Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Jövőre olyan közel lesz, hogy meg is lesz 😀
Babineaux következő szerelése az 500. lesz neki.
több mint 12 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Ravens beat Bengals, Jets beat Dolphins, Chargers beat Raiders.

hmmm. na mind1, előbb lássam azt a győzelmet a Texans ellen idegenben.
Boldog Karácsonyt és Új Évet mindenkinek!Titans
Ezt a néhány napot még bizakodással töltöm. Ki tudja mikor lesz legközelebb ennyire "közel" a playoff. 😀
Boldog Karácsonyt kívánok én is mindenkinek!
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Ravens beat Bengals, Jets beat Dolphins, Chargers beat Raiders.

hmmm. na mind1, előbb lássam azt a győzelmet a Texans ellen idegenben.
Boldog Karácsonyt és Új Évet mindenkinek!

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
hát ja, így könnyű 😊
“We talked a lot about that,” Cook said. “Their whole defense lost a lot of guys and put them on the IR, so we felt like we could take advantage of that.”


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nate jó gyerek, sajnáltam, mikor elment, de utólag jól járt mindkét csapat.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Így van, nagyon fontos kis playa 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nate Washington élete legjobb szezonját futja, ráadásul többnyire sérülten. Idén van pályafutása során a legtöbb elkapása (70), a legtöbb elkapott yardja (931) és holtversenyben a legtöbb TD-je (6). Ráadásul ahhoz, hogy először 1000yard fölé jusson, már csak 69yard szükséges, és 108yardos utolsó meccsel elérheti pályafutása 4000. yardját is.
A legfontosabb azonban, hogy olyan küzdeni tudásról adott számot, amit a többiek igazán megtanulhatnának... :/
Gratula Nate!!!
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Titans kicker Rob Bironas has set an NFL record with a 51-yard field goal, giving him a field goal of 40 yards or longer in nine straight games.

Bironas had been tied with Morten Andersen (1990-91) and Jeff Wilkins (2005-06) with a field goal of 40 yards or longer in eight straight games, the longest mark since the 1970 AFL-NFL merger.

The Titans kicker hit a 51-yarder at 7:05 of the first quarter Saturday against Jacksonville. He is the first kicker whose streak is in a single season.

Bironas is the NFL's all-time leader in field goal accuracy 40 yards or longer with a minimum of 100 attempts at 78 per cent.kishaszi
Ennyi pézér csináljon is ilyeneket 😀 Köszi
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Titans kicker Rob Bironas has set an NFL record with a 51-yard field goal, giving him a field goal of 40 yards or longer in nine straight games.

Bironas had been tied with Morten Andersen (1990-91) and Jeff Wilkins (2005-06) with a field goal of 40 yards or longer in eight straight games, the longest mark since the 1970 AFL-NFL merger.

The Titans kicker hit a 51-yarder at 7:05 of the first quarter Saturday against Jacksonville. He is the first kicker whose streak is in a single season.

Bironas is the NFL's all-time leader in field goal accuracy 40 yards or longer with a minimum of 100 attempts at 78 per cent.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Gratula a megérdemelt Whez ellenünk. Ajándékként íme a lehetséges playoffba jutási forgatókönyvek(Mindhez kell a Titans Wje a Houston felett vasárnap):
Ravens beat Bengals, Jets beat Dolphins, Chargers beat Raiders.
Ravens beat Bengals, Dolphins beat Jets, Raiders beat Chargers, Broncos beat Chiefs.
Ravens beat Bengals, Jets beat Dolphins, Chargers beat Raiders, Chiefs beat Broncos.
Ravens beat Bengals, Jets beat Dolphins, Raiders beat Chargers, Chiefs beat Denver.iktriad
Én még mindig azt mondom:nem való nekünk idén a PO, de azért nem szomorkodnék miatta. A meccsről csak két dolog, lehet mindenkire fogni, de CJ nagyon gyenge idén. Semmi dinamika nincs benne, és testi erő hiányában nem él meg. Harper a fumblija ellenére sokkal biztatóbb szerintem.
A védelem jövőre szerintem nagyon jó lesz, ha sikerül egyben tartani, amire minden esély megvan. Idei hullámzásának oka, a sok újonc valószínűleg.
És végül kellene egy alkalmas támadó koordinátor, aki épkézláb és a meccsnek megfelelő playek hívására is képes.egozo
+azért szerintem Munchak nagyon határozatlan itt-ott beküldözgeti Lockert amikor kedve van, észre kellett volna vennie amit mi már régen észrevetteünk. :/


