Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
"Belső források szerint Jeff Fisher, a korábbi Titans vezetőedző, vagy a St. Louis Rams, vagy a Miami Dolphins HC-ja lesz rövid időn belül. "

Bajusz return, and reloaded 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Az van, hogy Munchak kirúgta a secondary edzőinket...rezső
Akkor következhetne Palmer! 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
2012 Free agents: Hawkins,Stevens,Amato,Velasco,Jones,Hayes,Finnegan,Griffin,Hope,Scott

Mazsolázzatok : http://nfltraderumors.co/2011022012-nfl-free-agents/ 😊pakesz
Ball is, nem? Meg Averynek, Babineauxnak, Baileynek, Hallnak, Ottonak, Ruudnek, Shawnak, Sheppardnek, Anthonio Smithnek sincs szerződése. Ez testvérek között is majdnem a fél csapat...
Stevens, Amato, Hall, Jones, Finnegan, Griffin, Babineaux, Bailey, Shaw mindenképpen maradhatna.Meg talán Avery, ha egy meccses formáját át tudja menteni 😛 Esetleg Ruud és Scott is. Olcsón Otto sem lenne rossz. Szóval a nagy része maradhatna 😀 ....egozo
Igazad van, csak felületesen néztem át. Szerintem Baliey.Hope pároson kívül maradhatna mindenki. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Az van, hogy Munchak kirúgta a secondary edzőinket...
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
2012 Free agents: Hawkins,Stevens,Amato,Velasco,Jones,Hayes,Finnegan,Griffin,Hope,Scott

Mazsolázzatok : http://nfltraderumors.co/2011022012-nfl-free-agents/ 😊pakesz
Ball is, nem? Meg Averynek, Babineauxnak, Baileynek, Hallnak, Ottonak, Ruudnek, Shawnak, Sheppardnek, Anthonio Smithnek sincs szerződése. Ez testvérek között is majdnem a fél csapat...
Stevens, Amato, Hall, Jones, Finnegan, Griffin, Babineaux, Bailey, Shaw mindenképpen maradhatna.Meg talán Avery, ha egy meccses formáját át tudja menteni 😛 Esetleg Ruud és Scott is. Olcsón Otto sem lenne rossz. Szóval a nagy része maradhatna 😀 ....
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Én ennek a védelemnek adnék még egy évet, apró kiegészítésekkel. CB mélyítése kellene, McCourty szerintem szépen fejlődik. Safetyben Babineaux jobb volt, mint számítottam rá, Griffin meg csak összekapja magát. LB teljesítmény maga volt a csoda az előző két évhez viszonyítva. A védő falban Klugot jóval többet játszatnám. Casey jövőre meghatározó ember lehet, akár domináns is. Egy DE kellene aki keményen nyomja a passrush-t, Morgan nekem eddig csalódás. Hát ennyi, első körben egy DE vagy ha nagyon jó CB marad akkor az.
Támadóknál remélem Locker kezd, de van olyan félelmem, hogy Hassi. CJ mellé mindenképpen kellene egy dömper. Egy WR még elférne szerintem. Britt, Nate ok, Damiannek még sokat kell fejlődni, Avery-t a két megmozdulása alapján nem lehet megítélni, Hawkins nem kezdő szint, Mariani, meg inkább csak hordjon vissza. TE rendben van. A fal közepét viszont szerintem erősíteni kellene, egy G az első két kör egyikéből jöhetne.
Igazi lyukas poszt, ahová mindenképpen kell need az első körből nincs, szerintem oda kell húzni, ahová a legjobb playa marad nekünk.egozo
valszeg ez is lesz a "taktika" a drafton, jöjjön, aki a bentmaradtak közül a legjobb, meglátjuk. de azért sok minden eldől az FA-piacon, ki megy, ki marad, ki jön... Kiderül, mi lesz
Ami összekuszálhatja még a dolgokat az, ha Grayt elviszi főedzőnek a Buccaneers... Nem örülnék, szépen alakul a védelmünkrezső
Egy védelmi koordinátorunk már csinált egy jó csapatot Detroitban 😉 Lehet a saját védő edzőnkből kéne coach-ot csinálni néha? :/
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Én ennek a védelemnek adnék még egy évet, apró kiegészítésekkel. CB mélyítése kellene, McCourty szerintem szépen fejlődik. Safetyben Babineaux jobb volt, mint számítottam rá, Griffin meg csak összekapja magát. LB teljesítmény maga volt a csoda az előző két évhez viszonyítva. A védő falban Klugot jóval többet játszatnám. Casey jövőre meghatározó ember lehet, akár domináns is. Egy DE kellene aki keményen nyomja a passrush-t, Morgan nekem eddig csalódás. Hát ennyi, első körben egy DE vagy ha nagyon jó CB marad akkor az.
Támadóknál remélem Locker kezd, de van olyan félelmem, hogy Hassi. CJ mellé mindenképpen kellene egy dömper. Egy WR még elférne szerintem. Britt, Nate ok, Damiannek még sokat kell fejlődni, Avery-t a két megmozdulása alapján nem lehet megítélni, Hawkins nem kezdő szint, Mariani, meg inkább csak hordjon vissza. TE rendben van. A fal közepét viszont szerintem erősíteni kellene, egy G az első két kör egyikéből jöhetne.
Igazi lyukas poszt, ahová mindenképpen kell need az első körből nincs, szerintem oda kell húzni, ahová a legjobb playa marad nekünk.egozo
valszeg ez is lesz a "taktika" a drafton, jöjjön, aki a bentmaradtak közül a legjobb, meglátjuk. de azért sok minden eldől az FA-piacon, ki megy, ki marad, ki jön... Kiderül, mi lesz
Ami összekuszálhatja még a dolgokat az, ha Grayt elviszi főedzőnek a Buccaneers... Nem örülnék, szépen alakul a védelmünk
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Én ennek a védelemnek adnék még egy évet, apró kiegészítésekkel. CB mélyítése kellene, McCourty szerintem szépen fejlődik. Safetyben Babineaux jobb volt, mint számítottam rá, Griffin meg csak összekapja magát. LB teljesítmény maga volt a csoda az előző két évhez viszonyítva. A védő falban Klugot jóval többet játszatnám. Casey jövőre meghatározó ember lehet, akár domináns is. Egy DE kellene aki keményen nyomja a passrush-t, Morgan nekem eddig csalódás. Hát ennyi, első körben egy DE vagy ha nagyon jó CB marad akkor az.
Támadóknál remélem Locker kezd, de van olyan félelmem, hogy Hassi. CJ mellé mindenképpen kellene egy dömper. Egy WR még elférne szerintem. Britt, Nate ok, Damiannek még sokat kell fejlődni, Avery-t a két megmozdulása alapján nem lehet megítélni, Hawkins nem kezdő szint, Mariani, meg inkább csak hordjon vissza. TE rendben van. A fal közepét viszont szerintem erősíteni kellene, egy G az első két kör egyikéből jöhetne.
Igazi lyukas poszt, ahová mindenképpen kell need az első körből nincs, szerintem oda kell húzni, ahová a legjobb playa marad nekünk.
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Szerintem a szezon eleji Britt visszatérésével és a szezon végi Cook-kal az elkapó részleg jóval átlag fölötti lehet...Titans
Legyen igazad...Ámen! 😀egozo
Szerintem sincs az elkapósorral baj, inkább CB, S téma 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
A végére teljesen elfogytak a felkiáltójelek 😕Wyatt
Majd legközelebb figyelek, hogy a zárásra is maradjon... !!!!!!!!!!!!!!!! 😀
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szerintem a szezon eleji Britt visszatérésével és a szezon végi Cook-kal az elkapó részleg jóval átlag fölötti lehet...Titans
Legyen igazad...Ámen! 😀
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Nagyjából egyet értek, bár szerintem IND-et akartál írni, mert HOU-ra már nem lesz bent Luck, valószínűleg... 😉
Nem igazán tudom a fő okot, de az biztos, hogy a futásunk szétesett, néha rossz volt nézni. Senkit ne tévesszen meg az 1000 yard. Ebben a fal, CJ, a többi blokkoló (WR,TE,FB,) és főként az RB edző, meg a támadó koordinátor a hibás. Ha jövőre nem sikerül megszerelni, nagy sz..rban leszünk. Mert továbbra is tartom, hogy az elkapó részleg átlagos csak.
Ja és szerintem a védelem rendben lesz jövőre, egy egész pici ráfordítással, mert be fog érni.Remélem 😀egozo
Öhöm, Indy; és való igaz, hogy a védelem gerince újoncokból állt, tehát jövőre jogosan lehet azzal számolni, hogy fejlődnek.
Szerintem a szezon eleji Britt visszatérésével és a szezon végi Cook-kal az elkapó részleg jóval átlag fölötti lehet...

több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Fura, de nekem meg pont, hogy a támadófallal nincsen bajom. Tökéletesen támogatták még Hasselbecket is (azért a 3500 fölött az ahogy írtátok nálunk kiemelkedően jónak számít, belevéve a sérüléseket, meg minden ilyesmit...), Locker meg egyenesen virgonc volt mögöttük. Persze a futás valamiért nem úgy ment, de kb. ugyan ők tették össze a 2000 yd-os szezont is, szóval mennie kellene annak is, és én sokkal nagyobb visszaesést láttam abban amit CJ tett ahhoz hozzá, hogy működjön, mint ők (OK, vagy legalábbis házon belül megoldhatónak érzem a dolgot Harris centerbe, Velasco a helyére - na jó egy late pick belefér). na mind1, láttuk egész évben. Talán ez egy jó pofon volt neki és egy munkás holtidénnyel és előszezonnal rendben lesz (mindazonáltal én nem bánnék egy 2-4. körös RB-t).
nekem a WR csapat rendben van, Britt visszatérése persze a fő kérdés, de ha a futójáték ott lesz, akkor van bennük fantázia így ahogy vannak, plusz remélhetőleg Cook-ot az év végi szinten használ(hat)ják majd.

Ezekből adódóan én inkább a védelemben látok gondokat. Egy DT egy Safety és egy LB nálam simán elférne az első 4 körben - ilyen sorrendben és beismerve, hogy az LB sorunknak nehezen tudom megbocsájtani az Indy meccs végét. Viszont a falunk 4 emberrel időnként semmilyen nyomásra nem volt képes, és a futójáték ellen középen botrányos volt a történet. És belegondolva, hogy mondjuk a HOU kikapja az elején Luck-ot, visszatér Schaub, Jacksonville-ben is összeraknak valamit MJ köré és a következő 10 év sem lesz könnyebb...

Special team rendben van, bár Bironas touchback mutatója lehetne jobb, de amíg a 40 fölötti FG-okat is stabilan hozza, addig OK.

Összességében a kompenzációs pickek és persze első sorban az FA játékosaink visszaszerződtetése és a piac alakulása függvényében szerintem ennek a csapatnak nem kell 8-10 pick, hogy jobb legyen, viszont 2-3 igazán elit játékossal még ezzel a menetrenddel együtt is lehet javulni szóval remélem, hogy kivételesen aktív trade lesz a draft stratégia...

hát ennyi és most kénytelen leszek a Houstonnak szurkolni, hogy minél rosszabb draft pozícióban legyenek... brrr.Titans
Nagyjából egyet értek, bár szerintem IND-et akartál írni, mert HOU-ra már nem lesz bent Luck, valószínűleg... 😉
Nem igazán tudom a fő okot, de az biztos, hogy a futásunk szétesett, néha rossz volt nézni. Senkit ne tévesszen meg az 1000 yard. Ebben a fal, CJ, a többi blokkoló (WR,TE,FB,) és főként az RB edző, meg a támadó koordinátor a hibás. Ha jövőre nem sikerül megszerelni, nagy sz..rban leszünk. Mert továbbra is tartom, hogy az elkapó részleg átlagos csak.
Ja és szerintem a védelem rendben lesz jövőre, egy egész pici ráfordítással, mert be fog érni.Remélem 😀
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Fura, de nekem meg pont, hogy a támadófallal nincsen bajom. Tökéletesen támogatták még Hasselbecket is (azért a 3500 fölött az ahogy írtátok nálunk kiemelkedően jónak számít, belevéve a sérüléseket, meg minden ilyesmit...), Locker meg egyenesen virgonc volt mögöttük. Persze a futás valamiért nem úgy ment, de kb. ugyan ők tették össze a 2000 yd-os szezont is, szóval mennie kellene annak is, és én sokkal nagyobb visszaesést láttam abban amit CJ tett ahhoz hozzá, hogy működjön, mint ők (OK, vagy legalábbis házon belül megoldhatónak érzem a dolgot Harris centerbe, Velasco a helyére - na jó egy late pick belefér). na mind1, láttuk egész évben. Talán ez egy jó pofon volt neki és egy munkás holtidénnyel és előszezonnal rendben lesz (mindazonáltal én nem bánnék egy 2-4. körös RB-t).
nekem a WR csapat rendben van, Britt visszatérése persze a fő kérdés, de ha a futójáték ott lesz, akkor van bennük fantázia így ahogy vannak, plusz remélhetőleg Cook-ot az év végi szinten használ(hat)ják majd.

Ezekből adódóan én inkább a védelemben látok gondokat. Egy DT egy Safety és egy LB nálam simán elférne az első 4 körben - ilyen sorrendben és beismerve, hogy az LB sorunknak nehezen tudom megbocsájtani az Indy meccs végét. Viszont a falunk 4 emberrel időnként semmilyen nyomásra nem volt képes, és a futójáték ellen középen botrányos volt a történet. És belegondolva, hogy mondjuk a HOU kikapja az elején Luck-ot, visszatér Schaub, Jacksonville-ben is összeraknak valamit MJ köré és a következő 10 év sem lesz könnyebb...

Special team rendben van, bár Bironas touchback mutatója lehetne jobb, de amíg a 40 fölötti FG-okat is stabilan hozza, addig OK.

Összességében a kompenzációs pickek és persze első sorban az FA játékosaink visszaszerződtetése és a piac alakulása függvényében szerintem ennek a csapatnak nem kell 8-10 pick, hogy jobb legyen, viszont 2-3 igazán elit játékossal még ezzel a menetrenddel együtt is lehet javulni szóval remélem, hogy kivételesen aktív trade lesz a draft stratégia...

hát ennyi és most kénytelen leszek a Houstonnak szurkolni, hogy minél rosszabb draft pozícióban legyenek... brrr.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A végére teljesen elfogytak a felkiáltójelek 😕

több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Hát akkor sziasztok BUÉK mindenkinek!!!
Nem írtam mostanában, de azért szorítottam, hogy meglegyen a playoff, s az, hogy így elbuktuk nekem nagyon fáj!!!
A 9-7 nem olyan rossz, de ha a hét buktát végigvesszük összességében mégis nagyon fájó!!! Asszem egyébként a végül kulcsmeccsnek számító Bengals elleni után írtam le először, hogy nekem az elsődleges bajom a támadó playhjívásokkal van/volt!! Ez persze nem számít már, de továbbra is tartom, hogy elsősorban ezen buktunk!!! Ezen ment el a két legfontosab mérkőzésünk, a Bengals, meg a Colts is!!! Szal én Palmertől elköszönnék - ugyanakkor nem fogunk tőle elköszönni az a gyanúm...
A következő szezont szem előtt tartva viszont egyáltalán nem állunk rosszul!! A támadóegységbe visszatér Britt, s amin változtatni kell az a fal összetétele, mert a többi nagyjából rendben van!! A védelmet úgy két-három-nágy helyen kéne frissíteni - dominánsabb falra van szükségünk, az LB-sorba egy remélhetőleg javuló McCarthy-Ayers páros mellé még egy erős ember kell, egy vadállat, a secondarybe pedig egy turbósított Griffin mellé kéne még vki. Finnegannek maradnia kéne (de lehet, nem fog) - Nagyjából ennyi
Most még szomorkodom úgy néhány hétig/hónapig, aztán csak lesz valahogy😊 😀
A schedule-ünk viszont brutál, nagyon egyben kell lennünk ahhoz, hogy bármit is elérhessünk
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
" Titans to Pick 20th in 2012 NFL Draft"

Mock draft-- David Decastro OG (Stanford) "lehetségesként" írják... Addig persze még sok víz.... 😀pakesz
Jake Scott szerződése idén lejárt, utolsó évében 4,7milkót keresett. Szerintetek marad?egozo
Szerintem marasztalni fogják, persze kérdés, hogy milyen szerződést akar.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
2012 Free agents: Hawkins,Stevens,Amato,Velasco,Jones,Hayes,Finnegan,Griffin,Hope,Scott

Mazsolázzatok : http://nfltraderumors.co/2011022012-nfl-free-agents/ 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
" Titans to Pick 20th in 2012 NFL Draft"

Mock draft-- David Decastro OG (Stanford) "lehetségesként" írják... Addig persze még sok víz.... 😀pakesz
Jake Scott szerződése idén lejárt, utolsó évében 4,7milkót keresett. Szerintetek marad?
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
" Titans to Pick 20th in 2012 NFL Draft"

Mock draft-- David Decastro OG (Stanford) "lehetségesként" írják... Addig persze még sok víz.... 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Gondolom nem újdonság, hogy nem vagyok túl nagy kedvelője Hassinek. De...ebben a franchisében 1991 óta senki nem passzolt még ennyi yardot(3571), mint ő, és előtte is csak 3 Moon erdmény van(4690,4689,3631yard), aki mint tudjuk külön klasszis. Ebből is látszik, hogy mennyire féloldalas volt idén a játékunk, és mennyire kénytelenek voltunk passzolni. Ezek után kicsit érthetőbb, ha Hassinek sok hibája volt. Az 518/319 kísérlet/komplett passz pedig ugyanebben a rangsorban szintén 4. illetve 3. helyre elegendő, előtte itt is csak Warren Moon eredményei találhatók.
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nate-nek és CJ-nek is megvan az ezer yardos szezon. Utobbinak a negyedik évében a negyedik, igaz ez lett a legkevesebb 1000 felett(1034yard).
Washingtonnak ellenben élete során az első(1023yard), és ráadásul a 7 elkapott TD is egyéni csúcs.
Cook-nak is nagy szezonja volt, mindössze 10 yarddal maradt el a nagy Wycheck franchise szezon rekordjától. (769yard - 759yard). Mint tudjuk Ő volt az egyik főszereplője a Music City Miraclenak. Nembaj, majd jövőre... 😊
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Hallt nagyon sajnáltam a fumblijánál. Nem nagyon értettem, hogy miért kellett HB-ként felállva futtatni. De sajnos amit korábban írtam, hogy magabiztosabbnak éreztem a futásait, nem nagyon jött be. Mindenesetre új egyéni szezonrekordot állított idén fel futott yardokat tekintve: 24y 😉 A szerződése viszont lejár, remélem meghosszabbítják, nem csak azért mert az egyik kedvenc játékosom, de az öltözőben legalább annyira hasznos, mint kint a pályán blokkerként.
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Nagyon köszönjük a Houstonnak a hathatós közreműködést, ami mellesleg szerintem nem volt véletlen, de még ez sem volt elég. Nem is érdemeltük meg...
Mindenesetre építkezés szempontjából jó év volt, és ha a védelem újoncai jövőre így fognak fejlődni, szép év elé nézünk...remélem már Lockerrel.
Ja CJ megint szánalom volt amit csinált, lehet kéne egy futó az első körben...? :/egozo
A Texans biztosan örült volna, ha ellenünk kezdheti a PO-t. 😊 Szerintem a drafton inkább CB kéne, míg Lockernek valószínűleg ismét kispad jut. Az edzők velünk ellentétben imádják Hassiet, és ugye jól emlélszem, hogy a második szezontól nő a gázsija?Nandito
Szerintem egyszerűen nem akartak belemenni egy hosszabbításba.egozo
Igaz, egy hosszabbításnak nem lett volna sok értelme és haszna, mármint nekik.

Music City Miracle
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nagyon köszönjük a Houstonnak a hathatós közreműködést, ami mellesleg szerintem nem volt véletlen, de még ez sem volt elég. Nem is érdemeltük meg...
Mindenesetre építkezés szempontjából jó év volt, és ha a védelem újoncai jövőre így fognak fejlődni, szép év elé nézünk...remélem már Lockerrel.
Ja CJ megint szánalom volt amit csinált, lehet kéne egy futó az első körben...? :/egozo
A Texans biztosan örült volna, ha ellenünk kezdheti a PO-t. 😊 Szerintem a drafton inkább CB kéne, míg Lockernek valószínűleg ismét kispad jut. Az edzők velünk ellentétben imádják, és ugye jól emlélszem, hogy a második szezontól nő a gázsija?Nandito
Szerintem egyszerűen nem akartak belemenni egy hosszabbításba.