Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
- Én Adams indokait próbáltam nézni!! Márpedig egy 90x éves ember már nem gondolkodhat abban, hogy ha Lockernek lehetőséget adunk és egy-két év múlva beválik, és akkor majd, ha a védelem is erős lesz körülötte és tapasztalata is meglesz, akkor majd milyen szuper lesz!!!!!!!! z öreg utolésó esélyként tekint Manningre - és innen nézve nem tudom nem megérteni!!!rezső
Ebben az esetben egozo álláspontja áll hozzám a legközelebb. Amint azt a korábbi hozzászólásaimmal "jeleztem" a Manning dologgal kapcsolatban elég annyit mondanom, hogy "egy fecske nem csinál nyarat". Sok pénzt kifizetnénk érte és nem lehet tudni, de nem jön össze, esetleg megsérül a többi poszt erősítésére meg így elúszna a pénz akkor "nagyon jól" állnánk. A CB sort nem elég egy McCourty-Verner duóval letolni.... Ezt nem részletezem már írtam róla véleményt. 😊pakesz
Azért nem gondolom azt, hogy a Manning-vétel azt jelentené, hogy más posztokon egyáltalán nem szerzünk senkit. Van elég pénzünk, s megfelelően struktúrált szerződéssel juthatna másokra is!rezső
Manning szerződtetésében van kockázat, de ő egy olyan klasszis, akiért megéri kockáztatni. Ha nem is lesz már elég bátor, de a labdát biztosan oda dobja, ahová akarja. Teljesen nyerő típusú irányító, aki gyengécske védelem mellett is kiemelheti csapatunkat a középszerűségből. A másik, hogy ésszerűen kell szerződtetni, hogy még maradjon pénz a fontos posztok megerősítésére. Nyilván most is mindenki számol, oszt és szoroz a klubházban. 😀

Music City Miracle
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Inkább egy közepesnél jobb védelem kellene, mint Manning. Nagy tisztelője vagyok, de félek tőle, hogy nehogy hasonlóan járjunk vele, mint Mossal. Tudom ég és föld a két játékos hozzáállást tekintetében, de senki mégcsak nem is sejti, hogy a sérülés után hogy fog játszani Payton. Ugyanolyan bátor lesz? Ugyanolyan pontos? Ki tudja?
Ugynakkor semmi jel nem mutat arra, hogy a secondaryt megerősítenénk. Jó pár éve látjuk, hogy még Finnegannel is gyenge volt a corner squadunk, főleg a mélységét tekintve, nélküle meg egyenesen szánalmas lesz. Draft ide, vagy oda... Ennek és egy ütőképes Dlinenek a megteremtése sokkal fontosabb lenne, mint nagy pénzért egy-két évre idehozni Manninget.
Továbbra is úgy gondolom, hogy meg kellene adni Lockernek az esélyt, egy jó fal mögött, és egy megbízható védelemmel a másik oldalon.egozo
- Én Adams indokait próbáltam nézni!! Márpedig egy 90x éves ember már nem gondolkodhat abban, hogy ha Lockernek lehetőséget adunk és egy-két év múlva beválik, és akkor majd, ha a védelem is erős lesz körülötte és tapasztalata is meglesz, akkor majd milyen szuper lesz!!!!!!!! z öreg utolésó esélyként tekint Manningre - és innen nézve nem tudom nem megérteni!!!rezső
Ebben az esetben egozo álláspontja áll hozzám a legközelebb. Amint azt a korábbi hozzászólásaimmal "jeleztem" a Manning dologgal kapcsolatban elég annyit mondanom, hogy "egy fecske nem csinál nyarat". Sok pénzt kifizetnénk érte és nem lehet tudni, de nem jön össze, esetleg megsérül a többi poszt erősítésére meg így elúszna a pénz akkor "nagyon jól" állnánk. A CB sort nem elég egy McCourty-Verner duóval letolni.... Ezt nem részletezem már írtam róla véleményt. 😊pakesz
Azért nem gondolom azt, hogy a Manning-vétel azt jelentené, hogy más posztokon egyáltalán nem szerzünk senkit. Van elég pénzünk, s megfelelően struktúrált szerződéssel juthatna másokra is!
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Inkább egy közepesnél jobb védelem kellene, mint Manning. Nagy tisztelője vagyok, de félek tőle, hogy nehogy hasonlóan járjunk vele, mint Mossal. Tudom ég és föld a két játékos hozzáállást tekintetében, de senki mégcsak nem is sejti, hogy a sérülés után hogy fog játszani Payton. Ugyanolyan bátor lesz? Ugyanolyan pontos? Ki tudja?
Ugynakkor semmi jel nem mutat arra, hogy a secondaryt megerősítenénk. Jó pár éve látjuk, hogy még Finnegannel is gyenge volt a corner squadunk, főleg a mélységét tekintve, nélküle meg egyenesen szánalmas lesz. Draft ide, vagy oda... Ennek és egy ütőképes Dlinenek a megteremtése sokkal fontosabb lenne, mint nagy pénzért egy-két évre idehozni Manninget.
Továbbra is úgy gondolom, hogy meg kellene adni Lockernek az esélyt, egy jó fal mögött, és egy megbízható védelemmel a másik oldalon.egozo
- Én Adams indokait próbáltam nézni!! Márpedig egy 90x éves ember már nem gondolkodhat abban, hogy ha Lockernek lehetőséget adunk és egy-két év múlva beválik, és akkor majd, ha a védelem is erős lesz körülötte és tapasztalata is meglesz, akkor majd milyen szuper lesz!!!!!!!! z öreg utolésó esélyként tekint Manningre - és innen nézve nem tudom nem megérteni!!!rezső
Ebben az esetben egozo álláspontja áll hozzám a legközelebb. Amint azt a korábbi hozzászólásaimmal "jeleztem" a Manning dologgal kapcsolatban elég annyit mondanom, hogy "egy fecske nem csinál nyarat". Sok pénzt kifizetnénk érte és nem lehet tudni, de nem jön össze, esetleg megsérül a többi poszt erősítésére meg így elúszna a pénz akkor "nagyon jól" állnánk. A CB sort nem elég egy McCourty-Verner duóval letolni.... Ezt nem részletezem már írtam róla véleményt. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Inkább egy közepesnél jobb védelem kellene, mint Manning. Nagy tisztelője vagyok, de félek tőle, hogy nehogy hasonlóan járjunk vele, mint Mossal. Tudom ég és föld a két játékos hozzáállást tekintetében, de senki mégcsak nem is sejti, hogy a sérülés után hogy fog játszani Payton. Ugyanolyan bátor lesz? Ugyanolyan pontos? Ki tudja?
Ugynakkor semmi jel nem mutat arra, hogy a secondaryt megerősítenénk. Jó pár éve látjuk, hogy még Finnegannel is gyenge volt a corner squadunk, főleg a mélységét tekintve, nélküle meg egyenesen szánalmas lesz. Draft ide, vagy oda... Ennek és egy ütőképes Dlinenek a megteremtése sokkal fontosabb lenne, mint nagy pénzért egy-két évre idehozni Manninget.
Továbbra is úgy gondolom, hogy meg kellene adni Lockernek az esélyt, egy jó fal mögött, és egy megbízható védelemmel a másik oldalon.egozo
Teljes mértékben egyetértek, mindenben 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Inkább egy közepesnél jobb védelem kellene, mint Manning. Nagy tisztelője vagyok, de félek tőle, hogy nehogy hasonlóan járjunk vele, mint Mossal. Tudom ég és föld a két játékos hozzáállást tekintetében, de senki mégcsak nem is sejti, hogy a sérülés után hogy fog játszani Payton. Ugyanolyan bátor lesz? Ugyanolyan pontos? Ki tudja?
Ugynakkor semmi jel nem mutat arra, hogy a secondaryt megerősítenénk. Jó pár éve látjuk, hogy még Finnegannel is gyenge volt a corner squadunk, főleg a mélységét tekintve, nélküle meg egyenesen szánalmas lesz. Draft ide, vagy oda... Ennek és egy ütőképes Dlinenek a megteremtése sokkal fontosabb lenne, mint nagy pénzért egy-két évre idehozni Manninget.
Továbbra is úgy gondolom, hogy meg kellene adni Lockernek az esélyt, egy jó fal mögött, és egy megbízható védelemmel a másik oldalon.egozo
- Én Adams indokait próbáltam nézni!! Márpedig egy 90x éves ember már nem gondolkodhat abban, hogy ha Lockernek lehetőséget adunk és egy-két év múlva beválik, és akkor majd, ha a védelem is erős lesz körülötte és tapasztalata is meglesz, akkor majd milyen szuper lesz!!!!!!!! z öreg utolésó esélyként tekint Manningre - és innen nézve nem tudom nem megérteni!!!
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Inkább egy közepesnél jobb védelem kellene, mint Manning. Nagy tisztelője vagyok, de félek tőle, hogy nehogy hasonlóan járjunk vele, mint Mossal. Tudom ég és föld a két játékos hozzáállást tekintetében, de senki mégcsak nem is sejti, hogy a sérülés után hogy fog játszani Payton. Ugyanolyan bátor lesz? Ugyanolyan pontos? Ki tudja?
Ugynakkor semmi jel nem mutat arra, hogy a secondaryt megerősítenénk. Jó pár éve látjuk, hogy még Finnegannel is gyenge volt a corner squadunk, főleg a mélységét tekintve, nélküle meg egyenesen szánalmas lesz. Draft ide, vagy oda... Ennek és egy ütőképes Dlinenek a megteremtése sokkal fontosabb lenne, mint nagy pénzért egy-két évre idehozni Manninget.
Továbbra is úgy gondolom, hogy meg kellene adni Lockernek az esélyt, egy jó fal mögött, és egy megbízható védelemmel a másik oldalon.
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Manninggel kapcsolatban az jutott még eszembe, hogy teléjesen megértem az öreget!!! Ötven éve tolja a csapatba a pénzt, nem szeretne úgy meghalni, hogy nem nyertünk Super Bowl-t, márpedig én azt hiszem, hogy Peyton adna rá esélyt. Vele a támadósorunk az egyik legjobb lenne a ligában (feltéve, ha úgy játszuik, ahogy tudott korábban, sérülése előtt). Mondjuk persze a védelemre sem ártana egy ki figyelem, hogy legalább átlagos legyen...
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Szevasztok!!!
Én nem lennék nagyon szomorú, ha Manning nálunk kötne ki, sőt!!!!!!!!!
De azért egy CB, meg egy jó DE és egy támadófalember elkéne az FA-piacról, aztán jöhet a draft!!! Jó dolgok sülhetnek ki ebből én azt érzem!!
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Ott van még azért Aaron Ross, Eric Wright, elképzelhető, hogy valaki behúzunk...csak Peytonra ne verjük el minden pénzünk 😐


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Finnegan hivatalosan is el. Nem örülök, bár ez igen valószínű volt... Rogers pedig maradt Friscóban. Nem hiszem, hogy szerzünk valami nagy halat, a McCourty-Verner duó kéznél van.Rajna
Ha csak erre alapozunk elég nagy bajban leszünk ha pl beüt egy sérülés ezen a poszton. Esetleg 2.... :/ Kívánom, hogy ne így legyen és ez a duó nagyot alkosson. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Finnegan hivatalosan is el. Nem örülök, bár ez igen valószínű volt... Rogers pedig maradt Friscóban. Nem hiszem, hogy szerzünk valami nagy halat, a McCourty-Verner duó kéznél van.

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Keresitek a Finnegan-pótlékot: Carlos Rogers is near the top of the free-agent list, and he could end up with either the Rams or the Titans.empty taxi
Rajta kívül is kell még valaki, ha tényleg megy Finnegan. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
+ Babineaux 😊Laki
Jó döntés, szerintem jó volt nálunk. A másik három játékos maradása is jó hír, alakulunk!Nandito
Mégjobb hír számomra, hogy ő is aláírt. 😛

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Keresitek a Finnegan-pótlékot: Carlos Rogers is near the top of the free-agent list, and he could end up with either the Rams or the Titans.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Mi lesz ebből srácok?! 😀 Csak nehogy Manning leigazolása a csapat további "megerősítésének" a kárára menjen 😐 😉pakesz
Manning sok lóvét elvinne, de az értéke felbecsülhetetlen lehet. 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
+ Babineaux 😊Laki
Jó döntés, szerintem jó volt nálunk. A másik három játékos maradása is jó hír, alakulunk!

Music City Miracle
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
+ Babineaux 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Bailey,Velasco,Sheppard aláírt. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Mi lesz ebből srácok?! 😀 Csak nehogy Manning leigazolása a csapat további "megerősítésének" a kárára menjen 😐 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"As Tennessee plots its push for QB Peyton Manning, the Titans plan to host a visit for former Vikings Pro Bowl G Steve Hutchinson." (Schefter)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Újabb infó. 😊

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8278799a/article/titans-worth-watching-in-peyton-manning-sweepstakes

Music City Miracle
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
öreg Bud viszont jól belecsapott a lecsóba... (bár én inkább a throwing shit into fan vagy vmi hasonlóval jellemezném a történteket). hát majd meglátjuk.
én meglennék Peyton nélkül.Titans
Szerintem egy klasszis, aki óriási erősítést jelentene. Hassiet passzoljuk el valahová, és már lesz is helye. 😊

Adams amúgy tényleg belecsapott a lecsóba.

http://www.titansonline.com/news/article-1/Titans-Owner-Wants-Manning-in-Tennessee/f0364490-f094-4375-bebe-413b016cd778

Music City Miracle
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
öreg Bud viszont jól belecsapott a lecsóba... (bár én inkább a throwing shit into fan vagy vmi hasonlóval jellemezném a történteket). hát majd meglátjuk.
én meglennék Peyton nélkül.

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Senkit sem hoz lázba, hogy Manning hozzánk kerül, vagy sem? 😕 Sebaj, én azért foglalkozom a témával. Itt egy cikk, ami alapján kevés esély az érkezésére.

http://www.nemzetisport.hu/nfl/elkezdodott-a-nagy-versenyfutas-peyton-manningert-2120910Nandito
Engem nem hoz lázba. 😀 Főleg, hogy szerintem nem lesz ebből semmi, kétszer játszania kellene a Coltssal. (Favre-t se zavarta mikor a GB ellen kellett játszania 😀 )

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Senkit sem hoz lázba, hogy Manning hozzánk kerül, vagy sem? 😕 Sebaj, én azért foglalkozom a témával. Itt egy cikk, ami alapján kevés esély az érkezésére.

http://www.nemzetisport.hu/nfl/elkezdodott-a-nagy-versenyfutas-peyton-manningert-2120910Nandito
Ne kerüljön 😊 elég nekünk egy veterán qb nem kell mégegy...


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."