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Gratula a megérdemelt Whez ellenünk. Ajándékként íme a lehetséges playoffba jutási forgatókönyvek(Mindhez kell a Titans Wje a Houston felett vasárnap):
Ravens beat Bengals, Jets beat Dolphins, Chargers beat Raiders.
Ravens beat Bengals, Dolphins beat Jets, Raiders beat Chargers, Broncos beat Chiefs.
Ravens beat Bengals, Jets beat Dolphins, Chargers beat Raiders, Chiefs beat Broncos.
Ravens beat Bengals, Jets beat Dolphins, Raiders beat Chargers, Chiefs beat Denver.iktriad
Én még mindig azt mondom:nem való nekünk idén a PO, de azért nem szomorkodnék miatta. A meccsről csak két dolog, lehet mindenkire fogni, de CJ nagyon gyenge idén. Semmi dinamika nincs benne, és testi erő hiányában nem él meg. Harper a fumblija ellenére sokkal biztatóbb szerintem.
A védelem jövőre szerintem nagyon jó lesz, ha sikerül egyben tartani, amire minden esély megvan. Idei hullámzásának oka, a sok újonc valószínűleg.
És végül kellene egy alkalmas támadó koordinátor, aki épkézláb és a meccsnek megfelelő playek hívására is képes.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a megérdemelt Whez ellenünk. Ajándékként íme a lehetséges playoffba jutási forgatókönyvek(Mindhez kell a Titans Wje a Houston felett vasárnap):
Ravens beat Bengals, Jets beat Dolphins, Chargers beat Raiders.
Ravens beat Bengals, Dolphins beat Jets, Raiders beat Chargers, Broncos beat Chiefs.
Ravens beat Bengals, Jets beat Dolphins, Chargers beat Raiders, Chiefs beat Broncos.
Ravens beat Bengals, Jets beat Dolphins, Raiders beat Chargers, Chiefs beat Denver.
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Boldog, békés karácsonyi ünnepeket mindenkinek!Nandito
Neked is 😊 Remélem e fiúk megörvendeztetnek egy győzelemmel 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Boldog, békés karácsonyi ünnepeket mindenkinek!

Music City Miracle
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Szomorú, hogy a Texans ilyen simán nyerhette a divíziót...

Nem hittem volna néhány hete, de örülnék neki, ha Locker kezdene. Egyszerűen vele több esélyt látok a győzelemre.Titans
Simán? Azért szerintem keményen megdolgoztunk érte.Bondi
Simán. A divízió a Texans kivételével bűn gyenge volt az idén. Erre az év végére ti is elfogytok és az elmúlt meccsek alapján semmi esélyetek nem lesz a rájátszásban.Titans
Ne félts te minket.

több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Szomorú, hogy a Texans ilyen simán nyerhette a divíziót...

Nem hittem volna néhány hete, de örülnék neki, ha Locker kezdene. Egyszerűen vele több esélyt látok a győzelemre.Titans
Simán? Azért szerintem keményen megdolgoztunk érte.Bondi
Simán. A divízió a Texans kivételével bűn gyenge volt az idén. Erre az év végére ti is elfogytok és az elmúlt meccsek alapján semmi esélyetek nem lesz a rájátszásban.

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Szomorú, hogy a Texans ilyen simán nyerhette a divíziót...

