NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
We want Locker!
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Akkor ezzel vége is a szezonnak. Ne haragudjatok, de nekem botrányos volt, amit a szünet után műveltünk.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
jó szórakozást nektek 😊 képeket majd kérünk 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
na lassan összekapom a családot és indulunk várostnézni aztán SZURKOLÁS!

több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ha CJ-nek végre sikerülne egy 100-as meccs, az azt jelentené, hogy megvan az 5000. yardja. De szép is lenne... :rolleyes:
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
CJ továbbra is marad kezdő. Munchak állítása szerint sokkal keményebben dolgozik mint eddig bármikor. Hajrá Chris! 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
És most nem is feltétlen a játékosok bűne ez. Amikor csak a 4 fal megy pass-rush-ra, a maradék 8 ember zónái közé egy gombostűt nem szabadna leejteni, nem hogy 250 yardot...Druid
Naná, és ha nem is 12 hanem 13 ember lenne, főleg szűkülne a bejátszható hely.ulpianus
Szerintem az se nagyon változtatna a dolgon, ha valóban 12-en lennénk fenn 😀)

'gyébként teljesen igazad van, dühömben mondok hülyeségeketDruid
Nem erre céloztam. Ez elírás és vicces.

Arra céloztam ,ha ez így menne, akkor ki az a hülye, aki emberfogással próbálkozik? Ha a zónázás gombostűnyi helyet nem hagy? Ilyen nincs. A tiszta zónázás se rossz védelmi forma, de ennyire nem jó. Mert lehetne 8 ember. 3DL és meg is van.Sőt miden csapatnak vannak 2 DLes full zónái, prevent variációk, meg más is. De még úgyis marad hely.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Az Indy 13 támadást indított. Ebből az első félidőben 8 támadásuk volt, amiből mind punt lett, ráadásul mindet a saját térfelükről kellett elvégezniük, egy kivételével, ami Griffin pickje volt. A másodikban az egy TD-jükön kívül hagytunk egy field goalt, ami szintén szép megállítás volt. E mellett egy int, és két 4. megállítás, amiből, ha nem mennek neki, akkor szintén field goalok lettek volna.
Szóval ezen a meccsen a védelem minden tőle telhetőt megtett. Az meg azért elég furcsa kijelentés, hogy nem NFL szintű fal, mert ha ne az, akkor nem lennének ott. Persze, hogy nem jók, hiszen cserék csak, de azért ott vannak és mozognak, meg elég nagyok is, úgyhogy azt elvárni, hogy csak úgy körbefutkossuk őket nem túl életszerű dolog. Két sackunk és egy punt blockot előkészítő védekezésünk, meg 2 4. megállításunk azért csak volt.
A Colts elkapói csak úgy emlékeztetőül: Clark, Garcon, Wayne. Tök mindegy ki irányít, nehéz őket leszedni a pályáról. Ettől függetlenül volt két pickünk, és nem volt egy TD sem.
Szóval ezek, meg a látottak alapján jól védekeztünk, ha a támadók legalább ennyire hozták volna magukat az Indy lehet most sem állt volna meg 50 kapott pont alatt.
Mindez nem azt jelenti, hogy a védelmünk tökéletes, de ami meccset eddig hoztunk, azt nekik köszönhetjük. Az előző két meccsen betliztek, szopika is volt. 😉
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
És most nem is feltétlen a játékosok bűne ez. Amikor csak a 4 fal megy pass-rush-ra, a maradék 8 ember zónái közé egy gombostűt nem szabadna leejteni, nem hogy 250 yardot...Druid
Naná, és ha nem is 12 hanem 13 ember lenne, főleg szűkülne a bejátszható hely.ulpianus
Szerintem az se nagyon változtatna a dolgon, ha valóban 12-en lennénk fenn 😀)

'gyébként teljesen igazad van, dühömben mondok hülyeségeket
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
azért ha valaki azt mondja júniusban, hogy a Colts elleni meccstől kevésbé kell tartani, mint a Bengals ellen, akkor azt azért megmosolyogtam volna.

mindenesetre lesz szerencsém részletesen beszámolni a hétvégi meccsről, csak győztes legyen, ha már tavaly a Denver ellen nem jött össze...

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
És most nem is feltétlen a játékosok bűne ez. Amikor csak a 4 fal megy pass-rush-ra, a maradék 8 ember zónái közé egy gombostűt nem szabadna leejteni, nem hogy 250 yardot...Druid
Naná, és ha nem is 12 hanem 13 ember lenne, főleg szűkülne a bejátszható hely.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
És most nem is feltétlen a játékosok bűne ez. Amikor csak a 4 fal megy pass-rush-ra, a maradék 8 ember zónái közé egy gombostűt nem szabadna leejteni, nem hogy 250 yardot...
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
A D-line nem volt rossz, mondhatnám, csak egy lényeges dolgot elfelejtünk. Az egy szem Saturday-en kívül a Colts Oline nem NFL szintű emberkékből állt. Lehet, hogy ez kissé erős kijelentésnek tűnik, de azért visszanézhető, hogy meccs előtt mi volt az általános vélemény róluk.
A festő szaladgálást még elviselném, ha közben nem dobálna 250yardot.
Félre ne érts, teljesen egyetértek veled abban, hogy így is kikaphattunk volna. És épp ez az én bajom.
Ugyanis ha sürgősen nem változnak a dolgaink, akkor a többi csapat QB- ja páholyból, ülve választja ki, hogy hova passzoljon ellenünk.
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Amit én látok : az O-fal kritikán aluli teljesítménye (vagy csak én vagyok a jóhoz szokva), a D-fal átlagon aluli teljesítménye (ezt a Colts O falat levegővétel nélkül kellett volna egybe lenyelni), s az elszúrt coverage-ok. (néha akkora helyek vannak a hátsó védőink között, hogy ott egy hadosztály megy át "untouched")Druid
Szerintem a védő fal jó volt, a coverage jó volt magához képest. Nem tudom, lehet nem azonos meccset néztünk, de a D nélkül még ettől a lesajnált Coltstól is kikaptunk volna. A támadók össz vissz két drive-ot hoztak, abból is az egyik csak egy félpályás volt. A futásunk kritikán aluli, és bárki bármit mond, Hassi sem meggyőző. Nem igazán értem a negyedik negyed végéig - amikor Painter szaladt párat - mit kérsz számon a védőkön?
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
Amit én látok : az O-fal kritikán aluli teljesítménye (vagy csak én vagyok a jóhoz szokva), a D-fal átlagon aluli teljesítménye (ezt a Colts O falat levegővétel nélkül kellett volna egybe lenyelni), s az elszúrt coverage-ok. (néha akkora helyek vannak a hátsó védőink között, hogy ott egy hadosztály megy át "untouched")
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
én úgy érzem, hogy ebbe a Coltsba belerúgni nem nagy dicsőség, persze örüljünk minden W-nek, meg jó volt Hassey, meg zseniális volt Cook, meg Washington de ennél sokkal több kel egy PO-ba várt csapattól. Jövő héten kapjuk el a Cincinattit és akkor megint kezdhetünk bizakodni!
GO TITANS


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem láttam a meccset, csak az összefoglalót. Ilyen TD-t se minden nap látni mint amit McCourty bemutatott 😀. FG-al kapcsolatban Bironas is odatette magát 50,51 yardos FG. 😊 Ha a Texans-t nem tudjuk elkapni akkor nem sokat érünk ezzel a győzelemmel. Minden előfordulhat 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A győzelmet megköszönhetjük a végre kiváló védelmünknek, akik csak az ellenfél futóját, azt a Festő nevűt nem tudták megfogni. 😂
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ebbe a vitába nem kapcsolódnék be, viszont egy érdekes dologra felhívnám a figyelmet.
Hassey egyre többet használja a TE-jeit legfőképpen Cookra értem. Már most a TDjével többet szerzett mint tavaly egész évben és gyanítom, hogy a 29 elkapását is felülmúlja majd. Személy szerint nagyon hasznos, erős de ugyanakkor gyors játékos és nagyon örülök, hogy Hassey akár a fórumot olvassa akár nem megtalálta a benne rejlő X-et ( 😀 ). Jó nyilván nem hasonlítható össze Scaiffel de szerintem most Britt nélkül mindenképpen jó opció.
Vélemények?? 😊Laki
Én mondtam a szezon elején, hogy többet kellene erőltetni a TE passzokat, erre a következő meccsen volt is 2 TD. Szóval ezekkel elégedett vagyok, az tény, hogy Cook nem egy klasszikus TE játszik, de jó, hogy nem csak TE-ként bevethető. 😊 Nem szabad elfelejteni a Stevens-t sem akire szintén fontos szerep hárul, ha már Cook TE-t játszik. Na megy ugye Graham is használható egy-egy jó playre, csak meg kell játszani.
A hétvégi meccsen viszont annyira nem értettem, hogy minek kellett sokszor, hogy a boxxal éljek "parasztlengőget" elengednie Hasseynek, mikor 1,2. kísérlet volt. :/ Go Titans! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Igazából, ha figyelitek Cook elkapót játszik. A blokkolás különben sem az erős oldala. Az hogy keresi Hassi nagyon jó dolog, csak az a baj, hogy ez egyfajta kényszer. Ha Washingtont megfogják, nincs más épkézláb elkapónk. Az épkézláb alatt azt értem, hogy megfogja a labdát, amit odadobnak neki. Úgy gondolom Avery is csak a helyet foglalja. Értem én hogy új, meg tanulja a bookot, de azért valami sima routokat csak futhatna, ahol kapna is egy két labdát. Azt osztom viszont, hogy Cook tényleg jó, szerintem elkapásban magasan jobb Scaife-nél.
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Ebbe a vitába nem kapcsolódnék be, viszont egy érdekes dologra felhívnám a figyelmet.
Hassey egyre többet használja a TE-jeit legfőképpen Cookra értem. Már most a TDjével többet szerzett mint tavaly egész évben és gyanítom, hogy a 29 elkapását is felülmúlja majd. Személy szerint nagyon hasznos, erős de ugyanakkor gyors játékos és nagyon örülök, hogy Hassey akár a fórumot olvassa akár nem megtalálta a benne rejlő X-et ( 😀 ). Jó nyilván nem hasonlítható össze Scaiffel de szerintem most Britt nélkül mindenképpen jó opció.
Vélemények?? 😊Laki
Szimpatikus játékos, akiben tényleg lehet potenciál. Remélem sokra viszi nálunk! 😊 De annak jobban örülnék, ha más adná neki a passzt. 😀

Music City Miracle
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Ebbe a vitába nem kapcsolódnék be, viszont egy érdekes dologra felhívnám a figyelmet.
Hassey egyre többet használja a TE-jeit legfőképpen Cookra értem. Már most a TDjével többet szerzett mint tavaly egész évben és gyanítom, hogy a 29 elkapását is felülmúlja majd. Személy szerint nagyon hasznos, erős de ugyanakkor gyors játékos és nagyon örülök, hogy Hassey akár a fórumot olvassa akár nem megtalálta a benne rejlő X-et ( 😀 ). Jó nyilván nem hasonlítható össze Scaiffel de szerintem most Britt nélkül mindenképpen jó opció.
Vélemények?? 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Látom rosszulesett a komolytalan-kifejezés, úgyhogy visszavonom, bocs. Nem közellenségről van itt szó, de te azt írtad, hogy edzenie kellett volna, azt viszont talán belátod, hogy nonszensz azt gondolni, hogy nem tréningezett, az más kérdés, hogy nem a csapattal. A Youngos mondat meg inkább egozonak szólt poénból - még ha nem is tettem smile-t a végére. Bár ha innen nézzük, tényleg igazad van, KOMOLYTALAN volt. nem tudtam, hogy viccelődni nem lehet 😕rezső
Dehogynem lehet viccelődni, csak az a mondat számomra komolynak hatott. Sajnálom, hogy félreértettem, de legközelebb akkor tényleg tedd ki a smile-t. 😊

Mondjuk én is félreérthetően fogalmaztam, mert az edzésben a csapattal szón van a hangsúly - csak ugye pont az első hozzászólásomból kimaradt. Bár azt is megjegyzem, hogy a sportban dolgozom, és már sok mindent láttam. A kosárcsapat - akiről rendszeresen írok - minden szezonra igazol amerikai légióst, akiről mindig állítják, edzésben tartotta magát, alig van lemaradása. Na, mire ideér, kiderül, ez szinte sosem igaz. Vagyis biztosan edzett, csak feltehetően nem eleget. Mindig hetek telnek el, míg erőnlétileg összekapja magát, ahhoz meg pláne kell idő, amíg a taktikát megtanulja. Lehet, rossz a példám, de nekem nagyon gyanús, hogy CJ-nek volt lemaradása mind erőnlétben, mind taktikában. (Utóbbiban arra gondolok, hogy az új szakmai stábnak - remélhetőleg - voltak új elképzelései, amit bizony meg kell tanulni.) Biztosan utoléri magát minden téren, csak az a kérdés, mikor.Nandito
CJ korábban is minden évben külön készült egészen július végéig, és sosem volt baj az erőnlétével, kondijával, stb., amikor elkezdte nálunk a munkát, ezért nem gondolom, hogy most ez a probléma
Nem felejtem a smile-kat többet - ígérem😊 😊 😊 😊 😊
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szívesen közbeszolnék CJ témában is, de egyszerűen fogalmam nincs mi van vele. Nem hiszek az edzés hiányban, de a tulzott ellene készülésben sem. Talán valami olyat kéne neki kitalálni, mint az első évében volt White-tal. Sok kis durva futás, az ellenfél fárasztása egy powerbacktől, aztán jöhet CJ cikázása. Nem biztos, hogy ez a recept, de mondom teljesen tanácstalan vagyok.
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
De hogyan jutottunk el odáig, hogy nem játszik semmit sem a csapat? Mert ugye három győzelmünk már van, amiből a Ravens elleni hazait és a Browns elleni idegenbelit még nagyszerűnek tartottuk... Ennyire kiismerhető a csapat játéka, vagy a fentebb említettek csak kifutott eredmények voltak? Lockerről ugyanúgy vélekedünk, ahhoz nincs hozzáfűznivalóm.Nandito
Szerintem, odakinn akármennyire is ajnározták Hassit - MVP várományos, nevetséges :rolleyes: - az a három győzelem főként a védelemnek volt köszönhető. Ami mostanra egyszerűen szétesett valamitől....egozo
Hát, akkor reméljük, sikerül renbe tenni a védelmet. 😐 Kicsit félve mondom, mert nincs jó passzban a csapat, de talán a Colts ellen érdemes lenne Lockernek megadni a bizalmat. Nem akarom lebecsülni az ellenfelet, de most talán még lendületet vehetünk, és a debütálás sem tűnne túl nehéznek.Nandito
Tudjátok, hogy Locker pártján állok, de most ne jöjjön. Most tényleg maradandó lehet nála, ha egy szétcsúszott csapatot próbálnak vele összerakni, és nem sikerül. Más lett volna, ha rábizzák az elejétől. Most szerintem sokkal nehezebb lenne neki. Bár, ha sikerülne, nagyot lendítene egész pályáján. De nem mindenki olyan, mint VY, vagy a Green Bay ellen Ponder.