Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Munchak-ot nem engedték el interjúra. http://sports.espn.go.com/new-york/nfl/news/story?id=6110473deny79
gondolom úgyis elolvassa mindenki a cikket, így inkább nem javítgatok.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Munchak-ot nem engedték el interjúra. http://sports.espn.go.com/new-york/nfl/news/story?id=6110473
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Az O coach az nekem a koordinátor megfelelője volt, sorry ha félreértettelek, de nem OL volt hanem O, ami ugye korántsem ugyanaz 😊

Éljenezni nem kell. De én az optimista szemléletet tartom célravezetőnek, minden döntésben lehet meghozatalakor pozitívumokat és negatívumokat hozni. Én nem tudok jelenleg Munchaknél sokkal jobb alternatívát, matthews-nél pláne nem. Mármint ha a realitásokról beszélünk. Aztán lehet, hogy borzalmas lesz, de egyelőre szerintem érdemesebb bízni benne, mint szidni 😊

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
OLine Coach Matthews, nem coordinator. Jó választás, minden idők egyik legjobb guardja, és jóban van Munchakkel. Új stáb, új remények. Én azt nem értem, hogy ha az előző garnítúra nem tetszett senkinek, akkor mi a baj a jelenlegiekkel, új, Tennessee-hez kötődő, fiatala rcok, akik akár hosszútávon is jók lehetnek. Vagy nem, de ez mindenkire igaz (mármint, hogy lehet, hogy nem válik be, van aki viszont be sem válhat).Rajna
Ki írt koordinátort? :/
Egyébként nem mondtam, hogy baj lenne...még. Viszont azt sem hiszem, hogy minden döntést éljenezni kéne, amit hoznak. Vannak akik a Moss vételt, VY kirakását, Fisher maradását stb. mindet jó dolognak gondolták. Én nem. És túl sok döntés nem ült mostanában ahhoz, hogy egy kicsit kételkedjek. Az a baj, hogy megint a legolcsóbb megoldást választottuk, aminek nagyon könnyen megihatjuk a levét, még jobban mint tavaly. Ezért aztán elnézést, ha nem ugrom ki a bőrömből egy olyan HC kinevezésekor, akinek még koordinátori tapasztalata sincs...és az egyetlen ember akitől tanulhatott Fisher volt. De ennek ellenére a remény hal meg utoljára. 😉egozo
Helyes vélemény! Én is ugyan ezt vallom! Szerencsésebb lett volna, ha egy "külsős"-t hozunk HC-nak, de ki tudja még, hogy mi lesz? Várjuk ki a végét lehet még szezon se lesz!NOrbyyyyy
Attól még,hogy ha nem lesz szezon a HC az ugyan az lesz 😀 egy "belsős" inside man 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Két másik segédedző is utilaput kapott. Teljes megújulás lesz? Remélem... Bruce Matthews O coach interjún. Ha bejön lehet még irányítót is egy falember fog játszani. Nehéz lesz szekkelni. 😀egozo
OLine Coach Matthews, nem coordinator. Jó választás, minden idők egyik legjobb guardja, és jóban van Munchakkel. Új stáb, új remények. Én azt nem értem, hogy ha az előző garnítúra nem tetszett senkinek, akkor mi a baj a jelenlegiekkel, új, Tennessee-hez kötődő, fiatala rcok, akik akár hosszútávon is jók lehetnek. Vagy nem, de ez mindenkire igaz (mármint, hogy lehet, hogy nem válik be, van aki viszont be sem válhat).Rajna
Ki írt koordinátort? :/
Egyébként nem mondtam, hogy baj lenne...még. Viszont azt sem hiszem, hogy minden döntést éljenezni kéne, amit hoznak. Vannak akik a Moss vételt, VY kirakását, Fisher maradását stb. mindet jó dolognak gondolták. Én nem. És túl sok döntés nem ült mostanában ahhoz, hogy egy kicsit kételkedjek. Az a baj, hogy megint a legolcsóbb megoldást választottuk, aminek nagyon könnyen megihatjuk a levét, még jobban mint tavaly. Ezért aztán elnézést, ha nem ugrom ki a bőrömből egy olyan HC kinevezésekor, akinek még koordinátori tapasztalata sincs...és az egyetlen ember akitől tanulhatott Fisher volt. De ennek ellenére a remény hal meg utoljára. 😉egozo
Helyes vélemény! Én is ugyan ezt vallom! Szerencsésebb lett volna, ha egy "külsős"-t hozunk HC-nak, de ki tudja még, hogy mi lesz? Várjuk ki a végét lehet még szezon se lesz!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Két másik segédedző is utilaput kapott. Teljes megújulás lesz? Remélem... Bruce Matthews O coach interjún. Ha bejön lehet még irányítót is egy falember fog játszani. Nehéz lesz szekkelni. 😀egozo
OLine Coach Matthews, nem coordinator. Jó választás, minden idők egyik legjobb guardja, és jóban van Munchakkel. Új stáb, új remények. Én azt nem értem, hogy ha az előző garnítúra nem tetszett senkinek, akkor mi a baj a jelenlegiekkel, új, Tennessee-hez kötődő, fiatala rcok, akik akár hosszútávon is jók lehetnek. Vagy nem, de ez mindenkire igaz (mármint, hogy lehet, hogy nem válik be, van aki viszont be sem válhat).Rajna
Ki írt koordinátort? :/
Egyébként nem mondtam, hogy baj lenne...még. Viszont azt sem hiszem, hogy minden döntést éljenezni kéne, amit hoznak. Vannak akik a Moss vételt, VY kirakását, Fisher maradását stb. mindet jó dolognak gondolták. Én nem. És túl sok döntés nem ült mostanában ahhoz, hogy egy kicsit kételkedjek. Az a baj, hogy megint a legolcsóbb megoldást választottuk, aminek nagyon könnyen megihatjuk a levét, még jobban mint tavaly. Ezért aztán elnézést, ha nem ugrom ki a bőrömből egy olyan HC kinevezésekor, akinek még koordinátori tapasztalata sincs...és az egyetlen ember akitől tanulhatott Fisher volt. De ennek ellenére a remény hal meg utoljára. 😉
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
A baj szerintem az, hogy Bud nem azért adta oda a kormányrudat, hogy majd mondjuk 2015-re jó legyen... szóval nem hiszem, hogy olyan sok időt kap majd csapatépítésre, meg keresgélésre.

Persze lehet, hogy Budnak megmondták az orvosok, hogy van még 10 éve, szóval van idő építkezni. :cool:

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Két másik segédedző is utilaput kapott. Teljes megújulás lesz? Remélem... Bruce Matthews O coach interjún. Ha bejön lehet még irányítót is egy falember fog játszani. Nehéz lesz szekkelni. 😀egozo
OLine Coach Matthews, nem coordinator. Jó választás, minden idők egyik legjobb guardja, és jóban van Munchakkel. Új stáb, új remények. Én azt nem értem, hogy ha az előző garnítúra nem tetszett senkinek, akkor mi a baj a jelenlegiekkel, új, Tennessee-hez kötődő, fiatala rcok, akik akár hosszútávon is jók lehetnek. Vagy nem, de ez mindenkire igaz (mármint, hogy lehet, hogy nem válik be, van aki viszont be sem válhat).Rajna
Meg ugye Brucenak itt játszik a fia, cserecenter.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Két másik segédedző is utilaput kapott. Teljes megújulás lesz? Remélem... Bruce Matthews O coach interjún. Ha bejön lehet még irányítót is egy falember fog játszani. Nehéz lesz szekkelni. 😀egozo
OLine Coach Matthews, nem coordinator. Jó választás, minden idők egyik legjobb guardja, és jóban van Munchakkel. Új stáb, új remények. Én azt nem értem, hogy ha az előző garnítúra nem tetszett senkinek, akkor mi a baj a jelenlegiekkel, új, Tennessee-hez kötődő, fiatala rcok, akik akár hosszútávon is jók lehetnek. Vagy nem, de ez mindenkire igaz (mármint, hogy lehet, hogy nem válik be, van aki viszont be sem válhat).

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A tavalyi szereplésünknél már minden csak jobb lehet!!NOrbyyyyy
messze még a mélypont 😛Húsrágó
Mondja a kárörvendő... Így, hogy van HC lehet építkezni, nyílván a saját szisztémája szerint akarja kialakítani az edzői stábot, ami érthető. 😊 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
A tavalyi szereplésünknél már minden csak jobb lehet!!NOrbyyyyy
messze még a mélypont 😛
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A tavalyi szereplésünknél már minden csak jobb lehet!!NOrbyyyyy
Csak optimistán!!! 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A tavalyi szereplésünknél már minden csak jobb lehet!!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Munchak nem szarozik, ami nem baj. Kicsit olyan a csávó , mint egy vulkán, évekig fortyogtak benne a dolgok, most meg kitört.
Dingertől nem voltam elájulva, de tényleg kiváncsi lettem volna, hogy mi van, ha nem Fish áll mellett az oldalvonalnál. Mindegy, asszem a játékosoknak összeugrott a gyomruk a hírek hallatán. Munchaknál nem lesz romantikázás, Hope-tól kezdve sokan úgy fognak repülni tőlünk mint a győzelmi zászló!!rezső
A reptetés oké, meg elég könnyű is. Csak utána építkezni kellene, akkor dől el, hogy mennyi potenciál van benne, ha van egyáltalán...egozo
csak van!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Munchak nem szarozik, ami nem baj. Kicsit olyan a csávó , mint egy vulkán, évekig fortyogtak benne a dolgok, most meg kitört.
Dingertől nem voltam elájulva, de tényleg kiváncsi lettem volna, hogy mi van, ha nem Fish áll mellett az oldalvonalnál. Mindegy, asszem a játékosoknak összeugrott a gyomruk a hírek hallatán. Munchaknál nem lesz romantikázás, Hope-tól kezdve sokan úgy fognak repülni tőlünk mint a győzelmi zászló!!rezső
A reptetés oké, meg elég könnyű is. Csak utána építkezni kellene, akkor dől el, hogy mennyi potenciál van benne, ha van egyáltalán...
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Munchak nem szarozik, ami nem baj. Kicsit olyan a csávó , mint egy vulkán, évekig fortyogtak benne a dolgok, most meg kitört.
Dingertől nem voltam elájulva, de tényleg kiváncsi lettem volna, hogy mi van, ha nem Fish áll mellett az oldalvonalnál. Mindegy, asszem a játékosoknak összeugrott a gyomruk a hírek hallatán. Munchaknál nem lesz romantikázás, Hope-tól kezdve sokan úgy fognak repülni tőlünk mint a győzelmi zászló!!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Két másik segédedző is utilaput kapott. Teljes megújulás lesz? Remélem... Bruce Matthews O coach interjún. Ha bejön lehet még irányítót is egy falember fog játszani. Nehéz lesz szekkelni. 😀
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Hm. Valszeg utálhatta főnökként... mert az O ugye jól szuperált, és Heimerdinger mindféle szisztémát (ami nem ilyen futurisztikus) kiválóan tud alkalmazni, pass-heavyt és run-heavyt is (bár utóbbi preferálja). Munchak elképzeléseiről semmit se tudunk, a koordinátorválasztással sokminden eldől. Érdekes elsz egy új fazonú Titanst viszontlátni.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondom én, hogy csak egy maradhat... micsoda tisztogatás 😀 Nem marad itt már senki sem. Majd lesz valami csak ne... Al Pacino (minden héten háború) Denzel Washington (emlékezz a titánokra), Gene Hackman (a cserecsapat) 😂 Na jól van befejeztem, mert sok lesz a hülyeségeimből és kitagadtok. 😀pakesz
Gene Hackman Jack Del Rio nagy barátja; őt kihúzhatod erről a listáról 😊
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Mondom én, hogy csak egy maradhat... micsoda tisztogatás 😀 Nem marad itt már senki sem. Majd lesz valami csak ne... Al Pacino (minden héten háború) Denzel Washington (emlékezz a titánokra), Gene Hackman (a cserecsapat) 😂 Na jól van befejeztem, mert sok lesz a hülyeségeimből és kitagadtok. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megvolt Munchak első jelentős lépése mint vezetőedző: Kirúgta Heimerdinger-t. Csendes az offszezon eddig Nashvilleben...

http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/21266/munchaks-first-move-heimerdinger-outiktriad
Helyes én nem nagyon csíptem Dinger-t jöhet valami jobb és fantáziadúsabb playbookkal az új OC és DC! A nagy nagy kérdés, hogy kik?NOrbyyyyy
ÉN 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂ThundersNFL
Jó vicc! Kcag a vakbelem! 😀 😀
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Megvolt Munchak első jelentős lépése mint vezetőedző: Kirúgta Heimerdinger-t. Csendes az offszezon eddig Nashvilleben...

http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/21266/munchaks-first-move-heimerdinger-outiktriad
Helyes én nem nagyon csíptem Dinger-t jöhet valami jobb és fantáziadúsabb playbookkal az új OC és DC! A nagy nagy kérdés, hogy kik?NOrbyyyyy
ÉN 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megvolt Munchak első jelentős lépése mint vezetőedző: Kirúgta Heimerdinger-t. Csendes az offszezon eddig Nashvilleben...

http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/21266/munchaks-first-move-heimerdinger-outiktriad
Helyes én nem nagyon csíptem Dinger-t jöhet valami jobb és fantáziadúsabb playbookkal az új OC és DC! A nagy nagy kérdés, hogy kik?
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Megvolt Munchak első jelentős lépése mint vezetőedző: Kirúgta Heimerdinger-t. Csendes az offszezon eddig Nashvilleben...

http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/21266/munchaks-first-move-heimerdinger-outiktriad
De Kedves....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Megvolt Munchak első jelentős lépése mint vezetőedző: Kirúgta Heimerdinger-t. Csendes az offszezon eddig Nashvilleben...

http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/21266/munchaks-first-move-heimerdinger-outiktriad
fákk.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."