Nem hittem volna néhány hete, de örülnék neki, ha Locker kezdene. Egyszerűen vele több esélyt látok a győzelemre.Titans
Simán? Azért szerintem keményen megdolgoztunk érte.

több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Szomorú, hogy a Texans ilyen simán nyerhette a divíziót...

Nem hittem volna néhány hete, de örülnék neki, ha Locker kezdene. Egyszerűen vele több esélyt látok a győzelemre.

több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Egyébként már így utólag mindegy, de kár hogy nem hamarabb derült ki, hogy a Jags Garrard-ot kiteszi a csapatból, mert mi jobban jártunk volna vele, mint Hassivel.Kár érte. Ez is csak egy "volna" 😊pakesz
Garrarddal nem sokat értünk volna, mert sérült...
Viszont nagyon lesújtó a csapatról olvasgatni mostanában tengerentúli anyagokat, Power Rankingeket, stb... Mindenki annyival intéz el minket, hogy átlagos, egy jellegtelen, átlagos csapat, mint volt korábban annyiszor!!! Az a baj, hogy ez a szomorú igazság, középszerű alakulat, ami mindenkit hidegen hagy...rezső
Azt nem tudtam, hogy sérült. Hát elég szomorú, hogy egy jellegtelen csapatnak írnak le minket. Sajnos ez a hozzá állás amit a meccsen láttunk, nagyon nem fogja javítani a képet. Remélem hétvégén rácáfolunk "mindenki" véleményére, és akkor beka... 😀 😀pakesz
Ahhoz nem a Jagst kéne legyőzni csak, hanem a Texanst is, jó, kiegyensúlyozott játékkal, ami a legnagyobb hiánycikk mifelénk. Mármint a kiegyensúlyozottság!!!! Pont az az érthetetlen, hogy egy teljesen vállalható Saints-meccs után, egy totálisan értékelhetetlen Colts elleni produkció jött...
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Egyébként már így utólag mindegy, de kár hogy nem hamarabb derült ki, hogy a Jags Garrard-ot kiteszi a csapatból, mert mi jobban jártunk volna vele, mint Hassivel.Kár érte. Ez is csak egy "volna" 😊pakesz
Garrarddal nem sokat értünk volna, mert sérült...
Viszont nagyon lesújtó a csapatról olvasgatni mostanában tengerentúli anyagokat, Power Rankingeket, stb... Mindenki annyival intéz el minket, hogy átlagos, egy jellegtelen, átlagos csapat, mint volt korábban annyiszor!!! Az a baj, hogy ez a szomorú igazság, középszerű alakulat, ami mindenkit hidegen hagy...rezső
Azt nem tudtam, hogy sérült. Hát elég szomorú, hogy egy jellegtelen csapatnak írnak le minket. Sajnos ez a hozzá állás amit a meccsen láttunk, nagyon nem fogja javítani a képet. Remélem hétvégén rácáfolunk "mindenki" véleményére, és akkor beka... 😀 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Egyébként már így utólag mindegy, de kár hogy nem hamarabb derült ki, hogy a Jags Garrard-ot kiteszi a csapatból, mert mi jobban jártunk volna vele, mint Hassivel.Kár érte. Ez is csak egy "volna" 😊pakesz
Garrarddal nem sokat értünk volna, mert sérült...
Viszont nagyon lesújtó a csapatról olvasgatni mostanában tengerentúli anyagokat, Power Rankingeket, stb... Mindenki annyival intéz el minket, hogy átlagos, egy jellegtelen, átlagos csapat, mint volt korábban annyiszor!!! Az a baj, hogy ez a szomorú igazság, középszerű alakulat, ami mindenkit hidegen hagy...
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Egyébként már így utólag mindegy, de kár hogy nem hamarabb derült ki, hogy a Jags Garrard-ot kiteszi a csapatból, mert mi jobban jártunk volna vele, mint Hassivel.Kár érte. Ez is csak egy "volna" 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Lockerről
