Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Nem láttam a meccset, de az összefoglaló, a statisztika, meg a nyilatkozatok alapján szenvedtünk, csetlettünk-botlottunk, de nyertünk, ami éppen ezért nagy szó... Szal örvendezzünk barátaim!!! McCarthy valóban a legjobb választásunknak tűnik az idei drafton eddig, de Ayersre sem lehet komoly panasz. CJ pedig újra úgy futott, ahogy tud, s ennyi most elég is volt. Meg hát azért, azt se feledjük, hogy az egész meccsen gyengusz Hassie a végén azért csak vezetett egy tisztességes drive-ot... 😊

Még valami: Egozo nagyon örülök, hogy téged is meg lehet győzni észérvekkel (még ha nem is nekem sikerült 😀 )!!!!
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Győztünk!
A védelem, és a speciális csapat - Bironas kihagyott FG-től eltekintve - nagyot játszott. CJ majdnem 200 yardot futott. Minden szép! 😀 Minden szép? :/
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Titans W, Leinart OUT. Szép álmokat mindenkinek. :cool:Laki
És akkor mi van, ha Leinart Out? Nem az a lényeg... hanem hogy mi hogy játszunk. 😉pakesz
Én azért örülök neki 😊

McCarthy valóban zsír. :cool:


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
McCarthy for prez :cool:
remélem ma már véglegesen bizonyította, hogy érdemes Ruudal rotálni
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Titans W, Leinart OUT. Szép álmokat mindenkinek. :cool:Laki
És akkor mi van, ha Leinart Out? Nem az a lényeg... hanem hogy mi hogy játszunk. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Titans W, Leinart OUT. Szép álmokat mindenkinek. :cool:


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Átugorva a személyeskedéseken, visszatérve Nandito kérdésére, a helyi lapok főleg a Baltimore-ral és Redskins-szel vannak elfoglalva, a netes fórumok meg kb. úgy néznek ki, mint itt.
Vannak bőven érvek és ennek megfelelően szurkolók a kezdetése mellett, de legalább annyian elfogadják azt az általában a szakmát is jellemző álláspontot, hogy hasznára válik 1-2 év kispad és azok az edzések, videózások, meccsszituáció elemzések hosszú távon inkább hasznára válnak és érettebb lesz.

Én még talán annyit tennék hozzá, ami lehet, hogy hülyeség, de ha újoncként kerül valaki irányító posztra, akkor egyrészt túl könnyen megkapja a játéklehetőséget és nem kell érte megharcolnia, nem kell a játékstílusát teljes mértékben az NFL-hez igazítania és a helytelen college beidegződésektől megszabadilnia mivel az egész csapat erején felül igyekszik őt kisegíteni... ebből adódóan, még ha sikeres is az irányító az első évében/években könnyen rossz következtetés vonhat le ebből a sikerből és ahogy a csapat változik körülötte nem kapja meg azt a segítséget amit az elején illetve természetszerűleg maga a csapat változik körülötte, aminek az előzőekből adódóan nem tud a vezére lenni és teljesítménye a pozícióból adódóan még a csapat teljesítményénél is jobban hullámzik (és ez az első körös QB-k közül Flacco-ra, Ryan-re, Sanchez-re, bizonyos mértékik Roethlisbergerre is ráhúzható szerintem).
na mind1, mert ez úgyis egyéntől és csapattól függ; és holnap úgyis Hasselbeck parádés játékával rommáverjük a Bucs-ot csak ráértem az ebéd előtt.Titans
Ez végre egy jó érv volt, Locker várakoztatása mellett. Gratula! 😉
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Átugorva a személyeskedéseken, visszatérve Nandito kérdésére, a helyi lapok főleg a Baltimore-ral és Redskins-szel vannak elfoglalva, a netes fórumok meg kb. úgy néznek ki, mint itt.
Vannak bőven érvek és ennek megfelelően szurkolók a kezdetése mellett, de legalább annyian elfogadják azt az általában a szakmát is jellemző álláspontot, hogy hasznára válik 1-2 év kispad és azok az edzések, videózások, meccsszituáció elemzések hosszú távon inkább hasznára válnak és érettebb lesz.

Én még talán annyit tennék hozzá, ami lehet, hogy hülyeség, de ha újoncként kerül valaki irányító posztra, akkor egyrészt túl könnyen megkapja a játéklehetőséget és nem kell érte megharcolnia, nem kell a játékstílusát teljes mértékben az NFL-hez igazítania és a helytelen college beidegződésektől megszabadilnia mivel az egész csapat erején felül igyekszik őt kisegíteni... ebből adódóan, még ha sikeres is az irányító az első évében/években könnyen rossz következtetés vonhat le ebből a sikerből és ahogy a csapat változik körülötte nem kapja meg azt a segítséget amit az elején illetve természetszerűleg maga a csapat változik körülötte, aminek az előzőekből adódóan nem tud a vezére lenni és teljesítménye a pozícióból adódóan még a csapat teljesítményénél is jobban hullámzik (és ez az első körös QB-k közül Flacco-ra, Ryan-re, Sanchez-re, bizonyos mértékik Roethlisbergerre is ráhúzható szerintem).
na mind1, mert ez úgyis egyéntől és csapattól függ; és holnap úgyis Hasselbeck parádés játékával rommáverjük a Bucs-ot csak ráértem az ebéd előtt.Titans
Akkor lényegében kint is hasonló a helyzet. Köszönöm a választ, és legyen új, hogy rommá verjük a Tampát! 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
btw ez kötelező olvasmány Finneganről
http://www.tennessean.com/article/20111124/SPORTS01/311240021/To-Finnegan-she-s-titan?odyssey=tab|topnews|text|Sports%20Tennessee%20Titans


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Cortland barátunkkal mivan? 😂

Amúgy ezzel a nem kell megharcolni a kezdő pozícióért dologgal abszolút egyetértek. Látszott Lockeren, hogy nagyon akart bizonyítani, és mindent megtett amit tudott. Majd holnap meglátjuk mi lesz
Go Titans


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Átugorva a személyeskedéseken, visszatérve Nandito kérdésére, a helyi lapok főleg a Baltimore-ral és Redskins-szel vannak elfoglalva, a netes fórumok meg kb. úgy néznek ki, mint itt.
Vannak bőven érvek és ennek megfelelően szurkolók a kezdetése mellett, de legalább annyian elfogadják azt az általában a szakmát is jellemző álláspontot, hogy hasznára válik 1-2 év kispad és azok az edzések, videózások, meccsszituáció elemzések hosszú távon inkább hasznára válnak és érettebb lesz.

Én még talán annyit tennék hozzá, ami lehet, hogy hülyeség, de ha újoncként kerül valaki irányító posztra, akkor egyrészt túl könnyen megkapja a játéklehetőséget és nem kell érte megharcolnia, nem kell a játékstílusát teljes mértékben az NFL-hez igazítania és a helytelen college beidegződésektől megszabadilnia mivel az egész csapat erején felül igyekszik őt kisegíteni... ebből adódóan, még ha sikeres is az irányító az első évében/években könnyen rossz következtetés vonhat le ebből a sikerből és ahogy a csapat változik körülötte nem kapja meg azt a segítséget amit az elején illetve természetszerűleg maga a csapat változik körülötte, aminek az előzőekből adódóan nem tud a vezére lenni és teljesítménye a pozícióból adódóan még a csapat teljesítményénél is jobban hullámzik (és ez az első körös QB-k közül Flacco-ra, Ryan-re, Sanchez-re, bizonyos mértékik Roethlisbergerre is ráhúzható szerintem).
na mind1, mert ez úgyis egyéntől és csapattól függ; és holnap úgyis Hasselbeck parádés játékával rommáverjük a Bucs-ot csak ráértem az ebéd előtt.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na én most hogy a faszomba jövök a képbe?

több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Én egyáltalán nem értek egyet ezzel a kispadon majd beletanul szlogennel. Nem nagyon tudom mit lehet tanulni a kispadon? Kb mint a videószobában. Ez az év pl tökéletes lett volna a pályán tanulni. Nem kellett volna elvárni tőle PO-t, csak azt, hogy szokjon hozzá az NFL légköréhez, nem az NFL kispad légköréhez. Jövőre már lett volna egy rutinnal felvértezett irányítonk, így meg olyan lehet majd mint egy rookie.
Legjobb példaként ilyenkor említik Rogers esetét, hogy milyen jól beletanult Favre mögött a kispadon. De kérdem én? Honnan tudjuk, hogy az első évében nem ilyen lett volna? És azért van példa az ellenkezőjére is rendesen. Hogy ne Manninget említsem, ott van Matt Ryan,Flacco,Big Ben, Sanchez, egyik sem padozott egy évet, mégis jó irányítók. Aztán van aki padozott, és már nem is tudjuk a nevét.
Szóval szerintem nem a padozáson múlik egy irányító sorsa. Ha valaki rátermett az NFL-re az rátermett az első, vagy az ötödik évében is, és kispadon amúgy sem lehet ráérezni az NFL és a NCAA sebességkülönbségére.
Ez nem azt jelenti, hogy most álljon be Locker, nem, most már ne álljon be, ha nem muszáj. Év elején kellett volna kezdenie...egozo
Ezzel most tényleg úgy érzed, hogy az általad védett oldal igazát bizonyítottad? 😂Wyatt
Ezzel az egy odavetett mondattal tényleg úgy érzed, hogy vagy valaki? 😂
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én egyáltalán nem értek egyet ezzel a kispadon majd beletanul szlogennel. Nem nagyon tudom mit lehet tanulni a kispadon? Kb mint a videószobában. Ez az év pl tökéletes lett volna a pályán tanulni. Nem kellett volna elvárni tőle PO-t, csak azt, hogy szokjon hozzá az NFL légköréhez, nem az NFL kispad légköréhez. Jövőre már lett volna egy rutinnal felvértezett irányítonk, így meg olyan lehet majd mint egy rookie.
Legjobb példaként ilyenkor említik Rogers esetét, hogy milyen jól beletanult Favre mögött a kispadon. De kérdem én? Honnan tudjuk, hogy az első évében nem ilyen lett volna? És azért van példa az ellenkezőjére is rendesen. Hogy ne Manninget említsem, ott van Matt Ryan,Flacco,Big Ben, Sanchez, egyik sem padozott egy évet, mégis jó irányítók. Aztán van aki padozott, és már nem is tudjuk a nevét.
Szóval szerintem nem a padozáson múlik egy irányító sorsa. Ha valaki rátermett az NFL-re az rátermett az első, vagy az ötödik évében is, és kispadon amúgy sem lehet ráérezni az NFL és a NCAA sebességkülönbségére.
Ez nem azt jelenti, hogy most álljon be Locker, nem, most már ne álljon be, ha nem muszáj. Év elején kellett volna kezdenie...egozo
Ezzel most tényleg úgy érzed, hogy az általad védett oldal igazát bizonyítottad? 😂

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Steve McNair-nél működött, hogy a draftja után két évvel lett kezdő.
A padon szerintem folyamatosan meccshelyzeteket lehet látni, úgy, hogy tudja, hogy mi a play és látni azt, hogy az hogyan fejlődik a pályán, aki fent van milyen döntést hoz, ráadásul utána a fényképek alapján végignézni vele, hogy miért milyen döntést hozott.
Illetve ezt az egészet a heti edzés fényében tenni, meg egyáltalán nőni és fejlődni.

mindenesetre sokat nem tehetünk azért, hogy ő kezdjen...Titans
Még egy év Lockernek a padon? Na, azt tuti nem bírom ki. 😊

Titans, arra lennék kíváncsi, hogy kint is van vita, ki legyen a csapat QB-ja?

Music City Miracle
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Steve McNair-nél működött, hogy a draftja után két évvel lett kezdő.
A padon szerintem folyamatosan meccshelyzeteket lehet látni, úgy, hogy tudja, hogy mi a play és látni azt, hogy az hogyan fejlődik a pályán, aki fent van milyen döntést hoz, ráadásul utána a fényképek alapján végignézni vele, hogy miért milyen döntést hozott.
Illetve ezt az egészet a heti edzés fényében tenni, meg egyáltalán nőni és fejlődni.

mindenesetre sokat nem tehetünk azért, hogy ő kezdjen...

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Néztem tegnap a injury reportot, reménykedtem, hogy mára jobb lesz a helyzet... sajnos nem 😕

szerdán és csütörtökön sem edzett: Ruud,Stewart,Morgan,Klug

csütörtökön nem edzett: McCarthy,Bironas

Roos,Amano és Hassie már teljes értékű munkát végeztek csütörtökön.

Mielőbbi felépülést nekik. 😊 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nekem nagyon nem tetszett Collins nyári nyilatkozata Lockerről. Valami olyasmi volt, hogy várom a srácot majd jól megküzdünk a csapatba kerülésért, magyarul majd jól lenyomom. Persze profizmus, versenyszellem meg ilyenek, de én sem örültem volna, ha Locker mellé kerül. Hassie-ről meg az volt a kommunikáció, hogy kell egy irányító, aki győzni tud, és mellette tanul, majd Locker. Nekem Hassie sérülése sem tünt igazinak, bár én hajlamos vagyok összeesküvés elméleteket gyártani. 😊 Hasonlított Collins húzódásához valamelyik Miami meccsen. Nem ment neki.. nem ment neki na jöjjön valaki más. Hogy mit tud tanulni a kispadon? Vasárnap is volt vagy két játék, amikor homályt dobott Locker, elrontotta a playt.

Úgy látom egozo, hogy az a szöveg, hogy nekem minden győzelem ajándék már a múlté? 😊
Csak nem te is felspanoltad magad a playoffra? 😊 😊Hamilkar
Ez a Hassie sérülése nem tűnt igazinak...nos, volt olyan kép amikor könyökölt a térdén Hassie... hát "nagyon fájhatott", minden esetre attól még akadályozhatta a dobásban, de mindegy.Jobb hogy leült.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Hát én már csak olyan vagyok, hogy szeretem leírni a véleményemet, meg szerintem ez a hely arra is való, és az nem biztos, hogy mindig megegyezik az aktuális vezetőedző meglátásaival.
Azt meg, hogy Munchak tudja hogy mit csinál, csak remélhetjük, és mint tudjuk tévedhetetlen ember nincs. Ő meg tulajdonképpen vezetőedzőként még semmit nem bizonyított. De az utobbi egy két évből kitűnt, hogy az olyan elismert és nagynevű edző, mint Fisher sem mindig tudta, hogy mit csinál, vagyis utobb bebizonyosodott, hogy pár döntése teljesen rossz volt. Ráadásul volt olyan is, amikor szintén utólag bebizonyosodott, hogy itt a topicban, mi amatör rajongók jobban átláttuk a dolgokat, mint a vérprofi Bajusz.
Ezért engedtessék meg, hogy hozzáfüzzem a véleményemet pár dologhoz, bár döntési helyzetben egyikünk sincs, úgyhogy nem kell félni nem mi fogunk dönteni. Bár néha lehet, jobb lenne... 😀
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Nekem nagyon nem tetszett Collins nyári nyilatkozata Lockerről. Valami olyasmi volt, hogy várom a srácot majd jól megküzdünk a csapatba kerülésért, magyarul majd jól lenyomom. Persze profizmus, versenyszellem meg ilyenek, de én sem örültem volna, ha Locker mellé kerül. Hassie-ről meg az volt a kommunikáció, hogy kell egy irányító, aki győzni tud, és mellette tanul, majd Locker. Nekem Hassie sérülése sem tünt igazinak, bár én hajlamos vagyok összeesküvés elméleteket gyártani. 😊 Hasonlított Collins húzódásához valamelyik Miami meccsen. Nem ment neki.. nem ment neki na jöjjön valaki más. Hogy mit tud tanulni a kispadon? Vasárnap is volt vagy két játék, amikor homályt dobott Locker, elrontotta a playt.

Úgy látom egozo, hogy az a szöveg, hogy nekem minden győzelem ajándék már a múlté? 😊
Csak nem te is felspanoltad magad a playoffra? 😊 😊Hamilkar
Hát, inkább ne számoljuk össze, hogy Hassie hány homályt dobott csak az Atlanta ellen. Azt sem értem, hogy a kispadon ülve hogyan lehet megtanulni a játékot? Nem kötözködöm, tényleg nem értem. 😉Nandito
Ezt szerintem ne mi döntsük el. Csak tudják Munchak-ék, hogy mi a jó neki. Én hiszek nekik. Ennek ellenére örülök ha játszik, de én szeretem Mattet is 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Nekem nagyon nem tetszett Collins nyári nyilatkozata Lockerről. Valami olyasmi volt, hogy várom a srácot majd jól megküzdünk a csapatba kerülésért, magyarul majd jól lenyomom. Persze profizmus, versenyszellem meg ilyenek, de én sem örültem volna, ha Locker mellé kerül. Hassie-ről meg az volt a kommunikáció, hogy kell egy irányító, aki győzni tud, és mellette tanul, majd Locker. Nekem Hassie sérülése sem tünt igazinak, bár én hajlamos vagyok összeesküvés elméleteket gyártani. 😊 Hasonlított Collins húzódásához valamelyik Miami meccsen. Nem ment neki.. nem ment neki na jöjjön valaki más. Hogy mit tud tanulni a kispadon? Vasárnap is volt vagy két játék, amikor homályt dobott Locker, elrontotta a playt.

Úgy látom egozo, hogy az a szöveg, hogy nekem minden győzelem ajándék már a múlté? 😊
Csak nem te is felspanoltad magad a playoffra? 😊 😊Hamilkar
Hát, inkább ne számoljuk össze, hogy Hassie hány homályt dobott csak az Atlanta ellen. Azt sem értem, hogy a kispadon ülve hogyan lehet megtanulni a játékot? Nem kötözködöm, tényleg nem értem. 😉

Music City Miracle
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Nem akarok újabb vitát szítani, de nem állja meg a helyét, hogy Lockert agyonverték volna az ellenfél védői. A szakértők szerint Hassie feljavulása többek között annak is köszönhető, hogy a támadófal nagyon jól védi. Ergo Lockert is meg tudnák védeni, a mozgékonyságáról nem is beszélve.

Music City Miracle
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Úgy látom egozo, hogy az a szöveg, hogy nekem minden győzelem ajándék már a múlté? 😊
Csak nem te is felspanoltad magad a playoffra? 😊 😊Hamilkar
Ezt melyik összetákolt monológomból szürted le? 😊 Egyébként nem, nem nagyon hiszek én idén a PO-ban. Meg lehet nem is lenne jó, mert akkor tényleg jövőre is megkapnánk kezdőnek Matt "Nowinningdrive" Hassit. 😀
több mint 12 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Nekem nagyon nem tetszett Collins nyári nyilatkozata Lockerről. Valami olyasmi volt, hogy várom a srácot majd jól megküzdünk a csapatba kerülésért, magyarul majd jól lenyomom. Persze profizmus, versenyszellem meg ilyenek, de én sem örültem volna, ha Locker mellé kerül. Hassie-ről meg az volt a kommunikáció, hogy kell egy irányító, aki győzni tud, és mellette tanul, majd Locker. Nekem Hassie sérülése sem tünt igazinak, bár én hajlamos vagyok összeesküvés elméleteket gyártani. 😊 Hasonlított Collins húzódásához valamelyik Miami meccsen. Nem ment neki.. nem ment neki na jöjjön valaki más. Hogy mit tud tanulni a kispadon? Vasárnap is volt vagy két játék, amikor homályt dobott Locker, elrontotta a playt.

Úgy látom egozo, hogy az a szöveg, hogy nekem minden győzelem ajándék már a múlté? 😊
Csak nem te is felspanoltad magad a playoffra? 😊 😊
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de Hassie-nek az a nyilatkozata, hogy: "Schaub megsérült így megnyerhetjük a csoportot." Ez mennyire unfair dolog mind Leinart-tal szemben, mind a Texans-sal szemben. Ilyet azért nem kellene kijelenteni, profiról van szó, felesleges és bunkó dolog főleg úgy, hogy utána kikaptunk a Falcons ellen... Ahoz nekünk is nyerni kellene, mindegy, hogy ki sérült meg. :/ 😐

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks