Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Itt a nagy semmi közepén hátha páran felelevenítenék hogyan semmisített meg minket még a 7. héten Kenny Britt. http://philly.blog.hu/2011/02/23/top_25_pillanat_20_a_kenny_britt_csapas
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Seattle Seahawks offensive line coach Art Valero is close to joining the Tennessee Titans coaching staff, Jim Wyatt of The Tennessean reports.
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Alan Lowly marad az ST coach. Mariani for pres. 😂


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
asszem Skipper nagyon jó "igazolás" - az ő személye talán mindenkinek kedvére való így elsőre 😊
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Jim Skipper Interviews for #Titans Running Backs Coach.
Hired!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Jim Wyatt on twitter:
Muncahak wouldn't commit on WR Randy Moss being back with #Titans in 2011. My take: No way it happens.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dave McGinnis lett a senior assistant coach.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
lassan az edzői puzzle teljesen ki lesz rakva - lassan jöhetnek a játékosokkal kapcsolatos döntésekrezső
Háát ja!! Most már várom én is nagyon!!
Amúgy meg fölösleges sokat ércelődni az edzői kinevezéseken, mert mint régebben is írtam vala, a tettek fognak majd beszélni!! Sok sikert kívánok az új edzői csapatnak remélem jó irányba terelik majd szeretett csapatunkat!!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
lassan az edzői puzzle teljesen ki lesz rakva - lassan jöhetnek a játékosokkal kapcsolatos döntések
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Frank Bush az új LB coach
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Én nem szándékoztam semmit sem minősíteni, csak mindig pesszimistán fogod fel a FO lépéseit, ami egy fantól fura, pláne ilyen homályos dolgokban, mint edzőkinevezések 😊 tényleg peace meg minden, nekem sem tetszik szá százalékosan minden amit csinálnak (lásd Gray vagy akár Heimerdinger kirúgása, ami mondjuk legalább annyira szólhatott annak, hogy volt főnökét nem akarta utasítgatni, mint a Fish utáni tiszta lapnak), de mindig próbálok bizakodni, és figyelembe véve, hogy jól el lett baszarintva a VY-Fish kirúgás ütemterve, nem igen voltak jobb opciók az állásokra, én legalábbs klasszisokkal jobb alternatívákat nem látok. De minden beválhat és minden be is sülhet, csak próbálok bizakodni.

Rocker vicces lenne. Jöhetne valahogy Fairley 😀 mindenesetre a stílusa akár fekhetne is nekünk, bár Washburnt pótolni lehetetlen.Rajna
Peace & Go Titans 😉
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rocker vicces lenne. Jöhetne valahogy Fairley 😀 mindenesetre a stílusa akár fekhetne is nekünk, bár Washburnt pótolni lehetetlen.Rajna
Ő lett DL edző, már biztos. Fairley-ből páran már kitalálhatták, Auburn DL edző volt elmúlt években, előtte is csak NCAA-ban és csak ezen a poszton dolgozott (Troy, Uni of Cincinnati, Ole Miss, Arkansas)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Én nem szándékoztam semmit sem minősíteni, csak mindig pesszimistán fogod fel a FO lépéseit, ami egy fantól fura, pláne ilyen homályos dolgokban, mint edzőkinevezések 😊 tényleg peace meg minden, nekem sem tetszik szá százalékosan minden amit csinálnak (lásd Gray vagy akár Heimerdinger kirúgása, ami mondjuk legalább annyira szólhatott annak, hogy volt főnökét nem akarta utasítgatni, mint a Fish utáni tiszta lapnak), de mindig próbálok bizakodni, és figyelembe véve, hogy jól el lett baszarintva a VY-Fish kirúgás ütemterve, nem igen voltak jobb opciók az állásokra, én legalábbs klasszisokkal jobb alternatívákat nem látok. De minden beválhat és minden be is sülhet, csak próbálok bizakodni.

Rocker vicces lenne. Jöhetne valahogy Fairley 😀 mindenesetre a stílusa akár fekhetne is nekünk, bár Washburnt pótolni lehetetlen.

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
#Titans Have Talked with Auburn Defensive Line Coach Tracy Rocker


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Hát tapasztalata van, az biztos...más ilyen tájban kezd készülni a nyugdíjas éveire. :/egozo
Főedzőnek nem volt jó a fiatal, most ide jött egy rutinos, sok helyet megjrát, külsős ember, és benne se látsz semmi fantáziát? 😊 nem tudom, igazából ki lenne jó az ízlésednek, eddig azt hittem, pont ilyen öreg külsős rókákat szeretnél. Az, hogy beválik-e, más kérdés, kétségtelenül megvan a szaktudása, csak lehet, hogy egy icipicit le van maradva, de az is lehet, hogy nem, mindenesetre Munchak majd segíthet neki megismerkedni a rendszerünkkel.

Gray mint DC már viccesebb, én tuti nem bíztam volna rá a D építését, a secondary-hez ért, de Washburnt nem pótolja az biztos. Sok sikert neki, de az eddigi kinevezések közül ez az, ami igazából nem tetszik semennyire.Rajna
Nagyon ügyesen tudsz olyan mondatokat beleszőni a hozzászólásaimba, amiket nem is írtam le. Hol írtam én ilyet, hogy nem látok benne fantáziát? Munchakkal sem az a bajom, hogy fiatal, hanem az, hogy túl nagynak érzem az ugrást a OLine edő szerepétől a HC-ig. Nem tehetek róla, hogy neked minden tökéletes, amit Nashvillbe csinálnak, nekem meg nem az. És úgy látom az utobbi időben az én véleményem igazolódott be, ezért is látom kicsitt szürkébben a dolgokat, és nem mindent olyan rózsaszínben mint te.egozo
Miért marjátok egymást állandóan,? ráadásul ilyen hülyeségekkel. Kár ezeken az edzőkön vitatkozni, mert még csak halvány elképzelésünk sem nagyon lehet, hogy milyen munkát végeznek majd. Még Matthews sem biztos, hogy kiváló OLine edző lesz. Munchak kipucolta a házat, s telerakja olyanokkal, akikkel valamikor kapcsolatban volt, hogy beválik-e az majd kiderül.
Amit én most látok vele kapcsolatban az annyi, hogy minden idegszálával törekszik arra, hogy Fisher emlékétől megszabaduljon, már a bemutatkozó sajtájon is az jött le nekem, hogy persze nagy respect Jeffnek, meg ilyesmi, de azért bizony időnként ő másképp csinált volna dolgokat, s burkoltan azt is elmondta, hogy a konfliktusok abból eredtek, hogy nem időben lépett Fisher, másrészt nem hagyott kibontakozni embereket. rátelepedett az egész csapatra. Lehet, hogy én magyarázok bele ilyesmit, de Heimerdinger kirűgása mindennél jobban bizonyítja, hogy meg akar szabadulni Fisher emlékétől...
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Hát tapasztalata van, az biztos...más ilyen tájban kezd készülni a nyugdíjas éveire. :/egozo
Főedzőnek nem volt jó a fiatal, most ide jött egy rutinos, sok helyet megjrát, külsős ember, és benne se látsz semmi fantáziát? 😊 nem tudom, igazából ki lenne jó az ízlésednek, eddig azt hittem, pont ilyen öreg külsős rókákat szeretnél. Az, hogy beválik-e, más kérdés, kétségtelenül megvan a szaktudása, csak lehet, hogy egy icipicit le van maradva, de az is lehet, hogy nem, mindenesetre Munchak majd segíthet neki megismerkedni a rendszerünkkel.

Gray mint DC már viccesebb, én tuti nem bíztam volna rá a D építését, a secondary-hez ért, de Washburnt nem pótolja az biztos. Sok sikert neki, de az eddigi kinevezések közül ez az, ami igazából nem tetszik semennyire.Rajna
Nagyon ügyesen tudsz olyan mondatokat beleszőni a hozzászólásaimba, amiket nem is írtam le. Hol írtam én ilyet, hogy nem látok benne fantáziát? Munchakkal sem az a bajom, hogy fiatal, hanem az, hogy túl nagynak érzem az ugrást a OLine edő szerepétől a HC-ig. Nem tehetek róla, hogy neked minden tökéletes, amit Nashvillbe csinálnak, nekem meg nem az. És úgy látom az utobbi időben az én véleményem igazolódott be, ezért is látom kicsitt szürkébben a dolgokat, és nem mindent olyan rózsaszínben mint te.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Hát tapasztalata van, az biztos...más ilyen tájban kezd készülni a nyugdíjas éveire. :/egozo
Főedzőnek nem volt jó a fiatal, most ide jött egy rutinos, sok helyet megjrát, külsős ember, és benne se látsz semmi fantáziát? 😊 nem tudom, igazából ki lenne jó az ízlésednek, eddig azt hittem, pont ilyen öreg külsős rókákat szeretnél. Az, hogy beválik-e, más kérdés, kétségtelenül megvan a szaktudása, csak lehet, hogy egy icipicit le van maradva, de az is lehet, hogy nem, mindenesetre Munchak majd segíthet neki megismerkedni a rendszerünkkel.

Gray mint DC már viccesebb, én tuti nem bíztam volna rá a D építését, a secondary-hez ért, de Washburnt nem pótolja az biztos. Sok sikert neki, de az eddigi kinevezések közül ez az, ami igazából nem tetszik semennyire.

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Hát tapasztalata van, az biztos...más ilyen tájban kezd készülni a nyugdíjas éveire. :/
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Chris Palmer lett a koordinátor támadóknál. 20 éve dolgozik a ligában, sokáig QB edző volt, 2 évig HC, meg kb 8 évig OC. (Pl. Jax-nél is, így iktriad szívrohamot fog kapni, bár 1990-es évek végén járt ott.)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tice-t el se engedik az interjúra, szóval ne becsüljétek alá iktriad kapcsolatrendszerét http://www.chicagobreakingsports.com/2011/02/chicago-bears-deny-tennessee-titans-request-to-interview-assistant-coach-mike-tice.html

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Újabb nevek merültek fel támadó koordinátor posztjára: Mike Tice a kiszemelt, aki jelenleg a Bears támadófalát edzi (nem a legjobb jel). Emlegették ma még Sherman Smith nevét is (Seahawks RB coach, 1995-2008 között Titans edző)deny79
Tice ne legyen - túl sokat tud rólunk (3 évig nálunk volt TE coach + szimpatikus coach).iktriad
Legyen neked mindegy, ki lesz az edző. 😊 Engem pl nem izgat, hogy nálatok mi lesz. 😀 Na de ha téged ennyire érdekel, mindenképpen írunk neked egy üzenetet, ki lesz az edző és,hogy ismer e valakit a Jagsből. Esetleg a szertárost vagy a pályagondnokot vagy valakit 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Újabb nevek merültek fel támadó koordinátor posztjára: Mike Tice a kiszemelt, aki jelenleg a Bears támadófalát edzi (nem a legjobb jel). Emlegették ma még Sherman Smith nevét is (Seahawks RB coach, 1995-2008 között Titans edző)deny79
Tice ne legyen - túl sokat tud rólunk (3 évig nálunk volt TE coach + szimpatikus coach).iktriad
Na te csak ne mond meg, hogy nálunk ki legyen és ki ne coach!! 😀 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb nevek merültek fel támadó koordinátor posztjára: Mike Tice a kiszemelt, aki jelenleg a Bears támadófalát edzi (nem a legjobb jel). Emlegették ma még Sherman Smith nevét is (Seahawks RB coach, 1995-2008 között Titans edző)deny79
Tice ne legyen - túl sokat tud rólunk (3 évig nálunk volt TE coach + szimpatikus coach).
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Újabb nevek merültek fel támadó koordinátor posztjára: Mike Tice a kiszemelt, aki jelenleg a Bears támadófalát edzi (nem a legjobb jel). Emlegették ma még Sherman Smith nevét is (Seahawks RB coach, 1995-2008 között Titans edző)
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Jerry Gray lett a def coordinator.