Szvsz, lehet, hogy ti nem így vagytok ezzel de most az Indy ellen is megpróbálhatta volna a passzt a legvégén mikor levitték. Kérdezem én: volt veszteni valója? Jó az Colts ellen sok értelme már valóban nem volt de a Saints ellen én azért megnéztem volna, hogy mit csinál Cook a felé dobott ladával. Nem mondom, hogy nem nyerő típus hiszen mind a 3 alkalommal a sírból hozott vissza minket de ebben mindenképp fejlődnie kell, hogy határozottabb legyen a végjátékban. Akkor is : TÖBB LEHETŐSÉG KELL NEKI!!! most már tisztán látszik, hogy Hassivel nem fut a szekér, kíváncsi lennék a Jax meccsre Locker kezdésével :/
Go Titans!Laki
A Főnök már megint megmondta, ha Hassie egészséges, akkor ő a kezdő. Igaz, vasárnap nem volt százszázalékos állapotban, de nem számít, akkor is ő a kezdő. Hiába látja mindenki, hogy ha (még) nem is nyerő típusú játékos Locker, de több potenciál van benne, akkor is csak kispadozhat. Ennyi, pont.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Lockerről
Szvsz, lehet, hogy ti nem így vagytok ezzel de most az Indy ellen is megpróbálhatta volna a passzt a legvégén mikor levitték. Kérdezem én: volt veszteni valója? Jó az Colts ellen sok értelme már valóban nem volt de a Saints ellen én azért megnéztem volna, hogy mit csinál Cook a felé dobott ladával. Nem mondom, hogy nem nyerő típus hiszen mind a 3 alkalommal a sírból hozott vissza minket de ebben mindenképp fejlődnie kell, hogy határozottabb legyen a végjátékban. Akkor is : TÖBB LEHETŐSÉG KELL NEKI!!! most már tisztán látszik, hogy Hassivel nem fut a szekér, kíváncsi lennék a Jax meccsre Locker kezdésével :/
Go Titans!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Szeretnék én is ilyen optimista lenni, de sajnos nem tudok. 😕Nandito
SD nem hiszem, hogy kikap a Riderstől... Na meg ott a többi meccs, de ugye bármi megtörténhet. Ha már 8-8 lenne a mérlegünk az már mindenképpen pozitív zárás, véleményem szerintpakesz
A szezon elején én is azt mondtam volna, hogy 8-8 pozitív, ám az egész idényt tekintve óriási csalódássá vált a 8-8 gondolata... A Jags-vereség az elején és a mostani Colts-zakó nagyon lehangoló, különösen úgy, hogy csak saját magunkat okolhatjuk senki mást... Még mindig dolgozik bennem az ideg, óriási lehetőség volt a kezünkben, 10-6-tal sima playoff lett volna... S ami különösen zavaró, így végig gondolva a vasárnapot az éppen az, hogy nem láttam a csapaton, hogy átéreznék, hogy megszakadnának, hogy vért izzadnának a győzelemért...
Most azt érzem, hogy ha minden a kezünkre is játszana, s megvernénk a Jaguárokat, az utolsó meccsen megint csont nélkül kikapnánk a Texanstól... Ha viszont így lesz, akkor jajj nekik!!!!!rezső
Sajnos azt a nagy akarást én sem láttam a csapaton, amit nem értek. Nézzük úgy, hogy ha megverjük a Colts-ot még egyáltalán nem biztos hogy megverjük a Jags-et és a Texans-t is.... sőt. Akkor is a végén le lettünk volna törve ha várjuk a Texans elleni meccset, és kapunk egy szép zakót akkor ugyan ott vagyunk mint most. Addig legalább lehetett volna reménykedni, meg izgulni. Csak annyira nem lehet kijelenteni, hogy a másik 2 meccset nyertük VOLNA ha a Colts-ot megverjük. Remélem nagyobb odaadással fogunk játszani a hátralévő 2 meccsen az eredménytől függetlenül.A nagy odaadás ott kezdődik, hogy Nate sérülten odatette magát, és kihozta magából a 100%-ot. Go Titans! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks