul, még úgy is, hogy az utsó drive-ba az a futáshívás egy akkora baromság volt, hogy csak na. De azután is gyorsabban el lehetett volna kezdeni a játékot. Szal csak azt mondom, hogy vannak biztató jegyek a játékában, de még kell neki idő... És lehet6, hogy sosem lesz az, akit szeretnénk...rezső
Ennyi idővel a pályán az nfl-ben nem is várható el, hogy megváltja nekünk a világot. Annak tudatában, hogy tudjuk nem egy Brady,vagy Manning. Örüljünk ennek, hogy csere QB-ként így teljesített..... mindenre választ fogunk kapni 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Úgy tűnik fordult a kocka Rezső meg köztem Locker megítélésében. Minden nagyon jó vele kapcsolatban, meg ilyenek, csak egy probléma van. Nem bizonyította be, hogy tud meccset nyerni... És ez az én szememben nagy probléma, két esélye is volt, de nem élt vele. Lehet sok mindenre fogni a dolgot, play hívás, bírók, fal, de a lényeg, hogy nem tudott két sorsdöntő drive során sem TD-t szerezni. Remélem tud ezen változtatni...
Egyébként a 4. és 1-nél szerintem nem jó helyre tették a sporik a labdát, talán érdemes lett volna egy challenge rá.
A legnagyobb gond az volt, hogy megint nem volt futásunk, azzal simán nyertünk volna. A fallal nagy problémák vannak, és azt sem értettem, hogy Cook felé miért csak egy labda ment???
Hope-ot talán nem kéne ennyit játszatni, Klugot viszont jóval többet. A CB sor rövidsége, nem tudom melyik HC-nak tűnik végre fel. Az, hogy Hawkinsnak ennyit pályán kell lennie csak az ellenfélnek jó.
A lényeg, hogy megvan a helyünk azok között a csapatok között, akiket meg tudunk verni, és akiket nem, ott kb. közép tájon.egozo
Nem fordult meg a dolog egyáltalán. Éppen arra akartam célozni, hogy szerintem továbbra sem érett még meg a kezdőszerepre. A 40 százalékos dobási arány nagyon nem jó. Az említett két drive-ban pedig egyetértek veled, mert mindkettőnél meg lehetett volna neki, de nem sikerült. Az utolsó playt külön is kiemeltem, el kellett volna dobnia a labdát. Ráadásul az időt ő mendzselte nagyon szarul, még úgy is, hogy az utsó drive-ba az a futáshívás egy akkora baromság volt, hogy csak na. De azután is gyorsabban el lehetett volna kezdeni a játékot. Szal csak azt mondom, hogy vannak biztató jegyek a játékában, de még kell neki idő... És lehet6, hogy sosem lesz az, akit szeretnénk...
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Úgy tűnik fordult a kocka Rezső meg köztem Locker megítélésében. Minden nagyon jó vele kapcsolatban, meg ilyenek, csak egy probléma van. Nem bizonyította be, hogy tud meccset nyerni... És ez az én szememben nagy probléma, két esélye is volt, de nem élt vele. Lehet sok mindenre fogni a dolgot, play hívás, bírók, fal, de a lényeg, hogy nem tudott két sorsdöntő drive során sem TD-t szerezni. Remélem tud ezen változtatni...
Egyébként a 4. és 1-nél szerintem nem jó helyre tették a sporik a labdát, talán érdemes lett volna egy challenge rá.
A legnagyobb gond az volt, hogy megint nem volt futásunk, azzal simán nyertünk volna. A fallal nagy problémák vannak, és azt sem értettem, hogy Cook felé miért csak egy labda ment???
Hope-ot talán nem kéne ennyit játszatni, Klugot viszont jóval többet. A CB sor rövidsége, nem tudom melyik HC-nak tűnik végre fel. Az, hogy Hawkinsnak ennyit pályán kell lennie csak az ellenfélnek jó.
A lényeg, hogy megvan a helyünk azok között a csapatok között, akiket meg tudunk verni, és akiket nem, ott kb. közép tájon.
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem láttam a meccset csak az összefoglalót. Locker futott TD-je zseniális volt, ahogy benyújtotta.... 😊 Továbbra is tartom azt, jövőre már őt kezdetném, majd kiderül mi lesz. Nem véletlen adtak Hassienek 2 éves szerződést, annyi pénzzel... Ahogy láttam, sajna sok zászlót "gyűjtöttünk" be. 95 yard.... ez is sokat számít, elmehet rajta egy meccs. :/

Hassie MRI-re megy ma, kiderül mi lesz. Én ezt az évet még vele hoznám le, de ugyebár közbe jöhet a sérülés.... de megnyugtató, hogy Locker így tud beszálni a meccsbe. A következő 3 meccset nyerni kell. A Jaguars sem lesz egy könnyű menet, mint ahogyan a többi sem. Főleg ha MJD, meg Gabbert is jó napot fog ki... GO TITANS! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Nu, hát az van, hogy le a kalappal a fiúk előtt. Különösen a védelmünk játszott hatalmasat, s persze kár volt a végéért. Elsősorban ott ment el a dolog, hogy időkérés híjján nagyon rosszul menedzseltük az órát a végén, legalábbis szerintem. Az utolsó playre meg legalább el kellett volna dobnia Lockernek a labdát, annak ellenére, hogy szépen levédték az elkapóinkat, de akkor is meg kellett volna próbálni. Asszem, itt még a rutintalanság jött ki. Egyébként Lockerben nagyon komoly fantázia van, de az is látszik, hogy sok dobással vannak még komoly gondjai. De nagyon lendületes, nem majrézik, szal bizakodhatunk.
Ami igazán biztató viszont, az a védelem. Fiatalok, harapnak, nagyon együtt vannak, s ugyan a negyedik negyed elején két drive-ban voltak komoly hibák, de egyébként nagyon szépen dolgoztak mindannyian.
A támadójátékkal kapcsolatban sajnos megint előjött nem egyszer a rossz playhívás problematikája, amit már korábban is láttam sokszor, nagy kár egyébként, mert meg lehetett volna ez a meccs, s akkor biza szerintem nagyon nagyon közel kerültünk volna a playoffhoz. Persze még nincs veszve semmi, szerintem be tudjuk húzni a maradék három meccset, s a 10/6 elég lehet... talán
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Majd írok egy rövidet holnap, és csatlakozom 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Csak az utolsó negyedet láttam a meccsből, de le a kalappal a csapat előtt. Nagyot küzdöttünk, és mindenki, de főleg Locker megérdemelte volna a győztes drive-ot. Van ebben a gárdában kurázsi, remélem, a fiúk sok örömet okoznak még nekünk.

Várom a beszámolókat, és arra is kíváncsi lennék mi történt Hassievel.

Music City Miracle
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ajánlom mindenkinek, főleg Munchakéknak 😊
http://www.musiccitymiracles.com/2011/12/8/2620454/tennessee-titans-please-give-us-more-jared-cookLaki
Nem kizárt, hogy sok play-nél lesz WR szerepben Cook.Láttunk már ilyet a szezon során. Stevens-t meg Graham-t is lehetne erőltetni persze TE-ként. Ami az eredeti posztuk. 😊 Bízzunk benne, hogy marad a 2 meccse tartó jó futójáték. 😛

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
szvsz McCourthy kihagyja a hétvégét az agyrászkódással mostanában nem cicóznak, és Nate is csak epizódszerep lesz.

ahogy én számolom valamennyi 7-5-ös csapat ki fog még legalább 1x kapni, szóval éppen beleférhet a zacsi, és ez legalább nem konferencia vereség lenne

egyszerűen nem tudom, hogy kinek szurkoljak a Hou@Cin meccsen; lehet, hogy a végelszámolásnál jobb lenne, ha a Hou nyerne, de ez még annyi mindentől függ sajnos, hogy nem tudom eldönteni. a Hou hiába kap ki, ha még ezek után ki kellene kapnia a Colts-tól is a divízió mérleg miatt (persze azt alapul véve, hogy azon múlik a divízió bajnoki cím); szóval lehet, hogy inkább jobb lenne a WC miatt a Cin-től megszabadulni mielőbb, hogy ne számoljon egy esetleges tie-breakerben a tőlük elszenvedett vereség... rohadt számolgatás.

nyerjünk simán (vagy akárhogy) a NO ellen és rendben lesz minden.

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Ajánlom mindenkinek, főleg Munchakéknak 😊
http://www.musiccitymiracles.com/2011/12/8/2620454/tennessee-titans-please-give-us-more-jared-cook


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Remélem nem zavarok senkit ezzel a helyzetjelentésekkel de, Ruud,Washington,McCourthy csütörtökön sem edzett. Amano teljes értékű munkát végzett.

Munchak megint selytelmesen nyilatkozott, azt mondta Nate, már holnap edzeni fog, és hétvégén valószínű, hogy játszik. McCourthy-ról szintén rizsa. 😀 (agyrázkódás)

Reméljük felépülnek, de ha nem úgy alakul, akkor is 100%-ot fog nyújtani Hawkins,Mariani,Avery. Ha ők is így látják 😉pakesz
Dehogy zavar, írjad nyugodtan. 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Remélem nem zavarok senkit ezzel a helyzetjelentésekkel de, Ruud,Washington,McCourthy csütörtökön sem edzett. Amano teljes értékű munkát végzett.

Munchak megint selytelmesen nyilatkozott, azt mondta Nate, már holnap edzeni fog, és hétvégén valószínű, hogy játszik. McCourthy-ról szintén rizsa. 😀 (agyrázkódás)

Reméljük felépülnek, de ha nem úgy alakul, akkor is 100%-ot fog nyújtani Hawkins,Mariani,Avery. Ha ők is így látják 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Bocs az offért!

Pakesz!

Küldtem üzit, nem tudom, megkaptad-e?

Off vége.Nandito
Bocsi, csak nem jelezte nekem, hogy kaptam üzenetet.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Bocs az offért!

Pakesz!

Küldtem üzit, nem tudom, megkaptad-e?

Off vége.

Music City Miracle