Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Egyetlen megjegyzés:
Mi alapján nem lehet Big Benhez hasonlítani, senki nem tudhatja még?

És nem veszem személyesnek. Továbbra is jó fejnek gondollak, attol függetlenül, hogy ebben nem értünk egyet. 😉 😊
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Dehogy kellett volbna kezdenie év elején. igenis létezik aza dolog, hogy valaki NFL-ready vagy sem - az irányítók 90 százaléka nem az. Lockerrel kapcsolatban pedig minden szakértő elmondta, hogy van benne potenciál, de nem ready. Tanulnia kell, régen ez teljesen bevett gyakorlat volt, hogy az irányítók egy-két évet várnak, készülnek, mert igenis ez teljesen más mint az egyetemi liga (ráadásul Locker ott is csak 55 százalékkal tudott passzolni). Kell a felkészülés, a szoktatás, kell egy tapasztalt ember, akitől el lehet tanulni a dolgot.
Azt pedig felejtsük el, hogy úgy játszhatott volna, hogy nincsenek nagy elvárások vele szemben, mert az NFL-ben minden játékostól sokat várnak el. Tényleg baromi jó lett volna vele kezdeni a szezont, agyon veretni a Steelers, Ravens.-védelmekkel néhány hét edzés után. Locker nem Manning, de nem is Roetthlisberger, de lehet belőle talán egy jó irányító majd...rezső
Te honnan tudod, hogy milyen Locker? A szakértőknek ennyire hiszel, akik pl előbb húzták Friscoba Alexet, mint Rogerst? És miből gondolod, hogy Locker nem NFL ready a te szavaid alapján, semmi konkrétumot nem írtál, csak a nagy üres frázisokat puffogtattad, eddig erre semmi jel nem mutatott. Hogyan kell azt érteni, hogy egy tapasztalt ember, akitől el lehet tanulni a dolgokat. Nézi a meccset és közben jegyzetel, vagy mi? Mert az edzéseken úgy is tanulhat, meg a videón is láthat tapasztalt irányítókat.
Az elvárásról csak annyit, hogy jövőre biztos "jobb" lesz, tök zöldfülűen elvárni tőle, hogy tökéleteset teljesítsen. Amúgy jóval agilisebb Hassinél, úgyhogy nem értem, miért lett volna összeveretve az említett védelmektől.
Utolsó észrevétel: Direkt nem hasonlítottam Manninghez, ezt írtam is, belőle egy században csak egy van, mint az Indy idei "menetelése" is bizonyítja. De több embert felsoroltam, köztük Big Bent is, akikhez lehet hasonlítani. Miből gondolod, hogy gyengébb lenne, mint Ő?
Száz szónak is egy a vége, nem hiszem, hogy valaki komolyan gondolhatja az, hogy kispadon lehet meccs rutint szerezni.egozo
Nem a meccsrutinról beszéltem, hanem arról, hogy meg kell tanulni az NFL-esdit, s először ehhez edzések kellenek, meg fejtágítás, meg kis átképzés, ha szükséges, s ha minden összeáll, akkor lehet meccselni. Titansnek teljesen igaza van abban, hogy tét nélküli szituációban állt be, nem kellett görcsölnie, hogy elmehet rajta, vagy, hogy egyáltalán rajta múlna akármi is ezen a meccsen, szal ez nem feltétlenül mérvadó, viszont nagyon jó tanulási lehetőség.
Egyébként sokkal inkább hajlamos vagyok hinni a szakértőknek, mivel én nem sok meccsét láttam korábban, de sztem te se... Az pedig tény, hogy a passzai alig több mint felét adta pontosan az egyetemiben, ami még akkor is figyelmeztető, ha az elkapósora nem volt jó. Lehet belőle jó játékos, ezt gondolom, de idő kell neki, és szerintem Hassie-vel több esélyünk volt, van ebben a szezonban egy viszonylag normális eredményre. Ennyit gondolok.
Ja, és szerintem a közös kedvencünknek, Vince-nek is baromi jót tett volna, ha az első, s talán még a második évét is McNair mögött tölti a Titansben, de nem így alakult, neki muszáj volt játszania, s minden sikere ellenére meg is szenvedte ezt, a pszichikai problémái nagyrészt éppen abból adódtak, hogy nem tudott mit kezdeni egy csomó mindennel, ami a kezdő QB szerepével, helyzetével jár az NFL-ben...
Egyébként meg Lockert hogyan lehetne Big Benhez hasonlítani jelenleg, de most komolyan, mi alapján hasonlítod hozzá?????????
Még valami, nem tudom, miért veszed személyes támadásnak ezt az egészet, csak azért mert ebben éppen nem értünk egyet...
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Dehogy kellett volbna kezdenie év elején. igenis létezik aza dolog, hogy valaki NFL-ready vagy sem - az irányítók 90 százaléka nem az. Lockerrel kapcsolatban pedig minden szakértő elmondta, hogy van benne potenciál, de nem ready. Tanulnia kell, régen ez teljesen bevett gyakorlat volt, hogy az irányítók egy-két évet várnak, készülnek, mert igenis ez teljesen más mint az egyetemi liga (ráadásul Locker ott is csak 55 százalékkal tudott passzolni). Kell a felkészülés, a szoktatás, kell egy tapasztalt ember, akitől el lehet tanulni a dolgot.
Azt pedig felejtsük el, hogy úgy játszhatott volna, hogy nincsenek nagy elvárások vele szemben, mert az NFL-ben minden játékostól sokat várnak el. Tényleg baromi jó lett volna vele kezdeni a szezont, agyon veretni a Steelers, Ravens.-védelmekkel néhány hét edzés után. Locker nem Manning, de nem is Roetthlisberger, de lehet belőle talán egy jó irányító majd...rezső
Te honnan tudod, hogy milyen Locker? A szakértőknek ennyire hiszel, akik pl előbb húzták Friscoba Alexet, mint Rogerst? És miből gondolod, hogy Locker nem NFL ready a te szavaid alapján, semmi konkrétumot nem írtál, csak a nagy üres frázisokat puffogtattad, eddig erre semmi jel nem mutatott. Hogyan kell azt érteni, hogy egy tapasztalt ember, akitől el lehet tanulni a dolgokat. Nézi a meccset és közben jegyzetel, vagy mi? Mert az edzéseken úgy is tanulhat, meg a videón is láthat tapasztalt irányítókat.
Az elvárásról csak annyit, hogy jövőre biztos "jobb" lesz, tök zöldfülűen elvárni tőle, hogy tökéleteset teljesítsen. Amúgy jóval agilisebb Hassinél, úgyhogy nem értem, miért lett volna összeveretve az említett védelmektől.
Utolsó észrevétel: Direkt nem hasonlítottam Manninghez, ezt írtam is, belőle egy században csak egy van, mint az Indy idei "menetelése" is bizonyítja. De több embert felsoroltam, köztük Big Bent is, akikhez lehet hasonlítani. Miből gondolod, hogy gyengébb lenne, mint Ő?
Száz szónak is egy a vége, nem hiszem, hogy valaki komolyan gondolhatja az, hogy kispadon lehet meccs rutint szerezni.
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Én egyáltalán nem értek egyet ezzel a kispadon majd beletanul szlogennel. Nem nagyon tudom mit lehet tanulni a kispadon? Kb mint a videószobában. Ez az év pl tökéletes lett volna a pályán tanulni. Nem kellett volna elvárni tőle PO-t, csak azt, hogy szokjon hozzá az NFL légköréhez, nem az NFL kispad légköréhez. Jövőre már lett volna egy rutinnal felvértezett irányítonk, így meg olyan lehet majd mint egy rookie.
Legjobb példaként ilyenkor említik Rogers esetét, hogy milyen jól beletanult Favre mögött a kispadon. De kérdem én? Honnan tudjuk, hogy az első évében nem ilyen lett volna? És azért van példa az ellenkezőjére is rendesen. Hogy ne Manninget említsem, ott van Matt Ryan,Flacco,Big Ben, Sanchez, egyik sem padozott egy évet, mégis jó irányítók. Aztán van aki padozott, és már nem is tudjuk a nevét.
Szóval szerintem nem a padozáson múlik egy irányító sorsa. Ha valaki rátermett az NFL-re az rátermett az első, vagy az ötödik évében is, és kispadon amúgy sem lehet ráérezni az NFL és a NCAA sebességkülönbségére.
Ez nem azt jelenti, hogy most álljon be Locker, nem, most már ne álljon be, ha nem muszáj. Év elején kellett volna kezdenie...egozo
Egyetértek az utolsó előtti mondta kivételével. Már idén el kell kezdenie Lockernek a meccsrutin gyűjtését, nem vesztegethetünk el több időt.

És mi van, ha Hassievel mégis elérjük a rájátszást? Akkor meg azért nem lehet kitenni a kezdőből, mert megérdemli? Én úgy látom, az edzői kar őt is kedveli, és ragaszkodik hozzá.Nandito
Dehogy kellett volbna kezdenie év elején. igenis létezik aza dolog, hogy valaki NFL-ready vagy sem - az irányítók 90 százaléka nem az. Lockerrel kapcsolatban pedig minden szakértő elmondta, hogy van benne potenciál, de nem ready. Tanulnia kell, régen ez teljesen bevett gyakorlat volt, hogy az irányítók egy-két évet várnak, készülnek, mert igenis ez teljesen más mint az egyetemi liga (ráadásul Locker ott is csak 55 százalékkal tudott passzolni). Kell a felkészülés, a szoktatás, kell egy tapasztalt ember, akitől el lehet tanulni a dolgot.
Azt pedig felejtsük el, hogy úgy játszhatott volna, hogy nincsenek nagy elvárások vele szemben, mert az NFL-ben minden játékostól sokat várnak el. Tényleg baromi jó lett volna vele kezdeni a szezont, agyon veretni a Steelers, Ravens.-védelmekkel néhány hét edzés után. Locker nem Manning, de nem is Roetthlisberger, de lehet belőle talán egy jó irányító majd...
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Én egyáltalán nem értek egyet ezzel a kispadon majd beletanul szlogennel. Nem nagyon tudom mit lehet tanulni a kispadon? Kb mint a videószobában. Ez az év pl tökéletes lett volna a pályán tanulni. Nem kellett volna elvárni tőle PO-t, csak azt, hogy szokjon hozzá az NFL légköréhez, nem az NFL kispad légköréhez. Jövőre már lett volna egy rutinnal felvértezett irányítonk, így meg olyan lehet majd mint egy rookie.
Legjobb példaként ilyenkor említik Rogers esetét, hogy milyen jól beletanult Favre mögött a kispadon. De kérdem én? Honnan tudjuk, hogy az első évében nem ilyen lett volna? És azért van példa az ellenkezőjére is rendesen. Hogy ne Manninget említsem, ott van Matt Ryan,Flacco,Big Ben, Sanchez, egyik sem padozott egy évet, mégis jó irányítók. Aztán van aki padozott, és már nem is tudjuk a nevét.
Szóval szerintem nem a padozáson múlik egy irányító sorsa. Ha valaki rátermett az NFL-re az rátermett az első, vagy az ötödik évében is, és kispadon amúgy sem lehet ráérezni az NFL és a NCAA sebességkülönbségére.
Ez nem azt jelenti, hogy most álljon be Locker, nem, most már ne álljon be, ha nem muszáj. Év elején kellett volna kezdenie...egozo
Egyetértek az utolsó előtti mondta kivételével. Már idén el kell kezdenie Lockernek a meccsrutin gyűjtését, nem vesztegethetünk el több időt.

És mi van, ha Hassievel mégis elérjük a rájátszást? Akkor meg azért nem lehet kitenni a kezdőből, mert megérdemli? Én úgy látom, az edzői kar őt is kedveli, és ragaszkodik hozzá.

Music City Miracle
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Én egyáltalán nem értek egyet ezzel a kispadon majd beletanul szlogennel. Nem nagyon tudom mit lehet tanulni a kispadon? Kb mint a videószobában. Ez az év pl tökéletes lett volna a pályán tanulni. Nem kellett volna elvárni tőle PO-t, csak azt, hogy szokjon hozzá az NFL légköréhez, nem az NFL kispad légköréhez. Jövőre már lett volna egy rutinnal felvértezett irányítonk, így meg olyan lehet majd mint egy rookie.
Legjobb példaként ilyenkor említik Rogers esetét, hogy milyen jól beletanult Favre mögött a kispadon. De kérdem én? Honnan tudjuk, hogy az első évében nem ilyen lett volna? És azért van példa az ellenkezőjére is rendesen. Hogy ne Manninget említsem, ott van Matt Ryan,Flacco,Big Ben, Sanchez, egyik sem padozott egy évet, mégis jó irányítók. Aztán van aki padozott, és már nem is tudjuk a nevét.
Szóval szerintem nem a padozáson múlik egy irányító sorsa. Ha valaki rátermett az NFL-re az rátermett az első, vagy az ötödik évében is, és kispadon amúgy sem lehet ráérezni az NFL és a NCAA sebességkülönbségére.
Ez nem azt jelenti, hogy most álljon be Locker, nem, most már ne álljon be, ha nem muszáj. Év elején kellett volna kezdenie...
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Lockernek még kell tanulnia. Akármennyire is meggyőzően játszott vasárnap. Csak előnyére válik majd az az idő amit Hassie váltójaként eltölt.
BTW vasárnap jön a Bucs és ismét szembesülhet azzal a vezetőség hogy mennyire elkótyavetyéltük Blountot.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Nem is lehet kérdés, hogy Hassi kezd, ha egészséges. Nem mintha örülnék neki, de nem kérdéses :/egozo
Szerintem összességében nincs ezzel baj. Amíg van esély a rájátszásra kezdjen csak ő, és remélhetőleg csinálja végig ezt a szezont. Aztán majd jövőre meglátjuk.
Lockerrel persze én is maximálisan elégedett voltam, de nem hiszem, hogy árt, ha még kispadol. Az, hogy egy olyan szituációban, amikor nem veszthetett jól szerepelt, még nem azt jelenti, hogy készen van. Hosszú távon jót fog neki tenni ha vár még egy kicsit.

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Itt megint nem a stat a lényeg - ezt irta egozo is fentebb -, hanem, hogy az utsó drive-ba megcsinálta, ahogy nagyon sokszor már a múltban. (Mindenki emlékszik a 2009-es Cards-meccsre sztem). Youngot lehet utálni, de ő tud olyat, amit a jelenlegi NFL-irányítók 70 százaléka nem (köztük Hassie sem...) S most megint megmutatta, és szerintem még sokszor meg fogja majd a későbbiekben is - a kérdés csak az, hogy hol. nagyon kíváncsi vagyok, hogy a következő szezont hol kezdi!!!!
Ja, nagyon örülök neki, hogy így sikerült az első igazi meccse a Phillyben. Egyébként ezzel már 3-0 a mérlege Giants ellen (a 2006-os meccs is megvan mindenkinek, ugye? 😊, meg a tavalyi is? ), s 31-17 kezdőként...rezső
Igaz amiket írsz, tényleg a döntő szituációban, amikor szorult a hurok, Young képes volt húzni egy nagyot, Hassieben ezt nem lehet látni. Viszont a Giants ellen most, nem feltétlen az volt a kulcsjáték hanem ami a végére maradt mert a TD előtt 10-10 volt. Amikor a végén Babin megszerezte a labdát a 30 yardosuknál kb. A Cards ellen mekkora volt már az utolsó percben.... emlékszem 😊 :cool:pakesz
3 dolog miatt nyert az Eagles főkép tegnap.
1. A védőfal széjjel kapta a Giants falát, akár passz, akár futás volt. A védőfal edzője egy bizonyos Washbunr.
2. Az irányítónk 10-10-nél 18 playből álló, közel 9 perces TD driveot vezetett, amivel nagyon sietős lett a Giantsnek. A QB Vince Young.
3. A Giants ugyan elindult, de az újabb jó pass rush elől kilépő Eli Manninget hátulről elkapta a DE és fumble. A DE Jason Babin.Deny
Köszi az összefoglalót. 😊 A kulcsmomentumokat említettük mint ahogyan a 3. pontodat említettem. A QB és a DE-t nem kell bemutatni, mint ha láttam volna őket játszani tavaly..... nálunk. 😀 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Itt megint nem a stat a lényeg - ezt irta egozo is fentebb -, hanem, hogy az utsó drive-ba megcsinálta, ahogy nagyon sokszor már a múltban. (Mindenki emlékszik a 2009-es Cards-meccsre sztem). Youngot lehet utálni, de ő tud olyat, amit a jelenlegi NFL-irányítók 70 százaléka nem (köztük Hassie sem...) S most megint megmutatta, és szerintem még sokszor meg fogja majd a későbbiekben is - a kérdés csak az, hogy hol. nagyon kíváncsi vagyok, hogy a következő szezont hol kezdi!!!!
Ja, nagyon örülök neki, hogy így sikerült az első igazi meccse a Phillyben. Egyébként ezzel már 3-0 a mérlege Giants ellen (a 2006-os meccs is megvan mindenkinek, ugye? 😊, meg a tavalyi is? ), s 31-17 kezdőként...rezső
Igaz amiket írsz, tényleg a döntő szituációban, amikor szorult a hurok, Young képes volt húzni egy nagyot, Hassieben ezt nem lehet látni. Viszont a Giants ellen most, nem feltétlen az volt a kulcsjáték hanem ami a végére maradt mert a TD előtt 10-10 volt. Amikor a végén Babin megszerezte a labdát a 30 yardosuknál kb. A Cards ellen mekkora volt már az utolsó percben.... emlékszem 😊 :cool:pakesz
3 dolog miatt nyert az Eagles főkép tegnap.
1. A védőfal széjjel kapta a Giants falát, akár passz, akár futás volt. A védőfal edzője egy bizonyos Washbunr.
2. Az irányítónk 10-10-nél 18 playből álló, közel 9 perces TD driveot vezetett, amivel nagyon sietős lett a Giantsnek. A QB Vince Young.
3. A Giants ugyan elindult, de az újabb jó pass rush elől kilépő Eli Manninget hátulről elkapta a DE és fumble. A DE Jason Babin.Deny
Hát igen, Washburn megszerzése volt az eddigiek alapján a legjobb üzlete idén a csapatodnak - pláne, hogy szorosan összefügg az öreggel Babin visszatérése hozzátok. Young pedig csak hab a tortán 😀
Egyébként Young szerintem a karrierje szempontjából a legjobb helyre került, s ha még kap egy meccset, s azon is bizonyít, s győz, asszem jövőre válogathat a jobbnál jobb ajánlatok között...
A Titans-szekció miatt egyébként nektek drukkolok az NFC-ből, szal hajrá... 😊
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nem is lehet kérdés, hogy Hassi kezd, ha egészséges. Nem mintha örülnék neki, de nem kérdéses :/
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én Young miatt szerettem meg a Titans-t szóval... kitalálható az álláspontom 😊


Young a Giants ellen 23/36 258 passzolt yard 2 TD 3 INT... kár, hogy 3 INT lerontja a statot, de egy 2. számú QB-től nem rossz. 😊

http://www.nfl.com/gamecenter/2011112011/2011/REG11/eagles@giants#menu=highlights&tab=recap

Babin nagyot játszott a végén.... majd meglátjátok. Kár hogy nem nálunk játszik már 😕pakesz
Itt megint nem a stat a lényeg - ezt irta egozo is fentebb -, hanem, hogy az utsó drive-ba megcsinálta, ahogy nagyon sokszor már a múltban. (Mindenki emlékszik a 2009-es Cards-meccsre sztem). Youngot lehet utálni, de ő tud olyat, amit a jelenlegi NFL-irányítók 70 százaléka nem (köztük Hassie sem...) S most megint megmutatta, és szerintem még sokszor meg fogja majd a későbbiekben is - a kérdés csak az, hogy hol. nagyon kíváncsi vagyok, hogy a következő szezont hol kezdi!!!!
Ja, nagyon örülök neki, hogy így sikerült az első igazi meccse a Phillyben. Egyébként ezzel már 3-0 a mérlege Giants ellen (a 2006-os meccs is megvan mindenkinek, ugye? 😊, meg a tavalyi is? ), s 31-17 kezdőként...rezső
Igaz amiket írsz, tényleg a döntő szituációban, amikor szorult a hurok, Young képes volt húzni egy nagyot, Hassieben ezt nem lehet látni. Viszont a Giants ellen most, nem feltétlen az volt a kulcsjáték hanem ami a végére maradt mert a TD előtt 10-10 volt. Amikor a végén Babin megszerezte a labdát a 30 yardosuknál kb. A Cards ellen mekkora volt már az utolsó percben.... emlékszem 😊 :cool:pakesz
3 dolog miatt nyert az Eagles főkép tegnap.
1. A védőfal széjjel kapta a Giants falát, akár passz, akár futás volt. A védőfal edzője egy bizonyos Washbunr.
2. Az irányítónk 10-10-nél 18 playből álló, közel 9 perces TD driveot vezetett, amivel nagyon sietős lett a Giantsnek. A QB Vince Young.
3. A Giants ugyan elindult, de az újabb jó pass rush elől kilépő Eli Manninget hátulről elkapta a DE és fumble. A DE Jason Babin.
több mint 12 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Nekem még fenn van a gépen az az Arizona meccs. Az olyan volt, mint a nagykönyvben. Általában pozitív hozzáállású vagyok, így néztem a tegnapit is.
Szerintem Hassie kiváló tanár. Az arcokból a gesztusokból minden meccsen ezt olvastam le. Locker pedig kiváló diák. Nem néztem a nyilatkozatokat, hogy ki fog kezdeni a köv. meccsen, de szerintem nem is számít. Mindenesetre amiket Collins nyilatkozott a nyáron, mint mentor felforrt az agyvizem. A csapat alapjairól úgy gondoltam eddig, hogy jók...
Ami nagyon zavart, hogy Munchak a meccskezdés előtt már majd szétdurrant az idegességtől. Egy jó kezdés után - irányítóposzt, régi hangadók eltávolítása, sikeres draft stb. - nem mer meghozni fontos döntéseket - futójáték, séftik, játékhívások (néha tökös, néha meg érthetetlen fischerféle beszari). De alapjaiban egozoval értek egyet - a szezon előtt örültem volna 5 winnek.
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Én Young miatt szerettem meg a Titans-t szóval... kitalálható az álláspontom 😊


Young a Giants ellen 23/36 258 passzolt yard 2 TD 3 INT... kár, hogy 3 INT lerontja a statot, de egy 2. számú QB-től nem rossz. 😊

http://www.nfl.com/gamecenter/2011112011/2011/REG11/eagles@giants#menu=highlights&tab=recap

Babin nagyot játszott a végén.... majd meglátjátok. Kár hogy nem nálunk játszik már 😕pakesz
Itt megint nem a stat a lényeg - ezt irta egozo is fentebb -, hanem, hogy az utsó drive-ba megcsinálta, ahogy nagyon sokszor már a múltban. (Mindenki emlékszik a 2009-es Cards-meccsre sztem). Youngot lehet utálni, de ő tud olyat, amit a jelenlegi NFL-irányítók 70 százaléka nem (köztük Hassie sem...) S most megint megmutatta, és szerintem még sokszor meg fogja majd a későbbiekben is - a kérdés csak az, hogy hol. nagyon kíváncsi vagyok, hogy a következő szezont hol kezdi!!!!
Ja, nagyon örülök neki, hogy így sikerült az első igazi meccse a Phillyben. Egyébként ezzel már 3-0 a mérlege Giants ellen (a 2006-os meccs is megvan mindenkinek, ugye? 😊, meg a tavalyi is? ), s 31-17 kezdőként...rezső
Igaz amiket írsz, tényleg a döntő szituációban, amikor szorult a hurok, Young képes volt húzni egy nagyot, Hassieben ezt nem lehet látni. Viszont a Giants ellen most, nem feltétlen az volt a kulcsjáték hanem ami a végére maradt mert a TD előtt 10-10 volt. Amikor a végén Babin megszerezte a labdát a 30 yardosuknál kb. A Cards ellen mekkora volt már az utolsó percben.... emlékszem 😊 :cool:

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Üdvözlök mindenkit! Bejelentkeznék hozzátok, ha van felvétel... 😊 2008 óta vagyok Titans fan (még 4 0-nál döntöttem el)
és van egy Vanden Bosch mezem.Hamilkar
Üdv közöttünk! 😊


Vártam amúgy tegnap hogy valaki ír a Sport TV-nek mailt, és majd beolvassák, én gondolkoztam rajta, de végül az idegesség kiölte belőlem ezt. 😀 Egy Bence nevű Titans szurkoló írt.... valaki??😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Üdvözlök mindenkit! Bejelentkeznék hozzátok, ha van felvétel... 😊 2008 óta vagyok Titans fan (még 4 0-nál döntöttem el)
és van egy Vanden Bosch mezem.Hamilkar
Hali!
Hát Ő még a rettegett fal tagja volt. Akkor még fat Al sem csak a pénzét számolta fejben, hanem játszott is. 😉
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Úgy tűnik (mármint Munchak mondta...), ha Hassie egészséges lesz, akkor megy vissza a kezdőbe. Szóval minden bizonnyal idén már nem látjuk játszani Lockert. Nagyon sajnálom, pedig kicsit reménykedtem, hogy a Tampa ellen kezdő lesz. 😕 Mondjuk amit Atlantában művelt, azért kétszeresen is megérdemelné. Még mindig alig hiszem el, mit játszott tegnap. 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Üdvözlök mindenkit! Bejelentkeznék hozzátok, ha van felvétel... 😊 2008 óta vagyok Titans fan (még 4 0-nál döntöttem el)
és van egy Vanden Bosch mezem.Hamilkar
Üdv közöttünk, csatlakozz bátran. 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Üdvözlök mindenkit! Bejelentkeznék hozzátok, ha van felvétel... 😊 2008 óta vagyok Titans fan (még 4 0-nál döntöttem el)
és van egy Vanden Bosch mezem.
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ugyanakkor sztem nagy különbség van Locker és Young esete között. Ő nem fog úgy járni, teljesen más a szitu, már a drafttól kezdve. Őt akarták nálunk nagyon, Hassie-t pedig azért hozták, hogy amíg teljesen készen nem lesz tanítsa, s vezesse a csapatot. Hassie nem olyan penetránsan szar, mint szegény Collins volt 2006-ban (bár neki nagyon nehéz volt, a szezon előtt egy-két nappal esett be), így Lockernek nem kell mindenáron játszania, van lehetősége is tanulni, ami Vince-nek nem volt. Mindezek felett Lockert kedveli Munchak, nemúgy mint Vince-t Fish...
És ami még fontosabb, ha már Locker kezdő lesz türelmesek lesznek vele, s teljes bizalmat fog kapni...rezső
ÁMEN!
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Én Young miatt szerettem meg a Titans-t szóval... kitalálható az álláspontom 😊


Young a Giants ellen 23/36 258 passzolt yard 2 TD 3 INT... kár, hogy 3 INT lerontja a statot, de egy 2. számú QB-től nem rossz. 😊

http://www.nfl.com/gamecenter/2011112011/2011/REG11/eagles@giants#menu=highlights&tab=recap

Babin nagyot játszott a végén.... majd meglátjátok. Kár hogy nem nálunk játszik már 😕pakesz
Itt megint nem a stat a lényeg - ezt irta egozo is fentebb -, hanem, hogy az utsó drive-ba megcsinálta, ahogy nagyon sokszor már a múltban. (Mindenki emlékszik a 2009-es Cards-meccsre sztem). Youngot lehet utálni, de ő tud olyat, amit a jelenlegi NFL-irányítók 70 százaléka nem (köztük Hassie sem...) S most megint megmutatta, és szerintem még sokszor meg fogja majd a későbbiekben is - a kérdés csak az, hogy hol. nagyon kíváncsi vagyok, hogy a következő szezont hol kezdi!!!!
Ja, nagyon örülök neki, hogy így sikerült az első igazi meccse a Phillyben. Egyébként ezzel már 3-0 a mérlege Giants ellen (a 2006-os meccs is megvan mindenkinek, ugye? 😊, meg a tavalyi is? ), s 31-17 kezdőként...rezső
Jól beszélsz 😉
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Ugyanakkor sztem nagy különbség van Locker és Young esete között. Ő nem fog úgy járni, teljesen más a szitu, már a drafttól kezdve. Őt akarták nálunk nagyon, Hassie-t pedig azért hozták, hogy amíg teljesen készen nem lesz tanítsa, s vezesse a csapatot. Hassie nem olyan penetránsan szar, mint szegény Collins volt 2006-ban (bár neki nagyon nehéz volt, a szezon előtt egy-két nappal esett be), így Lockernek nem kell mindenáron játszania, van lehetősége is tanulni, ami Vince-nek nem volt. Mindezek felett Lockert kedveli Munchak, nemúgy mint Vince-t Fish...
És ami még fontosabb, ha már Locker kezdő lesz türelmesek lesznek vele, s teljes bizalmat fog kapni...
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Én Young miatt szerettem meg a Titans-t szóval... kitalálható az álláspontom 😊


Young a Giants ellen 23/36 258 passzolt yard 2 TD 3 INT... kár, hogy 3 INT lerontja a statot, de egy 2. számú QB-től nem rossz. 😊

http://www.nfl.com/gamecenter/2011112011/2011/REG11/eagles@giants#menu=highlights&tab=recap

Babin nagyot játszott a végén.... majd meglátjátok. Kár hogy nem nálunk játszik már 😕pakesz
Itt megint nem a stat a lényeg - ezt irta egozo is fentebb -, hanem, hogy az utsó drive-ba megcsinálta, ahogy nagyon sokszor már a múltban. (Mindenki emlékszik a 2009-es Cards-meccsre sztem). Youngot lehet utálni, de ő tud olyat, amit a jelenlegi NFL-irányítók 70 százaléka nem (köztük Hassie sem...) S most megint megmutatta, és szerintem még sokszor meg fogja majd a későbbiekben is - a kérdés csak az, hogy hol. nagyon kíváncsi vagyok, hogy a következő szezont hol kezdi!!!!
Ja, nagyon örülök neki, hogy így sikerült az első igazi meccse a Phillyben. Egyébként ezzel már 3-0 a mérlege Giants ellen (a 2006-os meccs is megvan mindenkinek, ugye? 😊, meg a tavalyi is? ), s 31-17 kezdőként...
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Én Young miatt szerettem meg a Titans-t szóval... kitalálható az álláspontom 😊


Young a Giants ellen 23/36 258 passzolt yard 2 TD 3 INT... kár, hogy 3 INT lerontja a statot, de egy 2. számú QB-től nem rossz. 😊

http://www.nfl.com/gamecenter/2011112011/2011/REG11/eagles@giants#menu=highlights&tab=recap

Babin nagyot játszott a végén.... majd meglátjátok. Kár hogy nem nálunk játszik már 😕

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
És Locker? :ptenorx
Hát Ő érdemelné meg...mármint az esélyt...asszem... ezt próbáltam írni...talán 😀egozo
Láttam, csak olyan furcsa, hogy még mindig VYt tartod az ideális QBnak, de szíved joga.tenorx
Nem ideális, de akik azóta, vagy közben voltak, azokhoz képest jobb választás lenne. Benne volt tűz, még mielőtt bajusz kiölte volna belőle, ezt sem Collinsról, sem Hasselbeckről nem lehet elmondani. Ezért reménykedek Lockerben... Tudod nem szeretném, ha ugyanúgy járna, mint Young. Pedig a helyzet sajnos nagyon hasonló...