Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Végezetül talán jobb is, hogy nem lesz PO. Aki a nyeretlen utolsóval nem bír, az meg sem érdemli.Nandito
Még van esély. Vázolom, hogyan 😀 Megnyerjük mind2 meccset, míg:

OAK @ KC - KC
NYG @ NYJ - NYG
BAL @ CIN - BAL
SD @ OAK - OAK

Esélyes 😀Duff
Szeretnék én is ilyen optimista lenni, de sajnos nem tudok. 😕Nandito
SD nem hiszem, hogy kikap a Riderstől... Na meg ott a többi meccs, de ugye bármi megtörténhet. Ha már 8-8 lenne a mérlegünk az már mindenképpen pozitív zárás, véleményem szerint

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Végezetül talán jobb is, hogy nem lesz PO. Aki a nyeretlen utolsóval nem bír, az meg sem érdemli.Nandito
Még van esély. Vázolom, hogyan 😀 Megnyerjük mind2 meccset, míg:

OAK @ KC - KC
NYG @ NYJ - NYG
BAL @ CIN - BAL
SD @ OAK - OAK

Esélyes 😀Duff
Szeretnék én is ilyen optimista lenni, de sajnos nem tudok. 😕

Music City Miracle
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
égezetül talán jobb is, hogy nem lesz PO. Aki a nyeretlen utolsóval nem bír, az meg sem érdemli.Nandito
Még van esély. Vázolom, hogyan 😀 Megnyerjük mind2 meccset, míg:

OAK @ KC - KC
NYG @ NYJ - NYG
BAL @ CIN - BAL
SD @ OAK - OAK

Esélyes 😀Duff
khm...khm asszem ezzel kicsit lekéstél


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
égezetül talán jobb is, hogy nem lesz PO. Aki a nyeretlen utolsóval nem bír, az meg sem érdemli.Nandito
Még van esély. Vázolom, hogyan 😀 Megnyerjük mind2 meccset, míg:

OAK @ KC - KC
NYG @ NYJ - NYG
BAL @ CIN - BAL
SD @ OAK - OAK

Esélyes 😀
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Még mindig nagyon pipa vagyok a tegnapi meccs kapcsán. Megint ott állunk a PO kapujában, de saját hülyeségeink miatt nem tudunk átlépni rajta. Tavaly Fisher és Young vitája ment rá a csapatra, idén pedig az edzői kar töketlenségén múlnak a dolgok. Palmert lehet szidni, de azt is látni kéne, hogy Hassie az Atlanta meccs óta gödörben van. Olyan öt meccses periódus, melyben kétszer megsérült, és egy 1 TD mellett 5 intet dobott. Munchaknak váltania kellett volna, nem ragaszkodni hozzá. Hiába új edző, szerintem hibázott. Még mielőtt megkapnám, hogy csak statisztika, meg miegymás, amire hivatkozok, akkor azt mondom, hogy az alapszakasz végén mindenkinek csúcsformát kell hozni, amitől a mi QB-nk olyan messze van, mint Makó Jeruzsálemtől. A védelem is talány. Miért van az, hogy az egyik meccsen úgy mennek, mint az állat, máskor meg alszanak? Lockerra pedig lehet mondani, hogy könnyen játszik, nincs veszteni valója, meg nem sokat mond a teljesítménye, de mégis sok Colts szurkoló örült, hogy csak hat percet játszott. Vajon miért? De biztosan csak sokat képzelek a dolgok mögé. 😊

Végezetül talán jobb is, hogy nem lesz PO. Aki a nyeretlen utolsóval nem bír, az meg sem érdemli.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
http://www.titansonline.com/media-center/videos/Titans-postgame-press-conference/ec191438-7813-4db4-9e2c-ca599ab6432f#?id=1e0c4f6b-8b53-418f-93a0-2aed1f1a14f9

Nézze meg mindenki Nate nyilatkozatát a meccs után... Én még sosem láttam ilyennek, majd felrobbant, amit nem csodálok, pláne, hogy hetek óta fájós bokával biceg a fáján, láthatóan komoly fájdalmakkal nyomja végig, hogy segítsen, csak hát ez sem elég... Végig azt éreztem, hogy valami nagyon durvát szeretne üvölteni - a szemei gyillkosak!!!!rezső
Asszem tegnap este mindannyian üvölteni akartunk...

Music City Miracle
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
http://www.titansonline.com/media-center/videos/Titans-postgame-press-conference/ec191438-7813-4db4-9e2c-ca599ab6432f#?id=1e0c4f6b-8b53-418f-93a0-2aed1f1a14f9

Nézze meg mindenki Nate nyilatkozatát a meccs után... Én még sosem láttam ilyennek, majd felrobbant, amit nem csodálok, pláne, hogy hetek óta fájós bokával biceg a fáján, láthatóan komoly fájdalmakkal nyomja végig, hogy segítsen, csak hát ez sem elég... Végig azt éreztem, hogy valami nagyon durvát szeretne üvölteni - a szemei gyillkosak!!!!
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A sack-ek is elmaradnak mostanában.... Nagyon nem is tudunk közel kerülni. Babin 3 sacket is kiosztott a Jets ellen. "Milyen jó hogy elment"... Ez van. 😐

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ezek után főleg kitűnő tanuló év lett volna Lockernek...a pályán 😉
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Szerintem nehéz megmondani, hogy Hasselbeck-nél volt-e hosszú play lehetőség vagy sem; nekem úgy tűnt, hogy amíg lehetett biztosra akart menni és inkább nem dobta fel, hanem mentek a check-down-ok. És végülis a félidőben vezettünk is és semmi igazi jele nem volt, hogy a védelem szétesik és simán átfutnak rajtuk. Aztán persze az is igaz, hogy ahogy el kellett kezdeni menni az eredmény után, akkor már jöttek a hibák is; meg olyan dolgokat forszírozott, amik nem voltak ott... nagyon sajnáltam, hogy a védelem nem adta vissza Lockernak az esélyt, hogy a meccsért "adogasson" így nekem is az a véleményem, hogy annyit csinált, amit a Colts engedett - OK, a TD passz nagyon szép helyen volt; de a többi sima slant és elkapás utáni futás, vagy simán csak futás...
Ayers-re de általában az egész védelemre nagyon morc vagyok, ilyen helyzetben 10yd (de akár 5, vagy 3) se elfogadható (legalábbis a mi támadósorunk tutti nem lenne rá képes...), nemhogy 80yd...Titans
Valóban nehéz megmondani, egyetértek, de mégis fura volt az egész... hiányérzetem volt végig... Hassie-t pedig egyáltalán nem védtem meg, azzal kezdtem, hogy gyenge volt, semmi átütőerő nem volt benne. Volt azért még egy-két érdekesség, így pl Damian teljes láthatatlansága, vagy pl a Colt támadó TD-jénél Griffin játéka. Én már élőben nézve is azt éreztem, hogy abban a szituációban kilökhette volna a WR-t, s aztán visszajátszásokból is úgy tűnt, hogy ha nem nyugszik bele, akkor az elképásnál derékon ragadhatta volna az embert, vagy megtaszíthatta volna...
Palmer viszont akkor is nagyon "érdekesen" meccsel már egy ideje... :mad:
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Szerintem nehéz megmondani, hogy Hasselbeck-nél volt-e hosszú play lehetőség vagy sem; nekem úgy tűnt, hogy amíg lehetett biztosra akart menni és inkább nem dobta fel, hanem mentek a check-down-ok. És végülis a félidőben vezettünk is és semmi igazi jele nem volt, hogy a védelem szétesik és simán átfutnak rajtuk. Aztán persze az is igaz, hogy ahogy el kellett kezdeni menni az eredmény után, akkor már jöttek a hibák is; meg olyan dolgokat forszírozott, amik nem voltak ott... nagyon sajnáltam, hogy a védelem nem adta vissza Lockernak az esélyt, hogy a meccsért "adogasson" így nekem is az a véleményem, hogy annyit csinált, amit a Colts engedett - OK, a TD passz nagyon szép helyen volt; de a többi sima slant és elkapás utáni futás, vagy simán csak futás...
Ayers-re de általában az egész védelemre nagyon morc vagyok, ilyen helyzetben 10yd (de akár 5, vagy 3) se elfogadható (legalábbis a mi támadósorunk tutti nem lenne rá képes...), nemhogy 80yd...

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Locker amikor beállítják jól játszik => nyilván hagyják szenvedni az offenset Hasselbeckkel 3 és fél negyeden keresztül úgy, hogy van esély a POra.
Fuck logic.tenorx
A véleményem ugyanaz, mint amit Locker beállításánál írtam. Látom a lehetőséget az offenseben amikor játszik, Hassivel meg semmit.tenorx
Bocs, tudom, hogy imádod Lockert és elfogult vagy vele kapcsolatosan 😛
De azért nem volt sokkal nagyobb lehetőség az O-ban, mint Hassievel. A statjai szépek és jók, de mikor beállt, mi konkrétan végig elmentünk zónázni és deep passzra álltunk fel, végig hagytuk, hogy rövid, 10 yardos passzokkal jöjjön Locker, de az idő viszont menjen. Ebből messzemenő dolgokat nem vonnék le.
A másik meg, ami mondjuk csak saját, szubjektív véleményem, hogy azért most minden Locker keze alá játszik. Teljesen nyugodt lehet, csereként áll be, Tőle most senki sem vár megváltást, így sokkal "felelőtlenebbül" is játszhat, több neccesebb passzt is bevállalhat, mint Hassie. Hassie tököl jah, mert nem nagyon hibázhat, sokkal körültekintőbbnek és óvatosabbnak kell lennie. Lockernél minden szép és jó, de én azért megnézem majd, amikor teljes meccseket, szezonokat kap, amikor már komoly téttel bírnak a meccsek és nem az van, hogy ha Locker nem jó, akkor sincsen semmi sem, mert úgy is Hassiere és CJ2K-ra lesz ráfogja a vereség.
Majd jövőre lesz érdekes, hogy Locker mikor milyen, akkor már sokkal okosabbak leszünk vele kapcsolatosan.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Locker amikor beállítják jól játszik => nyilván hagyják szenvedni az offenset Hasselbeckkel 3 és fél negyeden keresztül úgy, hogy van esély a POra.
Fuck logic.tenorx
A véleményem ugyanaz, mint amit Locker beállításánál írtam. Látom a lehetőséget az offenseben amikor játszik, Hassivel meg semmit.
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Most néztem meg a végét.... 2 Int.... Locker is játszott 11/16 108 yard 1 TD.... Azt már bebizonyította, hogy lehet rá számítani.(Csak nézzük meg a Colts-ot, hogy Manning nélkül hogy állnak, nem hiszem, hogy mi Hassie sérülés esetén 1-13 állnánk) A következő 2 meccsen kezdjen Locker. A rossz játékhívásokat kihagytam az előzőből, hát valami "bődület" volt... :/

Az is minket minősít, hogy Orlovsky 82 yardot passzolt 1 TD-vel és így is lenyomtak.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
szánalmas volt ez a mai. egyszerűen szánalmas. Csak égettük saját magunkat
Hassie valóban gyenge volt, DE... azért itt óriási probléma volt a játékhívásokkal az egész meccsen. hassie-nak egyetlen hosszúpasszt sem hívtunk, egy darabot se, az első félidő végét leszámítva. De nemhogy hosszút még középtávolit se, sőt... Teljesen kilátástalan volt az egész, a futásokról nem beszélve. CJ-nek megint esélye sem volt, nem volt blokk, semerre, egyszerűen nulla volt... Az utsó Colts TD volt a csúcsok csúcsa, Ayers szerintem még napok múlva sem fogja tudni, hogy miként nem maradt ott a Brown a kezei közöt -3 yardon, s lett belőle 80 yardos TD...
SZÁNALMAS
Én sokáig azt gondoltam, hogy a Palmer jó OC, de most már hetek óta egyre mélyebbre kerül nálam.... Akkor kezdett el npormális offense-t hívni, amikor már két td-re voltunk. Hassie is akkor kezdett jobban játszani, Cook fumblijáról nem tehetet, majd később a másdoik interceptionig mentünk vele is előre szépen...rezső
Miért kell védeni Hassiet? Meccsek óta egy normális támadást nem tud összerakni. Remélem jövőre is kezdő lesz. 😂

Music City Miracle
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
szánalmas volt ez a mai. egyszerűen szánalmas. Csak égettük saját magunkat
Hassie valóban gyenge volt, DE... azért itt óriási probléma volt a játékhívásokkal az egész meccsen. hassie-nak egyetlen hosszúpasszt sem hívtunk, egy darabot se, az első félidő végét leszámítva. De nemhogy hosszút még középtávolit se, sőt... Teljesen kilátástalan volt az egész, a futásokról nem beszélve. CJ-nek megint esélye sem volt, nem volt blokk, semerre, egyszerűen nulla volt... Az utsó Colts TD volt a csúcsok csúcsa, Ayers szerintem még napok múlva sem fogja tudni, hogy miként nem maradt ott a Brown a kezei közöt -3 yardon, s lett belőle 80 yardos TD...
SZÁNALMAS
Én sokáig azt gondoltam, hogy a Palmer jó OC, de most már hetek óta egyre mélyebbre kerül nálam.... Akkor kezdett el npormális offense-t hívni, amikor már két td-re voltunk. Hassie is akkor kezdett jobban játszani, Cook fumblijáról nem tehetet, majd később a másdoik interceptionig mentünk vele is előre szépen...
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ezt a mai tejlesítményünket a 4. negyed Cook féle fumble-ig bírtam. A teljesítményünk egy nagy lófasz volt mustárral. Annyira beleélem magam mindig a meccsnézésbe, hogy az ilyen "szerencsétlenkedéstől" mindig szétvet az ideg. Cook mit akart már megint. Már egyszer eljátszotta ezt talán a Falcons ellen, lett is belőle egy fumble. Miért nem tudja rárakni a másik kezét a labdára.
Ezen kívül még az első félidőben kellett volna kihasználnunk a lehetőségeinket, de vagy CJ-t csapták le, vagy kiejtettük a labdát. Ilyenkor szokott az jönni, mint az "európai " fociban, hogy a "kihagyott helyzetek" megbosszulják magukat. Nekünk sikerült összehozni egy 0-13as mérleggel álló Coltstól kikapni, amit szintén lehetett volna hozni. Ez a Hassie motiválatlan, máskor se láttam rajta a tüzet, de hogy ennyire.... Ha már így kampó a PO akkor már kezdjen Locker. Ha még lett volna komoly esélyünk azt mondtam volna, hogy még Hassie.... Én bízom benne, hogy Locker így is motiváltabb lesz, hogy már a szezon úgymond lefutott. Bizonyítani akarja, hogy jobb Hassie-nél. Remélem!!

Palmer a szezon végén kuka szerintem, nem véletlenül.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Hát, kiderült, hogy a vezetőség sikeresen elb*****ta az esélyünket is a POra. Köszönjük ezt meg nekik.
Amennyiben észnél vannak és még időben beküldik Lockert akkor magicelhetett volna. Így maradt nekünk Hassi és öngyilkosságot követett el. Gratulálok mindenkinek aki azt gondolja Hasselbeckről, hogy jó mentor Lockernek. Év elején még én is azt hittem, hogy jó neki ha nézi egy évig a nagy öreget de most már számomra is teljesen világos, hogy nem jó(nem jó??? borzalmas).
Go Locker, Hassie Takarodjjjjj!!!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Anthony Smith IR-en, helyette Roby Johnson a keretben. ST-ben nagyon jó volt Smith, még egy blokkja is majdnem volt.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hasselback fog kezdeni, bejelentette a csapat.
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hassie nem edzett tegnap. Locker is limitáltan nyomta tegnap, passzokat nem erőltették, de hétvégére ő biztosan bevethető állapotban lesz. Anthony Smith out. Ringer is out, helyette lesz Jaime Harper, akire kíváncsi leszek. 😛 Remélem jól fogja rotálni CJ-vel Munchak. Ha megint 30 yard lesz a futás akkor elmehetünk a ........ LP Fieldre 😀 Nem edzett még: Washington,Baliey,Hayes.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Teljesen. Ha FG-n belüli a különbség, bizony nem futkostunk volna, akkor meg mind1 lett volna. SP nem egy passzív edző, és 2 pontra, tuti nem ül rá. Ha ez az 5 pont a Dome-ban van, akkor bizony ment volna a henger, és nem állunk le.Gyurma Pappa
ezért nem jók a HA felvetések, de nem bírtam ki. (szerintem ugyan így támadott volna, mert szép magyaroschan, az időkéréseket égetni kell és az időt le kell venni az óráról - harmadikra így is ment a passz, ami szerintem hibás döntés volt... btw ha abból int van - ahogy volt rá esély, az lett volna a szép végjáték)

majd legközelebb FG-ket rúgunk és meglássuk 😉

addig is, nagyon kellemetlen lenne, ha ellenünk jönne össze az első győzelem az Indynek; viszont részben ebből adódóan mégiscsak úgy néz ki, hogy a Hou meccs fog a rájátszásunkról dönteni...Titans
A Cinci vereség után nem gondoltam volna, hogy ilyenkor még számolgatjuk, mi kell a PO-hoz. De először is verjük meg a Colts-ot és a Jaguarst, mert ha a kötelezők egyikén csúszunk, akkor a Houston mindegy lesz. Mindenesetre bízom benne, hogy az utolsó fordulóban nemcsak a saját, hanem a többi meccs eredményét is árgus szemekkel követhetjük figyelemmel! 😊Nandito
A legszebb persze az volna, ha a mi utsó meccsünk eredménye számítana csak, ha csak azon múlna a PO... és mondjuk lenyomnánk a Texanst és... 😀
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
apró kieg a nyerő típushoz. Ha(!) 4-1-nél FG-t rúgunk, akkor a Saints máshogy támadott volna(!)?Titans
Teljesen. Ha FG-n belüli a különbség, bizony nem futkostunk volna, akkor meg mind1 lett volna. SP nem egy passzív edző, és 2 pontra, tuti nem ül rá. Ha ez az 5 pont a Dome-ban van, akkor bizony ment volna a henger, és nem állunk le.Gyurma Pappa
ezért nem jók a HA felvetések, de nem bírtam ki. (szerintem ugyan így támadott volna, mert szép magyaroschan, az időkéréseket égetni kell és az időt le kell venni az óráról - harmadikra így is ment a passz, ami szerintem hibás döntés volt... btw ha abból int van - ahogy volt rá esély, az lett volna a szép végjáték)

majd legközelebb FG-ket rúgunk és meglássuk 😉

addig is, nagyon kellemetlen lenne, ha ellenünk jönne össze az első győzelem az Indynek; viszont részben ebből adódóan mégiscsak úgy néz ki, hogy a Hou meccs fog a rájátszásunkról dönteni...Titans
A Cinci vereség után nem gondoltam volna, hogy ilyenkor még számolgatjuk, mi kell a PO-hoz. De először is verjük meg a Colts-ot és a Jaguarst, mert ha a kötelezők egyikén csúszunk, akkor a Houston mindegy lesz. Mindenesetre bízom benne, hogy az utolsó fordulóban nemcsak a saját, hanem a többi meccs eredményét is árgus szemekkel követhetjük figyelemmel! 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
apró kieg a nyerő típushoz. Ha(!) 4-1-nél FG-t rúgunk, akkor a Saints máshogy támadott volna(!)?Titans
Teljesen. Ha FG-n belüli a különbség, bizony nem futkostunk volna, akkor meg mind1 lett volna. SP nem egy passzív edző, és 2 pontra, tuti nem ül rá. Ha ez az 5 pont a Dome-ban van, akkor bizony ment volna a henger, és nem állunk le.Gyurma Pappa
ezért nem jók a HA felvetések, de nem bírtam ki. (szerintem ugyan így támadott volna, mert szép magyaroschan, az időkéréseket égetni kell és az időt le kell venni az óráról - harmadikra így is ment a passz, ami szerintem hibás döntés volt... btw ha abból int van - ahogy volt rá esély, az lett volna a szép végjáték)

majd legközelebb FG-ket rúgunk és meglássuk 😉

addig is, nagyon kellemetlen lenne, ha ellenünk jönne össze az első győzelem az Indynek; viszont részben ebből adódóan mégiscsak úgy néz ki, hogy a Hou meccs fog a rájátszásunkról dönteni...

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ruud-ot IR-re rakták. Sajna ennyi volt neki az idény, úgy hogy utoljára a Falcons ellen játszott egy keveset. 😕 Szerencse, hogy McCarthy kiválóan helyettesíti. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks