Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
HB Kern!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bármit teszünk csak ne húzzunk DT-t 1/1-re. Al-t pedig én is szerettem de ne jöjjön vissza.Laki
Mit adtok Coltsnak 1/1-ért, nem olvastam mostanában híreket?Deny
tégedLaki
Király 😀 Fel is vettelek ügynökömnek. Holnapra rendezz valami szerződést, de Peyton ne legyen ott, mire odaérek.
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Bármit teszünk csak ne húzzunk DT-t 1/1-re. Al-t pedig én is szerettem de ne jöjjön vissza.Laki
Mit adtok Coltsnak 1/1-ért, nem olvastam mostanában híreket?Deny
tégedLaki
signed... 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Big Al nagy kedvencem volt, örülnék neki, ha visszatérne. Csak azt nem tudom, mennyi értelme lenne visszahozni, illetve amióta elment tőlünk, nem igazán találja a helyét a pályán.Nandito
Bármit teszünk csak ne húzzunk DT-t 1/1-re. Al-t pedig én is szerettem de ne jöjjön vissza.Laki
Mit adtok Coltsnak 1/1-ért, nem olvastam mostanában híreket?Deny
téged


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintetek hülyeség lenne Albertet visszaigazolni?
(szigorúan csak aprópénzért - komoly pénzért én se értenék vele egyet; illetve érdekelne, hogy szerintetek mennyire illeszkedne a mostani falunkba)Titans
Big Al nagy kedvencem volt, örülnék neki, ha visszatérne. Csak azt nem tudom, mennyi értelme lenne visszahozni, illetve amióta elment tőlünk, nem igazán találja a helyét a pályán.Nandito
Bármit teszünk csak ne húzzunk DT-t 1/1-re. Al-t pedig én is szerettem de ne jöjjön vissza.Laki
Mit adtok Coltsnak 1/1-ért, nem olvastam mostanában híreket?
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Szerintetek hülyeség lenne Albertet visszaigazolni?
(szigorúan csak aprópénzért - komoly pénzért én se értenék vele egyet; illetve érdekelne, hogy szerintetek mennyire illeszkedne a mostani falunkba)Titans
Big Al nagy kedvencem volt, örülnék neki, ha visszatérne. Csak azt nem tudom, mennyi értelme lenne visszahozni, illetve amióta elment tőlünk, nem igazán találja a helyét a pályán.Nandito
Bármit teszünk csak ne húzzunk DT-t 1/1-re. Al-t pedig én is szerettem de ne jöjjön vissza.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Szerintetek hülyeség lenne Albertet visszaigazolni?
(szigorúan csak aprópénzért - komoly pénzért én se értenék vele egyet; illetve érdekelne, hogy szerintetek mennyire illeszkedne a mostani falunkba)Titans
Big Al nagy kedvencem volt, örülnék neki, ha visszatérne. Csak azt nem tudom, mennyi értelme lenne visszahozni, illetve amióta elment tőlünk, nem igazán találja a helyét a pályán.

Music City Miracle
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Szerintetek hülyeség lenne Albertet visszaigazolni?
(szigorúan csak aprópénzért - komoly pénzért én se értenék vele egyet; illetve érdekelne, hogy szerintetek mennyire illeszkedne a mostani falunkba)Titans
Csak a vezetőség szempontjából nézem, akkor nem valószínű hogy "rámennek" főleg, hogy most igazoltunk egy DT-t igaz, nem egy kaliber.

Ha úgy nézzük, hogy idén csak Foster futott minket szét nagyon, akkor Big Al nem kell. Casey,Jones,Marks,Smith,Klug,Clayton megoldja ezt. Főleg így hogy Casey elég jól kezdte első idényét az NFL-ben és Klug se rossz.Azért meg,hogy padozzon, meg hogy gyakran rotálják, szerintem felesleges.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Szerintetek hülyeség lenne Albertet visszaigazolni?
(szigorúan csak aprópénzért - komoly pénzért én se értenék vele egyet; illetve érdekelne, hogy szerintetek mennyire illeszkedne a mostani falunkba)

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Egy igazolás:

Tennessee Titans agreed to terms on a one-year contract with DT Lamar Divens. He has played in five NFL games during his four years in the NFL.Nandito
Sok sikert neki! 😉 Reméljük hasznára lesz a csapatnak. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Egy igazolás:

Tennessee Titans agreed to terms on a one-year contract with DT Lamar Divens. He has played in five NFL games during his four years in the NFL.

Music City Miracle
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Jonathan Gannon és Arthur Smith-el kiegészülve "complete" az edzői stáb.

Remélem Palmer összeszedi magát, mert ha olyan dolgokat csinál mint tavaly, akkor nem fognak adni neki még egy teljes idényt.Ráadásul a csapat és mi isszuk meg a levét.(Már említettem, de én már elküldtem volna az idény végén, nem csak én voltam ezen az állásponton..... kap még 2-3 meccs esélyt, nálam 😀 )

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
St. Louis head coach Jeff Fisher has hired Chuck Cecil as the Rams’ new secondary coach, just one day after Detroit’s Jim Schwartz hired Marcus Robertson as the Lions’ new secondary coach.
több mint 12 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Gyorsan rendelek egyet! 😊Hamilkar
Azért ne olyan hevesen, nem biztos, hogy nálunk köt ki 😕Laki
Inkább akkor már valaki más... Azért adjunk neki sok pénzt, hogy ott üljön a padon mikor ott van, Britt,Washington,DW,Hawkins,Avery(ő még nem tuti), Mariani.... nem azt mondom, hogy a legjobb WR sor, de így hogy Hawkins-sal is kötöttünk szerződést, háát.... nem hiszem hogy jönne Moss, max ha Avery nem ír alá.Esetleg.pakesz
Csak vicceltem persze.. Laki névsorából Stevie Johnson tetszik a legjobban. Sajnos az előző sérüléseiből kiindulva Britt mellé kell még valaki az egész szezont nézve.
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Srácok készítsétek a 84-es mezeiteket: Moss a visszatérésen gondolkodik.
Így már nekem nem kell Stevie Johnson. Britt, Washington, Hawkins,DWill , Cookie, Moss az már nem annyira rossz elkapó sor (Mariani) 😛Laki
Gyorsan rendelek egyet! 😊Hamilkar
Azért ne olyan hevesen, nem biztos, hogy nálunk köt ki 😕Laki
Inkább akkor már valaki más... Azért adjunk neki sok pénzt, hogy ott üljön a padon mikor ott van, Britt,Washington,DW,Hawkins,Avery(ő még nem tuti), Mariani.... nem azt mondom, hogy a legjobb WR sor, de így hogy Hawkins-sal is kötöttünk szerződést, háát.... nem hiszem hogy jönne Moss, max ha Avery nem ír alá.Esetleg.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Srácok készítsétek a 84-es mezeiteket: Moss a visszatérésen gondolkodik.
Így már nekem nem kell Stevie Johnson. Britt, Washington, Hawkins,DWill , Cookie, Moss az már nem annyira rossz elkapó sor (Mariani) 😛Laki
Gyorsan rendelek egyet! 😊Hamilkar
Azért ne olyan hevesen, nem biztos, hogy nálunk köt ki 😕


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Srácok készítsétek a 84-es mezeiteket: Moss a visszatérésen gondolkodik.
Így már nekem nem kell Stevie Johnson. Britt, Washington, Hawkins,DWill , Cookie, Moss az már nem annyira rossz elkapó sor (Mariani) 😛Laki
Gyorsan rendelek egyet! 😊
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Srácok készítsétek a 84-es mezeiteket: Moss a visszatérésen gondolkodik.
Így már nekem nem kell Stevie Johnson. Britt, Washington, Hawkins,DWill , Cookie, Moss az már nem annyira rossz elkapó sor (Mariani) 😛


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Rem jól értem, hogy a szabadügynökök közül Hawkins-szal és Ottóval megegyezett a csapat.Nandito
+ Stevensszel 😊Laki
Természetesen vele is, csak Stevens már korábban aláírt, a másik kettő meg csak a napokban. 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Rem jól értem, hogy a szabadügynökök közül Hawkins-szal és Ottóval megegyezett a csapat.Nandito
+ Stevensszel 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Rem jól értem, hogy a szabadügynökök közül Hawkins-szal és Ottóval megegyezett a csapat.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
nekem igazság szerint amíg az FA piac nem tisztul addig elég nehéz listáznom, hogy mi is kell a drafton, de én fenntartom, hogy tavaly a védőfalunkat láttam a leginkább súlytalannak.
amíg ilyen hírek jönnek mennek addig csak a bizonytalanság lesz úgyis:
http://blogs.tennessean.com/titans/2012/02/10/agent-trip-to-titans-in-the-works-for-stanford-routt/

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Biztos mindenkinek van egy elmélete, hogy milyen posztra kellene húzni a drafton vagy FA-t . Már esett is szó itt a topicban posztokról. Én a következő posztokat gondoltam,

1: OG
2: CB
3: S
4: DE
5: OT
6: RB
7: CB 😀

Persze ez a kínálattól függ. 😊
7:

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Már "régi" hír, de nem esett róla itt szó, hogy Ruston Webster az új GM a csapatnál. Korábban a Seahawks-nál volt.


Otto aláírta az új szerződését.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Ez a névsor azért nagyon kemény 😐


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."