NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Avery azért egy tartalék játékos minőségnél jobb elkapó, ha nem sérült és megtanulja a bookot. Egyébként az elkapó sorunk szerintem eléggé átlagon aluli, amiből jelenleg csak a jó Britt lóg ki felfelé...
McCourty szerintem nem rossz CB, és Finnegan miatt rengeteg dolga van, amiből könnyebb párszor hibázni. A baj, hogy mögötte nincs senki a sorban, mert idén Verner sem muzsikált valami túl jól. A falban már évek óta hiányzik egy meghatározó ember, remélem ilyen lesz jövőre Casey már. És akkor nem lehet gond, ha esetleg folyamatosan kettőzni kéne ellene a támadófalat. Erre is értettem az újoncok beérését.
DoM teljesen igazad van. CJ jól nyomja, ha éves átlagban vesszük a dolgokat, de ez egy futásorientált csapat, neki kellene hozni a meccseket. Mind a fizetése, mind a tehetsége megvan hozzá. Csak nem lett volna szabad egyedül hagyni...Volt ugye White, aztán lehetett volna Blount mellette. Ezeket korábban már sokszor kifejtettem. Ringer nem jó párnak, szerintem egy nagy erőfutó kéne mellé. Az, hogy első körben futó kéne csak vicc volt és erős tulzás, de egy Blount jellegű futó igenis elférne... csak egy gond van, ki meri majd játszatni, mondjuk 60-40 arányban CJ mellett? Harper jó ugyan, de nincs meg benne az, ami alapján CJ megfelelő párja lehetne...de persze én nem vagyok szakértő 😛
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
azok után, hogy otthon nem nyertünk a Cincy ellen, tulajdonképpen igazságtalan is lett volna, ha összejön... ott volt az esélyünk, hogy eldöntsük a tie-breakert a javunkra és nem tettük.
na mind1, persze sajnálom és hát akkor kezdődhet a felkészülés a draftra.

szerk. mert a jövő évi menetrend brutálisan nehézre sikeredett....
http://www.musiccitymiracles.com/2012/1/1/2675379/tennessee-titans-2012-opponents?ref=yahooTitans
Ne felejtsd el a Colts elleni vereséget. Az utolsót kutyakötelességünk lett volna legyőzni, azon ment el a PO.

A sorsolás tényleg brutális, ebből még nehezebb lesz rájátszásba jutni.

Music City Miracle
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
De srácok komolyan eddig miért nem játszott Avery? :o
na, mindegy jövőre biztos több szerephez fog jutni, ha marad.Laki
DW-nél nem jobb, és inkább őt játszatták. Most is azért játszott mert DW megsérült meccs közben. Attól függetlenül nem baj, hogy van egy ilyen tartalék. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Összegezve az évet, szerintem a 9-7 pozitív, DE azt leszámítva, hogy a Colts, és a Cincy-t megverve 11-5el a playoffot várnánk. Az OL elég gyenge volt idén, sajna CJ is. Mellette ugyan nem rotálták, mert Ringer se sokat játszott, Harper sem. A secondary-ban nem bánnám ha McCourthy helyett lenne egy jó CB.... nem tudom milyen a kínálat, de az is lehet hogy ha van is akkor behúzzák előttünk. Sack-ek terén is lenne mit javulni(29. a ligában). Ball és Morgan annyira nem volt nagy szám. Főleg Morgantől vártunk volna többet, reméljük jövőre jó lesz. A Hassie vs Locker kérdésben úgy voltam, hogy ez az év Hassie jővőre már Locker. Az az érzésem, hogy Hassie fog jövőre is kezdeni. :/
Az elkapó sorunk szerintem jó, főleg hogy Avery-t is láttuk az utolsó meccsen. Britt,Washington,DW,Avery,Mariani... nem lesz ezzel baj. Főleg ha Britt nem sérül meg... vagy eltiltás. Sérülésekkel kapcsolatban még így is jól zártuk ezt az idényt, szerencsére.
Az edzői kart tekintve, és Palmer-nek megköszönném eddigi munkáját és hello. Érdekes dolgokat produkált, próbáljuk meg mással, ő meg máshol, vagy ha otthon a fotelból nézi a Titans meccseket az se rossz. 😀 Végezetül pedig: Gooooo Titans😊 😉 és egy olyan videóval zárnék, amit már linkeltem régebben, de biztos tetszeni fog mindenkinek. 😀

http://www.youtube.com/watch?v=hmhDwd5BI4o

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
De srácok komolyan eddig miért nem játszott Avery? :o
na, mindegy jövőre biztos több szerephez fog jutni, ha marad.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
azok után, hogy otthon nem nyertünk a Cincy ellen, tulajdonképpen igazságtalan is lett volna, ha összejön... ott volt az esélyünk, hogy eldöntsük a tie-breakert a javunkra és nem tettük.
na mind1, persze sajnálom és hát akkor kezdődhet a felkészülés a draftra.

szerk. mert a jövő évi menetrend brutálisan nehézre sikeredett....
http://www.musiccitymiracles.com/2012/1/1/2675379/tennessee-titans-2012-opponents?ref=yahooTitans
Ez a sorsolás.... nem gyenge, ha akarunk valamit, nagyon oda kell tennünk magunkat. Izgalmas volt a tegnapi meccs, szerintem jók voltunk, sikerült normális playeket hívni, Hassie nem bénázott, CJ darabos volt, de bejött most minden. Persze a a végén a Hall fumble nagyon nem kellett volna.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Lehet igazad van, de az nem oldja meg azokat a tötyörgéseket, amiket CJ most is csinált a Houston ellen. Néha úgy tünt, várja hogy mikor viszik földre....egozo
A holdouttal együtt negyedik olyan évét futotta, hogy legalább 250 futása volt, nem is rossz átlaggal (4.0). Steven Jacksonon (STL) kívül nincs még egy futó a ligában, aki ilyen terhelést tud felmutatni az elmúlt 4 évben. Ez nem feltétlenül magyarázza a tötyörgéseket, de jelzésértékű, hogy nem lehet vele szemben elvárás évről évre a lehengerlő stílusban előadott 1500 yard. Estig lehetne sorolni az idény is csúnyán lesérült franchise futókat (Forte, AP, Charles). CJ szerződése miatt (még mindig 25 millió garantálttal terheli a sapkát) nem lehet tőle megszabadulni, de az járható út lehet, hogy egy komolyabb rotációt kialakítani. Ehhez lehet elég Ringer is. Ha nem akkor hozni kell még újakat, de korai picket szerintem felesleges rááldozni. A futók hamar elhasználódnak, hosszútávon jobban megéri a támadófalba befektetni, mert ha az jól muzsikál, akkor a futóknak is könnyebb lesz, bárki legyen is az.
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Ja CJ megint szánalom volt amit csinált, lehet kéne egy futó az első körben...? :/egozo
Elit falember kell belülre. Például G DeCastro az első körben.DoM
Lehet igazad van, de az nem oldja meg azokat a tötyörgéseket, amiket CJ most is csinált a Houston ellen. Néha úgy tünt, várja hogy mikor viszik földre....
Ettől függetlenül Harris szerintem sem kezdő szintű guard és Amano is jobb lenne G-ben mint centert játszva.egozo
Amano úgy volt jó ahogy régen játszattuk
Amano G ÉS Mawae zseniális Center volt :/


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ja CJ megint szánalom volt amit csinált, lehet kéne egy futó az első körben...? :/egozo
Elit falember kell belülre. Például G DeCastro az első körben.DoM
Lehet igazad van, de az nem oldja meg azokat a tötyörgéseket, amiket CJ most is csinált a Houston ellen. Néha úgy tünt, várja hogy mikor viszik földre....
Ettől függetlenül Harris szerintem sem kezdő szintű guard és Amano is jobb lenne G-ben mint centert játszva.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ja CJ megint szánalom volt amit csinált, lehet kéne egy futó az első körben...? :/egozo
Elit falember kell belülre. Például G DeCastro az első körben.
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nagyon köszönjük a Houstonnak a hathatós közreműködést, ami mellesleg szerintem nem volt véletlen, de még ez sem volt elég. Nem is érdemeltük meg...
Mindenesetre építkezés szempontjából jó év volt, és ha a védelem újoncai jövőre így fognak fejlődni, szép év elé nézünk...remélem már Lockerrel.
Ja CJ megint szánalom volt amit csinált, lehet kéne egy futó az első körben...? :/
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
azok után, hogy otthon nem nyertünk a Cincy ellen, tulajdonképpen igazságtalan is lett volna, ha összejön... ott volt az esélyünk, hogy eldöntsük a tie-breakert a javunkra és nem tettük.
na mind1, persze sajnálom és hát akkor kezdődhet a felkészülés a draftra.

szerk. mert a jövő évi menetrend brutálisan nehézre sikeredett....
http://www.musiccitymiracles.com/2012/1/1/2675379/tennessee-titans-2012-opponents?ref=yahoo

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
elúszni látszik a PO, de legalább szép győzelmet arattunk és megtudtuk, hogy Avery is használható :cool:


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
HALFTIME helyzetjelentés
BAL - CIN: 17-3 jól áll egyenlőre, nekünk áll a zászló, de azért nem szabad azt sem elfeledni, hogy mennyi Comebackje volt már a Cincinek idén, úgyhogy azéért még:
GO RAVENS
KC - DEN: 7-0 bizakodjunk még egy 4th quarteres Tebow Miracleben.
GO BRONCOS
SD - OAK: 21-13 van még potenciál ebben a Raidersben szerintem Palmer hátha varázsol még valamit a 2. félidőben
GO RAIDERS


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
jobban örültem volna ha a Jets nyer. remélem néhány óra múltva majd szerkeszthetem ezt a hozzászólást...

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Questionable: Graham,CJ,Hawkins,McRath,Smith
Doubtful: J.Jones

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Andre Johnson ellenünk tér vissza ma este :/


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Boldog Új Évet minden Titans szurkolónak! 😉 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
B.U.É.K mindenkinek!!
Hnap pedig reménykedünk 😊Laki
Boldog, sportsikerekben is gazdag új évet Neked és a Titans összes szurkolójának! 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
B.U.É.K mindenkinek!!
Hnap pedig reménykedünk 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nyerjünk, aztán majd a sors igazságot szolgáltat...ha érdemesek vagyunk rá továbbmegyünk...ha nem, akkor majd jövőre 😉
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
mindenek előtt nem igazán hiszem, hogy megérdemelnénk a PO-t. (vereség Indy-ben, otthon a Cincy-től - az különösen fájó a jelenlegi helyzetben, vereség Jacksonville-ben etc.)
DE
örülök neki, hogy a Hou a kezdőket játszatja, mert nekik inkább benne lesz a fejükben, hogy nincs tétje a meccsnek és inkább pihenni kéne a történelem első hazai PO meccsére, míg a tartalékok jobban bizonyítani akarnának, nekik az lenne a PO meccs...
mind1 hogyan, csak nyerjünk, a Cincy bukjon, aztán tulajdonképpen a Jets mind1, hogy mit játszik, mert ígyis-úgyis számítani fog a nyugati csoport meccseinek eredménye, majd akkor eldöntöm, hogy kinek kell szurkolni.

CJ elvileg jobban van, mint a múlt héten, hát majd meglássuk.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 848 — No es importante
Mike Munchak lehet a Penn State főedzője, egyes hírek szerint már csak formalitásokat kell tisztázni szerződése körülJJ
Ez kacsa, vagy komoly? Miért akarna elmenni?Nandito
egy pennsylvaniai hírportál már le is hozta a hírt, de Munchak ma nyilatkozatban tette világossá, hogy marad


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Igen nehezen elképzelhető, hogy bevállalja. Egy profi csapatnál nagyobb az elismertség, és úgy látom meg is bízik benne Bud, és ráadásul első éve nem mondható sikertelennek. Az hogy a Penn mit szeretne csak egy dolog, ráadásul amilyen botrány volt náluk, nem hiszem, hogy bármelyik edző kívánságainak a netovábbja ott dolgozni, mégha korábban ott is játszott.
Bár nekem édesmindegy, mert sajnos sok mindenben viszi tovább Fisher "nem szeretem" vonalát, ezért írtam korábban, hogy egy külsős jobb lett volna talán.
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Mike Munchak lehet a Penn State főedzője, egyes hírek szerint már csak formalitásokat kell tisztázni szerződése körülJJ
Ez kacsa, vagy komoly? Miért akarna elmenni?

Music City Miracle