Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Senkit sem hoz lázba, hogy Manning hozzánk kerül, vagy sem? 😕 Sebaj, én azért foglalkozom a témával. Itt egy cikk, ami alapján kevés esély az érkezésére.

http://www.nemzetisport.hu/nfl/elkezdodott-a-nagy-versenyfutas-peyton-manningert-2120910

Music City Miracle
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Manning akár hozzánk is jöhet. Na, tőle aztán tudna mit ellesni Locker! 😀 Mondjuk nekem a mostani felállás is jó, csak Locker kezdjen, Hassie meg a padról segítse. 😛

Music City Miracle
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Azért, ha összevetem, hogy Griffint kb. 6-ért lehetett tagelni, Cortland tagje meg 10 fölött lett volna, akkor számomra nem kérdéses, hogy jó döntést hoztak. Csak ezzel együtt én jobban örülnék ha Griffinnel is inkább összeraknának egy rendes következő négy éves szerződést... (meg reális alapokon Finnegan-nel is... évi 10-et egyszerűen szerintem nem ér. az állítólagos augusztusi 28m 4 évre kb. korrekt ajánlat volt)

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Tagelték Griffint.vassadi
pont most akartam írni
HELYES!!!Laki
Na, ez végre egy tényleg jó hír! 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Tagelték Griffint.vassadi
pont most akartam írni
HELYES!!!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Tagelték Griffint.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
"Titans will not place their franchise tag on cornerback Cortland Finnegan, allowing him to become an unrestricted free agent."

Ha jól tudom Griffin is UDFA lesz.. Mi lesz itt a secondaryben?Cards
Várhatólag ma megkapja Griffin a taget.Deny
Most olvastam én is, hogy megfogja kapni.
Hová tűntél a Cardinals topicból, Deny? 😀Cards
Mit csináljak ott, éjjel-nappal nem hirdethetem, hogy Kolb lesz az istencsászár. Majd DeCastro draft után fogom, de addig nem 😛
több mint 12 éve
Cards 136 — Cardinals fan
"Titans will not place their franchise tag on cornerback Cortland Finnegan, allowing him to become an unrestricted free agent."

Ha jól tudom Griffin is UDFA lesz.. Mi lesz itt a secondaryben?Cards
Várhatólag ma megkapja Griffin a taget.Deny
Most olvastam én is, hogy megfogja kapni.
Hová tűntél a Cardinals topicból, Deny? 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
"Titans will not place their franchise tag on cornerback Cortland Finnegan, allowing him to become an unrestricted free agent."

Ha jól tudom Griffin is UDFA lesz.. Mi lesz itt a secondaryben?Cards
Várhatólag ma megkapja Griffin a taget.
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
bár így lenne 😊 bár ha a falba nem szerzünk senkit akkor ez még rosszabbul is elsülhet... 😐
"Statement is I'm gonna lead the league n rushing this year save this".

CJ says via Twitter


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
"Tony Dungy Says the Tennessee Titans Had a Bounty on Peyton Manning"
az csúnya lenne 😐Laki
Ha tényleg kiderülne akkor lenne ennek értelme. Amúgy tényleg durva ez a bounty dolog, de remélem nálunk nem lesz ilyen Saints téma... Dungy meg "biztos" jobban tud mindent. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
"Tony Dungy Says the Tennessee Titans Had a Bounty on Peyton Manning"
az csúnya lenne 😐


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
"Titans will not place their franchise tag on cornerback Cortland Finnegan, allowing him to become an unrestricted free agent."

Ha jól tudom Griffin is UDFA lesz.. Mi lesz itt a secondaryben?Cards
Drafton szeretnénk megoldani+valami FA.Laki
Biztató...mint minden évben 😕
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
"Titans will not place their franchise tag on cornerback Cortland Finnegan, allowing him to become an unrestricted free agent."

Ha jól tudom Griffin is UDFA lesz.. Mi lesz itt a secondaryben?Cards
Drafton szeretnénk megoldani+valami FA.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Cards 136 — Cardinals fan
"Titans will not place their franchise tag on cornerback Cortland Finnegan, allowing him to become an unrestricted free agent."

Ha jól tudom Griffin is UDFA lesz.. Mi lesz itt a secondaryben?
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Bármennyire szimpatikusok voltak az újoncok az LB sorban és a védőfalban, én továbbra sem látom azt a meghatározó LB-t(-ket), akik a védelmünk arcát jelentik majd. Ruud egyedül nem elég, valaki kell mellé. Ayers? Mccarthy? passz. Egy percig sem bántam Tullock elengedését - nekem nem tetszett a játéka. Majd valami listát én is összerakok Laki ötletére, bár én csak egy egyszerű szurkoló vagyok.. 😊Hamilkar
Ayers bizonyította, hogy helye van a csapatban. Még fejlődni fog. McCarthy a másik újonc aki jól muzsikált. Spoon se volt rossz, de nem is egy nagy szám. Majd az ő helyettesét kell megkeresni, hogy mikor.... nem tudom. A CB sor ami inkább érdekeltebb, oda kellene 2 ember is (ha Cortland elmegy akkor 2). Én már leírtam a fórumra a "listámat" 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Bármennyire szimpatikusok voltak az újoncok az LB sorban és a védőfalban, én továbbra sem látom azt a meghatározó LB-t(-ket), akik a védelmünk arcát jelentik majd. Ruud egyedül nem elég, valaki kell mellé. Ayers? Mccarthy? passz. Egy percig sem bántam Tullock elengedését - nekem nem tetszett a játéka. Majd valami listát én is összerakok Laki ötletére, bár én csak egy egyszerű szurkoló vagyok.. 😊
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
http://www.tennessean.com/article/20120226/SPORTS01/302260051/Titans-seek-top-defender-who-can-live-up-hype?odyssey=tab|topnews|text|Sports%20Tennessee%20Titans

mondtam már, hogy úúúútálom a holtszezont?Titans
Én is utálom, de gondolom mindannyian utáljuk. 😀 Az biztos, hogy a védelembe kell húzni először, és továbbra is azt mondom, CB-ra van szükség. Sokat kér, de Finneganre szükség van, és kell még egy újat is szerezni. Persze nem kell draftolni, lehet a piacon is venni. 😛

Music City Miracle
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
http://www.tennessean.com/article/20120226/SPORTS01/302260051/Titans-seek-top-defender-who-can-live-up-hype?odyssey=tab|topnews|text|Sports%20Tennessee%20Titans

mondtam már, hogy úúúútálom a holtszezont?

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Mekkora forma T-Rac 😀
http://www.titansonline.com/media-center/videos/T-Rac-Tries-His-Paw-at-the-40-Yard-Dash/6018ef62-3540-4795-a209-f2f8e9f43290

Egyébként Titans, egyetértek veled 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
szerintem Cortland nem ér annyit, mint amennyit kér (és amennyit máshol kapni fog...)

több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
Titans Insider: Titans talking long-term deals with Bailey, Shaw, Jason Jones

Titans, Finnegan still far apart - várható a költözés ; remélem húzúnk már végre egy db-t (vagy akár 2-3-at is)

Hope fizetése 2011 : 7 millió volt
Babineaux : 860 ezer, a veterán bónusz miatt a Cap-be csak 575ezer-el számított bele.
Márc. 13. után írhat alá, ha akar. Addig lesz jó néhány kérője, de állítólag meg akarjuk tartani... nem ártana...

Gilmore pickhez mit szólnátok ?
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Titans Insider : Munchak: nem fogunk az első körben támadó falembert húzni.

Miután tavaly a második legrosszabb futójátékunk volt a ligában , belső források szerint a támadófalember húzása várható lenne az első körökben. De mielőtt elemezgetni kezdenénk, hogy ki lesz még ott a 20. helyen, gondoljuk ezt át újra.
Munchak azt mondta, a második körnél előbb nem is gondolkodnak O falember húzásán.
"NEm hiszem, hogy O lineman-t húzunk idén az első körben, hisz az első körös falember húzások tackle-t jelentenek, hacsak nincs valaki kiemelkedő középső falember (C, G) a drafton. Mi azonban nem forgolódunk a "tackle-piacon". Most írt alá Mike Otto, és Mike Roos vmint Dave Stuart számunkra megfelelő. Elég jól állunk tackle poszton, úgyhogy nem valószínű, hogy oda húzunk ; de utána szabad a vásár."
Ezek szerint legkorábban a 2 körben draftolunk támadó falembert. Persze még a FA is számít. Jake Scott az egyetlen kezdő, kinek lejár a szerződése.
"Jake szabadügynök lesz, ezáltal tudjuk, hogy van valószínűsége, hogy nem lesz már itt... Aktívabbnak kell lenünk a piacon, mint tavaly voltunk. Tavaly nem kellett amiatt aggódnunk, hogy valakit elvesztünk. Most meg kell a házinkat csinálni minden pozícióra, s emelett sem tudhatod, milyen változásokat hoz a piac..."Druid
Olyan még nem volt, hogy mi aktívak lettünk volna az FA piacon, szerintem nem is lesz... :/
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
Titans Insider : Munchak: nem fogunk az első körben támadó falembert húzni.

Miután tavaly a második legrosszabb futójátékunk volt a ligában , belső források szerint a támadófalember húzása várható lenne az első körökben. De mielőtt elemezgetni kezdenénk, hogy ki lesz még ott a 20. helyen, gondoljuk ezt át újra.
Munchak azt mondta, a második körnél előbb nem is gondolkodnak O falember húzásán.
"NEm hiszem, hogy O lineman-t húzunk idén az első körben, hisz az első körös falember húzások tackle-t jelentenek, hacsak nincs valaki kiemelkedő középső falember (C, G) a drafton. Mi azonban nem forgolódunk a "tackle-piacon". Most írt alá Mike Otto, és Mike Roos vmint Dave Stuart számunkra megfelelő. Elég jól állunk tackle poszton, úgyhogy nem valószínű, hogy oda húzunk ; de utána szabad a vásár."
Ezek szerint legkorábban a 2 körben draftolunk támadó falembert. Persze még a FA is számít. Jake Scott az egyetlen kezdő, kinek lejár a szerződése.
"Jake szabadügynök lesz, ezáltal tudjuk, hogy van valószínűsége, hogy nem lesz már itt... Aktívabbnak kell lenünk a piacon, mint tavaly voltunk. Tavaly nem kellett amiatt aggódnunk, hogy valakit elvesztünk. Most meg kell a házinkat csinálni minden pozícióra, s emelett sem tudhatod, milyen változásokat hoz a piac..."
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Lassan kezdődik a Franchise Tag osztási időszak. Ti kire tennétek? Ha rajtam múlna, akkor Finnegant nem engedném el. De ha marad, akkor is kéne igazolni/draftolni egy CB-t.Nandito
Ruud helyén elég jól tolta McCarthy, Griffinnek volt már jobb szezonja is de azért kell ő, Finnegan nélkül nem marad épkézláb CB. De attól független nemtudom. 😊